FC Barcelona 14/15

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Hány trófeát nyerünk az új szezonban?

1
69
34%
2
42
21%
3
60
30%
Egyet sem
32
16%
 
Szavazatok száma: 203
Rohamcsiga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010.04.28. 23:11:52
Tartózkodási hely: Percenként változó

2014.04.21. 00:38:45

Nem pontosan értem hogy ez milyen típusú stat...
Az utolsó 6-ból 5 meccsen mi kaptuk az első gólt.
Avatar
terrer
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2005.05.13. 21:11:13
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.21. 00:20:47

Sziasztok! Régóta olvasom a fórumot, most úgy döntöttem én is hozzászólok.
Elnézve az idei évadot állt bennem össze a következő: véleményem szerint a legnagyobb baja a csapatnak, már két éve Guardiola távozása óta, hogy képtelen a váltásra. Van 11 (12) kezdőjátékos, akiknél nyilván nincs jobb a padon, de mégis lehet az adott szituációban más hasznosabb lehetne. Magyarul nincs kellő bizalom a kiegészítő játékosokban. Miért 25 fős akkor a keret... Valamint a 4-3-3 formációtól se képes eltérni alkalom adtán Tata (sem előtte Tito).
Így úgy vélem, hogy Tata távozása után (amit valószínűnek tartok), egy sokkal tökösebb edző kéne, aki ha látja hogy vmi nem megy, akkor nem csak abban az idősávban cserél amikor már "szabad", hanem bátran belenyúl.
Messi probléma: Idei szenvedős meccseket javarészt olyan csapatok ellen játszottuk, akik két sor védő falat húznak a kapujuk elé és a 2 sor között veszik el Messi ezeken a meccseken, szóval a jövőre nézve én indokoltnak tartanám egy középcsatár leigazolását. Aki nem feltétlenül kezdő, sőt, de adott meccseken amikor Messi úgyis visszább lép labdákért, akkor nagyon kiürül a terület elől és kis eséllyel alakítottunk ki helyzetet, na ezeken a meccseket jól jönne sztem ha be lehetne küldeni. Messi fel tudja rá passzolni, visszakapja és kész. Meg talán ekkor lehetne célja a beadásoknak is.
Bár ez a kedvetlenségére nem megoldás, de sztem tartalékol ő a vb-re, úgyhogy jövőre nem lesz gond vele.
Dani Alves problémája: évekig meghatározó szerepet töltött be a támadójátékban, mert ki volt találva pontosan a szerepe. Mára úgy érzem, hogy nincs annyi haszna elől, mint amennyi kár van a fentragadásaiból hátul. Így ha megfelelő ajánlatot kapunk érte menjen.
Montoyáról eddig nem jött le az, hogy mekkora spíler lenne. De ahhoz képest mennyire kevés meccsen játszik voltak igen csak jó meccsei. Nem vetném el teljesen az ő szerepeltetését.
Mascherano: Pep idején, amikor az ellenfél térfelén védekezett a csapat sokkal inkább volt megfelelő kh, mint mostanában. Akkor jobban tudta kamatoztatni az erényeit: az agresszivitás, jó megelőző szerelések, becsúszások (vkp erények). Most sokkal fizikálisabbnak kéne lennie a csapat kh-jének, mint ő, de sztem mind vkp-ként, mind kh-ként hasznára lehetne a csapatnak, ha nem is feltétlenül kezdőként.
Fabregas: Legnagyobb kedvenceim egyike, de vmit mindenképpen kezdeni kéne az őszi és tavaszi formája közti ekkora különbséggel... (tökös edző)
Bartra: Remek formában idén, bár ma is és a Real ellen is belehibázott, de amennyire nem kapott bizalmat, nem csoda, hogy nem old meg mindent még flottul. De kellő bizalom esetén én már-már puyoli szinteket látok benne. Busquets sem lenne a posztján a világ egyik legjobbja, ha Pep nem meri favorizálni annyira.
Lehetne még sok mindenkiről írni, de hirtelen ezeket ragadnám ki. Viszont amit még fontosnak tartok az a vezetőség kérdése. Erről csak annyit írnék, hogy a jelenlegivel valami nagyon nem kerek és változás kéne. Guardiola távozása (megpróbált egy évet velük, nem jött be..), Cruyff problémája, Abidal távozása (most meg keressük a kh-t), Neymar-ügy, igazolás ügy (ez valószínűleg inkább az előzőek sara, de most derült ki azért), Zubizarreta az igazolások mindenható ura (hiába keres egy 5 éve a csúcson lévő csapat kh-t, nem tud igazolni...)

Elnézést a hosszú hozzászólásért :oops: , csak az utóbbi hetek okozta feszültség miatt annyira összegyűltek bennem a gondolatok, nem bírtam már tartani és egybe kieresztettem. :mrgreen:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.20. 23:06:57

Game90 írta:Barcelona have now conceded the first goal in 5 of their 6 last competitive games.


Amúgy vége lehetne már ennek a szezonnak.
Nem pontosan értem hogy ez milyen típusú stat :D elég érdekesen van megfogalmazva...
Mindjárt vége, nyugi! én is várom már.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.04.20. 22:36:01

Barcelona have now conceded the first goal in 5 of their 6 last competitive games.


Amúgy vége lehetne már ennek a szezonnak.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.04.17. 21:28:45

Leon írta:Durva,hogy egy hét alatt omlott össze minden:3 vereség,ebből 3 kupáról döntött.
A legdurvább az hogy sem a vezetőség, sem az edző nem vállalja a felelőséget, szerintük majd megváltozik minden [magától], úgy gondolják minden jó úgy ahogy van. :? Remélem hamarosan lesz elnök választás is. :)
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.17. 21:10:12

Durva,hogy egy hét alatt omlott össze minden:3 vereség,ebből 3 kupáról döntött,ráadásul megsemmisült a védősor is:Alba,Piqué,Barta, csatársor két ászának is vége:Neymar sérült Messi meg nem csinál semmit. :cry:
A sok sérülés miatt talán jobb is,hogy buktuk a BL-t meg a bajnokságot mert az szerintem rosszabbul esett volna mindenkinek ha mondjuk az utolsó fordulóban az ATM-től kikapva veszítjük el a ligát,vagy ha esetleg a Chelsea-n átverekedve a BL-döntőben a Bayern megint feltörölte volna velünk a padlót...
Rég láttam ilyen pocsék és szerencsétlen szezont a Barcánál és a legrosszabb,hogy még majdnem fél évet kell várni mire újra bizakodhatunk;következő szezon.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
MyShadow
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2013.08.25. 12:39:42

2014.04.17. 20:46:11

Gareth Tello írta:http://kompany.blog.nepsport.hu/archive ... yt_lattam/
Egy kis olvasnivaló.
Sok helyen olvasni, hogy megbukott a rendszer, megtalálták az ellenszerét, stb...
Én ezzel nem értek egyet, mert bár voltak meccsek anno még Pep irányítása alatt, amikor egy-két meccsen az ellenfél tudott veszélyesebb lenni, ne talán tán még irányított is, de ez nem jelenti azt feltétlenül, hogy a rendszer a rossz, de ebbe nem mennék bele, mert hosszú és off lenne:)
Sajnos mára halovány jeleit sem látni annak, amit élvezhettünk egész hosszú ideig.
Mind a játékosok, mind az edző(k) a Pep-éra hagyatékából próbálnak élni, ám nincs mögötte sem akarat, sem tudatosság, sőt én azt a precízen felrajzolt elemeket, tudatos támadás-vezetést, visszatámadást, passzsávok megnyitását ill. lezárását, ami jellemezte a csapat játékát már régen nem látom. (egyébként ezt sokan a kreativitásnak meg az extraklasszis játékosoknak tulajdonították, de lám-lám azért az sokak által semmibe nézett Guardiola is kellett mögé)
Szimpatikus karakter Martino, de nem látom benne a zsenit, aki átlátja és irányítani képes a játékot. Azok az agyonsztárolt játékosok pedig irányítás nélkül nem tudnak és ami szomorú, nem is akarnak kiemelkedőt alkotni együtt, egységként, pedig tartom hogy technikai és taktikai képzettségük, hatalmas rutinnal párosulva még most is a legjobbak közé emeli őket!
(egyébként szvsz az is meglepő, h eddig tűz közelben tudtunk lenni 13/14-ben)

Kicsit off, de kíváncsi vagyok, hogy a spanyol válogatott - aminek a magját még mindig ez a csapat adja - milyen produkciót nyújt majd a VB-n VDB-vel, és a sétálgató Messi hogyan fogja kihajtani a belét is - már elnézést a kifejezésért -, és ezt mindenféle irónia nélkül.
Erre a szezonra rányomta a bélyegét a VB is elég rendesen, nem lennék meglepve, ha egy teljesen más Messit látnánk ott:)
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.04.17. 19:51:12

3 meccs, 3 vereség, 1-4-es gólkülönbség. Ez mindent elmond. Ráadásul ez a három vereség egy hét alatt érkezett, ráadásul mindhárom egy-egy címről döntött. A legutóbbi mindenképpen, a másik kettő pedig egy nagy sorozat állomásai voltak, ám mindkettőn bukott a csapat. A hét alatt elveszett minden esély arra, hogy legalább egy címmel gazdagodjon a Barcelona idén.

Az őszt pazar formában játszotta a csapat, minden klappolt, bár már akkor is voltak ügyek a pályán kívül is, akkor még ezek nem kerültek a gyepre. Azóta nagyot fordult a világ. Tavasszal a pályán kívüli ügyek gyarapodtak, úgy mint a sérültjeink, és a mutatott játék is hagyott némi kivánni valót maga után (és akkor finoman fogalmaztam). Nem bírta a csapat a sok negatív tényezőt és most idény végére elfárad, leeresztett. Pedig dacból akkor is illett volna legalább a kupát megszerezni, mivel már addig két címről is lemaradtak a fiúk, de egyszerűen ez a csapat jelenleg akkora gödörben van, hogy még egy kupadöntő sem tudta őket feldobni.

A nyáron jónéhány embert el kell(ene) küldeni, venni szintén, az edzői poszt pedig kérdéses számomra. Hogy Martino tényleg alkalmatlan az edzői feladatra a Barçánál, még nem egyértelmű számomra. Megnéznék vele mégegy szezont, ahol új játékosokat építhet a csapatba, van rotációs lehetősége és mindenképpen előny lenne számára, hogy már van mögötte egy barcelonai év. A realitás az, hogy valószínűleg új edző után néz majd a vezetőség. Na, ez meg a másik. A vezetőség! Mert még az sem biztos, hogy a vezetőség marad a helyén. Érdekes nyár elé nézünk...
Kép
Kép
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.17. 19:32:43

http://kompany.blog.nepsport.hu/archive ... yt_lattam/" target="_blank
Egy kis olvasnivaló.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2014.04.17. 16:23:34

BarcafanTomee írta:
Szerintem teljesen jól látják a sociók a helyzetet. És mivel így van, a pártoló tagok nem kényszeríthetnek ki rendkivüli választásokat a nyáron?
Ha jól emlékszek Laporta idején is történt valami ilyesmi, vagy keverem a dolgokat?
Elvileg de.
Ha jól rémlik, akkor ha egy bizalmatlansági indítvány kellő támogatottságot kap, napirendre kerülhet egy szavazás a pártolótagok közt.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.04.17. 16:14:42

A katalán 'Sport' sportnapilap a mai napon megszavaztatta az olvasóit három kérdést illetően.
- Megérdemelten veszített a Barcelona a Real Madrid ellen szerda este?
- A jelenlegi elnökség képes véghezvinni a csapat megújítását?
- Van még esélye a bajnoki címre a csapatnak?
Az eddig leadott voksok a következő eredményt mutatják:
1. A voksolók (4976 személy) 93%-a úgy gondolja, hogy megérdemelten veszítette el a kupadöntőt a Barça.
2. A voksolók (5067 fő) 96%-a úgy gondolja, hogy a mostani elnökség nem lesz képes megújítani az együttest.
3. A voksolók (3681 fő) 90%-a úgy gondolja, hogy már elúszott a bajnoki cím.

Kép

Szerintem teljesen jól látják a sociók a helyzetet. És mivel így van, a pártoló tagok nem kényszeríthetnek ki rendkivüli választásokat a nyáron?
Ha jól emlékszek Laporta idején is történt valami ilyesmi, vagy keverem a dolgokat?
dpeti1113
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2014.04.16. 23:16:32

2014.04.16. 23:45:29

Sziasztok kedves Barcelona drukker társak!
Barca szurkoló vagyok immáron jó 11 éve, és ezalatt az idő alatt rengeteg gyönyörű és jóval kevesebb szomorú és úgymond sötét korszak volt a csapat történelmében. Régóta olvasom a fórumot, de soha nem jutottam el odáig, hogy beregisztráljak, de azt hiszem most eljött az ideje és muszáj kiírnom magamból azt, ami csapatunkról gondolok. Kicsit ( sőt talán nagyon is ) hosszú lesz, sok újat nem is fogok mondani, de úgy érzem muszáj leírnom ezen sorokat!
Úgy érzem, hogy csapatunk rég nem látott válságos helyzetbe került. Pedig ez az egész simán elkerülhető lett volna. Komolyan mondom mélységesen csalódott vagyok most egyfelől a kupa döntő, másfelől az elmúlt 2 hét eseményei miatt. Az a helyzet, hogy lényegében 3 meccs alatt elcsesztük az EGÉSZ szezonunkat. Ellenben még sem ez a legszomorúbb, hanem az, hogy ez a 3 meccs egy (véleményem szerint) évekkel ezelőtt elkezdődött nagyon rossz tendencia következménye volt. Az egész ott kezdődött, hogy 2008 és 2011 között volt egy világverő keretünk, egy véleményem szerint a klub szempontjából kiváló stratégiát folytató vezetőségünk, egy remek ( sőt megkockáztatom a valaha volt legjobb) edzőnk. Persze semmi nem tarthat örökké, és nyilvánvaló volt , hogy Pep is leköszön egyszer, Laporta távozása is várható volt. De véleményem szerint az akkoriban történt vezetőség, edző és talán kicsit paradigma váltás is okozta ezt amit most láthatunk.
3 éve kéne védőket igazolnunk. 3 éve nem tesszük meg, most pedig a szezonunk lényegében legfontosabb időszakában egy olyan kényszervédelemmel kell kiállnunk, amely erőssége körülbelül egy Real Betis szinttel versenyez. 3 éve kéne egy karizmatikus, vezéregyéniség, elismert edző a kispadra, mert ekkora sztárokkal másfajta edző nem tud bánni, nem tud motiválttá tenni egy ilyen társaságot. Az elmúlt 3 évben megöregedett a keret, kiveszett a tűz, nem volt meg a szükséges vérfrissítés ( pedig nem kellett volna sok radikális változás, véleményem szerint Thiago megtartása és mondjuk Bartra mellett 2 új védő beépítése bőven megoldott volna rengeteg problémát), és az egész csapat körüli légkör megváltozott.
Kulcsembereink apukák lettek, megnyertek a világon mindent, egyszerűen egy elkényelmesedett bagázs lettünk. Ki kell mondani, idén ez nagyon kijött a csapatból. Most is a fontos meccseken rengeteg emberben csalódom én személy szerint . Sajnos a legnagyobbat Messiben. Nem szidom őt, nincs is rá jogunk, hiszen évek óta emberfeletti a pali, de ez amit az elmúlt 3 meccsen leművelt ez kritikán aluli. Lehet szidni Ronaldot ( én sem kedvelem, sőt), hogy mekkora primadonna meg hisztikirálynő, de ő rajta legalább látszik, h meghal a pályán rengetegszer a csapatáért. Messiből mintha tényleg kiveszett volna a tűz, lelassult nem tesz hozzá semmit a játékhoz.
E mellé a rengeteg szerencsétlen sérülés, az edző kérdés, a vezetőség töketlensége és a kialakult botrányok( Neymar-ügy, átigazolási tilalom) mind-mind betettek a csapatnak.
Óriási változások kellenének ide, szívem szerint elnökségtől pályaedzőig mindenkit lecserélnék, e mellé hoznék legalább 3-4 motivált játékost (főleg védőket) , a legnagyobb sztárjaink közül pedig pártól igenis megválnék mert lejárt itt az idejük. Az a helyzet , hogy nagoyn csalódott vagyok, de valahol mélyen mégis örülök, hogy talán most elkezdődik az a változási folyamat, amire szükség volt anno 2008-ban és amire szükség lenne már legalább 2-3 éve.
Kitartok a csapat mellett akkor is kitartanék ha jövőre az EL-ért küzdenénk, sőt akkor is kitartok majd ha a világon semmi nem változik a nyáron, de ugyanakkor úgy érzem, hogy észhez kell térni, mert elindultunk a lejtőn, amin minél előbb meg kéne állnunk és vissza kéne fordulnunk!
Ezentúl fogok írni a fórumra, ezzel is jelezve a csapat felé( bár ők ebből semmit nem észlelnek), hogy mellettük állok és törődöm velük, úgy érzem sok munkára és kitartásra lesz itt szükség az ilyen egyszerű mezei drukkerektől is , mint mi vagyunk.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.04.16. 23:42:03

crixus írta:Nagyon jó lenne, ha a következő bajnokin egy hazai néző sem jelenne meg tüntetésképp reagálva a csapat hozzáállására, produkciójára. Vagy ha megjelennek akkor hangos fújolás és dobálózás közepette. Megérdemelné a sok semmirekellő pojáca. Messivel és Fabregással az élen. Ők azok, akik az elmúlt hétben egy mozdulatot sem voltak képesek tenni a csapatért. Egyébként egyikük távozásával sem lennénk kintebb semmivel, ha a befolyt pénzáradatot jól költenénk el. Fabregás tavasszal mindig egy baromi nagy nulla, Messi pedig Ronaldinho útját járja. Falcao, Reus, Gündogan és még két védő kijönne az ő árukból, ha nem, akkor még hozzájuk lehet szépen csapni Piqué-t, esetleg Mascherano-t.
De az edzőnk sem különb. Olyan mint a trónok harcában volt Robert Baratheon király. Egy dagadt bolond, aki inkább néz ki udvaribolondnak, mint királynak. Esetleg Hodor... Egyébként Messi keze vastagon benne lehetett a ő érkezésében... meg is látszik a Kobold teljesítményén (annak hiányán).
Itt persze a vezetőség is bőven hibás az átigazolások hiánya és a nem megfelelő edző kijelölése miatt.

Lehet erősnek tűnik amit írtam, de végtelenül dühítőnek és szánalmasnak találom, hogy egy hét alatt bukunk három sorozatot, úgy, hogy a két kupában mindkét rivális a legjobbja nélkül kénytelen kiállni, a bajnokságban pedig sokadszorra kapunk ki egy nevenincs kis csapattól. :roll:
Messit nem eladni kell hanem egy olyan edzőt kell hozni aki tudja majd annyira motiválni, hogy végre megint fusson mert itt fejben van valami elcse....ve. Amúgy meg szerintem messi már egy "kicsit" a vb-re tartalékol nem akar megsérülni hiszen már csak a vb hiányzik neki, le merném fogadni , hogy ott hajtani fog
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.16. 23:40:47

az sokadszorra derül ki, hogy nagyon ráférne már erre a csapatra a vérfrissítés, és egy-egy komolyabb igazolás.

momentumaink vannak, valamikor még annyi se. megy az alibi passzolgatás, de ennyi.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.04.16. 23:33:48

Nagyon jó lenne, ha a következő bajnokin egy hazai néző sem jelenne meg tüntetésképp reagálva a csapat hozzáállására, produkciójára. Vagy ha megjelennek akkor hangos fújolás és dobálózás közepette. Megérdemelné a sok semmirekellő pojáca. Messivel és Fabregással az élen. Ők azok, akik az elmúlt hétben egy mozdulatot sem voltak képesek tenni a csapatért. Egyébként egyikük távozásával sem lennénk kintebb semmivel, ha a befolyt pénzáradatot jól költenénk el. Fabregás tavasszal mindig egy baromi nagy nulla, Messi pedig Ronaldinho útját járja. Falcao, Reus, Gündogan és még két védő kijönne az ő árukból, ha nem, akkor még hozzájuk lehet szépen csapni Piqué-t, esetleg Mascherano-t.
De az edzőnk sem különb. Olyan mint a trónok harcában volt Robert Baratheon király. Egy dagadt bolond, aki inkább néz ki udvaribolondnak, mint királynak. Esetleg Hodor... Egyébként Messi keze vastagon benne lehetett a ő érkezésében... meg is látszik a Kobold teljesítményén (annak hiányán).
Itt persze a vezetőség is bőven hibás az átigazolások hiánya és a nem megfelelő edző kijelölése miatt.

Lehet erősnek tűnik amit írtam, de végtelenül dühítőnek és szánalmasnak találom, hogy egy hét alatt bukunk három sorozatot, úgy, hogy a két kupában mindkét rivális a legjobbja nélkül kénytelen kiállni, a bajnokságban pedig sokadszorra kapunk ki egy nevenincs kis csapattól. :roll:
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2014.04.14. 18:09:52

Alcantara írta:
splinter írta:Olyat nem lehet, hogy vezetőséget igazoljunk újat? :)))))
Uli Hoeness esetleg? Karöltve Sandroval és Juan Solerrel, a most előzetesbe helyezett ex Valencia elnökkel! :mrgreen:
Esetleg még Luciano Moggi? :mrgreen:
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.04.14. 15:02:07

splinter írta:Olyat nem lehet, hogy vezetőséget igazoljunk újat? :)))))
Uli Hoeness esetleg? Karöltve Sandroval és Juan Solerrel, a most előzetesbe helyezett ex Valencia elnökkel! :mrgreen:
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.14. 11:59:52

Nekem nem első sorban Tatával van gondom de ha megy akkor felőlem jöhetne Klopp. Hiába van 2017ig szerződése mivel úgy látom a Dortmund ép széthullóban van,ezért el tudom képzelni,hogy lelépjen. (Főleg ha esetleg Hummels és Reus is erre veszi az irányt :) )
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.04.14. 11:23:31

Klopp nem hiszem, hogy jönne, valami olyasmit nyilatkozott korábban, hogy a Barca játéka olyan mint a komolyzene, és ő pedig a Borussia játékát, a rockot szereti :D De valami hasonló mentalitású ember kellene, aki nem fél leordítani a gyengén teljesítők fejét.
Avatar
splinter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2009.03.12. 21:31:22

2014.04.14. 11:02:12

salas9 írta:A spanyol lapoknál (sport.es, mundodeportivo, as) már elkezdtek cikkezni, hogy nyáron Tata Martino helyére Jürgen Kloppot akarjuk. 2017-ig van szerződése (tavaly hosszabbított) a Dortmunddal. Rajta kívül Joachim Löw nevét írják, ha nem szerepelne jól a válogatott.
Olyat nem lehet, hogy vezetőséget igazoljunk újat? :)))))
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2014.04.14. 10:50:01

A spanyol lapoknál (sport.es, mundodeportivo, as) már elkezdtek cikkezni, hogy nyáron Tata Martino helyére Jürgen Kloppot akarjuk. 2017-ig van szerződése (tavaly hosszabbított) a Dortmunddal. Rajta kívül Joachim Löw nevét írják, ha nem szerepelne jól a válogatott.
Kép
csabcsi007
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2008.01.15. 14:58:56

2014.04.14. 09:32:00

"Pinto, Alves és Neymar voltak azok, akik a legtöbb támadást kapták."
Nem gondolom, hogy a bravúrokat bemutató, amúgy 2.számú kapus Pintoval, és azzal a Neymarral lenne gond, aki az Atletico elleni 2 BL meccs legjobbja volt, mind küzdeni akarásában, mind a futómennyiségben...
Alvest, Mascheranot, Messit jobban elő lehet venni ezért a teljesítményért!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21302
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.04.13. 00:07:05

Boixos írta:
az a kemény, h attól a meccstől tartok a legkevésbé. az az egyetlen brigád, akik ellen dafkéból játszunk és eddig le is rendeztük őket, ahogy kell. sztem most is megütjük őket, aztán törögethetjük mi is a kummasokat számító vázát a busz tetején. de ha bejön, akkor legalább lehet azzal takarózni, h azt begyűjtöttük.
de egy kalap szrt sem ér ez, h a többi meccsen semmit sem csinálnak.
Szerintem azért fontos lenne megverni a Realt, nem is elsősorban a kupáért, és nem a presztízsért hanem mert úgy látom, hogy kisebbségi komplexusuk van velünk szemben, és ez tovább nőne ha még ilyen gyenge formában is megütnénk őket, és nyilván a következő szezonban is bennük lenne. Kicsit olyanok lettünk nekik, mint Federernek Nadal.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.04.12. 23:53:19

LG írta:
Game90 írta:Ez olyan Arsenal-os szezon lehet, 1 hét alatt elbukhatunk mindent.
A Real ellen talán felszívjuk magunkat. Azzal nem volt gond még ebben a szezonban sem.
az a kemény, h attól a meccstől tartok a legkevésbé. az az egyetlen brigád, akik ellen dafkéból játszunk és eddig le is rendeztük őket, ahogy kell. sztem most is megütjük őket, aztán törögethetjük mi is a kummasokat számító vázát a busz tetején. de ha bejön, akkor legalább lehet azzal takarózni, h azt begyűjtöttük.
de egy kalap szrt sem ér ez, h a többi meccsen semmit sem csinálnak.
PUYOL-XAVI-INIESTA
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21302
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.04.12. 23:42:14

CsacsMate írta:
LG írta: Ezzel egyet értek, ha bajnoki cim meglesz, akkor összességében egyáltalán nem zárunk rossz szezont.
Ez a gond. Mindig azt hiszik ettől ott a tengerparton is, hogy minden rendben. Már két, éve legalább ez a majd lesz valami hozzáállás van csapaton belül, de már az utolsó bl győzelemnél is látszott, hogy kezd megakadni a gépezet. Nem mernek váltani. Hiába vannak világszintű játékosok, ha megye kettes vezetőség van. Legszebb példa Thiago elbaltázása a munkásságukra. Idén majd igazolnak irányítót. Persze, ha lehet.
Ami most megy ez miatt a pályán, az a kedvtelen, lélektelen futball, nézhetetlen legtöbbször, az elmúlt 20-25 évben nem volt ilyen, pedig voltak papíron rosszabb szezonok is.... Ennek nem ilyennek kellene lennie.
Félreértettél, én nem mondom, hogy nincs baj, és nem kell változtatni, amint írtam is az általad idézett hsz további részében. Csak örülnék, ha még így is címeket tudnánk nyerni, de attól függetlenül, hogy nyerünk-e valamit, komoly változások kellenek, mert az az út, amin most jár a csapat lefelé vezet. Sőt, én már a tavalyi szezon után is komoly változásokat szerettem volna látni, melyek ugye nem történtek meg. Én még annál is rosszabb szezonra számítottam, mint amilyen lett, számomra inkább a Real és a Man. City elleni meccsek voltak a meglepetések.
Lezárt