Bajnoki Mérkőzések 07-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2007.01.17. 17:36:39

Ezt a kezdőt küldeném ki a Nástic ellen:

-----------------Valdés------------------

--------Puyol------------Márquez-------

-Zambotta--------------------------Gio-

-----------------Edmílson----------------

------Xavi-----------------------Deco---

---Gudjohnsen----Savigol----Ronnie--
in to exile
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2007.01.17. 08:47:49

Subinho írta:viszont egyet kell értenem azokkal, akik azt írják: a játékosok szív, akarat, elszántság nélkül mennek ki a pályára!
elég csak megnézni a főoladalon a nap képét...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2007.01.17. 08:29:49

hát igen....elég siralmas az elmult 5 bajnokink mérlege. 5 meccs 1 gyozelem. ilyet a barcaelona nem engedhet meg maganak amennyiben a bajnoki cimre pályazik.
az viszont nagyon jo, hogy most a bajnoksagban "konnyu" meccsek jonnek.
Gimnástic (o), Betis (i), Celta (o), Osasuna (i)

ebbol a 4 talalkozobol az elso 3at gond nélkul lekell hozni (osasuna otthon elég jo...) és károgók majd csendben maradnak.

amgy a tegnapi alaves elleni, meg az espanyol meccsbol kiindulva a vedelemmel telleg kéne vmit csinalni mer' katasztrofa...nem is emléxem arra hogy mikor volt utoljara olyan h 2 meccsen 5 golt kaptunk...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.01.16. 20:17:01

Sziasztok, gyerekek!
Úgy látom, egy kicsit nyugvópontra jutott a fellángolt vita, és az elkeseredettség által gerjesztett indulatok. Forró fejjel sok mindent írtunk, mondtunk, amiben volt igazság, és volt túlzás. Coolidge, amerikai elnök mondta, hogy "az élet problémáinak négyötöde megoldódna, ha leülnénk és csendben maradnánk". Mi mindannyian leültünk, és nem maradtunk csendben, mert ebben a helyzetben nem is lehetett. De! mostantól előre kell néznünk, mindenkinek felül kell emelkednie vélt vagy valós sérelmein, és közös lélekkel a jövőre, a szebb jövőre kell koncentrálnunk. Én is ezt teszem. Véleményem Rijkaarddal kapcsolatban nem változott, de szorítok Neki, és a csapatnak. Bízom a csapat formajavulásában, a játék fejlődésében, és a góllövés beindulásában. Mindenkinek ezt kell tenni. Vannak hullámvölgyek - most ezt éléjük -, de nincsen veszve semmi, a bajnokságban még mi állunk a legjobban a vesztett pontokat tekintve, a spanyol kupában ott vagyunk a legjobb 8 között, a BL-ben a nyolcaddöntőben. Tehát: nyújtsunk kezet egymásnak - virtuálisan -, ha megbántott bennünket egyik szurkolótársunk, nézzük el Neki. Hiszen mindannyiunkat ugyanaz a cél vezet: aggódás a csapatért, szorítás a játékosokért, és a KLUB feltétlen, szívből jövő szeretete. A megfogalmazott vélemények mögött a javítás, a jobbítás szándéka húzódott meg, nem pedig a rombolásé, a sértegetéseké. Mindannyian a BARCELONA sikereiért élünk, nekik szurkolunk, velük vagyunk, velük lélegzünk. FORCA BARCA! FORCA CATALUNYA! varga tamás
UI: Lineker 1989-ben hagyta el a Barcát. antiimperialistának üzenem
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.01.16. 00:34:37

Ordog írta:Hát akkor azért mondod te mindig azt, hogy váltsuk le Frankot:)) Ilyen szempontból akkor ez nem egy független, reális vélemény, hiszen te elfogult vagy vele szemben:)

100 az 1-ből!
Ez is tévedés, mert most először írtam azt, hogy mennie kell 8)
Szándékosan nem írtam le eddig, azért mert... De ezt úgyis tudjátok. Eddig egyébként se kívántam, hogy menjen, természetesen nem bántam volna, mert sok mindennel nem értettem egyet (vonatkoztassunk el Saviolától, mert most tényleg nem csak róla van szó). Például sokszor fogom a fejem, mert rosszul cserél.

Tehát a lényeg: soha nem szerettem frank rijkaardot, de most először írtam (és gondoltam komolyan) azt, hogy mennie kell :!:
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2007.01.16. 00:03:31

Komáim!
Azért azt megnéztem volna, hogy a katalán derby után hogyan nézett
ki otthon Nektek a tévészoba, vagy nappali, vagy a számítógép
környéke a törésteszt szempontjából!
Ahogyan legörgettem hsz.-eiteket, eléggé szépen epeömlést
kapott a csapat, amit meg is tudok érteni, meg nem is!
Azt például megértem, hogy nem tetszett a Fiúk játéka, meghogy
egy Espanyoltól talán nem illett volna elhasalni, meghogy az
Espanyol létesítményfelelőse kérdően vizslatta Frank "Plexibreaker"
Rijkaardot, de talán ennyire ne menjünk már egymásnak!
Kifejezetten növeli fájdalmamat a vereségen felül, hogy egymásnak
estek, mint amerikai fociban az offense a defense-el!
Gyerekek! Semmi nem ér meg ennyit! Ez a vereség még jól is jöhet
a Csapat épülése szempontjából, hiszen ha a meccsen fellépő
rendellenességek más, fontosabb (mondjuk BL) meccsen lépnek fel,
akkor valóban "görög van a falóban"!
Egészen biztosan levonja "Mr. Plexibreaker" és a stáb a tanulságokat,
amiből ma már (remélem!) lehetnek apróbb jelek az Aláves elleni
visszavágón!
Úgyhogy, továbbra is: Visca, Barca! Visca, Catalunya! Visca, Békesség!
Krojfotok.
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2007.01.15. 21:11:54

Akarom mondani 1 a 100-ból! :lol:
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2007.01.15. 17:59:52

Ordog írta:Hát akkor azért mondod te mindig azt, hogy váltsuk le Frankot:)) Ilyen szempontból akkor ez nem egy független, reális vélemény, hiszen te elfogult vagy vele szemben:)

100 az 1-ből!
Meg azért is mert antiimperialista nagy Saviola-fan :lol: :lol:
Én is szeretem Savi-t, mint már többször is mondtam, ez egy nagy Rijkaard-hülyeség, hogy nem kedveli Savi-t, de szerintem jól rakta össze a csapatot, így jó edzőnek tartom a csapat számára.
Az meg hogy leköpte Völler-t.... azért még nem kell utálni!!! :lol: :lol:
Völler is visszaköpött, de ettől még szerintem mind a két ipse példamutató pályafutást tudhat maga mögött - sztem.

Piramsok, nem szeretjük, feleslegesen ne idézzünk. :)
Enrique
Előre a TITOlusokért!
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2007.01.15. 17:54:06

antiimperialista írta:
Attya írta:Az ilyenek ne nevezzék magukat igazi BARCA drukkernek, bezzzzeg amikor +nyertük a BL-t akkor imádtátok, NEM?!!! FORCA BARCA
Én akkor is utáltam rijkaardot. Már '90 óta utálom, szerintem neked fogalmad sincs, miért...
A drukkerságról meg már leírtam a véleményemet lejjebb! Te csak ne akard megmondani, ki az és ki nem :evil:
Hát akkor azért mondod te mindig azt, hogy váltsuk le Frankot:)) Ilyen szempontból akkor ez nem egy független, reális vélemény, hiszen te elfogult vagy vele szemben:)

100 az 1-ből!
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2007.01.15. 17:43:40

antiimperialista írta:
Attya írta:Az ilyenek ne nevezzék magukat igazi BARCA drukkernek, bezzzzeg amikor +nyertük a BL-t akkor imádtátok, NEM?!!! FORCA BARCA
Én akkor is utáltam rijkaardot. Már '90 óta utálom, szerintem neked fogalmad sincs, miért...
A drukkerságról meg már leírtam a véleményemet lejjebb! Te csak ne akard megmondani, ki az és ki nem :evil:
Gondolom arra gondolsz amikor leköpte az egyik németet,teljesen jogosan mert elég szépen nyomatta Franknak a rasszista dumákat.

Mindegy...Saviolát elfogjuk adni ígyis úgyis....

A Nástic ellen ezt a kezdőt jelölném meg Valdés-Zambrotta-Puyol-Márquez-Gio-Edmílson-Xavi/Iniesta-Deco-Saviola-Gudjohnsen/Giuly-Ronaldinho.
in to exile
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.01.15. 17:36:48

varga tamás írta:És egy kis javítás: Gary Lineker a '80-as évek második felében játszott nálunk, a 90-esekben már nem. Amikor Cruyff jött, ő ment. varga tamás
Ó, ennyire rég lett volna? Köszönöm, hogy kijavítottál, én abban a hitben éltem, hogy Lineker '90-ben még a Barcában játszott. Első fociélményeim között volt egy olyan Barca-meccs, ahol Lineker villogott, úgy rémlett, Cruyff volt akkor az edző. Úgy látszik, öregszem...
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.01.15. 17:32:30

Attya írta:Az ilyenek ne nevezzék magukat igazi BARCA drukkernek, bezzzzeg amikor +nyertük a BL-t akkor imádtátok, NEM?!!! FORCA BARCA
Én akkor is utáltam rijkaardot. Már '90 óta utálom, szerintem neked fogalmad sincs, miért...
A drukkerságról meg már leírtam a véleményemet lejjebb! Te csak ne akard megmondani, ki az és ki nem :evil:
Avatar
Attya
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 395
Csatlakozott: 2005.01.20. 09:47:59
Tartózkodási hely: North Carolina

2007.01.15. 17:09:57

Megkérdezném azt a sok kritikust, h látott már olyan csapatot amelyik 3éven át a csúcson játszott? A hullámvölgy benne van minden sikeres csapatban, ezt a szintet nem lehet minden mecsen hozni(sajnos)! Ja, és akkor még nem beszéltünk a hiányzókról! az utobbi 6 meccs alapján kirugnátok az edzőt amelyik +nyert a csapattal majdnem mindent az elmúlt 3 évben?!! Az ilyenek ne nevezzék magukat igazi BARCA drukkernek, bezzzzeg amikor +nyertük a BL-t akkor imádtátok, NEM?!!! FORCA BARCA
"Leo egy egyéniség. Senkihez nem lehet hasonlítani. Idén mindenki Cristiano Ronaldoról beszél, pedig Messi az, akiről érdemes többet beszélni. Ugyan Ronaldo sem rossz játékos, csapattársak vagyunk a portugál válogatottban, csodálatos játékos. Viszont Messi bármikor képes a jó játékra és nem csak akkor, amikor kedve szottyan focizni, ellentétben másokkal.”
DECO
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.01.15. 17:05:17

Mindenkinek lehet saját véleménye, én alkalmasnak látom Rijkaardot az edzői feladatok ellátására, de én is azt mondom,hogy vannak komoly hibái.

Ha egy játékos meccsről meccsre gyenge teljesítményt nyújt,akkor miért nem lehet kitenni a kezdőből?Gondolok it elsősorban Giuly-re,de idevehetjük Gudjonsent is.Sokkal jobban hajtanának,ha tudnák,hogy a sok sérülés ellenére nem biztos a helyük a kezdőben.
Mi van Saviolaval?Sokkal technikásabb mind2 játékosnál,és sztem gólerősebb is.Hiába bizonyított,nem hinném,hogy kezdeni fog vasárnap.

Rijkaard arra az edzőtípusra hasonlít,amilyet Török Péter szokott emlegetni az NBA meccseken.A szezon előtti edzőtáborban kialakít magában egy sorrendet,és azt tartja a szezon végéig,tök mind1,hogy ki milyen teljesítményt nyújt.
Néha az az érzésem,hogy Rijkaard is ilyen edző,néha viszont rámcáfol,gondolok itt a Xavi-Iniesta szerepcserére.

Szóval vannak Rijkaardnak hibái,de én akkor is azt mondom,hogy hatalmas hiba lenne az elküldése, egy ilyen keretnél már sztem nem a taktikai érzék a legfontosabb, hanem a közös hang megtalálása a sztárokkal.
Az elmúlt két évben nyertünk két bajnoki címet,és egy BL trófeát!!!!
Nem hinném,hogy ez az ember nem alkalmas a Barcelona edzői posztjára.Csak sajnos nem szeret változtatni, ezen a téren kellene változnia.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.01.15. 16:53:57

antiimperialista írta:Még egyszer, utoljára leírom, mi a bajom a csapattal és rijkaarddal. Nem az a legnagyobb baj, hogy az utóbbi 6 meccsből csak egyet nyertünk, és nagyon kevés gólt rúgott a csapat, annak is nagy része rögzített játékhelyzetet követően esett. A legnagyobb baj az a kilátástalan játék, amit a csapat mutatott, és az, hogy a kiscsapatok is felülmúlták taktikailag a Barcát! Ez pedig rijkaard hibája! Sosem volt egy taktikai zseni, de amióta Henk ten Cate helyett a teljesen súlytalan Neeskens dolgozik mellette, semmit nem látok abból, amit elvileg a csapatnak játszania kellene.
Az pedig, hogy bizonyos posztokra nem a legjobb formában lévő játékosok kerülnek, vérlázító! Azt mondjátok, nem az ő hibája, hogy a játékosok nem azt csinálják, amit kér tőlük? Ugyan már, nagy a keret, bőven ki lehet hagyni a kezdőből azokat, aki nem méltóak arra, hogy odakerüljenek!

Azt pedig senki ne döntse el helyettem, hogy Barca-szurkoló vagyok-e vagy nem! Kb. '90 (és Gary Lineker, szerintem sokan azt se tudjátok, ki ő) óta a Barca a kedvenc csapatom, és az ínséges időkben sokkal büszkébb voltam rá, hogy nekik szurkolok, mint mostanában, mert azt a csapatot sokkal inkább magaménak éreztem.
Attól, hogy nagyon nem szeretem az edzőt (és nem tartom alkalmasnak erre a posztra), vagyok olyan Barca-szurkoló, mint bármelyikőtök :!:
Teljesen egyet értek a helyzetelemzéseddel. Ezeket a játékosokat hétről-hétre Frankie készíti fel a meccsekre, az ő felelőssége az eredménytelenség, a kilátástalan játék. Az eredményekért csak és kizárólag az edző a felelős. Meret ha Frenkie valakin azt látka, hogy unja a banánt, akkor le kell ültetnie egy-két meccsre a kispadra, s ha ebből sem tanult, akkor ajtót lehet neki mutatni. Nem kötelező a kék-gránátvörös mez viselése! De a klubszín tisztelete, igen! És, én nem akarom elhinni, hogy Henk áll az elmúlt 3 év eredményei mögött. ímert, ha így van, akkor két dolog adott. 1. Akkor nem szabadott volna őt elengedni tavaly júniusban. 2. Vagy ha elengedték, akkor Rijkaardot is el kellett volna küldeni. Mert mindkét eset alapján, azt kell mondani, hogy Frenkie nem alkalmas edzőnek. És azt azért nézzük meg, h a Barca előtt edzőként nem alkotott maradandót Frenkie: a holland válogatottal a hazai EB-n negyedik lett, a sparta rotterdammal meg kiesett az első osztályból.
És egy kis javítás: Gary Lineker a '80-as évek második felében játszott nálunk, a 90-esekben már nem. Amikor Cruyff jött, ő ment. varga tamás
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2007.01.15. 10:39:39

persze május körül lesz a csúcs, akkor kell mindent megnyerni, DE addig el kell jutni!!! és ha ezzel az ötlettelen játékkal nem jutunk tovább a BL-ben, vagy lemaradunk a ligában??? tavaly csak 6 veresége volt a csapatnak, idén még csak 2! de tavaly akkor kapott ki a csapat, amikor 15 ponttal mentünk és mindegy volt... most meg nagy lehetőséget szalasztottunk el, mert a sevilla 2x kikapott, a margó gyengélkedik és mi meg elmehettünk volna vagy 6 ponttal... tudom, visszajön messi és eto'o, csak az a baj, hogy a többiek meg fásultan játszanak és ne higgyétek, hogy a sevilla kienged megint meccseket a kezéből és hogy a real nem fogja összekapni magát!!! sőt a valencia is kijött a gödörből... szóval nagyon kemény tavaszunk lesz!!!
Kluivert55
Barça B
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:55:39
Tartózkodási hely: Sárospatak

2007.01.15. 10:03:33

gentdelbarca írta:Üdvözöllek a fórumon Kira! :)

Sok mindenben egyetértek veled!

Nincs itt semmi gond! Kikaptunk, és???? A foci miről szól?? Igen, győzelem és vereség! Mindenki véleményét tiszteletben tartom. Az én véleményem: teljes mértékig kitartok a csapat mellett, ugyanúgy ahogy 99után is kitartottam!
Frenki nagyon jó edző, nem véletlen a 3 idény alatti két bajnoki cím egy ezüst és a BL!!
Ugyanezt gondolom én is és nagyon elegem van a kritikusokbó! Persze szeretném ha mindig szépen és eredményesen játszanánk, de még minden fronton állunk és nem is rosszul! Én személy szerint abban bízom, hogy május környékére lesz csúcs a csapat ugyanis akkor kell nyerni! Természetesen addig is, de azt megoldják így is!
Forca Barca!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2007.01.15. 09:51:18

megy itt egy vita, amibe én is bekapcsolódnék, mert sok embernek sajnos igaza van! én 12 éve szurkolok a barcának! akkor is nekik szurkoltam, amikor nem ment a játék és most is ők az egyetlen! viszont egyet kell értenem azokkal, akik azt írják: a játékosok szív, akarat, elszántság nélkül mennek ki a pályára! nincs egy olyan ember mögöttük aki feltüzelje őket! reikard jó edző, mert nem véletlenül nyerte ezeket a trófeákat az utóbbi években a csapat, de nincs mellette egy olyan ember aki megfelelő módon és színvonalon segítené őt! nem látunk bele a lapokba, de nem véletlen, hogy amíg henk készítette fel a srácokat addíg ment a szekér, most neeskens mellett egy erőtlen csapatot kap frankie és nem nagyon tud velük mit kezdeni. nem mindegy, hogy egy feltüzelt csapatot kap és azokkal taktikázhat, megcsinálják amit mond, vagy egy unalmas, erőtlen csapatot, akiknek hiába is mond bármit! lásd: brazília a VB-n. a legerősebb keretük volt, sokan mondták, le sem kéne játszani a VB döntőt. de ahogy játszottak szánalmas volt! ugyanezt a hozzáállást látom itt is! az tuti, hogy most nem tudnának a srácok megfordítani egy fontos meccset, mint pl. a májusi BL döntőn!!! és a legszomorúbb, a realt, vagy a valenciát nézve simán vezethetnénk előttük 8-10 ponttal... ehelyett a sokat szidott és lesz*rozott real utolért minket, ráadásul egymás elleni eredményt figyelembe véve jobban is áll.....
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2007.01.15. 09:27:22

tavaly volt 7 döntetlen és 6 vereség.
idén van 5 döntetlen és 2 vereség.
:roll:
ha most összekapják magukat, akkor hozhatják a tavalyi eredményt!
Avatar
sasi1
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1291
Csatlakozott: 2005.07.09. 23:01:04

2007.01.15. 08:07:54

utóbbi 5 meccsen mindössze 6 pontot gyűjtött az együttes.
Ez döbbenet. Nekem ez most esett le............
Most néztem a tavalyi végeredményt: 15 pontal vertük a Realt http://origo.hu/sport/focivilag/20060514aprimera.html

Én idén a felével is kiegyeznék :oops:
félek ezek a pontok hiányozhatnak a végelszámolásnál......
Avatar
gentdelbarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 776
Csatlakozott: 2005.12.30. 17:09:39
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2007.01.14. 22:54:37

Üdvözöllek a fórumon Kira! :)

Sok mindenben egyetértek veled!

Nincs itt semmi gond! Kikaptunk, és???? A foci miről szól?? Igen, győzelem és vereség! Mindenki véleményét tiszteletben tartom. Az én véleményem: teljes mértékig kitartok a csapat mellett, ugyanúgy ahogy 99után is kitartottam!
Frenki nagyon jó edző, nem véletlen a 3 idény alatti két bajnoki cím egy ezüst és a BL!!
http://fmhungary.hu/ - Football Manager minden mennyiségben!!
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.01.14. 22:40:09

Még egyszer, utoljára leírom, mi a bajom a csapattal és rijkaarddal. Nem az a legnagyobb baj, hogy az utóbbi 6 meccsből csak egyet nyertünk, és nagyon kevés gólt rúgott a csapat, annak is nagy része rögzített játékhelyzetet követően esett. A legnagyobb baj az a kilátástalan játék, amit a csapat mutatott, és az, hogy a kiscsapatok is felülmúlták taktikailag a Barcát! Ez pedig rijkaard hibája! Sosem volt egy taktikai zseni, de amióta Henk ten Cate helyett a teljesen súlytalan Neeskens dolgozik mellette, semmit nem látok abból, amit elvileg a csapatnak játszania kellene.
Az pedig, hogy bizonyos posztokra nem a legjobb formában lévő játékosok kerülnek, vérlázító! Azt mondjátok, nem az ő hibája, hogy a játékosok nem azt csinálják, amit kér tőlük? Ugyan már, nagy a keret, bőven ki lehet hagyni a kezdőből azokat, aki nem méltóak arra, hogy odakerüljenek!

Azt pedig senki ne döntse el helyettem, hogy Barca-szurkoló vagyok-e vagy nem! Kb. '90 (és Gary Lineker, szerintem sokan azt se tudjátok, ki ő) óta a Barca a kedvenc csapatom, és az ínséges időkben sokkal büszkébb voltam rá, hogy nekik szurkolok, mint mostanában, mert azt a csapatot sokkal inkább magaménak éreztem.
Attól, hogy nagyon nem szeretem az edzőt (és nem tartom alkalmasnak erre a posztra), vagyok olyan Barca-szurkoló, mint bármelyikőtök :!:
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2007.01.14. 20:42:04

Gyerekek, szólásszabadság van.

Ha valaki a vérvörösrákba kívánja Franket, vagy éppen a Gyulát, esetleg Ronaldinhót, tiszteletben kell tartani a véleményét, mégha nem is értesz egyet vele. Aztán kultúrált emberek módjára meg lehet minden beszélni. Felejtsük már a személyeskedéseket. (Te hülye, te okostojás, te barom és stbstb...)
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.01.14. 20:13:00

Boixos írta:
lionelmessi19 írta:Most te berágtál rám, mi? :?
dehogy rágtam be. inkább csak azoknak üzentem "rajtad keresztül", akik nekiugrottak mondjuk Varga Tamásnak csak azért, mert egyáltalán nem véresszájú módon leírta a véleményét a zakóról.
elnézést, h pont a te cuccodra írtam be.
Akkor jó :D

Egyébként valóban kultúrált módon írta le a dolgokat, de nekem kissé túl irónikusnak tűnt, h vegyünk "könnyes búcsútt, meg igazi edzőt" stb., és egy ilyen meccs után szerintem nem kell ironizálni, mert nem vevő rá a legtöbb ember, pláne akkor, ha nem is értenek vele egyet.

Egyébként meg, hogy valami ujjat mondjak, szerintem egy kicsit meg kéne faragni a játékosok fizetését, h ráébredjenek, h nem lézenghetnek, hogyha eurómilliókat akarnak keresni.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.01.14. 20:07:02

Hát fiúk megint összetehetjük a kezünket! A Sevilla-nak se megy. Nem sokáig élhetünk viszza az égiek bizalmával.
Lezárt