Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
barca1615
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.12.22. 07:50:05

2009.06.12. 13:17:44

Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2009.06.12. 13:12:09

barca1615 írta:
csabimo írta:
De egy ilyen év után, amikor minden megmyertünk, és amugy is lenne rá pénzünk, miért kell szorakozni Ribery megvételével? Föleg ha Guardi elsö számu célpontja jövöre...Szerintem adott ö is annyit idén a csapatnak, h megérdemlik azokat az igazolásokat/embereket jövöre akikre ö gondol...
Ezzel én is egyet értek 100%-kig! Mivel Guardiola minden idők legjobb barcáját rakta elénk! És ha ő akar valamit akkor hagy kapja már meg! Ő tudja mi kell a jövő évi sikerekhez és látta a mostani hibákat is stb.!

Ribéry nem csak neki kell hanem nekünk is:D
Nagyon igaz! Mi amúgy sem 150 millió euró körül költünk nyaranta. Hadd határozza meg az edző, hogy ki kell neki, és a vezetőség meg nem értem, miért nem képes megalkudni. Elvégre Laporta is Pepnek köszönheti, hoyg nem negatív hősként távozik majd a nou campból.
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2009.06.12. 13:09:31

Igen,ezekben tényleg egyet kell hogy értsek veletek. Szerintem az olasz mentalitás, a Serie A légköre és csapatai is erőszakossá nevelik a játékosokat,de Spanyolországban a játékon van a hangsúly. Guardiola és Mourinho közötti különbségről ne is beszéljünk,az utóbbi pedig az alattomosságot is beleneveli a játékukba, úgy vélem.
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.06.12. 13:08:35

Kép
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.06.12. 13:02:16

Mental_Theo írta:Úgy látom éppenhogy te nem nézel futballközvetítéseket,mert tudnád milyen forrófejű Ibrahimovic.
Egy rettentő erőszakos csatárról van szó, de a forrófejűségéről annyit, hogy ez évben mindössze csak 8 sárgalapot kapott egész szezonban. Ha állati módon művelné a dolgait tényleg (mint, ahogy ti páran beállítjátok), akkor már csomó piros lappal kellene rendelkeznie. (Apropó, Eto'o 12 sárgalapot kapott ez évben).
Összekeveritek Materazzival, vagy nem tudom.
Azt aláírom, hogy Ibra a világ egyik legerőszakosabb, és legkeményebb csatára, és ezért ki is használja az erejét, még ha az olykor súrolja is a szabálytalanságot. De szerintem semmivel sem csinált több alattomos dolgot, mint egy átlag focista. Értelemszerűen Xavi, Messi, Iniesta átlagon felüliek ilyen szempontból, de mind Henrynak, mind Eto'o-nak voltak "érdekes" dolgai az élete során, ezért gondolom azt, hogy ebből a szempontból lényegtelen, hogy kicsoda-micsoda milyen, mert nálunk Henry és Eto'o is olyan, mint a jómadár, mióta Pep van.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2009.06.12. 12:51:51

Én is megkönnyezném Eto'o-t,mert ő egész egyszerűen semmi rosszat nem tett. Tavaly megpróbálták egy kalap alá venni Ronnieval és Decoval, miszerint miattuk nem volt két évig siker, mert nem volt motiváltak, miközben ő ebből a két évből kb egyet vagy másfelet kihagyott. Egyáltalán nem tehetett róla és semmi baj nem volt a motivációjával és a hozzáállásával. Aztán végül maradt, nem sértődött meg, pedig légiósként simán megtehette volna, egész sokat letett az idén az asztalra és mindezekért szeretne fizetésemelést. Egyáltalán nem halálos bűn és megérdemelné. Yayaval kapcsolatban pedig annyit, hogy ő még inkább megérdemelné kb 5-6 milliós fizetést, a világ egyik legjobb vkp-ja, ha eladjuk felmondok :D Bár ez utóbbit kétlem.
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.06.12. 12:50:26

lluisllach89 írta:
Titinho írta: Egyetértek. Bruno Alves személyében egy tapasztalt, nagyon jó védővel gazdagodna a védekező szekciónk.
Mu-Porto meccsről dereng vmi?
Láttad más meccsét is esetleg vagy csak egy meccs alapján formálsz véleményt?

Nekem csak annyi a bajom ezzel az Bruno Alves dologgal,h sztem drága volna.Meg hát nagyon szó sincs róla nem?
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2009.06.12. 12:48:37

Busquets pontosan mennyit is keres? :roll:
Ne hogy már Sergi többet keressen mint Yaya.
Tartsuk meg a sziklánkat.

Ő majd lerendezi Kakit meg Rinyát. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szajko 2009.06.12. 13:00:16-kor.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2009.06.12. 12:41:08

Titinho írta:



Szvsz a védelmet kell erősíteni, hallottam a Porto hátvédjét, na például Ő már erősítést jelentene.
Egyetértek. Bruno Alves személyében egy tapasztalt, nagyon jó védővel gazdagodna a védekező szekciónk.
Mu-Porto meccsről dereng vmi?
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
fcgigi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2008.08.15. 13:13:13
Tartózkodási hely: :)

2009.06.12. 12:37:58

Nem mehet el Eto´o... annyi mindent letett már az asztalra... és képesek lennének elengedni. Nem értem Pepet ha tényleg azt akarja, hogy elmenjen Eto´o. neki itt a helye, ebben a csapatban... egész évben arról volt szó, hogy ez a Henry-Eto´o-Messi hármas a világ legjobb támadó hármasa. Most meg képesek lennének ezt az összeszokott 3 fantasztikus játékost szétválasztani, egy idióta Ibrahimovicsért. egyáltalán nem szeretném ha ide jönne az az ember. :( :evil: Azt hiszem meg fogom könnyezni ha elmegy Eto´o. Ja meg még annyit, hogy a Barcelona örülhetne, hogy a tavalyi után Eto´o ilyen jól teljesített, mert más játékos, azok után, ahogy vele bántak, lehet egész évben semmit sem tett volna, ezzel szemben Eto´o élete egyik legjobb szezonját játszotta végig.
Ennyi az én véleményem
Avatar
rszergej
Capitá del Barça
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2007.10.18. 01:21:39
Tartózkodási hely: Gyomaendrőd

2009.06.12. 12:31:39

Egy MU szurkoló írta:Üdv.
Középpálya adott, de olvastam olyat, hogy Yaya-t eladnátok. Hogyhogy? Ő a legjobb szűrő emberetek. nem értem, de akár MU-ban is szívesen látnám, csakúgy mint Etoot ;)
Üdv.
Na ez az, amit mi sem értünk. Állítólag Yaya egy francia élcsapat játékosának megfelelő fizetést kap, ami szvsz nem nagy összeg ( spanyolokhoz képest) , ráadásul a kezdő 11-ben neki van a legkisebb fizuja. Na most én nem tudom mennyit kér a kedves ügynöke, vagy Yaya, de az tuti, hogy nem horribilis összeget.
És igen, ő az egyik legjobb szűrő a világon.
De sajnos nem mi döntünk arról, hogy kinek mennyi legyen a fizuja.
Ha rajtam múlna Yaya aláírása már rég a meghosszabbított szerződésen virítana :wink:
És ha neadj Isten elmenne, akkor nagyon mérges lennék. :evil:
Kép
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2009.06.12. 12:26:27

BlauGranaGroc írta:Yaya olyan pofátlan, hogy a 2m körüli fizetésére 15% körüli emelést szeretne -Eto'o-hoz és VV-hez hasonlóan- de ezt a klub nem engedheti meg magának, mert minden pénz Messi és Ibra fizetésére illetve a további erősítésekre kell majd.
Ilyen pletyka hírekre nem kell adni. Főleg nem a legnagyobb bulvárlap ami csak létezik a The Sun szavaira. :? Nemtudom honnan vették ezt a 15%-ot...pláne Eto'ohoz és VV-hez hasonlóan. Jóval de jóval nagyobb összegekről szólnak itt szerintem a dolgok. Yaya esetében ez 300 ezer euró lenne. Ezt valaki tényleg elhiszi, hogy ennyit se akarnak emelni a fizetésén? Jóhogy már nem csökkentjük... :? Ez hülyeség, már bocs.
Középpálya adott, de olvastam olyat, hogy Yaya-t eladnátok. Hogyhogy? Ő a legjobb szűrő emberetek. nem értem, de akár MU-ban is szívesen látnám, csakúgy mint Etoot
Egyébként nem adnánk el, sőt Yaya is nagyon boldog a Barcánál és maradni szeretne, csak ugye ilyenkor beindulnak a találgatások a sajtó részéről, amikor nem sikerül elsőre megállapodni a szerződéshosszabításról. Igaz, hogy az ügynöke is nyilatkozta, hogy lehetnének jó lehetőségei Angliában és Olaszországban, de ezzel szerintem csak nyomást akart gyakololni a Barca vezetésére, egy zsírosabb szerződés reményében.

Most, hogy tegnap nem sikerült az ELSŐ tárgyalás Valdes-sel, ma már a következő neveket lehetett olvasni mint Valdes utódja a Barcánál: Asenjo, Reina, Diego Lopez, Gorka. :wink:
Szvsz a védelmet kell erősíteni, hallottam a Porto hátvédjét, na például Ő már erősítést jelentene.
Egyetértek. Bruno Alves személyében egy tapasztalt, nagyon jó védővel gazdagodna a védekező szekciónk. Milito és Cáceres úgy néz ki távozik, utóbbi viszont csak kölcsönbe.
Nem szabad az ilyen "ziccert" kihagyni, meg ygengültünk így jelentősen és egyenlőre nem is lehet sajnos Őt pótolni senkivel...
majd találkozunk 3 év múlva a BL döntőben.

Üdv.
Bizony nem. 94 millió euró, az rengeteg pénz. Ebből 2-3 nagyon jó játékost lehet venni, sőt még egy világklasszis is belefér. Egy Ribéry-Benzema duó ütne szerintem a MU-nál.

Akkor 3 év múlva! Addig is sok sikert! :wink:
Üdv.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
barca1615
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.12.22. 07:50:05

2009.06.12. 12:19:42

Spíler írta:
Yaya olyan pofátlan, hogy a 2m körüli fizetésére 15% körüli emelést szeretne -Eto'o-hoz és VV-hez hasonlóan- de ezt a klub nem engedheti meg magának, mert minden pénz Messi és Ibra fizetésére illetve a további erősítésekre kell majd.
Remélem csak iróniából írtad amit írtál és nem gondolod komolyan.
Amúgy meg ha 9 milliót 15%-al megemelünk akkor nem 13millió lesz :)

Persze, hogy abból írta:D Yaya megfogja kapni a pénzt meg VV is tuti
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2009.06.12. 12:19:24

BlauGranaGroc írta:
Egy MU szurkoló írta: Középpálya adott, de olvastam olyat, hogy Yaya-t eladnátok. Hogyhogy? Ő a legjobb szűrő emberetek. nem értem, de akár MU-ban is szívesen látnám, csakúgy mint Etoot ;)
üdv!

Yaya olyan pofátlan, hogy a 2m körüli fizetésére 15% körüli emelést szeretne -Eto'o-hoz és VV-hez hasonlóan- de ezt a klub nem engedheti meg magának, mert minden pénz Messi és Ibra fizetésére illetve a további erősítésekre kell majd.

Mi abban a pofátlanság, hogy egy ilyen szezon után, ahol alappillére volt a csapatnak, szeretne 2 millió eurónál többet kapni? Ahhoz képest, hogy Xavi, Messi és a többiek évi 6-7 milliót kapnak alaphangon, ez a 2 millió az semmi. Bőven érdemelne ő is 5-6 milkát, nem tudom mi a meglepő abban, hogy fizetésemelést kér. Txikiék meg ne fukarkodjanak, a világ 3. leggazdagabb klubja nehogymár ne tudja megtartani a legjobb játékosait még a válságban is.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
barca1615
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.12.22. 07:50:05

2009.06.12. 12:18:55

csabimo írta:
De egy ilyen év után, amikor minden megmyertünk, és amugy is lenne rá pénzünk, miért kell szorakozni Ribery megvételével? Föleg ha Guardi elsö számu célpontja jövöre...Szerintem adott ö is annyit idén a csapatnak, h megérdemlik azokat az igazolásokat/embereket jövöre akikre ö gondol...
Ezzel én is egyet értek 100%-kig! Mivel Guardiola minden idők legjobb barcáját rakta elénk! És ha ő akar valamit akkor hagy kapja már meg! Ő tudja mi kell a jövő évi sikerekhez és látta a mostani hibákat is stb.!

Ribéry nem csak neki kell hanem nekünk is:D
Spíler
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009.06.05. 16:52:01
Tartózkodási hely: Pápua sziti

2009.06.12. 12:15:57

Yaya olyan pofátlan, hogy a 2m körüli fizetésére 15% körüli emelést szeretne -Eto'o-hoz és VV-hez hasonlóan- de ezt a klub nem engedheti meg magának, mert minden pénz Messi és Ibra fizetésére illetve a további erősítésekre kell majd.
Remélem csak iróniából írtad amit írtál és nem gondolod komolyan.
Amúgy meg ha 9 milliót 15%-al megemelünk akkor nem 13millió lesz :)
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2009.06.12. 12:15:45

Nos tegnap már leirtam a véleményem erröl a témáról, de most kiegésziteném pár dologgal...
Értem a barca igazoláspolitikáját, és büszke is vagyok rá h nem kell milliokat költenünk, meert sok sztátjátékost kinevelünk...és okosan igazolunk...
De egy ilyen év után, amikor minden megmyertünk, és amugy is lenne rá pénzünk, miért kell szorakozni Ribery megvételével? Föleg ha Guardi elsö számu célpontja jövöre...Szerintem adott ö is annyit idén a csapatnak, h megérdemli azokat az igazolásokat/embereket jövöre akikre ö gondol...

Ahogy már tegnap is irtam a mezeladásokból pl: Ribery esetében szerintem nem kevés pénz jönne be, ugyanigy látom az etoo/ibra cserét klasszist cserélünk a klasszisra, és még pénzt is veszünk majd ki belöle idövel :wink:
Pesrsze ha létrejön a transzfer és megkedvelik a szurkolók...
Tehát ezen a cserén is gazdaságilag hosszú távon nyerhetünk, ugyhogy ne sporoljunk Riberyn...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csabimo 2009.06.12. 12:18:21-kor.
BlauGranaGroc
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2009.06.02. 18:37:07

2009.06.12. 12:05:58

Egy MU szurkoló írta: Középpálya adott, de olvastam olyat, hogy Yaya-t eladnátok. Hogyhogy? Ő a legjobb szűrő emberetek. nem értem, de akár MU-ban is szívesen látnám, csakúgy mint Etoot ;)
üdv!

Yaya olyan pofátlan, hogy a 2m körüli fizetésére 15% körüli emelést szeretne -Eto'o-hoz és VV-hez hasonlóan- de ezt a klub nem engedheti meg magának, mert minden pénz Messi és Ibra fizetésére illetve a további erősítésekre kell majd.
vv-puyi-rafa-pique-abidal-yaya-deco-messi-neymar-henry-samu
Egy MU szurkoló
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009.05.07. 11:41:39

2009.06.12. 11:54:57

Üdv.
Én, mint "külsős" leírnám a véleményem a veletek szóba került pletykákról...
Etoot elküldeni nagyon nagy badarság lenne. Ő a legjobb csatárok egyike a világon és semennyire nem lennétek előrébb ha Zlatan érkezne helyette, de gondolom, nektek is kell valami nagy név, ha már a Real így bealakított...sztem ez hiba lesz, ha valóban létrejön, mert kizökkenteni/megbontani egy ilyen támadóalakzatot nem szabad.
A támadó részleget felesleges erősíteni, talán egy két fiatallal kéne kiegészíteni.
Középpálya adott, de olvastam olyat, hogy Yaya-t eladnátok. Hogyhogy? Ő a legjobb szűrő emberetek. nem értem, de akár MU-ban is szívesen látnám, csakúgy mint Etoot ;)

Szvsz a védelmet kell erősíteni, hallottam a Porto hátvédjét, na például Ő már erősítést jelentene.

Na mindegy.
egyébként meg sajnálom Ronaldot, de ez van. Nem szabad az ilyen "ziccert" kihagyni, meg ygengültünk így jelentősen és egyenlőre nem is lehet sajnos Őt pótolni senkivel...
majd találkozunk 3 év múlva a BL döntőben. ;)

Üdv.
Manchester United
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.06.12. 11:54:23

Maicon azt nyilatkozta a minap hogy nem érzi jól magát az Interben mert minden Ibra körül forog.Itt hozzá kel majd szoknia (ha jön) hogy nem ő lesz a középpontban és meg kell dolgoznia a szurkolók bizalmáért.szerintem megosztó személyiség lesz a z öltözőben és ez nem jó.Reméljük Pep helyre teszi :D
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Richi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2005.06.12. 18:32:16

2009.06.12. 11:41:27

vagy bayern vagy Barca hagyjuk már...ha valamelyik európai nagycsapat ad a bayernnek elég pénzt és Riberyt is megfizeti akkor Ribery el is megy...szeretne inkább idejönni de ha fatökűek leszünk akkor megy máshova!ennyi
shevy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2004.10.09. 18:38:45

2009.06.12. 11:40:59

egy kis Ibra ízelítő, kedvenc gólom tőle:

http://www.youtube.com/watch?v=ZgqsaDnsEq8
Avatar
LPKeke
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2008.05.21. 15:26:36

2009.06.12. 11:26:20

Rio Buscape írta:Üdv

Ribéry megszerzését nehezítheti, hogy az Mu is igényt tart rá miután elvitték tőlük Cét. Chelseanek is szüksége van kreatív szélsőre ezért ők is potenciális vetélytársak. Amíg a Real Villa és Xabi alonso szerződtetésén ügyködik, addig sztem Silvat meg lehetne szerezni, mert ha a Barca tényleg Ribéryt akarja akkor a kb 60 milka alatt nem fogja megúszni, ellenben Silva 30 miskáért már nálunk lenne.
Sajnos Etoo távozási híre engem nagyon szíven ütött. Etoo nem eladhat(Afrikai, arogáns, és Pumás). A Barca felakarja majd venni a harcot a Reallal (pénzügyileg) és ezért Reklámemberekre fogja cserélni értékes játékosait. Bízom benne hogy ez nem így lesz!!!!
Ribery ide akar jönni és így hiába kapálóznak mások. Így maximum azt érhetik el hogy marad. Vagy Bayern vagy Barca, más lehetőség nincs. Az pedig hogy Eto a válogatotban Pumában játszik az más tészta és nem az eladása mellett szoló érvekbe sorolandó. Azzal is vitába szállnék hogy reklámcél Ibra vagy Ribery megvétele. Azért vennénk a játékosokat, mert kellenek Pepnek és nem feltétlen a pénz miatt, mivel azzal mostanában elég jól állunk. R10 sem elsősorban azért jött anno.
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2009.06.12. 11:23:10

Engem már kicsit idegel ez az állandó kavarás.. xyz megy ide marad nem marad ennyiért nem ennyiért...1.Ibra mellett voltam de aztán Samu odatette magát minden meg már régóta itt van aztán mégse mert kell neki a pénz meg csak munkahely stb..Ibra egy népművészeti cserépedény de csak emg tudja Pep nevelni!mert játéktudásban jobb mint Eto'o szvsz..nah mindegy mostmár döntsék el mert senkinek se jó ez a variálás ha elmegy Eto'o akkor egy csere+10 millióval kibékülnék.De többet NEM SZABAD FIZETNI!Annyit nem ér még 1 Ibra sem..
Ribéryvel is ez a variálás..most istenem ne Matázzanak meg Maloudázzanak már..ha a Bayernt nem érdekli hogy mi már tél óta őt akarjuk,és hogy Ribéry ide akar jönni hát akk csesszék meg menjen a MUba!Mi MEG VEGYÜK MEG SILVÁT POTOM 30Millát és ennyi...
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.06.12. 11:21:57

Az interben ibráról szólt minden, érthető a nagyképűsége, de ha idejön akkor nem ő lessz a középpontban. Nem rá lessz építve a barca. pep majd lehűti őt és puyol is megmutatja hogy ki a főnök a csapatban. Ha a játékra fog koncentrálni akkor megint lealázzuk európát :!:
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Lezárt