Labdarúgó-Európa-bajnokság 2012

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Ki nyeri az idei EB-t?

Spanyolország
118
56%
Hollandia
12
6%
Németország
51
24%
Olaszország
8
4%
Anglia
3
1%
Portugália
3
1%
Franciaország
9
4%
Más
7
3%
 
Szavazatok száma: 211
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2012.06.19. 11:38:01

daffy írta:albával meg a bal védekezésben. simán betenném llorrentét előre,a két szélre a cesc-silva-navas trióból 2-t,mögé a barca kp-t,hátra meg:
sokan szidják arbeloát,hogy nem támad,pedig szerintem a feladatát ellátja. persze,képességeit tekintve kilóg,de egyrészt jobb nincs,másrészt képességeihez mérten tisztességesen teljesít és nem hiszem,hogy annyira negatívan kilóg. az értékelések alapján arbeloa ugyan úgy teljesít nagyjából,mint a túloldalt alba,csak az egyik támad,a másik védekezik.
alonso és busi pedig szépen fogják egymást.
)
Tisztában vagyok vele, hogy nincs jobb, s hogy védekezésben nagyon is jó, de ettől függetlenül még a támadásban nagyon leszűkíti a lehetőségeket, pláne úgy, ha Del Bosque szélső nélkül játszik. Alba valóban nem ér vissza mindig, de ez a támadó feladatából is adódik, ahogy mondtad, viszont szvsz van különbség aközött, hogy Arbeloa nem tud támadásban pluszt adni a spanyoloknak és hogy Alba nem ér vissza. Ha viszont visszaér, a párharcait szerintem rendre megnyeri, legalábbis így rémlik, bár ennyire nem figyeltem a játékát.
.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.06.19. 11:37:01

Barcaman1993 írta:Meg itt azért ha a szélső védők gyíkoskodnak, akttól még ott van Ramos és Piqué, ami nem Vlaar és Mathijsen kategória...
Ha jól megy neki, ha elkapja a fonalat, akkor tök mindegy, h ki védekezik rajta.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.06.19. 11:35:43

daffy írta:ami cifra lesz,hogy ronci akár melyik szélen játszik majd,ott megfogni nem tudják,mert ahol a spanyolok a leggyengébbek,ott a legjobbak a portugálok(és fordítva)
Na ebben azért ne legyél olyan biztos. Először meg kell szerezniük a labdát a portugáloknak... Másrészt itt a spanyol játékosok védekeznek is és nem az van, hogy szétszakad a pálya, mint a hollandoknál, hogy konkrétan 4-5 ember elfelejt hátramenni. Másrészt azért megnézném, hogy mit tudna cicafiú a jobboldalt... Meg itt azért ha a szélső védők gyíkoskodnak, akttól még ott van Ramos és Piqué, ami nem Vlaar és Mathijsen kategória...

Aztán meg láttuk játszani egymás ellen a 2 csapatot a VB-n és ott sem a portugálok mentek tovább.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.06.19. 11:27:22

B. Tamás írta: pláne, ha Arbeloával a jobbszárny is gyenge támadásban.
albával meg a bal védekezésben. simán betenném llorrentét előre,a két szélre a cesc-silva-navas trióból 2-t,mögé a barca kp-t,hátra meg:
sokan szidják arbeloát,hogy nem támad,pedig szerintem a feladatát ellátja. persze,képességeit tekintve kilóg,de egyrészt jobb nincs,másrészt képességeihez mérten tisztességesen teljesít és nem hiszem,hogy annyira negatívan kilóg. az értékelések alapján arbeloa ugyan úgy teljesít nagyjából,mint a túloldalt alba,csak az egyik támad,a másik védekezik.
alonso és busi pedig szépen fogják egymást.
Hát még Arbeloa mekkora egy alibi ember, uram atyám... Nem értem, hogy a Realba, hogy fér be ez a játékos?! Shocked
én sem értem,hogy fér be,de itt agyon dicsérik albát,pedig védekezni rendre elfelejt. arbeloa pedig támadni(ami nem is baj).

ami cifra lesz,hogy ronci akár melyik szélen játszik majd,ott megfogni nem tudják,mert ahol a spanyolok a leggyengébbek,ott a legjobbak a portugálok(és fordítva)
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.06.19. 11:27:04

Sanama írta:Hát még Arbeloa mekkora egy alibi ember, uram atyám... Nem értem, hogy a Realba, hogy fér be ez a játékos?! :shock:
Jobb is, ha alibizik. Mikor hozzá kerül a labda már fogom a fejemet, hogy mekkora baromságot csinál ismét. Sztem örüljünk neki, hogy keveset megy fölfele... 0 ez az ember. Védekeznie alig kell, támadni meg nem tud. Még nem volt egy jó megoldása az ellenfél 16-osánál... És sztem nem is lesz...

Azért ez a Del Bosque elég sótlan csapatot rakott össze. Jók, de azért tényleg, amiket leírtunk, azért az nem csak erre a meccsre vonatkozik. Xabi Alonso már a VB-n is messze kilógott a spanyol csapatból, míg Torres... Arbeloa is nevetséges, hogy milyen gyenge. Jordi Alba, akinek a felfutásai aranyat érhetnének, meg nem mehet fölfele. Egy ilyen abszolúte ideális lenne most:
Casillas-Ramos, Piqué, Javi Martinez,Alba-Xavi, Busquets, Fabregas-Iniesta, Llorrente, David Silva

De Pedrot is simán megnézném, hogy mit tud alkotni, vagy Santi Cazorlát. De, ahogy most felállnak az borzasztó kevés. És VDB nnem látja be...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaman1993 2012.06.19. 11:32:04-kor.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.06.19. 11:26:16

Sanama írta:Hát még Arbeloa mekkora egy alibi ember, uram atyám... Nem értem, hogy a Realba, hogy fér be ez a játékos?! :shock:
Szerintem is teljesen kilóg. Nagyon gyengus.
De hagyján...szerintem Xabi Alonso is lehetne jobb...finoman szólva. Ő sincs élete formájában,nem értem minek játszatja VDB.
A védelembe mehetne Javi Martinez jobbhátvédbe meg vissza Ramos.
Xabi Alonso helyett meg bárki.
Abi & Tito
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.06.19. 11:22:03

Hát még Arbeloa mekkora egy alibi ember, uram atyám... Nem értem, hogy a Realba, hogy fér be ez a játékos?! :shock:
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.06.19. 11:20:05

Kezdve még a vasárnapi eseményekkel. A hollandok szerintem úgy kb. mindenkinek az EB csalódásai. 3 vereség, nulla játék, még a dánok ellen csak csak próbálkoztak de ott meg nem jött össze semmi. Azt éreztem a pályán, mintha a játékosok unnák a játékot, és már egymást is. A portugálok ellen pl, fejben szerintem már az elején feladták. Ezt Marwijk-ot meg már az EB előtt sem bírtam, süt róla a nagyképűség szvsz.
Így biztosan új edzővel vágnak neki a VB selejtezőknek, és egy sokkal ambiciózusabb csapattal, ami ránk nézve nem jelent túl sok jót... :roll:

A németek hozták a papírformát, simán továbbjutottak, még ha szerintem továbbra is messze vannak a csúcsformától. A portugálok továbbjutása viszont engem sokkal jobban felbosszantott mint a görögöké. :? Rühellem a luzitánokat(az olaszokkal és az angolokkal egyetemben), sokkal inkább örültem volna ha a dánok jutnak tovább! De azt elismerem, hogy megérdemelték a továbbjutást, a hollandok így nem is juthattak tovább, a dánokat meg megverték. A vártnál jobban teljesítenek CR-ék, de komolyan én nem számolok velük.
A negyeddöntőben Hajrá Csehország :!:

Tegnap:

A spanyolok lejátszották, a francia-angol után az EB egyik legunalmasabb meccsét. Nem nagyon erőlködtek, a horvátok ha az elejétől kezdve csak egy kicsit bátrabbak(nem vakmerőek) akkor jobb lehetett volna a meccs i s és több sanszuk is lehetett volna. A vége felé már a tűzzel játszottak a spanyolok, de a végén egyetlen zseniális megmozdulás elég volt Cesc-től a győzelemhez. A csoport elsőség abszolút megérdemelt, de ennél sokkal több kell, az íreket nem volt nehéz leiskolázni, de az olasz-horvát kettős ellen koránt sem volt meggyőző Del Bosque csapata.
A horvátokat meg sajnáltam, szimpatikusan játszottak.

Az olaszok szinte biztos voltam benne, hogy továbbjutnak. :roll: Valamiért úgy érzem, hogy nagyon komolyan kell venni őket mindenkinek.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2012.06.19. 11:04:45

gergo9 írta:Még annyit az egészhez hogy abszolút nem értem miért nem próbálja ki még csak időlegesen sem hogy a rossz formában lévő a spanyol válogatottban teljesen idegen testként mozgó Alonso helyett Cesc-et játszatja. Tudtommal ez a mélységi irányító , második vkp poszt nem lenne teljesen idegen neki.
Ugye Alonso melett mindig volt vki Madridban aki takarított legyen az a vak Khedira vagy a világlegjobbja Diarra. Poolban Masch. Forever alone vkp-ként nem hiszem hogy 3nál több meccset játszott életében. Busquets védekezésben azthiszem jóval erősebb így nyilván nem neki kéne menni. Nem kívánok sérülést senkinek de a legjobb ami a spanyolokkal megtörténhet hogy Alonso kidől az EB-ről.

Llorente,Pedro,Mata valóban nulla perc atomvak Torres nyilván játszik. VdB-be bízhatnak a németek másba nemnagyon :D
Egyértelmű, és az a félelmetes az egészben, hogy semmit sem tesz hozzá. Persze, sokat fut, néha szerel, ott van labdaközelben és visszaszerzi azt egy-egy becsúszással, dehát mi ez az atombebiztosítás? Egyszerűen létszámra sincsenek meg elől a spanyolok, a kreativitásról nem is beszélve.

Teljesen haszontalan a játéka, mint ahogy azt sem értettem, hogy Navas bejött Torres helyére. Az addig oké, hogy szélesíti a játékot, de kinek adja be, ha nincs bent támadó :?: Silva nem egy olyan csatár - egyáltalán nem is támadó, ugye - , aki jól érkezik a kapu elé. Aztán bejött Negredo.. Llorentével mi történt? Enyhén szólva jobb szezont produkált Llorente az Európa-ligával meg a Király Kupával, mint Negredo.

Én azt vettem észre, hogy X. Alonso pozíciójának semmi értelme sincsen, Torres pedig nem való már erre a szintre. Kettős emberhátrányban meg nehéz jól futballozni, pláne, ha Arbeloával a jobbszárny is gyenge támadásban.
.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.06.19. 10:58:44

Game90 írta:Fabregas azért kisebb passzt adott a gól előtt, kezdőbe vele Xa(li)bi Alonso helyett. Amúgy szerintem nem játszottak jól a spanyolok, egy esetleges bekapott gól után megnéztem volna őket, hogy mennyire tudnak felpörögni. VDB meg kritikán aluli.

Llorente, Mata, Pedro idáig 0 perc, Llorente mellőzése érthetetlen számomra, Mata-t meg Navas is előzi a sorban...
Abszolúte egyetértek. Van egy bombaformában lévő Fabregasa, erre nem játszatja, csak csereként. Xabi Alonso meg mintha a pályán sem lenne, nem értem miért nem Fabregas kezd helyette, sokkal jobban nyomja. Azt meg végképp nem értem, hogy gólt kell lőni a spanyoloknak, erre a gyík Torres kezd, majd behozza Jesus Navast... Olyan csapatban, ahol csak kontráznak jó lenne, de ide édes kevésnek érzem. Pedro, Llorrente meg már, ahogy említetted még nem is játszottak... Bezzeg ezt a rendre betliző, vakhangya Negredot behozta a végén. Komolyan mondom nem értem az egészet. A jók nem játszanak, de akik meg egyértelműen kilógnak, azok meg játszanak, érthetetlen.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Judy Scott
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011.12.10. 20:59:36

2012.06.19. 10:49:20

Én egy Spanyol- Német döntőt várok. Biztos vagyok benne, hogy nagyon izgalmas mérkőzésnek lennénk tanúi. Természetesen Spanyol győzelemmel zárva.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.06.19. 10:08:14

LG írta:
orsy0516 írta:David Silva lehet a Real nagy szerzeménye, az ára akár a 46 millió eurót is elérheti

Szerintetek váltani fog?

http://sporttoll.blogspot.hu/2012/06/da ... menye.html
Persze... gondolom a Man. City azért költött el rengeteg pénzt, h aztán eladják majd azokat a játékosaikat, akikkel végre összejött a bajnokság. Sztem semmilyen olyan hirt nem kell komolyan venni, ami a City kulcsembereinek távozásáról szólna.
Silvat pedig még mindig borzasztóan túlértékelt játékosnak tartom. A kapu előtt bántóan töketlen.
Áthozom ide is, mert itt talán aktuálisabb :)
Lehet, hogy a kapu előtt töketlen, de nem is támadóként kellene játszania (Iniesta is töketlen, még is szeretjük, persze ő azért egy szinttel feljebb van), mindenesetre szerintem pl Öziltől egy jó erős fokkal jobb játékos, nagyobb a potenciál benne,ezért örülök neki, hogy jelenleg a Cityben van, mert ők nem fogják eladni a Realnak szerintem. A spanyolok tegnap rosszul játszottak, de meg van a csoportelsőség és a továbbjutás, jöhet Anglia mondjuk, aztán meg Portugália és a döntőben Németország. Ha VDB nem cseszi el és rájön, mint a vb-én, hogy valami normális csatárnak kell kezdenie, nem Torresnek (de csatárnak, nem 5-6 középpályásnak, én Llorentére szavaznék, de Pedrito is 5-ször többet érne, benne legalább rossz formában is van egy egészséges gyilkos ösztön), akkor ez meg lehet. Ezen az utolsó meccsen a játék nem érdekelt, innentől legyen jobb, az egész eb-én nem volt egy darab meggyőző csapat sem ( a németek is, hiába 9 pont, az első két meccsüket a Portugálok és a Hollandok ellen láttam, mindkettőn döcögött a szekér, míg a spanyoloknak igazándiból ez az egy meccs volt gyengébb, az olaszok ellen főleg a második félidő nagyon jó volt).
VDB-vel kapcsolatosan az az érzésem és már ez volt a vb-én is, hogy valami innovációt akar a csapatban véghezvinni, amire senki sem számított, hogy ne a Barcelonáról, ne másokról, akár Casillasról, beszéljenek, hanem Del Bosque válogatottjáról. Ezért csinál ilyen hajmeresztő dolgokat, amikre senki sem gondolt (csatár nélküli felállás stb). Ha működne, nem lenne vele gond, de dühítő picit. Nem látok bele a fejébe, szóval nem biztos, hogy ez az oka, de így érzem.
Lego
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2012.01.26. 21:59:44
Tartózkodási hely: Maglód

2012.06.19. 09:46:13

Spanyoloknak meg sanszos,h Anglia jut.
Mit nem adtam volna egy 2. helyért...félek az angoloktól. Felőlem jussanak tovább...csak ne másodikként.
Sajnos minden klubnál csoportosul egy maroknyi idióta, aki arra törekszik, hogy bemocskolja más csapatok hírnevét" – Brendan Rodgers.
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2012.06.19. 05:43:22

visca el barca írta:azért az meglepő hogy lement 3 majdnem teljes kör és egyolre egy csapatrol sem tudom azt elmondani hogy huha... talán a németek...
A németeknél teljesen minden, hogy hogy játszanak egy torna csoportkörében,mert a végén úgyis számolni kell velük. Kicsit hasonlót érzek (ennél a számomra egyértelműen kevés) olasz válogatottal kapcsolatban is, akik a hollandokhoz hasonlóan meglepetéssel is szolgálhatnak. A spanyolok eddig nem mutattak semmit,ha a negyeddöntőt túl élik,akkor esélyesek lehetnek. Ahogy mondtad,nem volt kiemelkedő vagy legalábbis igazán magabiztos produkció, még a végén "hogy a fenébe kerültek ezek a csapatok a döntőbe (lsd.: BL döntő,2012) együttesek összecsapását tekinthetjük meg. Hát,nagyon remélem, hogy nem...
Kép
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2012.06.19. 00:43:04

Még annyit az egészhez hogy abszolút nem értem miért nem próbálja ki még csak időlegesen sem hogy a rossz formában lévő a spanyol válogatottban teljesen idegen testként mozgó Alonso helyett Cesc-et játszatja. Tudtommal ez a mélységi irányító , második vkp poszt nem lenne teljesen idegen neki.
Ugye Alonso melett mindig volt vki Madridban aki takarított legyen az a vak Khedira vagy a világlegjobbja Diarra. Poolban Masch. Forever alone vkp-ként nem hiszem hogy 3nál több meccset játszott életében. Busquets védekezésben azthiszem jóval erősebb így nyilván nem neki kéne menni. Nem kívánok sérülést senkinek de a legjobb ami a spanyolokkal megtörténhet hogy Alonso kidől az EB-ről.

Llorente,Pedro,Mata valóban nulla perc atomvak Torres nyilván játszik. VdB-be bízhatnak a németek másba nemnagyon :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.06.19. 00:29:50

azért az meglepő hogy lement 3 majdnem teljes kör és egyolre egy csapatrol sem tudom azt elmondani hogy huha... talán a németek...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.06.19. 00:00:20

Fabregas azért kisebb passzt adott a gól előtt, kezdőbe vele Xa(li)bi Alonso helyett. Amúgy szerintem nem játszottak jól a spanyolok, egy esetleges bekapott gól után megnéztem volna őket, hogy mennyire tudnak felpörögni. VDB meg kritikán aluli.

Llorente, Mata, Pedro idáig 0 perc, Llorente mellőzése érthetetlen számomra, Mata-t meg Navas is előzi a sorban...

Ja, Mandzukic nem volt rossz ezen az EB-n, egy angol középcsapatban eltudnám őt képzelni.

Az UEFA 100,000 €-ra büntette Nicklas Bendtnert tiltott reklámozásért. Továbbá egy tétmérkőzést is ki kell hagynia majd.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2012.06.18. 23:21:43

Sajnos én is csak VdB tudom megtalálni. 3. meccse a csapatnak, ugyan az a kazetta, becsukott szemmel fújni lehet a cseréket, felállást stb.. Fabregas kezdő kell legyen, ehhez nem fér kétség, kell egy csatár, aki nem Torres, mert ma megmutatta h nulla, illetve nem kell ennyi aprító a rendszerve, Alonso ülhet padon, mert 3. meccsét hozta le extra nélkül, elég egy vkp bőven aki Buszkec. Pedro miért nem kap pár percet? Annyi játékos van még a keretbe, ki se próbálja őket az öreg.. ez még vissza fog sülni, mondjuk a fáradtság oldalán talán.. :/ Egész játékos Xavi-Iniesta és ha pályán van Fabregas csinálja..

Még annyit illik megjegyezni, hogy Piqué tanári eddig az EB-n.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.06.18. 22:58:25

gergo9 írta:Akkor maradjunk annyiba hogy VdB. Sokkal komolyabb ellenfele a spanyoloknak a saját edzőjük mint a németek vagy akárkik.
Komolyan mondom egyetlen esélyük a németeknek VdB , hátha sikerül teljesen lebutítani a válogatottat .
Igen.
Xabi Alonso 3ik alibi meccse, értelmes megmozdulása nem volt, mondjuk Busquetsnek sem sok. Még a kapu előtt is csinálja amit tud, fut a labda elől.Meg alattomosan védekezik.

Torres után megint csatár nélkül játszottak, simán benne volt hogy kiesnek. Horvátoknak volt 2 lehetőségük, más csapat ezt ki fogja használni
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.06.18. 22:53:59

ozsimiki írta:Spanyoloknak meg sanszos,h Anglia jut.
Szerintem itt sem fogjuk a térdünket csapdosni az izgalomtól meg a helyzetek sokaságától.

Gondolom az angolok majd teljesen beállnak.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.06.18. 22:49:53

Balotelli :D:D:D Istenem mekkora ökör ez az ember:D

gólja utáni reakciók megint készek....szerintem saját edzőjének pofázott,hogy "na most cserélj le"... csapattársa be is fogta a száját:D

Nyögvenyelős,de teljesen jogos csoportelsőség spanyol részről, valószínű Olasz-Francia meccs lesz, annál egy horgászverseny is több látnivalót fog hozni szerintem.

Spanyoloknak meg sanszos,h Anglia jut.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.06.18. 22:49:18

Nincs ebben semmi polgárpukkasztás, spanyolok játszották a megszokott játékukat amit mindig öröm nézni, a horvátok meg jól felkészültek belőlük, kevés volt a helyzet, de a mezőnyben szép dolgok voltak.Én a második félidőt néztem nem éreztem unalmasnak, játékba sok okos dolog volt, amiért már érdemes leülni meccset nézni :D

Elől kellene kicsit pontosabb játék a spanyoloktól, játékban odáig továbbra is remek, de a frissesség hiányzik, utolsó passzok körülményesek lassúak, rossz helyre mennek, beindul valaki mikor rövid passz jönne, s áll mikor indítás.De a csoport elsőség meg van ez a léyneg.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2012.06.18. 22:51:20-kor.
Kép
Kép
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2012.06.18. 22:48:20

tudom, hogy nem normális az ha egy csapatnak két helyzete van és annak be is kell menni, de a Horvátoknak akár be is mehetett volna. én ugyan a Spanyoloknak szurkolok, de egyszerűen elborzaszt, hogy képtelenek egy egészséges egyszerű kontra támadásra még akkor is amikor szinte nem tehetnének mást!! ezen a meccsen is volt három ilyen , vagy elszúrják, vagy szándékosan vissza lassítják az akciót. összességében csak idegeskedni lehetett ezen a meccsen, hogy mikor szednek be egyet, igazi ziccerük alig volt de ami nagyobb baj nem volt érezhető hogy itt ki rúghatna gólt. szerintem ez kevés lesz a további találkozókra.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.06.18. 22:46:19

Nekem nagyon tetszett ez a Spanyol-Horvát meccs,mindkét csapat a győzelemre játszott, egy EB színvonalához méltóan.




Ja,nem.



Amúgy Bob téged őszintén csodállak,h a legszutykosabb,unalmasabb meccsben is látsz pozítivumot,vagy csak polgárpukkasztás,így vagy úgy respect érte :lol:

Utóirat: Nézzél sok Ipswich Town és Millwal meccset.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2012.06.18. 22:44:56

Akkor maradjunk annyiba hogy VdB. Sokkal komolyabb ellenfele a spanyoloknak a saját edzőjük mint a németek vagy akárkik.
Komolyan mondom egyetlen esélyük a németeknek VdB , hátha sikerül teljesen lebutítani a válogatottat .
Lezárt