FC Barcelona 14/15

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Hány trófeát nyerünk az új szezonban?

1
69
34%
2
42
21%
3
60
30%
Egyet sem
32
16%
 
Szavazatok száma: 203
Barcafan339
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2014.07.16. 12:18:48

2014.07.16. 13:38:53

nyugi, kb. az 5. fordulo után már azt fogod várni mikor lesz vége ennek a borzalmas szezonnak szinte biztos vagyok benne, hogy a real decemberig, ránk ver vagy 10 pontot.

Esélytelen, hogy a Real ennyit verjen ránk. Sőt...miből szürted le ezt a baromságot? Ennél motiváltabb csapatunk aligha lehetne! Ottvan Bravo és Rakitic akik lenyilatkozták, hogy ennyire motiváltak még sose voltak. Ter stegen már világbajnok lehetne, ha Löw nem a hangulatfelelős Zielert viszi. Ez neki is hatalmas motiváció. Suárez mindig is jó játékos volt ,de sose ért fel a csúcsra. Rafinha,Deulofeu mindent megtesz a kezdőbe kerülésért. Mascherano, Messi, Iniesta, Alba, Neymar, Xavi pedig alapból motivált játékosok. És tudásban nekünk van a legjobb csapatunk...Biztos a Real ránkver tizet...közük nem lesz a szezonhoz Di Maria távozása után. A BLben is max elődöntőt játszanak, de nem is érdekel. Engem az idei duplázás összehozása izgat csak.
Barcafan339
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2014.07.16. 12:18:48

2014.07.16. 12:27:23

Jövőre mindent bezsebelhetünk, ha elhozzuk Hummels-Rojo-Cuadrado trót! :) Ha Cuadrado vagy Rojo nem jön össze ottvan Mathieu és Draxler, Reus pedig jövőre érkezhet! :) Mathieu a bajnokságban alkalmas lesz arra, hogy rotáljunk és Draxler vagy Cuadrado a középpályán is képes játszani. Afellay-Bojan-Tello valószínűleg megy így elől lesz Deulofeu,Messi,Neymar,Pedro,Suárez és az érkező. Pedronak ez lesz szerintem nálunk az utolsó szezonja, mert jövőre minden követ megfogunk mozgatni Reus leigazolásáért, aki a helyére jönne. Épp ezért tőle is sokat várok idén! Irány az 5. és a 23.!! A kupát idén hanyagolni kell.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.07.16. 11:48:46

S.Agüero írta:Csak én várom már úgy az új szezont, mint még soha?
nyugi, kb. az 5. fordulo után már azt fogod várni mikor lesz vége ennek a borzalmas szezonnak :lol: szinte biztos vagyok benne, hogy a real decemberig, ránk ver vagy 10 pontot.
mess2009 írta:megnéztem az edzésvideót, hát...rossz előérzetem van....! körbe állnak és passzolgatnak.....nem kéne?
bármilyen csapatról nézel edzésvideót, mindenhol csak ilyen lötyögőset találsz, gondolom nem véletlen.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.16. 09:05:08

S.Agüero írta:Csak én várom már úgy az új szezont, mint még soha?
Új edző, sok új játékos, sok kulcsjátékos távozott, egy új korszak kezdődik meg, jó előérzetem van, annak ellenére, hogy szerintem nem nyerünk kupát.
Hát igazából én is izgatott vagyok, csak nekem annyira nincs jó előérzetem.. :lol: Túl sok mindennek kéne jól elsülnie ahhoz, hogy egy jó szezont fussunk. Csatársornak tökéletesen kéne üzemelnie - úgy, hogy az első hónapokban még csak edzeni sem edzhetnek együtt -, középpályán nem lehet sérülés, a védelem egyelőre rejtély, csapatszinten is javulni kéne mind védekezésben mind támadásban.. Elég necces mindent 1,5 hónap alatt megoldani. Pepnek egyszer sikerült, de ez nem azt jelenti, hogy LE is képes lesz rá, főleg annak tudatában, hogy Pep sikeréhes játékosokkal dolgozott anno, most meg a fő mag már jóllakott..

De hogy ne csak negatívkodjak.. Nagyon várom, hogy a Montoya-Bartra-Rafinha-Deulofeu 4-es mit fog majd hozni, nagyon örülnék, ha mindegyikük be tudna épülni - még ha ez szinte lehetetlen is. Nagyon kíváncsi leszek Rakiticre, bízom benne, hogy jól megértik majd egymást Inivel. Maschra is úgy tekintek kb mint egy új igazolásra, kíváncsi leszek mit hoz vkp-ként. Aztán amit a leginkább várok az az, hogy megnézzem az új tridenténket a pályán.. Nagyon félek, hogy nem sül el jól a dolog, de ha mégis, akkor kegyetlen lesz az a hármas ott elől.. 8)
Kis ráhangoló:
Lionel Messi ● Neymar Jr ● Luis Suarez
barcafacan írta:Ha ennyi pénzért kupát se nyerünk, az szegénységi bizonyítvány a vezetőségnek és az edzőnek. Más lenne a követelmény, ha nem lenne pénzünk igazolásokra.
Első évben szerintem örüljünk annak is, ha látványosan javulni fog a játékunk, és év végére a keret is összeszokik teljesen.. Nem kellene túl mohónak lenni. Ettől tartok amúgy, hogy ha esetleg LE sikeresen javít a játék összképén, de nem nyer semmit, akkor elküldi a vezetőség.. Nagyon remélem, hogy nem ez lesz. :roll:
mess2009 írta:megnéztem az edzésvideót, hát...rossz előérzetem van....! körbe állnak és passzolgatnak.....nem kéne? :
- gyakorolni a kapuralövést?
- a szögleteket?
- hogyan kell megfogni egy gyors szélsőt beadás előtt?
- hogy kell fejelni?
- hogyan kell szabadrúgást lőni?
- hogyan kell korszerűen focizni?! ....stb.
Áthoztam ide, mert nem akartam emiatt 2 hsz-t írni.

Egész biztosan mostantól csak ilyen edzések lesznek.. Sőt, tuti ebből állt az egész tegnapi edzés, hogy cicáztak. Ez egy - ha jól tudom - bemelegítő gyakorlat, minden edzés előtt csinálja kb minden csapat.. Úgyhogy azért ilyenek miatt nem kellene már aggódni. Gondolom LE azt már nem engedélyezte, hogy a komolyabb dolgokat is felvegyék - meg azokat amúgy sem szokták.
„Nem értem, hogy a Barça hogyan játszhat majd kombinatív játékot Messivel, Neymarral és Suárezzel a csapatban. Mindhárman szólisták, egyéniségek. Ezzel az igazolással a Barcelona inkább előnyben részesíti az egyéni játékot, semmint hogy csapatként játsszon jó focit." - Cruyff
Erre a szövegre meg akartam már reagálni, csak nem volt kedvem külön hsz-t írni emiatt. De ezzel nem igazán értek egyet. Az Eto'o-Dinho-Messi hármas Decoval karöltve semmivel sem állt kevesebb egyéniségből, mint ez a trió + Ini, mégis olyan játékot játszottak, amilyet még a Pep féle team se tudott - akart. Persze sok volt az egyéni villanás ez tény, de nem tudom, hogy ezzel mi a baj. Idén pont ez hiányzott, hogy szinte senki nem villantott valamit a nehéz szitukban, hanem csak ment a tili-toli passzolgatás.. Nem tudom Cruyff szerint ezzel a tavalyira hajazó "csapat vagyunk" féle játékkal mivel megyünk többre, mint esetleg azzal, hogy valamivel kötetlenebben hagyjuk őket ott elől mozogni, hogy a klasszisukkal döntsék el adott esetben a meccseket. És ez nem azt jelentené, hogy nem tudnak csapatként is funkcionálni, ismét csak a Rijkaard féle teamet hoznám fel, nem volt ott gond a csapatjátékkal amíg mindenki harapott..

Úgyhogy nem értem, hogy Cruyff miért pont ezt kritizálta a Suárez ügyben. Ha az árát szólta volna le, vagy azt, hogy védő még nincs, de mi akkor is csatárt veszünk, azt még meg is értettem volna, de ezt inkább csak kötözködésnek érzem..
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.07.16. 07:06:16

S.Agüero írta:Csak én várom már úgy az új szezont, mint még soha?
Új edző, sok új játékos, sok kulcsjátékos távozott, egy új korszak kezdődik meg, jó előérzetem van, annak ellenére, hogy szerintem nem nyerünk kupát.

Itt pedig egy kis emlékeztető, 13/14-es szezon legszebb 20 gólja:
https://www.youtube.com/watch?v=QEA0VnoiA4g" target="_blank

Ha ennyi pénzért kupát se nyerünk, az szegénységi bizonyítvány a vezetőségnek és az edzőnek. Más lenne a követelmény, ha nem lenne pénzünk igazolásokra.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.07.16. 02:13:36

Csak én várom már úgy az új szezont, mint még soha?
Új edző, sok új játékos, sok kulcsjátékos távozott, egy új korszak kezdődik meg, jó előérzetem van, annak ellenére, hogy szerintem nem nyerünk kupát.

Itt pedig egy kis emlékeztető, 13/14-es szezon legszebb 20 gólja:
https://www.youtube.com/watch?v=QEA0VnoiA4g" target="_blank
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.07.16. 00:03:02

Bob_Marley írta:...
Busquets-cel kapcsolatban én már régóta ezt mondogatom: ha valaki át tudja venni ebben a szerkezetben Xavi helyét, akkor az ő. Nem egy villám, de remekül passzol, remekül fedezi a labdát és átlátja a játékunkat.
Én viszont nem játszatnám együtt Rakitic-csel, mert könnyen átjátszhatóak lennénk a középpályán. A horvátot én Busquets alternatívájaként tudom elképzelni, a kezdőbe pedig Mascherano-t raknám védekező kp-ként illetve csapatkapitányként. Csapatkapitánynak mindenképp olyan ember kell, aki képes hatni a többiekre, megvan benne a kellő spiritusz és a PÁLYÁN kapitány, nem a kispadon. Ez pedig Mascherano.

Más. Lucho előtt borzasztó nagy feladat áll, mert ha a Messi-Suárez-Neymar névsort nézzük, akkor abban az egyben biztosak lehetünk, hogy a csapatok 99%-a kétvonalas bunkert fog ellenünk játszani, még defenzívebbek lesznek, mint korábban. Már csak a nevek miatt is. A feladat az lenne, hogy ezt a bunkert valahogy fel tudjuk törni, ami egyébként tavasszal egyáltalán nem ment.
Nagyon fontos lesz, hogy gyorsan járassuk a labdát előre és az elöl lévők sokat mozogjanak, forgassák a védőket, a középpályások vagy a visszalépő csatárok is gyakrabban vállaljanak távoli lövéseket, amiket lehetőség szerint ne a lelátóra küldjenek.

Én azt mondom, hogy ha két jó középhátvédet igazolunk, akkor nem feltétlenül kell megválni Alves-től. Nehézkes is a dolog, mert kérői nemigen vannak, ő maga pedig nem akar kis csapathoz igazolni. Rá kell parancsolni, hogy csak akkor menjen előre, ha biztosan vissza is tud zárni és előbb lássa el a védőmunkát, utána gondoljon a támadásokra. Illetve nem ártana ha az ő oldalán játszana a jövőbeli középső védőpáros gyorsabbik tagja. Ha emellett a csapatszintű védekezést sikerül jobban megszervezni, mint az utóbbi években, akkor pedig pláne nem lesz gond. Ehhez viszont az kell, hogy ne Mathieu-szintű bohócokat hozzunk középre.
Tulajdonképpen, ha Song-ot vagy Xavi-t és Alves-t is megtartanánk, akkor két középhátvédre lehetne a maradék pénzt elkölteni, ami rá is férne a csapatra. Jövőre pedig lehet gondolkodni új középpályáson és jobb bekken - ha Montoya közben nem javul fel.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.07.15. 23:04:49

visca el barca írta:
értem. és ha kiesünk, meg kapunk egy 6ost a rayotol akkor is ezt toljuk majd? mi lesz ha váltunk? elveszik a barca brand, vagy kitör a 3. világháború? beteges ragaszkodás ez, semmi több.

suarezt komolyan kicsapatnád szélre?
Ezt tanulják a játékosaink az anyaméhből kilépve. Át kéne alakítani az egész csapatot ehhez, lehet írni nem nagy változtatás 3-5-2 vagy mást játszani. Viszont a játékosok ebben a legjobbak, ez a rendszer. Ezért nem egyszerű védőket se találni vagy más posztra embereket, ebbe a rendszerbe kellő elemek kellenek. Hiába hozol ide xy-tz ha nem tudja ezt játszani. Univerzális több posztos, fegyelmezett, labdabiztos emberek kellenek. (Pl Mathieu is ezért van kalapban, ismeri a ligát, több posztos, higgadt, fegyelmezett játékos)

Suarez megfog fordulni a szélen is, én ő miatta nem aggódok, nagyon ambiciózus játékos. Sokat fog ő melózni azon kívül, hogy remélhetőleg a kapu előtt vércseként fog lecsapni minden lehetőségre.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.07.15. 20:17:50

Bob_Marley írta:Ezt már múltkor is írtam, hogy időtlen-idők óta ezt a formációt játsszuk
értem. és ha kiesünk, meg kapunk egy 6ost a rayotol akkor is ezt toljuk majd? mi lesz ha váltunk? elveszik a barca brand, vagy kitör a 3. világháború? beteges ragaszkodás ez, semmi több.

suarezt komolyan kicsapatnád szélre?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.07.15. 19:42:08

visca el barca írta:komolyan ezt a 4-3-3-at akarják megint nyomatni? idióta banda... :?
Ezt már múltkor is írtam, hogy időtlen-idők óta ezt a formációt játsszuk, teljesen evidens, hogy itt nem lesz se 4-4-2, se más felállás. Amúgy is ez egy univerzális forma, és segíti a szélsők védők bekapcsolódását.
Én nagyon de nagyon meglepődnék ha más felállás lenne, az hogy meccs közben, hogy alakulnak a pozíciók az más kérdés, de alapvetően ez lesz.
Bravo/Stegen
Alves-x(Bartra)-Pique-Alba
Rakitic-Busquets-Iniesta
Suarez-Messi-Neymar

Én Busit játszatnám "Xavi szerepkörben", játékintelligenciája megvan hozzá. Elől meg lehet folyamat formálódni, Messi visszább, Iniesta fellépve, Neymar/Suarez beljebb stb-stb.
Kép
Kép
Kép
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.07.15. 17:11:53

palesz77 írta:
barcafacan írta:Rakiticnak megmondta, hogy 4 -3 - 3-at akar játszatni. A középpályán elegen vagyunk, hacsak rendkívüli sérüléshullám nem jön. Csak az a védelem...
Ezt mikor mondta neki? Én Rakitictől ennyit olvastam csak:

"Ott játszom és azt, amit Luis Enrique akar tőlem, és amit mondd. Eddig nem sok lehetőségem volt beszélni vele, de majd ha visszamentem Barcelonába megtesszük. Nagyjából tudom mit vár el tőlem, s számomra teljesen egyértelmű, hogy neki is elmondom számíthat a munkámra és az erőfeszítéseimre, ahogy a Barca is" - Forrás

Ez alapján nem mentek bele LE-vel messzemenő részletességgel abba, hogy milyen felállásban és taktikával fogja jövőre Lucho játszatni a csapatot. Meg amúgy is kétlem, hogy Rakitic ezt megosztaná az újságírókkal.. :D

Rakitic: “I have spoken to Luis Enrique. Barça play with a 4-3-3 and he told me I can cover all three midfield positions.”

visca el barca írta:remélhetőleg szombaton, a huelva elleni meccsen kiderül milyen taktikai elképzelései vannak LE-nek. igaz hogy B-C csapt lesz a pályán, de remélhetőleg már az uj felállást fogja próbálgatni. legalább is remélem h uj lesz.
Nem is tudtam, hogy már most szombaton meccs lesz, jó hogy írtad.. :D

De amúgy egyelőre komoly dolgokat nem várok, most hétfőn kezdték a munkát, még edzésbe sincsenek, LE ötleteit/újításait se nagyon tudták begyakorolni ennyi idő alatt szerintem - már ha vannak. Plusz az első csapatból alig fog játszani valaki. Nem számítok nagy meccsre.. Annyira lesz jó, hogy az ifiket megnézzük, bár még ara se nagyon, mert ők sincsenek még edzésben..
G76G
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011.09.27. 13:42:35
Tartózkodási hely: Győr

2014.07.15. 17:06:06

Mikor lesz a bajnokság sorsolása?
G76G
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.15. 16:48:14

barcafacan írta:Rakiticnak megmondta, hogy 4 -3 - 3-at akar játszatni. A középpályán elegen vagyunk, hacsak rendkívüli sérüléshullám nem jön. Csak az a védelem...
Ezt mikor mondta neki? Én Rakitictől ennyit olvastam csak:

"Ott játszom és azt, amit Luis Enrique akar tőlem, és amit mondd. Eddig nem sok lehetőségem volt beszélni vele, de majd ha visszamentem Barcelonába megtesszük. Nagyjából tudom mit vár el tőlem, s számomra teljesen egyértelmű, hogy neki is elmondom számíthat a munkámra és az erőfeszítéseimre, ahogy a Barca is" - Forrás

Ez alapján nem mentek bele LE-vel messzemenő részletességgel abba, hogy milyen felállásban és taktikával fogja jövőre Lucho játszatni a csapatot. Meg amúgy is kétlem, hogy Rakitic ezt megosztaná az újságírókkal.. :D
visca el barca írta:remélhetőleg szombaton, a huelva elleni meccsen kiderül milyen taktikai elképzelései vannak LE-nek. igaz hogy B-C csapt lesz a pályán, de remélhetőleg már az uj felállást fogja próbálgatni. legalább is remélem h uj lesz.
Nem is tudtam, hogy már most szombaton meccs lesz, jó hogy írtad.. :D

De amúgy egyelőre komoly dolgokat nem várok, most hétfőn kezdték a munkát, még edzésbe sincsenek, LE ötleteit/újításait se nagyon tudták begyakorolni ennyi idő alatt szerintem - már ha vannak. Plusz az első csapatból alig fog játszani valaki. Nem számítok nagy meccsre.. Annyira lesz jó, hogy az ifiket megnézzük, bár még ara se nagyon, mert ők sincsenek még edzésben..
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.07.15. 16:36:49

komolyan ezt a 4-3-3-at akarják megint nyomatni? idióta banda... :?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.07.15. 16:20:48

barcafacan írta:
visca el barca írta:remélhetőleg szombaton, a huelva elleni meccsen kiderül milyen taktikai elképzelései vannak LE-nek. igaz hogy B-C csapt lesz a pályán, de remélhetőleg már az uj felállást fogja próbálgatni. legalább is remélem h uj lesz.
Rakiticnak megmondta, hogy 4 -3 - 3-at akar játszatni. A középpályán elegen vagyunk, hacsak rendkívüli sérüléshullám nem jön. Csak az a védelem...
Meg a támadók. Persze a kezdőben meg van a (papíron) nagyon erős hármas, de padon egy középszerű Pedro, és egy kérdőjel Deolofeu vannak.
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.07.15. 15:52:15

visca el barca írta:remélhetőleg szombaton, a huelva elleni meccsen kiderül milyen taktikai elképzelései vannak LE-nek. igaz hogy B-C csapt lesz a pályán, de remélhetőleg már az uj felállást fogja próbálgatni. legalább is remélem h uj lesz.
Rakiticnak megmondta, hogy 4 -3 - 3-at akar játszatni. A középpályán elegen vagyunk, hacsak rendkívüli sérüléshullám nem jön. Csak az a védelem...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.07.15. 15:39:16

remélhetőleg szombaton, a huelva elleni meccsen kiderül milyen taktikai elképzelései vannak LE-nek. igaz hogy B-C csapt lesz a pályán, de remélhetőleg már az uj felállást fogja próbálgatni. legalább is remélem h uj lesz.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.07.12. 18:48:21

baas11 írta:De mi van Xavival ? Kicsit úgy érzem h mindenki elegánsan elsiklik amellett h jövőre lehet h távozik az elmúlt 10 év legmeghatározóbb középpályása ?! ( az aktuálisan kikiáltott " utodaival " Thiago /Fabregas al együtt ugye ) .... Es Barto szerint kell két védő oszt jónapot ?! ....szerintem nagy tévedésben van !
Ezért bizom benne h végül meg is maradni fog ....
Thiago nem most ment el, hanem egy évvel korábban, most elment Fabgregas és valószinűleg megy Xavi is, jött Rakitic, és Rafinha, szóval mennyiségben ugyanott vagyunk.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1269
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2014.07.12. 16:27:09

De mi van Xavival ? Kicsit úgy érzem h mindenki elegánsan elsiklik amellett h jövőre lehet h távozik az elmúlt 10 év legmeghatározóbb középpályása ?! ( az aktuálisan kikiáltott " utodaival " Thiago /Fabregas al együtt ugye ) .... Es Barto szerint kell két védő oszt jónapot ?! ....szerintem nagy tévedésben van !
Ezért bizom benne h végül meg is maradni fog ....
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
dévid villa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2012.03.02. 16:41:57
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2014.07.12. 16:13:06

Nem tudom ez mennyire lenne megvalósítható?
Kép
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2014.07.12. 15:38:40

Egyébként nem gondolkodtatok egy csere kilencesben? Ugye ha Lucho középcsatárral akar játszani (márpedig azt fog, azért jött Suarez) akkor gondban leszünk novemberig mert nem lesz Luis.Az pedig elég cinkes lenne ha abban a 2,5 hónapban teljesen mást játszanánk. Majd szezon közben váltanánk egy totál más játékra...

A többek által felvázolt 3 khv-s felállás nem is lenne rossz, de ugye nekünk 2 combos belső védő kellene még. Illetve ha valaki megsérül már bukna is a mutatvány.


AndrisBarca írta:Akkor ,ha Messi úgy játszik ,mint 2012-ben ,Neymar gyorsan visszajön a formájába ,és Suarez ismét tudja hozni ugyan azt a formáját mint tavaly ,akkor ez egy gyilkos trió lesz és megnyerünk
minden trófeát amit csak tudunk.
OFF
Ne vedd személyeskedésnek, de te tényleg Barca drukker vagy?
Kicsit furcsa, hogy akkor regeltél ide miután bejelentettük Suarezt illetve és még az avád is Poolos.
:)
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2014.07.12. 15:18:07

ZBarca írta:Hmmm... Hát akkor legyen :arrow:
Bravo, Vertonghen, Alba, Rafinha, Song (?), Deulofeu, Pedro

Szerk.: Vertonghen megvéve! :D
Alba jobb annál,hogy padozzon.És két ilyen szintű kh-t sem fogunk venni.Én megelégednék "csak" Hummelssel.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.07.12. 14:54:24

visca el barca írta:
ZBarca írta:(Figyelem, a cseresorban nem gondolkoztam! :D)
és ezzel meg is bukott az elméleted.
Hmmm... Hát akkor legyen :arrow:
Bravo, Vertonghen, Alba, Rafinha, Song (?), Deulofeu, Pedro

Szerk.: Vertonghen megvéve! :D
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.07.12. 14:37:32

ZBarca írta:(Figyelem, a cseresorban nem gondolkoztam! :D)
és ezzel meg is bukott az elméleted.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.07.12. 14:21:38

Szerintem jövőre valahogy így is felállhatnánk:

Kép

Ehhez csak Hummelst kéne leigazolni, és még két szűrő kp-val is tudnánk játszani.
(Figyelem, a cseresorban nem gondolkoztam! :D)
Kép
Lezárt