Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.06.18. 20:06:03

Fernando írta:Szerintem Benzema az egyik leginkább túlsztárolt játékos a világon. Mintha már csak megszokásból cikkeznének róla. 2 éve volt egy jó szezonja a gyenge francia bajnoksághoz képest és ennyi. Azóta megse közelíti azt a szintet, emellett a válogatottban soha sem mutat semmit. Háhh...Méhgogy 40-50 milliókat érne, 20-at se adnék érte.
Abszolút! 2csatár jöhet szóba,akik tudják pótolni Samut.
Zlatan Ibrahimovic, és David Villa. Másról szerintem beszélni sem érdemes,talán Tevez még aki szóba jöhet.

Viszont a balszélső ügyhöz annyit mondanék,hogy nagyon örülök Robinho felmerüléséhez,és ahhoz is ,hogy Laporta már elutazott,hogy tárgyaljon.
Mást úgy sem fogunk tudni keríteni én úgy látom. Ribery-ért sok a 60milio,nem ér annyit. Silva vagy MU vagy Real,és annyira őt nem tartom nagy játékosnak,mint Robinho vagy Ribery. Illetve Riberynel sokkal jobban passzolna a csapatba Robinho érzésem szerint,és nagyobb tudást is képvisel.

Egy biztos. Laporta megmondta,hogy 1-2 nagy név fog érkezni. Remélem,hogy Robinho lesz az egyik,és ha Samu távozik,akkor Ibra / Villa a másik.
Többi posztra ugye úgyis csak padra veszünk embereket.
A másik dolog ami valószínű,hogy balszélsőt KELL igazolni,mert én úgy gondolom,hogy azért szerencsénk volt,hogy Titi ennyire jól megoldotta ott a feladatot,illetve,hogy ennyi gólt lőtt.

A probléma csupán annyi,hogy a Barcelona fog-e változtatni a "politikáján", tehát le fogja-e tenni azt a bizonyos magas összeget Robinhoért vagy Ribery-ért. Mert be kell látni,hogy Perez bácsinak köszönhetően minden játékos ára megugrott 15-20-25 millával.
És azért nem mind1,hogy Ribery 40 vagy 65...
Ha nem változtat a csapat,és nem rakja le a pénzt,akkor búcsúzhatunk robinhotól és Riberytől is,mert 35-40alatt egyikset sem fogjuk megvenni.
Más balszélső meg nincs,aki igazán oda való és tud teljesíteni is.

A csatárkérdés pedig Eto'o-n múlik. Ha nem marad akkor Ibrahimovic volna a legjobb megoldás, Villa már valszeg sajna megy a Madridba.
Csak hát Zlatan ára is már valahol a Nap körül van...
socio66

2009.06.18. 20:05:21

gyuri03 írta:Nemtudom miért nem akar senkisem ideigazolni :? egy triplázó csapathoz... jövőre is mindenhol esélyesek vagyunk... Ribéry sem jön Zlatan sem és mostmár ugynézki Villa sem... :? inkább elmennek egy RM-ba amit szinte mindenki kritizál.. bolondok ezek a mai "sztár" játékosok :lol: nah azért remélem a háromközül megcsípjük valamelyiket örülnék :) na csáóóó további jó fórumozást :wink:
pénz beszél..
és azért nyilván úgy vannak vele sokan,hogy ha cr meg kaká odament,akkor azért csak lesz vmi ott is..
gyuri03
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2008.07.06. 12:38:08

2009.06.18. 20:03:52

Nemtudom miért nem akar senkisem ideigazolni :? egy triplázó csapathoz... jövőre is mindenhol esélyesek vagyunk... Ribéry sem jön Zlatan sem és mostmár ugynézki Villa sem... :? inkább elmennek egy RM-ba amit szinte mindenki kritizál.. bolondok ezek a mai "sztár" játékosok :lol: nah azért remélem a háromközül megcsípjük valamelyiket örülnék :) na csáóóó további jó fórumozást :wink:
Kép

/A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek határai vannak./ Einstein

2010. 11. 29. Barcelona-realmadrid 5:0 újabb történelmi pillanat :)
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.06.18. 19:59:03

Üdv!Benzemára nem fecsérelném a szót úgy gondolom ahogy Fernando!Túl van sztárolva a srác gyakorlatilag az Ő korában ilyenkor Henry meg trezeguet minden szinten ütőképes játékos volt!Egy arc a Lyonból nem több!Középpálya kérdés!Tavaly asszem volt Luchorol szó de nem lett belőle semmi pedig szerintem jobb lett volna mint Hleb s talán olcsóbb is!Kiváló kp egy igazi vezér technikás és messziről és kiválóan lő!Idén fel sem merült és sztem nem is fog sajnos egyébként ha jönne szerintem kifejezetten előnyünkre válna!Akár padra akár rotálni!Csatár kérdés!Villa szerintem madridi lesz Eto'o meg marad!

Szerk.:Még annyit,hogy Benzemát nem akarom fikázni mert nem csak nem tartom sokra mert franciaországban sem ütőképes európában a Bl-ben sem és válogatott szinten sem csak nagy por lett neki verve!Emlékszek 98-ba lestem a vb-t és akkor a franci válogatottnak még Dougarry és társai voltak a kezdő csatárai,És akkor a 60. perc körül beállt két ember bizonyos Henry és Trezeguet és hozzátettek nem is akárhogy a meccsekhez!Ez off tudom és sorry de tényleg nem tartom Benzemát nagy sztárnak legalábbis akkorának nem amekkorának ki van kiálltva és nem szeretném ha Barcelonaba igazolna!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára albicelesteX 2009.06.18. 20:09:27-kor.
Kép
martins17
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009.06.09. 16:30:52

2009.06.18. 19:55:35

7_Barna_7 írta:
Fernando írta:Szerintem Benzema az egyik leginkább túlsztárolt játékos a világon. Mintha már csak megszokásból cikkeznének róla. 2 éve volt egy jó szezonja a gyenge francia bajnoksághoz képest és ennyi. Azóta megse közelíti azt a szintet, emellett a válogatottban soha sem mutat semmit. Háhh...Méhgogy 40-50 milliókat érne, 20-at se adnék érte.

Ugyan így gondolom!
Nem értek egyet, Benzema egy zseni. Ő, vagy Pato lenne a megfelelő utódja a kameruninak.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2009.06.18. 19:49:42

Ha netalántán eladnánk Valdest akkor én Manningert tudnám elképzelni kapus poszton mert mikor Buffon sérült volt nagyon jól állta meg a helyét a kapuban. lehet hogy 32-éves de a kapusok későn érnek és sokáig kihúzzák. De remélem nem kell erről beszélni majd hogy ki lesz az új kapus :?
Avatar
Barca__15
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:18:31
Tartózkodási hely: Szarvas

2009.06.18. 19:36:24

Sorry a Ride ténylg Riise akart lenni. :D
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2009.06.18. 19:33:18

Azért elég sok világklasszis került ki abból a gyenge francia bajnokságból.
Másrészt lassan nem marad senki.
Fecó
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.06.18. 18:46:06

Szerintem Benzema az egyik leginkább túlsztárolt játékos a világon. Mintha már csak megszokásból cikkeznének róla. 2 éve volt egy jó szezonja a gyenge francia bajnoksághoz képest és ennyi. Azóta megse közelíti azt a szintet, emellett a válogatottban soha sem mutat semmit. Háhh...Méhgogy 40-50 milliókat érne, 20-at se adnék érte.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.06.18. 18:42:31

lionelmessi19 írta:
Fernando írta:Úgyse fogja ennyiért eladni a Porto a Marseillenek. Kb 25-30 alatt elhozhatatlan, meg szerintem fölösleges addig a középpályát erősítenünk amíg valaki nem távozik.
Akár feleslegesnek tartod, akár nem, igazolni fogunk középpályára. No persze azzal kalkulálva, hogy Guddy tuti elmegy. Pep megmondta hogy bővebb keretet akar, és Xavi v Iniesta helyére csak egy esetlegesen jokernek megtarott Hlebünk van.
Hleb, mint joker? Hát, vele tuti bukta lenne.Ha már választani kell, akkor inkább Guddy maradjon, a belorusz meg távozzon, Isten hírével.

Lucho Gonzáleznek magam is felettébb örülnék. Nagyszerű játékos, jól lát a pályán, és kiváló passzokat ad. A büntetőket is elsőosztályúan lövi.
Kép
Avatar
Iniesta
Jugador del Barça
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2005.02.10. 13:08:16
Tartózkodási hely: Gyor

2009.06.18. 18:40:08

Most olvastam 50 millió eurót és Bojant ill, Cacerest adnánk Matáért és Villáért a Valenciának :shock:

http://uk.eurosport.yahoo.com/football/barcelona/
Avatar
matyi02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2008.05.20. 17:14:23
Tartózkodási hely: Nagytétény

2009.06.18. 18:31:48

baas11 írta:Benzemaról mit ír a Sport ??
A Marcan is van hír.
Ja és elmundo ír valamit Mascheranoról.
Kép
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2009.06.18. 18:31:31

kennyke04 írta:
lluisllach89 írta:Szerinted hány meccsen lesz védekező középpályás a mexikói a szezonban?
1 max 2! És szerinted hány meccsen lesz alapból 3játékosunk erre a posztra? Akkor minek is még egy?
Sergi a kvp poszt előtti 2 helyen is tud játszani és Mascherano jobb mint Keita.
De mind1 mert nem igazol ide.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1275
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2009.06.18. 18:27:30

Benzemaról mit ír a Sport ??
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
matyi02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2008.05.20. 17:14:23
Tartózkodási hely: Nagytétény

2009.06.18. 18:12:42

http://www.marca.com/2009/06/18/futbol/ ... 10299.html

Remélem még nem volt.

Amúgy az a baj... hogy már nem csak az újságok hazudnak hanem maguk az ügynökök,vezetők,játékosok... és ezért iszonyat sok kacsa hír születik. És találgatás van. Szélre kell valaki: Mata,Silva,Ribéry,Robinho,Malouda. mind1 melyik kell rotációnak.

És a középpályát is meg kell erősíteni!
Visszajön Henrique, Filipe kell! és a csapat kész.
Kép
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2009.06.18. 18:11:38

lluisllach89 írta:Szerinted hány meccsen lesz védekező középpályás a mexikói a szezonban?
1 max 2! És szerinted hány meccsen lesz alapból 3játékosunk erre a posztra? Akkor minek is még egy?
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.06.18. 18:07:12

baas11 írta:http://www.nemzetisport.hu/egyebfoci/ma ... 41962.html?


Hozzá mit szólnátok ? 18-20 ért szerintem hasznosabb lenne mint Mascherno.... kiváló középpályás ,rutinos,válogatott ,(gól erős is)és igen csak jól lát a pályán , Villa-val egyidős....és reálisan megszerezhető mivel nem az átigazolási időszak top kedvelt játékosa !
Persze ha egyáltalán szóba kerül....akárcsak Silva !

Pont őrá gondoltam én is, de nem láttam értelmét, amikor fel sem merült a neve. Portugál és/vagy portugál ligában játszó kp-t szerintem nem lenne nehéz megszerezni. Lucho, Meireles, esetleg Moutinho. Ha pénzt akarunk költeni kp-ra, akkor szerintem inkább szervezőbe fektessünk be.

Bár van egy érzésem (és nem is bánnám), hogy megismétlőddik a tavalyi. Végig ment a huza-vona, kell a balszélső, Arshavin, Silva, röpködtek a nevek, végül Henry maradt és bizonyított. Bár csak csere lenne 'Leb, de nem lenne probléma, mert képességben megfelelő, gazdaságilag meg így járnánk a legjobban.
Fernando írta:Én szívesebben látnám őt itt, mint Ribéryt.
Lehet, hogy szimpátia alapján így gondolod, de szerintem az érvek inkább Ribéry mellett szólnak. Mind a két szélen, és a csatár mögött is jól teljesítményre képes, jobbal-ballal veszélyes a kapura, plusz sokkal alázatosabb (hajt, robotol, kiveszi a részét a védekezésből). Talán nem annyira látványosan cselez. :)
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.06.18. 18:02:17

lionelmessi19 írta:Mikaos, jól veszem ki hogy két védekező középpályással akarsz játszani?
Mert csak akkor állja meg a helyét az, amit mondasz, akkor érthető. ...
Ha egyáltalán vásárlunk idén egy középpályást, az csak és kizárólag egy labdabiztos, aránylag technikás támadó-szervező típusba tartozó ember lehet. Megmondom őszintén épp ezért gondoltam, hogy Hleb dejó nekünk, mikor leigazoltuk, de mint kiderült, Pepnek esze ágában nincs egy középpályást a középpályán játszatni. Máig nem értem, miért nem játszhatott ott is néhányszor.
1. Oké, akkor legyen az alapfelállás Touré-Xavi-Iniesta :)
A másik meg miért ne lehetne egy kupameccsen így: Mascherano-Keita-Busquets, vagy természetesen a 3 közül akár 1 épp nem játszana, vagy tetszőlegesen rotálhatná őket Guardiola. Lényeg, hogy szerintem jó, ha van 6 minőségi középpályás, amely szabadon és nyugodtan variálható (Afrika-kupa, esetleges sérülések, formahanyatlások). Amúgy meg nem akarok 2 vkp-t a 3-ból, ugyanis Busquets eredetileg (junioroknál) nem vkp, és Keita sem feltétlenül vkp poszt, sőt Guardiola alig játszatta vkp poszton. De mint írtam később, ezt a felállást inkább kupameccseken tudnám elképzelni egy 2.-3.osztályú csapat ellen, kísérletezésnek. Szerintem abból indulj ki, hogy Keita inkább kp, mint vkp (Pep eddigi ténykedését figyelembe véve). Legalábbis én ezt vettem alapul.
2. Hleb esetét én sem értem, szerintem ő is hangyaszorgalmú, és jó labdaosztogató. Biztos volt oka, amiért Pep úgy érezte, hogy nem illik középpályára. No, meg azért is, mert a jelenlegi 6.középpályás (Guddy) már megvolt, és a rotálás feltétele így meg volt oldva 3-3. Hlebnek csak a csatársorban jutott (volna) hely.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1275
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2009.06.18. 17:59:00

lionelmessi19 írta:
Fernando írta:Úgyse fogja ennyiért eladni a Porto a Marseillenek. Kb 25-30 alatt elhozhatatlan, meg szerintem fölösleges addig a középpályát erősítenünk amíg valaki nem távozik.
Akár feleslegesnek tartod, akár nem, igazolni fogunk középpályára. No persze azzal kalkulálva, hogy Guddy tuti elmegy. Pep megmondta hogy bővebb keretet akar, és Xavi v Iniesta helyére csak egy esetlegesen jokernek megtarott Hlebünk van.
Remélem is mert nagyon fontos a kpálya fittségét fenntartani (ami nem is olyan rég pl. Deco sorvadásával nem is nagyon sikerült...),sőt a legfontosabb mert e nélkül tök mindegy h milyen és hány csatár álldogál elől...'mit is' ? se ér ez jól látszott amikor pl. Keita-Toure-Guddy 3assal álltunk fel....
Természetesen én is úgy számolok h Guddy/Hleb távozik...
Amúgy már "vettünk"3 csatárt miközben Eto'o még a Barca játékosa...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára baas11 2009.06.18. 18:02:38-kor.
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.18. 17:53:46

Fernando írta:Úgyse fogja ennyiért eladni a Porto a Marseillenek. Kb 25-30 alatt elhozhatatlan, meg szerintem fölösleges addig a középpályát erősítenünk amíg valaki nem távozik.
Akár feleslegesnek tartod, akár nem, igazolni fogunk középpályára. No persze azzal kalkulálva, hogy Guddy tuti elmegy. Pep megmondta hogy bővebb keretet akar, és Xavi v Iniesta helyére csak egy esetlegesen jokernek megtarott Hlebünk van.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.06.18. 17:51:19

Úgyse fogja ennyiért eladni a Porto a Marseillenek. Kb 25-30 alatt elhozhatatlan, meg szerintem fölösleges addig a középpályát erősítenünk amíg valaki nem távozik.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1275
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2009.06.18. 17:49:22

http://www.nemzetisport.hu/egyebfoci/ma ... 41962.html?


Hozzá mit szólnátok ? 18-20 ért szerintem hasznosabb lenne mint Mascherno.... kiváló középpályás ,rutinos,válogatott ,(gól erős is)és igen csak jól lát a pályán , Villa-val egyidős....és reálisan megszerezhető mivel nem az átigazolási időszak top kedvelt játékosa !
Persze ha egyáltalán szóba kerül....akárcsak Silva !
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2009.06.18. 17:43:46

A Sporton most jelent meg egy cikk, h a City mindnet megtenne, h Eto'o oda igazoljon, teljesítenék Samu lehetetlen kéréseit is. Asszem ha Samu inkább megy a Citybe a pénz miatt akk nagyot fogok csalódni benne, és akkor menjen...de akkor Villára tényleg nagyon rá kell menni.
SZerintem meg ha így van, akkor kellene csk igazán nekiesni Robinhonak... nem csak, hogy nem kerülne így sokba, de még pénzt is mi látnánk a cseréből, ami a vezetőségnek igencsak nem rossz szempont.

Azonban sportemberként elégtelen. Hasznára válna a csapatnak egy ilyen kvalitásokkal bíró, kreatív játékos, s nyilván a PL-ben valamelyest "kicombosodott", de nem látom értelmét, nem illik bele a csapat profiljába.
Számomra Eto' semmivel sem szimpatikusabb, csere esetén így nem jelentene problémát a gyomromnak bevennie Robinho arcoskodását.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mindorokke_barca 2009.06.18. 18:04:58-kor.
krisz100
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2008.05.05. 16:07:29
Kapcsolat:

2009.06.18. 17:41:58

semmi hir nincsen robinhorol?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára krisz100 2009.06.18. 17:46:47-kor.
IGEN TRIPLÁZÁS!!!!!!!!!!ezzaz!barca a legjobb!!!!!!!!!!!!örökké barca(l)!
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2009.06.18. 17:41:55

Fernando írta: Én szívesebben látnám őt itt, mint Ribéryt. Amúgy tudja valaki mennyit keres a Cityben?
A róla szóló cikk szerint: "alig keres többet 5 millió eurónál"...

Azonban sportemberként elégtelen. Hasznára válna a csapatnak egy ilyen kvalitásokkal bíró, kreatív játékos, s nyilván a PL-ben valamelyest "kicombosodott", de nem látom értelmét, nem illik bele a csapat profiljába.
Kölcsönben, vagy szinte ingyen... esetleg.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Lezárt