Barça Igazolások 2008-09

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Csiszi"6"
Jugador del Barça
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2006.06.09. 08:27:12
Tartózkodási hely: Camp Nou gyepszőnyegén, sátorban!!

2008.06.07. 16:05:58

Szerintem már csak 3 embert kell igazolni
egyet bal szélre, egyet csatárnak és még egyet irányítónak és akkor teljes a csapat!!
szélre: Silva vagy esetleg Quaresma
csatár: Huntelaar vagy Villa (Benzema szerintem megszerezhetetlen!)
irányító: Moutinho vagy Van der Vaart (Diego lenne az igazi, de ő is csak álom)
..........!!!!V i s c a el B a r c a!!!!..........
Kép
..........!!!!M é s que un c l u b!!!!..........
Avatar
d.OR
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2008.06.05. 14:50:06

2008.06.07. 15:37:56

MichaaBee írta:Huntelaart vagy Villát kell leigazolni! nehogymár a világ harmadik leggazdagabb csapatának ne legyen 30 millája egy középcsatárra! Huntelaarról olyat is hallottam, hogy 17-ért :o :shock: de ezt azért nem hiszem! jöhet ide 30-ért és kész!!!


jaj dej ó lenne ha megtudnánk őket venni..
:wink:
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2008.06.07. 15:27:09

Huntelaart vagy Villát kell leigazolni! nehogymár a világ harmadik leggazdagabb csapatának ne legyen 30 millája egy középcsatárra! Huntelaarról olyat is hallottam, hogy 17-ért :o :shock: de ezt azért nem hiszem! jöhet ide 30-ért és kész!!!

Vedd kisebbre a sigedet!
S.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
d.OR
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2008.06.05. 14:50:06

2008.06.07. 15:21:24

Mihu írta:Alvés-nek nagggggggggggggggggggggggggggggggggyon örülök :D :D :D


Trezeguet-nek viszont nem örülnék. Megvennénk mjuk 18-ért. Ok. Kiöregedne Henryval együtt 2-3 év múlva. És akkor vehetnénk megint két csatárt. Ahelyett hogy most megvennénk mjuk Villát 30-ért, vagy Huntelaart. És akkor mjuk 4-5 évre meg lenne oldva a csatárkérdés. Henry 31, Trezeguet meg 30 éves. Mit kezdünk két veterán csatárral? Elég az egyik. Henry.


Lényeg: nem örülnék Trezeguet leigazolásának.
teljesen igazad van....de hát ezt mond a klubvezetőségének!
...
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.06.07. 15:16:13

Alvés-nek nagggggggggggggggggggggggggggggggggyon örülök :D :D :D


Trezeguet-nek viszont nem örülnék. Megvennénk mjuk 18-ért. Ok. Kiöregedne Henryval együtt 2-3 év múlva. És akkor vehetnénk megint két csatárt. Ahelyett hogy most megvennénk mjuk Villát 30-ért, vagy Huntelaart. És akkor mjuk 4-5 évre meg lenne oldva a csatárkérdés. Henry 31, Trezeguet meg 30 éves. Mit kezdünk két veterán csatárral? Elég az egyik. Henry.


Lényeg: nem örülnék Trezeguet leigazolásának.
Avatar
d.OR
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2008.06.05. 14:50:06

2008.06.07. 15:15:18

torres de jó lenne..ő szerintem abszolút irányító szellemű játékos,de az tényleg kizárt, hogy meg tudjuk venni a következő szezonra,vagy akár az azutánira..
amugy egyáltalán nem akarok itt okoskodni,mert nem nagyon vagyok én annyira jártas ezekben a dolgokban..én azt mondom, a Barca tudja mit csinál, mindig is tudta.nyugodtan rájuk bízhatjuk az átigazolásokat!
:D :D :D :D
Avatar
Ticsi 23
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2008.05.27. 14:35:30
Kapcsolat:

2008.06.07. 15:13:07

Crosasról nincs hír?
Avatar
Grege
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2004.11.21. 00:21:31

2008.06.07. 15:09:22

vaLe5 írta:Xavi meg leesett kész játékosként az égből , mindenhol nevelik az irányítót ha észrevetted volna , mert az nem megy hogy felnő egy védekező játék rendszerben aztán megveszi mondjuk egy támadó felfogásu csapat , Guti , Gigs , Xavi , Iniesta (aki igen is támadó ezen nem is érdemes vitatkozni) , Fabregas , Gerrard... kell még? Ezekt kinevelték.
Ez az irányító kérdés mindig heves vitákat indít, ahogy én látom: Xavi nálunk nem irányító, Deco az, akit viszont nem mi neveltünk ki, Milannál Kaka, realnál jelenleg nincs igazán(panaszkodnak is miatta), Arsenalban Fabregas, de az Arsenalt, bár ezért morcos lesz sok ember, de nem tartom igazi élcsapatnak. Lassan már hasonló funkciót töltenek be, mint az Ajax, köztes állomásként funkcionálnak a játékosoknak, akik ott tapasztalatot gyűjtenek, aztán lelépnek nyerni vmit a megaklubokba.
Én nem azt mondom, h irányítókat nem nevelnek, persze, h nevelnek, de általában az első csapathoz már készen érkeznek, kisebb csaptokban gyűjtött tapasztalattal, tisztelet a kivételnek.
Avatar
depth
Capitá del Barça
Hozzászólások: 912
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:33:35

2008.06.07. 15:05:52

Laza írta:bla bla bla
Nem csinált semmit se?
http://en.wikipedia.org/wiki/David_Trezeguet

Többet nem szánok neked. Olvasd el a saját aláírásodat. Még azt se tudod helyesen leírni, de am is tökéletesen jellemez téged :)
vaLe5 írta: Torres és Villa kész játékos ez igy van de benne van abban az életkorban amikor még fiatalnak hívom őket igy természetesen velük egyetértek.
Csak azt nem értem hogy miért ér kevesebbet egy fiatall tehetség mint egy kiforrott játékos , aki jó esetben ha pl 25-28 éves játszhat itt 6 évet és nem alkitna már akkorát egy 22 éves fiatal pedig akár 10-12 évet is lehúzhat itt , persze rizikós kiadni érte sok pénzt lásd Dos Santost akiért ha vesszük nyilván sokat perkálunk és óriásit bukunk , de lehet hogy Messihez vagy Bojanhoz hasonlót fog produkálni.
Pont emiatt a rizikó faktor miatt. Ne tervezzünk 10-12 évre előre, én a következő bajnokságban szeretnék sikereket látni :)

Szerintem zárjuk le ezt a vitát, nem tudjuk egymást meggyőzni, de legalább korrekten ütköztettük a véleményeinket. Neked is igazad van részben, meg nekem is. (de nekem jobban :twisted: )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára depth 2008.06.07. 15:10:22-kor.
Avatar
vaLe5
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 422
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:17:35
Tartózkodási hely: tartózkodom a sugárveszéjtől

2008.06.07. 15:05:43

Danka00792 írta:
vaLe5 írta:Xavi meg leesett kész játékosként az égből , mindenhol nevelik az irányítót ha észrevetted volna , mert az nem megy hogy felnő egy védekező játék rendszerben aztán megveszi mondjuk egy támadó felfogásu csapat , Guti , Gigs , Xavi , Iniesta (aki igen is támadó ezen nem is érdemes vitatkozni) , Fabregas , Gerrard... kell még? Ezekt kinevelték.
Xavi nem irányíto, ahogy Giggs, Iniesta és Fabregas sem. (<- elöször nem irányitó poszton játszott, emlékszem, hogy Vieira helyét akarták anno pótolni vele, és öt mi neveltük :twisted: )
Na akkor szerinted ki az irányito , halljuk na!!
Az az irányító aki a játékot szervezi mind1 meik poszton játszik. :roll: Ilyen hü.jeségekbe ne kössetek már bele.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messi-#19
Capitá del Barça
Hozzászólások: 534
Csatlakozott: 2007.12.17. 09:42:15
Tartózkodási hely: Barcelona

2008.06.07. 15:04:42

Az is biztos hogy nem az Alves-Puyolt jobb oldal miatt kapjuk a gólokat jövöre. :wink:
Kép
Més que un club
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.06.07. 15:04:27

AKI MÉG 1 PIRAMIST LEGYÁRT (2NÉL TÖBB IDÉZET), ATTÓL MOSTMÁR AUTOMATIKUSAN MEGVÁLUNK 1 HÉTRE.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Andris 2008.06.07. 15:04:47-kor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
vaLe5
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 422
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:17:35
Tartózkodási hely: tartózkodom a sugárveszéjtől

2008.06.07. 15:03:37

depth írta:
vaLe5 írta: Ez az egész 1 rossz gondolat amit leirtál , gyerünk vagyük meg Balackot Sevát , Maldinit , Larsont , meg Gigset nem... ez kicsit sarkitott példa de ezt mondtad... fiatalitani kell 18-24 éves játékosokban kell gondolkodni.
Az lehet hogy nekünk a 40 milla az sok pénz de most egy külön kategóriáról beszélünk , vegyünk Higuainokat meg Gagokat? Pablo Garciát mint a Real? Ezek aztán beváltak , jó persze Pepénél igy is jobbak... nem arról van szó hogy csak a drága játékos a jó de: Kispénz kisfoci , nagypénz nagyfoci...
Nem kicsit, hanem túlságosan sarkított példát írtál :) Trezeguet én se támogatom, de ne adjunk már ki 18-24 éves játékosokért annyit, amennyiért egy rutinos, beért, jó játékost is lehetne venni. Lehet, h be se vállnak, nem tudhatjuk. Nem, a rutinos nem azt jelenti, h 30+.

Nem Higuainokra gondoltam, nem is Gagokra. Nem azt mondtam, h 10 milláért vegyünk játékosokat, hanem, h cserecsatárért marha drága lenne az a 40milla. Mert valjuk be, Benzemánál és Huntelaarnál is jobb Henry. Szerintem jövőre akarunk nyerni címeket, nem pedig 1-2-3 év múlva

Villa, Drogba, Ibrahimovic, Torres, Adebayor mind-mind jobb náluk jelenleg. Attól függetlenül, nagyrészét nem szeretném itt látni.
Torres és Villa kész játékos ez igy van de benne van abban az életkorban amikor még fiatalnak hívom őket igy természetesen velük egyetértek.
Csak azt nem értem hogy miért ér kevesebbet egy fiatall tehetség mint egy kiforrott játékos , aki jó esetben ha pl 25-28 éves játszhat itt 6 évet és nem alkitna már akkorát egy 22 éves fiatal pedig akár 10-12 évet is lehúzhat itt , persze rizikós kiadni érte sok pénzt lásd Dos Santost akiért ha vesszük nyilván sokat perkálunk és óriásit bukunk , de lehet hogy Messihez vagy Bojanhoz hasonlót fog produkálni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2008.06.07. 15:00:57

Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2008.06.07. 14:59:37

vaLe5 írta:Xavi meg leesett kész játékosként az égből , mindenhol nevelik az irányítót ha észrevetted volna , mert az nem megy hogy felnő egy védekező játék rendszerben aztán megveszi mondjuk egy támadó felfogásu csapat , Guti , Gigs , Xavi , Iniesta (aki igen is támadó ezen nem is érdemes vitatkozni) , Fabregas , Gerrard... kell még? Ezekt kinevelték.
Xavi nem irányíto, ahogy Giggs, Iniesta és Fabregas sem. (<- elöször nem irányitó poszton játszott, emlékszem, hogy Vieira helyét akarták anno pótolni vele, és öt mi neveltük :twisted: )
Kissge87
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2006.12.11. 15:48:09

2008.06.07. 14:58:10

csabimo írta:
Kissge87 írta:És irányító posztra kit kellene????
Lucho? Diego? vagy ki?
Lucho, diego, nasri, fabregas, moutinho, KAKA...jah és Hleb :?
Szép kis névsor és hibátlan is!:):):)
Csak így kicsit sok lesz az irányító!!!!:P:P:P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar
bati1989
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2007.07.11. 11:44:11
Tartózkodási hely: Hernád, Gyál

2008.06.07. 14:57:08

csabimo írta:
Kissge87 írta:És irányító posztra kit kellene????
Lucho? Diego? vagy ki?
Lucho, diego, nasri, fabregas, moutinho, KAKA...jah és Hleb :?
Szerintem Lucho!
Kép
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2008.06.07. 14:55:57

Kissge87 írta:És irányító posztra kit kellene????
Lucho? Diego? vagy ki?
Lucho, diego, nasri, fabregas, moutinho, KAKA...jah és Hleb :?
Avatar
depth
Capitá del Barça
Hozzászólások: 912
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:33:35

2008.06.07. 14:54:24

vaLe5 írta: Ez az egész 1 rossz gondolat amit leirtál , gyerünk vagyük meg Balackot Sevát , Maldinit , Larsont , meg Gigset nem... ez kicsit sarkitott példa de ezt mondtad... fiatalitani kell 18-24 éves játékosokban kell gondolkodni.
Az lehet hogy nekünk a 40 milla az sok pénz de most egy külön kategóriáról beszélünk , vegyünk Higuainokat meg Gagokat? Pablo Garciát mint a Real? Ezek aztán beváltak , jó persze Pepénél igy is jobbak... nem arról van szó hogy csak a drága játékos a jó de: Kispénz kisfoci , nagypénz nagyfoci...
Nem kicsit, hanem túlságosan sarkított példát írtál :) Trezeguet én se támogatom, de ne adjunk már ki 18-24 éves játékosokért annyit, amennyiért egy rutinos, beért, jó játékost is lehetne venni. Lehet, h be se vállnak, nem tudhatjuk. Nem, a rutinos nem azt jelenti, h 30+.

Nem Higuainokra gondoltam, nem is Gagokra. Nem azt mondtam, h 10 milláért vegyünk játékosokat, hanem, h cserecsatárért marha drága lenne az a 40milla. Mert valjuk be, Benzemánál és Huntelaarnál is jobb Henry. Szerintem jövőre akarunk nyerni címeket, nem pedig 1-2-3 év múlva

Villa, Drogba, Ibrahimovic, Torres, Adebayor mind-mind jobb náluk jelenleg. Attól függetlenül, nagyrészét nem szeretném itt látni.
chi omega írta: nem lehet spórolni, mert egy újabb sikertelen év nagyon mély gödörbe lökné a klubot. nem lehet trezegékkel szórakozni. még akkor is, ha élő legenda.
Pont, h ezt mondom én is, h most akarunk címeket nyerni, nem 2-3 év múlva mire szupersztárra ér be Benzema vagy Huntelaar.

Henryban pedig 1-2 klasszis év van, ha ott játszik ahol szeret. Szóval ezalatt az 1-2 év alatt szerintem jobban teljesítene, mint a fiatalok. Addigra meg Bojan is jóó lesz. Ha veszünk is valakit, akkor az ilyen Villa típusú legyen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára depth 2008.06.07. 14:59:52-kor.
Kissge87
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2006.12.11. 15:48:09

2008.06.07. 14:53:51

És irányító posztra kit kellene????
Lucho? Diego? vagy ki?
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.06.07. 14:53:02

sőt, nem csak az irányítót nevelik ki, hanem minden játékost! wow!
Csiszi"6"
Jugador del Barça
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2006.06.09. 08:27:12
Tartózkodási hely: Camp Nou gyepszőnyegén, sátorban!!

2008.06.07. 14:51:09

Benga írta:Egy dolgot nem értek.
Miért nem Güiza?
27 éves kivásrlási ára 15 millió euró a kivásárlási ára spanyol gólkirály élete legjobb formájában...
cserének én is elfogadnám! :)
..........!!!!V i s c a el B a r c a!!!!..........
Kép
..........!!!!M é s que un c l u b!!!!..........
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.06.07. 14:46:55

depth írta:
chi omega írta: miért kellene ENNYIÉRT jobb csatár? nehogymár egy ilyen létfontosságú poszton spóroljon egy ekkora klub! ha eto'o megy, akkor egy MEGHATÁROZÓ, és FIATAL szuperklasszist KELL venni a helyére, minden más igazolás bukta. ha 40 millió, akkor annyi. azonnal rá kell feküdni villára vagy benzemára.
Azért, mert rengeteg pénz az amivel te csak így dobálózól. Lehet, h nekik nem mind1, h 10 millió ide vagy oda.

Miért lenne minden más igazolás bukta? Pont, h egy rutinosabb játékos kellene, nem egy fiatal szupertehetség, hanem már egy beért profi. Itt van nekünk már Bojan, fiatal és tehetséges.

Úgy nézd ezt a Huntelaar, Benzema kérdést, h lehet, h Henry mögött csak padozni tudna, mert azért Henry klasszisokkal jobb játékos egyelőre.

40 milliót írsz, 40et, feltudod ezt az összeget fogni? Nem forint, hanem euro. Igen erős lenne a padunk, én is örülnék neki, de néha azért sírtok, mert túl sokat költünk, néha meg odaadnátok a világ összes pénzét egy szinte zsákbamacskáért.
bojan túl fiatal, henry és trezeguet pedig MÁR nem elég fiatal ahhoz, hogy minden körülmények között első számú csatárok legyenek. egy óriási szakadék képződne így, eto'o távozásával, akinek a helyére igenis kell valaki, egy fiatal, de nem kamasz, egy tapasztalt, de nem veterán játékos. benzema lassan megfelel ezeknek a kritériumoknak, bár még csak 21 lesz, de az a jelenlegi futballban már akár érett kor is lehet. persze villa lenne a tökéletes.
az pedig nem baj, hogy valaki itt érik be szupersztárrá, ahogy anno eto'o. igenis KELL, létfontosságú egy ilyen csatár, és erre trezeguet nem alkalmas.
tudom mennyi 40 millió, de txikiék zseniálisan tudnak igazolni, így biztos vagyok benne, hogy ennyi nem lesz elköltve. a mondandóm lényege az volt, hogy ezen nem lehet spórolni, mert egy újabb sikertelen év nagyon mély gödörbe lökné a klubot. nem lehet trezegékkel szórakozni. még akkor is, ha élő legenda.
az irányító posztján sem lehet amúgy spúroskodni. egyébként nem értem miért vagy kiakadva ekkora pénzektől, mégis mit vártál? teljesen újjáépítik az egész csapatot, és ez kerül, amibe kerül. ez van.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára chi omega 2008.06.07. 14:48:27-kor.
Avatar
vaLe5
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 422
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:17:35
Tartózkodási hely: tartózkodom a sugárveszéjtől

2008.06.07. 14:46:45

depth írta:
chi omega írta: miért kellene ENNYIÉRT jobb csatár? nehogymár egy ilyen létfontosságú poszton spóroljon egy ekkora klub! ha eto'o megy, akkor egy MEGHATÁROZÓ, és FIATAL szuperklasszist KELL venni a helyére, minden más igazolás bukta. ha 40 millió, akkor annyi. azonnal rá kell feküdni villára vagy benzemára.
Azért, mert rengeteg pénz az amivel te csak így dobálózól. Lehet, h nekik nem mind1, h 10 millió ide vagy oda.

Miért lenne minden más igazolás bukta? Pont, h egy rutinosabb játékos kellene, nem egy fiatal szupertehetség, hanem már egy beért profi. Itt van nekünk már Bojan, fiatal és tehetséges.

Úgy nézd ezt a Huntelaar, Benzema kérdést, h lehet, h Henry mögött csak padozni tudna, mert azért Henry klasszisokkal jobb játékos egyelőre.

40 milliót írsz, 40et, feltudod ezt az összeget fogni? Nem forint, hanem euro. Igen erős lenne a padunk, én is örülnék neki, de néha azért sírtok, mert túl sokat költünk, néha meg odaadnátok a világ összes pénzét egy szinte zsákbamacskáért.
Ez az egész 1 rossz gondolat amit leirtál , gyerünk vagyük meg Balackot Sevát , Maldinit , Larsont , meg Gigset nem... ez kicsit sarkitott példa de ezt mondtad... fiatalitani kell 18-24 éves játékosokban kell gondolkodni.
Az lehet hogy nekünk a 40 milla az sok pénz de most egy külön kategóriáról beszélünk , vegyünk Higuainokat meg Gagokat? Pablo Garciát mint a Real? Ezek aztán beváltak , jó persze Pepénél igy is jobbak... nem arról van szó hogy csak a drága játékos a jó de: Kispénz kisfoci , nagypénz nagyfoci...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vaLe5 2008.06.07. 14:47:53-kor.
Kép
Kép
Kép
Kissge87
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2006.12.11. 15:48:09

2008.06.07. 14:46:15

Ha Farfan szóba került, akkor ennyi erővel jöhet Dzsudzsák is nem?????
Akkor inkább már Afellay! :):):)
Lezárt