Thierry Henry

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.11.25. 18:21:38

Asszem Los Angelesbe vágyik!Én sem küldeném el év vgén mert a rutinja sokat érhet!De 90 perceket nem szeretném ha játszana!Andris leírta amiket le akartam én is lassú, körülményes,fásult...
Kép
Andrisveres
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2007.08.22. 14:07:49

2009.11.25. 18:08:09

Ehhez csak annyit fűznék hozzá ,hogy a tegnapi meccsen szerintem jól támadott le, és a mozgásával sem volt baj. Pedro góljánál ,mint a villám indult be a rövid oldalra el is vitte még Maicon-t is magával, ezért kaphatta Pedro üresen a labát.

Még mindig baromi gyors, sokkal gyorsabb ,mint Ibra, aki viszont az ilyen felállt védelmek ellen (Chelsea,Inter) hatékonyabb tud lenni és jobban beleillik a Barca játékába és karrierje csúcsán van.
Henry egy sprinter ,ha van egy kis területe begyorsul és lefutja a védőket, azonban már nem olyan robbanékony az első métereken ,és nem is olyan fordulékony,hogy úgy befűzze a szélen a vévoldőket, mint pl Pedro.

Ezzel együtt állítom,hogy egy olyan csapat ellen ami kitámad, ahova van terület befutni, Titi nagyon jó lesz. Remélem a Madrid ellen megmutatja!
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2009.11.25. 17:30:35

Andris írta:Lassú, hihetetlen körülményes, a legkevésbé sem agilis. Max néha észbekap és letámad egyet. De kapura törni, labdáért harcolni támadás építésekor, ezek mind mind hiányoznak, méghozzá száz százalékosan. Annak ellenére h sokat játszik aránylag. Amikor idejött, akkor aztán köze nem volt a csapat játékához, de gólok legalább akkor is voltak. Most az se.
Lassú, körülményes, nem annyira agilis, nem tör úgy kapura mint mások. Ezek stimmelnek

Hogy nem harcol a labdáért támadásépítéskor, néha támad csak le, sokat játszik aránylag... Ezekkel nem értek egyet.

Nyilvánvalóan nem megy neki, de mostanában aránylag sem játszik sokat, tegnap állandóan letámadott, állandóan harcolt elől, rengeteg mindent csinált labda nélkül, volt egy két nagyon szép passza, az első gól előtt ő csúsztatta meg a labdát (tudom ezt sokan semmibe veszik, de akkor is tény).

Idén összesen játszott 9 meccset, többségét csereként, ezeken összesen egy gólt rúgott (ami olyan volt persze amilyen). Ennél több kell tőle, de a tegnapi meccs alapján kritizálni szerintem hibás hozzáállást feltételez. Én szerintem egyébként a középcsatár az igazi posztja, ahhoz mérten még egyszer mondom valóban gyenge teljesítmény lenne az övé. De az egész szezont figyelembe véve indokolatlan leírni. Nehézkesen indul be, de a bizalom él az irányába! - részemről legalábbis
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.11.25. 17:27:16

Én nem feltétlen gondolnám h menni kell neki, de mint kezdő tagra, nem biztos hogy már számíthatunk. Mindemellett sem biztos ez, csupán mostanában nem jó, és kész.

Egyébként ha jól emlékszem valamerre megy év végén, úgy volt. Vagy lehet, hogy még ezen felül egy év. Talán vhova az egybesült államokba akart.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.11.25. 17:25:43

Egyet kell, hogy értsek. Henrynak menni kell a szezon végén. Megvan neki a BL amire annyira vágyott, neki innentől fogva 32 évesen nemcsoda, hogy elfogyott a motiváció. Bojan vagy akár Pedro is motiváltabb és jobb lenne jövőre mint Titi. Télen Robinho jönne, akkor nem vennék senkit Titi helyére. Bojan és Pedro+Jeffren megoldanák amit kell.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.11.25. 17:22:30

Andrissal egyetértek...

Nagyon úgy tűnik számomra,hogy 08/09es szezon volt neki az "utolsó", remélem értitek, hogyan gondolom. :? :shock:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.11.25. 17:16:57

Mikaos, milyen érveket akarsz még? :)

Szemmel tökéletesen látható dolgoknál már rég rossz az egész.

Lassú, hihetetlen körülményes, a legkevésbé sem agilis. Max néha észbekap és letámad egyet. De kapura törni, labdáért harcolni támadás építésekor, ezek mind mind hiányoznak, méghozzá száz százalékosan. Nem véletlen a nulla, vagy talán egy gólos eddigi teljesítmény, annak ellenére h sokat játszik aránylag. Amikor idejött, akkor aztán köze nem volt a csapat játékához, de gólok legalább akkor is voltak. Most az se.

Elhiheti mindenki, nagyon örülnék ha ott folytatná ahol tavaly abbahagyta a classico környékén. Stabilan jó és hasznos volt, még ha nem is a legjobbak közt.

De idén baromi közel van ahhoz, és most talán Pepnél is, nem csak mondjuk nálam, hogy tényleg a lentebb említett Larson típus legyen belőle. Azaz a joker-pados csatár.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
csiga
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2009.04.29. 21:00:12

2009.11.25. 15:51:58

Henry finoman szólva szétrugdosták. Eü tanulmányaimból tudom ezek a sérülések sokkal tovább tartanak mint ahogy a tüneteit az orvosi team eltünteti. A mellékhatása pedig látható Henry teljesítményén. De így is tudomásul kell venni, hogy a pályán van. jelenleg gólhelyzetveszélyes. :idea:
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.11.25. 13:11:42

Hunfranco írta:Emlékszel arra a jelenetre , amikor Keita labdát szerzett, lepasszolta Titinek, ami ránézésre komoly ziccer volt, de mire elindult vele és átvette, addigra ketten is utolérték. Ez csak egy példa volt, de tőle fáj látni az ilyen megmozdulásokat, mert tudom, hogy ennél többre volt képes pár éve.
Ezen az egy példán kívül csak 1 eladott labdára, s 1 rossz cselre emlékszem. Te?
(1 gólpassz a csúsztatással, és 1 gólpassz értékű passz Pedronak, aki végül nem tudott élni a lehetőséggel. Ha csak a stat-ot nézem, már akkor sem rossz arány egy középcsatártól, aki csak 10-szer tudott labdába érni egész meccs alatt.)
Hunfranco írta: Reményemet fejezem ki, hogy jobb formába lendül.
Tévedés ne essék, nem szidni akarom, sőt még azt se mondom, hogy az idénye nagyon gyenge eddig, csak annyit bátorkodtam kijelenteni, hogy a tegnapi meccse könnyen felejthető az ő részéről számomra. Az akarással és az alázatával semmi bajom sincs, a megoldásai nem tetszettek a tegnapi meccsen. Remélem vasárnap sokkal jobb formában volt játszani!
Ha csak ennyit írtál volna előbb, akkor nem szóltam volna egy szót se.

De a focis példád meglehetősen sántított, amire felhoztam az ellenpéldát.
És nem, nem védeném Henryt, hogyha 10 öngólt lőne, mivel ezt leírtam 2hsz-szel előbb, hogy ilyen nyilvánvaló esetekben tök jogosak lennének azok a kritikák, hogy "egész szezonban béna".

Mivel nem lő 10 öngólt, nem veszett még el rajta meccs, és jó átlagteljesítményt nyújt annak ellenére, hogy nem tudott lejátszani 4 meccset egyhuzamban, ezért nem fogom kritizálni a szezonbeli teljesítményét.
A tegnapi teljesítményét meg - ezek szerint - többféleképpen lehet értelmezni.
Hunfranco
Barça B
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2009.08.12. 15:49:55
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.11.25. 13:01:33

Mikaos látom te akkor is mellette aggitálnál, ha 10 öngólt fejelne egy meccsen, és megmagyaráznád azzal, hogy ez volt a taktika.
Amikor valamire nem tudsz megválaszolni, akkor nem kell őrültségeket leírni, mint pl. azt, hogy "ő mindig is béna volt..." --> nem ezt mondtam, hanem azt, hogy ezen a meccsen, nagyon gyengén játszott.
Emlékszel arra a jelenetre , amikor Keita labdát szerzett, lepasszolta Titinek, ami ránézésre komoly ziccer volt, de mire elindult vele és átvette, addigra ketten is utolérték. Ez csak egy példa volt, de tőle fáj látni az ilyen megmozdulásokat, mert tudom, hogy ennél többre volt képes pár éve.
Reményemet fejezem ki, hogy jobb formába lendül.
Tévedés ne essék, nem szidni akarom, sőt még azt se mondom, hogy az idénye nagyon gyenge eddig, csak annyit bátorkodtam kijelenteni, hogy a tegnapi meccse könnyen felejthető az ő részéről számomra. Az akarással és az alázatával semmi bajom sincs, a megoldásai nem tetszettek a tegnapi meccsen.
Remélem vasárnap sokkal jobb formában volt játszani!
Avatar
Fevernova
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2009.05.14. 12:23:37
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.11.25. 12:57:09

Henry messze nem úgy játszik mint, ahogy anno az Arsenalban! Soha nem is fog már! De én teljesen elégedett vagyok vele igy is! Bolodog vagyok ha őt látom a baloldalt! :wink:
SEX N MONEY...
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.11.25. 12:48:41

Hunfranco írta:Végre valaki leírja a tutit. Teljes mértékben így gondolom én is azt, amit leírtál.
Aki szerint tegnap jól játszott, az szerintem nem sokszor volt focipályán életében.
Érdekes...én ezt pont fordítva gondolom. :D
Hunfranco írta: Nem kell a kifogás, hogy ez volt a taktika, meg hogy kevés labdát kapott...
Persze, "hiszen ő mindig is béna volt attól függetlenül, hogy mi volt a taktika."
Ehhez már csak gratulálni tudok.

Ha már a focis példával jöttél elő... aki valaha is belerúgott egy focilabdába életében, az igazán tudhatná, hogy egy játékos teljesítménye nagyon nagy százalékban függ az alkalmazott taktikától. Ez ALAP.
Képzelj el egy csapatot, amely csapat legfontosabb taktikája a középcsatárnak magasan felívelt labda, és ehhez képest mondjuk a középcsatár egy 160centi magas ember :D LOL
Hunfranco
Barça B
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2009.08.12. 15:49:55
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.11.25. 12:44:36

albicelesteX írta:Mikaos!

Milyen érvvel támasszam alá azt amit ha nem vagy vak magad is látsz!Szerintem inkább azon kéne elgondolkozni, hogy mindig védeni kell!Mert sérült volt,mert elvált,mert a válogatottban volt!Profi focista oldja meg!A többieknek is kellett játszani a válogatottban,ki tudja milyen családi ügyeik vannak voltak sérültek és???Elfogultak vagytok vele gondolom még az Arsenalos időkben nagy kedvenc volt aztán Barca drukkerek lettek 2007-ben!Én a klubnak szurkolok nem Messinek,Ibrahimovicnak,Iniestanak stb. klubon belül vannak kedvencek ez világos!De Én inkább teljesítményre fektetem a hangsúlyt és legyen az bárki szerintem ezen a szinten az ilyen játék nem elfogadható!És nem kifogások kellenek hanem tettek!
Végre valaki leírja a tutit. Teljes mértékben így gondolom én is azt, amit leírtál.
Aki szerint tegnap jól játszott, az szerintem nem sokszor volt focipályán életében.
Nem kell a kifogás, hogy ez volt a taktika, meg hogy kevés labdát kapott...
Amikor kapott azt rendre nagyon gyengén oldotta meg, alig várta, hogy valaki hozzáérjen és eleshessen.
Nem kezdek el példákat sorolni azokra a helyzetekre amiket kihagyott tegnap, mert aki látta a meccset az biztos emlékszik rá.
Igazából semmi etikátlan nincs abban, ha kifejtem a véleményem egy játékosról, a saját topikjába. Ha valaki gyengén játszik, mért ne írhatnánk le? (ez teljesen független attól, hogy a csapat nyert-e, vagy sem)
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.11.25. 12:39:46

albicelesteX írta:Mikaos!Milyen érvvel támasszam alá azt amit ha nem vagy vak magad is látsz!
Ehhez képest több a pozitív megítélés, mint a negatív. Akkor ezen érdemes elgondolkozni :)
albicelesteX írta: Szerintem inkább azon kéne elgondolkozni, hogy mindig védeni kell!Mert sérült volt,mert elvált,mert a válogatottban volt!Profi focista oldja meg!A többieknek is kellett játszani a válogatottban,ki tudja milyen családi ügyeik vannak voltak sérültek és???
Épp ezért hoztam fel Iniestát, hogy ő is rosszul játszott 4 meccsen keresztül. Henrynak nem volt lehetősége még e szezonban 4 meccset egyhuzamban játszani.
albicelesteX írta:Én a klubnak szurkolok nem Messinek,Ibrahimovicnak,Iniestanak stb.
Én is a klubnak szurkolok elsősorban. Épp ezért sosem szidom egyik játékost sem ok nélkül, főleg indoklás nélkül nem.
De még itt a lehetőség, hogy kifejtsed, mire gondolsz Henry kapcsán. Mert a többség nem igazán érti a negatív kritikákat...
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.11.25. 12:29:34

Mikaos!

Milyen érvvel támasszam alá azt amit ha nem vagy vak magad is látsz!Szerintem inkább azon kéne elgondolkozni, hogy mindig védeni kell!Mert sérült volt,mert elvált,mert a válogatottban volt!Profi focista oldja meg!A többieknek is kellett játszani a válogatottban,ki tudja milyen családi ügyeik vannak voltak sérültek és???Elfogultak vagytok vele gondolom még az Arsenalos időkben nagy kedvenc volt aztán Barca drukkerek lettek 2007-ben!Én a klubnak szurkolok nem Messinek,Ibrahimovicnak,Iniestanak stb. klubon belül vannak kedvencek ez világos!De Én inkább teljesítményre fektetem a hangsúlyt és legyen az bárki szerintem ezen a szinten az ilyen játék nem elfogadható!És nem kifogások kellenek hanem tettek!
Kép
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.11.25. 11:56:18

ke.andy írta:Mikaos minden szavával egyetértek.
Annyit még hozzáteszek, hogy sajnálom, hogy vannak olyan Barca drukkerek akik Henry munkáját nagyítóval, míg más barca játékosok munkáját egyáltalán nem figyelik.
Sorolhatnám, hogy Messi kihagyott, elszorakozott ziccere a Bilbao ellen -2 pont volt, vagy, hogy Keita Barcában való játéka néha több mint vicc... De nem megyek ezen játékosok topikjába, hogy megírjam Azt azonban megteszem, ha kifejezetten nagyot játszanak, hogy a topikjukba megdícsérem őket... nem mintha olvasná bárki is... mégis megteszem.
De szólás szabadság van...Béke!!!!
Ez nagyon így van. Ez a korrekt hozzáállás. (De más a magyar módi :) ). Valahogy én sem érzem etikusnak, hogyha egy játékos pár alkalommal rosszul játszik, akkor máris zúzzam a topikját szanaszét, és keltsem a felesleges feszültséget a semmiért. Akkor lenne érthető, hogyha nyilvánvaló hibákat vét egy játékos állandóan, és azok pontokba kerülnek!

Érveket nem látunk Henry játékának kritizálásában. Csak annyi, hogy "rosszul játszott". Miért, hogyan? Ha már ilyen nagyvonalú kijelentés van, azt illene kifejteni.

albicelesteX
Henry gyakorlatilag nem is focizott ebben a szezonban.
Majdnem fele annyi meccset (11) játszott a sérülései miatt, mint az átlag kezdőcsapat (akik 20-at!!!), és azokon a meccseken is 2-szer csak "becserélés" volt (mert épp felépült sérüléséből, és nem merte kezdőként kockáztatni Pep).
És az az igazságtalanság, hogy láthattuk: Iniestának a sérülése után 4 meccs kellett, hogy felvegye a ritmust, addig olyan volt, mint egy rossz formában játszó junior!!!
Nos, Henrynak 2-szer volt már sérülése a szezonban, és add hozzá, hogy neki nem volt lehetősége 4 meccset egyhuzamban, kezdőként végigjátszania, mert mindig így jöttek sérülései / válogatott kötelezettségei (ami miatt szintén kimaradt a fáradtság miatt).
Ha Iniestának elnézed a 4 meccses harmatos játékot, Henrynál miért nem tudod?* (azt azért hozzátenném, hogy én meg voltam elégedve Henry játékával tegnap...ezt csak azért írom, hogyha valaki esetleg a tegnapival nem lenne elégedett, akkor gondoljon erre)
Ne mérjetek kettős mércével.

Az már más kérdés, hogy én is szeretném, ha leigazolnánk valakit őmellé a télen, hogy felélénkítse a versenyhelyzetet. De ez nem azt jelenti, hogy most szidom őt, mint egy rossz kutyát.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.11.25. 11:33:29

redmiller írta:.
Félreérthetően írtam!Nem mondom én sem hogy levezetni van itt!viszont a játéka arra hajaz!Azt meg szerintem nem itt kéne csinálnia!

Szerk.:Én lényegében többet várok tőle!Ez az én véleményem!hiszem hogy többet tud, mert láttuk, hogy mit tud!Legyen a csapat hasznára és ne a múltjából éljen!
Kép
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2009.11.25. 11:10:21

albicelesteX írta:Akkor mi a posztja?Amikor bal szélen kellett volna játszani azért nem ment neki mert középcsatár amikor meg középen van akkor meg nem az!Hogy is van ez??? :D
Henry nem klasszikus középcsatár és nem is klasszikus szélső. Ő tipikusan a 4-4-2-es felállásba illő csatár, akinek társra van szüksége. Középcsatárnak nem elég erős, klasszikus szélsőnek pedig nem elég robbanékony és technikás. Anno a nagy francia válogatottban is még Trezeguet-vel alkottak életveszélyes csatárpárost. Tudomásul kéne már venni, hogy Henry-nak szigorú értelemben véve nincs igazi posztja a Barca-ban, viszont több poszton képes jó átlagteljesítményre. És pont ettől nagyon értékes játékos.
Avatar
barca_bome
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2009.03.09. 22:50:08

2009.11.25. 11:09:40

Olyan szánalmas amiket írtok, én nyomon követtem Henry játékát Arsenalos karrierje során is, és az akkori "fiatal" Henry sem tudott volna a tegnapi meccsen jobb teljesítményt nyújtani.

Henry nagyon jó fizikális állapotban van, egyszerűen rá voltak szállva a védők, Titynek alapból nem fekszik a felállt védelem elleni játék.

Ez ellen a bunkerfoci ellen csak Ibra lett volna hatásos ott középen. Számtalan más klasszis csatárt berakhattatok volna oda a Henry helyére, akkor sem lennénk előrébb.

Megjegyezném, ha Tity nem köti le a védőket ilyen szinten, akkor leshettük volna azt, hogy hány helyzetünk van a meccsen.

A Real Madrid ellen ha kap lehetőséget góllal fogja meghálálni abban biztos vagyok. De ha mégsem lő gólt, akkor pedig nagyon hasznosan fog játszani és kiszolgálja csapattársait.

Tityre mindent lehet mondani, de azt, hogy ne lenne alázatos és ne lenne jó kondiban azt nem. Attól, hogy nem lőtt gólt attól még hasznosan játszott. Hány szabadrúgást is kaptunk róla :?:

Egyszerűen nem kapott használható labdát, ha Eto'o nálunk nyújtott volna olyan teljesítményt, amilyet tegnap a másik oldalon, akkor most az ő topikja is tele lenne szidkozódással, pedig ő sem kapott labdát az Inter játékosoktól, amiről nem ő tehet.

Nagyon idegesítő, hogy Henry topikja állandóan tele van ilyen értelmetlenségekkel, hogy nem játszik jól stb...

A Barcelona egy csapat, ahol nem mehet minden játékosnak minden meccsen, sőt, van amikor egy hosszabb ideig nincs formában valaki, de Henry legalább mikor nincs élete formájában, akkor is a csapat hasznára tud lenni.

Az pedig a másik, hogy olyan sose, legalábbis nagyon ritkán van, hogy egy meccsen mind a három támadónknak megy a szekér. Most ez Pedro meccse volt, Iniesta is jól játszott, Henry pedig levette Samuelt és Luciot. Ha Henry nem foglalja le a két belső védőt, akkor Pedroéknak is kevesebb tér jut.

Más: Pedro akkor ment el Maicon mellet, amikor akart :lol:
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2009.11.25. 10:53:56

albicelesteX írta:Nem említettem Larssonnal egy lapon és nem is fogom!Teljesen igazad van,hogy Henrik gólpaszt adott meg gólokat lőtt!De a padról beállva!!!És rendszerint akkor amikor játszott hasznára volt a csapatnak!Engedd már meg hogy kifejthessem a véleményem!Amúgy meg nem unom, mert Ő az a játékos akitől kicsit többet várna az ember, ha játszik!
A válaszom konkrétan arról szólt, hogy még nem levezet.
Igen, Larsson sokszor csak csere volt, de volt mellette egy Eto'o, Ronaldinho, Guily és egy feltörekvő Messi. Szóval nem gyenge riválisai voltak.
Azért egy Henry-ra a mai napig jobban figyelnek az ellen játékosai, mint Krikicsre, Pedrora. Ő elfogadta, hogy ő egy játékos a sok sztár között és azt a taktikát csinálja, amit Guardiola kitalált neki. Bőven elég, ha annyira elvonja az ellen figyelmét, hogy Ibra, vagy Messi villanjon és már fél gólt rúgtunk. Viszont ha nem figyelnek rá, akkor bármikor képes a kapuba találni.
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2009.11.25. 10:43:42

Minden játékosnál van formaingadozás, pláne ha hosszabb sérülésekből tér vissza. Tegnap ráadásul ő volt az egyetlen - nemzetközileg - elismert Barca csatár. Biztos vagyok benne, hogy kiemelt figyelmet szántak neki, már a múltja miatt is.
Pedro akár milyen jól is érzi a kaput, még nem csatár klasszis, akitől az ellenfelek retegnének, bár jó úton halad. Iniesta csatárként jól megoldja a feladatát, de onnan - pláne szélsőként! - veszélytelen a kapura.
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.11.25. 10:25:34

Akkor mi a posztja?Amikor bal szélen kellett volna játszani azért nem ment neki mert középcsatár amikor meg középen van akkor meg nem az!Hogy is van ez??? :D
Kép
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2009.11.25. 10:18:15

Ideje, hogy én is leírjam a véleményemet Henryről és a tegnapi produkciójáról. :)
Első megjegyzésem, Henry nem erőcsatár, soha nem volt az és soha nem is lesz. Tegnap Neki jutott a töltelék szerep a darálóban, és le a kalappal az előtt az alázat előtt, amit egész meccsen a csapatért megtett. Mikaossal telejesen egyetértek, alig kapott használható labdát egész meccsen, megfejelve azzal, hogy ez nem az Ő posztja, de megkockáztatom az sem, amit a Barcelonában szélsőként játszik. Az Ő igazi posztja az, amit az Arsenalban játszott, vérbeli befejező csatár, ahol szükség van az atletikus képességeire, kiugratják, vagy lendületből kell érkeznie a labdára. Henry nem "tud" cselezni, elég szűk a repertoár (vagy megtolja és, ha van területe egyszerűen lefutja az emberét, vagy már lendületből érkezik és visszaveszi a labdát) ennél többet én még nem láttam Tőle, de ez nem azt jelenti, hogy nem tartom jó futballistának.
Visszatérnék a tegnapi meccshez, teljesen idegen volt számára az ahol játszott, mégis zokszó nélkül csinálta azt, amit kértek Tőle, ezért én meghajolok előtte. Valóban lekötött két védőt, néha "Sámuel és Lúszijó" is megpróbálta felszeletelni, de szerencsére nem sikerült nekik. :) A középcsatár poszton jelenleg nincs Ibrahimovicnál hatékonyabb a mai Barcában, mindenkit megesznek reggelire, nem beszélve a sok használható passzról, esetleg gólpasszról, ami egyedülállóvá teszi a bosnyákot ebben a szerepkörben. (egy pici off. volt, bocsi!)
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.11.25. 09:58:29

Nem említettem Larssonnal egy lapon és nem is fogom!Teljesen igazad van,hogy Henrik gólpaszt adott meg gólokat lőtt!De a padról beállva!!!És rendszerint akkor amikor játszott hasznára volt a csapatnak!Engedd már meg hogy kifejthessem a véleményem!Amúgy meg nem unom, mert Ő az a játékos akitől kicsit többet várna az ember, ha játszik!
Kép
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2009.11.25. 08:29:30

albicelesteX írta:Hanem az egész szezonban a pályán mutatott gyenge teljesítményét!És akkor most én is mondhatnám,hogy belemagyarázzátok a családi ügyeit,hogy mi történt vele a válogatottnál stb.!Ezek az idők elmúltak!Nála egy tipikus levezető szakasz van amivel nem lenne bajom, ha nem a Barcelonaban csinálná!
Íme megint felütötte magát, a Henrik Larsson féle öreg, levezet kategória... Nem unjátok??? 32 évesen még nem fog levezetni... Larson öregebben meccseket döntött el és adott két gólpasszt a BL-döntőben...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Lezárt