Joan Laporta

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Kire szavaznál a jelenlegi elnökjelöltek közül?

Laporta
68
66%
Bartomeu
17
17%
Majó
3
3%
Benedito
8
8%
Farré
6
6%
Freixa
1
1%
 
Szavazatok száma: 103
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2008.12.13. 18:04:50

Ő nem játszik az este :?: :lol: Mekkora szabadrúgás gólt lőtt az öreg fiúk ellen :o :lol:
Kép
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2008.10.15. 14:04:44

Livia Drusilla írta:http://www.columbia.edu/~xs23/FCBarcelo ... celona.htm

Az utolsó előtti kép miatt másoltam ezt ide....
Akik már látták, bocs, nekem új volt, és kellemeset vigyorogtam rajta... :D
Nagyon jó képek.Nah Rijkaard csak cigizik.
Kép
Avatar
Livia Drusilla
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008.07.06. 03:53:17

2008.10.13. 02:38:47

http://www.columbia.edu/~xs23/FCBarcelo ... celona.htm

Az utolsó előtti kép miatt másoltam ezt ide....
Akik már látták, bocs, nekem új volt, és kellemeset vigyorogtam rajta... :D
Kép
XAVI - INIESTA - MESSI - Neymar +++ - Milan:? - tán lesz feljebb is...am nem vagyok optimista...
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2008.10.10. 19:46:08

Boixos írta:ha nem mondott ilyeneket, hanem csak a madrid üzemi újsága hozta le ezt a fasságot, akkor gondolom, nemsokára megjelenik a helyreigazítás v a cáfolat. ha nem, akkor frankón elragadtatta magát a pres.

de egyébként sem neki kellene az ilyen szardobálós csatákat megvívnia, arra ott vannak a szurkolók és a samu.
Nem állítom, hogy nincs valóságalapja nincs ennek, de egy kissé túlzásnak tartom ezt a Marcatól, figyelembe véve, hogy Laporta eddig miként nyilatkozott mind az RM-ről, mind az elmúlt két idényről. Valószínűleg mondott valami hasonlót, vagy ezt, de azt hiszem maximum hirtelen felindulásból, vagy valójában csak kiforgatták a szavát. Azt kizártnak tartom, hogy ő ezen az állásponton lenne, azt pedig hülyeségnek tartom, hogy ez a politikai kampánya része... A Marcaról pedigg hasonlóképp vélekedem, mint a Madridról... (hulladék)
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.10.10. 19:40:14

ha nem mondott ilyeneket, hanem csak a madrid üzemi újsága hozta le ezt a fasságot, akkor gondolom, nemsokára megjelenik a helyreigazítás v a cáfolat. ha nem, akkor frankón elragadtatta magát a pres.

de egyébként sem neki kellene az ilyen szardobálós csatákat megvívnia, arra ott vannak a szurkolók és a samu.
PUYOL-XAVI-INIESTA
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2008.10.10. 19:36:22

Nekem két gondom van az egésszel:

1. Pont a Marca hozza felszínre
2. Azok után, hogy már többször elismerte, hogy hibák sorozatát követték el, s ezért alakult így az elmúlt két szezon.

Az a minimum, hogy a Barça elnöke zsigerből gyűlölje a blancókat, az más kérdés, hogy ezt hangoztatja-e. Szóval lehet meggondolatlan volt, de nyilván közrejátszott az az undor, melyet az RM kelt benne, illetve mégegyszer hangsúlyoznám, a MARCA hozta ezt ki, ezért biztosra vélem, hogy a sok mondat közül emeltek ki, forgattak ki egyet hatásvadászként.

Erről többet kár beszélni, nem olyan embernek ismertük, aki ilyen ordító baromságokkal dobálódzik, tehát azzal van a baj, hogy ezt főcímként nagybetűkkel tálalják...
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.10.10. 19:30:13

hát igen, laporta kicsit átgondolhatta volna a mondanivalóját, pláne, ha azt nézzük, h mondjuk az uccsó két évében szerencsétlenkedő rijkaardot és a Klub színeit magasról leszaró játékosokat ő tartotta a barcánál, h aztán "odaadják" a 10 valahány pont fórral az élen végző madridnak a tavalyi bajnoki címet.


a boixos nois egyébként 1981 óta tartozik a Klubhoz, tehát 27 éve mennek el a csapat MINDEN meccsére, legyen az bárhol.
a balhéról pedig érdemes elolvasni, lefordítani/lefordíttatni az ő verziójukat is, mert nem biztos, h nem megint a média keveri csak a szrt körülöttük a spanyolok elleni meccsen történtekkel kapcsolatban. http://www.boixosnois.com/index_spa.htm
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2008.10.10. 18:46:27

Rivaldo11 írta:A 2006-2007-es bajnokságot valóban mi vesztettük el. A tavalyi szezonról ugyanezt állítani viszont kissé arcpirító. Közünk sem volt az aranyéremhez.
tökéletesen igaz. nem értem, h Laportának miért jó ezzel foglalkoznia :? eddig mindig azt mondta, h előre kell tekinteni...
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.10.10. 18:10:09

A 2006-2007-es bajnokságot valóban mi vesztettük el. A tavalyi szezonról ugyanezt állítani viszont kissé arcpirító. Közünk sem volt az aranyéremhez.
Rivaldo-A Legnagyobb.
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2008.10.10. 17:17:34

Varga Tamás írta: Miért volt erre szükség? Megmondom Neked :arrow: készül a politikai pályafutására. Így akar népszerűséget szerezni a kis számú nacionalisták körében.
Ne viccelj már...

Mi köze ennek a politikához? Nyilván ha nagyon akadékoskodóak vagyunk..., de számomra ez elfogadható, másrészt én is azt hiszem hatásvadász csupán. Egyébként nap, mint nap hallani hasonló véleményeket hozzá hasonlóak szájából.

Undorító, hogy a Marca most épp ezzel szerez magának több olvasót.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.10.10. 17:05:23

Aprieto írta:Laporta:
"El Madrid no ha ganado dos Ligas, las perdió el Barca."

Laporta nagyon buta volt ezzel a nyilatkozatával most meglátásom szerint.
Ez nem méltó a Barcelonához.

1, nincs értelme
2, talán féligazság ha van benne
3, feszültséget kelt, amire végképp nincs szükség.

Nem értem miért volt erre szükség.
Kis észrevétel még, hogy megváltozott ez az ember. Eddig egy szolíd, visszafogott -nagybetűs- ÚR volt, most pedig amit rendezett az Espanyol elleni meccsen a páholyban és ez a nyilatkozata....
180 fok. :oops:
Miért volt erre szükség? Megmondom Neked :arrow: készül a politikai pályafutására. Így akar népszerűséget szerezni a kis számú nacionalisták körében.
Kép
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2008.10.10. 14:37:12

Van benne valami igazság,hogy a Barca veszítette el és nem a Madrid nyerte meg.Mert,ha csak a idegenbeli formánkat vesszük vagy akár az ithonit is és néhány játékos hozzáállását ...mindegy van benne valamilyen szinten igazság!
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2008.10.10. 14:10:49

szajko írta:
Aprieto írta:Laporta:
"El Madrid no ha ganado dos Ligas, las perdió el Barca."
Ez mit is jelent? :roll:
az elmúlt két bajnokságot a Barca veszítette el és nem a Madrid nyerte meg.

Marca
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2008.10.10. 14:04:40

Aprieto írta:Laporta:
"El Madrid no ha ganado dos Ligas, las perdió el Barca."
Ez mit is jelent? :roll:
Aprieto

2008.10.10. 13:58:14

Laporta:
"El Madrid no ha ganado dos Ligas, las perdió el Barca."

Laporta nagyon buta volt ezzel a nyilatkozatával most meglátásom szerint.
Ez nem méltó a Barcelonához.

1, nincs értelme
2, talán féligazság ha van benne
3, feszültséget kelt, amire végképp nincs szükség.

Nem értem miért volt erre szükség.
Kis észrevétel még, hogy megváltozott ez az ember. Eddig egy szolíd, visszafogott -nagybetűs- ÚR volt, most pedig amit rendezett az Espanyol elleni meccsen a páholyban és ez a nyilatkozata....
180 fok. :oops:
Avatar
Livia Drusilla
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008.07.06. 03:53:17

2008.10.10. 01:23:56

Szerintem meg a verekedésnek egyáltalán nem kell a focihoz tartoznia!

Laporta reakciójával kapcsolatban pedig az áll, amit itt előttem Chi omega jegyzett meg.
Kép
XAVI - INIESTA - MESSI - Neymar +++ - Milan:? - tán lesz feljebb is...am nem vagyok optimista...
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.10.08. 16:35:14

jelwaz írta:Na ez a baromság teteje. Nyilván nem egy karácsonyfa tetején lévő diszre gondoltam vörös csillagként... :roll: Politikai és függetlenségi témájú ikonokról és ábrákról beszéltem. De igen, biztos komcsi vagy ha Heinekent iszol :roll:

Én elhiszem, hogy Laporta felelősséggel tartozik a klub felé, de ne mondja meg, hogy ki nem blau-grana! A Boixos régóta a klubhoz tartozik, lehet, hogy nagyobb blau-grana-k, mint mások. És felőlem a Boixos verekedhet más B közepekkel, nem fogom őket ezért lenézni. Sőt bizonyos meccseken, bizonyos szituációkban én is mennék velük. Feltéve, ha ugyanaz a motiváció, mint régen. Nekem tetszik a parázs vitákkal, és a pattanásig feszült idegekkel teli hangulat. Szerintem ez hozzátartozik a focihoz.
hozzátartozik. ahogy az is, hogy egy elnök ez ellen mégis fellép, mert ez (is) a dolga.
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2008.10.08. 16:22:44

Na ez a baromság teteje. Nyilván nem egy karácsonyfa tetején lévő diszre gondoltam vörös csillagként... :roll: Politikai és függetlenségi témájú ikonokról és ábrákról beszéltem. De igen, biztos komcsi vagy ha Heinekent iszol :roll:

Én elhiszem, hogy Laporta felelősséggel tartozik a klub felé, de ne mondja meg, hogy ki nem blau-grana! A Boixos régóta a klubhoz tartozik, lehet, hogy nagyobb blau-grana-k, mint mások. És felőlem a Boixos verekedhet más B közepekkel, nem fogom őket ezért lenézni. Sőt bizonyos meccseken, bizonyos szituációkban én is mennék velük. Feltéve, ha ugyanaz a motiváció, mint régen. Nekem tetszik a parázs vitákkal, és a pattanásig feszült idegekkel teli hangulat. Szerintem ez hozzátartozik a focihoz.
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2008.10.07. 12:20:02

néha le szokott csúszni a torkomon pár üveg Heinekken, most akkor komcsi vagyok? :(
szerintem "néha" belefér egy ilyen kis balhé, milyen focicsapat az, ahol nincsenek ultrák? 8)
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.10.07. 12:04:42

jelwaz írta:
Boixos írta:annyi a különbség, h az egyik brigád inkább szélsőjobboldali jellegű.
Ebben biztos vagy? Én nem tudom, de furcsállnám, ha jobbosok lennének. A katalán nacionalizmus kb. a Francotól elszenvedett sérelmekről szól, aígy elég erős baloldaliság figyelhető meg (rengeteg nacionalista plakát, ikon van 5 ágú vörös csillaggal).

Amúgy Laporta eléggé kiakadt. De a Boixos-osokat is szidta rendesen, le lehetett olvasni a szájáról: ,,No son azul-granas", vagyis, ,,ők nem gránátvörös-kékek". De szerintem ez faxság, nehogy már ő mondja meg. Lehet, hogy nem lehet egyetérteni a Boixos magatartásával, de kicsit régebben vannak, minthogy Laporta elnök.

Szerk: na utánanéztem, hát állítólag levált egy jobbos szárny, de az egész balosként indult. Hát megvan a véleményem.
az ötágú csillagtól önmagában nem lesz valami baloldali.

laportának miért ne lehetne amúgy ez a véleménye?
"kicsit régebben vannak, minthogy Laporta elnök."
egyrészt laporta ugyanúgy gyerekkora óta barcelona-szurkoló, mint akármelyik boixos-os, valószínűleg ugyanúgy járt a meccsekre, stb, és most ő a legfőbb felelős a klubért, ugyan miért ne mondhatná ki a véleményét? mondjuk kicsit tényleg erős volt, de nehogymár a huligánok alá helyezzük az elnököt, nehogy már a nyúl vigye a vadászpuskát.
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2008.10.07. 11:10:36

Boixos írta:annyi a különbség, h az egyik brigád inkább szélsőjobboldali jellegű.
Ebben biztos vagy? Én nem tudom, de furcsállnám, ha jobbosok lennének. A katalán nacionalizmus kb. a Francotól elszenvedett sérelmekről szól, aígy elég erős baloldaliság figyelhető meg (rengeteg nacionalista plakát, ikon van 5 ágú vörös csillaggal).

Amúgy Laporta eléggé kiakadt. De a Boixos-osokat is szidta rendesen, le lehetett olvasni a szájáról: ,,No son azul-granas", vagyis, ,,ők nem gránátvörös-kékek". De szerintem ez faxság, nehogy már ő mondja meg. Lehet, hogy nem lehet egyetérteni a Boixos magatartásával, de kicsit régebben vannak, minthogy Laporta elnök.

Szerk: na utánanéztem, hát állítólag levált egy jobbos szárny, de az egész balosként indult. Hát megvan a véleményem.
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2008.10.02. 12:09:17

Azért nem mindenről a Barca és Laporta tehet... például az Espanol szuperzseni szervezői, akik a Boixos Nois-féle "drukkereket" - ahelyett, hogy egy elzárt szektort hoztak volna létre a számukra vagy kitiltják őket a stadionból - "felültették" a kakasülőre az Espanol drukkerek fölé....BRAVO! no comment.... :roll:
VISCA EL BARCA!
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2008.10.02. 12:02:39

Végignéztem most a The Inside story című kis dokumentum filmet és ahogy nézem az embreket és a reakcióikat, elképzelhetetlennek tartom, h ne Rossell-t tegyék meg elnöknek.Az a pár ember, akiket Laporta Gaspart féle elbánásban részesített, úgy hiszem, h visszakerülnék a nagyszékekben.Akik ott éltek gyakorlatilag.

Rossell for president :!: :wink:
Kép
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2008.09.29. 21:14:28

lionelmessi19 írta:De a Boixos Nois tagjai ki vannak tiltva, amennyire csak kontrollálni lehet a dolgot. Ez laporta elnökségének egyik első lépése volt ha jól emlékszem.
Nem vitatkozni akarok, de mintha úgy emlékeznék hogy itt valameik cikkben olvastam hogy csak egyes vezetők vannak kitiltva a stadionból, nem az egész "gyülekezet"...
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Lezárt