Thierry Henry

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.12.06. 12:15:10

Mikaos!

Hogy nem tudja más jobban megrántani a labdát a szélen?
Ő csak azért csinálja, mert nem tud mást. Szerinted, egy jobb lábas, balszélsőnek ezt kellene csinálni,hogy kiviszi az alapvonalig lehajtott fejjel onnan ballal berúgja?
Szerintem közel sem.

Viszont ezt csinálja, már befelé cselezni, meg úgy cselezni képtelen már.
Ha annyira királyan húzza el a szélen és adja be, miért nem lőtt a csapat ezekből a szitukból egy csomó gólt? Mákunk van ha egy szöglet lesz belőle.

Kérlek ne magyarázd már meg,hogy Henry még így is kiváló, mert kiröhöglek.
Addig lesz ő ott a kezdőben ameddig nem hozunk egy szélsőt, onnantól a padot fogja koptatni, akármennyire jól húzogatja a szélen a lasztit...
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8699
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.12.06. 12:13:23

Tegnap nem volt rossz Titi! Csak így tovább.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.12.06. 12:04:55

ElBartimaeus írta:Ez szerintem egy nagyon fontos eleme a játékunknak, sok teret nyit, ha sikerül beadnia, akkor akár a kipattanónál is kevesebb védő lesz középen, tehát van tér játszani. Ez az, amit jelenleg Henry tud a legjobban, "teret csinálni a többieknek". :)
Nagyon igaz, ott a pont.
ElBartimaeus írta:Sajnos azzal meg egyet kell értenem, hogy nem túl gyors, de hát nincs mit tenni, fiatalabb már nem lesz
És ez is igaz :)

A jelenlegi Barcában senki nem tudja jobban megrántani a balszélt, és senkire nem figyelnek ennyire azon a poszton - egyszerűen elvonja az embereket. Talán ez évben inkább a nevének köszönheti ezt...de kit érdekel, hogy milyen módon?
Lesz ez még úgyis, hogy a teljesítményével fogja kivívni, gólokkal és assistokkal. Illetve ahogy Pep mondta: "Henry majd befogja az emberek száját", v vmi ilyesmi :)
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2009.12.06. 08:57:47

Ma elég tűrhetően mozgott, de egyáltalán nem játszott ettől jól. Pontatlan volt...MOst legalább látszott h igenis akart játszani.
A Fifa egy szégyen
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2009.12.06. 08:57:03

Én sejtettem,hogy az idei évben nem fog villogni már(sajnos),ezért is mondom a nyár óta,hogy kell1-2 igazolás(az ő posztjára is)de amíg hozzuk a meccseket nincs gond és én szurkolok neki.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.12.06. 08:42:35

ElBartimaeus írta: Ma nem játszott rosszul. ;)
Nem játszott rosszul, de jól se.
A szezon előtt azt hittem, h Henry formájával nem lesz gond és képes lesz közel olyan teljesitményre, mint a tavalyi szezonban, mostanra kiederült, h erre sajnos már nem képes.
Vhogy azt érzem, h nem érzi a játékot, nagyon kevés a jó, pontos mególdása. Ami még nagyon fontos, h a gólok sem jönnek, ami egy támadónál elég nagy probléma.
Úgy látszik, h a BL győzelem után már nem tudja kellőképpen motiválni magát.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2009.12.06. 02:20:12

Régebben én nagyon védtem, de amit ma láttam tőle az már nagyon nem tetszik, lehet, hogy tényleg lejárt az ideje. Aszokásos szökellős meghuzzuk a bal oldalt aztán mind lecsorgó labda, ráadásul a vezető gólnál oda se ment gratulálni a csapathoz.

A nagy meccsekre valószinű még fel tudja szívni magát, de egy Deportivo neki már nem kihívás szerintem.

Jöhet egy új szélső. Iniesta abszolut nem megoldás, az ő játéka számomra eddig az év csalódása. Óriási különbség van a tavaly tavaszi játéka és a mostani között, amire a hosszú sérülése sem válasz, hiszen már több hónapja meggyógyult.

Kell egy gólerős balszélső, mert ez az oldal nagyon súlytalan lett.
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.12.06. 01:34:09

Andris!

Nekem sose volt bajom igazán Henry-val, de még Iniestát is képes vagyok szekálni, ha nem megy úgy, tehát próbálom reálisan látni a dolgokat. :)

Idén volt egy meccs, sajnos már nem emlékszem melyik, talán a Kazany elleni, amikor Titi 10 percre állt be. Az előtte használhatatlan bal szél egyből megélénkült, lett szélső játék! Ez szerintem egy nagyon fontos eleme a játékunknak, sok teret nyit, ha sikerül beadnia, akkor akár a kipattanónál is kevesebb védő lesz középen, tehát van tér játszani. Ez az, amit jelenleg Henry tud a legjobban, "teret csinálni a többieknek". :) Néha napján meg talál is egy-egy gólt, vagy gólpasszt ad! :D

Sajnos azzal meg egyet kell értenem, hogy nem túl gyors, de hát nincs mit tenni, fiatalabb már nem lesz, ettől függetlenül a mai napon is volt, hogy olyan jó ütemben húzta meg a szélen, hogy 2-3 méter előnyhöz jutott és akkor be is tudta adni, csak kicsit Ibra háta mögé érkezett. (Bár szerintem Ibra ment túlságosan előre esetleg magas beadásra várva, mert így befutott a védő mögé. :) )

Ma nem játszott rosszul. ;)
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.12.05. 22:58:53

Nem is kell, sokat beszéltünk mi már egymással Henryről.

Neked ez tetszik, nekem nem. :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.12.05. 22:57:56

Jól játszik.
Nagyon aktívan mozog. Sokkal többet vállal magára, mint az utóbbi meccseken. A pontatlanság becsúszik, de nagy kedvvel játszik.

Nagyon jó lesz ez a Tridente. Már most szép dolgokat műveltek 1 félidő alatt.

Andris...hát nem tudok mit mondani :roll:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.12.05. 22:55:19

Én meg úgy látom, hogy igen zavarja az a kerek izé. Mondjuk tényleg kellemetlen is lehet, gurul és még pattog is néha.

Komolyra fordítva első félidő:
volt egy jó megindulása, abból szép helyzet volt, csak hát hihetetlen lassú, és ibra amúgy tökéletes passzát már nem érte utol. Volt még egy másik is emlékeim szerint, amit esélye se volt utolérni, pedig meglehetősen jó labda volt.

A másik dolog: újra előjött a jó öreg betegség, balszélen megkapja a labdát, akkor lemegy a redőny, és a szélirány függvényében érkezik
a.,hátra visszapassz
b.,leszegett fejjel irány az alapvonal, és vagy szöglet, vagy szöglet, ez a max.

elküldhettek melegebb éghajlatra, ezt akkor se jó nézni. :) persze van más is aki elég gyengén tolja.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Andris 2009.12.05. 22:57:59-kor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
maister6000cm3
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2008.12.11. 21:50:12
Tartózkodási hely: otthon
Kapcsolat:

2009.12.05. 22:07:46

Srácok! Úgylátom Titi ma jó napot fogott ki:D
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8699
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.12.05. 12:42:49

Szennyoldal, szennycikk. Irrealitás. Kitaláció. Többet nem érdemes róla beszélni.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2009.12.03. 18:32:19

MichaaBee írta:Henryt eltilthatják a vb-től

Ez már nc... :x
Vegyenek már el az argentínoktól egy vb-t, a Barcától egy BL-t, és 100 évre visszamenőleg büntessék meg az összes kezezést és szabálytalan szituációt, amit nem fújtak le. Nem bírnak már leállni? Más is szívott már ilyenért, mégse lett súlyos következménye, miért kell most keverni azt a bizonyost? :roll:
Igazából ennél az esetnél a bíró hibázott, nem Henry. Ha Busquets kezezését nem fújták volna le a Clasicon, akkor most fél évre eltiltanák a srácot?
Szerintem így nagyon sok játékost el lehetne tiltani, mert számomra lényegtelen, hogy a kzezés gólt, gólpasszt ért vagy csak simán mezőnyben volt
Ilyenkor saját magukat próbáláják menteni a fejesek amiért mégnem vezettek be videóbírót
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.12.03. 18:23:59

MichaaBee írta:Henryt eltilthatják a vb-től

Ez már nc... :x
Vegyenek már el az argentínoktól egy vb-t, a Barcától egy BL-t, és 100 évre visszamenőleg büntessék meg az összes kezezést és szabálytalan szituációt, amit nem fújtak le. Nem bírnak már leállni? Más is szívott már ilyenért, mégse lett súlyos következménye, miért kell most keverni azt a bizonyost? :roll:
Vicc...ha valakit, akkor bírót el lehet meszelni. De nagyon igaz, h a labdarúgásban rengeteg hasonló történt már, és senkit nem meszeltek el utólag. Persze ebben benne van az is, h a sajtó felfújta nagyon a dolgot. Persze sztem semmi nem lesz dologból, mert egyszerűen nem ésszerű megoldás. Az íreknek sem lesz már ettől jobb. 2 megoldás van:
1. Videóbíró a további ilyen esetek elkerülése végett
2. A könnyebbik út: Marad minden. Ezzel csak az a probléma, h lesznek olyan csapatok, játékosok, akiket egy birói tévedés foszt meg életük legnagyobb sikerétől, és ezzel a tudattal kell élniük, ami nem könnyű :roll:
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2009.12.03. 15:06:28

gekkodan írta:Lesznek momentumai, de a BL győzelemmel Ő kiadta magából az itt kiadható maximumot.
Azt a szintet valószínűleg már nem éri el, viszont éppen a tegnapi meccs mutatta meg, hogy óriási jelentőséggel bírhat a rutinja. Most éppen 3 pontot jelentett, és az ilyen meccsek nélkül nem lehet bajnokságot nyerni.

Most, hogy van Ibra, elsősorban már neki és Messinek kell a showt csinálnia, Titinek pedig bőven elég az ilyen mérkőzéseken döntő faktorrá válni. Ha ezt tartja, mindenki elégedett lehet vele.

A motiválatlanságot azért nem érzem, Henry van annyira profi, hogy kell még neki több. Nyilvánvalóan tudat alatt lehetséges egy bizonyos fokú mentális visszaesés, de ez minimális szerintem, így egy ilyen Henryra szükségünk lesz még.

Ahogyan az tegnap is megmutatkozott.
.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.12.02. 23:17:33

MichaaBee írta:Henryt eltilthatják a vb-től

Ez már nc... :x
Vegyenek már el az argentínoktól egy vb-t, a Barcától egy BL-t, és 100 évre visszamenőleg büntessék meg az összes kezezést és szabálytalan szituációt, amit nem fújtak le. Nem bírnak már leállni? Más is szívott már ilyenért, mégse lett súlyos következménye, miért kell most keverni azt a bizonyost? :roll:

arról nem is beszélve, h ennyi erővel az állandóan színészkedőket is eltilthatnák... Madridban van az a játékos, aki ennek "mestere"... hány tizenegyest kapott meg színészkedésért még a MU-ban? sokat...
nagyon nem szeretem a kettős mércét...


ON:

nagyon ráfért ez a gól! szépen érkezett, lazán fejelt, ahogy egy profihoz illik!így tovább!
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2009.12.02. 23:09:18

MichaaBee írta:Henryt eltilthatják a vb-től

Ez már nc... :x
Vegyenek már el az argentínoktól egy vb-t, a Barcától egy BL-t, és 100 évre visszamenőleg büntessék meg az összes kezezést és szabálytalan szituációt, amit nem fújtak le. Nem bírnak már leállni? Más is szívott már ilyenért, mégse lett súlyos következménye, miért kell most keverni azt a bizonyost? :roll:

Nekem már pont olyan visszataszító amit az írek csinálnak , a kiesésük óta mint maga Henry mozdulata-reakciója , mintha vmi egyedi eset lenne és kiváltságosak lennének. Mert ők meg vannak sértve stb stb Már úgy vagyok vele nem is baj hogy a franciák mentek tovább.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2009.12.02. 22:59:55

Henryt eltilthatják a vb-től

Ez már nc... :x
Vegyenek már el az argentínoktól egy vb-t, a Barcától egy BL-t, és 100 évre visszamenőleg büntessék meg az összes kezezést és szabálytalan szituációt, amit nem fújtak le. Nem bírnak már leállni? Más is szívott már ilyenért, mégse lett súlyos következménye, miért kell most keverni azt a bizonyost? :roll:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Tano72
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2009.08.31. 10:50:14

2009.11.30. 00:51:56

gekkodan írta:Már írta itt valaki, de egyet tudok érteni: nem motivált már. Megvan neki a BL, ami hiányzott, ráadásul elég sokat sérült amióta ide igazolt. Nem is a posztján játszik, nem is abban a bajnokságban, ami neki fekszik igazán. Anglia volt az Ő igazi otthona. Wenger tökéletes érzékkel érezte meg, hogy lassul, még jó pénzt kapott érte.

Amit Henry tavaly tavasszal alkotott, az emberfeletti volt és nem hiszem, hogy még egyszer lesz benne ilyen a Barcában. Lesznek momentumai, de a BL győzelemmel Ő kiadta magából az itt kiadható maximumot. Nem véletlen az sem szerintem, hogy egyre többet rakjuk középre, megkopott a gyorsasága, egyre tehetetlenebb 1-1-ben és még bízhatunk benne, hogy a rutinja jól jön középen.

Egyértelmű, hogy vagy Pedronak kell megoldani a széljátékot, vagy hozni kell ide valakit már télen. Iniestát vétek oda pazarolni.


Henrynak meg meg kell köszönni és boldogan engedni el Amerikába, ahol pokoli nagy sztár lehet még mielőtt leteszi a stoplist.
ezzel haver teljesen egyet tudok érteni!!!!!!!!
Init vissza kell rakni középre Xavi mellé. összeillenek mint Ádám és Éve, együtt hatalmasak.
Tit helyére én Robinho-t el tudnám képzelni. a Cityben is hasonló poszton játszik és azért a kis brazil eléggé odabasz. Pep megnevelné ebbe biztos vagyok.
Hajrá LILÁK és csak az Újpest!! Derby 2009: UTE-ftc: 2-1
Visca el Barca!
Diego Armando Maradona, a valaha élt legnagyobb futbalista...és Messi jó úton halad!;)
Més que un club
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8699
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.11.29. 23:28:01

Lionel85 írta:Emlékeztek, a 2006-os vb Materazzi-Zidane afférja után mennyi játék jelent meg a szituációt illetően.
Most itt egy újabb butyuta játék Henry íreknek kezezett gólja után:
http://www.jeu-de-main.com/jeudemain.swf
78-1 :lol:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.11.29. 23:23:59

Már írta itt valaki, de egyet tudok érteni: nem motivált már. Megvan neki a BL, ami hiányzott, ráadásul elég sokat sérült amióta ide igazolt. Nem is a posztján játszik, nem is abban a bajnokságban, ami neki fekszik igazán. Anglia volt az Ő igazi otthona. Wenger tökéletes érzékkel érezte meg, hogy lassul, még jó pénzt kapott érte.

Amit Henry tavaly tavasszal alkotott, az emberfeletti volt és nem hiszem, hogy még egyszer lesz benne ilyen a Barcában. Lesznek momentumai, de a BL győzelemmel Ő kiadta magából az itt kiadható maximumot. Nem véletlen az sem szerintem, hogy egyre többet rakjuk középre, megkopott a gyorsasága, egyre tehetetlenebb 1-1-ben és még bízhatunk benne, hogy a rutinja jól jön középen.

Egyértelmű, hogy vagy Pedronak kell megoldani a széljátékot, vagy hozni kell ide valakit már télen. Iniestát vétek oda pazarolni.

Henrynak meg meg kell köszönni és boldogan engedni el Amerikába, ahol pokoli nagy sztár lehet még mielőtt leteszi a stoplist.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.11.29. 23:15:05

Be kell latni ,hogy Titinek ennyi volt. Nem a hajtassal van a baj, mert ha valaki akkor o mindig kuzdeni fog. Hanem az idovel van a problema. Nagyon erosen latszik rajta, hogy mar boven 30felett jar, es elegge kopott a teknikaja is. :(
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2009.11.29. 23:11:22

Emlékeztek, a 2006-os vb Materazzi-Zidane afférja után mennyi játék jelent meg a szituációt illetően.
Most itt egy újabb butyuta játék Henry íreknek kezezett gólja után:
http://www.jeu-de-main.com/jeudemain.swf
Kép
Kép
Kép
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2009.11.29. 22:42:21

Megnyerte a BL-t és nincs meg benne az a motiváltság, mint tavaly.
Mostmár én is úgyvélem kell Robinho vagy esetleg Silva, még a télen.
Lezárt