Bajnoki Mérkőzések 07-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.04.24. 00:20:07

A Mundo most nagyon beletalált!

Ronaldinhonak és Samunak adnék 2est, mert megérdemlik, de ők gondolom olvassák ezt, szóval a MUndo jol tette, h az egész Tridentének karókat adott.
Ennél több kell, remélem észbe kapnak az uraságok... :roll:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.04.23. 22:06:34

Azért gondoljatok már bele abba is,hogy ugye kap egy évet még min Frank,és abban az új igazolássokkal (ha lesznek nívósak) bízonyít,pörög a gépezet (de jó lenne :oops: ),akkor ki a fene akarná az Eb utántól Scolarit? (tudom attól még ugyanúgy el akarnák páran küldeni Franket,mivel nem tartanák akkor sem jobb edzőnek...) de akkor hogy nézne az ki,hogy edzőt váltunk :?: :roll:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.04.23. 21:08:07

Game90 írta:
Los Banditos írta:Scolari
Vele csak egy probléma van: hogy nem hagyná ott a portugál válogatottat a 2008-as EB előtt.
Mondjuk ezt speciel senki nem mondhatja biztosra... A világ egyik legnagyobb klubja tenne érted ajánlatod megafizuval, akkor lehet kétszer is meggondolnád... Persze a valószínűbb ez, de megpróbálni meglehetne...
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.04.23. 21:06:22

Los Banditos írta:Scolari
Vele csak egy probléma van: hogy nem hagyná ott a portugál válogatottat a 2008-as EB előtt.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2007.04.23. 21:02:57

Ha mindenképpen edzőt kéne váltani, akkor én Scolarit vagy Mourinhot hoznám ide, de inkább az elöbbit mert Mourinho nem örvend túl nagy népszerűségnek Katalóniában. :)

Amúgy azért egyenlőre én még bízok Rijkaardban és hogy alkot itt még valamit. :wink:
in to exile
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.04.23. 20:59:22

Hitzfeld, Aguirre, Hiddink.
Szerintem ők is kiváló munkát végeznének.
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.04.23. 20:58:54

Én is adnék még egy évet Rijkaardnak,persze ha most nyáron megszerezhető lenne Scolari...
De nem az,úgyhogy én nem küldeném el Rijkaardot,jövőre még próbálja meg,talán kicsit felerősített kerettel.
Mert bizony a védelemben nem a motivációval van a baj,hanem a minőséggel,egyedül Puyol és Zambrotta az,akik nem nyújtanak folyamatosan rossz teljesítményt.

Elöl más a helyzet,ott inkább a fejekben vannak gondok.
Bár érdekes,mert ha az egyéneket vesszük,akkor Xavira és Iniestara se mondhatunk sok rosszat,Messi jó formában játszik,Eto'o esetében meg biztos nem a motivációval van a gond,még nem tudja tartósan a régi színvonalat tartani.
Deco és Ronaldinho nulla,Deco az egész szezonban,Ronaldinho meg főleg mostanában.Csak nekem tűnik így,vagy tényleg fele olyan gyors,mint 1-2 éve?Mintha a sima futása sem lenne,régen úgy mozgott,mint a szélvész,most meg mintha még a futása is csak erölködés lenne.
Régen ha megkapta a labdát,mindig jobban kezdtem figyelni,mert bármikor bemutathatott egy káprázatos cselt.Idén annyi jó cselt láthattunk tőle összesen,mint 2 éve 3 meccs alatt.
Nagyon remélem,hogy nyáron nem játszik a válogatottban,hanem kipiheni magát.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.04.23. 20:44:15

Slither írta:
varga tamás írta: Egyébként Hollandiában a volt Barca-sztár Ronald Koeman a hétvégén vszleg elbukta a bajnokságot a nagy kedvencünkkel, Louis van Gaal-lal szemben. Hozzuk vissza őt, lehet, h egy kicsit hajlékonyabb lett.
Ugye ezt most csak viccnek szántad! :shock: Ha holland, akkor Guus Hiddink! :wink:
Természetesen csak viccnek szántam. Van Gaalt akkor lássam legközelebb Barcelonában, mikor a magyar válogatott kijut egy világeseményre+100 év.
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2007.04.23. 20:29:21

Zozzy 5 írta:Én is Scolarit favorizálom de az is tény, hogy az EB előtt ő tényleg nem fog eljönni. Viszont Rijkaard mire adjunk még 1 évet? Arra, hogy hadja a pályán lézengeni Decot meg Dinhot, a kezdőbe meg folyamatosan nevezi Oleguert meg Giuly-t? Íme, erről beszéltem, egy kérdőjel ahol egyik megoldás sem lenne most még igazán jó. Csak ha majd Scolari megszerezhetővé válik.
azé ne felejtsed el az a 2 évet és visszakell hozni hen ten cate-t aztán jövőre lehet hogy......... majd meglátjuk
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2007.04.23. 20:29:14

scolari tényleg nagyon jó lenne és ő is a 4-3-3 felállást favorizálja, emiatt nem is kéne a stratégián változtatni, viszont néhány új embert biztosan hozna, viszont reikardnak mindenképp kell adni legalább még 1 évet! 1., bebizonyíthatja, hogy ez az év csak kisiklás volt, 2., ha mégsem, az EB után már megszerezhető scolari!!! ő sztem ebben a barca számára a legjobb edző!!! guus hidding nagyon jó, de ő a két szélsős, 2 vkp-s és 2 csatáros játékot szereti, ami azt jelenti, h jelentős átalakítás kéne... van gaal meg csak viccc.... 8)
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2007.04.23. 19:45:19

varga tamás írta: Egyébként Hollandiában a volt Barca-sztár Ronald Koeman a hétvégén vszleg elbukta a bajnokságot a nagy kedvencünkkel, Louis van Gaal-lal szemben. Hozzuk vissza őt, lehet, h egy kicsit hajlékonyabb lett.
Ugye ezt most csak viccnek szántad! :shock: Ha holland, akkor Guus Hiddink! :wink:
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.04.23. 19:23:54

Boixos: teljes mértékben osztom a véleményedet.
A kulcsjátékosok közül elég Decótól megszabadulni, mert ő a legmotiválatlanabb, leggyengébb láncszem, teljesítménye undorítóan nulla. Edzőnek Scolari tényleg kiváló megoldás lenne, de ő 2008 nyaráig nem hagyja ott a portugál kispadot. És egy évre elég nehéz lenne edzőt szerződtetni, akinek azt mondanánk: dolgozz egy évig, mert utána már nem veled képzeljük el a jövőt.
Egyébként Hollandiában a volt Barca-sztár Ronald Koeman a hétvégén vszleg elbukta a bajnokságot a nagy kedvencünkkel, Louis van Gaal-lal szemben. Hozzuk vissza őt, lehet, h egy kicsit hajlékonyabb lett.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.04.23. 19:11:12

mrmonster írta:Bosszantó volt a tegnapi vereség. Azért, mert egyáltalán nem úgy alakult a meccs, hogy a Villarreal simán nyer 2-0-ra. Pires góljánál csúnyán elk...tuk a lestaktikát, a második meg annyira már nem osztott nem szorzott. De szerintem annyira nem voltunk sz..rok, ahogy itt egyesek leírják...
Egyébként úgy látom, szerencsére az Eurobarcán is érvényesül a "csendes többség": a fórumon 3-ból 2 ember Rijkaard leváltását "szajkózza", miközben a szavazásnál pontosan fordított a helyzet...
Az meg különösen szomorú, hogy egyes emberek már Ronnie elküldését emlegetik. Komolyan gondoljátok srácok? :?:
nem értem, miért gáz az, ha vki mondjuk nem kezdi el szórni a flikkflakkokat örömében, amikor végignézi a mostani szezon bajnoki szereplését? van egy középszar edzőnk, aki egyszerűen semmit sem tud hozzátenni a dolgokhoz akkor, amikor a legnagyobb szükség lenne rá. sztem egy edzőnek olyannak kéne lennie, mint egy hadvezérnek. úgy küldi ki a brigádot, h tudják a fiatalok, h mi a dolguk, mire figyeljenek, mik az ellenfél gyenge pontjai, mivel lehetne meglepni őket stb. aztán ha netán úgy alakul, h váltani kell, akkor belenyúl a bugiba, és megfordítja a dolgokat. rijkaard ehhez nulla. mostanra egy olyan kerettel képtelen folyamatosan elfogadható teljesítményt nyújtani, ahol olyan játékosok nyomják, mint ronaldinho, messi, etoo, deco, xavi, puyol, iniesta, zambrotta, saviola, marquez, valdes stb.. ezek a zsugások tök motiválatlanok, többnyire lézengenek a pályán, egy-két meccstől eltekintve, amikor bejönnek a dolgaik. ezek az emberek már nem harcolnak a barcáért, pedig gondolhatják, h nem fognak az ellenfelek eleve felemelt kézzel kimenni a pályára.
ezekért a dolgokért (többek között) kié a felelősség? miért nem rázza fel a játékosokat az edző? miért nem zavarja el a francba az első csapattól azokat, akik nem akarnak "megdögleni" a Klubért? nem érdekel a joga bonito, ha közben ilyen villarealoktól égünk.
egy-egy ilyen zakó olyan a közvetlen riválisainknak, mint a legerősebb dopping. ha nem kapják össze magukat úgy en bloc az emberek (úgy az edzői stáb, mint a játékosok), akkor LAZÁN elbukjuk a bajnokságot, mert kiéneklik a sajtot a szánkból a többiek.
nem tudom, nekem vhogy nem jön be, h örüljek a szezon végén a 3.-4. helyeknek, inkább a bajnoki cím lenne az elfogadható, ha már egy fc.. barcelonáról beszélünk.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.04.23. 18:57:22

Én is Scolarit favorizálom de az is tény, hogy az EB előtt ő tényleg nem fog eljönni. Viszont Rijkaard mire adjunk még 1 évet? Arra, hogy hadja a pályán lézengeni Decot meg Dinhot, a kezdőbe meg folyamatosan nevezi Oleguert meg Giuly-t? Íme, erről beszéltem, egy kérdőjel ahol egyik megoldás sem lenne most még igazán jó. Csak ha majd Scolari megszerezhetővé válik.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2007.04.23. 18:47:58

Zozzy 5 írta:...hozunk egy új edzőt...
De kit? Ki az aki jó, és megszerezhető?

Rijkaard kapjon egy évet, EB után meg próbáljuk megszerezni Scolari-t! Ő nagyon jó EDZŐ, és szereti a támadófocit. Tökéletes lenne! nekem legalábbis mindenképpen
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.04.23. 18:35:50

Úgy látom, hogy egyre többen vannak azon a véleményen, hogy ennek a bajnokságnak a megnyerése nem tenne jót. Ezzel én is még mindíg így vagyok, egészen azóta mióta ezt felvetettem. ha ez a bajnokság elúszna akkor Rijkaard maradási esélyei csökkennének de nem hiszem, hogy egy Dinho vagy Deco elmenne. És szerintem ez lenne a legjobb. Vagyis, Rijkaardtól elköszönünk, és hozunk egy új edzőt és pár új embert. A 2. hely pedig remélhetőleg Deco-t, Dinho-t és mind azokat akik jóllakottak helyreigazítaná. De Rijkaard távozásában sem vagyok teljesen biztos, mert félek, a vezetőség nem találná meg a megfelelő edzőt. De az sem biztos, hogy egy 2. hely edzőváltást eredményezne. Egyszóval belecsöppentünk egy nagyon bonyorult helyzetbe egy halom ellentmondással és kérdőjellel...
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2007.04.23. 18:25:25

Bosszantó volt a tegnapi vereség. Azért, mert egyáltalán nem úgy alakult a meccs, hogy a Villarreal simán nyer 2-0-ra. Pires góljánál csúnyán elk...tuk a lestaktikát, a második meg annyira már nem osztott nem szorzott. De szerintem annyira nem voltunk sz..rok, ahogy itt egyesek leírják...
Egyébként úgy látom, szerencsére az Eurobarcán is érvényesül a "csendes többség": a fórumon 3-ból 2 ember Rijkaard leváltását "szajkózza", miközben a szavazásnál pontosan fordított a helyzet...
Az meg különösen szomorú, hogy egyes emberek már Ronnie elküldését emlegetik. Komolyan gondoljátok srácok? :?:
Előre a TITOlusokért!
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.04.23. 18:08:05

Bizony sok mindenben egyetértek veled!

Viszont, ha ilyen sorsolással, az ellenfelek bukdácsolásával sem tudunk bajnoki címet nyerni, akkor az a következő szezon előtt is figyelmeztető jel kell, hogy legyen. Pláne mivel megint megyünk haknizni a Távol-Keletre...
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2007.04.23. 18:05:28

Balinho írta:
Grege írta: Subinho: Ha igazán figyelemmel követed Decot akkor te is látod, hogy ez a Deco messze nem az a hasznos, mind középpályás-védekezésben mind támadásban szervező játékos aki 1-1,5 éve volt. Neki is jót tenne a levegőváltozás, és lehet utálni érte de azt mondom Ronnie is 100x jobban játszana a Milanban. Megmondom őszintén ha a Milan a 100millója helyett beszámítaná Kakát+25 milliót akkor tőlem mehetne Ronnie... + lehetne venni egy szélsőt (Robbent elcserélni Decora) és máris +25 millióval kijöttünk egy teljes vérfrissítéssel...
És itt most nem az általam leírt neveken van a hangsúly, hanem hogy tényleg észre kell venni, hogy kell valaki aki újat tud hozni ebbe a csapatba.
nem csak deco van gyenge formában, hanem sajnos az egész csapat, így nem hinném, h az lenne a megoldás, hogy rögtön zavarjuk el decot, meg ronaldinhot, annak ellenére, h a levegőváltozás után tuti megint formába lendülne, lásd, ronaldot a milanban!!! vagyis ha deco és R10 elmenne, tuti megint jól tolnák és nekünk lejönne belőle egy elég nagy zsuga!!! DE! és itt a de a lényeg! lehetne-e őket pótolni??? mert egy ilyen ezquero, giuly, stb. falábúaktól még ácsorogva is jobbak!!! szóval sztem sem ártana nekik a levegőváltozás, főleg, h egy halom zsét csengetnének értük, de csak akkor, ha deco helyett diego, vagy kaká, R10 helyett pedig c.ronaldo jönne ide!!! akkor én sem ellenezném a dolgot!!! viszont sajnos nem csak ezzel a csapatrésszel vanak gondok, hanem főleg a vkp. posztjával!!! edmilson sokat sérült, nem tud formába lendülni, marquez meg idén nagyon gyenge és nem is a posztja, motta meg.....
szóval a bal oldalra kell frissíteni gio helyét, vkp poszton edmilsonét, és elől egy bevethető csatárt, aki legalább larsson szinvonalú!!!
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.04.23. 17:12:03

Nos, egy kicsit lehiggadva, azt kell mondjam: a véleményem tegnap estétől nem változott. Tegnap megint ugyanolyan szánalmasak voltunk, mint a mallorca ellen, annyi különbséggl, hogy volt két helyzetünk. A ha-val kezdődő mondatoknak, amit korábban páran leírtatok nincs semmi értelme. Nem lőttük be, és ezért teljesen megérdemelt vereséget szenvedtünk, egy összeszokottabb, taktikailag jobban összeállt, pergőbb, akaratban magasan fölénk emelkedő Villarrealtól. A játékosainkban nem volt szemernyi akarat sem - sokadszor az idényben. Deco pedig különösen inaktív volt, remélem megszabadulnak tőle az idény végén: egy beképzelt, nagyképű majom, aki úgy gondolja, hogy elég ténferegnie, szánalmasan sétálgatnia a pályán. Hát, nem elég. Inkább máshol ácsorogjon, mondjuk a cselziben, bár ott murinnyó egy ilyen meccs után úgy seggbe rúgná, hogy szétesne a hátsó fele - mit mondjak, meg is érdemelné. Hasonlóan Rijkaard is, aki vkp nélkül állítja fel a csaptot, ekkora marhaságot régen nem látttam. Meg a mai nyilatkozata, megint semmire való, lózungok, süket frázisok puffogtatása. Már nagyon elegem van belőle. Azért most mgkérdezném azokat, akik a maradására szavaztak a honlapon, most is így gondolják? Én nemmel szavaztam, mert nem alkalmas az edzőségre.
Az meg, hogy meg van kötve a keze, abból meríthet, ami a kispadon van - az ugyan kinek a felelőssége? Talán az enyém? Na, nem - az edzőé, az ő javaslatára történtek az igazolások. Meg is látszik, ez a kiváló izlandi szerencsétlenség tegnap kapott három jó kiugratást, de olyan tempóval közeledett a kapu felé, hogy még tolókocsival is megelőztem volna. Szánalmas az izlandi veszedelem teljesítménye - értékelhetetlen. Mint ahogy az egész csapaté.
Minden tiszteletem az optimistáké, de én már ennyire nem tudok remélni a bajnoki címben. Igaz, meg sem érdemelnénk.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.04.23. 17:09:34

nem láttam a meccset, de ez így egy kalap sz.ar. nem érdekel, h hány helyzetet hagytunk ki, ez nem pontozásos sportág, hanem gólra játszák. ezt a nyomorult villarealt úgy vertük meg 4-0ra otthon, ahogy akartuk. erre most bejön egy négyszázéves, sánta pires és hülyét csinál a csapatból.
nem tudom meddig teszik meg azt a szívességet nekünk az ellenfeleink, h buknak össze-vissza, de ahogy most csináljuk a dolgainkat, nem biztos, h odaérünk.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2007.04.23. 16:18:51

Grege írta: Ez jól hangzik, de azért, mert nem lesz eredmény most, még nem biztos, h lesz majd jövőre...Igenis be kell húzni ezt a bajnokságot, mert még mindig mi vagyunk a legkedvezőbb helyzetben, és ha két hét múlva vezetünk 4 ponttal a riválisok előtt, onnan már nem hiszem, h elbuknánk...
Igen, csak ha idén bajnokok leszünk akkor attól félek, mindenki azt fogja majd mondani, hogy tessék kritikák ide, kritikák oda megnyertük a bajnokságot, minek ide változtatás, ha lesz valami kihagyhatatlan lehetőség, akkor igazolunk, egyébként mire dobjunk ki 20 milliókat. Csak az a baj, hogy a csapat vergődik! Ha elbuknánk a bajnokságot, akkor végre a vezetőség nem dughatná homokba a fejét.

Subinho: Ha igazán figyelemmel követed Decot akkor te is látod, hogy ez a Deco messze nem az a hasznos, mind középpályás-védekezésben mind támadásban szervező játékos aki 1-1,5 éve volt. Neki is jót tenne a levegőváltozás, és lehet utálni érte de azt mondom Ronnie is 100x jobban játszana a Milanban. Megmondom őszintén ha a Milan a 100millója helyett beszámítaná Kakát+25 milliót akkor tőlem mehetne Ronnie... + lehetne venni egy szélsőt (Robbent elcserélni Decora) és máris +25 millióval kijöttünk egy teljes vérfrissítéssel...
És itt most nem az általam leírt neveken van a hangsúly, hanem hogy tényleg észre kell venni, hogy kell valaki aki újat tud hozni ebbe a csapatba.
Valaki felvetette, hogy Rijkaardnak meg vaqn kötve a keze a cseréknél... (hát előre Saviolát elvből nem hozza be, mert ragaszkodik ahhoz, hogy ő nem illik bele a játékstílusba, Guddyt, Ezqut, Giulyt meg ugyan minek hozná...) Csatárból sem ártana egy olyan játékos akihez bátran nyúlhatna Frank, és akihez merne is nyúlni, mert elöl mindössze 3 (4 - ha Saviolát is lehetőségként kezeljük) minőségi emberünk van...
Avatar
Grege
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2004.11.21. 00:21:31

2007.04.23. 15:44:24

Balinho írta: Tudom, hogy egyeseknek szentségtörés amit írok, de számomra a saját nevelésű játékosokon kívül (persze itt nem Oleguert értve alatta) nincs eladhatatlan játékos. Rafa, Giuly, Guddy és Deco idei teljesítménye kritikán aluli, Dinho dettó... Cruyff is megmondta ez a csapat Rijkaardostul kifutotta ami benne van. Innen már csak lefele visz az út. Ezt pedig nem kéne figyelmen kívül hagyni azért mert a csapatnak esetleg összejön egy vérverejtékes bajnoki cím. Ha az az ára, hogy igenis végre lépni merjünk, hogy a csapat ne nyerjen idén bajnokságot, gondban lennék a választásnál... Lehet inkább egy élvezhető focit játszó Barcát kívánnék jövőre mintsem egy címvédő de szenvedő csapatot...
Ez jól hangzik, de azért, mert nem lesz eredmény most, még nem biztos, h lesz majd jövőre...Igenis be kell húzni ezt a bajnokságot, mert még mindig mi vagyunk a legkedvezőbb helyzetben, és ha két hét múlva vezetünk 4 ponttal a riválisok előtt, onnan már nem hiszem, h elbuknánk...
Emlékszem azért én olyan évekre (2004 előtt), amikor minden évben azt hajtogattuk, h majd jövőre a vérfrissítés után jobb lesz, jött a köv. év, a következő vérfrissítés, és nem változott semmi, sztm három embernél többet nem fogunk lecserélni, és nem is pártolnám, a sztároknak pedig kell adni még egy évet, nem lehet őket csak úgy elzavarni, túl sokban vannak ahhoz... Talán jövőre jobban kijön belőlük, amit tudnak, VB nélkül és remélhetőleg rendes felkészülés után!
Edmilson, Gio v Syl, Saviola és Ezquerro helyére kellenének emberek kb 3, egy vkp. egy szélső és egy középső védő... Csatárcserének meg hozzunk fel a fiatalok közül, ahogy várható is, hogy felhozzák D Santost...

Aztán ha jövőre befuccsol a csapat, akkor lehet az első csapatrész változásán gondolkozni, addigra hátha találunk még egy Messit, vagy Init :wink: !
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2007.04.23. 15:32:48

ebben van valami! ez a csapat kifújt!!! inkább lássak egy olyan barcát, mint 2004-ben - aki ugyan csak 2. lett, de szenzációsan játszott - mint egy szenvedő listavezetőt!!!
decot én nagyon szeretem!!! nem megy neki, de ennyi erővel ronit is el lehetne küldeni!!! ha őket eladnánk, csak velük egy szinvonalú vagy még jobb játékos jöhet szóba!!! pl. deco helyett diego, roni helyett c.ronaldo!
és persze végleg meg kell szabadulni azoktól a játékosoktól, akik 3-4 éve fiatalon idekerültek, de most már 30 fölött nem nyújtanak megfelelő teljesítményt, mint pl. gio, edmilson, stb... de gondolom nem kell sorolnom...
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2007.04.23. 14:58:06

Csak egy kérdés: Az idei szezon egészét tekintve hogy lehet optimistán hozzáállni ehhez a meccshez? Megmondom őszintén én azért ülök le a TV elé Barca meccset nézni, hogy jól szórakozzak, élvezzem az igazi kreatív, gyors, egyérintős pörgős focit amit a Barca játszani tud! Nem azért szurkolok a Barcának hogy utána átmehessek a "túloldalra" és verhessem a mellem hogy bajnokok lettünk... Márpedig ebben a szezonban egy-két meccstől eltekintve csak hatalmas szenvedést látok a pályán, és ez aligha fog változni jövőre igazi vérfrissítés hiányában. Ha bajnokok leszünk akkor marad Rijkaard, marad Deco, marad minden a régiben... Márpedig akkor már eredmények se nagyon lesznek.

Tudom, hogy egyeseknek szentségtörés amit írok, de számomra a saját nevelésű játékosokon kívül (persze itt nem Oleguert értve alatta) nincs eladhatatlan játékos. Rafa, Giuly, Guddy és Deco idei teljesítménye kritikán aluli, Dinho dettó... Cruyff is megmondta ez a csapat Rijkaardostul kifutotta ami benne van. Innen már csak lefele visz az út. Ezt pedig nem kéne figyelmen kívül hagyni azért mert a csapatnak esetleg összejön egy vérverejtékes bajnoki cím. Ha az az ára, hogy igenis végre lépni merjünk, hogy a csapat ne nyerjen idén bajnokságot, gondban lennék a választásnál... Lehet inkább egy élvezhető focit játszó Barcát kívánnék jövőre mintsem egy címvédő de szenvedő csapatot...
Lezárt