Deco #2

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.01.29. 20:15:29

Január 17-én ittas vezetésen érték Decót. A szondázás után véralkohol-szintje a megengedett 0,25 helyett 0,35-öt mutatott. A szondázás előtt az intézkedő rendőr felajánlotta neki, hogy üljön át egy taxiba, és akkor eltekint a szondázástól. A portugál a szonda megfújása mellett döntött.
Valószínűleg 600 eurós büntetésre számíthat, és akár 3 hónapra is bevonhatják a jogosítványát.
Erre mondják: aki hülye, haljon meg.
Ilyenkor felvetődik az emberben a kérdés: értelmes ember, hogy viselkedhet így. Mit gondolt? Megfújja a szondát, és nem fog elszineződni? Vagy Istennek, vagy valami földön túli képességekkel rendelkező lénynek képzelte magát, hogy nem fogja kimutatni a szonda az alkoholt. Vagy szimplán, nem látott a nagyképűségtől? Én, az utóbbira tippelek.
Kép
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2008.01.27. 23:38:53

Amennyire szerettem Decót régebben, annyira tartom manapság nagyképű, csapatot demoralizáló játékosnak. Ha ez a hozzáállása, h címek nélkül elmegy, akkor menjen is. Nekem nem fog hiányozni.

Talán neki is tennie kellene az eredményekért. Jó, nyertünk anno egy BL-t, PD oké. Gyönyörű. De ez még nem azt jelenti, hogy lehet innentől arcozni, és minden menni fog magától, mert mi úgyis klasszisok vagyunk.

Pont ő nyilatkozta a tavalyi idény kapcsán, hogy soxor félvállról vettek meccseket, mert úgy gondolták, hogy az eddig megszerzett tudás elég bármihez. Rijkaard pedig későn próbálja fegyelmezni egykori szent teheneit (Dinho, Deco)

Egyáltalán nem szimpatikus a jelenlegi Barcelona, mint csapat. És ez a legfájóbb. Belső egymásra mutogatás, töketlen edző.

Ha Deco, Ronnie, Rijkaard távozása kell a megújuláshoz, legyen úgy.
Egy korszak lezárult, ideje észrevenni.
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.01.27. 22:59:45

Hát nekem a srácról annyi a véleményem, hogy az fenyegetőzzön távozással, aki a tudásának megfelelően játszik és van mire felvenni a mellényt. Egyellőre Deco-nak az lenne a feladata, hogy mutasson valamit, mert borzalmasan gyenge meccsei vannak. Addig viszont nem nyitnám ki a számat...
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2008.01.27. 22:56:05

Az egész középpályánk, úgy ahogy van (vagy ahogy nincs) semmi veszélyt nem jelent a kapura.

Az egész szezont nézve Iniesta a legaktívabb, sokat mozog, viszonylag jól, gyorsan, célratörően cselez, jó meglátásai vannak. Vannak gyengébb meccsei , ám az ő teljesítményét érheti legkevesebb kritika

Xavi: Ő sohasem volt támadó középpályás, vagy irányító. Iszonyatosan labdabiztos (emlékszem meccseire ahol 100ból 2 rossz passza volt) gyors gondolkodású, gyorsan cselekszik, az egyszerűt de célratörőt választja! Fantasztikus meglátásai vannak, ütempasszai utánozhatatlanok, de nem az ő karaktere, hogy meccseket eldöntsön. Ezt el kell fogadni! Ha viszont nem ő játssza a vkp-t akkor előre kevés. Egyébként úgy látom morálisan össze van törve. Amikor ma lesétált egyértelműen a kiábrándultságot láttam rajta. Nem rajta múlik pedig. Hozza a tőle elvárhatót

Deco: Nos elvben neki kellene az előrejátékunkat meghatározni. Ezen a poszton, hatalmas felelősség van ebben a taktikában, lényegében a csapat épül rá. Iniestával és Xavival szemben mélyen tudása alatt játszik. Rengeteg labdát ad el, legalább 2 ütemet veszít a labdaátvételen, lassítja a támadásokat, elpattognak tőle a labdák, nem koncentrál eléggé, ezekből kifolyólag rengeteget szabálytalankodik. Fék a csapatban. A posztjára jelenleg nincs vetélytársa, így ha ott Ini, vagy Xavi játszik nem vagyunk többek. De ha ott egy Diego, egy Kaka vagy egy van der Vaart játszana más lenne negyon a támadójátékunk.

Egyébként amennyire Varga Tamás kollega elfodult Ronaldinho irányába, annyira elfogult a moderátor úr Decoéba. Ha a mai meccsen is jónak vélte látni Deco játékát, akkor tessék levenni a rózsaszín szemüveget, mert ma (is) messze a leggyengébb Barca játékos volt. És ha erre a játékra azt mondod hogy elfogadható, ad absurdum jó volt, akkor azzal Decot degradálod. A Deco képességű játékosoktól az ilyen produkció ugyanoly elfogadhatatlan mint a mostani Dinho-produkció.

A véleményem szerint Deconak mindenképpen mennie kell, mert a középpályás támadásunk súlytalan vele, mint irányítóval. (márpedig ez a feladat kimondva-kimondatlanul (de ikább kimondva) az ő feladata)
dr. Mezey
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2007.12.23. 14:50:33
Tartózkodási hely: Moszkva

2008.01.27. 22:29:00

lionelmessi19 írta:
2. Ronaldinho. És? Decot is odaállíthatta volna az edzőúr a tizenegyesekhez, szabadrúgásokhoz, nem sokkal tér el a lövőtechnikájuk hatásosság tekintetében.
3-4-5. a válságosnak nevezhető időszakot megelőzően viszont ki volt a sztár? Kinek volt aránytalanul nagy megbecsülése, ha a csapat többi részéhez, és főleg ha Decohoz viszonítunk? Pedig Deco volt a másik akkoriban, kétlem hogy emlékeztetni kéne, aki a hátán cipelte a csapatot, és ugyanakkor a megmozdulásaival szintén elvarázsolt minket.
Egyébként pedig ha nem is akkora mértékű, de elég nagy kritikát kap Deco is mindenhonnan.

6. Akár csak a második pont, bár ha egy Kanadai táblázatot megnézünk például, nagyban közelítenek a számadatok

Ezenfelül még 1-2 dolog:
Igen, akármennyire is gúnyolódsz, barca99-nek igaza van abban, túl erősen fogalmaztál.
Aztán, még a 2. és 6. ponthoz: Hasonlítsuk össze Puyolt és Dinhot ugyanilyen módon, majd gondoljuk át, melyikük mennyit is tett a klubért. Felesleges gólok alapján összhasonlítani egy mezőnymunkát végző szervező középpályást egy bal-csatárként muzsikáló, pontrúgásokat elvégző játékmesterrel.

Azthiszem, ennyi most.
Hát kár volna Deco nyakába varrni ezt a gyér játékot, de nagyban hozzájárult. Sztem Deco tavaly a BL-ben rugott utoljára szabadrugás gólt, a szögletei nagyon szxrok, úgyhogy rugótechnika dolgában közelében sincs R10-nek. Amit pedig a Kanadai táblázatról írtál az nagy tévedés, ha a gólpasszokat is hozzáveszed csak tovább nő a különbség a statban (R10 30 assist Deco-20). De persze sajnos nem miatta állunk ott ahol állunk, itt sajnos generális probléma van. De szvsz a jövő évi csapatban már nincs helye, idén meg már kb. tökmindegy ki játszik.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.01.27. 21:48:33

Varga Tamás írta:Akkor megkérdezném, tisztelettel a következőket:
1. kinek köszönhetünk több pontot 2006 augusztusától?
2. ki lőtt több gólt 2006 augusztusától?
3. kit ba s z ogatnak 2066 nyarától folyamatosan, visszatérően?
4. kit kritizálnak kórusban?
5. Decót hányszor kezdték ki az újságírók, szurkolók? Pedig, neki is kijárna.
6. az idén melyikük lőtt több gólt a Barcelona színeiben?
És, ha így jobban megfelel: Megkérem Senor Decót, hogy az idény végén méltóztasson másik csapatba igazolni? :wink:
Ja, és érdekes, a más hsz-ben előforduló 'takarodj' nem szúrja a szemed, csak ha én írom. Na, ez az igazi pártatlanság. Gratulálok hozzá!

Más.
Andris!
Oké, igazad van. Úgy gondolotam, hogy "szerintem nekem van igazam". Bocsi!
Nos Tamás! Így mindjárt más, először is, örülök! :)

Viszont válaszolgatok kicsit.
1. nincsen olyan mérő eszköz, amivel játékosonként ezt le lehetne bontani.
2. Ronaldinho. És? Decot is odaállíthatta volna az edzőúr a tizenegyesekhez, szabadrúgásokhoz, nem sokkal tér el a lövőtechnikájuk hatásosság tekintetében.
3-4-5. a válságosnak nevezhető időszakot megelőzően viszont ki volt a sztár? Kinek volt aránytalanul nagy megbecsülése, ha a csapat többi részéhez, és főleg ha Decohoz viszonítunk? Pedig Deco volt a másik akkoriban, kétlem hogy emlékeztetni kéne, aki a hátán cipelte a csapatot, és ugyanakkor a megmozdulásaival szintén elvarázsolt minket.
Egyébként pedig ha nem is akkora mértékű, de elég nagy kritikát kap Deco is mindenhonnan.

6. Akár csak a második pont, bár ha egy Kanadai táblázatot megnézünk például, nagyban közelítenek a számadatok

Ezenfelül még 1-2 dolog:
Igen, akármennyire is gúnyolódsz, barca99-nek igaza van abban, túl erősen fogalmaztál.
Aztán, még a 2. és 6. ponthoz: Hasonlítsuk össze Puyolt és Dinhot ugyanilyen módon, majd gondoljuk át, melyikük mennyit is tett a klubért. Felesleges gólok alapján összhasonlítani egy mezőnymunkát végző szervező középpályást egy bal-csatárként muzsikáló, pontrúgásokat elvégző játékmesterrel.

Azthiszem, ennyi most.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.01.27. 21:42:43

Varga Tamás írta:Akkor megkérdezném, tisztelettel a következőket:
1. kinek köszönhetünk több pontot 2006 augusztusától?
2. ki lőtt több gólt 2006 augusztusától?
3. kit ba s z ogatnak 2066 nyarától folyamatosan, visszatérően?
4. kit kritizálnak kórusban,
5. Decót hányszor kezdték ki az újságírók, szurkolók? Pedig, neki is kijárna.
6. az idén melyikük lőtt több gólt a Barcelona színeiben?
És, ha így jobban megfelel: Megkérem Senor Decót, hogy az idény végén méltóztasson másik csapatba igazolni? :wink:
Látom megint nem érted a lényeget. :roll:
Te írta:Ma pedig, a gólpasszán kívül nem csinált semmit.
Ha az nincs, (még jobban) megégünk. Tavaly hányszor lettek leoltva emberek, amiért azt írták, hogy Ronaldinho "csak" 11-est értékesít, és szabikat lő? Ez miért nem ugyanaz? Ezt miért nem kell számoli? Mert nem Ronaldinho adta? A több gólja, felmenti, szentté avatja, etc.? Tehát a kérdéseidnek eleve nem értem a lényeget.

És csak remélni merem, hogy az utolsó mondatod nem okozott maradandó károsodást az egészségedben.
mrmanus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2005.01.21. 08:39:27
Tartózkodási hely: Miskolc

2008.01.27. 21:41:01

egy értelmes labdát nem adott a gólon kívül, de mindegy, soha nem szerettem és ezután sem fogom... és a többi játékos is kamu volt, de ez valószínű már az edző hibája.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mrmanus 2008.01.27. 21:44:38-kor.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.01.27. 21:38:16

mrmanus írta:az egyik legnagyobb alibi játékos...
Csak épp a gyepet súrolta a nyelve, mindent kihajtott magából, amíg Őfelsége Thierry például feltételezem, szemezett egy helyesebb szurkoló csajjal. Máshova nem tudom tenni az ácsorágását.

És a fizikumához még annyit: tartom a véleményem, és tudok érvelni az igazam mellett.

közel két hónapig volt sérült izomszakadással, majd a semmi visszatérés után Bedobták őt a mélyvízbe, a klasszikusra. Majd ismét jegelték, miután ismét izomszakadást szenvedet, ismét 1 hónapot, és talán 2-3 meccsel ezelőtt tért vissza. Én arra kérek mindenkit, jegyezze ezt meg, és ha Deco egy hónap múlva, sérülésmentes hónap múlva ugyan ilyen mezőnybeli teljesítményre képes (merthogy a mai a teljesítménye jelen pillanatbeli határa volt), be fogom látni, semmi igazam nem volt.
Persze most sem varázsütésre gondolok, folyamatos javulást várok.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2008.01.27. 21:37:30

lionelmessi19 írta:Deco szerintem nagyon jó kis játékos, ma is nem egy passzal, finom megoldással bizonyította, és a hozzáállása is megfelelő volt.
Katasztrofálisan játszott! Számolhatatlanok voltak az eladott labdái. Állandóan hosszan veszi át a labdát ebből kifolyólag állandóan csínybe tolja a labdát és már csak szabálytalankodni tud, rengeteg sárgát szed össze, ritmustalanul játszik, borzasztóan lassítja a játékot!

Hozzáállás: erről meg annyit, hogy aki a meccs előtt lenyilatkozza, hogy trófeákat akar nyerni vagy odébbáll attól az embertől ez a hozzáállás nem nevezhető megfelelőnek, a játék pedig főleg nem.

Egyébként amikor egy játékosról nem lehet jót mondani akkor lehet azzal védeni, hogy "jó kis játékoa", "sokat dolgozott"
Jó passza meg egész egyszerűen nem volt (a gólpassz előtt hosszan vette át - szokás szerint - és nem volt más megoldása, mint odagurítani Bojannak, jelzem 3 méteres hátragurításról beszélünk) Kapura veszélytelen, Előrejátékhoz nem tesz hozzá semmit, rettentő pontatlanm...
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.01.27. 21:35:14

barca99 írta:Nekem nem is Deco eladásával van itt a legnagyobb problémám. A 'takarodjon' szó verte ki a biztosítékot. Ronaldinhot, akinek nem egy meccse volt közel ilyen [auto_cenzúra], még a padra sem ülhet le, mert az szentségtörés. Ellenben a portugál takarodjon. =D>

Én örülnék neki, ha Deco tényleg eligazolna a nyáron. Megkövetlek, tényleg éreztem fizikai fájdalmat, miközben írtam.
Akkor megkérdezném, tisztelettel a következőket:
1. kinek köszönhetünk több pontot 2006 augusztusától?
2. ki lőtt több gólt 2006 augusztusától?
3. kit ba s z ogatnak 2066 nyarától folyamatosan, visszatérően?
4. kit kritizálnak kórusban?
5. Decót hányszor kezdték ki az újságírók, szurkolók? Pedig, neki is kijárna.
6. az idén melyikük lőtt több gólt a Barcelona színeiben?
És, ha így jobban megfelel: Megkérem Senor Decót, hogy az idény végén méltóztasson másik csapatba igazolni? :wink:
Ja, és érdekes, a más hsz-ben előforduló 'takarodj' nem szúrja a szemed, csak ha én írom. Na, ez az igazi pártatlanság. Gratulálok hozzá!

Más.
Andris!
Oké, igazad van. Úgy gondolotam, hogy "szerintem nekem van igazam". Bocsi!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Varga Tamás 2008.01.27. 21:39:18-kor.
Kép
mrmanus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2005.01.21. 08:39:27
Tartózkodási hely: Miskolc

2008.01.27. 21:33:07

az egyik legnagyobb alibi játékos...
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.01.27. 21:31:14

Varga Tamás írta:...
És az is mennyire jó, hogy Ronaldinho be tudja lőni a 11-est meg a szabikat. :roll:
Varga Tamás írta:Nem kötelező velem egyetérteni, ettől még igazam van.
Mikor nincs? :evil:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.01.27. 21:31:11

Azthiszem, így felesleges bármiről is beszélgetnünk. Mindenkinek lehet véleménye, gondolhatja hogy neki van igaza. Én mégsem szeretem egy fórumban így leírva... ''mondhattok akármit, nekem úgyis igazam van''.

De a VÉLEMÉNYED elfogadom.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.01.27. 21:29:32

Nekem nem is Deco eladásával van itt a legnagyobb problémám. A 'takarodjon' szó verte ki a biztosítékot. Ronaldinhot, akinek nem egy meccse volt közel ilyen [auto_cenzúra], még a padra sem ülhet le, mert az szentségtörés. Ellenben a portugál takarodjon. =D>

Én örülnék neki, ha Deco tényleg eligazolna a nyáron. Megkövetlek, tényleg éreztem fizikai fájdalmat, miközben írtam.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.01.27. 21:27:06

lionelmessi19 írta:Tamás, én értettem félre a másik topicban, de egyik variációval sem értek egyet.

Deco szerintem nagyon jó kis játékos, ma is nem egy passzal, finom megoldással bizonyította, és a hozzáállása is megfelelő volt.

Egyetlen problémának a fizikumát éreztem. Azt viszont nagyon, nem éri utol a cselét, hiába bőrözi fel a védőt, megkerülni időben már nem tudja.

Szerintem sokkal jobb lesz ez még tőle! Ahogy év elején is volt, mindazok után, hogy nyáron mindenki, Te is köztük, el akartátok küldeni, bár emlékeim szerint Téged meggyőztünk páran, és ősszel többször meg is jegyezted, jól jártunk azzal, hogy megtartotta a csapat.
Nem kötelező velem egyetérteni, ettől még igazam van.
Deco teljesítménye a visszatérése óta, nulla. És ne gyere a fizikummal. Messi viiszatér és az első meccsen ugyanott folytatta, ahol befejezte a Valencia ellen. Deco pedig csak beszél, meg fenyegetőzik. Ilyen embernek nincs helye a csapatban. Tudod ez olyan, mint az a munkás, aki egész nap a lapátot támasztja, de óránként fizetésemelést követel. deco is csak a száját jártatja, aztán ha cselekedni kell, megáll a tudomány.
Ma pedig, a gólpasszán kívül nem csinált semmit. Még szerencse, hogy passzolni tud - kb. 4-5 méteres távolságra. 30 valahány évesen ez hatalmas teljesítmény. Aranylabdát érdemel.
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.01.27. 21:20:18

Tamás, én értettem félre a másik topicban, de egyik variációval sem értek egyet.

Deco szerintem nagyon jó kis játékos, ma is nem egy passzal, finom megoldással bizonyította, és a hozzáállása is megfelelő volt.

Egyetlen problémának a fizikumát éreztem. Azt viszont nagyon, nem éri utol a cselét, hiába bőrözi fel a védőt, megkerülni időben már nem tudja.

Szerintem sokkal jobb lesz ez még tőle! Ahogy év elején is volt, mindazok után, hogy nyáron mindenki, Te is köztük, el akartátok küldeni, bár emlékeim szerint Téged meggyőztünk páran, és ősszel többször meg is jegyezted, jól jártunk azzal, hogy megtartotta a csapat.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2008.01.26. 17:09:05

Zsolti írta:Hát nem tudom te miből következtettél arra,hogy kezd visszatérni,mert amit csütörtökön mutatott az egyenlő volt a nullával...jó megoldása nem volt! :?
Nem,én nem azt mondtam,hogy kezd visszatérni,hanem hogy már ideje lesz,mivel már pár meccset játszott azóta,mióta felépült!
.
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6157
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2008.01.26. 13:18:03

Hát nem tudom te miből következtettél arra,hogy kezd visszatérni,mert amit csütörtökön mutatott az egyenlő volt a nullával...jó megoldása nem volt! :?
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2008.01.26. 09:53:28

Szerintem most már elkezd úgy játszani,ahogy a sérülése előtt!Már jó pár meccse játszik,remélem,ennek megelsz az eredménye!Mert ha ő visszatér,olyan labdákat tud majd adni,amiből min 1.-et be3rúgunk majd :!: A Villareal ellen msot inkább a védekezése volt jobb,de ha enm si ment neki,legalább kűzdött!Meg is van az eredménye... =D>
.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21330
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.01.25. 22:32:01

Pont azért nincs kreativitás, mert Deco meg Ronie fornája gyatra. Bár ha kreativitásrol van szo, inkább Dinho hiányát érezzük meg. Hiszen zseniális passzai, gyönyörű megoldásai rengeted pontot hoztak nekünk. Egy jo Ronieval nem itt tartanánk, az biztos. Deconak meg irányitania kéne, ami helyett-a mostani formájában-marad a az eladott labdák sokasága, meg a sárgalapok.
Ezért gondoltam, h helyettük jöhetnének nagyobb nevű játékosok, akik mér bizonyitottak, de még nincsenek kiégve.
Bár aztán lehet egy brusztolos játékos se lenne rossz döntés. De erről majd akkor érdemes elgondolkodni, ha Dinho vagy Deco télleg távozik nyáron.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8708
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.01.25. 22:21:29

Perrero írta:
LG írta:Sajnos meg sem közeliti a sérülése előtti formáját :oops: És épp ezért nem mükxik a támadojátékunk, ahhoz nélkülözhetetlen lenne egy jo irányito. Amig Decoc formába volt, sosem döcögtek a támadásaink, max hátul voltak a problémák.
Szoval egy biztos, szükségünk van jo irányitora, az lehet egy jo Deco, vagy egy uj ember. Én azért remélem, h most csak azért ilyen Deco, mert nem pihente ki még a sérüléseket, de nemsokár megjön az forma, amit szeretünk, amit év elején mutatott, vagy a 2 sikeres évben, mikor minden meccsen ő uralta a középpályát :!: 8)

Ha meg nem, amit nagyon nem szeretnék, akkor év végén kell vki a helyére, de nem akárki. Elég sok sztár van a csapatban, és sztem se kéne több, de ha Dinho vagy Deco m1, ő helyettük azért sztárt kell igazolni szvsz, nem zsákbamacskát :arrow: mert ha nem válik be, rábaxunk, és nem is munkás embert, mert akkor hiányozna a kreativitás, mint most :!:
most vannak sztárok, kevés a munkás, oszt hol a kreativitás :?:
Xavi=munkás Deco=formán kívül Gudjohnsen=haggyuk, Iniesta aki még tudja általában kreativitálni a csapatjátékot, de egyedül kevés lesz ő is Edmilson, Touré, Márquez inkább munkások mint kreatívak
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21330
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.01.25. 22:12:16

Sajnos meg sem közeliti a sérülése előtti formáját :oops: És épp ezért nem mükxik a támadojátékunk, ahhoz nélkülözhetetlen lenne egy jo irányito. Amig Decoc formába volt, sosem döcögtek a támadásaink, max hátul voltak a problémák.
Szoval egy biztos, szükségünk van jo irányitora, az lehet egy jo Deco, vagy egy uj ember. Én azért remélem, h most csak azért ilyen Deco, mert nem pihente ki még a sérüléseket, de nemsokár megjön az forma, amit szeretünk, amit év elején mutatott, vagy a 2 sikeres évben, mikor minden meccsen ő uralta a középpályát :!: 8)

Ha meg nem, amit nagyon nem szeretnék, akkor év végén kell vki a helyére, de nem akárki. Elég sok sztár van a csapatban, és sztem se kéne több, de ha Dinho vagy Deco m1, ő helyettük azért sztárt kell igazolni szvsz, nem zsákbamacskát :arrow: mert ha nem válik be, rábaxunk, és nem is munkás embert, mert akkor hiányozna a kreativitás, mint most :!:
Lezárt