Barça Igazolások 2007-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Bojan Krkic
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2007.05.26. 21:27:37
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2008.01.03. 21:15:06

Messa írta:
Bojan Krkic írta:lehet hogy már elöbbre leirtátok,nem néztem vissza de állitólag Rijkaard ide akarja hozni Pennetau-t :!:
Nicolas Penneteau-ra gondolsz? Arra a kapusra, vagy én gonolok rosszra. Amúgy ha jól tom a Valenciennes-ben véd. De lehet, hogy tévedek... :roll:
igen rá gondoltam fent van nb1.hun
FC Barcelona!
ABIDAL!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2008.01.03. 21:11:09

Sőt, Ronaldinhóval még a hosszabbítás is összefüggésbe került, bár ez sem lesz elkapkodva, ahogy Rijkaard elbocsájtása sem.
Amúgy meg egy olyan univerzális játékos kell aki nem csak a védekezésben,hanem a támadásban is ki veszi a részét:Fabregas!!!!
Csak lehet hogy egy kicsit drága!!!
Txiki megmondta, hogy nem vesz vissza saját nevelésű játékost milliókért, akit szinte ingyen elengedtek évekkel ezelőtt.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Csak a Barca!
Capitá del Barça
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2007.01.21. 09:52:27
Tartózkodási hely: Sin City
Kapcsolat:

2008.01.03. 20:31:41

Tomi`FCB írta:nem tudjátok véletlen hogy most milyen pletykák terjengenek Riijkardról meg roniról? elmennek vagy maradnak? NAGYON REMÉLEM HOG YMIND KETTEN MARADNAK
Most olyan pletykák vannak, hogy mindkettő marad és kitölti a szerződését.
Tomi`FCB
Barça B
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2007.10.13. 17:59:58
Tartózkodási hely: Sződ

2008.01.03. 20:25:23

nem tudjátok véletlen hogy most milyen pletykák terjengenek Riijkardról meg roniról? elmennek vagy maradnak? NAGYON REMÉLEM HOG YMIND KETTEN MARADNAK
BARCELONA MÉS QUE UN CLUB!
Avatar
okos666
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2007.11.10. 19:19:01
Tartózkodási hely: Kemecse

2008.01.03. 17:38:46

Amúgy meg egy olyan univerzális játékos kell aki nem csak a védekezésben,hanem a támadásban is ki veszi a részét:Fabregas!!!!
Csak lehet hogy egy kicsit drága!!!
Imádlak BARCA!!!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.01.03. 17:38:32

torrestoni írta: Erre egy ellenpélda henry, de azt sem hiszem, hogy Rijkaard kereste meg, és figyelte meg például Tourét, később gondolom megnézett egy-két meccsét, stb, de szte ez sem az ő éredeme. ha Drenthe ide igazolt vna, az az ő érdeme... Egy idény altt kell találni játékos aki érkezhet, s sztem Rijkaard nem ezzel foglalkozik elsősorban.
Beszélni jó róla, sztem itt szinte senki se veszi komolyan, s az edzőváltásról is van szó..., s hogy miért beszélünk erről: egyszerűen nem azt látod, amit szeretnél, s most átigazolási szezon van, ilyenkor felreppen pár név, jönnek a reakciók, Mindenesetre én elmondom az elképzeléseim a nyárra vonatkozóan, s az edzőváltás sztem jóval közelebb van. Valverde-Valverde!!!
Javítom magam, az átigazolásokkal Txiki foglalkozik jelenleg. Ez nem tudom, hogy megmaradna-e, ha jönne egy olyan edző, mint pl. Mourinho, Benítez (nem őt szeretném a padon látni, csak mint példa hozom fel) vagy Wenger, akik azért mindíg szép kis listával állnak, álltak eddig is a vezetőségük elé. Lippi átigazolási tevékenykedéséről nem sokat tudok. Rijkaard nem igazán szól bele az igazolásokba, de egy másik edzőnél ez nem biztos, hogy így lenne. Új taktikába az edzőnek kellene beépítgetni a saját gondolatait.
Avatar
okos666
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2007.11.10. 19:19:01
Tartózkodási hely: Kemecse

2008.01.03. 17:37:38

Csak a Barca! írta:
Fernando írta:Vagy esetleg ha középen játszatnám Dinho-t? keződbe? Touré mögötte, áhh kitudja
Ezen én is gondolkodtam már, hogy mi lenne, ha Dinnye bemenne középre és új feladatkört kapna, lehet feküdne neki a dolog, helyére meg kitolni Init. Bár amig Frank az edz ilyen nem lesz.
Ez lehet jót tenne:új feladatkör!!!!De ha lehet ezt majd a Ronnie topicba tegyük... :P
Imádlak BARCA!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21326
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.01.03. 17:36:04

A tavalyi év nem Decoé volt, de idén a sérülése előtt világklasszis játékot mutatott be. Minden veszélyes akcionkba benne volt, osztotta a golpasszokat, mellette meg szépen is csinálta ezt, hiszen a kötények, esernyők, sarkazos passzok megvoltak. Aztán jött a sérülése, és nem azonnal világklasszis formában tért vissza, ez érthető. Ugyhogy sztem még bőven lehet bizni Decoban :!:

És amikor sérült volt, láthattuk nem lehet potolni, még Iniesta sem tudta, akit sokan az utodjának szánnak.

Én nem is tartom olyan fu de nagy játékosnak Xabi Alonsot, nem is illene bele a Barcába szerintem. Perxe, ez csak az én véleményem.
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2008.01.03. 17:33:39

Srácok, Ronaldinhot nem lehet visszarakni a középpályára több ok miatt sem.
1. az értékelhető védőmunkája 0, ez a középpályán kis hátrány :D
2. futómennyiség és robot kell a középpályára. ezt nem ecsetelem.
3. túl sok a sztár hogy ezek hiányát a középpályán meg ne érzenénk.

Lehetne még visszavontan csatárként középre, csak akkor 2 csatár kellene, és hol marad messi?
Tehát egy ilyen csapatban ahol egy Messi is van mellette nem bírja el a csapat azt hogy enynien kivegyék a részüket a munkából fontos posztokon.
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2008.01.03. 17:25:48

LG írta:Nemtudom...mostanában néztem pár Pool meccset, és azt láttam ezektől a játékosoktol, h semmit. Sztem nem kell nagyon magyarázni miért tartom sokkal jobb játékosnak Decot, sokkal kreativabb, technikásabb, többet tud a labdával, nagyon sok golpaszt ad, meghatározza a Barca játékát. 2x lett a legjobb középályás a BLben, 1x MVP, egy Aranylabda 2. hely, ahol erőssen vitatni lehetett Seva győzelmét, többször bekerült szavazásokon az Év csapatába, Alonsonak ezek nem nagyon vannak.
És most...? mit kapott....?
Ronaldinho mindnet megkapott...., és most?
A múltból nem lehet megélni.
Szóval egy lelkes játékos, aki képzett, s harcos, az mindneképp jöhetne a helyére, öregszik is, még pénzt is kapnának, jól szolgált, az én számomra eljött a váltás. (védelemben jobb oldalon, kp-n, és hár Ronnie-től függően elől is, nah, meg a kispadon) Nekem még mindig elvakult ez a 'szintekkel jobb' jelző, főleg a legjobb bajnokságokban, de amioor tavaly lejátszották a Barcát, akkor mégiscsak a szintekkel rosszabb játékosikkal a kp-n meneteltek döntőig, egyszóval, nekem tetszik a játékuk, s ők sem egy kis putri csapatban vannak, vajon miért. A pool kpályán pedig számomra nagyon erős, Alo-ékkal a kezdőben.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.01.03. 17:23:53

Csak a Barca! írta:
Fernando írta:Vagy esetleg ha középen játszatnám Dinho-t? keződbe? Touré mögötte, áhh kitudja
Ezen én is gondolkodtam már, hogy mi lenne, ha Dinnye bemenne középre és új feladatkört kapna, lehet feküdne neki a dolog, helyére meg kitolni Init. Bár amig Frank az edz ilyen nem lesz.
Sajnos, mert én személyszerint nem szeretném hogy elmenjen
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Csak a Barca!
Capitá del Barça
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2007.01.21. 09:52:27
Tartózkodási hely: Sin City
Kapcsolat:

2008.01.03. 17:15:54

Fernando írta:Vagy esetleg ha középen játszatnám Dinho-t? keződbe? Touré mögötte, áhh kitudja
Ezen én is gondolkodtam már, hogy mi lenne, ha Dinnye bemenne középre és új feladatkört kapna, lehet feküdne neki a dolog, helyére meg kitolni Init. Bár amig Frank az edz ilyen nem lesz.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21326
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.01.03. 17:15:17

Nemtudom...mostanában néztem pár Pool meccset, és azt láttam ezektől a játékosoktol, h semmit. Sztem nem kell nagyon magyarázni miért tartom sokkal jobb játékosnak Decot, sokkal kreativabb, technikásabb, többet tud a labdával, nagyon sok golpaszt ad, meghatározza a Barca játékát. 2x lett a legjobb középályás a BLben, 1x MVP, egy Aranylabda 2. hely, ahol erőssen vitatni lehetett Seva győzelmét, többször bekerült szavazásokon az Év csapatába, Alonsonak ezek nem nagyon vannak.
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2008.01.03. 17:12:09

Zozzy 5 írta:Dobálóznak az újságok az esetleges új edzők nevével, de ők már azt is tudni vélik, hogy kiket igazolunk. Ez érdekes, mert én úgy tudom, hogy egy új játékost az edző választ ki, aztán továbbküldi a kívánságlistáját a vezetőségnek. Frank legkésőbb nyáron távozik, lesz egy új edző, akinek saját elképzelései lesznek egy új taktikával satöbbi. Szóval én az ilyen fabregasos meg céronaldos és csabialonzós maszlagokon akadnék fent legkésőbb.
Erre egy ellenpélda henry, de azt sem hiszem, hogy Rijkaard kereste meg, és figyelte meg például Tourét, később gondolom megnézett egy-két meccsét, stb, de szte ez sem az ő éredeme. ha Drenthe ide igazolt vna, az az ő érdeme... Egy idény altt kell találni játékos aki érkezhet, s sztem Rijkaard nem ezzel foglalkozik elsősorban.
Beszélni jó róla, sztem itt szinte senki se veszi komolyan, s az edzőváltásról is van szó..., s hogy miért beszélünk erről: egyszerűen nem azt látod, amit szeretnél, s most átigazolási szezon van, ilyenkor felreppen pár név, jönnek a reakciók, Mindenesetre én elmondom az elképzeléseim a nyárra vonatkozóan, s az edzőváltás sztem jóval közelebb van. Valverde-Valverde!!!
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.01.03. 17:08:54

Messa írta:
okos666 írta:Figyelj,ha új edzőt kapunk(!),akkor nem biztos hogy 4-3-3 ban játszunk majd...Egyébként most Xavi vagy Iniesta helyére tenném Fabregast,de most hogy hova tenném Ronaldot,az jó kérdés.. :D
Így van, pontosan erre gondoltam én is, Fabregas nekem sem lenne gond, de Ronaldo... :roll: Hogy őt kinek a helyére tenném be, az ki van zárva, mert fogalmam sincs :lol: Mert én Messit 100%, hogy nem raknám le, mert Ronaldo (remélem nem mondok nagy hülyeséget) kb. azon a poszton játszik, bár van amikor nem. :roll:
Azért egy ilyen 4-4-2 vel kiébkülnék

------------------Valdés------------------
(Westerveld)
-Lahm-----Puyol-----Milito------Abidal-
(?)-----(Thuram)-(Márquez)-(Sylvinho)
-------------------------------------------
-----------------Touré-------------------
------------(Xavi/Edmilson)-------------
Messi------------Deco------------Iniesta
(Giovani)------(Xavi)-------(Ronaldinho)
-------------------------------------------
----------Eto'o-----------Henry----------
--------(Bojan)--(Iniesta/Bojan/Guddy)

Csak így télre. Sztem Ezquerro elmegy, Oleguerern meg túl kell adni.
Vagy esetleg ha középen játszatnám Dinho-t? keződbe? Touré mögötte, áhh kitudja
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2008.01.03. 17:03:15

"Csabi ALonsot Deco helyett Hát sztem nem 1 szint, Deco klasszisokkal jobb szvsz."
:arrow: Azért ez enyhe túlzás..., legalábbis nem értem, magyarázd el. Mi az hogy szintekkel. Mert még akkor megértem esetleg, ha pl: Sipeki P. akarod összehasonlítani. Én még mindig úgy gondolom, hogy a középpálya sincs rendben, s Xabi rengeteget tenne dolgozna, számomra, amikor Deco, Iniesta, Xavi egy egész meccsen végighajt, s a végén már azért pontatlanok, s védekezésben sem tudnak segíteni akkor egy Xabi Alo. sokat segíthetne. Ha Decora az mondják, hogy munkás..., akkor Xasbi mi. Végre Iniesta kapná meg Deco feladatkörét. Mascherano-t is lesoroztad, nekem már fiatalabb korábabn tetsett, s amikor főleg nagyobb téttel bíró meccseken játszott, ez lehet Premiership, vagy Bl, akkor nekem igazán lenyűgöző volt az a lélek és akarás amivel játszott (ilyen Gattuso szindróma) Ezt ma nem nagyon látom egyik kp.-ban sem, s Puyun kívül 'szinte' senkiben. De te biztos nézted az összes meccset, és a statisztikáit elemezgetted. Szóval, ne fricskázz meg úgy neveket, amíg nem látod Barca mezben mit mutat, vagy amíg nem látod visz. sok meccsen mit nyújt.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
Csak a Barca!
Capitá del Barça
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2007.01.21. 09:52:27
Tartózkodási hely: Sin City
Kapcsolat:

2008.01.03. 17:02:47

Hát Cesc megszerzésére én nem sok esélyt látok. Végre megy a szekér az ágyusoknak, beérett a csapat. Jót tett nekik, hogy eljött Henry és nem rá épül az egész Arsenal játéka. Ezért mot tuti nem fogja otthagyni a csapatot, hogy eljöjjön egy botladozó gárdába. Ezért nincs esély Hlebre, bár őt nem tudom miért kell anyira favorizálni.
Hát a következővel tudom nem leszek túl népszerű, de mégis csak ez a véleményem: Deco nem rosz játékos, de azért nem olyan hű de baromi nagy kaliber, hogy "a világon kevesen tudnák pótolni". Régebben az volt, de most már... Tucatnyi ilyen szintü játékos van. Egyébként szeretem Decot, semmi bajom nincs vele. :D De ha menni akar menjen, találunk mást a helyére.
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2008.01.03. 17:02:28

Zozzy 5 írta:Dobálóznak az újságok az esetleges új edzők nevével, de ők már azt is tudni vélik, hogy kiket igazolunk. Ez érdekes, mert én úgy tudom, hogy egy új játékost az edző választ ki, aztán továbbküldi a kívánságlistáját a vezetőségnek. Frank legkésőbb nyáron távozik, lesz egy új edző, akinek saját elképzelései lesznek egy új taktikával satöbbi. Szóval én az ilyen fabregasos meg céronaldos és csabialonzós maszlagokon akadnék fent legkésőbb.
Nagyon jól látod, az évközben felmerülő pletykákkal tényleg nincs értelme foglalkozni, többsége a "kreativ" újságirók fejéből ugrik ki.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.01.03. 16:59:19

Dobálóznak az újságok az esetleges új edzők nevével, de ők már azt is tudni vélik, hogy kiket igazolunk. Ez érdekes, mert én úgy tudom, hogy egy új játékost az edző választ ki, aztán továbbküldi a kívánságlistáját a vezetőségnek. Frank legkésőbb nyáron távozik, lesz egy új edző, akinek saját elképzelései lesznek egy új taktikával satöbbi. Szóval én az ilyen fabregasos meg céronaldos és csabialonzós maszlagokon akadnék fent legkésőbb.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21326
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.01.03. 16:53:00

Csabi ALonsot Deco helyett :?: Hát sztem nem 1 szint, Deco klasszisokkal jobb szvsz. Értem én, h sok a sztár meg minden, de egy olyan játékost mint Deco a világon igen kevesen tudnak potolni. Én 1edül akkor nyugodnák bele a távozására, ha megtudnánk szerezni Fabregast, de attol tartok, az ő szive már az Arsenalért dobog :cry:
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2008.01.03. 16:47:27

Ok, kössz. Franciául még nem tudok, de a lényeget ki lehetett belőle venni:D:D
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2008.01.03. 16:47:19

Quaresma-ról már sokat beszéltünk, egyrészt elég drágán lehetne elhozni, másrészt nem tudom mennyire kedveli még a katalánokat, deegysze már kiadták az útját, s most átgondolná, hogy tényleg szükséges-e ő ide, vagy esetleg ismét kegyvesztett lesz. ronnie-ról még többet beszéltün, már téma, sztem még nyárig lesz ideje. Aztán ha nem, s elmegy akkor miért ne jöhetne C. Ronaldo, egy ekkora sztár helyére nem lenne olyan meglapaetés, ha elhoznának egy másik hasonló kaliberű sztárt. Én osztom a véleményt, hogy Deco elmegy, szeretem, de megújjulást szeretnék, viszon Xavi és iniesta maradjon. Itt senki sem beszélt világsztárról, legalábbis a legtöbben Cesc-et kizárják, nekem még mindig Xabi Alonso a legjobb, többet védekezik, e a támadásokat is segíti, és sapnyol, s így őket nem sajnálnám rotálni. Persze vannak még lehetséges nevek, s ha már emllegettétek a managert, akkor én egyszerűen csak elhoznám Kaká-t, de ez a manager. 8) Jó erről a témáról beszélni, nem értem azt, aki ellenzi, sztem az átigazolások mindig izgalmasak, s ilyenkor miért ne lehetne képzelegni, de nem szabad goal.com-os cikket biztosan igaznak venni.

Edzőkérdés: Nekem még mindig E. Valverde a favorit, nem kaphatnánk egy spanyol edzőt? Persze Mourinhot senki sem becsüli alá, nekem az elmúlt évek során nem a teljesítménye, hanem a játszatott játéka volt ami miatt Valverde-t sokkal szíveesebben látnám. Ha még egy-két stikli becsúszik, s ez remélem nem a Bl lesz, akkor Rijkaardnak nem hinném, hogy maradása lesz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára torrestoni 2008.01.03. 16:50:02-kor.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
Csak a Barca!
Capitá del Barça
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2007.01.21. 09:52:27
Tartózkodási hely: Sin City
Kapcsolat:

2008.01.03. 16:41:51

Messa írta:
Bojan Krkic írta:lehet hogy már elöbbre leirtátok,nem néztem vissza de állitólag Rijkaard ide akarja hozni Pennetau-t :!:
Nicolas Penneteau-ra gondolsz? Arra a kapusra, vagy én gonolok rosszra. Amúgy ha jól tom a Valenciennes-ben véd. De lehet, hogy tévedek... :roll:
Nem tévedsz ott véd. :arrow: Egy kis info
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2008.01.03. 16:39:34

Bojan Krkic írta:lehet hogy már elöbbre leirtátok,nem néztem vissza de állitólag Rijkaard ide akarja hozni Pennetau-t :!:
Nicolas Penneteau-ra gondolsz? Arra a kapusra, vagy én gonolok rosszra. Amúgy ha jól tom a Valenciennes-ben véd. De lehet, hogy tévedek... :roll:
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2008.01.03. 16:37:07

jó lesz a westerfeld cserekapusnak...
sztem oier-t azért nem akarják mert kell a B-nek...
az meg úgy azért necces...mert ő vele is történhet valami...
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Lezárt