Barça Igazolások 2008-09

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2008.06.22. 13:24:01

DaNNy írta:
haarkon írta: és ki védekezik középpályán, ez kezd a Makelele utáni Reálra hasonlítani,
Jogos. Toure kezd, és ő :)
Amúgy kis OFF. Mi van Toureval? Ugy hallottam idény után rögtön műtötték valami gerincproblémával, mi van vele?
Ha jól tom akkor gerincsér volt.Már vagy egy hónapja úgy játszott h meccsek előtt adtak neki egy nagy adag fájdalomcsillapítót.ha emlékeim nem csalnak, akkor kb másfél hónapra jósolták a teljes felépülést operáció után.
A Fifa egy szégyen
abreu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 482
Csatlakozott: 2008.05.19. 20:35:46

2008.06.22. 13:19:33

haarkon írta:
MR.Barca írta:
haarkon írta:Szerintem valami hasonló kéne:
Alves--Puyol--Milito--Abidal

-- ? --Toure--Keita--Iniesta---

-----Messi----- ? ---
Szerintem egy ideig nem számolhatunk Gabi Militoval sérült, a helyére vagy Casares vagy Piqué
Hát én is úgy gondoltam, ha egészséges mindenki, ez lehetne a felálás, persze a ?-ek helyére érkezők közül valaki...
Sztem meg az nem vmi jó ha kpályán két vkp jáccik egymás mellett mert az csak öli a játékot. :? Nem tudják úgy mozgatnia csapatot mint egy irányító
haarkon
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2007.06.27. 12:11:05

2008.06.22. 13:14:55

MR.Barca írta:
haarkon írta:Szerintem valami hasonló kéne:
Alves--Puyol--Milito--Abidal

-- ? --Toure--Keita--Iniesta---

-----Messi----- ? ---
Szerintem egy ideig nem számolhatunk Gabi Militoval sérült, a helyére vagy Casares vagy Piqué
Hát én is úgy gondoltam, ha egészséges mindenki, ez lehetne a felálás, persze a ?-ek helyére érkezők közül valaki...
MR.Barca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2008.05.17. 21:16:27
Tartózkodási hely: mezőkovácsháza

2008.06.22. 13:05:56

haarkon írta:Szerintem valami hasonló kéne:
Alves--Puyol--Milito--Abidal

-- ? --Toure--Keita--Iniesta---

-----Messi----- ? ---
Szerintem egy ideig nem számolhatunk Gabi Militoval sérült, a helyére vagy Casares vagy Piqué
Avatar
xbalix
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2005.04.21. 10:18:16
Tartózkodási hely: London, Bow

2008.06.22. 13:05:30

Etooka írta:
xbalix írta: Majdnem minden Arsenal meccset megnézek/megnéztem, szal bizton állíthatom h Henry igenis nagyon sokat játszott a szélen, Kanuval, Bergkamppal, Adebayorral párban...
Akkor csatár nélkül álltak fel?Nem hiszem,én nem emlékszem ilyenre,Titi mindig középen kezdett,majd egy-egy támadásnál kiment szélre és vagy befele cselezett vagy Ashley Cole-t futatta!De olyan,hogy a bal szélen kezdett volna,olyan szerintem nem volt!
Csatár nélkül? :D Nem érted h Bergkampékkal játszott éket??? :lol: Istenem...
Avatar
DaNNy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2006.06.29. 19:11:45
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.06.22. 13:02:53

MR.Barca írta:Barcelona Gomis iránt érdeklődik!!
.A Barca állítólag egy 20 milliós ajánlatot fog tenni a Francia játékosér
l
Röhej. Gomisért 20misit kicsengetnénk,de Benzemáért vagy Villáért, akik sokkal jobbak nála értük 40et nem... (feltéve ha Eto'o megy )
FORCA BARÇA! |EL BARÇA ES MES QUE UN CLUB|
Silva / Villa
haarkon
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2007.06.27. 12:11:05

2008.06.22. 13:00:58

Szerintem valami hasonló kéne:
Alves--Puyol--Milito--Abidal

-- ? --Toure--Keita--Iniesta---

-----Messi----- ? ---
Avatar
DaNNy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2006.06.29. 19:11:45
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.06.22. 13:00:52

haarkon írta: és ki védekezik középpályán, ez kezd a Makelele utáni Reálra hasonlítani,
Jogos. Toure kezd, és ő :)
Amúgy kis OFF. Mi van Toureval? Ugy hallottam idény után rögtön műtötték valami gerincproblémával, mi van vele?
FORCA BARÇA! |EL BARÇA ES MES QUE UN CLUB|
Silva / Villa
MR.Barca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2008.05.17. 21:16:27
Tartózkodási hely: mezőkovácsháza

2008.06.22. 13:00:34

Barcelona Gomis iránt érdeklődik!!
Az El Mundo Deportivo hírei szerint a Barcelona abban az esetben ha nem sikerül leigazolniuk az Arsenáltól Adebayort, Báfétimbi Gomis megzerzését fogják szorgalmazni.
Gomis akit az új Didier Drogbának tartanak, remek klubszinti teljesítménye alapján elutazhatott a nyári EB-ra is. A Gallok végül utolsóként végeztek a halálcsoportban.
A Francia csapatnál vezéregyéniséggé nőtte ki magát Gomis, aki maga 16 góljával hozzájárult csapata jó szereplésébe is.
A Francia játékos iránt több Angol klub, többek között az Arsenal, a Liverppol és a Newcastle is érdeklődik.
Gomis nemrég egy 2012-ig szóló szerződést írt alá a Zöld színeket képviselő klubjával.
Gomis elmondta, még nem érzi magát érettnek ahhóz hogy egy nagy csapatban szerepeljen, de a Barca ajánlatának valószínüleg nem tudna ellenálni a kiváló képességü játékos.A Barca állítólag egy 20 milliós ajánlatot fog tenni a Francia játékosér

Eto'o cáfolta azokat a híreszteléseket, hogy megálapodott az Arsenal csapatával BARCA-HUNGARY.ATW.HU Nézzétek meg!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MR.Barca 2008.06.22. 13:02:42-kor.
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2008.06.22. 12:59:45

xbalix írta: Majdnem minden Arsenal meccset megnézek/megnéztem, szal bizton állíthatom h Henry igenis nagyon sokat játszott a szélen, Kanuval, Bergkamppal, Adebayorral párban...
Akkor csatár nélkül álltak fel?Nem hiszem,én nem emlékszem ilyenre,Titi mindig középen kezdett,majd egy-egy támadásnál kiment szélre és vagy befele cselezett vagy Ashley Cole-t futatta!De olyan,hogy a bal szélen kezdett volna,olyan szerintem nem volt!
.
Avatar
DaNNy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2006.06.29. 19:11:45
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.06.22. 12:58:53

xbalix írta:
Majdnem minden Arsenal meccset megnézek/megnéztem, szal bizton állíthatom h Henry igenis nagyon sokat játszott a szélen, Kanuval, Bergkamppal, Adebayorral párban...
Lehet ,hogy volt a szélen, de nem úgy mint itt nem érted? Itt a Barcaba egy csomó meccsen visszajött védekezni is és hátra kényszerűlt jönni labádért,vagy ellenféllel. Az Arsenalba max kiment bal oldalra és kapta a labdát,onnan meg 2csellel középre keveredett. De itt meg bal szélen játszik és könyörtelenül visszament védekezni is , szinte csak Eto'o,Messi maradtak elöl, ő jött hátra. Ilyet az Arsenalban nem nagyon csináltattak vele. talán be kéne látni,hogy nem benne van a hiba,hanem abban aki nem oda rakja ahol jól tud játszani.
FORCA BARÇA! |EL BARÇA ES MES QUE UN CLUB|
Silva / Villa
haarkon
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2007.06.27. 12:11:05

2008.06.22. 12:57:51

DaNNy írta:
MichaaBee írta:nem tom miért kell mindenáron szélsőt igazolni és, hogy minek egyáltalán?!? tudtommal a 4-3-1-2-ben nincs klasszikus szélső! márpedig Guardiola elsősorban azt nyomatná!
Alves--Puyol--Milito--Abidal

--Moutinho--Xavi--Iniesta---

-----Messi----------Silva---

-----------Eto'o/Henry
szerintem ez igy jobb lenne, mert ha 1 tkp van az is középen akkor messi megy éknek vagy mi? mert jobb oldalra illene őt kitenni,de hát Pep dönt.. na mind1
és ki védekezik középpályán, ez kezd a Makelele utáni Reálra hasonlítani,
Avatar
xbalix
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2005.04.21. 10:18:16
Tartózkodási hely: London, Bow

2008.06.22. 12:56:59

smartarse írta:Adebayor az Arsenalban sokszor nyavajgott ha épp nem ment neki a játék.
Meccs közben saját csapattársával is majdnem összeverekedett (Bendtner)
nem egy csapatjátékos. Lehet hogy az Arsenalban jó mert ott nem sok sztár van de itt csak egy lenne a sok közül vagy egy sem....
Nyavajgott??? :lol: Lehet nem egy játékosról beszélünk. :D :D :D Olyan sokszor azért nem nyavajoghatott, mivel majdnem minden meccsen betalált...
Avatar
DaNNy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2006.06.29. 19:11:45
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.06.22. 12:54:37

MichaaBee írta:nem tom miért kell mindenáron szélsőt igazolni és, hogy minek egyáltalán?!? tudtommal a 4-3-1-2-ben nincs klasszikus szélső! márpedig Guardiola elsősorban azt nyomatná!
Alves--Puyol--Milito--Abidal

--Moutinho--Xavi--Iniesta---

-----Messi----------Silva---

-----------Eto'o/Henry
szerintem ez igy jobb lenne, mert ha 1 tkp van az is középen akkor messi megy éknek vagy mi? mert jobb oldalra illene őt kitenni,de hát Pep dönt.. na mind1
FORCA BARÇA! |EL BARÇA ES MES QUE UN CLUB|
Silva / Villa
smartarse
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2008.05.14. 21:29:20

2008.06.22. 12:54:20

Adebayor az Arsenalban sokszor nyavajgott ha épp nem ment neki a játék.
Meccs közben saját csapattársával is majdnem összeverekedett (Bendtner)
nem egy csapatjátékos. Lehet hogy az Arsenalban jó mert ott nem sok sztár van de itt csak egy lenne a sok közül vagy egy sem....
Avatar
xbalix
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2005.04.21. 10:18:16
Tartózkodási hely: London, Bow

2008.06.22. 12:52:35

Etooka írta:
Rio Buscape írta:Amikor Puyolt kitolták jobb szélre ő sem volt a posztján, mégis hajtott és ellátta a feladatát. Az Arsenalban elég sokszor húzta meg a balszélen Henry, annyira nem lett volna neki idegen ez a poszt :?

Az volt a baja sztem hogy volt egy Etoo aki nagyobb kaliber nála és ezért dacoskodni jobb volt mint a szélen játszani. A chelseaben Drogba vmikor Hátvédet játszott mégsem nyavajgott... Először mutatni kellene vmit Henrynak aztán követelőzni.
Puyol Rijkaard előtt 5 évig ott játszott,a jobb oldalon,Frankie vitte be középre,szal neki egyáltalán nem volt idegen poszt!Az meg teljesen más,hogy az Arsenalban Henry néha kihúzódott balra,aztán visszament középre!De nem a baloldalon ekllett futkoznia.... :wink:
Majdnem minden Arsenal meccset megnézek/megnéztem, szal bizton állíthatom h Henry igenis nagyon sokat játszott a szélen, Kanuval, Bergkamppal, Adebayorral párban...
Avatar
xbalix
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2005.04.21. 10:18:16
Tartózkodási hely: London, Bow

2008.06.22. 12:48:29

smartarse írta:Üdv!

Szerintem inkább Arsavin kéne megvenni Henry mellé mint
Adebayort aki egy beképzelt se..fej.
Adebayor beképzelt??? Ezt mire alapozod? LOL :lol:
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2008.06.22. 12:44:13

nem tom miért kell mindenáron szélsőt igazolni és, hogy minek egyáltalán?!? tudtommal a 4-3-1-2-ben nincs klasszikus szélső! márpedig Guardiola elsősorban azt nyomatná!
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2008.06.22. 12:43:17

Rio Buscape írta:Amikor Puyolt kitolták jobb szélre ő sem volt a posztján, mégis hajtott és ellátta a feladatát. Az Arsenalban elég sokszor húzta meg a balszélen Henry, annyira nem lett volna neki idegen ez a poszt :?

Az volt a baja sztem hogy volt egy Etoo aki nagyobb kaliber nála és ezért dacoskodni jobb volt mint a szélen játszani. A chelseaben Drogba vmikor Hátvédet játszott mégsem nyavajgott... Először mutatni kellene vmit Henrynak aztán követelőzni.
Puyol Rijkaard előtt 5 évig ott játszott,a jobb oldalon,Frankie vitte be középre,szal neki egyáltalán nem volt idegen poszt!Az meg teljesen más,hogy az Arsenalban Henry néha kihúzódott balra,aztán visszament középre!De nem a baloldalon ekllett futkoznia.... :wink:
.
smartarse
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2008.05.14. 21:29:20

2008.06.22. 12:35:58

Üdv!

Szerintem inkább Arsavin kéne megvenni Henry mellé mint
Adebayort aki egy beképzelt se..fej.
Rio Buscape
Barça B
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2007.09.16. 08:57:08

2008.06.22. 12:31:26

Amikor Puyolt kitolták jobb szélre ő sem volt a posztján, mégis hajtott és ellátta a feladatát. Az Arsenalban elég sokszor húzta meg a balszélen Henry, annyira nem lett volna neki idegen ez a poszt :?

Az volt a baja sztem hogy volt egy Etoo aki nagyobb kaliber nála és ezért dacoskodni jobb volt mint a szélen játszani. A chelseaben Drogba vmikor Hátvédet játszott mégsem nyavajgott... Először mutatni kellene vmit Henrynak aztán követelőzni.
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2008.06.22. 12:25:17

Rio Buscape írta:Nagyon leálltak a hírek :?
Szélsőt nem biztos hogy fog igazolni a Barca. Sztem balszélen Iniesta lessz.
Nem tudom elképzelni hogy fogja megoldani Henry, Ade és Messi csatársort, számomra ez egy rejtvény :?
Henry ebben az évben csak lobbizott 1x 2x megrázta magát és annyi, nem láttam rajta sem a törekvést sem az elszántságot ellentétben etoo-val.
Nem bírom egyébként felfogni a Barca filozófiáját. Küldjük el a világ egyik legjobb csatárát és maradjon itt egy kiöregedett sztárocska aki igazán a legjobb sohasem tudott lenni....
Meglátjuk mi lesz mindenesetre Adebayor méltó utódja lesz meggyőződésem.
Mi lett volna itt istenem ha marad Etoo :shock:

Egy képzeletbeli csapat :roll:

Kap: Valdes
Véd:Alves, Puyol, Milito, Abidal
Köz:Messi, Xavi, Keita, Iniesta
Tám: Etoo, Adebayor
Csak úgy zárójelben megjegyezném,hogy Henry nem a helyén játszott...
.
Rio Buscape
Barça B
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2007.09.16. 08:57:08

2008.06.22. 12:16:17

Nagyon leálltak a hírek :?
Szélsőt nem biztos hogy fog igazolni a Barca. Sztem balszélen Iniesta lessz.
Nem tudom elképzelni hogy fogja megoldani Henry, Ade és Messi csatársort, számomra ez egy rejtvény :?
Henry ebben az évben csak lobbizott 1x 2x megrázta magát és annyi, nem láttam rajta sem a törekvést sem az elszántságot ellentétben etoo-val.
Nem bírom egyébként felfogni a Barca filozófiáját. Küldjük el a világ egyik legjobb csatárát és maradjon itt egy kiöregedett sztárocska aki igazán a legjobb sohasem tudott lenni....
Meglátjuk mi lesz mindenesetre Adebayor méltó utódja lesz meggyőződésem.
Mi lett volna itt istenem ha marad Etoo :shock:

Egy képzeletbeli csapat :roll:

Kap: Valdes
Véd:Alves, Puyol, Milito, Abidal
Köz:Messi, Xavi, Keita, Iniesta
Tám: Etoo, Adebayor
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.06.22. 12:01:10

http://www.transfermarkt.de/de/spieler/ ... rofil.html

szerintetek?cserének nem lenne rossz...meg jo h figyeli a barca,a newcastle stb.. jo testfel.eröszkos gólerős játékos...Gudi-t bele lehetne vinni az uzletbe...
Avatar
lopakodo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: 2008.06.16. 15:07:57
Tartózkodási hely: inkább vegyük meg Fabregast,ha kell 45ért

2008.06.22. 11:51:22

csabimo írta:Tegyük fel hogy oroszország megnyeri az eb-t. Akkor arshvin eb gyöztes, uefa gyöztes , és orosz bajnok! Akkor van esélye arra hogy aranylabdás legyen? mert akkor kicsit szurkolok az oroszoknak...

Szerintem nem fog eligazolni nagy csapathoz mert a zenitnél is jo fizetést kap, és elég jo évet zártak, amugy meg ha váltani szeretne akkor szerintem abra is szivesen látná a chelseben, máér csak azért is hogy ne legyen másé :wink:
Több oldalon is olvastam h Arshavin-ra már szemet vetett wenger :wink: de roman abramovics is szívesen látná a csapatában :wink:

Kicsit széles az avatárad, vedd kisebbre!
S.
Lezárt