Zlatan Ibrahimovic

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.07.25. 18:27:33

gekkodan írta:Nem szólnék bele sokkal, csak 2 dolog:

1. Köszöntöm Ibrát, nagyon csodálom az adottságait és hihetetlen kíváncsi vagyok mire lesz képes nálunk, de nem lesz, NEM LEHET gondja ilyen adottságokkal a világ egyik legtámadóbb csapatában.

2. Eto'o már a múlt, lehet rá szépen emlékezni, de hagyjuk már abba az Eto'o-zást. Ez most elsősorban Tamásnak szól. Teljesen úgy viselkedsz, mint R10 idején, ott is volt egy fél év mire beletörődtél a dolgokba.

Welcome Ibra!!!
A Tamás már beletörődött a megváltoztathatatlanba, csak nem tudja megérteni. :lol: :lol: :lol:
Az Eto'o-zást meg majd abbahagyom, ha jónak látom. :wink: Egyelőre többet tett a Klubért, mint a bosnyák. Van hova felnőnie! Mindannyiunk boldogságára remélem, hogy nem okoz csalódást!
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2009.07.25. 18:27:31

Buitre írta:
vagy amikor a takony madridnak kellett sorfalat állni az óljukban
végül is a Barcanál lényeg a fair play, nem igaz? :roll:
nézd, ez csak a véleményemet tükrözi a kedvenceidről, amit sohasem titkoltam. a samuval kapcsolatos mondandóm lényege az általad kiemelt rész után található.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Buitre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2005.05.10. 13:26:05
Tartózkodási hely: Großwardein

2009.07.25. 18:21:55

vagy amikor a takony madridnak kellett sorfalat állni az óljukban
végül is a Barcanál lényeg a fair play, nem igaz? :roll:
Sztem az adott helyzetben (ami nem volt rózsaillatú a kameruni körül kialakult huzavona miatt), tehát relatíve, jól döntött a katalán vezetőség. Elég sokba fájt (inkább tavaly kellett volna lapátra tenni, ha már szóba került, nem mostanáig várni, amikor ő került lépéselőnybe), de minőségben nem romlott így a Barca. Az, hogy javult-e, majd kiderül.
MR. TROMORT777

2009.07.25. 18:20:41

Üdv a csapatban Ibra!
Nekem sajnos egyeseknek nem sajnos Eto-tól búcsúzni kell...
Én nem tartom érdemesnek arra Ibrát, h Ő legyen a Barca 9-se, jelenleg ez a véleményem, remélem a szezonban majd rámcáfól, de most ez a véleményem.
Remélem Pep-nek sikerül "megnevelnie"
Sajnálom, h Ibra ide jön, de kitartok a vezetés melett, Ők így akarják, akkor biztos így a legjobb
Avatar
merx
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.08.23. 16:24:13

2009.07.25. 18:12:28

én még mindig nem tudom elhinni, hogy zlatan a mi játékosunk lesz :roll:
majd ha meglátom barca mezben akkor TALÁN :lol:
hihetetlen lenne
Kép
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.07.25. 18:10:36

Nem szólnék bele sokkal, csak 2 dolog:

1. Köszöntöm Ibrát, nagyon csodálom az adottságait és hihetetlen kíváncsi vagyok mire lesz képes nálunk, de nem lesz, NEM LEHET gondja ilyen adottságokkal a világ egyik legtámadóbb csapatában.

2. Eto'o már a múlt, lehet rá szépen emlékezni, de hagyjuk már abba az Eto'o-zást. Ez most elsősorban Tamásnak szól. Teljesen úgy viselkedsz, mint R10 idején, ott is volt egy fél év mire beletörődtél a dolgokba.

Welcome Ibra!!!
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2009.07.25. 18:01:03

konkrétan a faterja bosnyák, a muterja horvát. ő malmöben született, ahogy Bányász is írta.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.07.25. 17:56:49

LM10 írta:
Tomsa írta:Bocs, ha hülye kérdés, de Ibra miért bosnyák?
Mert ő eredetileg Boszniai, csak vhogy Svédországba került gyerek korában. Származása miatt nem olyan svédes a neve :D
Nem pont úgy van ahogy mondod.

Ő Malmöben született.Svédországban.Bosnyák anyától és horvát apától...vagy épp fordítva azt nem tudom.

De Svédországban született.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2009.07.25. 17:47:13

Köszi, így már világos!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.07.25. 17:46:27

Varga Tamás írta:csak egy kérdésem lenne: Ibra olyan nagyon könnyen kezelhető személyiség, igaz?
Tehát ha ebben a forgatókönyvben átírjuk Ibrahimovic nevét pl. Villáéra, akkor Neked az tökéletesen megfelt volna?
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.07.25. 17:45:13

Tomsa írta:Bocs, ha hülye kérdés, de Ibra miért bosnyák?
Mert ő eredetileg Boszniai, csak vhogy Svédországba került gyerek korában. Származása miatt nem olyan svédes a neve :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.07.25. 17:44:59

Tomsa írta:Bocs, ha hülye kérdés, de Ibra miért bosnyák?
Félig bosnyák.
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2009.07.25. 17:43:01

Bocs, ha hülye kérdés, de Ibra miért bosnyák?
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2009.07.25. 17:36:38

Varga Tamás írta:Boixos!

Ez mind szép, mind igaz, csak egy kérdésem lenne: Ibra olyan nagyon könnyen kezelhető személyiség, igaz?
Szerintem Samunál jóval nehezebb eset.

De majd meglátjuk.
a samu már bizonyított a barcában vagy a barcával kapcsolatban, a bosnyáknak pedig "csak" az előéletét ismerjük.
ahogy anno guardiola kinevezésénél is, most is csak azt tudom mondani, h vagy abszolút megégünk a gyerekkel, vagy pár hónap múlva mindenki itt fogja ünnepelni a bosnyákot, úgyhogy csak egyetérteni tudok veled abban, h majd meglátjuk.
addig meg sztem ne legyenek prekoncepcióink, hanem inkább próbáljunk meg nyitottak lenni minden megoldásra.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.07.25. 17:32:15

Boixos!

Ez mind szép, mind igaz, csak egy kérdésem lenne: Ibra olyan nagyon könnyen kezelhető személyiség, igaz?
Szerintem Samunál jóval nehezebb eset.

De majd meglátjuk.
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.07.25. 17:30:47

Eloszor is hangsulyozom,hogy annak orultem volna,ha Samu marad.
De azt is megjegyzem,hogy az idei ev utan maximalisan megbizom a vezetosegben,es Pep-ben!


Az arral nem vagyok tisztaban,de en azt mondom,hogz ha 50et adunk meg Samu melle,akkor sem olzan sulyos a helyzet. Itt mar reg nem arrol van szo,hogy Samu er vagy nem er 10-20-30 millat. itt mar arrol volt szo,hogy egesz Europa tudta,hogy a vezetes nem tart ra igenyt,ezert nem adott volna erte senki sem sok penzt,foleg mert lejar jovore a szerzodese.

Durva lenne az 50+Samu,de Villa erkezesevel is Samu minusz lenne es -50,csak lehet,hogy a kamerunit 1evvel kesobb vesztettuk volna el,de ez mar felteteles mod.
De engem az uzlet nem erdekel,rabizom azokra akik minden nap evvel foglalkoznak,jobban ertik a dolgukat,mint en.

Tehat akkor Ibrahimovic erkezik. Udv!
Be kell valljam a jatekat csipem a svednek. A teknikaja es maga mint jatekos szerintem szenzacios,es maga posztjan klasszis.Most nem irom le azt amit mar sokan megtettek elottem.
Nem tartozik a kedveneim koze Ibra,de elismerem,hogy csatarnak remek,es szerintem Samu potlasara a leheto legjobb valasztas Zlatan,marmint teknikailag,es mint jatekos. Villanal en jobb csatarnak tartom,ez sajat velemeny...

Az emberi oldal mas teszta. Annyit sosem fog nekem jelenteni Ibra,mint Samu. Samu egyszeruen belopta magat a szivembe,es nem tudott onnan kikerulne semmivel sem.
Samuval a csapat is egy remek tarsat,baratot veszit el...
Etoo topikjaban mar leirtam ezeket a dolgokat.

Szoval Udv Ibra! Attol fuggetlenul,hogy a minta nekem Samuel,tolem megkapja a bizalmat a sved,ha lesz 1-2rossz meccse nem fogom ocsarolni stb.
Szerintem ,megegyszer, tudasilag a legjobb dontes volt,meglatjuk,hogy Pep mire megy vele,es a csapatnak jot fog-e tenni. En remelem a legjobbakat,es sok-sok trofeat kivanok Zlatannak,sok sikert,sok golt,es megtobb alazatot!
Viszlat Samu :cry: , Udv Ibra!
:roll:
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2009.07.25. 17:27:47

Varga Tamás írta:Annak pedig külön örülök, hogy mindenki 1000%-ig biztos abban, hogy mi lett volna, ha Samu marad! Örülök, hogy mindenki a jövőbe, és Samu fejébe lát!

Édesapám szokta mondani: "a HA a nincsnek a sógora". Azaza: a HA-val kezdődő mondatoknak nincs értelmük. sosem tudjuk meg, mit tett volna a csapatért jövőre, és a nyáron eligazolt volna-e ingyen. Ilyesmivel nem kellene alátámasztani a mondandót, mert nem érdemes: ezt sosem tudjuk meg, így ezek a gondolatok irrelevánsak.
Tamás, sztem előtted is egyértelmű, hogyha a samu maradni akart volna, akkor már EZERSZER aláírhatta volna azt a kumma szerződéshosszabítást, és nem egerésztek volna itt feleslegesen a menedzserével az utolsó pillanatokig. ha te lennél a klubvezető, te mi a túrót csináltál volna ebben az esetben? nem ír alá a gyerek, pedig nem 80%os fizetéscsökkentést ajánlottak neki, ráadásul az edző is másban kezd gondolkodni, akkor miért kellett volna tovább erőlködniük laportáéknak? a legnagyobb riválisunk olyan szinten keményített, h egyszerűen nem maradt idő arra, h ezügyben addig tökölődjön a menedzsment, amíg a végén teszem azt a trezegéért kellett volna megkűzdeniük a grosettóval.
egyébként ez a "megszakadt a klubért" című téma sem annyira jön be nekem, már megbocsásson a kedves közönség! nagyon csípem a samut, ha olyanja volt valóban rendkívűl odaszántan kűzdött a győzelemért, de azért azt nehogy már elfelejtsétek, h ő volt az a gyerek, akit például nem lehetett lecserélni! ő volt az, aki meg sem várta, h vége legyen a meccsnek amikor véletlenül mégis megesett vele ez a "szégyen", hanem úgy koccolt le a stadionból, mint a szél! honnan a francból tudja itt bárki is, h mi folyt a háttérben, hogyan telnek a mindennapok a barcánál? vagy amikor a takony madridnak kellett sorfalat állni az óljukban. tudom, h rendkívűl megalázó tapsolgatni a vigyorgó gyökereknek, de ha ott van vki a meccsen, akkor legalább meg lett volna az esélye egy nemes bosszúnak, mondjuk ha akkor megütjük őket. hozzáteszem, én sem mentem volna el, de a samu a Klub többmillióért tartott alkalmazottjaként nem ment el, egy kamu sáárga miatt. xaviéknak mennyivel volt kellemesebb ez az egész? mégis ott voltak...
krva könnyű innen a monitor mögül kígyót-békát szórni teszem azt a vezetőségre, de nem tudom, h ki mit csinálna akkor, ha ilyen kaliberű kérdéseket kellene eldöntenie? a samu amellett, h egy eszméletlenül hatékony futballista, nem egy egyszerű eset, h úgy mondjam, csak ilyenkor a legtöbb emberben dolgozik az ideg, és a nem túl pozitív dolgok hamar kiesnek az emlékezetből. egyértelmű, h rendkívűl sokat köszönhet neki a Klub, de ő legalább ugyanennyivel tartozik a barcelonának!
a szakmai- és utána klubvezetés úgy döntött, h vége a samu barcelonai korszakának. ibrahimovics valószinüleg megfelelően fogja pótolni a gyereket, ehhez minden tudása meg van, gondolom, nem véletlenül kérte konkrétan őt guardiola.
aztán az h mennyiért jön, és mennyit fog szakítani ez már egy másik történet, de ettől még ebből a szituból jól jöhet ki a Klub és azt hiszem ez a legfontosabb.
PUYOL-XAVI-INIESTA
TZS
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2005.02.02. 11:15:36

2009.07.25. 16:26:34

Mézga írta:Hivatalosan hány millio euro-t fizetünk Eto'o és Hleb jéták joga mellett Ibra-ért? Mert a hírekben beszámoltak már 35-50 m euro-ról is.
Elvileg ma jelentik be hivatalosan az átigazolás(ok) részleteit.
Kép
„’Ini’ mindig csinál valami olyat, amivel elkápráztatja mind a közönséget, mind minket.
Egyszerűen ő a legjobb játékos a világon!” - Eto'o
Mézga
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009.07.18. 15:19:13

2009.07.25. 16:23:05

Hivatalosan hány millio euro-t fizetünk Eto'o és Hleb jéták joga mellett Ibra-ért? Mert a hírekben beszámoltak már 35-50 m euro-ról is.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.07.25. 16:22:30

Varga Tamás írta:Annak pedig külön örülök, hogy mindenki 1000%-ig biztos abban, hogy mi lett volna, ha Samu marad! Örülök, hogy mindenki a jövőbe, és samu fejébe lát!
Édesapám szokta mondani: "a HA a nincsnek a sógora". Azaza: a HA-val kezdődő mondatoknak nincs értelmük. sosem tudjuk meg, mit tett volna a csapatért jövőre, és a nyáron eligazolt volna-e ingyen. Ilyesmivel nem kellene alátámasztani a mondandót, mert nem érdemes: ezt sosem tudjuk meg, így ezek a gondolatok irrelevánsak.
Így van. Ezért nézzük azt, hogy mi volt most a helyzet. A Barca szerződéshosszabbítást ajánlott Eto'o-nak, amire ő nem válaszolt (ez a hivatalos).
Ha te a Barca vezetője vagy, és tudod,
1. hogy ezzel az emberrel már volt egy-két probléma
2. hogy az ügynöke egy ****
3. hogy 6 hónap múlva ingyen igazolható
4. hogy nem kell annyira az edzőnek,
akkor mégis, mit cselekednél??? Kivárnád a decembert, hogy hátha aranyos Eto'oka eljátssza a sértődöttet, és 15 millás fizetést kér, különben lelép? Ez pénzre megy, itt nincs idő várni, meg a sértődöttet játszani.
"Aláírod a szerződést, vagy sem? Ha nem, akkor viszlát, mert most még pénzért el tudunk passzolni. Bizonytalan lenne megvárni, hogy éppen milyen kedved lenne decemberben. De az lehet, hogy 30 milliós veszteségbe kerülne..."
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mikaos 2009.07.25. 16:26:54-kor.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.07.25. 16:22:16

Varga Tamás írta:Annak pedig külön örülök, hogy mindenki 1000%-ig biztos abban, hogy mi lett volna, ha Samu marad! Örülök, hogy mindenki a jövőbe, és Samu fejébe lát!

Édesapám szokta mondani: "a HA a nincsnek a sógora". Azaza: a HA-val kezdődő mondatoknak nincs értelmük. sosem tudjuk meg, mit tett volna a csapatért jövőre, és a nyáron eligazolt volna-e ingyen. Ilyesmivel nem kellene alátámasztani a mondandót, mert nem érdemes: ezt sosem tudjuk meg, így ezek a gondolatok irrelevánsak.
Na mondjuk ezt nem értem hogy miért kérdéses számodra hogy eligazolt volna-e ingyen :roll: Június végéig volt szerződése...na most melyik az a klub amelyik van olyan hülye hogy leigazol egy játékost télen vagy májusban 25 millióért, amikor ha vár fél évet, vagy egy hónapot, akkor leigazolhatja ingyen? Teljesen nyílvánvaló hogy jövőre 0 euróért távozott volna mivel lejárt volna a szerződése.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.07.25. 16:17:36

Annak pedig külön örülök, hogy mindenki 1000%-ig biztos abban, hogy mi lett volna, ha Samu marad! Örülök, hogy mindenki a jövőbe, és Samu fejébe lát!

Édesapám szokta mondani: "a HA a nincsnek a sógora". Azaza: a HA-val kezdődő mondatoknak nincs értelmük. sosem tudjuk meg, mit tett volna a csapatért jövőre, és a nyáron eligazolt volna-e ingyen. Ilyesmivel nem kellene alátámasztani a mondandót, mert nem érdemes: ezt sosem tudjuk meg, így ezek a gondolatok irrelevánsak.
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.07.25. 16:12:26

Nehezen kezdek bele,legalább annyira,mint amennyire nem egyszerű elfogadni a tényt,h ő kerül Eto'o helyére.
Reméltem,h sikerül elkerülni,h ide igazoljon,de ha már így alakult,akkor üdvözlöm a sorainkban és nagyon nagyon sok sikert kívánok neki!
Elég kritikus fogok lenni vele,de amennyiben hozza a formát és nem csinálja a tüzet maga és a csapat körül,akkor elfogadom a személyét.
A bizalmamat élvezi,az esélyt megadom neki.De borzasztó nehéz lesz elfeledtetnie,h milyen áron érkezett hozzánk.
Bízom benne,h hamar bele fog tudni épülni a játékunkba és nagy hasznunkra lesz.

VAMOS IBRA!
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2009.07.25. 16:12:20

Varga Tamás írta:
Mihu írta:Látom sokaknak még mindig elég magas hogy mit értünk páran azalatt a kijelentés alatt, hogy Eto'onak az értéke jelen pillanatban 0 euró.
Nekem nem magas, csak számomra balgaságnak hat. Egyszerűen nem így működik a dolog.

Továbbra sem vagyok meggyőzve....majd ha 36 dugót vág a következő szezonban, akkor igen. Addig csupán elviselem. Elfogadom a tényt, hogy itt játszik. Hisz én még akkor is itt leszek, amikor ő már hét határon túl jár.
Ő zsoldos, én hívő: hiszek a Barcelona eszmében!
márpedig igen tiszteltVarga Tamás ez pontosan így működik!!!
nem a két játékos reletív tudásáról, hanem a piaci értrékéről szólt a bejegyzés.
ami pedig azt illeti hogy miért Zlatan és miért nem Eto'o azt Guardiola döntötte el, amiben viszont igazad van, hogy jó döntés volt é? azt majd csak az idő és a nyújtott teljesítmény fogja igazolni.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.07.25. 16:12:06

Varga Tamás írta:Bocsásd meg nekem, hogy érzelmekkel viseltetek az iránt a Klub iránt, amelynek 1986. május 7. óta szurkolója vagyok!
Bocsásd meg, hogy hibás vagyok, mert nem értem ennek az ügyletnek az elfogadható, ésszerű, szakmailag megalapozott indokát!
Samut pedig nem szereteem, sosem volt személyes kedvencem! De egyben biztos vagyok: sosem fog olyan magasságokba emelkedni Ibra itt nálunk, mint ahova a kameruni emelkedett. Hacsak nem lő 145 meccsen 108 gólt ő is, akkor igen.
Bocsásd meg, hogy nem azonosulok ezzel a helyzettel! De ELFOGADOM, ELVISELEM, ÉS SZORÍTOK, HOGY IBRA LEGALÁBB OLYAN EREDMÉNYES LEGYEN, MINT ELŐDJE! Persze, megszeretni sosem fogom. Az Interben sem komáltam, pedig olaszhonban a kék-feketék a kedvenceim!
Igen, de az érzelmeid alapján nehéz megítélni egy pénzügyi és sportszakmai szempontból indokolt transzfert - mindössze ennyi a problémám.
Az ésszerű indokot már felvázoltuk: Eto'o és a klub között nincs felhőtlen viszony, semmi értelme nem volt, hogy maradjon, és 6 hónap múlva ingyen igazoljon. - Vagy szerinted ez lett volna a jó?
A szakmai indok szintén logikus: Pep saját karrierjből és a 04/05 utáni motiválatlanságból úgy gondolja, hogy Eto'o (megint) ludas lehet (ahogy tavalyelőtt is). Hovatovább Ibra-val sokoldalúbb lehet a Barcelona játéka, nem csak a végletekig kijátszott, 10 méteren belüli bepasszolós gólok lesznek. Persze, ez a jövő, de ezért van az edző, hogy ilyen döntéseket meghozzon, máskülönben ugyanez a csapat játszana 15 évig... - minek ???
Lezárt