Labdarúgó EB 2008

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Szerinted ki nyeri az EB-t?

Portugália
36
10%
Spanyolország
186
52%
Olaszország
16
5%
Hollandia
52
15%
Franciaország
30
8%
Németország
21
6%
Címvédés lesz, azaz Görögország
2
1%
Más
12
3%
 
Szavazatok száma: 355
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2008.06.30. 10:47:18

visca el barca írta:
torrentkiller írta:Azzal az egyel nem voltam kibékülve hogy nem Puyol volt a kapitány. Lehet hogy csak az elfogultság miatt mondom, de jobban megérdemelte vna. Elvégre Ő a rangidős nem?
igen, nekem is ez fájt leginkább. de nem a kor, hanem a válogatottság számít.

puyol 66, casillas 82
Arról nem is szólva, hány díjat nyert már.... Ráadásul - nekem - igazi vezéregyéniségnek is tűnik, aki nem csak a kapuban áll. Lásd a sárgájnál! Csapatkapitányként ki is rohant reklamálni....
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3810
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2008.06.30. 10:35:45

A meccs első 25 percét lekéstem... Vasárnap este haza Balcsiról pff...
Direkt elindultunk fél 7-kor, h lássam a döntőt... És nem értünk haza 9-re..
Azért a gólt láttam. :P
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.06.30. 10:33:49

visca el barca írta:igen, nekem is ez fájt leginkább. de nem a kor, hanem a válogatottság számít.

puyol 66, casillas 82
Igen és valahol ha jobban belegondolunk Cassillas nagyobb játékos!
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2008.06.30. 10:28:42

torrentkiller írta:Azzal az egyel nem voltam kibékülve hogy nem Puyol volt a kapitány. Lehet hogy csak az elfogultság miatt mondom, de jobban megérdemelte vna. Elvégre Ő a rangidős nem?
igen, nekem is ez fájt leginkább. de nem a kor, hanem a válogatottság számít.

puyol 66, casillas 82
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2008.06.30. 10:10:46

Hát mit mondjak le a kalappal a Spanyol csapat előtt. A torna legkiegyensúlyozottabb csapata volt a hispán. Látszott rajtuk hogy nagyon bizonyítani akartak, és sikerült is. Az első 10 perc, és Kurányi bejövetele utáni 10 percet leszámítva uralták a meccset, rengeteg helyzetük volt, és szépen, közönségszórakoztatóan játszottak. Jó volt látni, hogy megértették egymást, annak ellenére hogy sokféle csapatban játszanak év közben. Puyolék Ramossal nagyot alkottak, Iniesta, Xavi, Silva. Fabregas úgy játszott mintha minden nap együtt edzettek vna az elmúlt 5 évben. A támadósorra nagyon büszkék lehetnek, mivel a legfontosabb pillanatokban nagyon jól teljesítettek. Szerintem az ilyen alacsonysúlypontú gyors jól cselező játékosoké a jövő, nem a 8 méteres 500 kilós benga németeké.
Azzal az egyel nem voltam kibékülve hogy nem Puyol volt a kapitány. Lehet hogy csak az elfogultság miatt mondom, de jobban megérdemelte vna. Elvégre Ő a rangidős nem?
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2008.06.30. 10:05:08

Campeones, Campeones!

Köszönöm a tegnapi estét.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8695
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.06.30. 09:37:39

Mióta élek a spanyoloknak szurkoltam. Igen! Tegnap hatalmas pezsgőzés volt :oops: :) :D Nagyon megérdemelték. Más csapatnak helye nem volt a spanyol mellett. :wink: Aufwiedersehen rohadt fritzek 8)
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2008.06.30. 09:23:32

óriási gratuláció a spanyol válogatzottnak. teljesen megérdemelték az aranyérmet, nem csak a döntőn, hanem az egész tornán mutatott teljesítmény miatt. le a kalappal, hihetetlenül jól nyomták végig, nagyon jó kis csapatot rakott össze aragones. casillas mindig védte ami kellet, hátul mindenki jól tolta, marchena, puyol hibátlan volt, ramos meg capdevila uszintén, ráaadásul ők sokat futottak fel. senna mindent szűrt amit lehetett, iniesta sztem az eb legjobb játékosa volt, xavi hozta amit tud. silvának néha volt egy-két gyengébb periódusa, de látszik rajta hogy tudja mit csinál. villa gólkirály lett, torres meg eldöntötte az eb-t :D (az egyetlen amit sajnálok, hogy nem puyol emelhette a magasba a trófeát, nagyon megérdemelte volna)

VIVA ESPANA


remélem jó hatással lesz katalán fiainkra a győzelem :wink:




(amúgy tudni már, hogy ki lett az "mvp", meg kikből áll az allstar csapat?)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2008.06.30. 09:22:40

nagyon jól összerakott csapat volt az egész EB-n a spanyol!!! a legjobb helyen a kupa!! a legjobb csapat volt, ez nem is kérdéses!!! egy baj van csak, nem 1 gól volt a különbség a 2 csapat között!!! simán lehetett volna pl. 3-0, de elszórakozták a srácok!!! és a legjobb: Raul nem hiányzott!!! igaza volt aragonesnek: kezdőbe nem fér be, a padról meg ne bomlasszon... még a jelenlétével sem!!!
mindenki nagyon jó volt, de főleg torres, iniesta és ramos tetszett nagyon végig!!!
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2008.06.30. 08:58:31

Rivaldo11 írta:Nem lesz egyszerű dolga Del Bosquénak. Ilyenkor átvenni egy csapatot...ehhez hasonló szitukba sokan belebuktak.
Ebben nem vagyok biztos! Azért elég szép sikereket ért el a Reallal! Ráadásul nála még a sztárok is védekeztek.
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
Kaka10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2008.05.15. 21:34:51

2008.06.30. 00:46:26

Viva Espanaaaaaaaaaaaa!!!!
ezek a spanyolok a 2002-es brazil válogatott-ra emlékeztetnek...latinos foci...közönség szórakoztató játékkal...örömmel játszák a focit!!nagyon nagy csapatot rakott ösze az öreg!!
dojcslánd dojcslánd auffiderzén!!
Viva Espanaaaaaaaaaaaa!!!!!
Ez a játék nekünk szerelem minket ez a játék éltet!Ott a címer a szíveden gránátvörös-kéken!
Visca Barca Visca Catalunya!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.06.30. 00:33:19

fUtBoLiStA írta: Én komolyan kezdtem aggódni az öreg egészségügyi állapota miatt. :D Nemá hogy pont az ünneplés közepette kapjon szívrohamot... :? :) Minden tiszteletem az övé, 70 évesen is edzősködni :arrow: le a kalappal előtte!
Jaja,és még megy Fener-hez,hát ott sem lesznek nyugodt percek,ha a rangadókra gondolok :shock: :D

Szerk: V.D.B kumma nagy edző,hiába ért el sikereket a madridnál,nekem ő,és Casillas végig szimpatikus volt,jó hülye volt anno a madrid,mikor 'csak' egy bl siker után (aszhem bajnokság nem jött össze) elküldték....bár mint BARCÁS ennek örültem :P szntem vele sem lesz rosszabb ez a válogatott!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2008.06.30. 00:23:30

kleno04 írta:
grecki írta:Ha Klose nem botlik bele a labdába Ramos hibája után, akkor minden másképpen is alakulhatott volna. Akkor a spanyolok is sokkal görcsösebbek lettek volna. Perzse teljesen egyértelmű volt a fölényük, elképzelhető, hogy úgy is behúzták volna.

Egyébként halkan jegyzem meg, hogy a németek végső győzelmére fizették az EB előtt a legkisebb oddsot. Tehát annyira azért nem meglepő, hogy eljutottak a fináléig.
Na HA már a HA szavkról beszélünk akkor HA Torres befejeli az a kapufát HA Iniesta berúgja azt a helyzetet amit lehman mellkasába rúgott na szóval ennyit a HA róla mert ez szerintem hülyeség már megbocsás.
Megbocsátottam volna, ha két essel írod... :wink:
Pajtás, arról volt szó, hogy sokan azzal jöttek, hogy mit keresnek itt a németek, mert hogy sehol nem voltak. Erre mertem azt írni. hogy azért könnyen megüthették volna a bokájukat, ha az bemegy. Ha pedig azzal a bszott nagy lerágott csonttal jösz megint, hogy a fociban nincs ha, akkor te nem nézed a dolgokat teljes egészében. Utólag persze semmit nem kell megmagyarázni, de gondolom te is mondtad már pár Madridos haverodnak, hogy ha Oleguer nem állítattja ki magát, akkor nem 3-3 lett volna a klasszikus. Meg ha Eto'o berúgja a helyzeteit, meg ha az Espanyol nem egyenlít ki az uccsó percben, akkor a Barça lett volna a bajnok. Stb.
Avatar
Adam04
Jugador del Barça
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2007.06.27. 23:02:11
Tartózkodási hely: Eger

2008.06.30. 00:19:30

Valaki tudna nekem linkelni egy videót a kupa átadásáról. Előre is köszönöm
Avatar
Messi-#19
Capitá del Barça
Hozzászólások: 534
Csatlakozott: 2007.12.17. 09:42:15
Tartózkodási hely: Barcelona

2008.06.30. 00:16:43

Nagyon jó meccs volt én minden mp-jét élveztem. ritka az ilyen. és nagyoin örülök a spanyol sikernek!!! ha villa játszott volna végig az eb-n akkor most 80m körül lenne :lol:
Kép
Més que un club
Avatar
fUtBoLiStA
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2008.05.23. 14:32:27
Tartózkodási hely: a kereszteződésnél balra

2008.06.29. 23:58:43

AndrésIniesta24 írta:Azér az komoly volt ahogy a fiúk elkezdték dobálni Aragonést, szegénynek nem vol túl természetes a mosolya :)
Én komolyan kezdtem aggódni az öreg egészségügyi állapota miatt. :D Nemá hogy pont az ünneplés közepette kapjon szívrohamot... :? :) Minden tiszteletem az övé, 70 évesen is edzősködni :arrow: le a kalappal előtte!
„A Barcelona az a csapat, mely meg fogja nyerni a bajnokságot, az a gárda, melynek élvezni kell a játékát, mint rajongó, és szenvedni ellene a végsőkig, mint ellenfél.”

Miguel Angel Lotina
Dagoth ur
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2006.02.27. 20:56:39

2008.06.29. 23:57:05

Megérdemelt spanyol siker,nagyszerűen zárult az Eb.
Összeségében elmondhatjuk,hogy rendkívül színvonalas Európa bajnokságot láttunk,fantasztikus meccsekkel,a támadó foci diadalával.
Én végig nagyon jól szórakoztam,kár,hogy ilyen hamar elszállt a 31 meccs.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.06.29. 23:56:36

Nem lesz egyszerű dolga Del Bosquénak. Ilyenkor átvenni egy csapatot...ehhez hasonló szitukba sokan belebuktak.
Rivaldo-A Legnagyobb.
AndrésIniesta24
Jugador del Barça
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2007.04.19. 16:38:33
Tartózkodási hely: Budapest

2008.06.29. 23:53:13

Azér az komoly volt ahogy a fiúk elkezdték dobálni Aragonést, szegénynek nem vol túl természetes a mosolya :)
VISCA EL BARÇA, VISCA CATALUNYA, VISCA FUENTEALBILLA
kleno04
Capitá del Barça
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:50:42
Tartózkodási hely: Kisharsány, Barcelona
Kapcsolat:

2008.06.29. 23:53:13

fir3bird írta:Aragones már aláírt a Fenerbahcéhoz, és Del Bosque az ex-Realos játékos/edző veszi át július 1.-től a spanyol válogatottat.
Huhúúúúúúúú akkor milyen kemény lessz ez a spanyol válogatott még akár a VB címre is esélyesek lesznek :!:
MES QUE UN CLUB!!!
CSAK A BARCA!!!
Hattrick: FC_KlenoBarca04 (1648107)
Avatar
fUtBoLiStA
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2008.05.23. 14:32:27
Tartózkodási hely: a kereszteződésnél balra

2008.06.29. 23:52:49

Boixos írta:
grecki írta:...Egyébként halkan jegyzem meg, hogy a németek végső győzelmére fizették az EB előtt a legkisebb oddsot. Tehát annyira azért nem meglepő, hogy eljutottak a fináléig.

így van. véletlenül nem szoktak csapatok eb-döntőbe jutni, teljesen megérdemelten kerültek oda a németek is.
a spanyolok viszont folytatták az előző meccseiken megszokott meggyőző játékukat, amivel most egyszerűen nem tudtak mit kezdeni jürgenék.
Ez nagy igazság. Akármilyen csoportba, ágra kerültek akkoris. Kicsit hullámzó teljesítményt nyújtott a német válogatott a torna során. Ott volt a lengyelek elleni meccs...komoly pénzt mertem volna tenni arra hogy a németek döntőt játszanak. Aztán a horvátok ellen meg sehol nem voltak... Itt a döntőben úgy játszottak mint akik semmiféle taktikai utasítást nem kaptak... :shock: Egy csapat volt a pályán és az nem a Nationalelf volt.
„A Barcelona az a csapat, mely meg fogja nyerni a bajnokságot, az a gárda, melynek élvezni kell a játékát, mint rajongó, és szenvedni ellene a végsőkig, mint ellenfél.”

Miguel Angel Lotina
fir3bird
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2008.01.14. 00:45:06

2008.06.29. 23:50:12

Aragones már aláírt a Fenerbahcéhoz, és Del Bosque az ex-Realos játékos/edző veszi át július 1.-től a spanyol válogatottat.
kleno04
Capitá del Barça
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:50:42
Tartózkodási hely: Kisharsány, Barcelona
Kapcsolat:

2008.06.29. 23:48:20

grecki írta:Ha Klose nem botlik bele a labdába Ramos hibája után, akkor minden másképpen is alakulhatott volna. Akkor a spanyolok is sokkal görcsösebbek lettek volna. Perzse teljesen egyértelmű volt a fölényük, elképzelhető, hogy úgy is behúzták volna.

Egyébként halkan jegyzem meg, hogy a németek végső győzelmére fizették az EB előtt a legkisebb oddsot. Tehát annyira azért nem meglepő, hogy eljutottak a fináléig.
Na HA már a HA szavkról beszélünk akkor HA Torres befejeli az a kapufát HA Iniesta berúgja azt a helyzetet amit lehman mellkasába rúgott na szóval ennyit a HA róla mert ez szerintem hülyeség már megbocsás.
MES QUE UN CLUB!!!
CSAK A BARCA!!!
Hattrick: FC_KlenoBarca04 (1648107)
Avatar
elprat
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2006.12.12. 19:12:40
Tartózkodási hely: Buda&Pest

2008.06.29. 23:46:49

1. naaaaaaaagy-nagy gratulációm a spanyol válogatottnak,hosszú és göröngyös utat tettek meg a célig,reménykedem a hasonlóan szép+eredményes folytatásban....bár hozzá teszem, hogy ettől függetlenül Aragones-zel -túlságosan-nem fogok szimpatizálni ezután sem :) et :cry:

2.Nálam az egység győzött, mint MVP

3.Ramos?Fenébe,szerzett még egy piros pontot nálam :oops:

4.Éljenek a Barcások (kp)

5..............Nincs öt......ill. köszönöm a szép estét a német favágóknak :D
Nem az a baj hogy nagy az Isten állatkertje hanem az,hogy alacsony a kerítès... "...szórjunk a fejre hamut ès aztán, nyomjuk tovább, ezt a kamu-kamut.." Fish!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.06.29. 23:44:56

grecki írta:...Egyébként halkan jegyzem meg, hogy a németek végső győzelmére fizették az EB előtt a legkisebb oddsot. Tehát annyira azért nem meglepő, hogy eljutottak a fináléig.

így van. véletlenül nem szoktak csapatok eb-döntőbe jutni, teljesen megérdemelten kerültek oda a németek is.
a spanyolok viszont folytatták az előző meccseiken megszokott meggyőző játékukat, amivel most egyszerűen nem tudtak mit kezdeni jürgenék.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Lezárt