Barça Igazolások 2007-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Olafinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2008.04.16. 17:12:24

2008.05.24. 17:47:19

Uff! Tényleg hagyjuk, mert csak felba.. az, h senki,de senki nem képes vélaszolni arra, h mi lenne ebben a transzferben a gáz. Vennénk a padra egy kreatív arcot, aki tud focizni és van kondija. Nem világklasszis ez igaz, de a padra nem is kell. Viszont ő ha beállna, akkor hajtana, lenne motiváció és ügyes. Ennyi. Na mindegy.

Komolyan mondom, néha mintha nem is egy nyelvet beszélnénk...

CsakaBarcaüdítőkivétel! :lol:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Olafinho 2008.05.24. 17:49:48-kor.
Avatar
Karashu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2007.11.08. 14:17:02
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.05.24. 17:47:16

Csak a Barca! írta:Na részemről a téma lezárva. Most vesézzük ki Németh Krisztiánt. :lol: :lol: :lol:
Németh k*rva jó játékos lesz, ha így folytatja! :D
VISCA EL BARCA!!! MINDHALÁLIG!!!
2008. május - A Bukás - Rijkaard utolsó napjai
Puyol, Messi, Henry és Alves a legnagyobbaaaaak!! :D
Csakis a saját magam zsoldosa vagyok!
Nyíregyházán beszállnék egy szerepjátékos partiba! M.A.G.U.S. elsősorban, de Vampire-rel és D&D-vel is eljátszok! Msn-n keress meg! Thnx! :)
Eddig jól kenjük Pep! :) Serlegeket és örömkönnyeket a szurkolóknak! :)
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2008.05.24. 17:45:49

kicsit térjünk el Gerától :? ..
nekünk nem ártana egy cserekapus, Guardiola szerint. Coupet elhagyja a Lyont, leigazolhatnánk. Valdes mellé és nem helyette. de a rutinja és a tudása nem lenne rossz.
Kép
Avatar
Karashu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2007.11.08. 14:17:02
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.05.24. 17:45:21

Olafinho írta:Hriszto odabaß majd az asztalra,ha valaki nyegléskedik. Remélem igaz a hír. Kár, h nem próbáltuk ki Dinho személyi edzőjeként, vagy nevelőtisztként. :P
:twisted: :twisted: :twisted: Jól beszélsz, mit iszol? :twisted: :twisted: :twisted:
VISCA EL BARCA!!! MINDHALÁLIG!!!
2008. május - A Bukás - Rijkaard utolsó napjai
Puyol, Messi, Henry és Alves a legnagyobbaaaaak!! :D
Csakis a saját magam zsoldosa vagyok!
Nyíregyházán beszállnék egy szerepjátékos partiba! M.A.G.U.S. elsősorban, de Vampire-rel és D&D-vel is eljátszok! Msn-n keress meg! Thnx! :)
Eddig jól kenjük Pep! :) Serlegeket és örömkönnyeket a szurkolóknak! :)
Avatar
Csak a Barca!
Capitá del Barça
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2007.01.21. 09:52:27
Tartózkodási hely: Sin City
Kapcsolat:

2008.05.24. 17:44:30

Realitása, tényleg nincs a dolognak, de azért gondoljunk már bele. Van olyan jó játékos Gera mint Ezquero? Van ugye? Na akkor erről ennyit. Tehát akkor éppenséggel lehetne Barca Playa. De nyilván nem lesz.

Na részemről a téma lezárva. Most vesézzük ki Németh Krisztiánt. :lol: :lol: :lol:
Olafinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2008.04.16. 17:12:24

2008.05.24. 17:43:08

Jah, Danko, de én meg erre gondoltam: 2007-2008: Gera feljutott a Pl-be a West Brommal. Akkor mostmár megüti a szintet a te logikád szerint, hisz sikeres évet zárt, Guddy meg idén sem csinált semmit. Úgyhogy jöhet.

Guddynak köze sem volt a rövidpasszos játékhoz míg itt volt, Gera ebben jobb, ez nem vitás.

Amikor Izland ellen játszottunk akkor össze lehetett hasonlítani őket. Pont.
Avatar
danko94
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2312
Csatlakozott: 2006.11.03. 19:41:06
Tartózkodási hely: Pécs

2008.05.24. 17:41:13

gekkodan írta:Jézusom emberek, szakadjunk már le a Gera témától. Magyar gyerek, a legjobbak egyike, de közelében sincs egy olyan játékosnak, aki a Barca keretébe való. Azért a világ legjobb csapatainak egyikéről van szó, ne viccelődjünk már ilyen baromságokkal. Aki ezt nem ismeri fel, az nagyon elvakult.
Pontosan ezt mondom énis!!
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.05.24. 17:40:23

Jézusom emberek, szakadjunk már le a Gera témától. Magyar gyerek, a legjobbak egyike, de közelében sincs egy olyan játékosnak, aki a Barca keretébe való. Azért a világ legjobb csapatainak egyikéről van szó, ne viccelődjünk már ilyen baromságokkal. Aki ezt nem ismeri fel, az nagyon elvakult.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Olafinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2008.04.16. 17:12:24

2008.05.24. 17:38:54

Már ne is haragudjon senki, de ha Gerát leigazolná a Barca akkor mi lenne benne a rizikó? Netán oly drága, h keresztülhúzza a többi igazolást? Égő magyar játékost igazolni? Félő, h nem válik be, és akkor mi van?

Ha Gera a Barcában a padon ülne az fájna?Ha bekerülne a pályára 20 percre? Ha állandó frissítő cseréje lenne valamelyik kezdő játékosnak?

Én leigazolnám, meg úgy néz ki, h az Everton is (vagy a Benfica, vagy a Celtic). Gondolom ha az Evertonban lő néhány tipikus Gera gólt, vagy asziszt király lesz akkor már érdemes arra, h ne nézzük le. Egyébként játszott már a Pl-ben, akkor a legjobbja volt a West Bromwichnak, figyeltem. A PL-es védőket szinte ugyanúgy optatta, mint akárkit (pl Cannabáró). Jó labdái voltak, rúgott pár gólt, csúszott-mászott, védekezett, és az Angliában eltöltött x év alatt gondolom meg is erősödött fizikálisan. Ja, és [auto_cenzúra] csapatban nehezebb jól játszani, mint olyan játékosokkal, akik nálunk játszanak a Barcában

Szóval ha Krajncar? neve felmerül az Arsenálnál, v nálunk Modricé, akkor nem hinném, h probléma lenne Zotyával.

Ezquerro letett valamit? És? Nálunk mit tett le? Nekem ez számít.

Bocsi, de remélem érthető amit írtam. Kicsit több tiszteletet Zoli-bának
Avatar
danko94
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2312
Csatlakozott: 2006.11.03. 19:41:06
Tartózkodási hely: Pécs

2008.05.24. 17:37:56

Olafinho írta:
danko94 írta:
Csak a Barca! írta:Azt a szintet ő is megütné, mint Ezquero, de szerintem még a Guddy szintjét is.
Na azért ne nevettess h Guddy szintjét eléri gera...Ez egy hülyeség Guddy nagyon jól játszott a cselzíbe és bajnok is lett ezért hoztuk el. Pont ebben a szezonban pedig Gera kiesett a WBA-val gondolkozzunk már egy picit please...
...PLÍZ! Melyik szezonban élsz?
http://en.wikipedia.org/wiki/FA_Premier_League_2005-06 ebben a szezonban...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára danko94 2008.05.24. 17:39:16-kor.
Olafinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2008.04.16. 17:12:24

2008.05.24. 17:37:47

Hm, senki nem reagált a hsz-em kérdéseire? Ennyire utáljátok Gerát? Válaszoljatok a kérdéseimre, és ne csak fikuzzatok!
Avatar
danko94
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2312
Csatlakozott: 2006.11.03. 19:41:06
Tartózkodási hely: Pécs

2008.05.24. 17:36:01

Olafinho írta:Szerintem te Qrvra félreértettél, de azért a hsz-em utsó két gondolotát is próbáld meg értelmezni.

Olvasd újra testvér, aztán törölheted is a saját hsz-edet, mert érdemben nem reagál az enyémre, csak Zoli-bát fikázza. A Benfica, v az Everton az milyen autó? Lehet azok mennének Trabi motorral? Egyébként Gerának csak a kasznija Trabant, a motorja W. És négyütemű!

Leírtam:1. nem reális 2. Több TISZTELET! :D
Azért az Everton és a Benfica nem Barcelona! Amúgy meg arról nem beszélnek h ezekbe a csapatokba milyen feladatokat kapna!!!(lehet h meccsenként kapna 10 percet...)
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.05.24. 17:35:58

Kilibarca!

Nem a szezon közbeni aljasságairól beszélek. Azért ne kavarjuk már össze a levest a hússal. Annyit mondtam, hogy a távozását abból a szempontból csinálta kultúráltan, hogy összesen 1x mondta még januárban, hogy lehet, hogy távozik. Aztán mikor vége lett a szezonnak, sajtótájékoztatón bejelentette és a vezetők is kultúráltan kommentálták, közös megegyezés volt. Nem a sárga lapjáról és a hazamenéséről beszéltem, hanem EGY KÉRDÉSBEN HASONLÍTOTTAM ÖSSZE HLEB-el.

A felesleges félreértések csak plussz munkát adnak :)
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
Csak a Barca!
Capitá del Barça
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2007.01.21. 09:52:27
Tartózkodási hely: Sin City
Kapcsolat:

2008.05.24. 17:35:51

kovinho írta:Azt mondja, hogy az El Mundo információ szerint. Nos, ott nincs semmi.
Foci 24...
Tévedsz. Ez tényleg fenn volt az Mundon, én olvastam.
Olafinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2008.04.16. 17:12:24

2008.05.24. 17:34:15

danko94 írta:
Csak a Barca! írta:Azt a szintet ő is megütné, mint Ezquero, de szerintem még a Guddy szintjét is.
Na azért ne nevettess h Guddy szintjét eléri gera...Ez egy hülyeség Guddy nagyon jól játszott a cselzíbe és bajnok is lett ezért hoztuk el. Pont ebben a szezonban pedig Gera kiesett a WBA-val gondolkozzunk már egy picit please...

...PLÍZ! Melyik szezonban élsz?
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2008.05.24. 17:33:58

gekkodan írta:
Hát azért elég érdekes, ahogy hetek óta balhézik az Arsenalnál, hogy eligazol. Persze megteheti, de lehetett volna csendesen és kultúráltan csinálni, ahogy mondjuk nálunk Deco, aki leült a vezetőkkel, megegyezett és bejelentette. Hleb hónapok óta ordibál és Wenger állandóan a médián keresztül nyugtatgatta. Most már azt írják, hogy elfogadta a vezetőség, hogy menni akar, de azért ezt lehetett volna finomabban is. Az a fajta udvarlás, amit az Internek vágott le, még szezon közben, szintén elég furi. Ettől még jo player, de ide Silva kell.
Ez nagyon érdekes amit írsz Deco kultúráltan, csenedesen maximum így jött le hogy kapjunk érte valami pénzt . De akar ki is rúghatták volna mint a .... ! Elment meccs közbe .... és te őt nevezed kultúráltnak :) :roll:

Cech :D Foci24 :D ennyi ... kell a francnak !
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kilibarca 2008.05.24. 17:34:56-kor.
Olafinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2008.04.16. 17:12:24

2008.05.24. 17:32:24

Varga Tamás írta:Olafinho!
Gera a Barcában? Ez olyan, mintha Gulyás Robit a LAL csapatával hoznánk összefüggésbe. Sok marhaságot olvastam már, sok viccet leírtatok már, de ez valamennyit übereli. Meg kellene őrizni hidegvérünket és rtealitásérzékünket, és ilyen, ill. ehhez hasonló szellemi termékektől megkímélni a T. nagyérdeműt. Ne váljunk már nevetségessé A Ferrariba sem egy Trabant motorját teszik bele... :shock:
Szerintem te Qrvra félreértettél, de azért a hsz-em utsó két gondolotát is próbáld meg értelmezni.

Olvasd újra testvér, aztán törölheted is a saját hsz-edet, mert érdemben nem reagál az enyémre, csak Zoli-bát fikázza. A Benfica, v az Everton az milyen autó? Lehet azok mennének Trabi motorral? Egyébként Gerának csak a kasznija Trabant, a motorja W. És négyütemű!

Leírtam:1. nem reális 2. Több TISZTELET! :D
Avatar
Csak a Barca!
Capitá del Barça
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2007.01.21. 09:52:27
Tartózkodási hely: Sin City
Kapcsolat:

2008.05.24. 17:32:03

Messa írta:Véletlenül rákattoltam, bocs ha már volt, de ez érdekes. Csak 1 a baj: foci24... Szóval ez nagyon valószínű, hogy nem igaz.
Lehet, hogy Cech érkezik? :shock:
Hát ezt elég sokfelé írták már, de szerintem nagy kamu az egész, állítólag 48 milla lenne az ára, vagy valami hasonló... Annyit meg úgyse adunk játékosért, még mezőnyjátékosért sem, nem hogy kapusért.
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2008.05.24. 17:32:02

Messa írta:Véletlenül rákattoltam, bocs ha már volt, de ez érdekes. Csak 1 a baj: foci24... Szóval ez nagyon valószínű, hogy nem igaz.
Lehet, hogy Cech érkezik? :shock:
Azt mondja, hogy az El Mundo információ szerint. Nos, ott nincs semmi.
Foci 24...

Fedor János vagy ki a lófalloszra meg különböző köveket dobálnék. Ennyi hülyeséget összeírkálni :D
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.05.24. 17:31:32

Messa írta:Véletlenül rákattoltam, bocs ha már volt, de ez érdekes. Csak 1 a baj: foci24... Szóval ez nagyon valószínű, hogy nem igaz.
Lehet, hogy Cech érkezik? :shock:
The Sun... Ennyit erről.

A Petr Cech-es cikk pedig egyenlő a röhejjel. Ez a foci24.com egy akkora alibi hely, hogy szerintem maguk sem hiszik el, mit alkotnak.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
danko94
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2312
Csatlakozott: 2006.11.03. 19:41:06
Tartózkodási hely: Pécs

2008.05.24. 17:30:49

Csak a Barca! írta:Azt a szintet ő is megütné, mint Ezquero, de szerintem még a Guddy szintjét is.
Na azért ne nevettess h Guddy szintjét eléri gera...Ez egy hülyeség Guddy nagyon jól játszott a cselzíbe és bajnok is lett ezért hoztuk el. Pont ebben a szezonban pedig Gera kiesett a WBA-val gondolkozzunk már egy picit please...gera szintű játékos van Spanyolban 30ezer miért igazolnának le egy Magyart! Szvsz Gera nem is jönne el mert tudná h úgysem játszana és ő (kijelentése szerint) játszani akar jövőre egy rangos európai kupában(BL v UEFA).

Hrisztonak én is örülnék de ő lehetett vna Rijkaard segédje is idén és akk talán most lenne 1 jó R10-ünk mert ő még a ...-t is kiverte vna belőle és hajotta vna mint az állat.

A Robinho ügyhöz meg annyit h mi adhatunk margitéknak Figo-t ők nem adhatnak nekünk Robinhot??? Hogy is van ez....???? De ha megy oda C.Roni akk robinho-t sztem eldaják...
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2008.05.24. 17:30:47

Csak a Barca! írta:Touré lehet, hogy elhagyja az ágyúsokat.

Hát, ha ez valóban így van, akkor gondolkodás nélkül meg kell vennünk. Nála jobb védőt keresve se találunk.
nem lenne rossz. ráadásul tud jobb oldalon is játszani, mondjuk én nem ott számítanék rá. Meg Yaya is szívesen játszana vele egy csapatban.
Kép
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.05.24. 17:29:37

Csak a Barca! írta:Touré lehet, hogy elhagyja az ágyúsokat.

Hát, ha ez valóban így van, akkor gondolkodás nélkül meg kell vennünk. Nála jobb védőt keresve se találunk.
Úgy is nyilatkozott Yaya h játszana Kolo-val eggyüt szal Tourénak én is örülnék bár sztem marad az Arsenal-ban.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3813
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2008.05.24. 17:27:21

Véletlenül rákattoltam, bocs ha már volt, de ez érdekes. Csak 1 a baj: foci24... Szóval ez nagyon valószínű, hogy nem igaz.
Lehet, hogy Cech érkezik? :shock:
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.05.24. 17:27:06

visca el barca írta:
CSENDES, ALÁZATOS


mint amilyen játékos most nekünk kell...
Hát azért elég érdekes, ahogy hetek óta balhézik az Arsenalnál, hogy eligazol. Persze megteheti, de lehetett volna csendesen és kultúráltan csinálni, ahogy mondjuk nálunk Deco, aki leült a vezetőkkel, megegyezett és bejelentette. Hleb hónapok óta ordibál és Wenger állandóan a médián keresztül nyugtatgatta. Most már azt írják, hogy elfogadta a vezetőség, hogy menni akar, de azért ezt lehetett volna finomabban is. Az a fajta udvarlás, amit az Internek vágott le, még szezon közben, szintén elég furi. Ettől még jo player, de ide Silva kell.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Lezárt