Offtopic #2

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik korcsoportba tartozol?

10 alatt
2
0%
10-15
52
12%
15-20
191
46%
20-25
114
27%
25-35
47
11%
35-50
7
2%
50+
5
1%
 
Szavazatok száma: 418
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.07.27. 22:49:41

chonggy írta:jöhet PÜ-ben? copy/paste-lem,amit irt,ok? :lol:
Tökéletes. :D Köszi. :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
chonggy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2008.06.03. 22:23:36
Tartózkodási hely: nagybecskerek (szerbia)

2010.07.27. 22:49:14

jöhet PÜ-ben? copy/paste-lem,amit irt,ok? :lol:
Kép

„Madrid, cabron, salude al campeón”-Samuel Eto`o
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.07.27. 22:47:51

Uhh, ez nekem ilyenkor már fárasztó srácok. De az USA és az oroszok is akkora részben titkos fegyver arzenállal rendelkeznek, hogy simán jó üzlet lenne nekik.

A ruszkik épp most szavazták meg a 700 milliárd eurós fegyver programjukat. Ha jól emlékszem. :)

Csongi, megosztod velem a jótanácsokat? :)

Hát ja, hiába. :(
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
chonggy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2008.06.03. 22:23:36
Tartózkodási hely: nagybecskerek (szerbia)

2010.07.27. 22:47:03

Victor_Valdes írta:
chonggy írta::lol: úgylátszik... :lol:
nálad esik az eső? :lol:
Szakad mint az atom. :lol:

holnap délelőtt nézek táskát. :P Mutogattam itt délelőtt. Remélem találok is. Délután meg valami konditermet kellene kerítenem, jó árbe. Csak akk viszább kellesz hagyni a káros cuccokkal . :D :D

akk ma is hiába a munkaruha... :lol:
én is kondiba akarok menni,már 1 hónapja...épp PÜ-ben irogatok egy sráccal,ellátott idáig pár jótanáccsal... :)
Kép

„Madrid, cabron, salude al campeón”-Samuel Eto`o
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.07.27. 22:45:49

Victor_Valdes írta:Ha az USA-nak bedől a gazdasága, úgy igazán, és nem csak "ámítás" szintjén, akkor abból gáború lesz. Mert a háború amerikának csak nyereség. Minimális veszteség, míg rengeteg eladott nyersanyag, fagyver, stb.
Azt mondják a háborúhoz 3 dolog kell: pénz, pénz, pénz
Persze ha nem az USA háborúzik, akkor ők jól járhatnak a fegyvereladásokkal, csak ha az ő gazdaságuk bedől, akkor mindenkié, és akkor nincs pénz fegyverre, arról nem is beszélve, h alapos anarchiában lesznek
bowlinggolyo írta: Miért nem jó téma? :D

Amúgy igen az USA mint szuperhatalom elég sok mindent megtud tenni és mivel a legtöbb tőke tőlük származik amit tök mind1 h hogyan értek el így a lehető legmegbízhatóbb.Amúgy az h ha az egész bedől és a szolgáltató szféra bedől azért azt nem hiszem mert ugyan úgy a szolgáltató szektorban van az eü ellátás,fodrász,bevásárlás,dokumentálás stb
Jó téma, nekem tetszik.
Akkor képzeld el a következőt: bankszféra megszűnik, banki alaklmazottat kirúgják, neki ezért nincs pénze pszichológusra, pszichológusnak nincs pénze, taxira, taxisnak nincs pénze fodrászra
Arról nem is beszéljünk, h ha egy nemzetgazdaság összeomlik, milesz az egészségügyből
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.07.27. 22:44:36

chonggy írta::lol: úgylátszik... :lol:
nálad esik az eső? :lol:
Szakad mint az atom. :lol:

holnap délelőtt nézek táskát. :P Mutogattam itt délelőtt. Remélem találok is. Délután meg valami konditermet kellene kerítenem, jó árbe. Csak akk viszább kellesz hagyni a káros cuccokkal . :D :D
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
chonggy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2008.06.03. 22:23:36
Tartózkodási hely: nagybecskerek (szerbia)

2010.07.27. 22:42:38

:lol: úgylátszik... :lol:
nálad esik az eső? :lol:

engem pedig csak a szerb politika,mert ahhoz van közöm,az én jövőmről van szó...hogy a jenkikkel mi lesz,nem nagyon izgat...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára chonggy 2010.07.27. 22:45:21-kor.
Kép

„Madrid, cabron, salude al campeón”-Samuel Eto`o
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.07.27. 22:41:52

Elkezdődött az élet? :D Na hajrá, amugy mizu? :D

Csongi, ez a téma engem eléggé érdekel, meg úgy az egész politika, pénzvilág, de a többségtől eléggé eltér a véleményem , vitázni ezen meg nincs értelme itt. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Victor_Valdes 2010.07.27. 22:43:16-kor.
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2010.07.27. 22:39:10

sjd írta:Egyébként most ez lesz a téma hajnal 2-ig? :D
Miért nem jó téma? :D

Amúgy igen az USA mint szuperhatalom elég sok mindent megtud tenni és mivel a legtöbb tőke tőlük származik amit tök mind1 h hogyan értek el így a lehető legmegbízhatóbb.Amúgy az h ha az egész bedől és a szolgáltató szféra bedől azért azt nem hiszem mert ugyan úgy a szolgáltató szektorban van az eü ellátás,fodrász,bevásárlás,dokumentálás stb
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
chonggy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2008.06.03. 22:23:36
Tartózkodási hely: nagybecskerek (szerbia)

2010.07.27. 22:38:52

sjd írta: Egyébként most ez lesz a téma hajnal 2-ig? :D
remélem nem,mert én nem értek hozzá...
Kép

„Madrid, cabron, salude al campeón”-Samuel Eto`o
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.07.27. 22:38:47

Ha az USA-nak bedől a gazdasága, úgy igazán, és nem csak "ámítás" szintjén, akkor abból gáború lesz. Mert a háború amerikának csak nyereség. Minimális veszteség, míg rengeteg eladott nyersanyag, fagyver, stb. De hadjuk ez egy nagyon összetett dolog, amit mindenki másképp lát. :)

Nem. Ez túl megterhelő nekem ilyenkor este. :D
Mellesleg éjfélnél tovább nem leszek, holnap délelőtt végigjárom a várost ilyen vacak táskáért. utána meg keresek vmi konditermet. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Victor_Valdes 2010.07.27. 22:39:56-kor.
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.07.27. 22:35:14

Barcaádám írta:Üdv mindenkinek!Mivel nem csak nekem engem mozgattak meg a hírek , és már beszélgettünk a pénzügyekről kicsit keresgéltem a neten és találtam egyet s mást...

Mivel volt összehasonlítás az USA-val is , mondván hogy 'hát ők is megvannak pedig a legnagyobb adósságuk nekik van' ez így igaz, nekik a legnagyobb ami bődületes összeg,és valószínűleg azért vannak meg mert a gazdaság nagyon jó 1, 2nagy a fogyasztás amiből nagy bevétel származik és ez a nagy adósság főként lebontva a többi országhoz képest nagyon kevés.Az USA fő hitelezői Kína és Japán. Itt a lista az országok pénzügyi helyzetéről:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_co ... ernal_debt
igen igazatok volt mindenki hitelből gazdálkodik.Ez a rendszer.De kérdem én , hogy lehet ezt fenntartani?? Na ennyit erről csak azért írtam erről mert volt erről is szó.
Hát tulajdonképpen eléggé pengeélen van a dolog
Egyesek azt mondják, h inkább asztalosnak tanuljunk, mert ha bedől ez az egész, akkor bukjuk a szolgáltatási szférát, ahol ugye jelengleg a lakosság 70%a dolgozik
Másrészt az USA hitelállományára magyarázatot ad az, h ők a világ legnagyobb működőtőke exportőrei, azaz a transznacionális vállalatokon kersztül ők helyezik ki a legtöbb pénzt.
Namost ha én tökömtudjami gyárat akarok létesíteni Kínában, azt miből fogom megtenni? Hitelből persze. Más kérdés, hogy amikor az üzlet beindul, vissza tudom fizetni, de addig is hitelből van (arról nei s beszéljünk h mi van ha nem indul be)
USA még jobb helyzetben van, mert ők még nem kerültek adósságcsapdába, ahol nagyon sok kissebb ország van
(azaz h a régi hitel kifzetéséhez új hitelt kell felvenni, de a kamat miatt egyre több pénzzel tartoznak)

Egyébként most ez lesz a téma hajnal 2-ig? :D
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.07.27. 22:21:05

Barcaádám írta:Üdv mindenkinek!Mivel nem csak nekem engem mozgattak meg a hírek , és már beszélgettünk a pénzügyekről kicsit keresgéltem a neten és találtam egyet s mást...

Mivel volt összehasonlítás az USA-val is , mondván hogy 'hát ők is megvannak pedig a legnagyobb adósságuk nekik van' ez így igaz, nekik a legnagyobb ami bődületes összeg,és valószínűleg azért vannak meg mert a gazdaság nagyon jó 1, 2nagy a fogyasztás amiből nagy bevétel származik és ez a nagy adósság főként lebontva a többi országhoz képest nagyon kevés.Az USA fő hitelezői Kína és Japán. Itt a lista az országok pénzügyi helyzetéről:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_co ... ernal_debt
igen igazatok volt mindenki hitelből gazdálkodik.Ez a rendszer.De kérdem én , hogy lehet ezt fenntartani?? Na ennyit erről csak azért írtam erről mert volt erről is szó.
Erre itt válaszolok. röviden én összetetten nem tudom kifejteni neked az egész lényegét, de ha tényleg érdekel linkelek pár videót, ami segít megérteni az egész bankrendszert.

Az egész lényege az, ha az emberek nem vesznek fel hitelt, vagy a bankokból kivenné mindenki a pénzét összeomlana a világgazdaság. Nagyon-nagyon leegyszerűsítve, a hitelek tartják fenn a mai gazdaságot.
(tudom vannak akik nem értenek egyet ezzel, de én ezt a nézetem tartom.)

Szal videók:
1
2
3
4
5

Elég hosszú és megterhelő film, youtube verzióba, de akit tényleg érdekel megéri egyszer rászánni az időt. :)

Szerk.: Csongi, igen az övé.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Victor_Valdes 2010.07.27. 22:29:43-kor.
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
chonggy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2008.06.03. 22:23:36
Tartózkodási hely: nagybecskerek (szerbia)

2010.07.27. 21:43:15

a salátamagazin FankaDeli oldala?mert ott minden második hir róla szól...
Kép

„Madrid, cabron, salude al campeón”-Samuel Eto`o
Avatar
messibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2010.07.14. 12:33:00
Tartózkodási hely: Szeged környékén Forráskúton

2010.07.27. 21:02:33

sjd írta:
Tocy írta:Fabregast még mindig nem venném én biztosra....majd ha itt lesz a Camp Nouban Barca-mezben a bemutatásán....
Támadt egy nagyon beteg ötletem: Pique felhívja Cescet, h "nem ugrunk át a Camp Nouba?". És amikor Fabregas belép, 98 ezer ember kiált fel, h "Meglepetés!". Ezen tényleg annyira meglesz lepődve, h Pique és Puyol újra megcsinálja a mezráhúzást, Rossel megragadja Cesc kezét, csinálnak 200 fotót, és el is van intézve.

Hogy tetszik?
mikor kezdjük? hozom a mezt :D :lol:
Kép
a siget készítette Victor (vuvu)
socio66

2010.07.27. 20:58:43

szerintem jól gondold meg,hogy tényleg akarod-e azt a tetkót, így fiatalon könnyen abba a hibába eshetsz hogy olyan dolgot dobsz magadra,amit felnőttként megbánsz,az eltávolítás meg nem egyszerű.
korhatár nincsen,18 alatt szülői beleegyezés kell,annyi.
viszont ha nyúlsz,hízol,vagy izmosodsz jelentősen később,akkor elmosódhat a minta,de ez nyilvánvaló.
mondjuk amit te írtál,ott nem áll fenn ennek a veszélye.
de mondom,én meggondolnám tízszer is a dolgot a helyedben.
amúgy maga a gesztus szép,nekem nem jutna eszembe ilyen.
:oops: :)
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.07.27. 20:52:58

Van 2 Bithorlo meghívóm. Akit érdekel írjon PÜ-t.

szerk.: elkeltek
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lui1698 2010.07.27. 21:13:17-kor.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.07.27. 20:50:36

csababarca írta:
Ahol eddig én nézegettem,legyen net,vagy szalon,ott úgy volt,hogy 14évtől is lehet,de csak szülői engedéllyel,és úgy,hogy jelen is van egy szülő. 18 évtől meg már saját döntés.
Én is így tudom. :wink:
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.07.27. 20:47:43

bowlinggolyo írta:
katalunya írta:a,és ezt a tetkót hány éves kortól lehet?Mien árak vannak így nagyátlagba? Előre is kszi :)
Én nem tudok arról h lenne bármiféle korlátozás korhoz kötve.Aki tud ilyenről az leírhatná.

Ahol eddig én nézegettem,legyen net,vagy szalon,ott úgy volt,hogy 14évtől is lehet,de csak szülői engedéllyel,és úgy,hogy jelen is van egy szülő. 18 évtől meg már saját döntés.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2010.07.27. 20:40:00

katalunya írta:Azt szeretném megkérdezni,h a tetkó mien rossz tulajdonságot hozhat maga után? Még fiatal vagyok hozzá,csak a nagyszüleim,szüleim,és bátyám születési éveit akarom a csuklóm aljára tetováltatni majd.és tőlük nem kérdezem meg mer majd meglepetés lesz.Ja,és ezt a tetkót hány éves kortól lehet?Mien árak vannak így nagyátlagba? Előre is kszi :)
Ha nem egy steril helyen csinálják steril tűvel akkor vérfertőzéseket kaphatsz nagyon könnyen.A festékre amit a bőrödbe visznek lehet h allergiás vagy szóval érdemes egy allergia vizsgálatot végezni.Mivel a csuklód környékére akarod így könnyedén megbélyegezhetnek,ami miatt akár nehezebben kaphatsz munkát.Egyébkét még lehetne sorolni a hátrányait.Én nem tudok arról h lenne bármiféle korlátozás korhoz kötve.Aki tud ilyenről az leírhatná.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
katalunya
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2009.10.18. 17:43:30
Tartózkodási hely: Ghana

2010.07.27. 20:31:10

Azt szeretném megkérdezni,h a tetkó mien rossz tulajdonságot hozhat maga után? Még fiatal vagyok hozzá,csak a nagyszüleim,szüleim,és bátyám születési éveit akarom a csuklóm aljára tetováltatni majd.és tőlük nem kérdezem meg mer majd meglepetés lesz.Ja,és ezt a tetkót hány éves kortól lehet?Mien árak vannak így nagyátlagba? Előre is kszi :)
Kép
Dream Team: Valdés-Dani A.,Beckenbauer,Piqué,Roberto C.- Y.Touré-Xavi,Iniesta-Messi,Eto'o,Henry
"Csak türelmesen, és minden jól fog elsülni” - Pep Guardiola
Make the ball happy :)
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.07.27. 19:48:27

Tocy írta:Fabregast még mindig nem venném én biztosra....majd ha itt lesz a Camp Nouban Barca-mezben a bemutatásán....
Támadt egy nagyon beteg ötletem: Pique felhívja Cescet, h "nem ugrunk át a Camp Nouba?". És amikor Fabregas belép, 98 ezer ember kiált fel, h "Meglepetés!". Ezen tényleg annyira meglesz lepődve, h Pique és Puyol újra megcsinálja a mezráhúzást, Rossel megragadja Cesc kezét, csinálnak 200 fotót, és el is van intézve.

Hogy tetszik?
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.07.27. 18:25:38

kanty írta: :roll: Remélem ez ay állapot változni fog...
Ez egy ilyen év...Hihetetlen, hogy csak egy-két nap nem volt eső,de akkor is elég hideg volt. Ebből kifolyólag a strandra is csak egyszer tudtam elmenni :cry: .

Más: látom jó élet volt itt az éjjel :D
"And my heart will leave you never."
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.07.27. 15:36:57

Na mind1, én eldöntötem ilyen kell nekem. :D Ami nem fér bele azt hordom kézbe. :lol: Vagy mittudom én. :D
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
gygerike
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2009.08.12. 21:21:41
Tartózkodási hely: Acapulco

2010.07.27. 15:36:02

Victor_Valdes írta:
gygerike írta:http://webshop.playersroom.hu/nike_heri ... .html/hun/


Erről mi a véleményed ? :)
ez is bejövős, csak nem hiszem, hogy itt kapnék. Bár haelállna az eső végigjárnám a várost. :)

Az igazi kérdésem még mindig adott. Valakinek volt már ilyen táskája? Könyvek beleférnek? És ha nem férnek akkor hova a bajba tegyem. :D
Az oldalrol megtudod rendelni ha tetszik , csak az még + költség (azt írják 1200 ft ). Hát nagyobb könyvek tuti nem férnek bele :S :). Azokat hova rakd fogalmam sincs :D
Visca El Barca
Kép
Lezárt