Jeremy Mathieu

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Hány pontra értékeled az idei szezonját?

1
3
7%
2
2
4%
3
2
4%
4
2
4%
5
8
17%
6
5
11%
7
16
35%
8
6
13%
9
0
0 szavazat
10
2
4%
 
Szavazatok száma: 46
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.10.04. 20:24:47

érdekes volt ma a baloson, sztem teljesen jól nyomta és sokszor vissza is ért védekezni, jött-ment mint egy gép. azért technikailag elég gyatra (főleg albához képest), ennek ellenére jól megoldotta a dolgokat, volt szép két begurítás mesinek, sajna mindkettő 10 centivel mélyebb volt mint kellet...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7464
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.10.01. 17:48:11

Attól, hogy Cavani 1vs1-ben megforgatta én nem sároznám. Volt, hogy Marquinhos segítséggel sem tudott mit kezdeni Neymarral. Vagy gondoljunk bele mit csinált volna az egekig magasztalt Luiz mondjuk, ha Messi egyedül viszi rá lendületből. Nem hiszem, hogy tudta volna melyik bolygón van.

Nem ezek azok a hibák, amik felróhatók neki, hanem volt két könnyelmű labdaeladása saját térfélen, illetve egy-két helyezkedési hibát is vétett, de szerencsére Mascheranoék ki tudták segíteni.

Olyan egetrengető hibái nem voltak, a gólok nem az ő lelkén száradnak, viszont az dühítő, hogy mindegyik, de az első kettő mindenképp elkerülhető lett volna. Mondjuk azt nem értettem Matuidi találatánál Alba miért húzta be a féket tökéletes helyzetet teremtve a beadásra.
Összességében nem Matyin múlt a vereség, igaz nem is játszott kiemelkedően.
Forca Barca!!!!
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.10.01. 15:20:24

csababarca írta:köszönöm,hogy előkapartál egy több mint két hónapos kommentet, ügyes vagy. :roll:
off: Fogalmam sem volt mikori a hsz, ezen az oldalon volt párral lejjebb, mint az enyém. Szóval gondoltam a tegnapi meccs alapján írtad, ezek szerint nem, amiért elnézést is kérek. OFF vége
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.10.01. 15:13:32

danianevem írta:
csababarca írta:Remélem kezdő lesz az első klasszikuson,és Ronaldoék rommá alázzák
Csbal írta:biztos h kezdeni fog és az is h rommá lesz alázva, Alvessel együtt.
Most komolyan azt remélitek, hogy a klasszikuson majd rommá alázzák és így a csapatot is? Nekem sem a kedvencem, de rosszat nem kívánnék sem neki, sem más Barca játékosnak. Kapja össze magát, tegye pozitív értelemben emlékezetessé karrierjének utolsó pár évét.

Arról nem is beszélve: tegnap sem ő volt a leggyengébb láncszem, bár ez inkább a többi védőre nézve kritika. Piquénél nem rosszabb, ha meg jól alakulnak a dolgok, akkor szezon végére már a Bartra-Vermaelen duó fog biztosítani hátul.

köszönöm,hogy előkapartál egy több mint két hónapos kommentet, ügyes vagy. :roll:

Azóta dícsértem, ha nem olvastad volna vissza az egész topicot, többször is. Tegnapi miatt sem vettem elő,miért tettem volna?

De a tények tények maradnak, az árából lehetett volna jobb alternatívát hozni, akár a ligán belül is. Nekem semmi bajom nem lenne vele,ha lenne 1-2 világklasszis középső védőnk,ő meg lenne a helyettesük. De úgy hoztuk őt ide, hogy volt eddig 2 közepes középső védőnk, meg egy behazudott középső védőnk. Aztán jött ő 20M-ért, középhátvédnek,mikor balbunkó volt karrierje 90%ban.

De mindegy, ha rászolgál a dícséretre,meg fogja kapni, olvass vissza, kevésszer vettem elő,mióta itt van, mert nem adott rá okot, hoz egy jó átlagot, tőle többet nem várok el.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2014.10.01. 15:10:47

Balinho írta:Néha van értelme, hogy az ember a betlit kívánja, hátha akkor meglépik az illetékesek a szükséges változtatást. Volt ilyen a Rijkaard-éra végén is, de Martino-időszaknak is bukással kellett végződnie, hogy nulláról építkezhessünk. De most miért kívánjátok azt, hogy Matyi/Alves bukjon, amikor nincs alternatívájuk?

Matyinak eddig volt három bizonytalan meccse, kettő olyan amit tisztességgel lehozott (ahol mondjuk kb nulla volt a nyomás rajta), Masch megteszi a tőle telhető legtöbbet, de képességei khv-ben limitáltak és az adottságaiból adódóan mindig benne lesz a hiba. Pique remek alapanyag, de ha nincs aki irányítsa, akkor olyan szertelenné válik, hogy csak kárt okoz, Vermáról semmit nem tudunk, Bartrát hiába látom én jónak, ha évről-évre minden edző sarokbaülteti.

Sajnos a jelenlegi védőállományból valaki vagy gyors és robbanékony, vagy magas és fizikális. Sajnos arra, hogy legyen olyan védőnk, aki mindkét kategóriának megfelel, arra sajnáltuk a pénzt.

Ebből adódóan a helyzet egyszerű. Ha az ellenfél térfelén állomásozunk, akkor az ellenfél egy teljes térfelet kap a kontrázásra, ergo a Matyi-Pique vonal jó eséllyel megszenved, mert eleve lassabb, mint az átlagos szélsők, egy Cavani-kaliber meg forgatja majd Mathieut, mint a gyroshúst. Ha meg jön a Masch-vonal, aki robbanékony és energikus, akkor minden beadásnál fohászkodhatunk.

Szerintem láthatóak a hibák így is, van is ok a félelemre, viszont cca 2 évig nincs lehetőség a változtatásra, szóval én inkább azt remélem, hogy megerősített kp-védekezéssel inkább valahogy ki tudjuk küszöbölni a hiányosságokat, mintsem hogy az orrom alá dörgöljék egy Matyi/Alves alázó szeánsz keretében...
Olyan középső védő alig van(ha van), akire egy Cavani gyorsaságú ember vezeti ne futná le vagy verné meg egy az egyben. A sokak által áhított Benatiat egy Cavaninál gyengébb képességű csatár össze-vissza szívatta a CSKA meccsen tegnap...
Inkább azon kéne változtatni, hogy ne legyen ekkora területe kontráznia az ellenfélnek, mert akkor a jobb csapatok, akiknek van egy-két gyors, jól cselező csatáruk szét fogják szedni a Barcát. Amúgy tegnap a letámadásunk szinte semmit nem ért, úgy labdázgattak a PSG-sek, ahogy akartak, egy-két alkalom volt, amikor elrúgták amerre álltak, de ha sikerült kipasszolniuk, akkor óriási területeik voltak és sebességből hozhatták a védelemre a labdát. Inkább vissza kéne zárni Messiéknek is a félpályához, ha nincs nálunk a labda, aztán, ha labdát szerzünk, akkor gyors kontra, mint a Real.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2014.10.01. 14:51:03

Néha van értelme, hogy az ember a betlit kívánja, hátha akkor meglépik az illetékesek a szükséges változtatást. Volt ilyen a Rijkaard-éra végén is, de Martino-időszaknak is bukással kellett végződnie, hogy nulláról építkezhessünk. De most miért kívánjátok azt, hogy Matyi/Alves bukjon, amikor nincs alternatívájuk?

Matyinak eddig volt három bizonytalan meccse, kettő olyan amit tisztességgel lehozott (ahol mondjuk kb nulla volt a nyomás rajta), Masch megteszi a tőle telhető legtöbbet, de képességei khv-ben limitáltak és az adottságaiból adódóan mindig benne lesz a hiba. Pique remek alapanyag, de ha nincs aki irányítsa, akkor olyan szertelenné válik, hogy csak kárt okoz, Vermáról semmit nem tudunk, Bartrát hiába látom én jónak, ha évről-évre minden edző sarokbaülteti.

Sajnos a jelenlegi védőállományból valaki vagy gyors és robbanékony, vagy magas és fizikális. Sajnos arra, hogy legyen olyan védőnk, aki mindkét kategóriának megfelel, arra sajnáltuk a pénzt.

Ebből adódóan a helyzet egyszerű. Ha az ellenfél térfelén állomásozunk, akkor az ellenfél egy teljes térfelet kap a kontrázásra, ergo a Matyi-Pique vonal jó eséllyel megszenved, mert eleve lassabb, mint az átlagos szélsők, egy Cavani-kaliber meg forgatja majd Mathieut, mint a gyroshúst. Ha meg jön a Masch-vonal, aki robbanékony és energikus, akkor minden beadásnál fohászkodhatunk.

Szerintem láthatóak a hibák így is, van is ok a félelemre, viszont cca 2 évig nincs lehetőség a változtatásra, szóval én inkább azt remélem, hogy megerősített kp-védekezéssel inkább valahogy ki tudjuk küszöbölni a hiányosságokat, mintsem hogy az orrom alá dörgöljék egy Matyi/Alves alázó szeánsz keretében...
visca el barca írta:bár mangala biztos megoldaná ezt is
Ezt viszont nem értem. Mangala jó játékos, eddig amikor a Cityben láttam megbízhatóan játszott, volt hogy kiemelkedően. A semmit sem bizonyított Marquinhos is jól játszott tegnap, Benatia is jó kis védő. Azért mert nem őket igazoltuk ne legyen már divat fikázni őket. Én tartom, hogy nagyobb fantázia lett volna bennük, mint Matyiban, Verma meg egyelőre pont azt hozza, amitől sokan tartottunk, azaz hogy sérülés miatt nem bevethető.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.10.01. 11:13:42

csababarca írta:Remélem kezdő lesz az első klasszikuson,és Ronaldoék rommá alázzák
Csbal írta:biztos h kezdeni fog és az is h rommá lesz alázva, Alvessel együtt.
Most komolyan azt remélitek, hogy a klasszikuson majd rommá alázzák és így a csapatot is? Nekem sem a kedvencem, de rosszat nem kívánnék sem neki, sem más Barca játékosnak. Kapja össze magát, tegye pozitív értelemben emlékezetessé karrierjének utolsó pár évét.

Arról nem is beszélve: tegnap sem ő volt a leggyengébb láncszem, bár ez inkább a többi védőre nézve kritika. Piquénél nem rosszabb, ha meg jól alakulnak a dolgok, akkor szezon végére már a Bartra-Vermaelen duó fog biztosítani hátul.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.10.01. 11:12:18

Normandia írta:Szerintem sem volt ma rossz. Nyilván méreteiből adódóan is nehezebben fordul, ha átjátszák lendületből. Az ilyen tipusu védők a helyezkedésükkel fizikai előnyükkel tudnak érvényesülni, a játék olvasásával. Nagyon sokszor előzte meg az ellenfelet.
én is így láttam. lehet mondani h markinnyosz meg luiz milyen jó volt, de azért csak a hülye nem látje hogy egy statikus focit sokkal könnyebb levédekezni mint egy kontrát, ahol mennek az egyvéeggyek, és a lendületben lévő támadónak sokkal nagyobb esélye van megverni az egy szem védőt. luiznak könnyű úgy fogni messit, hogy ott volt mellette markinnyosz meg matuidi állandóan...

bár mangala biztos megoldaná ezt is













:mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Csbal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013.11.27. 12:54:35

2014.10.01. 11:00:55

csababarca írta:Remélem kezdő lesz az első klasszikuson,és Ronaldoék rommá alázzák.
Nevetséges,érthetetlen igazolás, ha nem jön valami klasszis akkor pláne az. Puyolt vele pótoltuk, ez szégyen,mit gondolhat szegény kapitány most...
biztos h kezdeni fog és az is h rommá lesz alázva, Alvessel együtt. Tegnap után sztem még most is szédül, annyira beleült a ringlispílbe. Egyszerűen annyira megforgatták, h azt sem tudta milyen rendezvényen van. Gyenge sajnos. Szegény kapitány...
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2014.10.01. 06:46:47

Szerintem sem volt ma rossz. Nyilván méreteiből adódóan is nehezebben fordul, ha átjátszák lendületből. Az ilyen tipusu védők a helyezkedésükkel fizikai előnyükkel tudnak érvényesülni, a játék olvasásával. Nagyon sokszor előzte meg az ellenfelet.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.10.01. 01:39:53

Azért nem oda írtam mert Mas nem belső védő! :twisted:
Amúgy meg azért mert David Luiz Mascherano mellett fordult le és így lett az 1. gól.
Matyival kapcsolatban leginkább csak a meccs eleji eladott labdája tűnt fel de bevallom őszintén,hogy 3-1nél már olyan ideges voltam,hogy csak fél szemmel néztem a meccset és inkább itt okoskodtam a fórumon! :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2014.09.30. 23:22:34

Leon írta:Lehet rosszul láttam de ma ő volt a legjobb védőnk,sőt az egyetlen aki értékelhető produkciót hozott le.
Én is úgy látom, hogy ez a szöveg inkább Mascherano-hoz illik jelen esetben :)
Kép

Titi - The Legend!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.09.30. 23:20:46

Leon írta:Lehet rosszul láttam de ma ő volt a legjobb védőnk,sőt az egyetlen aki értékelhető produkciót hozott le.
Ezt nem Masch topicjába akartad? :mrgreen:

Matyi amúgy nem volt vészesen rossz, de nem egyszer forgatta meg Cavani, volt, hogy a kisfőnök mentett a francia hibája után. Remélem a Real ellen nem ilyen lesz - már ha játszik -, mert ez kevés lesz egy Ronaldo ellen..
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.09.30. 23:14:31

Lehet rosszul láttam de ma ő volt a legjobb védőnk,sőt az egyetlen aki értékelhető produkciót hozott le.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
pepG1991
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2012.04.14. 19:57:56

2014.09.30. 23:05:36

Nem akarom pont őt elővenni, voltak jó páran, akik gyengébben teljesítettek, de minden tiszteletem ellenére, azért az alázatért amivel megy, hajt és akar, véleményem szerint hosszú távon nem ő lesz a megoldás középhátvéd poszton. Vannak nagy mentései, de sajnos ma is volt, hogy párszor elég szépen megforgatták. Egyértelmű, hogy volt ezek között olyan szituáció, amikor egy az egyben lendületből vitték rá, de pont ezekben a pillanatokban kellene, egy olyan védő, aki képes ezeket a szituációkat bravúrral megoldani (mint anno Puyol). Az pedig, hogy ő jelenleg a legjobb alternatíva (mascherano mellett) a középhátvéd posztra, az a többi játékosunkat és persze a szakmai vezetést minősíti. Vermaelenben bízok még, hogy összeszedi magát és megközelíti a régi Arsenal ban nyújtott formáját. Esetleg ha valami csoda folytán Piqué is régi önmagát idézné, akkor szerintem a Gerard-Vermaelen kettős ütős párost alkothatna, és talán akkor Mascherano is mehetne egy sorral feljebb, egy kis konkurenciát teremtve Busquetsnek, bár nálam ma is Mascherano játszott volna Busquets helyett, a védelemben pedig Bartra játszott volna. A Mascherano-Vermaelen kettős ellen egyedül a két játékos magassága szól.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.09.27. 15:43:43

Rumig írta:
visca el barca írta:most látom h matyi ferrarival jár edzésre. nem tiltott az ilyen? mintha anno zlatan hőzöngött volna ez miatt...
De, edzésre és meccsre elvileg a szponzor Audival kell menni.
akkor jól emlékeztem :D

vmi csávó megállította a kocsiját edzés előtt/után és matyitól követelte a 200 eurot amit a malaga elleni meccsen bukott el :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2014.09.27. 15:18:55

visca el barca írta:most látom h matyi ferrarival jár edzésre. nem tiltott az ilyen? mintha anno zlatan hőzöngött volna ez miatt...
De, edzésre és meccsre elvileg a szponzor Audival kell menni.
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.09.27. 12:59:21

visca el barca írta:most látom h matyi ferrarival jár edzésre. nem tiltott az ilyen? mintha anno zlatan hőzöngött volna ez miatt...
Az szerintem csak a Pep-éra alatt volt "betiltott". :)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.09.27. 12:50:20

most látom h matyi ferrarival jár edzésre. nem tiltott az ilyen? mintha anno zlatan hőzöngött volna ez miatt...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7464
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.09.17. 02:31:49

A Valenciaban Albaval a szélen alkottak nagyot, középen már korántsem volt kiemelkedő. Eddig nem rossz amit látunk tőle, bár a Villarreal ellen voltak megingásai, viszont azt se felejtsük el, hogy igazán klasszis csapattal még nem találkoztunk. Vagyis inkább úgy fogalmaznék, hogy a középső védőink még nem voltak igazán próbára téve, ami nagyban köszönhető annak, hogy az egész csapat jól védekezik.
Eddig megbízható teljesítményt nyújt, de egyelőre korai komoly következtetéseket levonni. mondjuk, ha a Bilbao ellen tényleg 17 labdaszerzése és 0 eladott labdája volt emelem kalapom.

Én személy szerint inkább Vermaelen-re leszek kíváncsi. Ha elkerülik a sérülések simán visszanyerheti a korábbi formáját, akkor pedig akár évekre meglehet egy klasszis középhátvédünk.
Forca Barca!!!!
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2014.09.16. 23:04:25

Én a fanyalgók táborát gyarapítottam, mindemellett persze nyilván annak szurkolok, hogy beváljon. Viszont nem értem itt a hurráhangulatot, ami körülötte van. Nem hozott le hibátlan meccseket a bajnokságban, a Villarreal ellen kifejezetten bizonytalan volt, gólokat kaphattunk volna a hibáiból. A Bilbao ellen elismerem jól és magabiztosan játszott.

Ettől függetlenül korainak érzem a dicshimnuszokat. Várjunk meg 10 meccset, utána talán kezdhet körvonalazódni, hogy milyen is Mathieu.
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2599
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2014.09.16. 22:45:16

Subinho írta:Valahogy nem értem ezt a Mathieu dolgot. Számomra ismeretlenül odakerül a Valenciához, amivel finoman szólva sem volt világvevő csapat. Nem tudom ki és mit látott meg ebben az emberben, nekem valahogy sosem volt magasan kiemelkedő a csapatból...Nem úgy mint pl. Alba. Aztán idejött és teljesen hihetetlen módon hiba nélkül hozza le a meccseket... Nem értem... De igazából már nemis érdekel, pozitív csalódás és most már Vermaelent képzelném el inkább a padon, mint Jeremyt, mert soha nem gondoltam volna, hogy ezt mondom, de nagyon meggyőző! Utoljára Maschal kapcsolatban voltam ilyen véleménnyel, amikor ide jött a 'pool-ból...Aztán bebizonyította, hogy klasszis!!!
Szerintem idáig se volt kétség senkinél, hogy a liga meccseit jól lehozza. Bár azt, hogy idáig hibátlanul lehozta a meccseket azt nem magának köszönheti, hanem inkább a szerencsének, mivel múltkor is lőtt majdnem egy gólt a saját kapunkba :lol: Még igazán mindig nem találkoztunk komoly ellenfelekkel gondolok itt például a PSG-re. Ott igazán kiderülni, hogy mennyit tud és mennyire számíthatunk rá.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.09.16. 22:43:56

sneco7 írta:akár nemzeközi szinten, hogy milyen gyorsak a játékosok, 5-10-30-50 illetve 100 méteren.
OFF: Walcott például 4,42-t nyomott 40 méteren pár éve.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.09.16. 22:37:19

Subinho írta:Valahogy nem értem ezt a Mathieu dolgot. Számomra ismeretlenül odakerül a Valenciához, amivel finoman szólva sem volt világvevő csapat. Nem tudom ki és mit látott meg ebben az emberben, nekem valahogy sosem volt magasan kiemelkedő a csapatból...Nem úgy mint pl. Alba. Aztán idejött és teljesen hihetetlen módon hiba nélkül hozza le a meccseket... Nem értem... De igazából már nemis érdekel, pozitív csalódás és most már Vermaelent képzelném el inkább a padon, mint Jeremyt, mert soha nem gondoltam volna, hogy ezt mondom, de nagyon meggyőző! Utoljára Maschal kapcsolatban voltam ilyen véleménnyel, amikor ide jött a 'pool-ból...Aztán bebizonyította, hogy klasszis!!!
Soha a büdös életben nem néztem a Valenciát, kivéve amikor a Barca ellen nyomták és azokon a meccsen, jó persze biztos nem az összesen, de megjegyeztem Matyiőt, hogy az ő oldalán nem igazán mentek el a Barcások. Ettől függetlenül nem ismertem és nem is repestem az örömtől, hogy idejön (árát lesz.rtam, nem az én pénzem), de pozitívan álltam hozzá, nem úgy mint egyesek, hogy inkább hoznának 1 nagy nevűt vagy 1 felkapott fiatalt. Eddig a bizalom él, de hosszú még a szezon, bírnia kell, de nagyon szurkolok neki :)
Piqué is egy "senki" volt amikor idekerült, aztán milyen szezonokat produkált már a srác :D
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.09.16. 22:21:59

Valahogy nem értem ezt a Mathieu dolgot. Számomra ismeretlenül odakerül a Valenciához, amivel finoman szólva sem volt világvevő csapat. Nem tudom ki és mit látott meg ebben az emberben, nekem valahogy sosem volt magasan kiemelkedő a csapatból...Nem úgy mint pl. Alba. Aztán idejött és teljesen hihetetlen módon hiba nélkül hozza le a meccseket... Nem értem... De igazából már nemis érdekel, pozitív csalódás és most már Vermaelent képzelném el inkább a padon, mint Jeremyt, mert soha nem gondoltam volna, hogy ezt mondom, de nagyon meggyőző! Utoljára Maschal kapcsolatban voltam ilyen véleménnyel, amikor ide jött a 'pool-ból...Aztán bebizonyította, hogy klasszis!!!
Lezárt