Tito Vilanova

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.07.21. 00:25:37

Sikeresek voltunk Rijkaard-al is, nem Barca DNS volt. (Nekem az akkora játék sokkal jobban tetszett ráadásul- jó nyilván a sikerek mértéke nem egyenlő)
Az meg hogy még sok évig erőltessük a Pep féle focit, ami már egyértelműen lecsengett, nem tudom mi értelme van.
Változtatni kell, mert ez már nem nyerő módszer, szerintem. Épp ezért örülnék külsős edzőnek.

Kicsit azt érzem, hogy sokan úgy gondolják, hogy "külsős" azt jelenti, hogy elzavarja Xavit Iniestát, idehozza Air Sanyit és átáll kontrázni :)
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2013.07.21. 00:20:24

Sanama írta:
Ez azért van,mivel a klub felépített magának hosszú évek során egy rendszert ,ami sok áldozattal járt. Mi talán még ebben a dologban különbözünka világ többi csapatától. Egy idegen edző fél éven belül elronthatná amihez akár egy évtized kellett,és ha erre még csekély is az esély,nem merik felvállalni.
Amíg csak teheti a vezetőség,klubhoz kötődő,a rendszert átélő/átélt trénerek lesznek. Jelenleg ezek azok a személyek akik 10-12 éve itt játszottak,edzősködtek akár milyen téren. 10-15 év múlva Xavi vagy Puyí lesz az edző majd meglátjátok
Én nem így látom...
Én azt látom,hogy Rijkaard után meghúztak még Laportáék egy nagy váratlant, ami hatalmas kockázat volt, és hatalmasat szakítottak vele. (Nem követem a focit csak kb 2000-es évek elejétől, de azóta a legsikeresebb időszaka volt a csapatnak) Aztán most izomból akarják a Pep korszak 2.0át megteremteni, aminek úgy gondolják az alapja hogy "Barca DNS" edző kell. Ezt egy darabig lehet csinálni, de úgy sem lesz egy idő után kifizetődő, aztán most jön a duma, hogy ismerni kell ám itt a csapatot, stb.

Én így látom.

De Pep utódja ezek szerint akkor csak bennfentes lehet,mivel maga is az volt :) Én még később kezdtem figyelemmel követni a csapatot mint te...de mégis úgy gondolom ,hogy a csapatot ízig vérig ismerő trénerrel lehetünk sikeresek. Mivel.. a foci amit ez a csapat játszik,az a nagybetűs futball.
Úgy csapat soha nem fog mégegyszer játszani mint a Barca a csúcskorában. Verhet a Bayern minket 4-0 ra,az akkor is messze volt a nagy Barcától.
És nekünk azt kell újra elérni,mi más is lehetne a cél ?! Lehet ,hogy azt mégegyszer sohasem fogjuk elérni,de törekedni kell rá !
A játékon ne változtassunk,ez a védjegyünk,ezt tiszteli mindenki,csak az irigyek gúnyolják. Ez a foci,s nem szabad hagyni(!) ,hogy a mi játékunkat nem ismerő edzők beleturkáljanak a dolgokba...Anno nem hiába kezdődött el Cruyffal ez a project és még tart ma is. A világon még egy ilyen nincs! Ezáltal,én úgy gondolom,foggal körömmel kapaszkodni kell az ilyen térű hagyományok megőrzésére.

A foci el szabadult,senki sem fogja a gyeplőt. Mezszponzor,Abidal távozása ide vagy oda,mi egy kis ellenálló gát vagyunk/lehetünk emellett a rossz irányba változó foci világgal szemben ! Ezt őrizni kell,ha ehhez Luiz Enrique kell akkor ő kell. Ezzel Rosellék is tisztában vannak ! Nem hiába nem lett anno jo5é iselutasítva...... :wink: :wink:
Abi & Tito
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.07.21. 00:08:14

Ez azért van,mivel a klub felépített magának hosszú évek során egy rendszert ,ami sok áldozattal járt. Mi talán még ebben a dologban különbözünka világ többi csapatától. Egy idegen edző fél éven belül elronthatná amihez akár egy évtized kellett,és ha erre még csekély is az esély,nem merik felvállalni.
Amíg csak teheti a vezetőség,klubhoz kötődő,a rendszert átélő/átélt trénerek lesznek. Jelenleg ezek azok a személyek akik 10-12 éve itt játszottak,edzősködtek akár milyen téren. 10-15 év múlva Xavi vagy Puyí lesz az edző majd meglátjátok
Én nem így látom...
Én azt látom,hogy Rijkaard után meghúztak még Laportáék egy nagy váratlant, ami hatalmas kockázat volt, és hatalmasat szakítottak vele. (Nem követem a focit csak kb 2000-es évek elejétől, de azóta a legsikeresebb időszaka volt a csapatnak) Aztán most izomból akarják a Pep korszak 2.0át megteremteni, aminek úgy gondolják az alapja hogy "Barca DNS" edző kell. Ezt egy darabig lehet csinálni, de úgy sem lesz egy idő után kifizetődő, aztán most jön a duma, hogy ismerni kell ám itt a csapatot, stb.

Én így látom.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2013.07.21. 00:01:07

davi10 írta:
Initom írta: Ez azért van,mivel a klub felépített magának hosszú évek során egy rendszert ,ami sok áldozattal járt. Mi talán még ebben a dologban különbözünka világ többi csapatától. Egy idegen edző fél éven belül elronthatná amihez akár egy évtized kellett,és ha erre még csekély is az esély,nem merik felvállalni.
Amíg csak teheti a vezetőség,klubhoz kötődő,a rendszert átélő/átélt trénerek lesznek. Jelenleg ezek azok a személyek akik 10-12 éve itt játszottak,edzősködtek akár milyen téren. 10-15 év múlva Xavi vagy Puyí lesz az edző majd meglátjátok :)
Számból vetted ki a szót!
Nem véletlenül tanulják már a 3 éves srácok a tiki-takát.

Igaz, mi csak annyit látunk, hogy hú de szépen és sokat passzolnak, de azért a háttérben ennél jóval több van.

Nem tudom hány év van még a tiki-taká-ban, majd a jövő évi világbajnokság fogja igazából megmutatni.
Biztosan lesznek sikertelenebb időszakok is :) De akkor is ki kell tartanunk ezen elveink mellett :) Hiszen ezért szeretjük ezt a Barcelonát,és ezt nem szabad elfelejteni. Feljebb áll ez minden kupánál.
Abi & Tito
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.20. 23:57:48

Initom írta: Ez azért van,mivel a klub felépített magának hosszú évek során egy rendszert ,ami sok áldozattal járt. Mi talán még ebben a dologban különbözünka világ többi csapatától. Egy idegen edző fél éven belül elronthatná amihez akár egy évtized kellett,és ha erre még csekély is az esély,nem merik felvállalni.
Amíg csak teheti a vezetőség,klubhoz kötődő,a rendszert átélő/átélt trénerek lesznek. Jelenleg ezek azok a személyek akik 10-12 éve itt játszottak,edzősködtek akár milyen téren. 10-15 év múlva Xavi vagy Puyí lesz az edző majd meglátjátok :)
Számból vetted ki a szót!
Nem véletlenül tanulják már a 3 éves srácok a tiki-takát.

Igaz, mi csak annyit látunk, hogy hú de szépen és sokat passzolnak, de azért a háttérben ennél jóval több van.

Nem tudom hány év van még a tiki-taká-ban, majd a jövő évi világbajnokság fogja igazából megmutatni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2013.07.20. 23:39:34

visca el barca írta:
csababarca írta:Nekem nem kell házon belüli edző,ki kell próbálni valami mást. LE-t nem tudom elképzelni edzőkémt nálunk, most még nem.
Örülnék valakinek,aki mer újat húzni,mondjuk kipattintani a csapatból Valdest , vagy Pedrot, már beljebb lennénk kicsivel.
Hét elején remélem kiderül,de csalódott leszek,ha egy belsőst neveznek ki,és nem vagyok ezzel egyedül szerintem.
nem, nem vagy egyedül, és szerintem azok közül, akik már titot is kétkedve fogadták, sokan LE-nek sem fognak örülni. újítani kellene, de mi csak erőltetjük ezt az ismeri a közeget dumát.
Ez azért van,mivel a klub felépített magának hosszú évek során egy rendszert ,ami sok áldozattal járt. Mi talán még ebben a dologban különbözünka világ többi csapatától. Egy idegen edző fél éven belül elronthatná amihez akár egy évtized kellett,és ha erre még csekély is az esély,nem merik felvállalni.
Amíg csak teheti a vezetőség,klubhoz kötődő,a rendszert átélő/átélt trénerek lesznek. Jelenleg ezek azok a személyek akik 10-12 éve itt játszottak,edzősködtek akár milyen téren. 10-15 év múlva Xavi vagy Puyí lesz az edző majd meglátjátok :)
Abi & Tito
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.20. 23:10:54

csababarca írta:Nekem nem kell házon belüli edző,ki kell próbálni valami mást. LE-t nem tudom elképzelni edzőkémt nálunk, most még nem.
Örülnék valakinek,aki mer újat húzni,mondjuk kipattintani a csapatból Valdest , vagy Pedrot, már beljebb lennénk kicsivel.
Hét elején remélem kiderül,de csalódott leszek,ha egy belsőst neveznek ki,és nem vagyok ezzel egyedül szerintem.
nem, nem vagy egyedül, és szerintem azok közül, akik már titot is kétkedve fogadták, sokan LE-nek sem fognak örülni. újítani kellene, de mi csak erőltetjük ezt az ismeri a közeget dumát.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
bennike123
Jugador del Barça
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2012.03.18. 19:02:58

2013.07.20. 23:04:57

Klopp-nak van esélye szerintetek?
Nagyon örülnék neki
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.07.20. 23:03:57

Nekem Lucho kijelölése, jó ötletnek tűnik. Nagyon bírtam, mint játékost. Ami mellette szól, hogy a pályán is vezér volt, motivációs gondok nem lennének. Taktikailag is felkészülhetett a mi játékunkból a B-csapat edzőjeként.
Viszont a Roma-nál az egyik legnagyobb problémája a védelem megszervezése volt. Sok gólt kaptak. Nekünk viszont pont az kellenem hogy az új edző jól megtudja szervezni a védekezést is.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.07.20. 22:52:40

Nekem nem kell házon belüli edző,ki kell próbálni valami mást. LE-t nem tudom elképzelni edzőkémt nálunk, most még nem.
Örülnék valakinek,aki mer újat húzni,mondjuk kipattintani a csapatból Valdest , vagy Pedrot, már beljebb lennénk kicsivel.
Hét elején remélem kiderül,de csalódott leszek,ha egy belsőst neveznek ki,és nem vagyok ezzel egyedül szerintem.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Lego
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2012.01.26. 21:59:44
Tartózkodási hely: Maglód

2013.07.20. 22:21:23

Subinho írta:Luis Enrique nálam is favorit, de pont itt írta valaki, hogy kb. 1 hónapja írt alá a Celtához... vagyis akkor hogyan???
Eusebio-t senki nem említi, pedig a legvalószínűbb, hogy a B-ből őt fogják felhozni... Pontosan azért mert ez a Barca és nem hónapok óta keresnek edzőt, hanem hirtelen kell valaki, aki beáll és kb. másnap mennek edzőmeccsre, vagyis olyan ember, aki itt otthon van, ismeri a közeget!!!
Csak a fent említett 2 ember jöhetne szóba. Ha Luis Enriquét kivásárolná a Barca, akkor tuti, hogy ő jönne, ha nem tudja, akkor sztem 99%, hogy Eusebio Sacristán.
Eusébio Sacristán 1988 és 1995 között minden nagy siker részese volt Johan Cruyff Dream Teamjének tagjaként. Most a Barcelona B edzője.
Én csak egy dolog miatt aggódok vele kapcsolatban...tavaly a B rengeteg gólt kapott, szal valszeg vele sem lennénk kisegítve a csapatvédekezést illetően...
Sajnos minden klubnál csoportosul egy maroknyi idióta, aki arra törekszik, hogy bemocskolja más csapatok hírnevét" – Brendan Rodgers.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.20. 22:03:00

A Totalbarçán nagyon jó kis cikkek vannak (angolul) az edzőjelöltekről, érdemes őket elolvasni.
Példának okáért
AVB,
Bielsa.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.20. 21:11:25

Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.20. 20:55:34

Luis Enrique nálam is favorit, de pont itt írta valaki, hogy kb. 1 hónapja írt alá a Celtához... vagyis akkor hogyan???
Eusebio-t senki nem említi, pedig a legvalószínűbb, hogy a B-ből őt fogják felhozni... Pontosan azért mert ez a Barca és nem hónapok óta keresnek edzőt, hanem hirtelen kell valaki, aki beáll és kb. másnap mennek edzőmeccsre, vagyis olyan ember, aki itt otthon van, ismeri a közeget!!!
Csak a fent említett 2 ember jöhetne szóba. Ha Luis Enriquét kivásárolná a Barca, akkor tuti, hogy ő jönne, ha nem tudja, akkor sztem 99%, hogy Eusebio Sacristán.
Eusébio Sacristán 1988 és 1995 között minden nagy siker részese volt Johan Cruyff Dream Teamjének tagjaként. Most a Barcelona B edzője.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2013.07.20. 20:23:36

Én Enriquének nagyon örülnék.Játékosként is nagyon kedveltem.A Románál nem alkotott maradandót,de tegyük a szívünkre a kezünket...Abból a csapatból senki nem is tudott volna kihozni többet,ahogy most sem fog Garcia sem..mondom ezt Roma szimpatizánsként...
Kép
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2013.07.20. 20:01:13

Nagyon sajnálom szegényt, nem hangzik túl jól, hogy másodjára is áttétje van. Szerettem volna, ha nyáron lecserélik, mert nem érzem elég karakteresnek, de nem így. Jó bulást neki, ez a legfontosabb.

Ami az új edzőt illeti, nekem adja magát, hogy LE a legesélyesebb. Évek óta a felkészítése zajlott, BArcaB, Roma, Celta. A kicsiknél jól teljesített, az olaszoknál tudtommal nem alkotott maradandót. Zákbamacska, mint anno Pep is volt, de erős egyéníségnek tűnik. Gondolom a Celtával meg tudunk egyezni könnyedén. Meglátjuk.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2013.07.20. 19:45:31

MichaaBee írta:
Lionel85 írta:Luis Enrique lesz az új edző:

http://www.fcbarcelonanoticias.com/2013 ... elona.html
Ez a cikk semmivel sem mond többet, mint az eddigiek a sporton és a mundón. :) Nagyon szenzációhajhász ugyan a cím, de maga a cikk csak annyit ír, hogy LE az első számú jelölt.

Egyébként ha már Heynckesszel is poénkodtunk, akkor mi a helyzet a munkanélküli skót barátunkkal? :D
Nincs munkanélkül, a MU-nál marad, csak Moyes az edző. :wink:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2013.07.20. 19:25:42

Nem tudom miért aggódtok az új edző miatt. Ebben a csapatban bárki képes 40 gólt rúgni,és ezzel az állománnyal bárki képes BL,liga stb. győzelemre.
Nincs itt semmi gond.
Valószínűleg ezt a szezont megpróbáljuk egy házon belüli megoldással átvészelni,jövőre pedig kerítünk egy komolyabb edzőt. Mondjuk a Madridtól addigra el is küldik az aktuálist :lol: Én is szerettem volna edző váltást,de nem így. Jobbulást Tito!
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2013.07.20. 18:34:02

Lionel85 írta:Luis Enrique lesz az új edző:

http://www.fcbarcelonanoticias.com/2013 ... elona.html
Ez a cikk semmivel sem mond többet, mint az eddigiek a sporton és a mundón. :) Nagyon szenzációhajhász ugyan a cím, de maga a cikk csak annyit ír, hogy LE az első számú jelölt.

Egyébként ha már Heynckesszel is poénkodtunk, akkor mi a helyzet a munkanélküli skót barátunkkal? :D
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.07.20. 18:28:05

a sztáredzőségről: ennek az a lényege, hogy az illetők eredményes szakemberek, akiknek ezen okból megva a VEZETŐI TEKINTÉLYE! egy olyan csapathoz ahol világsztárok dolgoznak akik mindent tudnak a mesterségükről és hatalmas pénzeket vágnak zsebre, hiába tesznek olyan embert akire nem lehet felnézni(valamilyen okból!!!!) Guardiola példája sántít!!, mertő kiváló focistaként alapból hozta azt a szakmai és emberi elismerést ami ebből adódott. természetesen tudom, hogy az edzőnek eleve adottak bizonyos lehetőségek a fegyelmezésre, de ez kevés. hogy találnak e ilyen embert azon bizony sok múlhat kíváncsian várom.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.07.20. 18:03:06

Kép
Kép
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.07.20. 17:47:55

A hírek szerint mivel még 1 éves szerződése van Titónak a csapatnál, a stábban kaphat szerepet Tito, mint megfigyelő vagy taktikai elemző.
Kép
Kép
Kép
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2013.07.20. 17:38:52

Bob_Marley írta: Van egy jól működő gépezet, annak fejlesztése, helyes irányba terelése kell legyen a cél, nem új építése, főleg egy ilyen szituációban.LE21-nél racionálisabb választás a világon nincs.
Most így belegondolva ez tényleg így van. De az is elég elgondolkodtató, hogy felkeresték ezt a Martinot, aki még a Newell's Old Boysban, Messi első klubjánál dolgozott és ott egyengette a Bolha útját?! Nem rossz ajánlólevél ez, de Messin kívül ismer egyáltalán mást is a csapatban? Vagy tényleg csak Ő számít és ennyire hozzá kell igazodni? :D Senki ne értsen félre, nem rosszindulatból mondtam Messi felé, de egy Luis Enrique mellett, (aki tényleg a legideálisabb választás most - de korántsem biztos, hogy a legeredményesebb) hogy kerülhet szóba egy ilyen edző neve? Vagy ez csak nekem furcsa? :roll:
Avatar
Alonso0190
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2012.08.24. 08:16:18

2013.07.20. 16:50:18

Szerencsére valamely szinten fogja még segíteni a csapatot.

"Csak a vezetőedzői megbízatása szűnt meg Tito Vilanovának, hiszen a szakembert még egy évig szóló szerződés köti a katalánokhoz. A klub vezetői jelenleg azon törik a fejüket, hogy milyen pozícióban foglalkoztassák a jövőben Vilanovát. Mindenek előtt azt kell figyelembe venniük az érintetteknek, hogy az orvosi kezelésekkel összeegyeztethető legyen a munka. Elsősorban taktikai stratégiák kidolgozását bízhatják rá, valamint a csapat és az ellenfelek szakmai kielemzését. Szerepet kaphat a technikai jellegű feladatok megszervezésében, de akár játékos-megfigyelőként is. Továbbá a leendő vezetőedzőnek is állandó szakmai tanácsokat adhat, mint tette azt a múltban Carles Rexach és Josep María Fusté."
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.07.20. 16:50:18

visca el barca írta:
Bestbarca írta:Jajjj már megint mennek a rovázások,hogy LE nem lesz jó...Sztáredző kell...
Váltani kell...no ez halálom...Van egy működőképes taktikánk játékounk,amit egy fél szezon keresztül nem olyan hőfokon égve,tempóban,minőségben játszunk,azt wáááh váltani kell...
Te aztán mindig bő lére ereszted :D

valóban nem szükségszerű váltani, ha az uj edző megfelelően tudja motiválni a már 245539735389 kupát és egyéni díjakat nyert játékosokat. LE ebben talán jó lehet, pephez hasonlóan.

a működőképes taktikánk meg addig lesz működőképes, amíg xavi-iniesta tengely meg lesz, utána lesz majd a nagy nézés, mikor se fabregas, se gündogoan, se a nőverem nem fogja tudni helyettesíteni xavit...

kicsit olyan ez az egész, mint mikor ülsz a tutiban, de tudod h jön a vég és még próbálsz egy kicsit kapálózni. ha az uj edző felrázza a srácokat akkor még a xavi-puyol párosnak talán leeshet egy bl (15-20%) meg egy-két bajnokság, de egy idő után egyszerűen MUSZÁJ lesz változtatni. akár ez a halálod, akár nem... :D
Igen teljesen egyetértek...Bármilyen meglepő is ezt olvasni...Igen változtani kell majd egy idő után...De most még sztem hiba lenne...Amint Xavi Ini kiégnek ennek vége és kell vmi más,mert lehetetlen mégegyszer 2 ilyen szintű irányítót találni...Kelleni fog a más,hogy mennyire más megint más kérdés...

De még hiba lenne...Pláne úgy lenne hiba váltani hogy 1hónap lenne rá...Igen 2-3év múlva,kb valszeg váltani kell,új edző taktika...De amíg ez működik és a világ legjobbjai vagyunk minek...Mert ha a taktikákat új jtászuk mint ahogy tudjuk akkor nincs ellenfél...Fel kell rázni az állóvizet,amúgy egy új edző már azzal jó erre,hogy új ember kerül oda akinek bizonyítani kell...LE meg azért szenvedélyes típus,szal ezzel nem lesz baj...Azt majd elválik mire elég...Bajnokságra könnyen...Bl nehéz ügy,nem mi lettünk sokkal gyengébbek,ha hozzuk amit tudunk ténylegesen erősebbek is lehetünk mint valaha...Ellenben a nagy pénzcsapatok egyre inkább bele fognak szólni,és egyre nehezebb lesz...És akkor egy Bayern,Juve,Real nem kis erősödését még nem is említettem...De jók lehetünk mi még így több BLre is,ha LE feltudja tüzelni a fiúkat,és összerak egy közepes védekezést...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Lezárt