Zlatan Ibrahimovic

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.09.14. 17:18:43

Balazsfoci!

gondolom az már elég lenne neked is, ha 3szor mentene a gólvonalról, majd szerezne középpályán 12lasztit, ezekből 5nél ívelve adna gólpasszt, 5nél laposan, 2nél végigcselezné magát és befejezné, e mellé pedig még értékesítene pár neki szánt paszt is. végülis...

már elnézést kérek,de tényleg egyeseknek semmi sem lesz elég, az se ha döntő fontosságú gólt szerez,az sem ha aszisztot ad épp. ez nem az Inter ahol neki jóval több feladata volt és szinte tőle fügött minden,(ettől még itt is lesz bőven olyan meccs,amikor a többi képességeit is láthatod) egyenlőre találja meg teljesen a helyét,és érezze a társakat, az elsőszámú feladata a góllövés,mint minden középcsatárnak. a többi már csak +lesz.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2009.09.14. 17:17:49

Kanty úgy értettem hogy mindenki akkora ásznak kiáltja ki hogy akár ő is lehetne egyben a kp és a csatársor is. Ibra nem 1 meccs óta gyengélkedik, hanem legalább 5 vagy 6 meccs óta. lsd: válogatottban 0, itt 2 gól de gyenge játék mellett, és két nem túl acélos csapat ellen. át én sztem jogos h most várjuk tőle h a topon legyen, bizonyítson. Messitől is és mindenkitől ezt várják a szurkolók.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.09.14. 17:17:39

Capon és danikaa10

Köszi az infót, emberek, akkor javítom :) Nem nagyon néztem utána, csak fejből, ami megmaradt :D

Ibra: 5 meccs : 2 gól + 2 assist (sérülésből visszatérve, kevés edzés, rövid előszezon, teljesen új és más felfogású csapatjáték)
vs
C.Ronaldo: 9 meccs : 3 tizenegyes + 2gól + 0 assist
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2009.09.14. 17:14:40

Tocy írta:Én csak azt nem értem és ez idegesít kibszottul, de télleg nagyon, h akik ennyire szidják a mezőnymunkáját, meg h nem adja azokat a nagy passzokat...hát a rohadt életbe már, Eto'o mégis mi az anyámat csinált????meg lehet nézni a bajnoki összefoglaló góljait a tavalyi szezonról, hát prostituált módon 100%-ra kijátszott ziccereket lődözte be, és ez mellett kihagyot még 5-öt....és akkor azért mert a BL-döntőben lőtt egy szépet, és nyilvánvalóan végigfutotta a meccseket, ő az isten, még akkor is ha közben elesett a labdába....Ibra meg a nagyképű, suta nyomorék, aki csak 2 [auto_cenzúra] gólt bír lőni 2 forduló alatt....hihetetlen.... :shock:
Te sem vagy jobb, ha így reagálsz rá, törlésnek számít.
Avatar
danikaa10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1370
Csatlakozott: 2009.05.24. 19:20:25
Tartózkodási hely: Győr

2009.09.14. 17:13:47

Mikaos írta:Nézzük a sztárigazolásokat:
Ibra: 5 meccs : 2 gól + 1 assist (sérülésből visszatérve, kevés edzés, rövid előszezon, teljesen új és más felfogású csapatjáték)
vs
C.Ronaldo: 9 meccs : 2 tizenegyes + 1gól + 0 assist


Szerintem Ibra mérlege tetszetősebb + ha a zárójelben lévő infot figyelembe vesszük, akkor még inkább. De még a mutatott játékban is jobb volt szerintem (bár C.Ronaldo-t csak 3 meccsen láttam, de állítólag a többin sem varázsolt semmit).
Mint látható, nem egyszerű beépülni egy másik csapatba, akármilyen játékos is az illető.
Javítanám C.R statját, mert nem tudom mire értetted a 2 11-est mivel ha csak a bajnokságot nézed, akkor csak 1 tizenegyes gólja van, és egy akció, de ha az előszezont is akkor 3 tizenegyes és 2 akció gól. (Vagy én tudom rosszul? :lol: ) Ja és bocsi az offért, csak szúrta a szemem.

ON: Szerintem is erről van szó, elég zavaró volt, hogy sokan pár nappal a meccs előtt ugy beszéltek Ibráról mintha a világon ő lenne az első aki nem szokta meg egyből a csapatát. :roll:
Valdes; Alves - Puyol - Piqué - Abidal; Iniesta - Torué - Xavi; Messi - Ibrahimovic - Henry.
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.09.14. 17:10:35

Mikaos írta:Nézzük a sztárigazolásokat:
Ibra: 5 meccs : 2 gól + 1 assist (sérülésből visszatérve, kevés edzés, rövid előszezon, teljesen új és más felfogású csapatjáték)
vs
C.Ronaldo: 9 meccs : 2 tizenegyes + 1gól + 0 assist


Szerintem Ibra mérlege tetszetősebb + ha a zárójelben lévő infot figyelembe vesszük, akkor még inkább. De még a mutatott játékban is jobb volt szerintem (bár C.Ronaldo-t csak 3 meccsen láttam, de állítólag a többin sem varázsolt semmit).
Mint látható, nem egyszerű beépülni egy másik csapatba, akármilyen játékos is az illető.
Két gólpassza van Ibrának. Mindkettőt Messinek adta.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.09.14. 17:08:24

Nézzük a sztárigazolásokat:
Ibra: 5 meccs : 2 gól + 1 assist (sérülésből visszatérve, kevés edzés, rövid előszezon, teljesen új és más felfogású csapatjáték)
vs
C.Ronaldo: 9 meccs : 2 tizenegyes + 1gól + 0 assist


Szerintem Ibra mérlege tetszetősebb + ha a zárójelben lévő infot figyelembe vesszük, akkor még inkább. De még a mutatott játékban is jobb volt szerintem (bár C.Ronaldo-t csak 3 meccsen láttam, de állítólag a többin sem varázsolt semmit).
Mint látható, nem egyszerű beépülni egy másik csapatba, akármilyen játékos is az illető.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.09.14. 17:03:30

balazsfoci írta:[
Azért mondtam h nagy része volt a győzelemből, és mivel Barca játékos ezért drukkolok h sok gólt lőjjön, de a tüske bennem van hogy nem tud a mezőnyből kitűnni azokkal a fantasztikus képességeivel. Csak mert ahogy sokan emilyennek beállítják, őt, simán a mezőnyben is a legjobbnak kellene lennie. Azért sztem ezt is kezeljük a helyén. :wink:

Nem értem ezt.. lehet velem van a gond. Azt, h képzeled, h legjobb a mezőnyben
:?:
Adjon olyan passzokat, mint Xavi? Védekezzen? Közbe meg a gólokat is rúgja :wink:

Képességei tényleg kivételesek Abban is biztos vagyok, h ezeket a Barcelonában is megfogja mutatni.

Ne most várjuk tőle, h a toppon legyen. Erre most a csapatnak nincs is szüksége. Akkor lesz ez fontos amikor bajban lesz a csapat. Olyankor kell valami váratlant elő húzni.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2009.09.14. 16:56:47

balazsfoci írta:Nem értem hogy miért van az hogy valaki csak azért mert rúg egy gólt (ráadásul ezt is a rendkívüli reakcióidőnek köszönhetően), és ad egy kétségkívül szép gólpasszt(megjegyzem ezt sztem bármelyik játékos meg tudta volna csinálni a csapatból, mindenki eldől tőle. Ok elismerem hogy nagy rész volt a győzelemben, de a mezőnyben a munkája egyenlő volt a 0-val. A gólja után feljavult valamelyest a játéka de ez kevés véleményem szerint egy Barcába. Persze mondhatják hogy de rúgott gólt meg adott gólpasszt, de ez nem Inter, és nem Real volt hanem csak egy Getafe. Eddig sztem nagyon kevés.
Én csak azt nem értem és ez idegesít kibszottul, de télleg nagyon, h akik ennyire szidják a mezőnymunkáját, meg h nem adja azokat a nagy passzokat...hát a rohadt életbe már, Eto'o mégis mi az anyámat csinált????meg lehet nézni a bajnoki összefoglaló góljait a tavalyi szezonról, hát prostituált módon 100%-ra kijátszott ziccereket lődözte be, és ez mellett kihagyot még 5-öt....és akkor azért mert a BL-döntőben lőtt egy szépet, és nyilvánvalóan végigfutotta a meccseket, ő az isten, még akkor is ha közben elesett a labdába....Ibra meg a nagyképű, suta nyomorék, aki csak 2 [auto_cenzúra] gólt bír lőni 2 forduló alatt....hihetetlen.... :shock:
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2009.09.14. 16:55:02

Mikaos írta:Kevés, hogy eldöntött egy nyögvenyelős meccset? Mit vársz egy középcsatártól? Beszélj konkrétan, és akkor lehet vitázni róla. Pl. nem értem, hogy mit értesz "kevés" alatt?! 2 bajnoki meccsen 2 gól, 1 gólpassz - nem sok csatár létezik 2 meccs után ilyen mérleggel.
Mutatott játék? Amikor gyengén ment a csapatnak, akkor ő sem lógott ki a sorból: ő is gyenge volt. A középcsatár sokkal jobban függ a társaitól, mint bármelyik másik poszt - szerintem-, hiszen hozzá jut el legkevesebbszer a labda egy meccsen.
Ilyen gólpasszt meg nem sokan csináltak volna meg a csapatunkból (egyrészt el se érték volna a beadást!!!), másrészt ilyen pontosan beívelni Messi fejére...Szóval ne csökkentsük már az érdemeit a legeredményesebb játékosunknak.

Az igaz hogy a középcsatár jobban függ a társaktól. Abban viszont hogy mások nem érték volna el, nem értek egyet mert ha megnézed még szinte sprintelni sem kellett h elérje mert Alves nagyon jól adta be. a fejre adás az szép volt tényleg, de nem hiszem hogy ez egy "természetfeletti" megmozdulása volt Ibrahimovicnak.
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2009.09.14. 16:46:13

kanty írta:Nem mondom, h sziporkázva játszott, DE amit tett azt kezeljük a helyén. :wink:

Azért mondtam h nagy része volt a győzelemből, és mivel Barca játékos ezért drukkolok h sok gólt lőjjön, de a tüske bennem van hogy nem tud a mezőnyből kitűnni azokkal a fantasztikus képességeivel. Csak mert ahogy sokan emilyennek beállítják, őt, simán a mezőnyben is a legjobbnak kellene lennie. Azért sztem ezt is kezeljük a helyén. :wink:
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.09.14. 16:43:05

balazsfoci írta:Nem értem hogy miért van az hogy valaki csak azért mert rúg egy gólt (ráadásul ezt is a rendkívüli reakcióidőnek köszönhetően), és ad egy kétségkívül szép gólpasszt(megjegyzem ezt sztem bármelyik játékos meg tudta volna csinálni a csapatból, mindenki eldől tőle. Ok elismerem hogy nagy rész volt a győzelemben, de a mezőnyben a munkája egyenlő volt a 0-val. A gólja után feljavult valamelyest a játéka de ez kevés véleményem szerint egy Barcába. Persze mondhatják hogy de rúgott gólt meg adott gólpasszt, de ez nem Inter, és nem Real volt hanem csak egy Getafe. Eddig sztem nagyon kevés.
Ez érthetetlen kritika.
Kevés, hogy eldöntött egy nyögvenyelős meccset? Mit vársz egy középcsatártól? Beszélj konkrétan, és akkor lehet vitázni róla. Pl. nem értem, hogy mit értesz "kevés" alatt?! 2 bajnoki meccsen 2 gól, 1 gólpassz - nem sok csatár létezik 2 meccs után ilyen mérleggel.
Mutatott játék? Amikor gyengén ment a csapatnak, akkor ő sem lógott ki a sorból: ő is gyenge volt. A középcsatár sokkal jobban függ a társaitól, mint bármelyik másik poszt - szerintem-, hiszen hozzá jut el legkevesebbszer a labda egy meccsen.
Ilyen gólpasszt meg nem sokan csináltak volna meg a csapatunkból (egyrészt el se érték volna a beadást!!!), másrészt ilyen pontosan beívelni Messi fejére...Szóval ne csökkentsük már az érdemeit a legeredményesebb játékosunknak.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.09.14. 16:42:02

balazsfoci írta:Nem értem hogy miért van az hogy valaki csak azért mert rúg egy gólt (ráadásul ezt is a rendkívüli reakcióidőnek köszönhetően), és ad egy kétségkívül szép gólpasszt(megjegyzem ezt sztem bármelyik játékos meg tudta volna csinálni a csapatból, mindenki eldől tőle. Ok elismerem hogy nagy rész volt a győzelemben, de a mezőnyben a munkája egyenlő volt a 0-val. A gólja után feljavult valamelyest a játéka de ez kevés véleményem szerint egy Barcába. Persze mondhatják hogy de rúgott gólt meg adott gólpasszt, de ez nem Inter, és nem Real volt hanem csak egy Getafe. Eddig sztem nagyon kevés.
Egy csatárnak a befejezés a feladata. A mezőny munka is számit, de egy csatár esetében kevésbé. Azt, h mindenki képes erre 8) Lehet, h képes, de Ő volt ott, Ő adta a gólpasszt. :wink:
Azért várnak tőle itt sokan, hatalmas mezőny mnkát, mert még Eto'o-hoz hasonlitják.
Nem mondom, h sziporkázva játszott, DE amit tett azt kezeljük a helyén.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2009.09.14. 16:33:53

Cooltiszo írta:...az első félidőben se lógott ki a csapatból...

Nem hát, mert mindenki gyenge volt. A Getafe Jobban nyomott az első félidőben mint mi.
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2009.09.14. 16:32:11

Nem értem hogy miért van az hogy valaki csak azért mert rúg egy gólt (ráadásul ezt is a rendkívüli reakcióidőnek köszönhetően), és ad egy kétségkívül szép gólpasszt(megjegyzem ezt sztem bármelyik játékos meg tudta volna csinálni a csapatból, mindenki eldől tőle. Ok elismerem hogy nagy rész volt a győzelemben, de a mezőnyben a munkája egyenlő volt a 0-val. A gólja után feljavult valamelyest a játéka de ez kevés véleményem szerint egy Barcába. Persze mondhatják hogy de rúgott gólt meg adott gólpasszt, de ez nem Inter, és nem Real volt hanem csak egy Getafe. Eddig sztem nagyon kevés.
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2009.09.13. 14:39:31

Továbbra is azt gondolom, hogy egy Barca szintű csapatnál nem csak a rúgott gólok száma határozza meg egy egy csatár játékát, hiszen nagyjából mindegy, hogy Messi, Henry, Iniesta, vagy Ibra a gólszerző egy támadás végén, viszont az 1 és 1 gólpassz igen szép teljesítmény.

Alapvetően tetszett a játéka, az első félidőben se lógott ki a csapatból, nagyobb a sara Jeffrennek és Pedronak, mert nekik kell jobban játékban lenniük a széleken. Ami a dolga megtette: labdát tartott, próbált üres területre mozogni, volt fejese is, "lesszitu" és ez csak az első félidő.

A mozgása sokkal jobban tetszett mint eddig, robbanékonyabbnak tűnt, nem volt darabos meglátásom szerint. A cselek még nem igazán jöttek be, de ez szerintem a kondi visszaszerzésével egyenes arányosságban fog fejlődni.

Csak így tovább Ibra!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.09.13. 11:16:09

Én elégedett vagyok Ibrahimmal.
Azt hittem, hogy az első gólja is eltart a 3.-4. fordulóig.
Ehhez képest 2/2.
Lehet, hogy a mezőnymunkát nem szívleli, de vérbeli gólszerző.
Szerintem egy 25-30 gól körül fog termelni, ha nem sérül meg.
Ráadásul Bojan és Pedro is egyre jobb.
Összességében nagyon jó a támadó sor.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2009.09.13. 11:11:53

Tegnap tényleg jól játszott. Első félidőben senkinek se ment igazán, második félidőre pedig Ini illetve Leo pályára lépésével egyértelműen, jobb lett a csapat, így Ibra is. Amit én még megjegyeznék az az, hogy amikor valaki pl. Piqué vagy Csigri felrúgta a labdát mindig Ibráé lett a laszti, vagy lekezelte, vagy tovább fejelte. A levegőben tényleg nagyon sokat erősődtünk vele. Ezt már a magyar-svéd meccsen is észrevettem. Ott többet is lőtte előre a labdát Mellberg, és a védőtársai, állandóan Ibra tovább tudta fejelni, és szinte mindig társhoz adta. Így tovább Zlatan! ;)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2009.09.13. 10:52:03

Nem ez volt élete meccse, de nekem megfelelt. Az első részében a meccsnek, amikor "egyedül" volt előn nem játszott túl jól. De egy olyan játékos, aki még meg sem szokta igazán a Barca stílusát, minőségi szárnysegédek nélkül - tegnap se Pedro, se Jeffren nem játszott jól, ez tény - nem is elvárható a brillírozás. Bár volt egy nagyon nagy pörgetése Pedronak, kapásból, háttal. Ezt azért írom le, mert valaki mondta, hogy lassítani fogja a játékot. Hát nem teszi szerencsére :D

De amint feljött Ini és Messi, már egy új Ibrahimovic volt a pályán! Sokkal több összjátéban bennevolt, a gólja csodásnak nem mondható, de ez senkit nem érdekel. A gólpassza viszont zseniális volt! Plusz még egy momentumot kiemelnék: amikor egy beadásból, akár kapásból is lőhetett volna, - az Interben. és a válogatottban meg is tette volna, nincs kétségem - de ő visszatette Ininek az 5-ösre. Ez a Barcában alap ugye, de azért ez Ibránál nagyon jó jel. Egyáltalán nem önző. Néha igen, de Messi is... Viszont Ibra eddig alárendeli magát a csapatnak, ez látszik. A letámadása meg egyre jobb!

Csak így tovább Ibra, szerintem ez a csere csak erősíteni fogja a csapat variációs lehetőségeit, és kiszámíthatatlanabbá teszi a játékot, mivel sosem tudni ki ad forintos zsugát, és ki lő gólt - Eto'o azért ilyen gólpasszokat nem nagyon adott(mindemellett egy ikon a Barcában).
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.09.13. 10:37:10

Charlie írta:Nem láttam a mérkőzést, most tudtam megnézni a gólokat. Nagyon örülök, hogy ismét betelált, a gólpassza pedig nagyon szép volt.

Így tovább.
C.
Csatlakozom. Én sem láttam a meccset, ma érkeztem haza Stavrosból, de látom, betalált, és adott egy gólpasszt is Messinek. EEz pedig összességében meccsdöntőnek bizonyult, így jogos lehet a meccs embere cím.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2009.09.13. 09:47:22

Nem láttam a mérkőzést, most tudtam megnézni a gólokat. Nagyon örülök, hogy ismét betelált, a gólpassza pedig nagyon szép volt.

Így tovább.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
xbalix
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2005.04.21. 10:18:16
Tartózkodási hely: London, Bow

2009.09.13. 09:35:02

Na régen nem írtam, itt van az ideje. Sztem Ibra kezdi megtalálni a helyét. Teljesen más lesz a Barca játéka általa elöl. A legjobb lett vna ha Eto'o marad és úgy sikerül megszerezni, mert akkor kiismerhetetlen lenne a támadó alakzatunk. Nagyon sajnálom h Samu elment, mert ő tökéletesen illett a Barca gépezetébe, és hát tudjuk mi mindent tett a klubért. Ibrát kifejezetten utáltam azelőtt, egy nagyképű majomnak tartottam. De amíg rugdossa a gólokat, jól játszik és mindezt alázattal teszi nem fogom őt szidni. Talán még meg is szeretem. Úgy gondolom h az a szellemiség és az egész klub maga amit képvisel, rá is jó hatással lehet. A Messinek adott gólpassza nekem erre utal.

Ja és még vmi. Tisztában kell lenni neki azzal h a csapat első számú játékosa az Messi! Most sem tudták tartani! Rengeteg szabadrúgást harcolt ki és ugye lőtt egy gólt is...
This is what I want to be...DRUG FREE
FC BARCELONA - Szerelem '94 óta
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2009.09.13. 08:42:36

Így van. Messi és Ini beállítását követően Ibra is magához tért. Nyilván sokkal könnyebb Ibrának is, ha Ők játszank mellette a pályán. Remélem az Inter ellen már ebben a felállásban kezdünk, és akkor az Ibra gól(ok) sem maradnak el.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
danikaa10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1370
Csatlakozott: 2009.05.24. 19:20:25
Tartózkodási hely: Győr

2009.09.13. 08:12:39

Nem tudom lehet csak nekem tűnt fel, de amint feljött Messi és Iniesta a pályára elkezdett passzolni, előtte inkább saját maga próbálta megoldani, mintha nem akart volna passzolni a két fiatalnak. :roll:

Összességében nem volt rossz, részemről érthető, hogy ő lett a meccs embere. Valószínűleg Pep és a csapattársaik is elmondták, neki, hogy csak így tovább.

Minden bizonnyal az Inter ellen nagyon fog küzdeni, (főleg azután, hogy szinte minden Milánói lenyilatkozta, hogy jobb az Inter Ibra nélkül, biztos ártott az egójának. :lol: )

1-2 forduló és szvsz 99% formába lesz, mert szerintem ettől már nincs messze ''azaz Ibra'' akit igazoltunk. Eto'o se játszott látványosan, ő is csak rúgta a gólokat. Eddig ez Zlatannál is megvolt. :wink:
Valdes; Alves - Puyol - Piqué - Abidal; Iniesta - Torué - Xavi; Messi - Ibrahimovic - Henry.
Kép
Avatar
aky01
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:10:47
Tartózkodási hely: Pápa

2009.09.12. 23:50:38

Nem lehet..már az!!! Go Ibra ..go!!!
EuroBarça Tour 2009
Proxima estáció: Sagrera
Visça el Pinchos muronos!
Kép
Lezárt