Észrevételek, kérdések, kérések az Eurobarcával kapcsolatban

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.18. 21:36:33

S.Agüero írta:Pár embernek fáj, ha valami nem úgy történik, ahogy akarja?
Aki akarja, majd használja, aki nem, az meg nem, nem tudom, mit kell ezen itt erőlködni... :roll:

Én tuti, hogy felakasztom magam, ha nem kapok elég +1!-et a hozzászólásaimra... :D
Főleg annak tudatában, hogy te is kezdted, hogy legyen, azt hiszem az erőlködés szót magadban kereshetnéd. :D

Ha nem megy a vita akkor hajrá személyeskedés, meg írás hogy erőlködés. :D És nem en bloc értem se Petrre se másra, csak S.Agüero idejött és sikerült a magas lóról beböffentenie egy erőlködés szót.

Én sem fogom használni, de az oldalt meg szeretem annyira és láttam már mi volt és vannak bőven buktatók és nem azt sajnálnám hogy xy éppen kedvelt nyom vagy sem, hanem hogy szerintem közönségessé válna az oldal. És nem azért mert valaki lennék az oldalon és akkor kardoskodok valami miatt. Csak ahogy most van szívesen használom, ahogy lenne valószínűleg nem szívesen használnám sőt lehet nem is használnám. Az én anyámat, hogy kiállok valami mellett és még érvelni is próbáltam meg javaslatot tenni. Egyéni és közösségi érdek is szerintem, hogy maradjon az oldal homogén. Hogy valóban közösségi a szavazás eldönti.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.01.18. 21:34:55

S.Agüero írta:Pár embernek fáj, ha valami nem úgy történik, ahogy akarja?
Aki akarja, majd használja, aki nem, az meg nem, nem tudom, mit kell ezen itt erőlködni... :roll:

Én tuti, hogy felakasztom magam, ha nem kapok elég +1!-et a hozzászólásaimra... :D
Nem fáj, megmondtam a legelején, amikor szavazásról még szó sem volt, hogy felőlem lehet, én nem fogom használni.
Meg véleményt lehessen már megfogalmazni róla, ha negatív akkor is. Bocs de nekem rossz tapasztalataim vannak erről, és tudom hogy működik egy két ember (inkább a legtöbb), és elmenne az egész ilyen nagyképűség dologgá...több +1, akkor lehetek megmondóember,stb..nem egyenes arányosság,hogy ez lesz, de általában ezt szüli ez.
Persze lehet,hogy itt lelkileg, agyilag, érzelmileg mindenki full stabil és racionális, és senki nem viselkedne így, mert mindenki érett, de erre kicsi az esély.


De mégegyszer, tőlem lehet, nem fog zavarni, én nem használom, nyomkodni sem fogom, ez van. De a véleményemet megfogalmazhatom akár naponta a dologról, így vagy úgy, majd ha nem írhatom le, vagy Bob, vagy akárki nem teheti meg, egy moderátor kitörli az ilyen jellegű bejegyzéseket.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.01.18. 21:28:46

Pár embernek fáj, ha valami nem úgy történik, ahogy akarja?
Aki akarja, majd használja, aki nem, az meg nem, nem tudom, mit kell ezen itt erőlködni... :roll:

Én tuti, hogy felakasztom magam, ha nem kapok elég +1!-et a hozzászólásaimra... :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.01.18. 21:21:28

Bob_Marley írta:
Mindegy majd a szavazás eldönti, aztán remélem nem olyan lesz hogy ha leszavazzák akkor x hónap múlva újra előkerül mint a cikkek alatti hozzászólás hiánya lehetőség. :D
Mondjuk arról még nem szavaztunk,szóval... :mrgreen:

Amúgy nagyon is sok köze van az efféle +1nek a közösségi oldalas lájkoláshoz. Ugyanaz az elv, ugyanaz a megerősítő mechanizmus, ami teljesen káros, mert becsap.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.01.18. 21:19:26

Bob_Marley írta:Mindegy majd a szavazás eldönti, aztán remélem nem olyan lesz hogy ha leszavazzák akkor x hónap múlva újra előkerül mint a cikkek alatti hozzászólás hiánya lehetőség. :D
Nem is rossz ötlet, jó kis diskurzusok folytak ott a cikkek alatt.. :mrgreen:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.18. 21:13:52

Tromort77 írta:.....)
Az előzőt megértettem, na már kapásból ilyennel is van "gondom" hogy ha már úgy gondolkozunk 10-szer egyetértesz. Jó felfogtam mások vagyunk, a fórum a nevében is hordozza, hogy akkor szólok hozzá ha valamivel nem értek egyet. Fel nem foghatom miért kell azt kifejezni hogy egyetértek valamivel, azzal nem haladunk véleményem szerinte előre.

Mindegy majd a szavazás eldönti, aztán remélem nem olyan lesz hogy ha leszavazzák akkor x hónap múlva újra előkerül mint a cikkek alatti hozzászólás hiánya lehetőség. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.01.18. 21:07:47

Egyébként ez a plusz egyezés érdemes megnézni a futhead nevű oldalt, na ott aztán látszik a hatása. Egyébként egyetértek Bobal, az ég egy adta világon kívül semmi értelme nincs, egy fórumon inkább véleményeket szeretek olvasni, mint azt nézni egy commentre mennyi plusz 1 érkezett, és ha valaki egyetért vagy adott esetben nem ért egyet, többet ér ha kiegészíti komment formájában valamilyen tartalommal, hogy mit kifogásol benne vagy mi miatt értékeli ő is úgy az adott dolgot.
Tromort77

2016.01.18. 21:06:23

Nem is értem a párhuzamokat. Semmi köze a +1-nek egy Like-hoz vagy más közösség oldali baromsághoz.

Szerk: Célunk a szórakoztatás 8)
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.01.18. 21:04:05

Kíváncsi vagyok, hogy mikor unjátok meg ezt a témát.

Addig is:

Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.18. 21:02:04

zola8787 írta:Bob már előre parázik a sok mínusztól :mrgreen:
Mert engem aztán érdekelne hogy valaki éppen + vagy - ad. :D Sőt én biztosan megkérem majd az aktuális emberkét, hogy amit írt csababarca is, lehessen ezt a funkciót kivenni a profilomból.
Káros hatásáról az ilyennek órákat lehetne egyébként beszélni, nem véletlen működik úgy sok ember a közösségi portálokon is ahogy. Ez szépen kivan fejtve néhány tanulmányban, a visszajelzés hatalma, egoépítés, nyugodtan utána lehet olvasni.
Ezeket írtam én is, múltkor offban még linkeltem is pl milyen önértékelési gondokat okoz(hat) pl a likeolgatás.
De tényleg elég csak felmenni bármelyik oldalra, bakker fiatalok öngyilkosok lesznek, mert nem kapnak elég lájkot....Nekem nehogy valaki azt írja ez van túlmisztifikálva, mert ezeket nálamnál sokkal de sokkal okosabb emberek mondják. Nem bolhából elefánt, de eddig végig megvolt enélkül mindenki. Ki lett próbálva, egy hétig sem működött, mert bizony érkeztek a negatív visszajelzések, hogy ezt azért ne. Adja ég most ne ez legyen, de én előre félek. És nem attól, hogy mínuszt ad valaki, mert remélem azt senki nem gondolja komolyan, hogy pont egy virtuális fórum totál ismeretlen adatlapjainak a kedvelés nem kedvelés véleményére adok. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.01.18. 20:54:37

zola8787 írta:Bob már előre parázik a sok mínusztól :mrgreen:
Persze, Bob pont olyan, ereit felvágja ha nem kap elég lájkot :mrgreen:

Káros hatásáról az ilyennek órákat lehetne egyébként beszélni, nem véletlen működik úgy sok ember a közösségi portálokon is ahogy. Ez szépen kivan fejtve néhány tanulmányban, a visszajelzés hatalma, egoépítés, nyugodtan utána lehet olvasni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Tromort77

2016.01.18. 20:52:18

Bob_Marley írta:
Ha már TromoriT nem válaszolt, akkor írd már le te. Miért nem lehet ezt privátban elintézni? De inkább ne is itt válaszolj, hanem privátban. :D
De az is elég lenne ha a funkcióját elmagyaráznád, attól valakinek jobb lesz ha valaki kedveli, amit írt? Én esküszöm nem értem, de velem van a gond. :D
Túlmisztifikálod ezt az egész dolgot. A +1 egy egyszerű rövidítés arra, hogy "egyetértek".
Azért nem is válaszoltam rá, mert ebből totál az jön le, hogy nem érted a lényegét. Nyílván senki sem fog naponta 10 komment után írni a másiknak privátban, hogy ez és ez a kommented itt és itt tükrözte a véleményemet és egyetértek vele. Ez az egész csak ad egy új formát az egyetértésnek, ahelyett, hogy 1 szavas "egyetértek" hozzászólások szüeltnének.

Azt meg totálisan nem értem, hogy mi ez az ekkora ellenszenvezés meg lenézés egyesek részéről, ez csak egy plussz funkicó amivel bővülhetne az oldal. Káros hatása szerintem nem lenne.
zola8787 írta:Bob már előre parázik a sok mínusztól :mrgreen:
Sajnos a minuszozásra nem is lehet szavazni. :evil: :twisted:
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2016.01.18. 20:49:59

Bob már előre parázik a sok mínusztól :mrgreen:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.18. 20:36:26

Petr írta:
Bob_Marley írta:
Sok érvedet megértem a gombbal kapcsolatban (is), de szerintem ez nonszensz. Ne mondd már, hogy kevésbé lesz letisztult és egyszerű az oldal egy ici-pici "+1" gomb miatt pl. a felkiáltójel (jelentés) mellett. Nekem ez egy kicsit belemagyarázós "kákán is a csomót" szituáció. Épp, hogy egyszerűbb lenne bizonyos szempontból, de tényleg ne kezdjük újra, csak erre reagálni szerettem volna.

Egyébként teljesen adom a szürke hátteret és az egyértelműség fontosságát a honlapon/fórumon.
Fel lett hozva példa a múltból mikor volt. A gombbal is gondom van, de a funkciójával pláne, főleg mikor ilyenek kerülnek szóba hogy elismerés és társai. Ha meglesz szavazva én szeretném megkérni a moderátorokat, hogy akkor legyen szabályba is fektetve pár dolog. Mert az szerintem nem emeli az oldal nívóját (sőt) ha pl olyanok vannak, hogy valaki egy zenére nyom egy kedvelést. Mert még az hogy valamivel egyetértesz egy vitában és azért akarod még valahol el is tudom fogadni (azt viszont nem értem ezt miért kell nyilvánosan, miért nem lehet privátban, ha annyira egyetértesz valamivel) de hogy eszetlenül menjen az már tényleg gportál szint nálam. És tényleg azt várom, hogy majd valaki azzal fog érvelni, hogy hé nekem van x kedvelésem. Mert attól aztán igaza lesz. :D Azért írom ezt, mert kicsiben volt ilyen, mikor valaki leírta ő harmadik volt év fórumozója szavazáson és gyakorlatilag másnak kuss. :D

Ha már TromoriT nem válaszolt, akkor írd már le te. Miért nem lehet ezt privátban elintézni? De inkább ne is itt válaszolj, hanem privátban. :D
De az is elég lenne ha a funkcióját elmagyaráznád, attól valakinek jobb lesz ha valaki kedveli, amit írt? Én esküszöm nem értem, de velem van a gond. :D
Kép
Kép
Kép
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2016.01.18. 20:22:37

Bob_Marley írta:
Sok érvedet megértem a gombbal kapcsolatban (is), de szerintem ez nonszensz. Ne mondd már, hogy kevésbé lesz letisztult és egyszerű az oldal egy ici-pici "+1" gomb miatt pl. a felkiáltójel (jelentés) mellett. Nekem ez egy kicsit belemagyarázós "kákán is a csomót" szituáció. Épp, hogy egyszerűbb lenne bizonyos szempontból, de tényleg ne kezdjük újra, csak erre reagálni szerettem volna.

Egyébként teljesen adom a szürke hátteret és az egyértelműség fontosságát a honlapon/fórumon.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.18. 20:02:52

Normandia írta:
Bob_Marley írta:Így van az oldal mindig is próbált ügyelni a tényszerűségre és ez nagy előnye valamint az egyszerűség és letisztultság. Én pl a kedvelés gombbal kapcsolatban ezt is próbáltam megfogalmazni, hogy az oldal minőségét nem kéne olyanná átalakítani mint ha valami "gportál" lenne.
Egy honlap szavahihetőségét, szakmaiságát nem a tetszik, nemtetszik gomb használata szabja meg. A lenti hozzászólás sem erről beszél.
Bocs hogy ezt írom, de olvasd el újra mit írtam. :D Is szó arra utalt, hogy van külön az oldal, ami a szintjét többek között az egyszerűségének és letisztultságának köszönheti (a szakmai dolgok mellett). És van a fórum, ami szintén (is, valamint stb. :D )egyszerű és letisztult, ebbe pedig pont az a jó, hogy szürke pl fejléc körül vagy oldalt és hogy pl nincs +1 gomb.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.01.18. 19:02:56

Bob_Marley írta:Így van az oldal mindig is próbált ügyelni a tényszerűségre és ez nagy előnye valamint az egyszerűség és letisztultság. Én pl a kedvelés gombbal kapcsolatban ezt is próbáltam megfogalmazni, hogy az oldal minőségét nem kéne olyanná átalakítani mint ha valami "gportál" lenne.
Egy honlap szavahihetőségét, szakmaiságát nem a tetszik, nemtetszik gomb használata szabja meg. A lenti hozzászólás sem erről beszél.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.17. 18:00:33

Így van az oldal mindig is próbált ügyelni a tényszerűségre és ez nagy előnye valamint az egyszerűség és letisztultság. Én pl a kedvelés gombbal kapcsolatban ezt is próbáltam megfogalmazni, hogy az oldal minőségét nem kéne olyanná átalakítani mint ha valami "gportál" lenne.
Kép
Kép
Kép
Barca333
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2007.07.27. 19:57:46
Tartózkodási hely: Eurobarca

2016.01.17. 17:43:54

Kedves Eurobarca szerkesztőség!

Szeretném elmondani röviden a véleményemet a honlapról, remélem ebbe a topicba jöhet az ilyen jellegű hozzászólás.

Régóta olvasom az oldalt Barcelona szurkolóként, és most megértett bennem egy véleményformálás a honlappal kapcsolatban. Fórumozni ritkán szoktam, ha mégis, inkább csak mások véleményét olvasgatom, így onnan kevésbé ismerhettek.

Sportszerető emberként rengeteg magyar sportoldalt követek (vagy inkább követtem) és azt tapasztalom, hogy a színvonal hihetetlen mértékben romlik. Habár az ember ma már szinte élőben követhet bármilyen eredményt, eseményt, másodpercek múltán visszanézhetjük a gólokat, szabálytalanságokat, a véleményem mégis egyhangú. A színvonal botrányos a legtöbb magyar sportportálon. Az NSO olyan bulvár szinten van "hogy az valami siralmas", olyan szenzációhajhász címek vannak, semmitmondó cikkekkel, melyek csak a kattintásra mennek rá, hogy nehéz elviselni. (Pl. legutóbb a Nikolicsos cikk éjjel, hogy Angliában tartózkodik és a Sheffield Wednesdayhez írhat alá órákon belül, majd a hozzászólások között egy zentai srác is írt, aki este még látta Nikolicsot a családjával a városban...) Sajnos a többi magyar sport oldal sem sokkal jobb. Hemzsegnek a cikkek a helyesírási hibáktól, pontatlanok a megfogalmazások, sokszor fogalmatlan az író, fingja nincs mit "beszél" (Ezúton szeretném megragadni az alkalmat, ha valaki tud olyan magyar globális sportoldalt, mely igényes és megbízható, jelezze!).
A kisebb oldalak között van viszont egynéhány, amelyek sokkal igényesebbek. Ilyen például az Eurobarca. Össze sem hasonlítható pl. az NSO-val. Nincsenek kacsa hírek, nincs mellébeszélés, pletyka, a másik szurkolói fél uszítása. A honlap design-ja is egész jó. A madridista oldalak sem rosszak, habár összehasonlításképpen mind a 2 nagyobb magyar Madrid-oldalon rendre a Barcelonát hozzák fel mintaként, vagy összehasonlítási alapként, mely mindig-mindig ellentéteket szül. Például most, hogy a FIFA a Madridot is megbüntette ahogy korábban minket is, folyamatosan jönnek az összehasonlító vélemények, bezzegek, a cikkekben pedig a Barcára való utalgatások. Ez szerintem nem helyes. Az Eurobarcát azért szeretem, mert le van tojva a Madrid, nincs lázítás, csak magunkkal foglalkozunk, és itt "jó lenni", jó olvasni az oldalt. Ki van szűrve a sallang. A másik fontos dolog amit hiányolok a mai sportújságírókból és kommentátorokból, az a szakértelem. Számomra a többség semmi újat nem mond. Egy meccs közben elmondják, kinél van a labda, ki szerezte a gólt, mik a statisztikák 100 évre visszamenőleg, de eddig én is eljutok. Ritka az, aki valami újat tud mondani a szemlélőnek. Ilyen például Szabó Gábor az Eurosporton, vele élmény nézni a teniszt, Farkas Norbi a Sport Tv-ben, aki mondjuk nem egy izgalmas személyiség, de a spanyol futballról többet tud, mint az összes többi magyar kommentátor. Az Eurobarcán pedig ilyen Baranyai Tamás. Szinte mindig valami pluszt tartogat az írása, elemzése.

Azt kívánom, hogy a honlap maradjon ilyen bulvármentes, letisztult és érdekes szurkolói oldal, amilyen most!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.01.14. 10:52:29

a főoldalt megint brutálisan széthúzza a twitter. már múltkor is volt ilyen probléma, akkor vhogy megoldottátok
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.01.14. 09:13:03

Rohamcsiga írta:szerk. viszont az órát is be kéne lőni rendesen srácok 0.15-kor írtam és 1.15-nek vette a rendszer
Felhasználói vezérlőpultban be tudod állítani.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Rohamcsiga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010.04.28. 23:11:52
Tartózkodási hely: Percenként változó

2016.01.14. 00:15:57

nálam nem húzza szét,de tök üres a box
firefox 43.0.4

szerk. viszont az órát is be kéne lőni rendesen srácok 0.15-kor írtam és 1.15-nek vette a rendszer
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.01.13. 23:20:15

A kezdőoldalon a Twitter box széthúzza az oldalt.
Eddig jó volt ma jelentkezett csak.
Lehet csak nálam,nem tudom, másnál rendben van?

(mozilla)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.01.07. 09:41:01

S.Agüero írta:
waazzee írta:Gratulálok. Sikerült megint elírnotok!!!! Én meg ülök a digi1 elött és nem értem.
Láss csodát, sikerült rájönnöd. :)
Mondjuk ezzel én is így voltam.:-D
Ülök és nincs meccs.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.01.06. 21:21:40

waazzee írta:Gratulálok. Sikerült megint elírnotok!!!! Én meg ülök a digi1 elött és nem értem.
Láss csodát, sikerült rájönnöd. :)
Lezárt