Thiago Alcántara

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1320
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2013.07.19. 15:04:59

sjd írta:Szerinted elment volna innen, ha ezt Pep nem garantálja neki?
Valszeg igen, csak épp Manchesterbe.
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.19. 14:55:36

Edzőbával.
Kép

Furcsa Bayern-mezben látni a srácot. :cry:
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.07.17. 16:26:43

Sanama írta:a Ronaldinho-s témával nem cáfolni akartam, hanem azt mondani, hogy az egyáltalán nem Pep-en múlott. Minden épp elméjű edző azt cselekedte volna. Rijkaard éra végével az akkori sztároknak is távozni kellett egy normális vérfrissítéshez.
Akkor ne rajta múljon, de akkor sem következik belőle az, hogy egy gyáva valaki, aki nem mer hozzányúlni a legnagyobb sztárokhoz.
Sanama írta:15-20meccs a Busquets témában pedig egy egészséges rotáció volt, még a 08/09 szezonban, azt hiszem nem is akkor lett elege Tourénak a dologból, hanem a 09/10-esben amikor fordultak a játékpercek.
Ha szerinted az az egészséges rotáció, hogy a B csapat játékosát rotálják egy világklasszissal...
Érdekes az is, hogy most utólag ezek a dolgok jogosnak tűnnek, akkor azért elég sokan és elég sokáig mondtuk, hogy mekkora protekciós Busquets. (És kezdetben azért ebben volt is valami.) Lehet, hogy 5 év múlva azt fogjuk mondani, hogy Thiago egy egészséges rotációban volt Schweinsteigerrel.
Sanama írta:És még mindig azt mondom, hogy egy Busquets-et sokkal könnyebben lehet játszani Yaya helyett Barcelonában, mint Thiagot akármelyik német helyett Münchenben. Ha bevállalja, ha nem, ha nem lesz teljesítmény mögötte, jönni fog a németektől a fütty.
Ez még mindig igaz, és még mindig nem erről van szó, hanem arról, hogy Pepnek nem véletlenül és nem padmelegítőnek kellett a gyerek, fogja ő játszatni Thiagot bőven, még ha ez nem is fog tetszeni mindenkinek.

Szerinted elment volna innen, ha ezt Pep nem garantálja neki?
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.07.17. 16:23:08

Sanama írta:a Ronaldinho-s témával nem cáfolni akartam, hanem azt mondani, hogy az egyáltalán nem Pep-en múlott. Minden épp elméjű edző azt cselekedte volna. Rijkaard éra végével az akkori sztároknak is távozni kellett egy normális vérfrissítéshez.

15-20meccs a Busquets témában pedig egy egészséges rotáció volt, még a 08/09 szezonban, azt hiszem nem is akkor lett elege Tourénak a dologból, hanem a 09/10-esben amikor fordultak a játékpercek.
És még mindig azt mondom, hogy egy Busquets-et sokkal könnyebben lehet játszani Yaya helyett Barcelonában, mint Thiagot akármelyik német helyett Münchenben. Ha bevállalja, ha nem, ha nem lesz teljesítmény mögötte, jönni fog a németektől a fütty.
Abban mindenféleképpen egyetértek sjd-vel,h azért sztem sem annyira kötelező rutinmunka volt a Dinnye-Deco-Eto'o elhajtás első lélegzetvételre. (oké, h Samu csak második hullámban ment, de a lényeg, h csuklóból el akarták pattintani.) Ugyanakkor persze látva a folyományt, elég egyértelműnek tűnik,h jó döntés volt. Viszont ez nem jelenti azt, h alapvető lett volna az új edzőnek elzavarnia őket, főleg amilyen kaliberekről van szó. Sztem elég sokan adtak volna nekik még esélyt h majd őalattuk hátha szárnyra kapnak. Uh én sem érzem ilyen egyértelműnek, ahogy sokan mások már/még akkor sem értettek egyet vele.

Szintén csak az emlékek alapján, legyen az a fórum vagy más felület, Busí játszatása sem volt annyira tükörsima. A semmiből (előtte két évvel még a 4. ligában játszott!) érkezett a csávó és egyedül Pep gondolta úgy, h a szenzációs formát futó Yaya helyett inkább őt favorizálja. Eleinte kapta is érte az ívet, később még inkább, ahogy már csak epizodista lett Touré és sokan a mai napig nem barátkoztak meg ezzel a váltással.
De abban az aspektusban igaz, h egy katalánt könnyebb ide berakni a nagyobb név helyett, mint az ottani nagyobb név helyére egy siheder külsőst, de ettől még erősen kétlem, h Pep ne tenné még, ha valóban számol Thiago-val. Maximum ott is lefutja az itteni köröket és majd kiderül igaza lesz e, illetve h a srác tolja e majd úgy, h bejátssza magát.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.07.17. 16:22:35

sjd írta:
Sanama írta: Nem tudom hogy fog többet játszani a Bayernben
Busquets első felnőtt szezonjában BL-döntőn volt kezdő Guardiolánál. Mondjam még tovább?

Nagyon naivak vagytok, ha azt hiszitek, Pep nem fogja minden további nélkül Müllert vagy Schweinsteigert leültetni azért, hogy Thiago játszhasson. Most ez elképzelhetetlen mindenkinek, de az is az volt, hogy Touré padra kerül Busquets (és Keita) mellett, vagy hogy Bojan kiszorítja Ibrát a szezon végére...
Ezt ugatom én is egy hete. Tavaszra Thiago országos kezdő lesz a Bayernben.
Egy álmatlan perce nem lesz Pepnek, ha kitesz eddigi meghatározó játékost. Konfliktus? 3 éves szerződése van, mi lehet a legrosszab? Ha nem jo az eredmény, kirúgják és viszi magával a pénzes zsákot.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.07.17. 15:51:25

a Ronaldinho-s témával nem cáfolni akartam, hanem azt mondani, hogy az egyáltalán nem Pep-en múlott. Minden épp elméjű edző azt cselekedte volna. Rijkaard éra végével az akkori sztároknak is távozni kellett egy normális vérfrissítéshez.

15-20meccs a Busquets témában pedig egy egészséges rotáció volt, még a 08/09 szezonban, azt hiszem nem is akkor lett elege Tourénak a dologból, hanem a 09/10-esben amikor fordultak a játékpercek.
És még mindig azt mondom, hogy egy Busquets-et sokkal könnyebben lehet játszani Yaya helyett Barcelonában, mint Thiagot akármelyik német helyett Münchenben. Ha bevállalja, ha nem, ha nem lesz teljesítmény mögötte, jönni fog a németektől a fütty.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.07.17. 15:39:42

Sanama írta:
Igen, és ez most hogy jön ide?
(Az sem Pep-en múlott egyébként, hogy Eto'o egy évet maradt...)
Arra reagáltam, amit írtál, hogy Pep hozzá mert nyúlni a sztárokhoz. Szerintem pedig ezt a lépést bármelyik edzőnek kötelessége lett volna meglépni a balhék után.
És ez hogyan cáfolja meg azt, hogy Pep nem fél belemenni konfliktusokba, ha az érdekeit akarja érvényesíteni? (Főleg annak fényében, hogy Ibráról meg Touréról elegánsan elfeledkeztél közben.)

Amúgy utólag szeretjük ezt így beállítani, de akkor korántsem volt ennyire egyértelmű, hogy Ronaldinho-t, Deco-t, és főleg Eto'ot ki kell rakni. De még kevésbé volt egyértelmű Touré vagy Ibra, akiknek szintén ajtót mutatott a konfliktus lehetőségének legkisebb jelére.
Sanama írta:
Látom, a lényeg átjött. (Keita egyébként meg a padon ült mindeközben)
Ajánlom egyébként, hogy nézd meg, rögtön a második bajnokin hogyan kezdett Touré kárára, és hogyan kezdett aztán még jó néhány meccsen
Hát azért teljesen más úgy a helyzet, hogy Busi elől eltűnt Yaya akkor. Keita helyett meg simán játszattam volna Busquets-et. :)
Még mindig nem érted, szóval akkor megkérdezem, amikor azon a 15-20 bajnokin Busquets kezdett, és Touré padozott, akkor hova tűnt el Yaya előle?
Magyarázhatod akárhogy, de abban az évben egy semmit nem bizonyított ifit kezdett el játszatni egy világsztár kárára, és nem ő volt az egyetlen példa. (Pedro-Henry, Bojan-Ibra, Tello/Cuenca- Sanchez/Villa)
Most meg mindenki elképzelhetetlennek tartja, hogy majd Thiago nála többet fog játszani, mint a meccsek 50%-a, csak azért mert vannak előtte emberek. Szóval leírom újra: ez Pepet egy percig sem fogja zavarni.
Sanama írta:Még annyi fűznék hozzá, hogy egy saját nevelést játszatni "külsős" kárára, egy ilyen jelleggű csapatnál teljesen más dolog, mint egy "külsőst" játszatni németek/saját nevelések kárára a Bayernben.
Ez így igaz, de mint írtam, Pep-et a legkevésbé sem zavarják ezek a konfliktusok. Ha Thiago végül stabilan meg fogja előzni Kroost vagy Götzét, az végül úgyis azért lesz, mert érdemes rá. De előtte még egy párszor Pep be fogja rakni érdemtelenül is.
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2013.07.17. 15:29:27

Lehet nem édekli Pep-et, hogy leültet bárkit a padra...de egy olyan játékosért aki, mint már ismétlem önmagam, nem mutatott fel "semmit", még a barcánál sem!
Lehettek jó megmozdulásai, passzai, de ugyan ilyen hanyag mozdulattal el is adogatta a labdákat ami egy nagy csapat ellen (meg a kicsik ellen is) élet veszély, főleg a középpályán..

Nem Thiago ellenes vagyok, csak érthetetlen, hogy itt hagyta azt a csapatot ahol tudta milyen elvárások vannak, ismerte a környezetet, ráadásul (talán) 1-2év és potenciális jelölt lehetett volna a kezdő 11ben...

Elhiszem, hogy minden játékos álma a VB (EB), de fiatal és még előtte egy áll egy szép hosszú karrirer..

Bukott már el nagy tehetségenek kikiáltott fiatal játékos..
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.07.17. 14:54:35

Igen, és ez most hogy jön ide?
(Az sem Pep-en múlott egyébként, hogy Eto'o egy évet maradt...)
Arra reagáltam, amit írtál, hogy Pep hozzá mert nyúlni a sztárokhoz. Szerintem pedig ezt a lépést bármelyik edzőnek kötelessége lett volna meglépni a balhék után.


Látom, a lényeg átjött. (Keita egyébként meg a padon ült mindeközben)
Ajánlom egyébként, hogy nézd meg, rögtön a második bajnokin hogyan kezdett Touré kárára, és hogyan kezdett aztán még jó néhány meccsen
Hát azért teljesen más úgy a helyzet, hogy Busi elől eltűnt Yaya akkor. Keita helyett meg simán játszattam volna Busquets-et. :)

Még annyi fűznék hozzá, hogy egy saját nevelést játszatni "külsős" kárára, egy ilyen jelleggű csapatnál teljesen más dolog, mint egy "külsőst" játszatni németek/saját nevelések kárára a Bayernben.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.07.17. 14:35:50

Sanama írta: Azon a bizonyos BL döntőn nem épp Touré játszott védőt, és így ezért kerülhetett oda Busquets VKP-nak?!
Látom, a lényeg átjött. :wink: (Keita egyébként meg a padon ült mindeközben)
Ajánlom egyébként, hogy nézd meg, rögtön a második bajnokin hogyan kezdett Touré kárára, és hogyan kezdett aztán még jó néhány meccsen.
Sanama írta:
Ronaldinho-Deco-Eto'o triónak
Akárki jött volna, azt tette volna, kivéve talán Eto'o-t. De Eto'o végül 1 évet maradt is
Igen, és ez most hogy jön ide?
(Az sem Pep-en múlott egyébként, hogy Eto'o egy évet maradt...)
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.07.17. 14:20:49

sjd írta:
Sanama írta: Nem tudom hogy fog többet játszani a Bayernben
Busquets első felnőtt szezonjában BL-döntőn volt kezdő Guardiolánál. Mondjam még tovább?

Nagyon naivak vagytok, ha azt hiszitek, Pep nem fogja minden további nélkül Müllert vagy Schweinsteigert leültetni azért, hogy Thiago játszhasson. Most ez elképzelhetetlen mindenkinek, de az is az volt, hogy Touré padra kerül Busquets (és Keita) mellett, vagy hogy Bojan kiszorítja Ibrát a szezon végére...
Azon a bizonyos BL döntőn nem épp Touré játszott védőt, és így ezért kerülhetett oda Busquets VKP-nak?!

Kép
:twisted: :twisted:
Ronaldinho-Deco-Eto'o triónak
Akárki jött volna, azt tette volna, kivéve talán Eto'o-t. De Eto'o végül 1 évet maradt is
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.07.17. 13:42:53

Cooh írta: Padra ültethet játékos(oka)t, hogy Thiago játszhasson, amiből akár konfliktus is lehet...
És ez Pepet mikor érdekelte? :D

Ez az ember azzal kezdte a barcelonai pályafutását, hogy mosolyogva mutatott ajtót a Ronaldinho-Deco-Eto'o triónak. Egy évre rá meg Ibrának és Tourénak, amikor azoknak ugyanilyen jellegű problémájuk volt.
Arról a pletykáról nem is beszélek, hogy a maradását bizonyos játékosok távozásától tette volna függővé tavaly.
visca el barca írta: biztos leteszi svejnit thiago miatt a padra :lol: te sem gondolod komolyan, hogy a csapat ikonját, akinek van 300 bundesliga meccse, meg 100x válogatott majd mellőzni fogja.
ld. fent
visca el barca írta: egy ideig lehet beprobálkozik vele, de ha thiago nem fog extraklasszis teljesitmenyt nyujtani és ennek ellenére erőlteti (ami nála azért benne van a pakliban) akkor simán elviszi a népharag.
Feltéve, hogy nem fog extraklasszis teljesítményt nyújtani... (Hadd tegyem hozzá, elnézve, hogy tavaly a Bayern egy 6-ossal küldött haza szinte mindenkit a mezőnyből, nem lesz nehéz jó teljesítményt nyújtania.)

De itt most nem is arról van szó, hogy ha Thiago rúg meccseként 6 öngólt, akkor is kezdő lesz (Pep amúgy sem szokott valakit erőltetni, ha nem megy neki a játék), hanem hogy biztos vagyok benne, hogy Guardiola nem úgy fog gondolkodni, mint Tito, hogy "van ez a kőbe vésett kezdőm, és ha ők kihalnak, akkor jön Thiago". Ő halál nyugodtan a kezdőbe rak egy 0 kilométeres ifit is egy Schweinsteiger kárára, ha olyan napja van.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.17. 13:31:54

sjd írta:
Sanama írta: Nem tudom hogy fog többet játszani a Bayernben
Busquets első felnőtt szezonjában BL-döntőn volt kezdő Guardiolánál. Mondjam még tovább?

Nagyon naivak vagytok, ha azt hiszitek, Pep nem fogja minden további nélkül Müllert vagy Schweinsteigert leültetni azért, hogy Thiago játszhasson. Most ez elképzelhetetlen mindenkinek, de az is az volt, hogy Touré padra kerül Busquets (és Keita) mellett, vagy hogy Bojan kiszorítja Ibrát a szezon végére...
biztos leteszi svejnit thiago miatt a padra :lol: te sem gondolod komolyan, hogy a csapat ikonját, akinek van 300 bundesliga meccse, meg 100x válogatott majd mellőzni fogja.

egy ideig lehet beprobálkozik vele, de ha thiago nem fog extraklasszis teljesitmenyt nyujtani és ennek ellenére erőlteti (ami nála azért benne van a pakliban) akkor simán elviszi a népharag.

lehet h itt nálunk thiago a sztár, de a németek még mindig többre tartják müllert meg kroost
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2013.07.17. 13:13:42

sjd írta:
Sanama írta: Nem tudom hogy fog többet játszani a Bayernben
Busquets első felnőtt szezonjában BL-döntőn volt kezdő Guardiolánál. Mondjam még tovább?

Nagyon naivak vagytok, ha azt hiszitek, Pep nem fogja minden további nélkül Müllert vagy Schweinsteigert leültetni azért, hogy Thiago játszhasson. Most ez elképzelhetetlen mindenkinek, de az is az volt, hogy Touré padra kerül Busquets (és Keita) mellett, vagy hogy Bojan kiszorítja Ibrát a szezon végére...
Padra ültethet játékos(oka)t, hogy Thiago játszhasson, amiből akár konfliktus is lehet...

Részemről egy felvetés:
Egy olyan csapatba érkezik ahol mindenki küzdött, hajtott egész szezonon át, hogy megnyerhessenek mindent, kő kemény meló van a hátuk mögött.
Jön egy fiatal gyerek (aki hiába tehetséges) még nem tett le semmit az asztalra, mint a többiek és miatta kell padoznia valakinek.

Ráadásul ha itt is elszórja a labdákat, akkor Robben, Ribéry..etc nem biztos, hogy mosolyogva fogadják.

Majd meglátjuk mi sül ki az egészből..
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.07.17. 12:05:12

Sanama írta: Nem tudom hogy fog többet játszani a Bayernben
Busquets első felnőtt szezonjában BL-döntőn volt kezdő Guardiolánál. Mondjam még tovább?

Nagyon naivak vagytok, ha azt hiszitek, Pep nem fogja minden további nélkül Müllert vagy Schweinsteigert leültetni azért, hogy Thiago játszhasson. Most ez elképzelhetetlen mindenkinek, de az is az volt, hogy Touré padra kerül Busquets (és Keita) mellett, vagy hogy Bojan kiszorítja Ibrát a szezon végére...
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.07.16. 23:00:08

Amikor egészséges volt, ugyanis 18 meccsre dőlt ki összesen a szezon során, akkor a percek 50%-án pályára lépett.
Ennyi.
Nem tudom hogy fog többet játszani a Bayernben, de Isten vele!
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.07.16. 20:43:52

De örülök,hogy lelépett végre, pláne,hogy 25 misit kaptunk érte,kb ennyit is ér!
Majd megy a Bayernbe kispad mellé díszőrségnek,aztán apuci átzsarolja majd a Man U-ba 35 milkáért meg 2x annyi fizuér.
Többet az életbe ne lássam blaugranaba ezt a hálátlan türelmetlen kölköt! :twisted:
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.07.16. 17:42:52

Gareth Tello írta: A kis Thiago és Rafinha :lol:
1:25 a legjobb. :mrgreen:
Eszméletlen a két kölyök! :lol:
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2013.07.16. 17:39:31

miihii írta:
Öcsém, a két hülye :lol:

Azért látszik, h időben elhoztuk őket, mert eredetileg a reálba készültek :mrgreen: Vagy csak Pepe vs Messi-set játszottak :twisted:
Azért Thiago még ma se nagyon tud szerelni, mert elég sok lapot összeszedett, ahányszor megpróbálta. Szerintem egy jó arány kijönne a szerelési kísérlet/lap számok alapján. :D
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.16. 17:23:28

Már nyilatkozott is a Bayernnél.
Kép
http://www.fcbayern.telekom.de/en/news/ ... /43713.php

Utánanéztem, hogy (többek között) melyik mezszámok szabadok még a bajoroknál: 2, 3, 6, 12, 16, 18.
Szerintem a 6-os tökéletes lesz neki.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.07.16. 16:29:51

Gareth Tello írta:Shutter, bocs, hogy lopom a videódat a túloldalról, de ezt itt is muszáj mindenkinek látnia. :D
Szóval:
A kis Thiago és Rafinha :lol:
1:25 a legjobb. :mrgreen:
Öcsém, a két hülye :lol:

Azért látszik, h időben elhoztuk őket, mert eredetileg a reálba készültek :mrgreen: Vagy csak Pepe vs Messi-set játszottak :twisted:

Ha ezekért mind lapot adtak volna, soha nem léphettek volna pályára az életben :D

Halálos kis páros 8)



Ehh... :cry:
Kép
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.07.16. 11:17:13

Gareth Tello írta:Shutter, bocs, hogy lopom a videódat a túloldalról, de ezt itt is muszáj mindenkinek látnia. :D
Szóval:
A kis Thiago és Rafinha :lol:
1:25 a legjobb. :mrgreen:

Te úúúristen :D óriási ez a testvérpár :D Piros lapot érő felrúgások vannak dögivel :lol:

Tökönrúgásnál sííírtam XD Munkahelyen nézték is hogy min röhögök...

óriási videóóóó, két labdaőrült brazil


Kép
KépKép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.16. 10:59:43

Shutter, bocs, hogy lopom a videódat a túloldalról, de ezt itt is muszáj mindenkinek látnia. :D
Szóval:
A kis Thiago és Rafinha :lol:
1:25 a legjobb. :mrgreen:
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2013.07.16. 10:47:50

salas9 írta:
Deus írta:Nah az tuti, hogy Kroost és Müllert nem fogja padoztatni.
Szerintem az is megeshet, hogy Kroos fog padozni, Robben mellet és Müller megy ki a szélre, Thiago pedig középen kap majd szerepet.
szerintem tök mindegy ezen agyalni, valaki biztos a padon fog "figyelni" közülük, de azt kétlem, hogy Thiago nagyságrendekkel több lehetőséget kapna evvel a játékos állománnyal szemben, mint nálunk kapott.
Ez csak a pénzről szólt! Guardiola sem hiszem, hogy örök kezdőtagságot ígért számára, arról nem is szólva, ha nem fekszik neki a bőrnadrág még savanyú is lehet a szőlő!
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.07.16. 09:25:29

Deus írta:Nah az tuti, hogy Kroost és Müllert nem fogja padoztatni.
Szerintem az is megeshet, hogy Kroos fog padozni, Robben mellet és Müller megy ki a szélre, Thiago pedig középen kap majd szerepet.
Kép
Lezárt