HOVA TŰNT DAMON HILL?! - Dühöngő:)

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.04.17. 14:55:31

daffy írta:
ozsimiki írta:Nem hiszem el :evil:

Végre van egy ideje Digim, erre jön ez a trágya Digi+ ami még mindig nincs nálam, és minden normális eseményt az ad...angol rangadók, tenisz élőben.

elképesztő.

Digin meg szutyok olasz meccsek helyette, bravó.
biztos,hogy nincs digi+-od? :shock: nekünk otthon nincs előfizetve digi,mégis van digi és + is a kábel előfizetéshez. a múlt héten fedezte fel a család.
nekem sincs előfizetve, csak a szokásos sima kábelszolgáltatós csomag, itt a Gelka a szolgáltató,de elég jó helyen lakom, így szinte mindent beletesznek ingyen, azaz nem kell többet fizetni. Digit is beletették,de a +-t még nem, tegnap is átpörgettem.

Azért megnézem még1x, neked mennyi Mhz-nél van?
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.04.17. 13:50:24

ozsimiki írta:Nem hiszem el :evil:

Végre van egy ideje Digim, erre jön ez a trágya Digi+ ami még mindig nincs nálam, és minden normális eseményt az ad...angol rangadók, tenisz élőben.

elképesztő.

Digin meg szutyok olasz meccsek helyette, bravó.
biztos,hogy nincs digi+-od? :shock: nekünk otthon nincs előfizetve digi,mégis van digi és + is a kábel előfizetéshez. a múlt héten fedezte fel a család.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.04.17. 13:40:14

Nem hiszem el :evil:

Végre van egy ideje Digim, erre jön ez a trágya Digi+ ami még mindig nincs nálam, és minden normális eseményt az ad...angol rangadók, tenisz élőben.

elképesztő.

Digin meg szutyok olasz meccsek helyette, bravó.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2011.04.16. 19:59:57

Az összes csatorna eltűnt a tv-ből,remélem a meccs kezdetéig visszajönnek
nem szeretnék a gép előtt szenvedni.
Kép
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.04.10. 00:47:47

Ezt hívják úgy, hogy sz*pás. Aztán reméljük jól jössz ki belőle... :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.04.10. 00:03:10

legalább ti már tudjátok az "eredményt"...

eszem a kefét a kétség miatt, h sikerül-e összejönnöm a csajjal vagy sem, az én helyzetem nem teszi lehetővé az azonnali cselekvést, akárkit kérdezek a környezetemben, senki nem tud értelmes választ adni, mindenki csak annyit mond, h "nehéz projekt"...

egyik pillanatban egyértelműnek tűnik a helyzet, a következőben nem, és így oda-vissza...
jól érzi magát velem, még Barcelonába is eljött volna velem kettesben, ha kijutottam volna (volt 1-2 hét, amíg reménykedtem, h kijutok idén...)

szóval dilemma... az a lehetőség ismétlem nem játszik, h "eléállok" és rákérdezek, pontosan tudja mit érzek iránta, de mintha ő maga sem tudná, h akarja vagy sem...

nyáron, ha minden jól megy összehozok vele egy közös nyaralást, addig várok a "konkrétumokkal"...

(ne mondjátok légyszi, h hülye vagyok :D , tudom hogy lehetne másképp, de ez a helyzet teljesen speciális, ilyen szintű függést még nem láttatok olyan fiú-lány kapcsolatban, akik nincsenek együtt... a barátkozás kizárva, tudja jól...)

vki emlékszik a dokik 8. évadának arra a részére, amikor Dzséjdí és Elliot megbeszélték a kapcsolatukat és Dr. Kelso ennyit kérdezett: "gyakorlatilag mindent úgy csinálnak, mint egy pár, kivéve azt, h nem szexelnek?" nah nálunk vmi ilyesmi a helyzet...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.04.09. 23:48:14

Victor_Valdes írta:Csaba, egy idő után idegesítő főleg a barátaimra nézve, hogy őket zaklatja, mert engem nem nagyon érdekel, hamar lerázom ha arról van szó.. :)

Persze értem én.
A barátait én annyiban kérdeztem meg, hogy ők tudtak e valamit erről, hogy szakítani akar... mert nálunk ez egyik napról a másikra jött szó szerint. Aztán mondom hátha nekik mondott valamit. De olyat h kérdezgettem hol van, mit csinált, azt nem csináltam...

Mondjuk nekem nem lesz mostanában barátnőm az tuti. :D elég volt ez a több mint 3 év.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.04.09. 23:32:05

Csaba, egy idő után idegesítő főleg a barátaimra nézve, hogy őket zaklatja, mert engem nem nagyon érdekel, hamar lerázom ha arról van szó.. :)

Többiek, ha magamból indulok ki, 8ba hétköznap délutánonként foci, meg hétvégén is, utána jöhet a többi. De én rossz gyerek voltam, meg vagyok is. :mrgreen: De ez itt off. :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2011.04.09. 23:14:16

Ozsimiki az enyémen belül írta:
:lol: gondolom irónia részedről :D, ha nem, akkor felétek nem tudom milyen tanárok,és osztályközösség volt. Mi nem hagytunk ki egy nagy sport eseményt se, ha volt a közelben vhol tv. Ozsi :D
Röviden: Szerencsére, mindig olyankor voltunk osztálykiránduláson, amikor nem volt semmi sportesemény, egy kivételével:
VB 2002, csoportmeccs: Megérkeztünk a mittudoménhova és néztük az Argentína - Nigéria meccset. :D Majd, 25 perc elteltével jött az osztályfönők, hogy nem ezért jöttünk az osztálykirándulásra. És, indultunk megmászni egy dombot, mert, hogy az, húdeszép. :lol:

De, ez itt off, hiszen nem vagyok dühös. :lol:

szerk.: Amúgy, ha az iróniát arra érted, hogy "Nem hiszek neked. =; ", azt csak, arra írtam vicceskedve, hogy "bármely meglepő, általános iskolában pont ugyanennyi idős voltam én is". :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fcbarca0827 2011.04.09. 23:58:23-kor.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.04.09. 22:58:44

Victor_Valdes írta:
Lassan egy hónapja szakítottunk. Értem én, hogy szeret, csak van jó pár dolog amit nem vagyok hajlandó elviselni, és ezek miatt ki is ábrándultam belőle teljesen. A zaklatás meg kábé olyan szinten megy, hogy minden haveromtól kérdezgeti hol vagyok, mit csinálok, lassan követni is fog...sms-ek stb. :D És ez bizony egy idő után szánalmas. Saját tanács, ebből az esetből kiindulva, hogy talán jobb is ha leállsz a dologgal, még ha szereted akkor is. :)
Értem. Mondjuk én megmaradtam azon a szinten, hogy smseket írtam neki. Nem nyomozgattam azért utána...
De valahol védeném magam, meg az exed... mert amíg ez megmarad normális keretek között, szerintem természetes reakció...mondjuk ennyi idő után már nem...szóval nálam ez az első hetekben volt....amikor bepánikoltam. Meg nálatok nem tudom hogy történt a szakítás...az én sztorimat ha visszaolvasol megtalálod...
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2011.04.09. 22:54:27

ozsimiki írta:bármely meglepő, általános iskolában pont ugyanennyi idős voltam én is :wink: :lol:
Nem hiszek neked. =;

Amúgy, még most sem látom magam előtt, ahogy Matyi odamegy a tanárnőhöz, hogy menjünk pubba, mert Klasszikus van. :D

De, mindegy Matyinak bele kell törődnie, hogy nem látja a meccset, mert csak ketten néznek focit a 7 fiúból. (Ami, egyébként milyen dolog...)

szerk.: Mármint, hogy BL döntő van. Hirtelen, jövő hétre gondoltam. :D

:lol: gondolom irónia részedről :D, ha nem, akkor felétek nem tudom milyen tanárok,és osztályközösség volt. Mi nem hagytunk ki egy nagy sport eseményt se, ha volt a közelben vhol tv. Ozsi :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fcbarca0827 2011.04.09. 23:00:21-kor.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.04.09. 22:51:38

torrentkiller írta:
Victor_Valdes írta:13-14 évesen manapság elég sokan kocsmáznak, az általános sulis 8-osok pedig simán járkálnak pub-okba, diszkókba... :)
A legtöbb helyre ahova mi járunk pl kolis kocsmatúrákon, ki van írva (és be is tartják), hogy 18 éven alul nem szolgálnak ki.
Amúgy nem értem, nekünk még 8adikban nem az volt a legfontosabb, hogy melyik kocsmába üljünk be, hanem vége a sulinak, és minél előbb mehessünk ki focizni, bringázni... De úgy néz ki azok az idők már messze vannak... :(
Vannak még ilyen gyerekek is. :wink:
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2011.04.09. 22:49:34

Victor_Valdes írta:13-14 évesen manapság elég sokan kocsmáznak, az általános sulis 8-osok pedig simán járkálnak pub-okba, diszkókba... :)
A legtöbb helyre ahova mi járunk pl kolis kocsmatúrákon, ki van írva (és be is tartják), hogy 18 éven alul nem szolgálnak ki.
Amúgy nem értem, nekünk még 8adikban nem az volt a legfontosabb, hogy melyik kocsmába üljünk be, hanem vége a sulinak, és minél előbb mehessünk ki focizni, bringázni... De úgy néz ki azok az idők már messze vannak... :(
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.04.09. 22:43:21

13-14 évesen manapság elég sokan kocsmáznak, az általános sulis 8-osok pedig simán járkálnak pub-okba, diszkókba... :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.04.09. 22:38:04

fcbarca0827 írta:
S.Agüero hozzászólásán belül Ozsimiki írta: én nem tudom hova mentek,de ha nem valami hegyre, sátorozni, akkor go egy étterem, pub a csoporttal, és simán látod, látjátok. Mi is megoldottuk mindig. Ozsi
Elképzelem, ahogy a 11-12 éves gyerekek beülnek egy pub-ba meccset nézni. :D :mrgreen:

Ja, szóval 13-14... Akkor is elképzelem és ugyanúgy vicces. :D
bármely meglepő, általános iskolában pont ugyanennyi idős voltam én is :wink: :lol: lehet megoldást találni,csak keresni kell.

ha már Balatoni sátorozás...akkor pedig még biztosabb,h lesz a környéken, akár kivetítős hely is. Elég rangos esemény, sokakat érdekel.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.04.09. 22:36:28

csababarca írta:
Victor_Valdes írta:Imádom amikor az ex-em zaklat...és már nem tudok mit tenni ellene... :oops: :lol:

Hát biztos szeret még...vagy nem tudom mit értesz zaklatás alatt. :D
Engem egy hónapja háromésnegyed év után se szó se beszéd kidobtak...aztán azóta is magam alatt vagyok...és írok neki smsket...és már elege van belőlem, szóval egy hete leálltam...
Nem tudom nálatok mi volt a szituáció, vagy friss e a szakítás.
Lassan egy hónapja szakítottunk. Értem én, hogy szeret, csak van jó pár dolog amit nem vagyok hajlandó elviselni, és ezek miatt ki is ábrándultam belőle teljesen. A zaklatás meg kábé olyan szinten megy, hogy minden haveromtól kérdezgeti hol vagyok, mit csinálok, lassan követni is fog...sms-ek stb. :D És ez bizony egy idő után szánalmas. Saját tanács, ebből az esetből kiindulva, hogy talán jobb is ha leállsz a dologgal, még ha szereted akkor is. :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.04.09. 22:23:56

Victor_Valdes írta:Imádom amikor az ex-em zaklat...és már nem tudok mit tenni ellene... :oops: :lol:

Hát biztos szeret még...vagy nem tudom mit értesz zaklatás alatt. :D
Engem egy hónapja háromésnegyed év után se szó se beszéd kidobtak...aztán azóta is magam alatt vagyok...és írok neki smsket...és már elege van belőlem, szóval egy hete leálltam...
Nem tudom nálatok mi volt a szituáció, vagy friss e a szakítás.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.04.09. 22:20:07

Imádom amikor az ex-em zaklat...és már nem tudok mit tenni ellene... :oops: :lol:
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.07. 17:49:16

MessiFan írta: Én nem lőném magam fejbe, max akkor ha a Barca lenne a döntőben :D
Nyilván én is... :D
Nekem szerencsém van május 6-7 :)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.04.07. 17:40:47

7 fiú van osztályba szval... :D
abból magamat kivéve 1 gyereket érdekli a foci, szóval 2-en néznénk max. :lol:
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2011.04.07. 17:40:10

S.Agüero írta:Na mi is a legjobbkor tudunk menni osztálykirándulásra.
Mikor van Bl döntő meg monacoi futam meg időmérő.
Jó lesz kihagyni a BL döntőt ahol ott lehet a Barca... :evil: :?
Mi is pont akkor megyünk osztálykirándulásra,bár szerintem én ki fogom hagyni,nekem készülni kell június 2.-ra meg a BL döntőt és a monacói futamot ki nem hagynám semmi pénzért.Már csak az a kérdés,hogy ofő mit szól hozzá.. :oops: :roll:
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2011.04.07. 17:34:29

S.Agüero hozzászólásán belül Ozsimiki írta: én nem tudom hova mentek,de ha nem valami hegyre, sátorozni, akkor go egy étterem, pub a csoporttal, és simán látod, látjátok. Mi is megoldottuk mindig. Ozsi
Elképzelem, ahogy a 11-12 éves gyerekek beülnek egy pub-ba meccset nézni. :D :mrgreen:

Ja, szóval 13-14... Akkor is elképzelem és ugyanúgy vicces. :D
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.04.07. 17:30:50

Balatonra megyünk sátorozni.

13-14 évesek. :) :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MatyiG 2011.04.07. 17:37:32-kor.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.04.07. 17:28:48

Mi 27.-én indulunk és 28.-án jövünk haza szal én látni fogom :P
Én nem lőném magam fejbe, max akkor ha a Barca lenne a döntőben :D
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.07. 17:26:59

S.Agüero írta:Na mi is a legjobbkor tudunk menni osztálykirándulásra.
Mikor van Bl döntő meg monacoi futam meg időmérő.
Jó lesz kihagyni a BL döntőt ahol ott lehet a Barca... :evil: :?
Nem azért, de a iskola vezetősége, gondolom ők nyilvánítják ki az oszt.kirek időpontját, nem gondolnak erre? Szerintem próbáljátok meg elintézni, h csúsztassanak, vagy ha képes v akkora áldozatot hozni, szerezz igazolást és maradsz döntőt nézni :D
Én fejbe lőném magam, ha ekkora raknák...

írtam egy másik lehetőséget, egyszerű, arra senki sem gondol ?:D Ozsi
Lezárt