Bajnoki Mérkőzések 07-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.12.23. 21:22:43

Vito írta:sztem Iniesta is rengeteg hibával játszott, önmagához képest, az első félidőben nem tudta bejátszani a szélét.
mindegy. vártunk a csodára egy olyan embertől, aki másfél éve bizonyítja, hogy képtelen rá.
kár keresni a hibát a játékosokban, amíg Rijkaard az edző, addig nem tudok objektív lenni a zsugásokkal szemben...
Valaki legalább eggyet ért velem..
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
JOEY20
Jugador del Barça
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2006.08.21. 13:54:51
Tartózkodási hely: Balatonalmádi

2007.12.23. 21:22:40

Mi az hogy nem kell a bíróra fogni?!Ha talán észreveszi az a lény a 2 tizenegyesünket(1 biztos jogos volt Sneijder kezezése)akkor lehet nem kellenne most vereségről beszélgetni.Ne értse félre senki én nem felmentem a csapatot mert ez a mai produktum 1 rakat sz*r volt de ebben odatette magát az a sípmester is :x
Forca BARCA
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.12.23. 21:21:12

Zozzy 5 írta:Hol is kezdjem...Talán itt: :cry:
Aztán folytatom, de visszamegyek egészen nyárig. Mindenki olyan biztos volt itt mindenben. Jósolgattunk ide-oda, tessék. Az pedig fel sem merült, amit most látni voltunk kénytelenek.
Az a büdös nagy helyzet, hogy egy tanácstalan, erölködő, szenvedő játékosgyűjtemény vagyunk. Elől azt eröltetjük, amit 5éve...Semmi tudatosság, csak a majd lesz valami...A középpálya körülményes, pontatlan, ötlettelen, és olyan lassú, hogy az nem ilyen szintre való. Említettem régebben is hosszú hsz-eken keresztül, hogy TAKTIKAILAG NEM VAGYUNK FELKÉSZÜLTEK, taktikai-erőnléti párharcokban alul fogunk maradni. Persze pár ember akkor is benyomta erre a 'lol' jelet. Remélem most is röhögnek.
Nem volt helyzetünk, nem volt arra utaló jel, hogy mi ezt megfordítjuk. De minek is részletezzem, hiszen mindenki nézte a meccset, remélem látta is. Egy okos CSAPAT ellen játszottunk, csődöt mondtunk. Figyeltétek Rijkaard-ot? Azt se tudta hol van...Kínomban már nevettem rajta. Szinte látni lehetett Schusteren a megabiztosságot, Franken meg a...

7 pontos hátrány...Szerintem ez a bajnokság szépen lassan, de biztosan úszik el. Ha már az első bajnoki meccsek után kirugják ezt a jómadárt, akkor most nem itt tartunk. Persze Laportának jobban tetszett a papucs szerep. Ha marad Frank, akkor ugyan erre számíthatunk, mint amit ma láttunk, ha pedig új edző jön, akkor félek, már késő.

Jah, és grat a Madridnak. Így kell megverni egy ilyen Barcát.
A menedzserbwe sok tapasztalatot szereztünk! :wink: csak ez a való világ..
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2007.12.23. 21:19:58

Bányász írta:
BarcafanTomee írta:Na én eddig voltam rejkard mellett mostmar azt mondom hogy huzzon el!!!!
Miért mondod ezt??
Szted?tavalyota hoztak uj emberek es evvel a kerettel nem tud ossze hozni egy jo csapatot?meg ha legalabb 50%ot kihoztak volna a valodi tudasukbol akkor siman nyernek.Sztem Franky ideje lejart!!!!!sajnos de ez van.ezt eszre kell venni!!!!kulonben nem nyerunk semmit!

FORZA BARCA
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2007.12.23. 21:17:52

Bodi írta:Jobb volt a Madrid,megérdemelten nyertek.
Nálunk egyedül Toure játszott jól,a többiek nagyon gyengék voltak.
Néhányan mondják Iniestara,hogy jó volt,én ezzel is vitába szállnék.
Voltak ugyan jó megindulásai,de ennyi pontatlan passzt máskor 3 hónap alatt oszt ki.Persze minden viszonyítás kérdése,pl Xavi minősíthetetlen teljesítményéhez képest jó volt Ini.

Csapatként csődöt mondtunk,búcsúzhatunk a bajnoki álmoktól. :cry:
A Realnak jó csapata van,kevés pontot fognak veszíteni,ennél sokkal jobb Barcára lenne szükség,hogy megverjük őket.
úgy van! de azért még ne integessünk...
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.12.23. 21:17:44

Ma nem csak a madridtól kapunk ki....ez ellen bármilyen jobb képességű iparos csapat ellen kevés. Itt a pillanat, amikor tényleg nem várhatunk tovább az edzőváltással. Nálam, ez a meccs volt a vízválasztó. 7 pont. Elvileg behozható, de ehhez kell nyerni zsinórban legalább 10 meccset, amit nehezen tudok elképzelni.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Saint Germain
Jugador del Barça
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2005.09.05. 16:05:32
Tartózkodási hely: Bogyiszló

2007.12.23. 21:17:35

Csak magunknak köszönhetjük!
Rengeteg volt a pontatlan átadás, ehhez még hozzájött az elképzelés nélküli játék.
Ellenben a hozzáállással nem volt probléma.
A madrid meg hozta a szokásos 1 helyzet 1 gólt (a mérkőzés elején).
:cry:
Kellemes Ünnepeket Mindenkinek! (Elég szomorúan indul a Karácsony)
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2007.12.23. 21:16:38

Nem nézné meg vki aki ért hozzá, hogy vajon mit gondolnak Rijkaardról spanyol fórumokon, sport.es v elmundo fórumain, már ha van nekik, mer kerestem de nem találtam... amúgy asszem van már nyilatkozat... de nem tok annyira spanyolul... szal vki plíz..
Bojan Krkic
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2007.05.26. 21:27:37
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2007.12.23. 21:16:16

Sajnos továbbra is csak 1 jó emlékem van Mejutoról Magyar-Olasz
FC Barcelona!
ABIDAL!
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.12.23. 21:16:13

Jobb volt a Madrid,megérdemelten nyertek.
Nálunk egyedül Toure játszott jól,a többiek nagyon gyengék voltak.
Néhányan mondják Iniestara,hogy jó volt,én ezzel is vitába szállnék.
Voltak ugyan jó megindulásai,de ennyi pontatlan passzt máskor 3 hónap alatt oszt ki.Persze minden viszonyítás kérdése,pl Xavi minősíthetetlen teljesítményéhez képest jó volt Ini.

Csapatként csődöt mondtunk,búcsúzhatunk a bajnoki álmoktól. :cry:
A Realnak jó csapata van,kevés pontot fognak veszíteni,ennél sokkal jobb Barcára lenne szükség,hogy megverjük őket.
Avatar
zmodellb
Barça B
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2006.04.11. 18:44:08

2007.12.23. 21:16:08

Retek-nek üzenem, hogy nem csak akkor kell barca szúrkolónak lenni amikor nyerünk és megy a csapatnak, vagy ha te így gondolod, akkor nem vagy igazi barcás! Én ezek után is nézem majd a mecseket, és még reménykedek, hogy bajnokok leszünk!

Sajnos kikaptunk, és nem voltunk jók, és még a szerencse sem volt mellettünk!

Talán tényleg eljött az edző váltás ideje! Szép volt, jó volt, de elég volt Frankie!

Jöjjön Murinho!
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2007.12.23. 21:16:08

[quote="Norbinho8"][/quote]tesa "kicsit" nagy az avatarod :lol:
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2007.12.23. 21:16:07

sztem Iniesta is rengeteg hibával játszott, önmagához képest, az első félidőben nem tudta bejátszani a szélét.
mindegy. vártunk a csodára egy olyan embertől, aki másfél éve bizonyítja, hogy képtelen rá.
kár keresni a hibát a játékosokban, amíg Rijkaard az edző, addig nem tudok objektív lenni a zsugásokkal szemben...
Reyes és Raulű

2007.12.23. 21:15:45

Nem kéne a bíróra fogni!

Az viszont tény, ha Messi játszik akkor más a helyzet!

Bojan simán kezdhetett volna!

És Henry hol volt!? :?
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.12.23. 21:15:22

Hol is kezdjem...Talán itt: :cry:
Aztán folytatom, de visszamegyek egészen nyárig. Mindenki olyan biztos volt itt mindenben. Jósolgattunk ide-oda, tessék. Az pedig fel sem merült, amit most látni voltunk kénytelenek.
Az a büdös nagy helyzet, hogy egy tanácstalan, erölködő, szenvedő játékosgyűjtemény vagyunk. Elől azt eröltetjük, amit 5éve...Semmi tudatosság, csak a majd lesz valami...A középpálya körülményes, pontatlan, ötlettelen, és olyan lassú, hogy az nem ilyen szintre való. Említettem régebben is hosszú hsz-eken keresztül, hogy TAKTIKAILAG NEM VAGYUNK FELKÉSZÜLTEK, taktikai-erőnléti párharcokban alul fogunk maradni. Persze pár ember akkor is benyomta erre a 'lol' jelet. Remélem most is röhögnek.
Nem volt helyzetünk, nem volt arra utaló jel, hogy mi ezt megfordítjuk. De minek is részletezzem, hiszen mindenki nézte a meccset, remélem látta is. Egy okos CSAPAT ellen játszottunk, csődöt mondtunk. Figyeltétek Rijkaard-ot? Azt se tudta hol van...Kínomban már nevettem rajta. Szinte látni lehetett Schusteren a megabiztosságot, Franken meg a...

7 pontos hátrány...Szerintem ez a bajnokság szépen lassan, de biztosan úszik el. Ha már az első bajnoki meccsek után kirugják ezt a jómadárt, akkor most nem itt tartunk. Persze Laportának jobban tetszett a papucs szerep. Ha marad Frank, akkor ugyan erre számíthatunk, mint amit ma láttunk, ha pedig új edző jön, akkor félek, már késő.

Jah, és grat a Madridnak. Így kell megverni egy ilyen Barcát.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.12.23. 21:15:10

Először is: mindenki őrizze meg a nyugalmát, nem kell izgalmi állapotban felesleges vitát generálni.
Másodszor: a tisztelt madridistákat megkérném, hogy maradjanak otthon, ne jöjjenek ide ellenségeskedést szítani. Nyertek, legyenek boldogok, mert megérdemelték. Ennyi.
Harmadszor: a két csapat közti különbséget a kispadon kell keresni. Náluk Schuster személyében EDZŐ, nálunk egy dilettáns ütődött ült. Ezen nincs mit szépíteni, ez van. Ha most sem takarodik el, akkor nem tudom, minek kellene ehhez történnie.
Negyedszer. A dilettáns, hogy gondolja, hogy öt perc futballal meg lehet verni a Realt, még az Almeria ellen is szükség volt 10 percre a győzelemhez. A kezdőcsapat okés volt, amit szerettünk volna, amit vártunk. Azonban már negyedóra elteltével látni lehetett, hogy mintha sörmeccsen lennének a fiúk: lézengtek a pályán, többet passzoltak Rauléknak, mint a saját csapattársnak. Deco indiszponáltsága számomra teljesen érthetetlen volt, amit azonban holland barátunk nem látott, vagy nem akart látni. Már a 25. percben simán lecserélhette volna, és behozhatta volna Guddy-t. Igen, az izlandit, aki igen jó formát mutatott az elmúlt meccseken. Vagy behozza Gio-t és Init visszavonja a középpályára.
A 2. félidő meg még az elsőnél is impotensebb játékot hozott, helyzetünk nem volt, csupán az a Bojan-lövés, meg Ronnie szabadrúgása után némi kavarodás.
Ötödször: a Puyol-Zambi csere. Számomra ez teljességgel érthetetlen volt. Oké, Carles nem bírta, megsérült - bár nem látszott rajta semmi. Amikor ugyanis a csere megtörtént, volt hátra egy bő negyed óra. Átállhatott volna 3-4-3-ra is: Márquez, Milito, Abidal - Ini, Yaya, Xavi, Guddy - R10, Samu, Gio. Vagy megléphette volna az Eto'o-Henry cerét is, mert a kameruni ma nem játszott úgy, ahogy a Valencia ellen.
Hatodszor: kéretik nem a bíróban keresni a vereség okát, mert neki aztán ehhez az égegyadta világon semmi köze nem volt. Mezőnyben volt egy-két érdekes ítélete, oda-vissza, de semmi komoly, meccset befolyásoló pedig pláne, nem. Ha Mejuto González teljesítményét 1-10-ig osztályoznom kéne egy 8-ast adnék neki. Mert a bíró nem rúghat gólt, nem tud Deco Helyett saját emberhez passzolni stb.
Hetedszer: RIJKAARD HÚZZ EL INNEN, DE NAGYON GYORSAN, AMÍG NEM LESZ KÉSŐ. EZT NEM LEHET MEGMAGYARÁZNI, ERRE A MAI TELJESÍTMÉNYRE NINCS MENTSÉG. UTÁLOM, HOGY A KISPADON ÜLSZ MÉG MINDIG, ÉS RONTOD A LEVEGŐT. MESSZE VAGY A BARCELONA SZINTJÉTŐL, MINT MAKÓ JERUZSÁLEMTŐL. FÁJ KIMONDANOM, DE EZ VAN: UTÁLLAK :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Kép
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2007.12.23. 21:14:42

BarcafanTomee írta:Na én eddig voltam rejkard mellett mostmar azt mondom hogy huzzon el!!!!
Miért mondod ezt??
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Attya
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 395
Csatlakozott: 2005.01.20. 09:47:59
Tartózkodási hely: North Carolina

2007.12.23. 21:14:41

Ede72 írta:Könyörgöm jöjjön már egy kapus!!
ha ez az idióta Valdes nem táncol vissza, simán megfoghatta volna a lövést..
nek tudom miért kúrogatjátok Ronit legalább akart játszani és nem adott el annyi labdát mint Xavi, meg Iniesta...
Remélem hollnadus eddzőnknek annyi végre, ennyire bírkán nem lehet egy csapatot felállítani meg csrélni...
veled mi van ember??!! ezt a labdát senki sem fogta volna +!!! Ne legyél .....
Iniesta a mezöny legjobbja volt, Ronni Iniesta árnyékába nem ér már kb 1 éve!!
"Leo egy egyéniség. Senkihez nem lehet hasonlítani. Idén mindenki Cristiano Ronaldoról beszél, pedig Messi az, akiről érdemes többet beszélni. Ugyan Ronaldo sem rossz játékos, csapattársak vagyunk a portugál válogatottban, csodálatos játékos. Viszont Messi bármikor képes a jó játékra és nem csak akkor, amikor kedve szottyan focizni, ellentétben másokkal.”
DECO
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.12.23. 21:14:27

Na lesz aki utálni fog ezek után...
"Ami volt elmult,s nem jön vissza már"by Toldi :lol:
Nyugodjanak már meg azok akik azt mondják hogy Rijkaardot nem szabad csak így elküldi...mert nyertnünk vele 1 BL-t meg 1-2 bajnokságot!Igaza van Crujff-nak(nem tom hogy írja)A múltból nem szabad megélni és nem is lehet jobb helyeken szó nélkül el küldték volna...Mert hiába mondja itt nekem mindenki hogy a játékosok hibája(!)részben de főképp az edzőé mert neki kell összekovácsoloni azt a csapatot neki kell motiválni őket!És ő nem képes...Ezért a vezetőségnek váltania kell mert nagyon meg fogjuk szívni!
Jöjjön Mourinho nem örökre(.)csak 1 évig mondjuk, hogy összerakja a csapatot(bár én örülnék ha maradna),(azt meg ne mondjátok már hogy sokan utálni fogják a barcát,aki emiatt megutálja az nem igazi szurkoló!)de annyira mégsem lehet rossz edző mert óriási teknikai húzásai vannak stb...amugy itt még az orosz maffia sem ülne a nyakán!Ráadásul már dolgozott is itt...Folytatva:azért kell ő nekünk mert mint mondtam nagy taktikai huzásai vannak,A játékosok nagyon szerethetik mert ha Drogba sírt utána...Sőt mégjobbat mondok Ku*vára nem érdekel hogy hogy játszunk csak nyerjünk!Amugy egy kis teljesen személyes vélemény:Én a Cselszkit akkor szerettem meg amikor Mourinho oda ment sőt a Portót is kedveltem míg ott volt...De akármilyen egy"mocskos"ember a sajtó előtt attol még a világ egyik legjobb edzője.....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Victor_Valdes 2007.12.23. 21:18:15-kor.
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Varga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 866
Csatlakozott: 2007.07.28. 09:24:35

2007.12.23. 21:13:54

beszarok...

el van baszva a karácsony iss ááááááá :cry: :cry:
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2007.12.23. 21:13:45

Rivaldinho írta:
Saviola írta:
Rivaldo11 írta:Másképp látom. Dinho nem volt rossz. Főképp az első félidőben nem. Ramossal szemben megnyerte a csatát.
De három jó teljesítménnyel nem lehet meccset nyerni.
Dinho nem volt rossz,hanem egyenesen [auto_cenzúra] volt. :evil:

S élvezzek el,hogy futott az első félidőben..jézusom..hol éltek ti..komolyan. :roll:
Jó, akkor mér nem szólsz msot Marquezről egy szót sem ? róla kaptuk a gólt.. vagy pl puyolról akiből Ropinho elég sokszor bohócot csinált... de nagyon elegem van már abból h Ronit szapulja állandóan mindenki, amikor egyáltalán nem volt rossz, persze hogy nem jáccott jól.. de miről bexélünk ? ki jácott itt jól.. szinte senki, talán a jó szó csak iniestára elég...
Iniesta és Yaya!Az pedig benne van,h Puyolt megveri Robinho!De igazság szerint,nem mondanám,h sokszor megverte!
Azért nem Marquezről meg Puyolról van szó,mert itt a fórumon mindenki Ronaldinhot követelte!És mindenki tőle várja a csodát!Nem a védelemnek kell megnyerni a meccset!' gólt had kapjanak már mikor elől nem kis nevek fociznak!
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2007.12.23. 21:13:43

Saviola írta:Mondtam,hogy a többiek jók voltak?Nem.A többiek ugyanolyan semmitmondóak voltak,mint Ronaldinho.Egyetlen ember volt aki hajtott a győzelemért VÉGIG: Iniesta.
Touré is jó volt!!!
Kép
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2007.12.23. 21:13:23

nem hittem volna hogy ennyire meglátszik messi hiánya. iniesta az egyetlen ember aki akart, no meg talán eto'o, csak neki meg területe nem volt :( . nem lehet többet hibázni. gyere JOSÉ
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2007.12.23. 21:12:28

Ede72 írta:Könyörgöm jöjjön már egy kapus!!
ha ez az idióta Valdes nem táncol vissza, simán megfoghatta volna a lövést..
nek tudom miért kúrogatjátok Ronit legalább akart játszani és nem adott el annyi labdát mint Xavi, meg Iniesta...
Remélem hollnadus eddzőnknek annyi végre, ennyire bírkán nem lehet egy csapatot felállítani meg csrélni...
Te fociztál valaha? azt 3 kapus nem fogja meg
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2007.12.23. 21:12:27

Na én eddig voltam rejkard mellett mostmar azt mondom hogy huzzon el!!!!
Lezárt