Victor Valdés

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Cáceres14
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2008.07.28. 16:59:19
Tartózkodási hely: Magyarország

2009.06.18. 20:23:31

szóbakerült Helton az FC Porto kapusának a szerződtetése is szerintem ő jó lenne Valdez helyére ha ő netán elmenne
Avatar
martin120
Jugador del Barça
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:55
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.18. 20:04:14

Én is bírom Valdes-t de szerintem nem ő a legjobb kapus a világon.Itt van egy kis videó a bakijairól :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=Al9Q_TU4iIw
:oops: :lol:
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.18. 19:50:07

ozsimiki írta:
House írta:Jelenlegi legjobb kapusnak tartom a világon, az én szememben tíz percet kibírt, (nem csak) ezzel nagyot nőtt a szememben. VISZONT(!) nagy buta, ha elmegy, még nagyobb ha mindezt a fizetéséért.
értem,h ízlések és pofonok,de ez még egy Barcástól is keményen hangzik,h jelenleg legjobb lenne a világon :shock: :shock: :shock:
Igaz, túloztam, jó védősor is van előtte. :roll: Bár van néha hibája is. De talán az utsó meccsein ő volt a legjobb formában, hiszen mindig is jól bírta a nyomást Valdes.
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.06.18. 19:39:52

House írta:Jelenlegi legjobb kapusnak tartom a világon, az én szememben tíz percet kibírt, (nem csak) ezzel nagyot nőtt a szememben. VISZONT(!) nagy buta, ha elmegy, még nagyobb ha mindezt a fizetéséért.
értem,h ízlések és pofonok,de ez még egy Barcástól is keményen hangzik,h jelenleg legjobb lenne a világon :shock: :shock: :shock:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2009.06.18. 19:36:28

Nem szeretném ha elvesztenénk Valdést. Ő kezdetektől fogva itt van és mikor védenie kellett akkor védett. Igaz bakizott párszor de nincs olyan kapus aki nem hibázott volna.. Remélem dűlőre jutnak :!: :?
BarcaLove
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009.06.17. 18:27:17
Tartózkodási hely: Egy Messi, Messi Galaxisban... :)

2009.06.18. 19:31:50

De a Lyon ellen Juninho szabadrúgása sem volt semmi... :?
Sztem az kivédhető volt... :( :( :oops:
De szerencsére nem lett belőle komolyabb dolog :lol: :arrow: kiesés... :oops:
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.17. 20:16:47

Jelenlegi legjobb kapusnak tartom a világon, az én szememben tíz percet kibírt, (nem csak) ezzel nagyot nőtt a szememben. VISZONT(!) nagy buta, ha elmegy, még nagyobb ha mindezt a fizetéséért.
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2009.06.17. 20:06:25

LG írta:2005, 2007 a Chelsea és Pool ellen meg kiejtett minket. Meg idén sem rajta múlt igazából. Persze, sokszor kellettek a védései, de én azt mondom, h pl. már abból a 9 millióból, amit szeretne, vennénk egy jobb kapust nála.
LG, ne haragudj, de ezek a többéves sztorik már elég unalmasak. Mondjuk abból a szempontból nem, hogy a 2005-ös kiesésünket Valdes nyakába varrni, nekem merőben új. Terry fejesénél valamelyik ruszki lefogta Valdest a gólvonalon, aki emiatt nem tudott rámozdulni a lasztira, elég bírógyanús hiba. 2007-ben valóban beszedett egy szép potyát, de az a kiesés utána egy gyönyörű csapatmunka eredménye volt (és itt nem Liverpoolra gondolok).

De vegyük úgy, hogy ebben a 2 évben nem esünk ki ilyen körülmények között, mert nem Valdes a kapusunk. Akkor azt mondod, hogy az utolsó 5 évben nem 2, hanem 4 BL-t nyerünk?
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21326
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.06.17. 19:37:32

fcbarca0827 írta:
BarcaLove írta:Van alapja, ami miatt többet kér, hiszen elég kevés gólt kapott szerencsére :)
Csakhogy ez nem rajta múlt, mert ha rajta múlt volna, akkor nem itt tartanánk... :oops:
](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :arrow: Ilyenkor mindig csak az jut eszembe, hogy :arrow: BL Elődöntő, BL Döntő (2006, 2009 (az első 10 perc :D)).
Szóval, akkor kinek köszönhetjük a BL-t? :oops: (nyílván nem csak neki, hanem azoknak is,a kik meglőtték a gólokat! :D :D)
2005, 2007 a Chelsea és Pool ellen meg kiejtett minket. Meg idén sem rajta múlt igazából. Persze, sokszor kellettek a védései, de én azt mondom, h pl. már abból a 9 millióból, amit szeretne, vennénk egy jobb kapust nála.
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2009.06.17. 19:33:56

BarcaLove írta:Van alapja, ami miatt többet kér, hiszen elég kevés gólt kapott szerencsére :)
Csakhogy ez nem rajta múlt, mert ha rajta múlt volna, akkor nem itt tartanánk... :oops:
](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :arrow: Ilyenkor mindig csak az jut eszembe, hogy :arrow: BL Elődöntő, BL Döntő (2006, 2009 (az első 10 perc :D)).
Szóval, akkor kinek köszönhetjük a BL-t? :oops: (nyílván nem csak neki, hanem azoknak is,a kik meglőtték a gólokat! :D :D)
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2009.06.17. 19:23:19

Ha Valdes tényleg azért kér ekkora fizut, mert pótolhatatlannak hiszi magát, akkor nagyot fog csalódni, de én is. Egy Barçában elég szégyenteljes lenne, ha a kapusposzt lenne a kulcspozíció. Ezért se kell ide semmilyen csodakapus, mert olyan nagy pozitív változás amúgy se nem állhatna be. Ha jön egy jobban teljesítő kapus, akkor lehet, hogy 3 góllal kevesebbet kapunk egy idényben, de azzal aztán marhára beljebb vagyunk. Viszont simán kifoghatunk egy potyakirályt is, aki ugyan előző csapatában jó teljesítményt nyújtott, de aztán nálunk heti rendszerességgel csinál magából hülyét. Ilyen Pál-fordulások bárkinél bekövetkezhetnek (pl Hleb, Sheva) valami előre nem látott tényező miatt. Vagyis szerintem mindenképp Valdessel kellene megegyezni, mert legalább tudjuk, hogy mire számíthatunk.
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
BarcaLove
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009.06.17. 18:27:17
Tartózkodási hely: Egy Messi, Messi Galaxisban... :)

2009.06.17. 18:48:10

Van alapja, ami miatt többet kér, hiszen elég kevés gólt kapott szerencsére :)
Csakhogy ez nem rajta múlt, mert ha rajta múlt volna, akkor nem itt tartanánk... :oops:
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.06.17. 18:46:56

eddig erre a csapatra nem az volt a jellemző,h hú ha ez ennyit keres,akkor én is ennyit kérek,mert különben nem is akarok maradni....

de értem,h vannak ilyenek,Valdes ilyen,de azt kellene belátnia,hogy Ő egyáltalán nem olyan kaliberű vki aki 9 millát érne évente, a Barcában sem ő a sztár, ő egy fontos tényező,hiszen kapus,de egyáltalán nem az a bástya fíling, ezt ő is érzi,meg a családja is tudja pontosan,hogy egy Barcáról nem az ugrik be elsőként,h Valdes, hanem inkább,hogy Messi,Xavi,Iniesta, (nagyon nem mellesleg mind a válogatottban is kiemelkedőt nyújt, Valdes meg egy erős átlagot a klubban és kifújt),és még sorolhatnám.

hozok egy másik példát ami nem hiszem,h megtörténne:

ha Xavi fizuját 10re emelnék,és közben Ini kapna 6.5öt (csak példa!), majd Ini akarna szintén 10et,mert úgy érezné,h neki jár, sokkal inkább megérteném,és nem tartanám irreálisnak, mivel képességeik,és mutatott játékuk közel hasonlóan kulcsfontosságú a csapatnak, de szerencsére róla,róluk nem igen tudom elképzelni ezt a fajta hozzáállást.

Valdessel az égvilágon semmi bajom nem volt ezelőtt az ügy előtt, elégnek éreztem ide,hiszen nem ment el rajta semmi sem,és sokszor jó volt. de egyáltalán nem tartom klasszisnak, szerintem sok olyan kapus van,akik erre szintén bőven képesek. de feleslegesnek éreztem volna elküldeni,ha nincs ez az ügy.

Valdes viszont ezek szerint magát klasszisnak,és pótolhatatlannak tartja (egy Xavi,Iniesta,Messi sokkal inkább az lenne), ha ekkora fizut vár el, hát a BARCA bebizonyítja neki majd,h nem az.

ha marad,és elfogadja végül a 6millát,akkor is ez a véleményem,mert nem szabadott volna eddig húznia, és követelőznie. rosszul mérte fel nagyon saját értékét.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2009.06.17. 18:33:25

Az a baj ezzel az egésszel, hogy Valdes, de nem csak ő, sokan mások, sőt szinte mindenki, presztízs kérdést csinál az egészből. Hogy ha xy ennyit meg annyit keres, akkor én annál ennyivel meg annyival akarok többet.
Pedig ezek a sztárjátékosok nagyon jól élnek, így is gazdagok nem is kicsit, azzal foglalkoznak amit szeretnek, és kb addig, ameddig akarják. Más örül ha jól fizető állása van, vagy ha van egyáltalán, Valdes meg 6 millió eurót kevestel évente.
Sokan ennek töredékéért játszanának, vagy dolgoznának szívesen.
szóval oké hogy sztárok meg minden, de azért túlzásokba nem kéne esni Senkinek. Ez nem csak Valdesre vonatkozik, de jelenleg ő vele foglalkozni ilyen ügy miatt.
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.06.17. 17:28:10

hú de elegem van,h minden húzzunk rá az ügynökre,meg minden...MIÉRT?

a játékosok agyatlan robotok? akiket ide oda tologatnak az iqbetyár pénzéhes ügynökök? ugyanmár.

felőlem Perez apja is lehet az ügynöke,vagy az ikertestvére, HA VALDES NEM ÉRT VELE EGYET, akkor rég fel kellett volna szólalnia,és elmondani,h elnézést mindenkitől,de ez a sügér sok babot evett,és megártott,vagy vmi...

én legalábbis nem engedném,h az én nevemmel keverje a szhart, csakis azt mondhatná,amit előzetesen velem egyeztetett....

ebből az következik,hogy azt is mondja, vagy ha teljesen mást,akkor meg minek hagyja ezt VV? sajnos ebből gondolom,h Ő akarja így.

elég nagy baj, kicsit se sajnálom ha elmegy,mert csak is magának köszönheti, logikátlanul sokat akar,de még ha csak megpróbálta volna,és az elutasításra és a 6 millára egyből rábólint, azt mondom,h okés, miért ne próbálja meg,de így,h elég régóta ezen feszengenek, már nagyon unszimpatikussá vált.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.06.17. 15:59:13

a Sky Italia számomra egyáltalán nem mérvadó lap, viszont egy gondolat erejéig sztem érdemes elgondolkozni rajta:
ők Frey-jel hozták kapcsolatba ezúttal a Barca-t...

véleményem:
Frey nagyszerű kapus, 1-1ben is is hatékony, sztem a kifutásaival sincs gond, ugyanakkor számomra továbbra is VV az elsőszámú opció az 1es számú mezre... biztos naív vagyok, de még mindig nem akarom elhinni, h komolyan gondolta azt a 9 millás fizut...

szerk: Perez számomra eddig se volt a tisztaság jelképe,épp ezért sajnos kizárni nem lehet a kapcsolatot a két ügy között... ugyanakkor nem mernék rá mérget venni, h köze van a dolgokhoz
carlos1991
Barça B
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2008.07.29. 14:29:54
Tartózkodási hely: Zalahaláp
Kapcsolat:

2009.06.17. 13:45:20

Perrero írta:Valdes ügynöke egyben Guti, Raul, Casillas ügynöke is, és nagy spanja pereznek
jahm éértem mit akartál belőőle kihozni......
Viva Espana és Viva Barca.....
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2009.06.17. 13:45:05

barca99 írta:Kicsit összeesküvés szagú, de mindenképpen megosztom veletek. :shock: Valdes ügynöke:

Gines Carvajal:
The man who represents Raul, Iker Casillas and Guti, as well as a host of other players around Spain, is the most powerful agent in a country with more players’ representatives than any other. Carvajal is closely linked with both Madrid clubs and is a friend of Florentino Perez.

Forrás

Nem mondom, hogy ez az oka, de mindenképpen egy érdekes információ.
Kb. ezt jelenti:

Gines Carvajal: Raul, Iker Casillas és Guti képviselője, sok más játékossal együtt Spanyolországban, aki a legerősebb ügynök az országban, mivel neki több ügyfele van, mint akárki másnak. Szoros kapcsolata van Carvajalnak mindkét madridi klubbal, és Florentino Perez barátja is.
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
carlos1991
Barça B
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2008.07.29. 14:29:54
Tartózkodási hely: Zalahaláp
Kapcsolat:

2009.06.17. 13:38:39

barca99 írta:Kicsit összeesküvés szagú, de mindenképpen megosztom veletek. :shock: Valdes ügynöke:

Gines Carvajal:
The man who represents Raul, Iker Casillas and Guti, as well as a host of other players around Spain, is the most powerful agent in a country with more players’ representatives than any other. Carvajal is closely linked with both Madrid clubs and is a friend of Florentino Perez.

Forrás

Nem mondom, hogy ez az oka, de mindenképpen egy érdekes információ.

ezt nem értem.....elmagyaráznád.....??
Viva Espana és Viva Barca.....
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.06.17. 13:06:05

Kicsit összeesküvés szagú, de mindenképpen megosztom veletek. :shock: Valdes ügynöke:

Gines Carvajal:
The man who represents Raul, Iker Casillas and Guti, as well as a host of other players around Spain, is the most powerful agent in a country with more players’ representatives than any other. Carvajal is closely linked with both Madrid clubs and is a friend of Florentino Perez.

Forrás

Nem mondom, hogy ez az oka, de mindenképpen egy érdekes információ.
Quaresma77
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2009.06.17. 11:44:08
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.06.17. 11:53:14

Felőlem mehet valdés.voltak nagy hibái ..nem mondom h nem voltak jó meccsei mert igenis voltak.de azért ennyit kérni fizetésért amikor szinte alapvonalról kapott gólt ......ráadásul van nála egy sokkal nagyobb tehetség akit meg akarunk venni
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2009.06.17. 11:45:01

Csiripelték a madarak, hogy Asenjo csak akkor jönne, ha VV menne vagy nem hosszabbítana. :? Szerintem nagyon jó lenne megszerezni, 5,5 millió szinte semmi egy ekkora tehetségért. Láttam összefoglalókban meg 1-2 meccsen, szerintem hihetetlenül jó kapus. Lehetne ajánlani a Valenciának is kölcsönbe. :lol: Akármi legyen Valdés-zel nagyon remélem, hogy megszerezzük Asenjót.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
TZS
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2005.02.02. 11:15:36

2009.06.17. 11:31:05

barca99 írta: Szóval én annak örülnék a legjobban, ha ennyi pénzért elhoznánk, aztán 2 évig elmenne az Atleti-be (ha már úgyis meg akarták szerezni), az azért egy magasabb szint, nemzetközi szerepléssel, két év alatt meg szerez még annyi rutint, hogy aztán megharcoljon VV-vel az egyes mezért...
VV szerintem végül biztos maradni fog, de azon a véleményen vagyok én is, hogy Asenjo-t mindenképpen el kellene hozni, hiszen oly fiatal még, oly nagy tehetségnek mondják, nem kerül sokba.
Egy ideig elmehetne kölcsönbe, aztán ha idővel bizonyítja tehetségét (pláne ha Casillas utódának tartják), minden további nélkül megkaphatná az egyes felszerelést.
Kép
„’Ini’ mindig csinál valami olyat, amivel elkápráztatja mind a közönséget, mind minket.
Egyszerűen ő a legjobb játékos a világon!” - Eto'o
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.06.17. 11:24:05

Zozzy 5 írta:Láttam visszább, hogy más is kérdezte már, miféle kapus ez az Asenjo. Mert nekem most gőzöm sincs, rémlik vmi kapus, aki fogott elég nagyokat még anno, de nem vagyok benne biztos, hogy ő az. Mindenesetre nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de én nyugodtabb lennék, ha nem egy zsákbamacskát hoznánk, ha már Valdessel képtelenek voltak megegyezni. Mert azért Asenjo félig meddig zsákbamacska szerintem...Persze ez attól, hogy én nem nagyon ismerem, nem feltétlen igaz. Lehet, hogy tökre beválik meg minden, gondolom azért Txikiék rendszeresen figyelték. Biztos az én hülyeségem, de a világ jelenleg legjobb csapatába csak nevesebb kapust képzelnék el :roll:
A legtehetségesebb fiatal spanyol kapus, sokan Casi utódjának tekintik, most éppen az U21-es EB-n véd, állítólag elég jó teljesítménnyel. A Mundo 5,5 milliós árról ír, azért mindenképpen megérné. Mégha pár évig kölcsönben is lenne.

Amellett, hogy nagy tehetségnek tartom, azért én is félnék tőle, mivel a Valladolidban biztos nincs olyan 7-8 perc két védése között, itt meg lehet, hogy egy félidő is eltelne, mire először látná a labdát... és ezt nem mindenki viseli jól. És az sem mellékes, hogy 19 évesen hogy bírna el ekkora terhet. Mondjuk nagyon Casillast sem érdekelte...

Szóval én annak örülnék a legjobban, ha ennyi pénzért elhoznánk, aztán 2 évig elmenne az Atleti-be (ha már úgyis meg akarták szerezni), az azért egy magasabb szint, nemzetközi szerepléssel, két év alatt meg szerez még annyi rutint, hogy aztán megharcoljon VV-vel az egyes mezért...
Lezárt