Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Raziel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1364
Csatlakozott: 2007.01.23. 11:03:22
Tartózkodási hely: Miskolc

2007.02.13. 07:27:33

lionelmessi19 írta:
Raziel írta: eto'o és messi felépült,mi kell még ?
Egy 6-0 ás el classico, Etoo 3, dinho 2, és Messi 1 góljával, ahol minden gólpaszt Xavi, Iniesta, és Deco ad. :lol:
abba énis benne lennék :P de most ugy olvastam h a racing ellen eto'o nem akart beállni :? mondjuk arra az 5 percre szerintem én sem álltam volna be :P remélem most hétvégén a valencia ellen kezdő lesz messivel együtt :!:
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2007.02.12. 21:21:20

Még1szer nem ajánlanánk senkinek hogy a madridistáról idézgessen.
C.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.11. 21:49:15

Raziel írta: eto'o és messi felépült,mi kell még ?
Egy 6-0 ás el classico, Etoo 3, dinho 2, és Messi 1 góljával, ahol minden gólpaszt Xavi, Iniesta, és Deco ad. :lol:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.11. 21:47:03

lionel19 írta:ezt a hszt nem itt irta hanem a madridistán de érdemes megnézni!
R.M.C.F. írta:Aztnem értem miért nincs tele a sajtó és miért nem arról beszélnek a riporterek hogy Etoo már 5 hónapja gólképtelen?
Látta valaki gólt rugni?
Rugott gólt 5 hónap alatt?
Elég fura a srác, nemtom mit néz ez! Mert aki fociz néz az tudja hogy Samu sérült volt :)
Mivel már nem fórumozik itt, hála az égnek, ezért gondolom, ez talán belefér: nem kell furcsálnod, szegény egyszerűen hülye kissé, ezt sikerült itt is bebizonyítani nem egyszer, de mindegy. Egyébként nem szoktunk nagyon idézgetni madridistáról, nem illik, ha nem tetszik, akkor reagáljunk ott. :wink:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.02.11. 21:43:47

Raziel!

Hát épp ez az,én nem megyek oda kárörvendeni! Mi ebben a cinikus? Amit leírtam azok tények! Sokan csak a bírókkal jönnek,hogy ők segitettek minket tavaly is,azelőtt is,meg persze idén is...

RealMadrid C.F.!

Mert ugye Ti csak nagy ellenfelek ellen szenvedtetek :?: És ilyen Racing színvonalú csapatot mind megvertetek :?: :roll: Nemhinném...amúgy abban igazad van,h Ronnie rengeteget számít,de kerül le a válláról majd a teher,ha lessz Messi,lesz Eto'o,és ha ő felszabadultan tud játszani... :roll:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Raziel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1364
Csatlakozott: 2007.01.23. 11:03:22
Tartózkodási hely: Miskolc

2007.02.11. 21:38:05

ozsimiki írta:Lio! :)

Te olvasgatod az ottani Barca-Real (ill Real-BARCA) topicot :?:
Amikor nem működött itt a fórum pár napig,akkor mentem oda,azóta sose :!: Már akkor elég volt pár elvakult hszéből,szal minek bosszantsam magam?
Még jó,hogy ott is vannak kivételek! Ők tudják,hogy ez a Barca nem azért ért el sikereket,amiket állít pár mélyen tisztelt madridos...

Lehet,h szerintük mi intéztük el,hogy kapjon a Racing 1 11-est,hogy ne tudjanak azzal jönni,hogy csak Mi kapunk,és persze azt is,hogy Jobbra fogja lőni,és így Valdes-nek egyszerű dolga volt... :roll:

Én meg most gonosz vagyok :idea:
nemkell cinikusnak lenni,ez nem erről szól,nyertünk és kész,ma jól játszottunk és ezt nekik is el kell ismerni persze csak azoknak akik látták a meccset.Ől ilyenkor nem jönnek ide,csak akkor jöttek mikor megvertek minket,de akkor többen is feljöttem kárörvendeni,most pedig nekünk van erre lehetőségünk de mi nem élünk vele,mert vagyunk annyira kulturáltak,hogy nem csináljuk ezt meg,nem megy nekik ez tény,mi jol játszottunk msot végre és remélem hogy ez igy is marad,vezetünk 3 ponttal a bajnokságban,eto'o és messi felépült,mi kell még ?
lionel19

2007.02.11. 21:37:06

ezt a hszt nem itt irta hanem a madridistán de érdemes megnézni!
R.M.C.F. írta:Aztnem értem miért nincs tele a sajtó és miért nem arról beszélnek a riporterek hogy Etoo már 5 hónapja gólképtelen?
Látta valaki gólt rugni?
Rugott gólt 5 hónap alatt?
Elég fura a srác, nemtom mit néz ez! Mert aki fociz néz az tudja hogy Samu sérült volt :)
Real Madrid C.F.
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2006.08.22. 14:10:33

2007.02.11. 21:36:51

Ezt mintha a madridi classico előtt is irtátok volna, h ott égni fog a madrid, meghogy péppé vertek minket, mégis ti szivtatok. Most is igy lesz. Amugy ma elég szépen jáccottatok, de egy olyan csapat ellen amilyen a Racing, hát nem is volt annyira nehéz, főleg mivel több kulcsjátékosuk is hiányzott, ami egy ilyen kis csapatnál nagyon nagy hátrány. Ronaldinho viszi a hátán a csapatot, és mikor neki megy, akkor nagyon szépen jáccottok. Ha nem megy nekisem, akkor van baj, mert akkor a védekezésre kerül nagyobb hangsúly, ami nem igazán megy a barcának. A Real rég jáccott ilyen defensiv focit, de a nagyobb csapatok ellen ez eddig bevállt... Egyébként a barca már csak elbukni tudja a bajnokságot, mert 5pontos előny már egy kcsit sok, de ha a Classicon nyerünk, akkor még van esély 8)
Hala Madrid!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.11. 21:36:00

Én olvasgatom azért, néha még be is szólogatok egy két embernek odaát, de csak finoman, hogy érezzék a helyzetet.

Érdekes tudni egyébként, hogy mi van odaát, mi az általános vélemény.

Mostanság érdekes helyett inkább kicsit szánalom, h mindenki azt írogatja majdnem, hogy csak a bírók, és a cheater laporta miatt nem tudnak nyerni, de hát istenem.

Én ezzel be is fejeztem a madrididsta. hu hsz-einke tárgyalását, 5 percnél többet azért tényleg nem érdemes rá pazarolni...
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.02.11. 21:32:26

Lio! :)

Te olvasgatod az ottani Barca-Real (ill Real-BARCA) topicot :?:
Amikor nem működött itt a fórum pár napig,akkor mentem oda,azóta sose :!: Már akkor elég volt pár elvakult hszéből,szal minek bosszantsam magam?
Még jó,hogy ott is vannak kivételek! Ők tudják,hogy ez a Barca nem azért ért el sikereket,amiket állít pár mélyen tisztelt madridos...

Lehet,h szerintük mi intéztük el,hogy kapjon a Racing 1 11-est,hogy ne tudjanak azzal jönni,hogy csak Mi kapunk,és persze azt is,hogy Jobbra fogja lőni,és így Valdes-nek egyszerű dolga volt... :roll:

Én meg most gonosz vagyok :idea:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.11. 21:23:59

Sejtettem, hogy egy madridista sem fog most jönni, bezzeg ha kikaptunk volna...na mind1.
Max majd miután ezt elküldetm, jön vki.

MIndnesetre a nou campban egy még nagyobb zakó van kilátásba helyezve, ugyhogy kedves madridisták, jól felkészülni lelkileg!

És jó, tudjuk. Laporta a pénzes csaló... Most nem sikerült idejében lefizetni a bírát, hát akkor fizessük le a Racingot, hogy mindent hagyjanak ki...
SEbaj, az el classicón már miénk lesz minden, megvesszük Capellót is, hátha bemagyarázza a kedvenc aranylabdásának, hogy jó dolog öngólt rúgni... :roll:

Mindezt reagálva a madridistán történ dolgokra, ami az elmult hetek barca vs. real beszélgetéseit jellemezte...
Illetve örömmámorban úszva, hogy végre volt egy kis szép játék a nou camp-ban! éljen éljen :P

(tudom, nagy az arcom, ma nem érdekel) :P
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Petixy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2004.10.10. 17:19:38
Tartózkodási hely: Tóalmás city

2007.02.11. 21:15:35

A madridistáknak az utóbbi hónapokban csak 2fajta örömük volt.Az egyik,hogy bejelenthették az új,drága igazolásokat.A másik,hogy telirakták az oldalukat kosárhírekkel,hogy legalább annak örülhessenek a hívek,szóval nem volt szép elverni őket a kupában,mert most már ez sem marad nekik :(
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2007.02.11. 11:09:38

Lehet, hogy a Bayern nem remekel, de az edzőjük a meccs előtt dob egy telefont, a Rec. Huelva, Villarreal, vagy a Levante edzőjének... :twisted:
Raziel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1364
Csatlakozott: 2007.01.23. 11:03:22
Tartózkodási hely: Miskolc

2007.02.11. 10:54:31

Los Banditos írta:Naná hogy mákos gólt volt mindekttő,de kapushiba is.a München ellen ez kevés lesz ha így folytatják...
münchen sem remekel mostanában,két rossz formában lévő csapat fog játszani egymással,mi meg remélem megvergjük a poolt,fog játszani eto'o,messi,r10 is,most a newcastle ekapta a poolt tegnap,2-1re verte őket.
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2007.02.11. 10:52:02

Naná hogy mákos gólt volt mindekttő,de kapushiba is.a München ellen ez kevés lesz ha így folytatják...
in to exile
Raziel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1364
Csatlakozott: 2007.01.23. 11:03:22
Tartózkodási hely: Miskolc

2007.02.11. 10:38:33

Ordog írta:A margó nagyon kirúgott a hámból. 2 gól egy meccsen??? hmmmmmm erre még a madridi ínyencek is csettintenek ezekben az időkben:)))
énis nagyot néztem mikor láttam hogy 2öt rugtak :shock: nemtudom hogy csinálták :roll:
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2007.02.11. 10:32:02

A margó nagyon kirúgott a hámból. 2 gól egy meccsen??? hmmmmmm erre még a madridi ínyencek is csettintenek ezekben az időkben:)))
Raziel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1364
Csatlakozott: 2007.01.23. 11:03:22
Tartózkodási hely: Miskolc

2007.02.11. 10:18:49

beckham ér valamit az egész madridba :lol: ha capello nem hivja vissza megint csak egy x-re elég a csapat,és megint vezetett a sociedad a 6.percben :? ,nyertek ez nem von le semmit a 3 pontból,de mi is ma játszunk és játszik a tridente(r10,messi,eto'o)ha nemis egyszerre majd,de lehetőséget kapnak,sima győzelmet várok ma este :!:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.10. 22:26:55

madridista a gyorshírek közt írta:22:14 - Ma tehát a Real Madrid labdarúgói nagyon fontos győzelmet arattak a Real Sociedad otthonában, míg a kosarasok a TAU ellen bejutottak a spanyol-kupa fináléjába, ahol majd a Barcelona vár Joan Plaza csapatára. Habfehér este volt, bízzunk a hasonló jó folytatásban. Hala Madrid!
Külön kiemelném az utsó előtti mondatot.
Én is bízom a hasonló folytatásban, akkor még uefa-kupát érő helyen sem lesznek a végén... :lol:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.10. 22:13:41

real_funghi írta:A Betis most hagyott ki egy 11-est. Nem nagyon akar a Sevilla megverődni. :)
Lesz abból még egy tizi minimum, tudod, Laporta volt olyan kedves, és felajánlotta a spanyol szövetségnek, hogy állja a bírók fizetését, még fizuemelés esetén is...sőt, ha a barca ellenfeleivel kapatnak gólt, még prémium is jár... 8)

Komolyra fordítva a szót, nagy nagy kár érte. Legalább a Sevilla kikaphatna, ha már nektek ekkora mákotok volt. :roll:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
real_funghi

2007.02.10. 22:10:03

A Betis most hagyott ki egy 11-est. Nem nagyon akar a Sevilla megverődni. :)
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2007.02.10. 22:09:26

lionelmessi19 írta: Ha Sevilla kikap, és a Valencia is, illetve ha mi nyerünk, akkor no problem..
Nekem nincsenek ekkora igényeim. :D Ha szépen játszunk, és nyerünk, és látszik a játékosokon hogy küzdenek, nekem már az is elég lenne. Kezdésnek mindenképpen. :twisted:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.10. 21:57:22

barca99 írta:
barca99 írta:Sztem meg tuti nem kapnak ki. Vhogy bemákolják, vagy küzdenek, de zsinórban 3 (??) vereségük nem lesz. Sajnos.
NEEE! a lottószámokat miért nem érzem :?: :cry:
Nem vágom, hogy mért nem érzed, de ha majd sikerül, szólj 8)

Viszont elképesztő szerencsétlen ez a Bravo kapus, nem is értem.
A második gólnál tulajdon képpen mit is akart csinálni??? pff. :oops:
Na mindegy. Ha Sevilla kikap, és a Valencia is, illetve ha mi nyerünk, akkor no problem..
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.02.10. 21:57:21

wakii írta:
Bodi írta:
Várható,hogy előbb-utóbb nyertek egy meccset [auto_cenzúra] játékkal is,vasárnap is benne volt a pakliban,most sztem összejön.
Sajnos...
De ez igy nagyon nem jó!!! Capello marad indenki kussol egy ideig aztán keződik minden előről! Sehol nem lesz a csapat...
Igazad van,nem lehetetlen,hogy jobban jártatok,volna,ha ma kikaptok,mivel akkor sztem elküldték volna Capellot.
Még ha rendbe is teszi a csapatot,szépen soha nem fogtok vele játszani és gondolom egy Real szúrkolónak nem elég az olaszos meg chelsea-s győzelem,Spanyolban szépen kell focizni!
Szóval lehet,hogy előbb-utóbb jönni fognak az eredmények,de csak az eredmények,az igazi foci biztos nem.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2007.02.10. 21:53:21

barca99 írta:Sztem meg tuti nem kapnak ki. Vhogy bemákolják, vagy küzdenek, de zsinórban 3 (??) vereségük nem lesz. Sajnos.
NEEE! a lottószámokat miért nem érzem :?: :cry:
Lezárt