Championship/Football Manager

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.11.08. 21:14:11

Dehogynem, mindig szívesen olvasok az Fm-ről :)
A Barcánál én hatkupáztam egyet :), a Király-kupában a Las Palmast, a Bl-ben az Arsenalt :evil: vertem meg.
Eladtam Abidalt, még tervezek változtatásokat.
Kezdőm az új szezonra:
Valdés
Alves-Piqué-Vidic-Bale
Fabregas-Mascherano-Iniesta
Messi- Huntelaar- Pedro

Cserék: Adriano, Fontás, Puyol, Busquets, Xavi, Villa, diNatale,Alexis

Thiagot tervezem kölcsönadni, Afellay ismét kölcsönbe lesz a Schalkénél.
Montoyaból pedig szuper játékos lesz, a képességei már most jók. Azt hiszem, a Mallorcánál van kölcsönben.

Szerk: múlt éjjel hajnalig játszottam, egészen pontosan öt óráig :D :oops:
"And my heart will leave you never."
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2011.11.08. 20:49:28

na valahogy csak jó lett az FM köszi L.Messi :)

A fRadival kezdtem, méghozzá azzal, hogy Rósát leküldtem a második csapatba Fitossal és Raniloviccal karöltve, és felhoztam Nyilasit, Vasst, Vattait és Pölöskeyt.
Első meccsem az Európa Ligában volt, valami nevesincs ellen, az első meccset vendég pályán 1-0ra nyertük (akkor még nem én voltam a manager), a második meccset pedig hazai pályán, egy Somalia duplával 2-0ra hoztuk. Aztán jött az első bajnoki meccs, a Vasas ellen, volt kb. 20 kapuralövésük, nekem 5, és 0-1re nyertem Hakola góljával :lol:
Az EL második fordulójába a svájci Thunt kaptam.
Első meccset itthon behúztam, Csizmadia tizenegyesgóljával, kint Svájcban, félidőben 2-0ra ment a Thun, aztán Somália góljával 2-1, itt meg én hülye nem álltam be védekezni-mert ugye 2-0nál kitámadtam-és kaptam még 2-t, így 4-2es összesítéssel kiestem.

Hazudnék ha azt mondanám, hogy gyors a játék, de van olyan jó, hogy kivárjam azt a másfél-2 perc töltést minden continuénél :D

A kezdőm:

-----------------------------------------Gyenes------------------------------

---Fülöp---------------------Balog--------------------Klein-----------Junior

----------------------------------------Otten----------------------------------

Hakola--------------------------------Józsi--------------------------Abdi

----------------------Gárdos/Oláh--------------Somalia---------------------

Cserepad: Végh, Csizmadia,Grúz,Jovanovic,Tóth, Nyilasi/Lisztes/Andrezinho, Gárdos/Oláh

Tudom, hogy nem sok embert érdekel, de csak leírtam :D
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.11.08. 11:08:15

Sziasztok.HUGE adatbázis van már valahol?KÖSZI!
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.11.07. 21:42:36

MessiFan írta:Mikorra várható magyarítás? Mert inkább csak akkor szedem le ha lesz fent. Majd kezdek egyet a lokival :twisted:
December közepe-vége felé jön a 100%-os. (a 11' magyarítása is jó hozzá, kb 77%át fordítja le a játéknak).
Kép
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.11.07. 21:36:02

MessiFan írta:Mikorra várható magyarítás? Mert inkább csak akkor szedem le ha lesz fent. Majd kezdek egyet a lokival :twisted:
Karácsony táján jött ki az előző években mindig, de az online közösség mára már nullára redukálódott, bízzunk benne, hogy a fordítók még aktívak azért ,és nem sajnálják erre a szabadidejüket. :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.11.07. 21:02:40

FtcSikiHun írta: Bocsi a tudatlanságomért, szóval kijött ez:

http://kepfeltoltes.hu/111107/sdf_www.k ... es.hu_.png

Daemon Toolsnál meg ez:
http://kepfeltoltes.hu/111107/ehsrt_www ... es.hu_.png

Itt hogy kell behelyezni?
:?
Első ikonra katt (CD+), majd keresd ki az ISO fájlt, és nyisd meg vele. Ha megvan akkor vagy elindul automatikusan a telepítő, ha nem akkor meg kell keresni Total Commanderben, hogy melyik a virtuális meghajtó, amelyikben megnyitotta az ISO fájlt (ha jól látom, Nálad az F).
Kép
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2011.11.07. 20:58:27

L.Messi 10 írta:
FtcSikiHun írta:valaki tudna segíteni a telepítésbe? :?

Itt járok: :lol:

http://kepfeltoltes.hu/111107/265226686 ... es.hu_.png
A legfelsőt, a RAR kiterjesztésűt csomagold ki. Abból lesz elvileg egy ISO fájl, amit be kell majd rakni Daemon Toolsba.
Bocsi a tudatlanságomért, szóval kijött ez:

http://kepfeltoltes.hu/111107/sdf_www.k ... es.hu_.png

Daemon Toolsnál meg ez:
http://kepfeltoltes.hu/111107/ehsrt_www ... es.hu_.png

Itt hogy kell behelyezni?
:?
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.11.07. 20:50:00

MessiFan írta:Mikorra várható magyarítás? Mert inkább csak akkor szedem le ha lesz fent. Majd kezdek egyet a lokival :twisted:
Nem tudom, hogy szokott magyarítás készülni hozzá, de sztem jobban jársz ha elkezded angolul, 2-3 év után már érteni fogod az egész játékot :D

13 évesen, 0 angoltudással kezdtem managerjátékokat (konkrétan a TCM2005-öt) játszani, mégis eljutottam idáig :wink:
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.11.07. 20:45:38

Mikorra várható magyarítás? Mert inkább csak akkor szedem le ha lesz fent. Majd kezdek egyet a lokival :twisted:
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.11.07. 20:08:20

FtcSikiHun írta:valaki tudna segíteni a telepítésbe? :?

Itt járok: :lol:

http://kepfeltoltes.hu/111107/265226686 ... es.hu_.png
A legfelsőt, a RAR kiterjesztésűt csomagold ki. Abból lesz elvileg egy ISO fájl, amit be kell majd rakni Daemon Toolsba.
Kép
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2011.11.07. 19:47:01

valaki tudna segíteni a telepítésbe? :?

Itt járok: :lol:

http://kepfeltoltes.hu/111107/265226686 ... es.hu_.png
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.11.07. 15:47:22

A Millwall csapatára esett a választásom, igaz elképzelésem sincs, hogy jelenleg hogyan állnak, de velük kezdek. :D Csak előtte ráhangolok a szhopásra testileg, lelkileg. :D

J, hogy ők már nem a harmadik osztályban vannak, a fenébe. :D Akkor a másik nagy kedvencem a Notts Co padjára ülök le. :D
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.11.07. 10:45:09

FM 2012

LA LIGA 15. FORDULÓ

EL CLASSICO, REAL MADRID - BARCELONA 1-3 (0-1)

G:C.RONALDO (77') ill. MESSI (20'), PIQUE (58'), ADRIANO (89')

A bajnokságot immár 4 pontal vezetem a MARGIT elött :D
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.11.07. 10:14:39

Na, a Malaga is kipipálva, még mindig első vagyok, jobb gólkülönbséggel :)
Kupában a Sociedad vár rám.
"And my heart will leave you never."
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.11.07. 09:05:18

Sziasztok.HUGE adatbázis van már valahol?KÖSZI!
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.11.07. 07:37:59

Bírom hogy a REAL MADRID-ot a volt játékosai szívatják, idegenben a MÁLAGA-val x-eltek (VAN NISTELROOY, 70'-ben tiziből), a VALENCIA-tól meg kikaptak 1-0-ra (SOLDADO) :) A MARGIT a 2., én +3 pontal előzöm meg!
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.11.06. 20:31:36

Srácok olyan lehetőség van e hogy a tartalék csapatomról szeretnék infót kapni hogy mit játszottak az adott fordulóban?KÖSZI!
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2011.11.06. 16:42:43

Perrero írta:
Kovi írta:...?
próbáld ki, hogy akkor van-e crash dump amikor egy staff adatlapját nézed... ha igen, akkor tölts le egy crackfixet (12höz)
Gyanítom ez lehetett, mert amikor Unai Emeryt kétszer megnéztem, mindkétszer kifagyott. :D
Most a logopakk törlése után rátoltam még egy crackfixet, eddig nincs baja.

http://imagerz.com/QEETUUtvAwMGX1pOEAVR
Málagával biztató a szezonkezdet. És még a Rayot is megvertem a Spanyol Kupában! :D
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.11.06. 16:11:08

A Job-os levelekről hogy lehet leiratkozni? Naponta kapok kb. 20 levelet, hogy melyik edzőt rúgták ki éppen a világ másik felén...
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.11.06. 16:04:25

Egyelőre jól van így.
A fiatal játékosaim zömét kölcsönadtam, visszatért Hleb, elég jól játszik :)
Plusz még megvettem di Natalet, mert azért kell csatár, Soriano kölcsönben a Lyoné, Thiago a Milanban :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.11.06. 16:01:12

Hol is kezdjem..
Már az elején feltűnt, hogy ebben a csapatban annyi TKP van, hogy szélsők nélkül kell játszanom majd, ennek függvényében meg is alkottam a felállásomat és a taktikámat amit itt meg is tekinthettek: KATT
Így el is passzoltam gyorsan a felesleget, az elnök bácsitól megpróbáltam kicsalni egy kis pénzt, hogy új csapatot alkossak teljes egészében, a próbálkozásom sikerrel járt így, mindennel együtt majd 300 millióm volt (most már tudjátok, hogy miért annyi a benzin amennyi.. :D )
Ebből gondolom egyértelmű, hogy csillagászati összegekért igazoltam, de hát ha van miből, akkor miért ne, KATT
Szóval azért be kell vallani, nem túl nagy kihívás így a játék de egyelőre még élvezem, aztán ha vége az évnek kezdek egyet valamelyik magyar csapattal úgy érzem.
Na de vissza a témához. Az első évben megnyertem a PL-t a kisebb kupákat már nem tartom fejbe, visszakeresni pedig lusta vagyok, a BL-ben a 8 között estem ki.
bajnokság

A taktikám az elkövetkező években is megállta a helyét, legalábbis eddig, a második év mégis csalódás volt, pedig BL döntőt játszottam, ahonnan lehajtott fejjel távoztam, a Pl-t is sikerült ismét megnyernem, még sem voltam elégedett, BL győzelmet vártam és legalább 100 pontot a bajnokságban, sajnos egyik sem sikerült. Fogjuk arra, hogy igen csak átalakulóban volt a csapat.
igazolások
tabella

A harmadik évemre végre összeállt a keret, egyetlen ember érkezett, igaz irreálisan sokért, de mindenképpen rá volt szükségem a pénz meg meg volt rá. A harmadik évem igazolása.

A bajnokságban eddig szárnyalunk, több gólos sikereket aratunk a CS-t is megnyertük, a BL-ben a lehető legkönnyebb csoportba kerültem.

Annak ellenére, hogy tele voltam jobbnál jobb csatárokkal és támadókkal, a gólok sosem jöttek, pontosabban sosem volt egy olyan játékos se aki kiemelkedőt nyújtott volna, lehet azért mert nagyon hasonló képességűek a támadóim. De idén végre összeállt a dolog, és Cavani minden meccsen villan, ha kell a kis lábujjáról is bepattan a labda, egyértelműen jó vétel volt. Agüero és Neymar pedig többnyire csak kiszolgál, de azért nem panaszkodhatnak ők se, jó pár gól szerepel a nevük mellett. Akin nagyon meglepődtem az Yaya volt, aki borzalmas teljesítményt nyújtott a pálya közepén, aztán a sok sérülés miatt beraktam TKP-be, és szárnyalt, gólokat lőtt, szebbnél szebb labdákat osztogatott, igazából csak azért adtam el, mert Vidalt mindenképpen szerettem volna a csapatban tudni. :D
Igen éreztem, hogy nem kellett volna megírnom ezt, mert elment a kedvem az egésztől, keresek valami igazi kihívást magamnak. :D

És végül a teljes mostani keretem: Csapat

u.i.: Az első két évben rengeteg volt a sérülésem így rendszerint 25 fős kerettel játszottam, most viszont kicsit szűkítettem rajta megkockáztatva a sérüléseket, de így, hogy lecseréltem a teljes orvosi és edzői stábot, nem nagyon vannak már sérültjeim. Edzéstervnek pedig tökéletesen megfelel a tavalyi tug's training. :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.11.06. 15:56:51

Victor_Valdes írta: A mozgásokhoz pedig, ez a játék sosem erről szólt, sőt valójában semmi értelme 3D-ben játszani, én a sima klasszikuson nyomatom. :)
Azért én jobb szeretném, ha nem úgy kapnék gólt h a kapus kezén átmegy a labda stb.

3D ide vagy oda, azért helyezkedésben test-test elleni küzdelemben is vannak bőven hibák, pl. a csatár kifelé elindul a labdával és simán megkerüli a szélsőhátvédem, majd beadja, vagy jobbszélső direkt nem zár vissza és az ellenfél balhátvédje és balszélsője kijátssza a jobbhátvédem

btw a 16. helyen átvett Khabarovsk-ot majdnem felhoztam a 8. helyre (feljutó csoport), utolsó meccsen amit simán nyernünk kellett vna (7.5 odds az ellenfélnek) játszottunk egy 2-2-t és ezen elment, 10.-ek lettünk. A kieső csoportba meg átörökítették a pontszámokat, szóval a maradék meccsek gyakorlatilag tét nélküliek. Azért az sokat elmond, hogy a bajnokságban mi rúgtuk a második legtöbb gólt. Mellesleg elég idegesítő, itt vok nov. végén és áprilisban kezdődik a kieső csoport.
Közben beugrott vmi olyasmi, hogy az oroszok mintha átállnának az ősz-tavasz rendszerre, gondolom ezért van ez a kieső csoportos ökörködés április-júniusban (idén ilyenkor már a rendes bajnokság ment). Ezt vki meg tudja erősíteni?

(télen megpróbálom kitakarítani a csapatot meg szerezni pár új játékost, már elég sok embert hoztam ingyen, csak sajnos oroszoknál 3 külföldi játszhat max., ez eléggé beszűkíti a lehetőségeket)
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.11.06. 15:26:20

Victor_Valdes írta:Mellesleg szívesen írnék egy hosszabb beszámolót úgy mindenről, de igen lusta vagyok. :D
Írjál csak szívesen olvassuk :D
VÁRNAGY HANNA BOGLÁRKA: 2014. MÁRCIUS 20. 07:22
PEP GUARDIOLA: 2008. JÚNIUS - 2012. MÁJUS
HÁZASSÁGKÖTÉS: 2011. SZEPTEMBER 26.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.11.06. 15:20:52

sjd írta:
FtcSikiHun írta:Srácok!

Magyar bajnokság benne van az FM12ben? Megéri letölteni?
köszi szépen.
másodosztállyal együtt benne van

a letöltést meg annak függvényében gondolod meg, hogy ennél addiktívabb játékkal még nem találkoztam, csak akkor tudod majd letenni, ha jövő októberben kijön az FM 2013 :D
Ebben a vacakban még az indonéz második osztály is benne van ha emlékeim nem csalnak. :D Igaza van sjd-nek, volt is róla valami szavazás, hogy melyik játék okoz "leginkább" függőséget, ha jól emlékszem 3-4 volt a listán. :D
messideco írta:Jön az El Clasico, és Puyol és Valdés is sérült :((
Ráadásul még a kupa negyeddöntőjében is a Madridot kaptam. De jó...

Szerk: 2-2 lett a vége, a 94. percben egyenlítettem :D
Vezetem a tabellát jobb gólkülönbséggel...
Cseréljétek le az edzői stábot, dokikkal meg mindennel együtt, illetve kell egy jó edzésterv, és megszűnnek a sérülések legalábbis nálam így 3. szezonomra már nagyon minimális.
messideco írta: Már két üzletet megköttem: jön Owen és Botia. Eredetileg Raúlt akartam de sehogy nem akarta a szerződést elfogadni :D
Nem kevesek ők egy Barcába? :mrgreen:
Leomessi14 írta: Szunetben kell vegyek egy csatart, Doumbian vagy Hulkon gondolkozok(85 milliom van). A szuperkupakat es klub VB-t behuztuk gond nelkul, Madrid ellen Messi nelkul otthon (3-0, osszesitve 5-1).
Cavanit és Neymart csak ajánlani tudom, bár Cavani inkább az a gólgép, mint a kis brazil. Doumbia és Hulk közül én a másodikat választanám, bár nagyban függ a taktikától. :D
sjd írta: Roberto Mancini is biztosan ezt gondolja magában :twisted:

Én kezdtem egyet munkanélküliként, és az SKA Khabarovsk csapatához kerültem. Megvan a hangulata az orosz másodosztálynak is, többek között a stadionunk még mindig Hatodik Lenin nevét viseli :D

Viszont a mozgások és a 3D még mindig gyalázatos, olyanokat csinálnak a játékosok....
Mancini egy senki hozzám képest. :mrgreen:

Azért az szép teljesítmény, én is valami hasonlón gondolkodom, esetleg magyar bajnokságon, de egyelőre élvezem a Cityvel. :D
A mozgásokhoz pedig, ez a játék sosem erről szólt, sőt valójában semmi értelme 3D-ben játszani, én a sima klasszikuson nyomatom. :)

Mellesleg szívesen írnék egy hosszabb beszámolót úgy mindenről, de igen lusta vagyok. :D
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.11.06. 14:55:50

FtcSikiHun írta:Srácok!

Magyar bajnokság benne van az FM12ben? Megéri letölteni?
köszi szépen.
másodosztállyal együtt benne van

a letöltést meg annak függvényében gondolod meg, hogy ennél addiktívabb játékkal még nem találkoztam, csak akkor tudod majd letenni, ha jövő októberben kijön az FM 2013 :D
Lezárt