Keirrison

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.08.16. 20:13:18

Lionel85 írta:Mehet a levesbe. Belőle már nem lesz senki. 1-2 milliót le kell csatolni róla és elpasszolni valahová. Amúgy a többi játékos, akikre nem számít Pep, mi a helyzet? Hleb, Henrique, stb...
Henrique a Palmeirasban játszik jövőre kölcsönbe.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.08.16. 20:05:50

Mehet a levesbe. Belőle már nem lesz senki. 1-2 milliót le kell csatolni róla és elpasszolni valahová. Amúgy a többi játékos, akikre nem számít Pep, mi a helyzet? Hleb, Henrique, stb...
Kép
Kép
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.08.16. 09:19:37

Kár érte. Gyakorlatilag megpecsételték a sorsát. Nagyon nagy szezont kéne odahaza fusson h maradhasson vagy el lehessen adni...
Ezt sajnos rossuzl oldotta meg a vezetőség, bár tény h a nagyon kevés hibáik egyike ez.
A Fifa egy szégyen
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.08.16. 07:49:23

kmarcel írta:Én úgy tom, h a Barca B nem korosztályos csapat, szal simán játszhatott vna ott. Am. már rég el kellett vna adni, szvsz!
Pontosan. Meg lehetett volna oldani. Vagy nem kellett Eusebionak, vagy ő nem akart a másodosztályban játszani. Na mindegy, megvenni senki nem fogja, amíg meccset nem játszik, így legalább fizetésével nincs gond.
kmarcel
Barça B
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2009.02.12. 13:58:21

2011.08.16. 06:04:08

Puyol05 írta:
Tdavid írta:Nem tudom miért nem lett volna jó ő a Barca B-ben.Annyira felesleges ide oda kölcsönbe dobálni.Vagy legyen itt és próbáljon meg bizonyítani vagy adjuk el a p*csába.

Akinek profi szerződése van az első csapattal, az nem játszhat a semelyik korosztályos csapatban.
Én úgy tom, h a Barca B nem korosztályos csapat, szal simán játszhatott vna ott. Am. már rég el kellett vna adni, szvsz!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.08.16. 01:03:34

nem tudom, nem e próbálhatták volna meg belevenni az alexis ügyletbe.
a padra mindenképp jó lett volna az udinesének, és ha csak 1-2 millió euroba számolták volna bele, már avval is többet nyertünk volna, mint avval, hogy adogatjuk kölcsön össze vissza.
kakasugynok007
Capitá del Barça
Hozzászólások: 555
Csatlakozott: 2011.01.26. 22:28:59

2011.08.16. 00:38:08

Puyol05 írta:
Tdavid írta:Nem tudom miért nem lett volna jó ő a Barca B-ben.Annyira felesleges ide oda kölcsönbe dobálni.Vagy legyen itt és próbáljon meg bizonyítani vagy adjuk el a p*csába.

Akinek profi szerződése van az első csapattal, az nem játszhat a semelyik korosztályos csapatban.
Nem lehet felbontani?
Kép
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2011.08.16. 00:28:52

Puyol05 írta:
Tdavid írta:Nem tudom miért nem lett volna jó ő a Barca B-ben.Annyira felesleges ide oda kölcsönbe dobálni.Vagy legyen itt és próbáljon meg bizonyítani vagy adjuk el a p*csába.

Akinek profi szerződése van az első csapattal, az nem játszhat a semelyik korosztályos csapatban.
uhh tényleg.most pofáraestem.. :? :D
de szerintem akkor is el kellene adni...gondolom neki se jó ez a kavarodás.
Kép
Puyol05
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1376
Csatlakozott: 2008.08.01. 20:37:32
Tartózkodási hely: Kecskemét/Freising

2011.08.16. 00:14:28

Tdavid írta:Nem tudom miért nem lett volna jó ő a Barca B-ben.Annyira felesleges ide oda kölcsönbe dobálni.Vagy legyen itt és próbáljon meg bizonyítani vagy adjuk el a p*csába.

Akinek profi szerződése van az első csapattal, az nem játszhat a semelyik korosztályos csapatban.
Üdv: Laci
I can't do this all on my own. I know, I'm no Superman!!
Koorpiklaani - Tequila
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2011.08.15. 23:56:41

ab1daL írta:Keirrison ügynöke a twitterjén közölte, hogy a védence már Brazíliában van, a hírek szerint megegyezett a Cruzeiroval, hogy a szezon végéig kölcsönben náluk szerepel.
Nem tudom miért nem lett volna jó ő a Barca B-ben.Annyira felesleges ide oda kölcsönbe dobálni.Vagy legyen itt és próbáljon meg bizonyítani vagy adjuk el a p*csába.
Kép
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.08.15. 23:50:07

Keirrison ügynöke a twitterjén közölte, hogy a védence már Brazíliában van, a hírek szerint megegyezett a Cruzeiroval, hogy a szezon végéig kölcsönben náluk szerepel.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.08.08. 19:58:36

ZS10 írta:...
Megvolt a lehetősége, hogy megmutassa mit tud. 2 év, 3 csapat, 4 gól. Ennyit tudott összehozni egy gyengébb portugál bajnokságban, egy olasz középcsapatban és már hazai pályán is. Persze biztos mindig a csapata volt a hibás és nem engedték kibontakozni. Kész kis brazil Németh Krisztián.
Zibra16
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010.07.02. 19:01:04
Tartózkodási hely: Mo.

2011.08.08. 18:30:47

Barcaman1993 írta:
ZS10 írta:Ha eladjuk, az lesz Pep legnagyobb hibája. Ahová kölcsönadtuk szinte alig játszott, sőt amikor játszott is csak szinte perceket. Szerintem a forumozók közül sokaknak fi.ngjuk sincs, hogy ki ez a Keirrison.
Rettenentően sajnálom, hogy a Barcában eddig nem számítanak rá, mert ő egy születtett gólvágó. Láttam sokszor játszani a Coritiba-ba és a Palmeiras-ba, és a helyzeteit rendre kíméletlenül beveri. Nem hiába volt a Brazil bajnokság legfiatalabb gólkirálya. Szerintem valakire azt mondani, hogy sz.ar, mert szinte nem is játszik, az elég nagy tudatlanságot mutat. 2009 januárjában a Realt utasította vissza azért, hogy a Barcába igazolhasson. Guardiola iazságtalan vele szembe, mert nem ad neki lehetőséget. Pedig amikor Pedro-Villa-Bojan gólszegénység volt, milyen jól jött volna egy igazi gólvágó? Most még itt van meg kell adni a lehetőséget neki legalább a B csapatba.

Hajrá Keirrison! :D
Így igaz számomra is rendkívűl szimpatus gyerek remélem nem adjuk el és megadja neki Pep a lehetőséget a Bl csoportkörében és a Király Kupában

2 év alatt a srác 2, vagy talán 3 klubban megfordult. Most nem igazán emlékszem. Egyik csapatban sem tudott kiemelkedőt alkotni, nem hinném, hogy itt olyan nagyot tudna dobbantani. Volt 1-2 jó szezonja a brazil bajnokságban és mikor egy komolyabb ligába jött, ahol voltak védők is ott megették a srácot. Ennyi. Teljesen fölösleges ide. Nem is értem Pep minek vetette meg annó.
:D
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.08.08. 17:40:30

ZS10 írta:Ha eladjuk, az lesz Pep legnagyobb hibája. Ahová kölcsönadtuk szinte alig játszott, sőt amikor játszott is csak szinte perceket. Szerintem a forumozók közül sokaknak fi.ngjuk sincs, hogy ki ez a Keirrison.
Rettenentően sajnálom, hogy a Barcában eddig nem számítanak rá, mert ő egy születtett gólvágó. Láttam sokszor játszani a Coritiba-ba és a Palmeiras-ba, és a helyzeteit rendre kíméletlenül beveri. Nem hiába volt a Brazil bajnokság legfiatalabb gólkirálya. Szerintem valakire azt mondani, hogy sz.ar, mert szinte nem is játszik, az elég nagy tudatlanságot mutat. 2009 januárjában a Realt utasította vissza azért, hogy a Barcába igazolhasson. Guardiola iazságtalan vele szembe, mert nem ad neki lehetőséget. Pedig amikor Pedro-Villa-Bojan gólszegénység volt, milyen jól jött volna egy igazi gólvágó? Most még itt van meg kell adni a lehetőséget neki legalább a B csapatba.

Hajrá Keirrison! :D
2 év alatt a srác 2, vagy talán 3 klubban megfordult. Most nem igazán emlékszem. Egyik csapatban sem tudott kiemelkedőt alkotni, nem hinném, hogy itt olyan nagyot tudna dobbantani. Volt 1-2 jó szezonja a brazil bajnokságban és mikor egy komolyabb ligába jött, ahol voltak védők is ott megették a srácot. Ennyi. Teljesen fölösleges ide. Nem is értem Pep minek vetette meg annó.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2011.08.08. 17:40:18

d írta:Nem a profi szerződés léte a döntő (amúgy ai Atleticben is profi szerződéssel játszik minden 18 év feletti), mivel a két csapat közt szabad játékosmozgás van. Viszont a B-ben csak az játszhat, aki oda is van nevezve (illetve a 18 év alattiak). A nevezést pedig az átigazolási időszak lezártával lehet leadni, úgyhogy formailag semmi akadálya nem lehet egy ilyen megoldásnak. Az más kérdés, hogy a játékos szeretné-e. A helyében én elfogadnám, de egy 4 millió eurós ajánlat is álomszerű egy ennyire nem teljesítő játékosért.
Bocsi,akkor én tudtam rosszul :oops: De akkor már értem hogy Romeuért miért fizetett 5 milliót a Chelsea,mert először meglepődtem rajta h egyáltalán pénzért megy,mikor Fabre,Etock és a többiek is ingyen mentek,de így már értem.
De akkor viszont egyértelmű a helyzet,legalábbis számomra,jöhet a B-be,ha jól tolja akkor maradhat,ha nem,akkor eladjuk jövőre.
Kép
ZS10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2008.05.06. 19:13:30

2011.08.08. 17:36:21

Ha eladjuk, az lesz Pep legnagyobb hibája. Ahová kölcsönadtuk szinte alig játszott, sőt amikor játszott is csak szinte perceket. Szerintem a forumozók közül sokaknak fi.ngjuk sincs, hogy ki ez a Keirrison.
Rettenentően sajnálom, hogy a Barcában eddig nem számítanak rá, mert ő egy születtett gólvágó. Láttam sokszor játszani a Coritiba-ba és a Palmeiras-ba, és a helyzeteit rendre kíméletlenül beveri. Nem hiába volt a Brazil bajnokság legfiatalabb gólkirálya. Szerintem valakire azt mondani, hogy sz.ar, mert szinte nem is játszik, az elég nagy tudatlanságot mutat. 2009 januárjában a Realt utasította vissza azért, hogy a Barcába igazolhasson. Guardiola iazságtalan vele szembe, mert nem ad neki lehetőséget. Pedig amikor Pedro-Villa-Bojan gólszegénység volt, milyen jól jött volna egy igazi gólvágó? Most még itt van meg kell adni a lehetőséget neki legalább a B csapatba.

Hajrá Keirrison! :D
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.08.08. 17:06:06

shutterisland írta:szerintem lesz egy éve itt a barca b-ben, aztán majd látjuk.
bár ha azt tekintjük, hogy soriano ennyi rúgott góllal sem "rúghat labdába" a felnőtt csapatnál majd a szezonban, akkor neki sem lesz sok sansza, szóval az árát növelje legalább.
Ha igaz a hír és 4 millát adna érte a Newcastle, akkor azon nyomban el kell adni. Ez a 4 milla is bőven ár felett van, nem hinném, hogy tudná növelni ezt a számot egy jó teljesítménnyel a 2. csapatban. Az 1. csapatba meg úgyse kerül be, de ha igen, akkor is 5-en vannak előtte.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.08.08. 16:59:39

szerintem lesz egy éve itt a barca b-ben, aztán majd látjuk.
bár ha azt tekintjük, hogy soriano ennyi rúgott góllal sem "rúghat labdába" a felnőtt csapatnál majd a szezonban, akkor neki sem lesz sok sansza, szóval az árát növelje legalább.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.08.08. 16:53:54

Nem a profi szerződés léte a döntő (amúgy ai Atleticben is profi szerződéssel játszik minden 18 év feletti), mivel a két csapat közt szabad játékosmozgás van. Viszont a B-ben csak az játszhat, aki oda is van nevezve (illetve a 18 év alattiak). A nevezést pedig az átigazolási időszak lezártával lehet leadni, úgyhogy formailag semmi akadálya nem lehet egy ilyen megoldásnak. Az más kérdés, hogy a játékos szeretné-e. A helyében én elfogadnám, de egy 4 millió eurós ajánlat is álomszerű egy ennyire nem teljesítő játékosért.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.08.06. 13:47:17

Messi-Ini írta:Látom páran megint előjöttek azzal a témával,hogy jöhetne a B-be,amivel én is egyetértenék,abban az esetben,ha nem lenne profi szerződése,de mivelhogy az van neki,ezért nem játszhat vissza a B-be,úgyanúgy ahogy az idei szezontól Fontás vagy akár Thiago.
Vagy mégis

"Keirrison ügynöke (Mark Malakiás) és Andoni Zubizarreta megegyeztek egymással arról, hogy a 22 éves támadó a hét folyamán csatlakozik a Barca Atlétichez, és velük kezdi meg az előszezont."
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2011.08.06. 13:40:52

Látom páran megint előjöttek azzal a témával,hogy jöhetne a B-be,amivel én is egyetértenék,abban az esetben,ha nem lenne profi szerződése,de mivelhogy az van neki,ezért nem játszhat vissza a B-be,úgyanúgy ahogy az idei szezontól Fontás vagy akár Thiago.
Kép
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.08.06. 13:36:21

ab1daL írta:Legújabb hír a Sportról: a Newcastle vinné, 4 millió eurót adnának érte.
Díszcsomagolást kérnek? :lol:
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.08.06. 13:33:38

Legújabb hír a Sportról: a Newcastle vinné, 4 millió eurót adnának érte.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Zibra16
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010.07.02. 19:01:04
Tartózkodási hely: Mo.

2011.08.03. 18:12:58

Hajrá Keirrison mutasd meg, hogy mivan benned és bízom ebben a srácban :)
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.08.03. 17:55:54

Az már a veszett fejsze nyele. Eladni ugyanúgy nem lenne most értelme, ki fizetne komoly összeget egy játékosért, aki 3 év alatt rúgott 10 gólt? Azon kell elgondolkodni hogyan lehetne hasznosítani legjobban. Ha sem a portugál, sem az olasz, sem a brazil élvonalban nem volt képes hozni újra a formáját, akkor újra kölcsönadni már nem érdemes sehova. A B csapatban ugyan a másodosztályban játszana, de egy rendkívül magas szintű szakmai közegben. Ha pedig tényleg van csak egy fikarcnyi tehetség is benne, akkor élni tud ezzel.
Lezárt