Bajnokok Ligája és UEFA Kupa

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2007.12.21. 17:58:16

Lyon - ManU: 2
Schalke - Porto: 2
Pool - Inter: 2
Roma - Madrid: 1
Arsenal - Milan: 2
Olympiakos - Cselszi: 2
Fener - Sevilla: 2
Kép
Kép
Kép
Avatar
robertfcb
Capitá del Barça
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2005.08.16. 22:03:26
Tartózkodási hely: 1 Messi Messi galaxisban

2007.12.21. 17:56:29

Hát az utóbbi 3 szezonban a címvédő a 8 ad döntőben búcsúzott. Szerintem ez most sem lesz másképp :)
Avatar
noucamp
Barça B
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.09.12. 19:30:01

2007.12.21. 17:53:46

Zozzy 5 írta:Lyon - ManU: 2
Schalke - Porto: 2
Pool - Inter: 2
Roma - Madrid: 1
Arsenal - Milan: izgi lesz a 100éves rutinos rókák és suhancok közti csata...
Olympiakos - Cselszi: 2
Fener - Sevilla: 1
Ez lesz a jó tippsor. Annyi kiegészítéssel, hogy a suhancok mennek tovább. Szerintem. :wink:
Rólunk pedig: nyílván kettős győzelem. :lol:
Végre fortuna is picit mellénk állt. :)
Visca el BARCA! Visca Catalaunya!
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2007.12.21. 17:24:15

Jaja, tudod zozzy, ha managerre van szükséged :) egyébként, tudod mit? Add nekem, én most még 100Ft nak is örülnék, mint majom a ... :twisted:
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.12.21. 17:20:36

torrestoni írta:De a tovovábbjutást megtenni a fenerre, ne legyetek elbizakodottak.
Nyugi, nem fogok tippmixezni, de azért jó dolog, hogy valaki ennyire félti a pénzemet :wink: :lol:
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2007.12.21. 17:16:10

Ja és a Milanról annyit még, hogy egy szinten utálom a reallal.

Viszont akármilyen féreg focit játszanak, mindig besunnyognak a Bl- elődöntőbe minimum. Nem könnyen vernek meg senkit, viszont őket is nehéz legyőzni. 2003-as győzelmük volt a leggázabb mikor az Inter ellen idegenben lőtt góllal mentek döntőbe, ez már alapból banális, utána pedig a Juvét a döntőben 11-esekkel verték(Nedved nem játszott).
A Barca is megizzadt ellenük 2006-ban, előtte döntőztek, tavaly nyertek.
Rühellem őket, de fel tudják szívni magukat 1-1 meccsre, ugyanúgy, mint a Liverpool. Nem szabad őket soha leírni.

Ettől függetlenül valóban kezd beérni az Arsenal játéka + Van Persie is felépült remélem továbbmennek. Agilis focit játszanak, és a rangadókon sem illetődnek meg. Viszont ha mindenképp tippelnem kell- Milan.

A másik véleményes párharcról (Pool-Inter) annyit, hogy az Inter sem tett még le a nemzetközi porondon semmit, tavaly is a Valencia ellen estek ki, ráadásul indiszponált játékkal. Aláírom hogy az olasz kiscsapatokat ők verik meg a legjobb százalékban(rangadókat is hoznak), kiegyensúlyozottak. Viszont egy oylan agresszívan játszó csapat ellen, mint a Liverpool, nem tennék rájuk. A BL más, mint egy bajnokság.
1-2 meccsen dől el a kózdelem, és ez iylen nagy csapatoknál az idegek harca elsősorban, a kapu előtti határozottság dönt, vagy egy váratlan villanás. Ezt az Inter részéről mondjuk látom Ibrahimovic miatt, ezért van nekik is jó sanszuk. Ez olyan 55-45 % nálam a poolnak
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2007.12.21. 17:13:55

Lehet, hogy vannak nevek, sztem ebben az összeállításban semmiféle előnye nincs a rutin miatt a fenernek, és sok igazolás érkezik mondig, akinek be kell épülni. Egyébként a Fener jelenleg jóll áll a török ligában, 16mérk. 10győz. 4dönt. 2ver. 27-15gólk. 34pont, a harmadik helyen vannak, de ez nem egy elit liga, erős, de azért nem szabad a spanyollal összehasonlítani. Zico nálam edzőként még nem tett mély benyomást, viszont nem lenne ott a csapat, ha nem lenne jó. A szurkolók sztem ilyen szintet elérő kluboknál mind félelmetesek, de azért a Sevilla sztem jobban megijjed a Camp Nouban 90000ezer katalántól, mint a török janicsároktól :lol: Ha megteszik, hát, sok sikert, én is megteszem, de én megvárom az első meccset, mivel az esélylatolgatásomban, korábban írtam, hogy a hazai meccsen elképzelhető a Fener siker. De a tovovábbjutást megtenni a fenerre, ne legyetek elbizakodottak.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.12.21. 17:02:55

Akkor én is megteszem a tippjeimet:
Celtic - FC Barcelona: országos 2
Lyon - MU: 2
Schalke - Porto: 2
Liverpool - Inter: nem egyszerű, de inkább 2
Roma - RM: 2 (sajna...)
Arsenal - Milan: az öregek megeszik az ifjakat...
Olimpiakosz - Chelsea: 2
Fener - Sevilla: 2, nem azért, hogy Zolival vitatkozzak (bár nincs igaza, a Sevilla jobb csapat, mint a törökök)
Oszt majd meglássuk :wink:
Kép
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2007.12.21. 17:00:48

fcjoc írta:
OvaMind írta:Roma-real:
Érdekes lesz, meg gólgazdag, szerintem hozza a madrid de a Romában benne van a meglepetés- szerintem ők sötét lovak hullámzó teljesítménnyel.
a roma miér okozhat meglepetést azzal ha megverik a real-t ?
Nemzetközi szinten még nem sokat mutatott fel a Roma. Jó, a Lyont kiverték tavaly, de a MU ellen... A real nagyobb csapat. Persze örülnék a Roma továbbjutásának. + ennek realitása is van nem azt írtam h egyértelmű esélyes a madrid ez nem lenne igaz. 60% madrid - 40% Roma sztem. :)
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.12.21. 16:57:16

torrestoni írta:Bocs, ha megsértettelek, de nekem egy kicsit elfogult és kifejtetlen volt a véleményed, ezért én írtam az enyém. Mit szólsz az enyémhez?
Nem nagyon akartam bizonygatni, nincs is kedvem, meg ez igazából csak egy tipp...De akkor megteszem.
Okés, Sevilla...A bajnokságban ratyik, ez tény. Persze felszívhatják magukat a BL-re, ez is tény. Nameg az is, hogy nincs BL tapasztalatuk...Ezért sem vagyok olyan biztos bennük. Emellett a Fener a csoportkörben nagyon jól tolta, ugyan úgy vannak náluk nagy nevek, mint a Sevillánál, például Robi Carlos, Deivid, Liedson, Edu, Alex, Kezsman...
Nem azt mondom, hogy nem juthat tovább a Sevilla, de látok esélyt a másikra is, és a megérzésem is az utóbbi.

szerk: és ahogy VV is írta, nem akárki ül a török padon.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Zozzy 5 2007.12.21. 16:59:08-kor.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.12.21. 16:55:25

torrestoni írta:Jah, és ez tetszik Zozzy5:
"Miért van az, hogy öt ember ítélkezhet a világ sorsa felett?", :arrow: az aláírásodban.
Nos, ne félj, ha elfogy az olaj, és az már nincs messze, csak egy, max. kettő lesz. És az egyik az tuti egy Orosz, lehet Putyin, ha ilyen jó kondiban marad :lol: a másik hely nem biztos de kiadó, én most egy Kínai nagyfejest tennék :lol:
Ez már nekem is feltűnt, de nem hinném, hogy Zoli barátunkkal ezt ebben a topicban kellene megvitatni. Mondjuk offtopic vagy mittudomén.
Amúgy a kettő közül az egyik még hosszú ideig nem más lesz, mint: Mr. Pesident of the United States.
Kép
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2007.12.21. 16:51:35

Bocs, ha megsértettelek, de nekem egy kicsit elfogult és kifejtetlen volt a véleményed, ezért én írtam az enyém. Mit szólsz az enyémhez?
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2007.12.21. 16:50:18

Jah, és ez tetszik Zozzy5:
"Miért van az, hogy öt ember ítélkezhet a világ sorsa felett?", :arrow: az aláírásodban.
Nos, ne félj, ha elfogy az olaj, és az már nincs messze, csak egy, max. kettő lesz. És az egyik az tuti egy Orosz, lehet Putyin, ha ilyen jó kondiban marad :lol: a másik hely nem biztos de kiadó, én most egy Kínai nagyfejest tennék :lol:
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.12.21. 16:49:23

torrestoni írta:Hát, zozzy5 ez nagyon érdekes. És nálam az érdekes nem pozitív jelző. (a csunya nőre sem mondjuk hogy az, csak érdekes arcú :lol: )
Szóval ez a hullámzó teljesítmény bla-bla ezt csak akkor lehetne mondani ha valóban így lenne, vagyis ha láthatóan nem menne nekik. Pedig csoportelsők lettek, és a Milan példáját nézve: egy bajnpkságot a Bl-ért cserébe fel lehet adni. Az már más, hogy a Milan ezt jól csinálja, a Sevilla még nem próbálta eddig, és majd később derül ki, de ha ez nem így van, és formaingadozás volt eddig, s most majd összeszedik magukat a bajnokságban, akkor nálam is elképzelhető egy törökországi vereség, mivel ez esetben fáradtabb lesz az andalúz gárda. De még ekkor is a spanyol csapat megy tovább. Én csak ajánlani tudom, hogy ne tegyél nagy pénzösszeget a Fenerre...
Jólvan, előre is köszönöm, hogy tiszteletben tartod a véleményem.
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2007.12.21. 16:44:49

Hát, zozzy5 ez nagyon érdekes. És nálam az érdekes nem pozitív jelző. (a csunya nőre sem mondjuk hogy az, csak érdekes arcú :lol: )
Szóval ez a hullámzó teljesítmény bla-bla ezt csak akkor lehetne mondani ha valóban így lenne, vagyis ha láthatóan nem menne nekik. Pedig csoportelsők lettek, és a Milan példáját nézve: egy bajnpkságot a Bl-ért cserébe fel lehet adni. Az már más, hogy a Milan ezt jól csinálja, a Sevilla még nem próbálta eddig, és majd később derül ki, de ha ez nem így van, és formaingadozás volt eddig, s most majd összeszedik magukat a bajnokságban, akkor nálam is elképzelhető egy törökországi vereség, mivel ez esetben fáradtabb lesz az andalúz gárda. De még ekkor is a spanyol csapat megy tovább. Én csak ajánlani tudom, hogy ne tegyél nagy pénzösszeget a Fenerre...
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.12.21. 16:37:35

Game90 írta:
Zozzy 5 írta:Fener - Sevilla: 1
:?:
Hullámzik most a Sevilla, nem érzem annyira biztosnak, hogy továbbmennek. Simán meglephetik őket, úgyhogy az egyébként eddig nagyon jól játszó Fenerre teszek. Majd meglátjuk... :wink:
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2007.12.21. 16:30:04

Egyébként hozzám jóval közelebb áll az Arsenal, és amikor írtok esélylatolgatást, akkor abban mindig fellelhető hogy melyik csapat szimpatikus, melyik nem, kivétel nélkül... :D de ez jó, és ezért nagy dolog a foci, nemcsak játszani, szurkolni is, alig van olyan barca drukker, aki egyetért a másikkal, és ugyanaz a véleménye. Túlzásokba azonban nincs értelme esni. jó látni, hogy egy Barca fan számára nem olyan fontos találkozó mennyire foglalkoztat bennetek. Jó meccs lesz, mindkettő, ez nem a Man. U. - L'pool lesz, attól nagyobb csalódást régen éreztem.
Mindenesetre én konkrétan nem kedvelem a Milant, sőt..., van egy személy, aki miatt végképp: Berlusconi. Ez olyan előny a csapatnak, amit nehéz papíron belátni.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2007.12.21. 16:29:10

Pozitívum: szerintem jó a sorsolásunk. A Celtic ellen kötelező a továbbjutás. :D
Negatívum: a mecsünk nem lesz kiemelt. Ezúttal attól tartok nem fogják élőben közvetíteni, mert lesznek "rangosabb" összecsapások. :(
VISCA EL BARCA!
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2007.12.21. 16:23:18

Robag, sztem senki sem temette az Arsenalt. Én egy konkrét véleményt írtam le:
"-Arsenal Fc - AC Milan: az ágyúsok mutatott játéka gyakran elnyerte a tetszésemet, Wengert mindig is a legzseniálisabb tehetségkutatónak tartottam, és most is jó formában vannak, de a hullámzó teljsesítmény sem ritka náluk. Ha angliában megnyerik a meccset igazán parázs küzdelem lesz Milánóban. A Milan mindent félretsz a címvédés érdekében, és elég tapasztaltak ahhoz, hogy túllépjenek ellenfelükön, szerintem ez fog történni;"

Ha erre gondoltál, akkor annyit mondok, hogy lebecsülésről, és előre temetésről szó sincs, egyszerűen nagyon erős a Milan a Bl-ben, és ha egy hozzá jobban értőt megkérdezel ő is valami olyasmit mondana, hogy az a rutin amivel rendelkezik, és fejlődés az 1. csapat szervezettségében az nagy előny a Milannal, nah, és ezek a játékosok, szinte kivétel nélkül akár vért is izzadnak. A Milannal a Barca is nagyon megizzad, ha összekerülnek, de biztos van valami Wenger eszköztárában is...
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
Kluivertinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2005.06.06. 23:54:00
Tartózkodási hely: Szeged

2007.12.21. 16:09:20

Game90 írta:Egy Maldini - Walcott versenyfutást megnéznék... :D
Én meg Eto'o - Jan Koler versenyfutást... Esélyes, hogy Maldinit állítanák Walcottra. :lol:
Kép
Kép
Patje forever!!Visca el Barca!!!
"Mi lehetne bölcsebb tanács annál, mint amit magadnak is adnál?"
"A szex jó, de a póker tovább tart." - Alfred Alvarez
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.12.21. 16:03:03

Boixos írta:mondjuk a fiatalok be is sz.arhatnak a téttől, igaz, az "öregek" is, egy-egy hirtelen mozdulattól...
:lol:

Egy Maldini - Walcott versenyfutást megnéznék... :D
Zozzy 5 írta:Fener - Sevilla: 1
:?:
robag
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2007.02.13. 08:27:53
Tartózkodási hely: a penge élén

2007.12.21. 15:48:08

Boixos írta:
robag írta:Hááát, srácok, azért egy kicsit korán temetitek az ágyusokat.
A milán két szélső védője már most jobb ha elkezd egy kicsit kutatni a fiatalítószerek között. Az Arsenal ellen a langyos foci kevés lesz. Tudom hogy rutin meg az évek, de a másik oldalon nagyravágyás és ambició nem pici játéktudással karöltve. Ja, és a két edzőt ne is beszéljünk. Továbbá az arsenalé az egyik legkomolyabb hátvédsor. Közöttük nem nagyon kell majd "Szuperpipponak" téblábolni, me' letapossák!
persze, ebből is lehet bármi.
mondjuk a fiatalok be is sz.arhatnak a téttől, igaz, az "öregek" is, egy-egy hirtelen mozdulattól...
a két edzőnél viszont nem tudom, mi a probléma. wenger sztem igen sokmindent odaadna azért, ha ancelotti eredményeinek csak egy szeletét birtokolhatná. mit ér az, h vki profin építi be a csapatába a fiatal tehetségeket, ha egyébként a nemzetközi szintéren viszont semmit sem, vagy legalábbis nem túl sokmindent tud felmutatni.
Az arsenal is játszott bl döntöt úgy emlékszem :lol: , továbbá az angol bajnokságot kétszer nyerte zsinorban, egyszer talán veretlenül, és minden évben távozik a csapattól pár meghatározójátékos ellenben a milannal akinek évek óta stabil a gárdája. Carlo papa már csak annyir mond meccs előtt: Úgy ahogy szoktuk, fiúk.. És az angol bajnokság szvsz erősebb jóval mint az olasz, ott keményebb dolog helyt állni plusz van ligakupa ami még jó pár meccset jelent. Ehhez még hozzájön hogy szinte gyerekkel éri el ezeket az eredményeket, szerintem jobb edző mint az olasz..
Megnézem mindkét csapat meccseit és jóval esélyesebbnek látom az angolokat, bár a milanra tavaly sem fogadtam volna egy lyukas garassal sem. :shock:
".. Te csak játszod az istent, de nem lehetsz az, mert isten mindenkit szeret, nem igaz?!.."
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2007.12.21. 15:42:49

Lyon - ManU: 2
Schalke - Porto: 2
Pool - Inter: 2
Roma - Madrid: 2
Arsenal - Milan: 1
Olympiakos - Cselszi: 2
Fener - Sevilla: 2

Meg persze a Barca is továbbjut. 8)
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2599
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2007.12.21. 15:33:10

varga tamás írta: Kicsi Bolha!
Kifejtenéd bővebben?! (nyugodtan, nem sértődöm meg!)
Hát soha nem láttam tőled káromkodást.. 8) :D
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2007.12.21. 15:31:39

OvaMind írta:Roma-real:
Érdekes lesz, meg gólgazdag, szerintem hozza a madrid de a Romában benne van a meglepetés- szerintem ők sötét lovak hullámzó teljesítménnyel.
a roma miér okozhat meglepetést azzal ha megverik a real-t ?
Lezárt