Aranylabda, FIFA Év Játékosa

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2006.12.19. 10:12:34

R.M.C.F írta:Andorrának van kapitánya?
Erre most komolyan mit lehet mondani mikor vki ilyen kérdést feltesz? :shock: 1 sorral lentébb írják, h kire szavazott a kapitány...
De am is Andora szokott selejtezőket játszani ha nem tudtál volna róla.És akkor illik oda egy szövetségi kapitány. :wink:
Kép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2006.12.19. 09:39:37

Isten...mennyire fáj nektek hogy nem Barcelona játékos kapta a díjjat.
Feltételezve, hogy végigolvastad az előző pár oldalt kérdem én, Te nem vagy elfogult? Mert hogy képzelünk mi olyat, hogy megkérdőjelezzük azt, hogy Cannavaro az első, Zizu meg a második, Roni pedig "csak" a harmadik... Mert hogy nekünk "egekben a cukrunk", mert ők a Real játékosai, holott rég nem erről szólt már az egész. De ha nem olvastad volna leírom mégegyszer: Cannavaro melett voltak még 10-en a VB-n, akik szintén hajtottak, mint az állat, ráadásul nem volt bizonyított doppingbotrányuk, és nem egy szőrmevállalat szponzorálta a tavalyi (esetleg azelőtti vagy nem tudom) teljesítményüket. Zidane pedig hol volt egész évben? SEHOL! Láttad te a VB-t? Hol volt ő a húzó ember? 2 meccs: a spanyolok ellen és a brazilok ellen (bár ott tény, hogy nagyon). Egész évben 0. Akkor miért kéne elismerni az éves teljesítményét? Persze Henry, Eto'o, esetleg Drogba... na ők tényleg egész évben nem csináltak semmit. :roll:

:arrow:

Tehát, ha belegondolsz itt nem mi vagyunk elfogultak (kivéve pár hsz-t), hanem te vagy paranoiás. (méghogy mindenki azért, mert Realosok...pff)
R.M.C.F

2006.12.19. 09:24:21

Andorrának van kapitánya?
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2006.12.19. 09:20:01

Bulgária Hriszto Sztoicskov Samuel Eto'o Deco Ronaldinho :wink: :D


Andorra David Rodrigo Ronaldinho Samuel Eto'o Deco :shock: :D

akik értenek hozzá :D :D :D
Kép
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2006.12.19. 09:07:50

Madrid írta:
bólints zidane.
szerintem ezt ellehetne felejteni mert a világ egyik legjobb futballistájáról beszélünk és legalább annyi tiszteletet megérdemel hogy kellően beszéljünk róla
Sztem is maximálisan igazad van!Rábólintok én is a hozzászólásodra! :lol: 8)

Hogy mondhatsz ilyet, hogy felejtsük el? :shock: Ha vki a Vb döntőn lefejel vkit okkal vagy ok nélkül azt az egész világ megjegyzi egy életre.
Kép
dali
Jugador del Barça
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.04. 09:38:52
Kapcsolat:

2006.12.19. 08:14:50

Ezt jól megmondtad RMCF.Szóval aki vitatja az aranylabda meg a FIFA díj eredményét az mind Barcás :?: Mert nem csak ezen a forumon vitatják az eredményt. A sok vita meg azért van mert nem volt egyértelmüen kiemelkedö egész éves teljesitmény.Szürke motiválatlan volt a Brazil csapat nagy része,nem csak ö. Tudod ez csapatsport :wink: A 11 jó meccsel még mindig Zidane ellött a helye.Nem is tudtam hogy Henry Barcás mert legtöbbször az ö nevét olvastam,hogy inkább megérdemelte volna az elsö helyet,kivéve persze 1-2 elvakult Ronaldinho fant :wink: Na mindegy jövöre remélem Dinho nyer,mert az azt jelentené hogy jobban játszott mint idén és megvédtük a BL,meg a bajnoki elsöségünket is :lol:
SEMPRE BARCA!
Hova tűnnek a szavak, amiket kiradírozunk?
R.M.C.F

2006.12.19. 06:58:20

Boixos írta:RMCF, nem fogok leállni veled vitatkozni, mert tök felesleges. a világcsaló bundabajnok "kedvenceid" egyik tagját ünnepled, akik miatt annyira szomorkásan telnek a napjaid ugye (de ezt már többször letárgyaltuk). zidannal kapcsolatban meg nem tudom miről beszélsz? a francia-togoi, a francia-svájci v a francia-koreai meccs vezéréről beszélünk? aránylag jól játszott a spanyolok ellen és kiválóan a brazilok ellen. végül némi csillogás után megfejelte a materazzit, utána abbahagyta az aktív focit. ez tényleg a világ idei második legjobb teljesítménye.
nem arról van szó, h felejtsék el azt az embert, annál sokkal többet tett le az asztalra, de vele kapcsolatban adhattak volna vmi más keretet is a történetnek.
A napjaim azóta is szomorkásan telnek....de én nem ünnepelem,csak ha enyire okos itt mindenki hogy miért ő kapta akkor csak azt tudom mondani hogy a szövetségi kapitányok is tévedhetnek....nem tudom hány szavazott de sztem vagy 200 minimum.Na a válaszom a sok emberkének aki megvan veszve és örjöng napok óta mert nem Barcás nyert annak ezt tudom irni.Tévedtek egy emberként.....felháborító mi folyik itt.Megvannak zavarodva az emberek hogy merészelte Cannavaro kapni...hogy merészelte Zidane kapni....mikor itt van Ronaldinho aki a VB-vicce volt.Meg az Ősz -vicce is.Mert neki is volt vagy 11 jó meccse idén.Meg leégette a hazáját egy motiválatlan szürke,hanyag játékkal a Világ legnagyobb sporteseményén!
A csalókról meg ugyanugy megvan a véleményem.Én nem játékosok miatt utálom a Juvét hanem magát a klubot.A felfogása miatt,a stilusa miatt.Nem Cannavaro kérte őket hogy csaljanak és nem is Cannavaro volt az aki rábeszélte őket erre.Ők már amióta az eszünket tudjuk csalnak.Emlékszel Zdenek Zemanra? Sztem igaza volt.Abban az évben ezek a játékosok hirtelen felgyorsultak és fizikailag is megerősödtek.Egy csenevész del Piero egy év alatt milyen izmos lett.Stb....szóval ez a Juventus! A játékosai közül sokat szerettem pl Zidane ott volt a kedvencem ugy hogy ökölödtem ha néztem Juve meccset...de Zizu volt a legnagyob király.Én láttam Maradonát is rengetegszer...ő is csinálta a showmüsorát ....hasba talpalta a Brazilt a Vb-n és szégyenszemre kiállították a legnagyobbat....doppingolt utánna és kivezették a VB-ről...stb...de még is Maradona tudásához kétség nem férhet..mintahogyZizuéhoz sem.Sztem Ők ketten voltak a Világ legnagyobb tudásu focistái....
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2006.12.18. 23:59:30

hé miért nem Mancini kapta már a dijat :lol: (tudom hogy ez nagy hülyeség) de tényleg tegnap nagyon jól játszott a Palermo ellen 8)
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2006.12.18. 23:53:50

Ronal.10 írta:most ez mi?? Ronaldinho a 3.??? miiiii?? Cannavaro ezt is mire fel nyerte meg?? tegnap álitották ki!!! égés az az ember!!!
És a Zidán mit keres még a fifa-nál?? abba hagyta hagyuk békén szevasz!!!! még mit fog nyerni??????? :wink:
1.Rinho,2.Etoo,3.Messi nálam!!

ha nem is igy de tényleg Henry-t annyira mostmár nem szeretem de akkor már ő kapta volna ha nem dinho :!:
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1320
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2006.12.18. 23:44:05

R.M.C.F írta:
Kire szavaztál a FIFA Év Játékosa díjat illetően?
Cannavaróra. Nálam Eto'o lenne a második, Henry pedig a harmadik.
Raul G.Blanco....

na ez az amit tanulni kell a Barcásoknak még....elismerni a rivális képességeit.
Ország Csapatkapitány Nyertes Második Harmadik
Spanyolo. Raúl Gonzales B. F. Cannavaro Samuel Eto'o Kaká

Úgylátszik, közben változott a véleménye. :)
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Avatar
don gamper
Capitá del Barça
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2006.11.30. 19:53:10
Tartózkodási hely: otthon a fiam mellett

2006.12.18. 23:27:11

már elnézést de ő alázta meg a saját pályafutását milliók szeme láttára
Madrid
Jugador del Barça
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2006.11.27. 19:42:21

2006.12.18. 23:18:37

bólints zidane.
szerintem ezt ellehetne felejteni mert a világ egyik legjobb futballistájáról beszélünk és legalább annyi tiszteletet megérdemel hogy kellően beszéljünk róla
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2006.12.18. 23:16:55

Rivaldo11 írta:Lehídalok :lol: Zombori Sanyi szerint:"Nem értek egyet a szavazás eredményével.Az EGÉSZ ÉVES TELJESÍTMÉNYE ALAPJÁN ZIDANE-NAK KELLETT VOLNA KAPNIA... :lol: :lol:
Hát persze...De legalább pályán töltött volna egy teljes évet. :lol:
Szerintem Zombori Sanyi részeg volt.Mással nem tudom magyarázni ezt az ökörséget.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
don gamper
Capitá del Barça
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2006.11.30. 19:53:10
Tartózkodási hely: otthon a fiam mellett

2006.12.18. 23:11:46

r.m-c.f . ha ilyen földöntúli képességekkel rendelkezel akkor ismerd el hogy manapság nem a kannavárók a világ legjobb futbalistái.bár lehet hogy nálatok ő a mérce.meg a bólints zidane.
HAnonymus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1407
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:57:32

2006.12.18. 23:11:14

Nem vagyunk messze a béka seggétől színvonalban. Most tarthatunk a herezacskójánál... Mit kell ezen ennyire fennakadni. Valami kozmikus szánalom az idei év, de annyira kicsi a valószínűsége hogy emberi időintervallumon belül ugyanez megtörténik hogy felesleges idegeskedni...

Szerk.: Illetve bocs, a fennakadás jogos, azt nem értem miért nem lehet már ezt lezárni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára HAnonymus 2006.12.18. 23:12:33-kor.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.12.18. 23:11:00

RMCF, nem fogok leállni veled vitatkozni, mert tök felesleges. a világcsaló bundabajnok "kedvenceid" egyik tagját ünnepled, akik miatt annyira szomorkásan telnek a napjaid ugye (de ezt már többször letárgyaltuk). zidannal kapcsolatban meg nem tudom miről beszélsz? a francia-togoi, a francia-svájci v a francia-koreai meccs vezéréről beszélünk? aránylag jól játszott a spanyolok ellen és kiválóan a brazilok ellen. végül némi csillogás után megfejelte a materazzit, utána abbahagyta az aktív focit. ez tényleg a világ idei második legjobb teljesítménye.
nem arról van szó, h felejtsék el azt az embert, annál sokkal többet tett le az asztalra, de vele kapcsolatban adhattak volna vmi más keretet is a történetnek.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Madrid
Jugador del Barça
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2006.11.27. 19:42:21

2006.12.18. 23:08:19

bocs de azt nem olvastam leírnád vagy bemásolnád hogy miért??
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.12.18. 23:07:19

Madrid írta:de ha nem a ,,csaló,, kapja akkor Zidane és akkor is ugyanekkora felháborodás lenne most itt
Szintén leírtuk miért is.
Madrid
Jugador del Barça
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2006.11.27. 19:42:21

2006.12.18. 23:05:13

de ha nem a ,,csaló,, kapja akkor Zidane és akkor is ugyanekkora felháborodás lenne most itt
R.M.C.F

2006.12.18. 23:04:30

Kire szavaztál a FIFA Év Játékosa díjat illetően?
Cannavaróra. Nálam Eto'o lenne a második, Henry pedig a harmadik.
Raul G.Blanco....

na ez az amit tanulni kell a Barcásoknak még....elismerni a rivális képességeit.
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.12.18. 23:02:22

R.M.C.F írta:Isten...mennyire fáj nektek hogy nem Barcelona játékos kapta a díjjat.Végigolvastam vagy 30 HSZ-t,megvannak veszve a legtöbben...
Te meg nem tudsz olvasni, már ne is haragudj.
Boixos írta:nem az a probléma, h nem ronaldinho kapta a díjat, hanem az, h egy bizonyítottan csaló csapat egyik alapembere, akinek volt egy jól sikerült vbje és (nála legalábbis) kész.
R.M.C.F

2006.12.18. 23:00:22

Isten...mennyire fáj nektek hogy nem Barcelona játékos kapta a díjjat.Végigolvastam vagy 30 HSZ-t,megvannak veszve a legtöbben...mi az hogy cannavaro kapta...mi az hogy Zidane kapta....ezek jobban tudják mint a szövetségi kapitányok....egyszerűen a cukor szint az egekben van hogy nem Barcás az első.Ti nem tudtok vesziteni...ezt meg kell tanulnotok.Most hogy ennyi idő után az élre kerültetek...majd felkell dogozni a kudarcot is ám....az bizony nagyon rossz lesz pár emberkének..nehogy tragédia legyen belőle.

Zidane vitte a hátán a Franciákat.Ő volt a legjobb Francia a VB-n...aki máshogy gondolja az gyorsan dokihoz az én költségemre....Cannavaro pedig a Digók vezére volt.....nincs ezen mit színezni...én sem szeetem a Digókat....csalják a focit...de ők nyerték....elkell ismerni és elkell fogadni...a fociban pedig mindig,örökké a VB_lesz messze a legfontossabb esemény.
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.12.18. 22:56:45

Sokadszorra és még sokadszorra ez:
Boixos írta:nem az a probléma, h nem ronaldinho kapta a díjat, hanem az, h egy bizonyítottan csaló csapat egyik alapembere, akinek volt egy jól sikerült vbje és (nála legalábbis) kész. ez utóbbit elmondhatja magáról totti, de rossi, perrotta, luca toni, barzagli, grosso, zaccardo sőt materazzi is, akik ráadásul a bundabotrányban sem voltak érintettek.
zidane-nak meg a nullaközeli ezévi teljesítményén nem tudom mit díjaznak? a pályafutása értékelésére inkább életműdíjat kellett volna kapnia.
és ez:
Boixos írta:már elnézést, de sztem az nem lát a szemétől, aki lehidal az előtt, ha egy csalót és egy másfél meccses játékost - aki botránnyal zárta a pályafutását -, ünnepel a futballvilág vezérkara.
és félre lehet tenni ebből az egész szituból a madridot, mert nekik semmi közük ehhez.
a lényeg.

:roll:
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.12.18. 22:51:55

már elnézést, de sztem az nem lát a szemétől, aki lehidal az előtt, ha egy csalót és egy másfél meccses játékost - aki botránnyal zárta a pályafutását -, ünnepel a futballvilág vezérkara.
és félre lehet tenni ebből az egész szituból a madridot, mert nekik semmi közük ehhez.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
don gamper
Capitá del Barça
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2006.11.30. 19:53:10
Tartózkodási hely: otthon a fiam mellett

2006.12.18. 22:48:33

hajrá Barcelona!szégyenteljes ez a szavazás már megint!most a vb legjobbjátékosárol szavazgatnak a hozzáértő urak vagy napjaink legjobb futbalistájáról??mert az se nem cannavaro se nem zidane(???) ki lövi a szebbnél szebb gólokat,ki cselez ámulatba ejtően,ki a napjaink legjobb futbalistája??bár zidane fejese is szép volt,de egy ketrecharc meccsen értékelhetőbb lett volna.na mindegy nekik egy kis morzsa,minket meg a legnagyobb klubcsapattá tesz a világ "jelenleg harmadik "legjobb futbalistája.
Lezárt