Barca vs Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik csapat fog többet kiadni játékosokra ezen a nyáron?

Real
243
64%
Barca
135
36%
 
Szavazatok száma: 378
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2010.04.25. 14:24:56

daffy írta: robbennek meg a csapat nem tudta fizetni a kórházi számláját
Ha ez irónia volt akkor nem kell tovább olvasni.

Ha Robbennek nem kellett az összes csontot és szervet kicserélni a testében akkor nem hiszem, hogy h a pont a Madrid nem tudta volna fizetni Robben orvosi ellátását, ha egyszer 200-300 millát elköltöttek ezalatt nyáron szinte a semmmire (C. Ronaldo talán az egyetlen kivétel ez alól)
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.25. 14:05:26

Amúgy kiváncsi vagyok mit szóltak a madridisták a tegnapi piros laphoz. Mármint a Higany részére. Mert ugyan teljesen jogos piros vt a szándék miatt csak ugye higany jó nagyott rájátszott. Vajon ők ezt észrevették és a madridistán írtak erről a fórumba? Mert szerintem ezt senki nem említette meg,de ha Messi-vel történt vna ez, akkor ott most menne az, h Messi mekkora színész... -.-"
A kivételtől (pl.daffy) elnézést kérek, ez nem nekik szól, hanem azoknak akik esetleg ide is regisztrálva vannak és elvakult madridisták(nem írok neveket :D )
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2010.04.25. 13:50:02

Hát... Akármelyik csapat jut be a döntőbe lesz kínos madridi vonatkozása a dolognak.

Egyfelől a Robben-Sneijder biznisszel annyi biztos, hogy nem feltétlen attól lesz nyerő valaki ha összevásárolja az aktuális sztárokat, hanem csapatként működve a játékosok felé bizalmat sugározva (értsd nem úgy, hogy állandóan a helyedre történő igazolásokról kell hallgatnod a csapatod filozófiája miatt...) lehet igazi eredményeket elérni.

A Bayern oldaláról továbbá, hogy ha az edző szabad kezet kap a szakmabeli dolgokhoz, akkor tudnak ám csuda dolgok történni, van Gaal nem nagyon ismert kegyelmet hozta a szokásos hülyeségeit, év végére mégiscsak beérett a munkája.

A Lyonnal kapcsolatban ha bejutnak akkor mondjuk Benzemát kérdezném meg, hogy a komoly eredmények reményében megérte-e eligazolnia tőlük?

Ha a Barca az meg ugye...
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.04.25. 13:48:07

zsuni írta:
Persze.
Ha Robben nem lett volna jó pár fordulóval előbb eldőlt volna a bajnokság, ő cipelte hátán a csapatot.
Sneijder meg jó hogy nincs, több perce van Graneronak a mágiára.
Robben beszari, Snejdike meg kis bulizos volt. Ezerszer Granero aki igazi madridista, végzi a munkáját, mint egy alibizö holland, akinek csak buli év volt. Pedig első évében kedveltem a játékát, de utána.. jobb ez igy mindenkinek
Hát ha így vélekedtek akkor rendben.
Ha nem hiányzik Robben akkor ok. Sneijdert még megértem, nem mutatott annyit. De ha Granero madridista akkor bizonyítson sokat, annyit mint nálunk Oleguer.

Robben mindenhol mutatott futballt. És hiába önzőzött nagyon nem voltak társai neki.
Nem tudom hogy az ilyesfajta véleményeitekben mennyire játszanak közre az általuk lenyilatkozott gondolatok az ottani bánásmóddal és a klubbal.
Mindenesetre én és jó pár Barcás szerint igenis hiba volt őket elengedni. Ha szerintetek nem hát nem, újabb pont amiben nem egyezik a véleményünk.

Jah és még csak annyi: akármennyire nem akarják Pellét látni a kispadon, valahogy újraélesztette VdV-t és mostanában a 0 Gagot is.
Akkor mit tehetett volna Sneijderrel sé Robbennel, akik nem kutyaütők.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.04.25. 13:37:37

Persze.
Ha Robben nem lett volna jó pár fordulóval előbb eldőlt volna a bajnokság, ő cipelte hátán a csapatot.
Sneijder meg jó hogy nincs, több perce van Graneronak a mágiára.
Robben beszari, Snejdike meg kis bulizos volt. Ezerszer Granero aki igazi madridista, végzi a munkáját, mint egy alibizö holland, akinek csak buli év volt. Pedig első évében kedveltem a játékát, de utána.. jobb ez igy mindenkinek
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.04.25. 13:16:36

daffy írta:szerintem sem kínos,hisz sneijdernek nem volt való a spanyol bajnokság,így nem meglepő h továbbállt. robbennek meg a csapat nem tudta fizetni a kórházi számláját,így az ő váltása sem tört össze senkit.egyáltalán nem érzem kínosnak,bármely csapat is győzne.
Persze.
Ha Robben nem lett volna jó pár fordulóval előbb eldőlt volna a bajnokság, ő cipelte hátán a csapatot.
Sneijder meg jó hogy nincs, több perce van Graneronak a mágiára.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.04.25. 13:06:37

barca99 írta:A madridisták mennyire éreznék kínosnak(?), ha a Bernabeuban lévő BL-döntő két csapata aköré a Robben és Sneijder köré épülne, aki nekik nem kellettek, mert jött az új project, és nem fértek be. Holott úgy néz ki, a képességeikkel nem lehet baj, hiszen elég nagy szerepet vállalnak az aktuális csapatuk menetelésében, akiket tavaly (többek között nélkülük) nem igazán jegyeztek nemzetközi szinten.
Szerintem lenne benne némi irónia. :)

Arról nem is beszélve, hogy kb. az lenne nekik a legjobb, ha a Lyon nyerné, mert akkor mégicsak a győztes verte ki őket. :) A többinél már magyarázkodni kellene.
szerintem sem kínos,hisz sneijdernek nem volt való a spanyol bajnokság,így nem meglepő h továbbállt. robbennek meg a csapat nem tudta fizetni a kórházi számláját,így az ő váltása sem tört össze senkit.egyáltalán nem érzem kínosnak,bármely csapat is győzne.
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2010.04.25. 13:05:02

zsuni írta:
A madridisták mennyire éreznék kínosnak(?), ha a Bernabeuban lévő BL-döntő két csapata aköré a Robben és Sneijder köré épülne, aki nekik nem kellettek, mert jött az új project, és nem fértek be. Holott úgy néz ki, a képességeikkel nem lehet baj, hiszen elég nagy szerepet vállalnak az aktuális csapatuk menetelésében, akiket tavaly (többek között nélkülük) nem igazán jegyeztek nemzetközi szinten.
Szerintem lenne benne némi irónia. Smile
szerintem nem kinos, vagyis engem nem érdekel ki hol meg mit játszik. szerintem ennek semmi értelme sincs amugy
Ha én Real szurkoló lennék nem is kellene nekem, hogy a München és az Inter döntőzzön, anélkül is tisztában lennék azzal, hogy Robben és Sneijder eladása nagy butaság volt.
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.04.25. 12:51:45

A madridisták mennyire éreznék kínosnak(?), ha a Bernabeuban lévő BL-döntő két csapata aköré a Robben és Sneijder köré épülne, aki nekik nem kellettek, mert jött az új project, és nem fértek be. Holott úgy néz ki, a képességeikkel nem lehet baj, hiszen elég nagy szerepet vállalnak az aktuális csapatuk menetelésében, akiket tavaly (többek között nélkülük) nem igazán jegyeztek nemzetközi szinten.
Szerintem lenne benne némi irónia. Smile
szerintem nem kinos, vagyis engem nem érdekel ki hol meg mit játszik. szerintem ennek semmi értelme sincs amugy
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.04.25. 12:35:45

barca99 írta:A madridisták mennyire éreznék kínosnak(?), ha a Bernabeuban lévő BL-döntő két csapata aköré a Robben és Sneijder köré épülne, aki nekik nem kellettek, mert jött az új project, és nem fértek be. Holott úgy néz ki, a képességeikkel nem lehet baj, hiszen elég nagy szerepet vállalnak az aktuális csapatuk menetelésében, akiket tavaly (többek között nélkülük) nem igazán jegyeztek nemzetközi szinten.
Szerintem lenne benne némi irónia. :)
Nekem jobban tetszene az az irónia, h a Real legnagyobb riválisa a Bernabeuban írna BL-történelmet :D
(amúgy Sniejder játékát egyre jobban kedvelem, amióta nem ott játszik)
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.04.25. 12:30:45

A madridisták mennyire éreznék kínosnak(?), ha a Bernabeuban lévő BL-döntő két csapata aköré a Robben és Sneijder köré épülne, aki nekik nem kellettek, mert jött az új project, és nem fértek be. Holott úgy néz ki, a képességeikkel nem lehet baj, hiszen elég nagy szerepet vállalnak az aktuális csapatuk menetelésében, akiket tavaly (többek között nélkülük) nem igazán jegyeztek nemzetközi szinten.
Szerintem lenne benne némi irónia. :)

Arról nem is beszélve, hogy kb. az lenne nekik a legjobb, ha a Lyon nyerné, mert akkor mégicsak a győztes verte ki őket. :) A többinél már magyarázkodni kellene.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.04.25. 12:15:03

levproff írta:Igen, megsérült, bár az sem biztos, hogy nem sérülten játszott, majd valamelyik madridista felvilágosít erről. :)
bokaficama volt,várhatóan az utolsó 1 v 2 meccsre felépül,viszont vdv sérülésével ismét szerephez juthat granero(sajna),mert kaka még nem hiszem,h végigbír 90 percet.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.04.25. 11:07:01

Real Madrid 5 írta:a Madrid ellen is csak 3 pontot adnak.
ha pl a zaragoza nem azzal foglalkozna hogy "na mi majd most jól elverjük a Madridot", hanem ezt az energiát a xerez, valladolid stb elleni meccsekre fordítanák akkor már rég nem kieső helyen lennének
Na, pontosan az a baj, hogy ezt szinte csak a Zaragoza érezte így ebben a szezonban. Másnak -úgy látszik- nem volt kihívás esetleg megverni a Madridot, nem is hajtottak, semmit nem mutattak.
Csak a Barca ellen: mindenki a világ legjobb csapatát akarta megverni (mondjuk ez valahol nagyon is érthető).
Tavaly az nehezítette meg a Barca dolgát, hogy egy adott ellenfélnek a Madrid volt mindig a következő ellenfele a Barca után: gyakorlatilag mindig akadt "kipontozott" ember a Barca miatt. Ebben az évben pedig az nehezíti meg a Barca dolgát, hogy jóformán mindenki minket akar megverni, mindenki ellenünk akar bizonyítani, a Real Madrid -sajnos- nem mérce ez évben.

Szóval én éppen hiányoltam az ilyen csapatokat, mint a Zaragoza vagy legutóbb az Almeria: ellenünk az összes csapat így hajt, míg a Madrid ellen nagyon sokan lazulnak, mintha nem lenne motiváció.
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.04.25. 10:58:18

Igen, megsérült, bár az sem biztos, hogy nem sérülten játszott, majd valamelyik madridista felvilágosít erről. :)
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.04.25. 10:55:52

Egy kérdés !
Raúlal mi volt tegnap?
Itt azt olvastam a 2. félidő elején,hogy csereként jött be.
A végén bekapcsolom a TV-t, és a padon ül...?

megsérült, vagy mi?
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.04.25. 09:29:42

LM10 írta:Osasuna megy madridba...utána Mallorca, Bilbao, Malaga.
Most hétvégén az Osasunát tuti hogy két vállra fektetik! :? Nekünk meg a Villarreal jön idegeben. Na az bizony húzós lesz. A Madrigalban meg fogunk szenvedni az biztos. A Realnak hasonló necces meccse a Mallorca lehet még. Nekünk meg a Sevilla!
De a léyneg hogy mi minden meccset megnyerjünk és akkor nem kell azon izguni hogy a Madrid mikor veszít pontokat. :D
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.25. 09:04:32

Real Madrid 5 írta:a Madrid ellen is csak 3 pontot adnak.
ha pl a zaragoza nem azzal foglalkozna hogy "na mi majd most jól elverjük a Madridot", hanem ezt az energiát a xerez, valladolid stb elleni meccsekre fordítanák akkor már rég nem kieső helyen lennének
Hát szerintem nem ez foglalkoztatja őket, h most elverjük őket jól, hanem az, h megkéne verni, de nekünk a pont is jó. Biztos vagyok, h a kisebb csapatok ellen mennek ki azzal a gondolattal a pályára, h megverjük őket.
Avatar
Real Madrid 5
Jugador del Barça
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2007.08.28. 09:44:56

2010.04.25. 03:21:18

a Madrid ellen is csak 3 pontot adnak.
ha pl a zaragoza nem azzal foglalkozna hogy "na mi majd most jól elverjük a Madridot", hanem ezt az energiát a xerez, valladolid stb elleni meccsekre fordítanák akkor már rég nem kieső helyen lennének
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.04.25. 00:03:25

csababarca írta:
ALEXDP írta: Azt már csak halkan jegyzem meg,hogy hasonlóan érdekes néhány csapat játéka és teljesítménye bárki ellen,és a Madrid ellen.

Sok meccsen igaz ez,de a mai meccs után ezt leírni hibás dolog.Ma a Zaragoza még emberhátrányban is küzdött,egyenlítettek,csinálták amíg bírták.
Ha a csapatok többsége vállalt volna legalább ilyen bátor játékot,akkor bőven nem lenne ilyen izgalmas a bajnoki finis.
Alább is írtam:
Ebben a Zaragozában több volt 10 emberrel is,mint az átlagban teljes létszámnál.Ilyen szellemben több keresnivalója lett volna jónéhány csapatnak a reál ellen.Ezalatt természetesen nem a tisztátalan játékra gondolok,hanem arra amikor a labdával foglalkoztak :wink:
Igaz,h a ponthoz kevés lett ma a dolog,de a Zaragozától ez tisztes helytállás volt. :P

Már csak 4 kör van hátra és továbbra is változatlan minden...
Szerva itt :lol: 8)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.04.24. 23:23:34

Raul#7 írta:kamu piros hát...
akkor ha, neadj Isten, a Zaragoza úgy dönt megfellebbezi a pirosat és eltörlik, akkor meglepődsz?(ah én az első Tenerife piros eltörlésén sem). És nem azt állítottam, hogy más nem érdemelt volna, de amit adott az nem volt az. Kár ezen vitázni, már nem oszt nem szoroz, csak végre egy csapat aki ellenetek is olyan masszívan játszott mint tette ellenünk és bosszant, hogy nem sokon múlott még 10 emberrel se, hát akkor 11el mi lett volna... :P
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15503
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.04.24. 23:05:16

ALEXDP írta: Azt már csak halkan jegyzem meg,hogy hasonlóan érdekes néhány csapat játéka és teljesítménye bárki ellen,és a Madrid ellen.

Sok meccsen igaz ez,de a mai meccs után ezt leírni hibás dolog.Ma a Zaragoza még emberhátrányban is küzdött,egyenlítettek,csinálták amíg bírták.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2010.04.24. 23:01:18

Komolyan nem akarok megbántani senkit,meg feszkót sem,de kezd a képtelenség kategóriába tartozni ami a Madriddal történik,és folyamatosan!
Nem csak a mai meccsre gondolok.
Egyértelmű hogy ennyi véletlen nincs.

Nonszensz hogy ez a csapat 1 ponttal van A Bacelona mögött...
Tavaly is az volt!
Most is az.

Szó sincs itt egyenlő mércéről,meg hasonlók!!!

Azt már csak halkan jegyzem meg,hogy hasonlóan érdekes néhány csapat játéka és teljesítménye bárki ellen,és a Madrid ellen.

Mind1. Bárhogy lesz is,ezek a dolgok csak még fényesebbé teszik a Barcelona sikereit!!!!!:-):-)
Raul#7
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2009.12.13. 00:02:04

2010.04.24. 22:19:59

kamu piros hát...
Néger gyerek belekönyökölt Casillas bordájába, mikor már sehol nem volt a labda, Ronaldot már a meccs elején szándékosan lekönyökölték, végig faragták egyébként.
Szóval örülhettek, hogy egy pirossal megúszták, alattomosan játszottak (espanyolosan :) ), a végén már Ramoséknak is eldurrant az agya. Szerencsések voltak, ha a 2 kapufa közül valamelyik beakad, akkor két gólos hátrányból már nem álltak volna fel.
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.04.24. 22:02:33

akik nem bírják az izgalmakat, május végén nézzenek csak rá a végeredményre,remélem azt látják,h 1.FC Barcelona...
látod ezért jó a Köln szurkolóknak, mert ők egész évben ezt látják :lol:
egyébként hogyhogy Éhes Gabi volt a kommentátor a Barca meccsen?
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.04.24. 22:00:52

higany írta:
nincs kiállítás ez nem lett volna meg. köszönjünk madridi kistérségi színjátszó csoportnak Higany koreográfiájának kidolgozását Razz
Lattad is a meccset, vagy csak reflexbol irsz hlyesegeket.
Ha a spori kiszor 2-3 embert akkor se lehetett volna egy rossz szava sem a Zaragozanak.
Éééés megvan. Pocsek meccs, pocsek ellenfel, pocsek jatek, 3 pont.
hutyutyu-hutyutyu, nem mondom h nem keménykedtek a zaragozaiak - mondjuk az Espanyol alattomosságához képest itt max csak csipkelődés volt - de kiállítás szintű belépő/ütést nem történt. Talán sárga, de nem tudom, ilyen harc van az alapvonal felé guruló labda fedezésénél, szóval szuma szummárum: kamu piros...
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Lezárt