Bajnoki Mérkőzések 07-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
mypeter
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1041
Csatlakozott: 2007.07.19. 15:57:20

2008.02.03. 23:32:52

Működött a catanaggio :lol: :!:
Megint megvan az 1-0
Lekopírozzuk a tavalyi Madridot
Így tovább
Előző hsz-ekhez: Decot tényleg el lehetne felejteni egy időre, de Xavinak muszáj volt pihennie 2 meccset, és nincs más
Dinhot meg lassan akarja beszoktatni
Henry játéka viszont nekem tetszik
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2008.02.03. 23:23:55

1. Azért mert Henry nem tud centert játszani. Ezt már bebizonyította az Arsenalban és a juvéban is. Henry csak baloldali ékként tud veszélyes lenni. (Ezért sokkal jobb nála Eto'o...többek között.) Sajnos itt a Barcelonában sehol nem tud veszélyes lenni... 1 méterről nem tud a hálóba fejelni...
2. Jó kérdés. Ezt én sem tudom. Legalábbis, hogy miért kezd... ő... A szezon elején, még a sérülése előtt Iniesta és Messi mellett ő volt a legjobb formában lévő játékosunk. A sérülés után labdatemető. Mindent elpasszol, lassan gondolkodik, nem tud rúgni... iszonyú
3. Ez is jó kérdés. Az előzővel összefügg.
4. Messi szerintem jó helyen van. Még jobb helyen lenne előretolt ékként, nálam jobboldali ék lenne.

És még valami: Rjkaard mi a francot keres még a kispadon? Ez is jó kérdés. Henry helyett Ronit kellett volna behozni, már a félidőben. Messit hagyni kellett volna, Bojant pedig centerbe. Eto'o -n kívül az egyetlen klasszikus center ebben a csapatban: Bojan Krkic!!!!!!!!! Xavi Deco csere ok, de miért az uccsó 10 percben????????????????????????????
VISCA EL BARCA!
Avatar
joey
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2006.01.28. 19:45:40

2008.02.03. 23:16:32

Hello!
Nagyon jó a cikk, sajnos nem tudtam végignézni a meccset, igy egy f*sza képet kaptam arról is amiről lemaradtam, azzal viszont nem értek egyet, hogy Xavinak "csak" be kellett helyeznie az üres kapuba, véleményem szerint ez egy nagyon komoly találat volt! :)

egy kicsit idegesítő a gyagyogó riporter a videóban :P
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára joey 2008.02.03. 23:24:21-kor.
Avatar
DaNNy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2006.06.29. 19:11:45
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.02.03. 22:56:44

Nos hát a mai meccsről... érdekes meccs volt az biztos,de a lényeg hogy nyertünk, és egyetértek azzal,hogy ilyen talajon mind1 milyen a játék de nyerni kell,és ez megvolt. Pár dolgot én sem értek...
1. Henry mért nem középen előlretlva játszik? mért a bal oldalvonal mellett?!
2. Deco mit keres ebben a csapatban?
3. Ronaldinhoval mért várt eddig Rijkaard mester? szrintem félidőben hozni kellett volna. Bojannak volt 1-2 jó megmozdulása de még kell gyűjtenie egy kis tapasztalatot.
4. Szerintem Messi jobb a vonal meltt mint beljebb,ott kell őt játszani.
Amúgy szerintem a csapatnak ez a meccs nagy fordulatot fog adni(kop-kop-kop). Ilyen talajon csúszva-mászva megnyerni a meccset,hajtottak a fiúk és ez látszott.Remélem majd Afrikából visszatérő Eto feltűzeli ezt a "borús és esős" barcelonai hangulatot :P
FORCA BARÇA! |EL BARÇA ES MES QUE UN CLUB|
Silva / Villa
fcbarcelonazsombi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 999
Csatlakozott: 2006.11.21. 14:24:50
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy

2008.02.03. 22:54:57

Nagyon orulok a gyozelemnek ez mar ki jart nekunk. Legalab egyszer nekunk is lehet szerencsenk.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.02.03. 22:39:00

A meccs az nem volt szép, de ilyen talajon senki sem tud parádézni. A győzelem a lényeg.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.02.03. 22:28:28

majd jövőre szép játék lesz, sok góllal.
De legalábbis reméljük.

Az idei év elmegy erre....simán nyerjünk valamit én azt mondom...bármilyen játékkal.
Aztán jövőre jöhet az álomfoci Barca kivitelben.

De mi lenne,ha idén se nyernénk semmit?Akkor mindenki bestresszelne?Akkor kezdenék el sírni,ha rossz játék,eredménytelenül.De egyenlőre még ott az esély három kupára is...

Nem azt mondom,h boldog vagyok az idén látottaktól,de majd akkor leszek igazán pipa ha nem nyerünk semmit...
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2008.02.03. 22:23:24

Azt nem értem, hogy sír mindenki, h jaj ilyen meg olyan játék, tavalyi madrid, chelsea.

Én erre csak annyit tudok, mondani, h volt itt egy szavazás 70-30 arányban és nem én szavaztam az eredmény centrikusságra.....

Erről a bemákolta a madrid, meg tényleg le lehetne szállni.A focit gólra játszák és trófeákra.Ez már nagyon lerágott csont.

Tessék mákoljuk be az összes köv. meccset.Van ilyen, majd jövőre szép játék lesz, sok góllal.
Kép
Avatar
don gamper
Capitá del Barça
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2006.11.30. 19:53:10
Tartózkodási hely: otthon a fiam mellett

2008.02.03. 22:15:21

Karashu írta:
don gamper írta:Már elnézést de minek kölcsönözni amikor ott a padon
Gudjózsi+Ezque????nem azért vannak hogy ha kell be álljanak??
azért Gudy sztem 100x rutinosabb még(!!!) mint Boyan!
illetve mostanában Gudy jol is játszott,Ezque meg golokat lőtt ha kezdett!
Ezquerro béna, Gudjohnsen meg mindig elcseszi az olyan helyzeteket, amiből gólt lehetne lőni! Ezér kéne egy jó játékos, akit Bojan cserélhetne!
És kezdjél már el jól játszani Ronaldinho!!! Léccííííííííí!!! (sokszor áll lesen, meg egy kicsit felgyorsulhatna, de, ha egyszer beindul, olyan mint Messi!)
azért tartom hogy pl ilyen pályán Gudy lehet hogy jobban tolta volna.
illetve a jo játékosunk az AK-n van,nem kell még egy kakas a szemétdombra :lol:
Avatar
Karashu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2007.11.08. 14:17:02
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.02.03. 22:11:27

don gamper írta: 1 xer is értem :wink:
bocsi, vmiért 2x küldte el, lehet összebabráltam vmit a hozzászólásom elküldésénél! :D
VISCA EL BARCA!!! MINDHALÁLIG!!!
2008. május - A Bukás - Rijkaard utolsó napjai
Puyol, Messi, Henry és Alves a legnagyobbaaaaak!! :D
Csakis a saját magam zsoldosa vagyok!
Nyíregyházán beszállnék egy szerepjátékos partiba! M.A.G.U.S. elsősorban, de Vampire-rel és D&D-vel is eljátszok! Msn-n keress meg! Thnx! :)
Eddig jól kenjük Pep! :) Serlegeket és örömkönnyeket a szurkolóknak! :)
Avatar
don gamper
Capitá del Barça
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2006.11.30. 19:53:10
Tartózkodási hely: otthon a fiam mellett

2008.02.03. 22:06:35

Karashu írta:
don gamper írta:Már elnézést de minek kölcsönözni amikor ott a padon
Gudjózsi+Ezque????nem azért vannak hogy ha kell be álljanak??
azért Gudy sztem 100x rutinosabb még(!!!) mint Boyan!
illetve mostanában Gudy jol is játszott,Ezque meg golokat lőtt ha kezdett!
Ezquerro béna, Gudjohnsen meg mindig elcseszi az olyan helyzeteket, amiből gólt lehetne lőni! Ezér kéne egy jó játékos, akit Bojan cserélhetne!
És kezdjél már el jól játszani Ronaldinho!!! Léccííííííííí!!! (sokszor áll lesen, meg egy kicsit felgyorsulhatna, de, ha egyszer beindul, olyan mint Messi!)

1 xer is értem :wink:
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.02.03. 22:05:07

áhhh többször levert a víz a meccs közben, nem is nagyon tudok erről mit mondani... azt hittem, a délutáni dráma után (siena-ASR 3-0), még az estém is tré lesz, de hála xavinak, nem lett az!
mondjuk max annyit tudok pozitívumként kiemelni, h eddig az ilyen bugikat általában bebuktuk, most viszont csúszva, mászva a végén nyertük meg a meccset. ennek nagyon örülök!
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Karashu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2007.11.08. 14:17:02
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.02.03. 22:03:05

don gamper írta:Már elnézést de minek kölcsönözni amikor ott a padon
Gudjózsi+Ezque????nem azért vannak hogy ha kell be álljanak??
azért Gudy sztem 100x rutinosabb még(!!!) mint Boyan!
illetve mostanában Gudy jol is játszott,Ezque meg golokat lőtt ha kezdett!
Ezquerro béna, Gudjohnsen meg mindig elcseszi az olyan helyzeteket, amiből gólt lehetne lőni! Ezér kéne egy jó játékos, akit Bojan cserélhetne!
És kezdjél már el jól játszani Ronaldinho!!! Léccííííííííí!!! (sokszor áll lesen, meg egy kicsit felgyorsulhatna, de, ha egyszer beindul, olyan mint Messi!)
VISCA EL BARCA!!! MINDHALÁLIG!!!
2008. május - A Bukás - Rijkaard utolsó napjai
Puyol, Messi, Henry és Alves a legnagyobbaaaaak!! :D
Csakis a saját magam zsoldosa vagyok!
Nyíregyházán beszállnék egy szerepjátékos partiba! M.A.G.U.S. elsősorban, de Vampire-rel és D&D-vel is eljátszok! Msn-n keress meg! Thnx! :)
Eddig jól kenjük Pep! :) Serlegeket és örömkönnyeket a szurkolóknak! :)
Avatar
Karashu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2007.11.08. 14:17:02
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.02.03. 22:02:15

don gamper írta:Már elnézést de minek kölcsönözni amikor ott a padon
Gudjózsi+Ezque????nem azért vannak hogy ha kell be álljanak??
azért Gudy sztem 100x rutinosabb még(!!!) mint Boyan!
illetve mostanában Gudy jol is játszott,Ezque meg golokat lőtt ha kezdett!
Ezquerro béna, Gudjohnsen meg mindig elcseszi az olyan helyzeteket, amiből gólt lehetne lőni! Ezér kéne egy jó játékos, akit Bojan cserélhetne!
És kezdjél már el jól játszani Ronaldinho!!! Léccííííííííí!!! (sokszor áll lesen, meg egy kicsit felgyorsulhatna, de, ha egyszer beindul, olyan mint mEssi!)
VISCA EL BARCA!!! MINDHALÁLIG!!!
2008. május - A Bukás - Rijkaard utolsó napjai
Puyol, Messi, Henry és Alves a legnagyobbaaaaak!! :D
Csakis a saját magam zsoldosa vagyok!
Nyíregyházán beszállnék egy szerepjátékos partiba! M.A.G.U.S. elsősorban, de Vampire-rel és D&D-vel is eljátszok! Msn-n keress meg! Thnx! :)
Eddig jól kenjük Pep! :) Serlegeket és örömkönnyeket a szurkolóknak! :)
Avatar
don gamper
Capitá del Barça
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2006.11.30. 19:53:10
Tartózkodási hely: otthon a fiam mellett

2008.02.03. 22:01:11

VKI?
Samu mikor jön vissza vajon?Hm?leghamarabb,legkésőbb... :?:
Avatar
Pedro
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.11.23. 09:45:00
Tartózkodási hely: Budapest

2008.02.03. 21:51:46

Katasztrófa volt a 2. félidő, de hihetetlenül akart a csapat, ez mindenképpen tetszett. Amúgy nem is tudom, mikor voltam ennyire ideges Barca meccsen az elmúlt hónapokban, talán a Real ellen. Deco lovat köt már körülbelül két éve, ahogy Frenki is.

Amúgy - tudom, a fociban nincs ha, és a Madrid most megérdemelten vezeti a bajnokságot - ha mégis esetleg Otthon mi nyerünk a Madrid ellen, s nem fordítva, 0 pont lenne a diff. De hát mint tudjuk, nem így történt, nem tehetünk hát mást, küzdeni kell, mert csapatjátékban idén sokkal jobbak ennél már nem leszünk sajnos. Esetleg ha Frenki elfelejti Decót, Ronaldinho hozza tudása 30%át ehelyett a valami helyett, Messi és Eto'o nem sérül le, Henry pedig csak negyedannyit bizonyít, mint amennyit elvárunk tőle. Akkor sikerülhet...

Messiről meg annyit: neki is becsúszhat 1-1 ilyen meccs, főleg egy Villareal elleni teljesítmény után.
„Nagyon tetszik és csodálom azt a játékbeli dominanciát, amit a Barcelona fel tud építeni. A játékuk nem is a szemnek, hanem a léleknek kedves. A labdát tisztelettel, imádattal kezelik, szinte simogatják. Ezt a csapatot mindenki számára élvezet nézni.”

Alfredo Di Stéfano, a Real Madrid tiszteletbeli elnöke - 2011.04.17
barcafan93
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2007.08.29. 18:09:11

2008.02.03. 21:43:48

Nálam Thuram a meccs embere világklasszis teljesítményt nyújtott.A hozzáállással végre nincs probléma és végre egy kicsit Frankie is tüzelte a srácokat.Deco-val nincs semmi bajom csak valahogy nem megy neki,de hátha formába jön.
Mármint a csapat hozzáállásával nincs probléma:D

Használd már néha a SZERKEZT gombot, vagy írd eleve egybe! :wink:
Avatar
don gamper
Capitá del Barça
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2006.11.30. 19:53:10
Tartózkodási hely: otthon a fiam mellett

2008.02.03. 21:42:54

Már elnézést de minek kölcsönözni amikor ott a padon
Gudjózsi+Ezque????nem azért vannak hogy ha kell be álljanak??
azért Gudy sztem 100x rutinosabb még(!!!) mint Boyan!
illetve mostanában Gudy jol is játszott,Ezque meg golokat lőtt ha kezdett!
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2008.02.03. 21:39:13

ronaldinhonak elég nagy,pontos a lövöereje miért nem lehet hátrébb játszatni és ráküldeni azt a fránya labdát?!
kivételesen elég sokat lötünk 16oson kivülröl kapura...
bár értelmesen a 2. félidöt láttam.. (mert haver itt volt nehéz volt leráznom :lol: )
Avatar
Karashu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2007.11.08. 14:17:02
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.02.03. 21:38:15

pancho_sanza írta:Azért ilyen esőben elég nehéz komoly taktikáról beszélni, a játékosok azt csinálják, amit lehet és ilyenkor azért a védekező csapatnak könnyebb.
Mondjuk ebben van igazság, de Frenki mért szegény Krkic-et nyomatja? Itt volt kerek egy hónap, kölcsönbe el lehetett volna hozni vmien játékost, vagy leigazolni! Mért kell ennyire töketlennek lenne Rejkárd??? A 700-át! :evil:
VISCA EL BARCA!!! MINDHALÁLIG!!!
2008. május - A Bukás - Rijkaard utolsó napjai
Puyol, Messi, Henry és Alves a legnagyobbaaaaak!! :D
Csakis a saját magam zsoldosa vagyok!
Nyíregyházán beszállnék egy szerepjátékos partiba! M.A.G.U.S. elsősorban, de Vampire-rel és D&D-vel is eljátszok! Msn-n keress meg! Thnx! :)
Eddig jól kenjük Pep! :) Serlegeket és örömkönnyeket a szurkolóknak! :)
Avatar
Karashu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2007.11.08. 14:17:02
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.02.03. 21:35:18

huszi vagy ki a bánat vagy! Beszélj már normálisan ember! Francnak kell ilyen szépet káromkodni! Vegyél már egy kicsit vissza, és különben is mért szidod a moderátort? Írd le normálisan amit akarsz, és ne alpár paraszt módján! Tenksz!
VISCA EL BARCA!!! MINDHALÁLIG!!!
2008. május - A Bukás - Rijkaard utolsó napjai
Puyol, Messi, Henry és Alves a legnagyobbaaaaak!! :D
Csakis a saját magam zsoldosa vagyok!
Nyíregyházán beszállnék egy szerepjátékos partiba! M.A.G.U.S. elsősorban, de Vampire-rel és D&D-vel is eljátszok! Msn-n keress meg! Thnx! :)
Eddig jól kenjük Pep! :) Serlegeket és örömkönnyeket a szurkolóknak! :)
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2008.02.03. 21:34:01

Kezdek áttendálni arra a felfogásra,hogy meccs közben már nem azon rimánkodok,hogy jobban játszanak,mert azt tudom,hogy úgyse fog sikerülni,hanem annak "sírok"/rimánkodok,hogy nyerjünk!Kit érdekel hogyan,de nyerjünk!Egyébként szerintem a mai meccs volt az,amikor tényleg nem a játékkal kellett törődnünk ilyen talajon és egy ilyen Osasuna ellen!Szép volt fiúk,kűzdenie kell és Fortuna mellettünk lesz!Azét azt megjegyezném,hogy pokoli feszültség alatt kellett ma játszaniuk,hiszen megkapták az esélyt,amiről sokszor nyilatkoztak(Eto'o és a többiek)és be kellett húzni ezt a meccset!Ha elfelejtjük,hogy milyen rosszul játszunk ebben az évben,akkor ezt a meccset így kellett nyerni!
És még azt se feledjük,hogy ezek a győzelmek Eto'o és Yaya nlkül történnek és egy sérülésből vissza jövő R10-zel!
Mes que un Club! :!:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára B. Tamás 2008.02.03. 21:40:05-kor.
.
Avatar
don gamper
Capitá del Barça
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2006.11.30. 19:53:10
Tartózkodási hely: otthon a fiam mellett

2008.02.03. 21:33:30

Tc huszi!
gondolom ma elvert az asszony ha megszolaltál
amit nem csodálok és idejössz jol megmondani mindenkinek grat.
bátor gyerek vagy ott a határ tuloldalán
Avatar
Karashu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2007.11.08. 14:17:02
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.02.03. 21:32:02

Én azt nem értem, hogy minek kell annyit passzolgatni! Miért nem lehjet ráküldeni a labdát, és, ha mellé megy, akkor mellémegy! Kit érdekel? De az, hogy beadjuk egy embernek a sűrűjébe, akin 3-an állnak, az marhára idegesítő! Miért nem lehet egyszerűen rátekerni, akkor, amikor a 3 méteres körzetemben nincs senki? Nagyon sok iylen helyzetünk volt, meg mikor a gól után Abidal-nál volt a labda, egyszerűen beadta már nem is tudom kinek, mikor tök üresen állt, akinek meg bepasszolta (asszem Iniesta volt), azon már jó sokan álltak, és jól elcseszték az egész támadást!
Remélem tudtok követni! :D
Azért meglátszik, hogy nincs Touré, Eto'o és Puyol se... Hátha jön Mourinho, és rendbe rakja a dolgokat! Rijkaard mit csinál? Meg Deco is?! Argh!!! :evil:
VISCA EL BARCA!!! MINDHALÁLIG!!!
2008. május - A Bukás - Rijkaard utolsó napjai
Puyol, Messi, Henry és Alves a legnagyobbaaaaak!! :D
Csakis a saját magam zsoldosa vagyok!
Nyíregyházán beszállnék egy szerepjátékos partiba! M.A.G.U.S. elsősorban, de Vampire-rel és D&D-vel is eljátszok! Msn-n keress meg! Thnx! :)
Eddig jól kenjük Pep! :) Serlegeket és örömkönnyeket a szurkolóknak! :)
Avatar
pancho_sanza
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2007.12.12. 17:50:43
Kapcsolat:

2008.02.03. 21:30:50

Azért ilyen esőben elég nehéz komoly taktikáról beszélni, a játékosok azt csinálják, amit lehet és ilyenkor azért a védekező csapatnak könnyebb.
Jó volt ez a meccs egyébként. Xavi megmentette a reményt.
Aki látta a játékosok gólörömét, az tudja mit jelent ez a három pont. Egyébként megérdemelt három pont.
Kép
Lezárt