Üzenj a moderátoroknak!

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2005.12.12. 20:17:32

Ahh, rájöttem!

Név: retek
jelszó: privátban a nfsmw névre megírom.

Mennie kell.
nfsmw
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2005.12.12. 16:58:18

2005.12.12. 18:45:59

Morminho írta:Most nem azért, de én látom, h retek névan be vagy jelentkezve :) :roll: :shock:
De én nfsmw néven vagyok bent... :roll: A retek az nem megy :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :!: :!: :!: :!:
Kép
Morminho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2005.04.27. 20:41:13

2005.12.12. 18:44:51

Most nem azért, de én látom, h retek névan be vagy jelentkezve :) :roll: :shock:
"Nekünk nem az számit,hogy mi kik vagyunk...Hanem hogy játsszunk szenvedéllyel... És nem az számit, hogy mi van a mezünk hátulján, hanem az, hogy mi van a mez elején... Ami a mez elején van név sokkal fontosabb, mint ami a hátulján van..."
nfsmw
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2005.12.12. 16:58:18

2005.12.12. 18:43:21

Rhynn, ment az Email.
Kép
nfsmw
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2005.12.12. 16:58:18

2005.12.12. 18:34:31

rhynn írta:
nfsmw írta:Szasztok! Retek vagyok, csak nem igazán tudok bejelentkezni sehonnan! Ezért kérném vmelyik modi segítségét , állítsa át nekem a sablont az adminisztrációban! :roll: Már kértem segítséget, de magasról tettek rá... :roll: ( A sablont állítottam el, új regisztrációt meg nem akarok...)De lehetőleg minél hamarabb! Kérem!
Nem igazán értem a problémát.
Írnál egy részletes mailt, hogy mi is a baj a rhynn@eurobarca.hu címre?
jah.
Kép
Avatar
rhynn
A Stadionturista
Hozzászólások: 1583
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:03:56
Tartózkodási hely: Springfield
Kapcsolat:

2005.12.12. 18:23:06

nfsmw írta:Szasztok! Retek vagyok, csak nem igazán tudok bejelentkezni sehonnan! Ezért kérném vmelyik modi segítségét , állítsa át nekem a sablont az adminisztrációban! :roll: Már kértem segítséget, de magasról tettek rá... :roll: ( A sablont állítottam el, új regisztrációt meg nem akarok...)De lehetőleg minél hamarabb! Kérem!
Nem igazán értem a problémát.
Írnál egy részletes mailt, hogy mi is a baj a rhynn@eurobarca.hu címre?
Új projektem, olvassátok, lájkoljátok:
http://stadionturista.blog.nepsport.hu
Rhynnblog:
http://rhynn.blog.nepsport.hu
nfsmw
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2005.12.12. 16:58:18

2005.12.12. 17:01:00

Szasztok! Retek vagyok, csak nem igazán tudok bejelentkezni sehonnan! Ezért kérném vmelyik modi segítségét , állítsa át nekem a sablont az adminisztrációban! :roll: Már kértem segítséget, de magasról tettek rá... :roll: ( A sablont állítottam el, új regisztrációt meg nem akarok...)De lehetőleg minél hamarabb! Kérem!
Avatar
garamm
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2005.01.05. 16:34:39
Tartózkodási hely: Ejrópa

2005.12.01. 16:33:47

Badi írta:nem tűnt el, csak áthelyeztem az Offtopicba, mert a Labdarúgásba raktad be
Oké, már megvan.
De én az EGYÉB kategóriában nyitottam, igaz a labdarúgás címszó alatt - a kézilabdába nem igazán illet vola. Itt vannak a videók is, gondoltam elfér mellete a könyv is! De Ti tudjátok. /Tuom új szponzor meg minden./ Bocs! Kösz a választ!
Üdv!
És további jó munkát!
BARCA! BARCA! BAAARCA!
Badi
Isten császár
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2004.10.08. 21:17:02
Kapcsolat:

2005.12.01. 16:07:43

garamm írta:Üdv!
Kb. félórája nyitottam 1 topicot az Egyéb-ben, labdarúgás címszó alatt a Barca könyvről és eltünt! Miért? Nem értem! Asszem semmi rosszat nem írtam, se csúnyát! Akkor miért tűnt el? Mi ez? Hagyjuk átvágni magunkat? Vagy rossz helyen nyitottam meg? Vagy van már ehhez hasonló? Ha igen, merre? Előre is köszönöm a megtisztelő választ!
nem tűnt el, csak áthelyeztem az Offtopicba, mert a Labdarúgásba raktad be
Avatar
garamm
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2005.01.05. 16:34:39
Tartózkodási hely: Ejrópa

2005.12.01. 15:53:34

Üdv!
Kb. félórája nyitottam 1 topicot az Egyéb-ben, labdarúgás címszó alatt a Barca könyvről és eltünt! Miért? Nem értem! Asszem semmi rosszat nem írtam, se csúnyát! Akkor miért tűnt el? Mi ez? Hagyjuk átvágni magunkat? Vagy rossz helyen nyitottam meg? Vagy van már ehhez hasonló? Ha igen, merre? Előre is köszönöm a megtisztelő választ!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2005.11.29. 21:38:36

nyugodj meg, senki sem fog keresztben lenyelni. :lol:

amit írtál, elég nehéz betartani. mondjuk a kisbetűs írás nem olyan nagy probléma, én például mindent kisbetűvel írok, mert a nagyoknál hiányoztam az iskolából. ez van.
de az ellentétes fórumon való viselkedésről írtakban tökéletesen egyetértünk. az a normális, ha az ember betartja a másik oldal szabályait, ha már átmegy. természetesen a saját oldal szabályainak betartása mellett.

viszont az az idilli állapot, amikor a rivális szurkolók a csapatok taktikájáról fognak beszélgetni egymással, az még odébb van. nem reménytelen, de tuti, h nem holnaptól lesz ez meg. addig marad a cikizés, stb. ez egyelőre hozzá tartozik a szurkolói megnyílvánulásokhoz.
de még ezt is meg lehet normális keretek között oldani, nem muszáj egyből egy kád szarral megkínálni a másikat.
PUYOL-XAVI-INIESTA
HALA MADRID!!!
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2005.11.27. 21:24:57

2005.11.29. 21:30:18

Hello!

Először is szeretnék gratulálni a 2 forumnak, hogy létrehozták ezt a bizonyos megállapodást! Nagyon jó 5letnek tartom.

Szerintem, úgy kell szurkolni a saját kedvenc csapatodnak(csapataidnak), hogy az másokat ne sértsen... szerintem például ha Te(mint Barca drukker) bemész egy Madridista forumra, neked sem esne jól, egy antibarcelonás felirat... vagy épp ellenkezőleg, neked is jól esne egy normális Realos szurkolói kép, amin pl egy Madrid címer van, és semmi antibarcelonás.
Mindenki szurkoljon a saját csapatának, de tartsa tiszteletben a mások kedvenc csapatait is, ne alázzátok meg a csapatot/szurkolókat.

Nem tudom, hogy Ti Barcások "néha" miért írjátok kis betűvel azt, hogy Madrid (vagy Madridista, stb.). Ez számomra mindíg is egy relytély lesz. Mert ugye ez alapon, jogosan kérdezhetném meg, hogyha már úgyis lealáztátok a Madridot, hogy akkor miért olyan nagy dicsőség legyőzni az ellenfelet?(Madridot)...

Szerintem a 2 csapat szurkolóinak a fociról, játékosokról, taktikákról.... stb kéne beszélgetniük, nem arról, h milyen béna a Madrid, vagy éppenséggel a Barcelona. Próbáljatok(junk) meg értelmesen szurkolni valami mellett, és ne valami ellen!

Hát, ennyit szerettem volna mondani, lécci ne nyeljetek le keresztbe, azért amit mondtam, le7, h én, lány létemre túl naív vagyok, de szerintem meg le7ne oldani ezt a Barca - Real "rivalizálást" is.

Köszi, h meghallgattatok!
HALA MADRID! C'MON BECKHAM! WAITING FOR BETTER DAYS... Barca is NOW better... Congratulations...
Kép
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2005.11.29. 21:09:49

Késő, az utóbbi fél órában nyújott teljesítménye után bukta végleg. Nem kellenek az ilyen - már elnézést, de - hülyegyerekek egy forumra. Pláne nem ide. :roll:
Avatar
rhynn
A Stadionturista
Hozzászólások: 1583
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:03:56
Tartózkodási hely: Springfield
Kapcsolat:

2005.11.29. 21:05:54

Anonymous írta:de akkor ez azt jelenti h :
-egyrészt nem tudok többet tippelni a saját nevemen
-másrészt kitiltanak örökre a saját nevemről a kedvenc honlapomon azért mert megvédtem a csapatot a madridista forumon???...érdekes(egyben nagyon lehangolo... :cry: )
(mellesleg én nem hallottam a megállapodásrol(de ez lehet h az én hibám)
dehát ha titeket ez se hat meg...
Akkor én nem tudom h mit csináljak...
A legegyszerűbb, ha valaki hivatalosan is lezárja a témát.
Átolvastam az egészet, úgy gondolom, Enrique jól járt el.

Semmilyen visszatartó ereje nem lenne, ha mondjuk téged letiltanának a Madridistáról, mert akkor beregisztrálnál oda új névvel. Ha viszont a deviánsokat mindkét oldalról letiltjuk, az már komoly visszatartó erő.

A két hét utáni visszaengedést én is szorgalmazom, persze majd megnézem, hogyan lehet korlátozni a lehetőségeidet. Még egy esélyt kapsz, ez után végleges ban lesz.

Más névvel visszajöhetsz, ugyanakkor a pontjaidat elveszted, másrészt meg, ha visszajössz más néven, s ezt szóvá teszed, ugyanúgy letiltunk arról is, tehát felesleges próbálkozni. van egy esélyed, ne szúrd el.

Egyébként szabad kérdeznem, hány éves vagy?
Új projektem, olvassátok, lájkoljátok:
http://stadionturista.blog.nepsport.hu
Rhynnblog:
http://rhynn.blog.nepsport.hu
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2005.11.29. 17:01:43

Végülis majdnem ugyanaz a kategória az Eto'oval.. :roll:

De mint olvashatod, kapsz még 1 utolsó sanszot, hiszen tegnaptól számított két hét múlva újra tippelhetsz majd a meccsekre. Ez 'csak' 2 forduló kiesés..

Sajnálom, mást tényleg nem tudok tenni érted, ez a maximum.

P.S.: Rivaldinho, remélem nem akarod követni barcabuli barátunkat, szal ha kérhetlek finoman: NE POFÁZZ bele abba, amihez semmi közöd, és fogd vissza magad. Nem szólok többet.

Köszi.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Enrique 2005.11.29. 17:03:27-kor.
Vendég

2005.11.29. 16:55:18

(barcabuli vok)Maradjunk annyiban h eto'o is mondott csúnyát a Real-rúl nem is oly rég, mégsem tiltották ki a Barcából...Sőt miután bocsánatot kért kapott egy utolso lehetőséget a real szurkolóktol...!!!Érdekes...!!!
Mindenki hibázhat!!!
Egyébként a hozzászólásomat meg vállalom!!!És tartom máig!!!
Ja és Rivaldinho!A vicces ötleteid nem nagyon tudnak érdekelni!!!Főleg a mostani kedvemben...!!!
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2005.11.29. 16:46:57

Naszóval'...

-> Aki nem tud olvasni, vessen magára.. Megállapodás
Én is mondhatnám, hogy nem tudtam h nem szabad még egy körre sem elvinni a nyitva hagyott ajtajú kocsit, utólag magyarázkodhatok, a rend őrei erre magasról tojnak, már elnézést a kicsit abszurd hasonlatért.

-> Nem szívesen tesszük, hidd el, hogy saját szurkolótársunkat kizárjuk a körünkből, de sajnos korábban történt dolgok miatt muszáj volt egyfajta megállapodást kötnünk a madridistával.

És erre a hozzászólásra nem tudunk mást lépni: "csicska real!!! hahaha hullák vagytok idén is [auto_cenzúra] ugyanugy mint már 2 éve folyamatosan!!! Visca el Barca!!!"

Szerintem mindenki vállalja csak a leírt mondatai következményeit, aztán max. elgondolkodik, hogy máskor is csináljon-e ilyet.. Ebből pedig az is következik, hogy más néven sem jöhetsz vissza, ugyanúgy ahogy senki másnak nem volt erre lehetősége.

És a tippjáték.. Sajnos nincs arra mód, hogy tudj vele a forumból tiltva játszani, itt is csak azt tudom mondani - előbb kellett vna gondolkodni, utána írni baromságokat. Azt tudnám esetleg javasolni, hogy 2 hét után feloldjuk a tiltásodat, így játszhatsz, a forumba viszont nem írhatsz (semmit), avagy ha mégis így tennél, sajnos ismét bannolnunk kell - végleg.. :roll:

Remélem minden világos, fellebbezni :D nem lehet, javasolni esetleg. A témát pedig ezzel le is szeretném zárni. A 'barcab' és 'barcabu' neveket törlöm, az eredeti 'barcabuli' marad, és két hét múlva játszhatsz.

Enrique
Badi
Isten császár
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2004.10.08. 21:17:02
Kapcsolat:

2005.11.29. 16:16:13

majd az adminok eldönrik h kapsz-e, egy biztos, hog az avatarod pöppet nagy, inkább hanyagold..
Vendég

2005.11.29. 16:12:27

hm!!!remélem ezt viccnek szántad h most is megvan a lehetőség...
Egybként emiatt nem vagyok jo kedvemben!!!
sztem te is tudod h mire gondolok!!!
De mellesleg arra még mindig nem keptam választ h miért nem kaphatok egy utolso sanszot...!!!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2005.11.29. 16:09:16

a tippjátékos témához nem tudok hozzászólni, mert az admin téma. a lehetőség meg most is megvan, hiszen itt dumálgatunk.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Vendég

2005.11.29. 16:05:29

de még egyszer mondom h én megértem h hibáztam és mondtam h ilyen többet nem fordul elő!!!
azt nem értem h miért nem lehet még egy lehetőséget kapni!!!hangsúlyozom h főként a tippjáték érdekel!!!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2005.11.29. 16:03:03

barcabuli, ugyanebben a topikban, eggyel feljebb van a cucc, már hónapok óta. egyébként sem mentesít senkit sem az, ha nem ismeri a szabályokat. nem kell balhét csinálni sem nekik itt, sem nekünk ott.
ha megvan a véleményed a madridról, azt lehetőleg tartsd magadban náluk, nem szép dolog vendégségben beleszarni a mosdóba.

az a madridista gyerek, aki legutóbb ilyesmit csinált itt nálunk, mint amit te ott, azóta nem mehet vissza hozzájuk.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Vendég

2005.11.29. 16:01:34

de akkor ez azt jelenti h :
-egyrészt nem tudok többet tippelni a saját nevemen
-másrészt kitiltanak örökre a saját nevemről a kedvenc honlapomon azért mert megvédtem a csapatot a madridista forumon???...érdekes(egyben nagyon lehangolo... :cry: )
(mellesleg én nem hallottam a megállapodásrol(de ez lehet h az én hibám)
dehát ha titeket ez se hat meg...
Akkor én nem tudom h mit csináljak...
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2005.11.29. 15:55:56

barcabuli,van 1 megegyezés ami soxor belett harangozva hogy az ottani Barcások akik balhéznak(gondolom nem véletlenül törölték a hozzászólásaid az ottani modik),és akik nálunk madridosok balhéznak komolyabban,azok regje ITT is,és ott is tiltásra kerülnek!
C.
Vendég

2005.11.29. 15:53:16

Megint én vagyok(barcabuli)!
Egyrész én semmiféle megállapodásrol nem tudtam...
Másrész ha jol tudom én a madridistán mondtam csúnyát és nem az eurobarcán!!!
Harmadrészt engem főként csak a tippjáték érdekel!!!
Negyedrészt szertném ha lenne még egy lövésem!!!
(főleg azért érzem igazságtalannak mert a kedvenc csapatom honlapján nem kapok még egy sanszot...)
És ez nem esik jol... :cry:
Lezárt