HOVA TŰNT DAMON HILL?! - Dühöngő:)

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.08.01. 12:03:03

:x :x Ajjajaj... Vettem egy 10. darabból állő üres dvd-csomagot. Hazaérve beteszem a gépbe, hogy írjam meg, és akkor derül ki, hogy Cd egytől-egyig...
"And my heart will leave you never."
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.07.28. 12:21:50

A KIBESZABOTT ÉLETBE!!!
Kiengedtük a meccset a kezünkből :( :( :(
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2011.07.21. 13:18:07

Fernando írta: Egy hülye részeg barom énekelve madarat fáraszt az égen egy horgászbottal. :D
Ezt most sikerült gondolati úton vizuálnom és Kép
Kép
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.07.20. 22:44:10

Perrero írta:
nagyjudit89 írta:....
durván hangzik amit írok és bocs, de majd ha nem lesz ott, akkor fogod észrevenni, hogy mégis jobb lenne...
Tapasztaltam, egyetértek... :cry:
Kalap1988 írta:
Perrero írta:
nagyjudit89 írta:....
durván hangzik amit írok és bocs, de majd ha nem lesz ott, akkor fogod észrevenni, hogy mégis jobb lenne...
Az az igazság, hogy nem ismerjük a helyzetét, persze lehet azzal jönni, hogy az árvaságtól ez is jobb, csak szerintem nem elegáns és ettől az ő helyzete nem lesz jobb. Nálunk is apám már négy éve tojik a családra, nem részletezném, mert nem fórum téma, de a lényeg az, hogy a legrosszabb fajta nem napon barnultakkal vitézkedik a viselkedése. Na most, ha ezek után valaki azt mondja, hogy örüljek neki, hogy legalább van... Hát lehet, hogy elküldeném a francba, mert elfogadni az ilyet sosem lehet.... Szóval bonyolult dolog az tény, ha oka van rá, akkor bőven megértem, hogy kidühöngi magát... Viszont nem ismerem a helyzetét.
Kalap, értem amit írsz, amit mondani akarsz, de nálunk is ez a helyzet, és hidd el, ha végleg elveszíted rájössz.

Az édesapám is egy érdekes figura volt, érdekes emberekkel. Tojt rám, amikor valaki azt kérdezi, hogy mi hiányzik a legjobban...nem tudok mit mondani. Semmi olyan élményem nem volt, hogy bármit ki tudjak emelni, de hiányzik..maga tudat, hogy van, és beleőrülök... :x
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8681
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.07.20. 22:37:10

Engem ennél jelentősen kisebb csapás ért valamelyik nap. Nagy party volt, részegen jöttem haza. Azt álmodtam, hogy kinyitottam a szekrényt és belehánytam. Hát emberek az álmok valóra válnak. Reggel hétkor jött a meglepi mikor ingért nyúltam az akasztósba. :lol:

A másik. Szintén buli. Ugyanaz a buli. Horgászós, sütögetős party volt egyébként. Horgászok (amatőr szinten persze a tóparton). Egyszercska érzem, hogy kapás. Mondom ehh, ez nagy lesz, mert erős. Jobban megnéztem a nádasban fogtam valami madarat, ami miután látta, hogy láttam FÖLSZÁLLT. Fárasztottatok már az égen madarat horgászdamillal? :lol: Szép látvány volt. Egy hülye részeg barom énekelve madarat fáraszt az égen egy horgászbottal. :D
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2011.07.04. 23:03:59

Akkor megalapíthatjuk az Eurobarca E.SZ.GY.L.-t, vagyis Elvált Szülők Gyermekeinek Ligáját!!!
Majd leszek az elnöke, mert én lassan 41 éves vagyok. :D
Az enyéim 1985-ben váltak el 1968-tól tartó házasság után, a bátyám és én néztük végig a házasság lassú sorvadását.
Édesapám alkoholizmusa erősebbnek bizonyult édesanyámnál.
Mint doyen teljes mértékben átérzem a helyzeteteket, magam is lelkileg "lesérültem" "kicsi", így minden hozzám hasonló Eurobarcást a keblemre ölelek!
Segítsük egymást a problémák megoldásában, ha bármi baj van odahaza és ide elfér, akkor ide velük!
Közösen talán sikerül a lélek görcseit feloldanunk!
K.
Blaugrana palocista maximalista!
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.07.04. 19:55:48

nagyjudit89 írta:Talán rossz lenne ha nem lenne, mert természetes, hogy szeretem. De az az igazság, hogy azt sem nézem el neki, hogy olyan apa, amilyen. Mert velem sem törődik, de hogy a kisöcséimmel sem, akikkel egy házban él, az azért durva. Pláne, ha látod azt, amikor a testvéred sír, mert apa hiánya van. Egy 4 éves gyereknek hogy magyarázod el, hogy nem is fog vele törődni az apja. Én sem tudtam felfogni sokáig. Szóval az ilyen dolgok....
Nekünk is hasonló a helyzet, csak itt a legkisebb gyerek 7 éves. Viszont fater már 4 éve nem segít semmit, anyum meg kb halálra dolgozza magát....
Avatar
nagyjudit89
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2009.09.27. 16:42:45
Tartózkodási hely: Jászapáti

2011.07.04. 11:04:39

Talán rossz lenne ha nem lenne, mert természetes, hogy szeretem. De az az igazság, hogy azt sem nézem el neki, hogy olyan apa, amilyen. Mert velem sem törődik, de hogy a kisöcséimmel sem, akikkel egy házban él, az azért durva. Pláne, ha látod azt, amikor a testvéred sír, mert apa hiánya van. Egy 4 éves gyereknek hogy magyarázod el, hogy nem is fog vele törődni az apja. Én sem tudtam felfogni sokáig. Szóval az ilyen dolgok....
Puyol est le meilleur footballeur du monde. Une excellent défenseur et un grand capitaine. Il est le mur de Barcelone et il est la cœur de Barcelone. On est les champions!
Visca el Barca!!!!
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2011.07.03. 23:11:21

Perrero írta:
nagyjudit89 írta:....
durván hangzik amit írok és bocs, de majd ha nem lesz ott, akkor fogod észrevenni, hogy mégis jobb lenne...
Az az igazság, hogy nem ismerjük a helyzetét, persze lehet azzal jönni, hogy az árvaságtól ez is jobb, csak szerintem nem elegáns és ettől az ő helyzete nem lesz jobb. Nálunk is apám már négy éve tojik a családra, nem részletezném, mert nem fórum téma, de a lényeg az, hogy a legrosszabb fajta nem napon barnultakkal vitézkedik a viselkedése. Na most, ha ezek után valaki azt mondja, hogy örüljek neki, hogy legalább van... Hát lehet, hogy elküldeném a francba, mert elfogadni az ilyet sosem lehet.... Szóval bonyolult dolog az tény, ha oka van rá, akkor bőven megértem, hogy kidühöngi magát... Viszont nem ismerem a helyzetét.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.07.03. 23:09:03

Perrero írta:
nagyjudit89 írta:....
durván hangzik amit írok és bocs, de majd ha nem lesz ott, akkor fogod észrevenni, hogy mégis jobb lenne...
csatlakozom...
Avatar
nagyjudit89
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2009.09.27. 16:42:45
Tartózkodási hely: Jászapáti

2011.07.03. 21:59:56

Krojf írta:
nagyjudit89 írta:Elegem van!!! Abba már beletörődtem, és asszem anyum is, hogy apám semmilyen anyagi cuccossal nem támogat. De miért van az, hogy még a nyári munkám sem képes elintézni, ha már egyszer csak ő tudná????? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Bárcsak én lennék az apád!
Így lassan 41 évesen már hiányzik ez a dolog nagyon!
Érted biztosan tűvé tenném a világot meló-ügyileg!
K.
Hát ezt már jó régen írtad, de hidd el én meg boldogan lennék a lányod! Nekem 17 éve hiányzik a rendes apa.
Puyol est le meilleur footballeur du monde. Une excellent défenseur et un grand capitaine. Il est le mur de Barcelone et il est la cœur de Barcelone. On est les champions!
Visca el Barca!!!!
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.06.23. 20:35:32

Azért, őrületes, hogy Isten mekkora idiótákat tudott teremteni, a falra tudnék mászni pár nőtől, és a barátjától, főleg, amikor az exem azért van együtt valakivel, hogy féltékennyé tegyen, közbe pedig bekavar az én kapcsolatomba... :evil:
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2011.06.23. 01:07:02

nagyjudit89 írta:Elegem van!!! Abba már beletörődtem, és asszem anyum is, hogy apám semmilyen anyagi cuccossal nem támogat. De miért van az, hogy még a nyári munkám sem képes elintézni, ha már egyszer csak ő tudná????? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Bárcsak én lennék az apád!
Így lassan 41 évesen már hiányzik ez a dolog nagyon!
Érted biztosan tűvé tenném a világot meló-ügyileg!
K.
Blaugrana palocista maximalista!
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.06.21. 21:39:29

nagyjudit89 írta:Elegem van!!! Abba már beletörődtem, és asszem anyum is, hogy apám semmilyen anyagi cuccossal nem támogat. De miért van az, hogy még a nyári munkám sem képes elintézni, ha már egyszer csak ő tudná????? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Az apák már csak ilyenek... :roll:








(bocsi az általánosításért.... )
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
nagyjudit89
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2009.09.27. 16:42:45
Tartózkodási hely: Jászapáti

2011.06.21. 21:32:05

Elegem van!!! Abba már beletörődtem, és asszem anyum is, hogy apám semmilyen anyagi cuccossal nem támogat. De miért van az, hogy még a nyári munkám sem képes elintézni, ha már egyszer csak ő tudná????? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Puyol est le meilleur footballeur du monde. Une excellent défenseur et un grand capitaine. Il est le mur de Barcelone et il est la cœur de Barcelone. On est les champions!
Visca el Barca!!!!
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.06.17. 09:10:18

Jók vagyunk mindannyian... mai kómás ébredésnél vettem észre, hogy egy 10-essel rövidebb a zsebem mint kellene.. vagy sikerült elhagynom, vagy sikerült valakinek lenyúlnia... :(
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2011.06.17. 01:59:44

Nálunk újra az átverős - bekéredzkedős lopások mennek.

Múlt héten az egyik 88 éves nénihez csöngetett be egy nagyon jól öltözött fiatalember, hogy ő az ÉMÁSZ-tól / Észak - Magyaro.-i Áramszolgáltató / jött és fizetni kellene...blablabla. Azt mondja a mama - ismerem személyesen - hogy olyan szépen és kulturáltan beszélt, aztán pedig bement a szobába a pénztárcájáért igyekvő néni után és úgy kikapta a kezéből a 250ezer forint spórolt pénzét, mint a vércse! A spórolt pénz miért került elő? - mert a mama abból akarta odaadni a 20ezer forintot, amit állítólag be kellett fizetni.
Az se volt gyanús szegény öregasszonynak, hogy hogya hapsi már a kapuban rákérdezett, hogy egyedül van-e otthon?

A másik dolog múlt vasárnap történt:
nagyban főzzük a vasárnapi ebédet a nénikémmel a konyhában - kopognak a nyitott ajtón, mivel csukott bejárati ajtónál nyáron nem lehet főzni egy panell-lakásban, mert fölforr a agya az embernek...Nah, szóval:
Egy putris cigány nő áll az ajtóban - ismertem ezt is, hogy miféle-kiféle - azt mondja: adjak neki egy üveg hideg vizet.
Akárhogy is, nyár van - meleg van, egy üveg vizet nem utasíthatok vissza senkitől, bár az utcai nyomókútról ihat, amúgy is kukázik, ott üveget is találhat - mondtam a nénikémnek: figyeljen a nőre, nehogy belépjen a lakásba, aztán vittem a vizet, odaadtam - megköszönte, elment. -
mint este kiderült, nem ment messzire csak a szomszéd lakótelepre az főút másik oldalára és ott már figyelmetlen volt a kiszemelt hölgy, amíg az a vizet töltötte, ő besurrant a szobába és felmarkolta a nő aranyait.
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8681
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.06.16. 10:33:33

18Barca99 írta:Gyerekek.. hihetetlen hogy az ember ebbe az országba bulizni se tud elmenni úgy hogy ne lopjanak el valamit tőle... Végre vége a sulinak, elmennénk egy jót bulizni és pénztárca nélkül jövök ki.. ez mi?! Nem tudom kitől loptak már valamit de nagyon idegesítő, hogy a szünet első napjaiba máris rohangálhatok a papírjaim után :S Jól kezdődik a nyár :/
Olyat nem tudsz amit én. Még anno egy hétfői napon jövök haza vonattal, elaludtam kivágták a zsebem és ellopták a telefonom. Kedden vettem egy másikat, használtan, szerdán megint kilopták. :lol:

Bátyám is járt így, dettó elaludt a vonaton, zenét hallgatott a telefonjáról, a telefon meg a kezébe volt. Ellopták a telefont, fölébredt és a füles már nem nagyon volt bedugva sehova. :D

Szánalmas emberek vannak... takarodjanak dolgozni "aztnemkő" lopkodni.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.16. 09:31:46

Gyerekek.. hihetetlen hogy az ember ebbe az országba bulizni se tud elmenni úgy hogy ne lopjanak el valamit tőle... Végre vége a sulinak, elmennénk egy jót bulizni és pénztárca nélkül jövök ki.. ez mi?! Nem tudom kitől loptak már valamit de nagyon idegesítő, hogy a szünet első napjaiba máris rohangálhatok a papírjaim után :S Jól kezdődik a nyár :/
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.05.31. 20:52:49

Finoman szólva is kezd tele lenni a hócipőm ezzel az érettségivel.
Nem elég, h évről-évre változtatnak vmit, az idei úgy néz ki, h elég húzós lesz. :roll: Az egész 5 hétig fog tartani, kezdve a kompetenciákkal, utána pedig a négy írásbeli, amiből csak a magyar "magyar", a törci és foldrjaz 2/3 román. Persze ezeket már tudtuk, csak most, ahogy közeledik egyre jobban elegem, van ezekből az újításokból.
Ja és most derült ki, h idéntől kamerák is lesznek, másra nincs pénze a sulinak, de kamerát azért tud venni. :roll:
Románia én így szeretlek... :roll: :roll:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2011.05.27. 11:24:07

Most értem haza osztályfociról.3+1-es csapatok voltak.
16 csapat volt, mi az első körben megkaptuk a 12/A-t ami favoritnak számított.1-0-ra nyertünk.8 között a 9/C osztállyal meccseztünk ott volt egy nagyképű realos srác na mi lett a meccs vége?5-0, 4-et lőttem, + adtam 1 gólpasszt is.Meccs végén sráchoz odaszóltam, hogy nem gond, jók voltatok..adj 1 ötöst :D

De aztán az elődöntőben elképesztő csalás történt.A 11/B akikkel játszottunk ott volt 1 srác aki a bírónak nagy haverja.Nos azon a meccsen nem kaptunk meg 2 tizenegyest, szabálytalan gólt lőttek(bőven az alapvonal mögül hozták vissza, de mehetett tovább...).A vége 3-3 lett,mind a hármat én rúgtam, majd tizenegyesekkel 2-1-re kiestünk..

Már értem mit éreztek a Chelsea játékosai... :evil:
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.05.18. 15:12:31

nem akarok én itt pályaválasztási tanácsádót játszani, nem az én tisztem, mindenki azt csinál amit akar...

gondolom arról álmodoztok itt, hogy hu majd egyszer havi sokért a sport tv-n barca meccset közvetitek meg hasonlók.

aztán ha oriasi mázlitok van, talán bekerültök a városi ujságba, ahol ha további szerencsetek van, mehettek a megye II-be kiskundorozsma-iszapszentmotoros rangadóra jegyzetelni, hasábonkánt 500 ft-ért (jó esetben havi 12.000 ft-ot megkeresel!)

a média ma magyarországon az a szakma, ahol ha nincs igazgató rokonod, ismerősöd, esélyed nincs bekerülni, lehetsz te akarmilyen tehetseges (elég sok ilyen szakma van, de itt hatványozottan igaz)

az ilyet csak annak ajánlom, akinek

1, szülei milliomosok, és ha nem tud elhelyezkedni ebben a szakmában, akkor sem fog éhen halni, mert apa vesz neki házat autót mindent.

2, beszélsz legalább 3 nyelvet anyanyelvi szinten és kimész külföldre dolgozni.

minden más csak álmodozás. ebből a szakmából megélni egyikőtök sem fog. és ez tény.

kb annyit ér az egész mint a kommunikáció, művelődésszervező és hasonló értelmes szakok, amik arra jók, hogy elmondhasd magadról: diplomás vagyok

(még1X mondom tapasztalatbol beszélek)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.05.18. 14:45:26

visca el barca írta:
Forcabarca8 írta::evil: :evil: :evil: :evil: ennyi... el se hiszem!!!
sportkommunikátor szakra járok szegeden, idén végeznék, minden kurzusom ok, minden félévben ösztöndíjas (jó,ebben a félévben 2századdal lecsúsztam róla) voltam, képben vagyok a szak által fontosnak tartott kurzusokkal. ma záróvizsgáztam. eddig nem mondtak semmi infót, h miből készüljünk. 3 (!!!) napja mondták,h a 0952.es számú kurzusokból lesznek.jó, azoknak semmi köze a sporthoz, de ez van.Majd az újságírás lesz benne, gondoltuk.Erre a 120pontos záróvizsgából 25 pont volt az, aminek a szakhoz bármilyen köze volt. 25!!!! a többi vállalkozás menedzsment, vállalkozás és cégjog!!ez volt a vizsga 50-60%a! 20 pontos feladat volt a kiadványszerkesztés, 3.féléves kurzus egy az egyben.DE!ezt a kurzust nem tartották meg nekünk,m eltűnt (!!!) a tanár,nem volt semmi anyag leadva, se követelmény,mindenki kapott egy 5öst: az erre a kurzusra vontakozó kérdések volt 20 pont. ennyi. bukok egy évet, és rohadt ideges vagyok.muszáj volt ezt leírnom, és már annyit szidtam az egész rendszert, hogy már írás közben se káromkodtam.de 11től idáig csak szidtuk ezt a z izét...erről ennyit.jövőre,ugyanekkor,ugyanitt.... :cry:

hát majd akkor milyen ideges leszel, mikor rájössz h elbaxtál X évet a sportkommunikátor szakkal és semmire nem mész vele :D (tapasztalatból beszélek)
Tehát azt tanácsolod, hogy ne kezdjem el? :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.05.18. 14:30:48

Forcabarca8 írta::evil: :evil: :evil: :evil: ennyi... el se hiszem!!!
sportkommunikátor szakra járok szegeden, idén végeznék, minden kurzusom ok, minden félévben ösztöndíjas (jó,ebben a félévben 2századdal lecsúsztam róla) voltam, képben vagyok a szak által fontosnak tartott kurzusokkal. ma záróvizsgáztam. eddig nem mondtak semmi infót, h miből készüljünk. 3 (!!!) napja mondták,h a 0952.es számú kurzusokból lesznek.jó, azoknak semmi köze a sporthoz, de ez van.Majd az újságírás lesz benne, gondoltuk.Erre a 120pontos záróvizsgából 25 pont volt az, aminek a szakhoz bármilyen köze volt. 25!!!! a többi vállalkozás menedzsment, vállalkozás és cégjog!!ez volt a vizsga 50-60%a! 20 pontos feladat volt a kiadványszerkesztés, 3.féléves kurzus egy az egyben.DE!ezt a kurzust nem tartották meg nekünk,m eltűnt (!!!) a tanár,nem volt semmi anyag leadva, se követelmény,mindenki kapott egy 5öst: az erre a kurzusra vontakozó kérdések volt 20 pont. ennyi. bukok egy évet, és rohadt ideges vagyok.muszáj volt ezt leírnom, és már annyit szidtam az egész rendszert, hogy már írás közben se káromkodtam.de 11től idáig csak szidtuk ezt a z izét...erről ennyit.jövőre,ugyanekkor,ugyanitt.... :cry:

hát majd akkor milyen ideges leszel, mikor rájössz h elbaxtál X évet a sportkommunikátor szakkal és semmire nem mész vele :D (tapasztalatból beszélek)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Lezárt