Aleix Vidal

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Szezonértékelő:

1
3
27%
2
6
55%
3
2
18%
4
0
0 szavazat
5
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 11
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2016.09.15. 16:59:26

Szerintem minden probléma forrása az, hogy nem vedonek hanem kozeppalyasnak lett nevelve.
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2016.09.15. 16:43:12

Nem hiszem h a képességeivel lenne gond. Alba sem egy tehetség, de sokat melózik és ez éppen elég. Vidal esetében más a gond. Leginkább úgy néz ki a mentalitásával van a baj. Volt olyan játékosunk, akin látszott h halálra van rémülve. Nem tudom emlékszik-e még arra a pár meccsre valaki, amikor Caceres itt játszott. Úgy nézett ki végig minden mozdulata, mint aki annyira ideges h a mentő viszi haza aznap este. Ott nem a mentalitás volt a gond, egyszerűen nem bírta mentálisan. Vidal esetében nem ezt látom. Nem bátortalan, egyszerűen csak rossz. És itt nem arra gondolok h elügyetlenkedi a labdát, olyan is van, de nem az a fő gond. A fő gond az h kb zéró, amit védekezik. Nem küzd, könnyen elmennek mellette és annak ellenére h a futás a fő erénye, meg se próbálja utolérni az ellenfeleit. SR például nem rendelkezik kiemelkedő sebességgel, mégis valahogy mindig ott van, ahol kell, Alba is sokkal jobb védekezésben. Az se véletlen h LE többször teljesen mellőzte.

Vidal sztem csak simán lusta és kényelmes. Amikor látja h nagy megerőltetés lenne védekezni, nem védekezik. Sztem ez edzésen is kitűnik. Kapott több évre egy remek szerződést, neki ez kényelmes. Remélem tévedek és összeszedi magát, de egyre inkább tartok tőle h ez a helyzet. Amennyiben igen, igenis rontja a levegőt és el kell küldeni a legelső géppel a francba, mert ott a helye.
A Fifa egy szégyen
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2016.09.15. 15:10:25

Samper írta:Ha Vidalt megfelelő áron megvennék, azonnal oda kell adni azzal, hogy a pénz és a szerződés majd a téli átigazolások során megtörténik, de addig ott edz. Nem kell, hogy nálunk rontsa a levegőt. Az első félévet meg meg lehet oldani nélküle is, vagy véglegesen, vagy majd télen igazolni kell valakit.
Azért túlzásba sem kell esni, nem terrorista. Mi az hogy rontsa a levegőt... #-o
Az kiderül róla lassan hogy nem elég ide a képessége, de azért nem kell úgy beszélni róla, mint aki direkt ártani akar a csapatnak.
Az érem másik oldala viszont az, ahogyan ő megkapta a lehetőséget, úgy megkaphatta volna Douglas is hogy legalább derüljön ki ha nem elég jó ide. Így lett volna igazságos.
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.09.15. 09:14:15

Ha Vidalt megfelelő áron megvennék, azonnal oda kell adni azzal, hogy a pénz és a szerződés majd a téli átigazolások során megtörténik, de addig ott edz. Nem kell, hogy nálunk rontsa a levegőt. Az első félévet meg meg lehet oldani nélküle is, vagy véglegesen, vagy majd télen igazolni kell valakit.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7464
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.09.12. 14:09:01

palesz77 írta:Lucho had a long conversation with Aleix Vidal and exchanged tactical ideas with the full-back, which turned out to be very positive. [MD]

"LE: -Te Vidal, mi lenne, ha vedekeznel is meccs kozben?
-Vidal: Jaaaa, basszus, tudtam hogy valamit elfelejtek.. Oke fonok, persze, menni fog!"

Nem tudom mit mondhatna neki Lucho, amivel jobb teljesitmenyre birja, de vegulis Masch es Pique is szinteket javultak LE erkezesevel, talan meg van remeny.. Mondjuk szerintem nincs, de azert fo az optimizmus.. :D
Sajnos bebizonyosult, hogy két borzasztó kh teljesítménnyel Vidal játéka garantálja a gólokat még egy Aláves ellen is.
Még ha páratlan lenne a támadójátéka, ilyen védőmunkával egy középcsapatban sem célozhatna a kezdő pozícióra.
Imádkozhatunk, hogy SR ússza meg sérülés nélkül a szezont. Esetleg Lucho valahogy "kikukázhatna" oda egy embert a keretből, ahogy azt Robival tette.
Személy szerint reménykedtem, hogy ha az előszezonban megkapja a lehetőséget és többet játszik megindul felfelé, de már biztosnak látszik, hogy Douglas is jobb alternatíva lett volna.
Persze utólag könnyű okosnak lenni.

Az viszont számomra érdekes, hogy elvileg hozzáállásbeli gondjai is voltak, a teljesítménye kritikán aluli és mégis megtartotta Lucho. Lehet, hogy nagyon odatette magát nyáron, ez számomra nagy kérdés.
Nem tudom, hogy képes-e, de Digne-t is ki lehetne próbálni a jobboson, nagyobb kockázatot nem vállalnánk. Persze csak fikció, de akárkit megnéznék ott helyette, mert nem csak egy rossz meccs volt tőle, már egy folyamat. Sajnos a B-ben sincs olyan ígéretes játékos, akire komolyan számíthatnánk. Palencia sajna nem olyan kiugró.

Nagyon félek, hogy ha Robi sérülés nélkül le is hozza a szezont, nem fogja bírni a terhelést és tavaszra elfogy.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.09.12. 10:47:41

Lucho had a long conversation with Aleix Vidal and exchanged tactical ideas with the full-back, which turned out to be very positive. [MD]

"LE: -Te Vidal, mi lenne, ha vedekeznel is meccs kozben?
-Vidal: Jaaaa, basszus, tudtam hogy valamit elfelejtek.. Oke fonok, persze, menni fog!"

Nem tudom mit mondhatna neki Lucho, amivel jobb teljesitmenyre birja, de vegulis Masch es Pique is szinteket javultak LE erkezesevel, talan meg van remeny.. Mondjuk szerintem nincs, de azert fo az optimizmus.. :D
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2016.09.11. 21:56:16

Mondhatnám, hogy megmondtam, de megmondtam, méghozzá már a nyár elején, hogy a Vidal-Robi páros kevés lesz. Főként Vidal miatt. Már nem azért, de akivel már az első (fél) évében problémák vannak, méghozzá mentális, motivációs gondok, azt nem szokás marasztalni, főleg, ha emiatt igazán nem is játszott. Persze akik anno lehurrogtak ezzel mostmár azok is küldenék ... :lol:

Douglas-t se tartottam olyan kalibernek, aki nálunk akár a csere szintet megüti, de Vidal semmivel sem különb. Kíváncsi vagyok, milyen kutyaütőt tudunk a télen szerezni, már ha egyáltalán tudunk...
Részemről óriási hiba mind a vezetőség, mind Lucho részéről ahogy Alves távozására reagáltak. Könnyen mehetnek rá olyan meccsek, amik összességében címekről dönthetnek.
Ha pl. Roberto lesérül egy létfontosságú meccs előtt akkor nézhetjük Vidal-t...CR megenné reggelire a klasszikuson.
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2016.09.11. 20:51:35

hát a tegnapi meccsen borzalmas volt, én se látnám többet a csapatban (pedig eddig én is védtem őt h a meccshiány meg minden, de ilyen hibákat amiket tegnap csinált még ezzel sem lehet magyarázni), és mi hülyék ingyen elengedtük Montoyát pedig ennél még ő is klasszisokkal jobb teljesítményre képes és arra a pár meccsre amikor pihentetni kell Robit simán jó lett volna.
mvik
BFC
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2014.07.15. 17:55:16

2016.09.11. 18:00:57

Valamelyik meccs után megvédtem, hogy mindenki azt a posztot szídja amelyiken ő játszik és ez ilyen beidegződés itt a fórumon és hogy nem kéne meg stb. De a tegnapi játéka után ,nem tudom mit mondjak...(vagyis de) Ezt az embert többet a kezdő közelébe nem akarom látni ebben a csapatban, botrányos volt amit csinált, rosszul zár vissza, rossz odalról támadja a labdát tartó játékost, nem ér vissza. Az első 15 perc után lecseréltem volna. A télen mehet is Isten hírével.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3549
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.09.11. 14:13:05

Normandia írta:
Samper írta:
Douglas a mellényzsebben.
Lehet, hogy ki kellene próbálni.:-D
Azon a 3-4 meccsén amikor játszott legalább meg volt benne az akarat.Szerencsétlen még a lábujtöresét se jelezte mert bizonyítani akart.Vidal nem elég hogy értékelhető megmozdulásokat nem mutat még a szándékot se látom rajta.Konkrétan dühítő nézni!
Kép
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.09.11. 12:10:16

Dignenek vagy Albanak ideje kipróbálni, hogy tudnak-e jobboson játszani ha SR nincs, mert ezt a szerencsétlent el kene zavarni jó messze.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.09.11. 11:07:21

igen, az a vicc h köpködtük itt szerencsétlen brazilt, bár játszani nem sokat láttuk :D vidal gyereket már télen el kell adni vhova, hátha kapunk érte 2 marék dunakavicsot. megkockáztatom, hogy a valaha látott leggyengébb jobb bekkünk. oleguer legalább védekezni tudott valamit.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.09.11. 10:13:02

Samper írta:
Douglas a mellényzsebben.
Lehet, hogy ki kellene próbálni.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.09.11. 08:27:04

Normandia írta:Nálam is most tette be a kaput. Egyszerűen nem ide való. Mit össze szìdtuk Alvest, de ez a bohóc a cipőjét sem köthetné be.
Douglas a mellényzsebben.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.09.10. 22:52:45

Nálam is most tette be a kaput. Egyszerűen nem ide való. Mit össze szìdtuk Alvest, de ez a bohóc a cipőjét sem köthetné be.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.09.10. 22:49:06

Eddig azt mondtam, hogy nem olyan rossz, de sajnos az. Még cserének is kevés, télen én is hoznék valakit... :roll:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.09.10. 22:37:52

Eleg aggaszto ugy, hogy egy Alaves ellen nem lehet kezdetni.. Telen van egy olyan erzesem, hogy jonni fog valaki.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3985
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2016.09.10. 21:58:19

Ezt a fogalmatlan bohócot nem szeretném az első csapatban látni többet.
Alves 82 évesen, görbe bottal hasznosabb, mint ez a mozizó szerencsecsomag.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.09.05. 20:13:46

Én sajnálom a palit és még nem tettem le róla, Sevillában meg előtte az Almeriában is megmutatta, hogy vannak olyan erényei, ami igenis hasznos nekünk és kell, a hozzáállására viszont nincs mentség. Bízok benne összeszedi magát, mást úgy se lehet tenni. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2016.09.05. 20:05:44

Én a nyár eleje óta mondtam, hogy kellene valaki Alves helyére, mert Robi és Vidal kevesek lesznek. Vidal már kevés, pedig épphogy szeptember van. Robival egyelőre elégedett vagyok, de nem vagyok benne biztos, hogy egyenletesen jó teljesítményt fog nyújtani, illetve mindig rizikós, hogy egy esetleges sérülés után ki fog beugrani. Az a Vidal, akinek se kedve se kondija nincs jól beszállni? ki van rajta kívül? Piqué? :lol:
Ha valahol, hát akkor itt elszúrtuk a nyarat. Vidal-ban Lucho már tavaly sem bízott, nem volt valami hihető, hogy most csettintésre változott a dolog.
A probléma viszont inkább abban van, hogy a télen biztosan nem találunk majd normális helyettest még a padra sem Robi mögé.. :roll:
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2016.09.05. 20:03:45

hát én imádom sergi robertot, de azért valljuk be, szezon előtt a jobbhátvéd poszt volt az a csapatban, ahol egy "új" játékos a legtöbb eséllyel indult a kezdőbe kerülést illetően. ha ez nem ment neki, akkor vagy nem elég jó, vagy lucho tényleg utálja.

ettől függetlenül kellenek a squad player játékosok is a csapatba, mint ő vagy paco ( :lol: )
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.09.05. 17:09:34

Gombokért vissza fog menni Sevillába. Olyan posztra igazoltunk játékost a személyében, ami nálunk nem létezik. Vele sem volt túl fair a dolog, bevállalta, valszeg az van, amit Palesz ír, megpróbáltunk belőle védőt képezni...nem sikerült. Én többször mondtam anno, h erre Pedro is jó lett volna :)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.09.05. 14:39:20

noname írta:mondjuk az Alves fanoknak szólnék h még mindig hozza azt, amit Alves az utóbbi éveiben (leszámítva azt a kb félévet, amikor tényleg jó volt a triplázáskor).
Ez mondjuk nem igaz, Alves a kombinacios kepessegevel sokkal tobbet adott a csapatnak - csak labdakihozatalokban is akar -, mint Vidal. Meg szerintem 1v1 ellen is jobb volt, Vidal eloszezonban nyujtott teljesitmenyenel kb csak jobb lehet valaki.. :D

De a kicsik ellen tenyleg jo lehet, ott nem kell vedekezni, csak tamadni szinte, az meg azert megy neki - bar nekem jobban tetszik, amit SR ad a csapatnak. Viszont amit Recreaek irtak, az is elgondolkodtato. De szerintem ugy gondoltak, hogy fejlodessel elfogadhato szintre fel lehet hozni, csak ez nem jott ossze. Hogy ez mekkora reszben Vidal es a hozzaallasanak eredmenye, azt sose fogjuk megtudni, de a nyari nyilatkozatok alapjan szerintem pl nincs nagyon az inyere, ha versenyhelyzet van, azt meg Lucho nem szereti, ha valaki nem kuzd eleget.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2016.09.05. 13:56:25

Egy gyors kérdés/megjegyzés. Senki se mondta h jön Srna. Mindössze az újságok hozták le. Sztem egyszerűen annyira el vagyunk minden poszton láyva h más lyukat nem találtak, csak Vidalt és akkor őt hozták fel.

Kétségtelen h előszezonban csúnyán megverte SR a posztért, de azért nem kell őt még temetni. Főleg kisebb csapatok ellen, akik tényleg csak a kapu előtt ülnek 90 percet kimondottan hasznos lehet. Jól nem játszik, ez tény, mondjuk az Alves fanoknak szólnék h még mindig hozza azt, amit Alves az utóbbi éveiben (leszámítva azt a kb félévet, amikor tényleg jó volt a triplázáskor).
Úgy van itt előadva mintha Oleguer szintjén lenne. Azért attól messze állunk. :wink:
A Fifa egy szégyen
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.09.05. 11:45:06

recrea írta: Mondjuk nem erről beszélgetünk, de mindegy.
Subinho-ra reagáltam, hogy milyen rossz lehet neki, hogy nem játszik.
Lezárt