Barca vs Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik csapat fog többet kiadni játékosokra ezen a nyáron?

Real
243
64%
Barca
135
36%
 
Szavazatok száma: 378
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.05.07. 14:16:43

Igen, ott az a 3név a védelembe 4 posztra, bár én nem veszem emberszámba se a portugált. Kevés szerintem, elférne oda még 1-2 jobb figura szerintem. Nekem addig jó amíg nem erősítitek a védelmet.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
fir3bird
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2008.01.14. 00:45:06

2010.05.07. 14:13:24

nevetséges ami a neveket illeti mostanság... ha Gerrard oda igazol én nem tudom mi lesz... nagyon nem szeretném.
csak és kizárólag támadó felfogású (azon belül persze hype-olt!) játékosok Pérez célkeresztjében, pedig épp a védelmük szorulna erősítésre...

ehelyett Gerrard, Di María és Rooney az, akiket le akarnak igazolni, Higuain-t meg elpasszolni... grat
mint védő kikre gondolsz? csak kíváncsiságból. mondjuk tény, hogy az utóbbi pár meccsen kicsit érdekesen játszottak a védőink. de azért ha megnézzük a neveket elég jó a felhozatal. Pepe, Ramos, Albiol stb... mondjuk Maicont nagyon szívesen elnéznék jobb oldalt.

a többivel egyetértek.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2010.05.07. 14:11:18

semmi értelmét nem látom annak, hogy megérdemli e egy csapat az adott címet, vagy nem. ha a kiírás szerint megnyerte, akkor meg is érdemli!
másként megközelítve, esetleg lehet polemizálni: jó e az a kiírás, szabály-rendszer, ahol a fociban fontos teljesítmény-elemek nem érvényesülnek kellő hangsúlyal?! pl: kettős(oda-vissza)győzelem, rúgott, kapott gólok száma, a sportszerűség mérhető momentumai(sárga,piros lapok) stb...stb...
szóval,nyerhet a Madrid Sp.bajnoki címet jogosan, de mi kétszer elvertük őket és ez sem akármilyen érdem!!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.05.07. 14:07:59

Gerrardot ne haragudjon senki,de már minek?
Lefelé megy már ő is... 30éves lesz 30.-án

Még mikor 3-4-5éve szóbahozták A Madriddal akkor hihető volt,de most szerintem kacsa,2 sokkal jobb focistákat tudnának vinni hosszútávra.

Di Maria, én viccnek tartom, mikor itt is szóbajött a röhögés fogott el, főleg 30-40milláért.

Rooney meg láthattuk,hogy CR mellett nem volt ennyire eredményes,úgyhogy felőlem vihetik.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.05.07. 13:34:44

Fecooo írta:csak és kizárólag támadó felfogású (azon belül hype-olt) játékosok Pérez célkeresztjében, pedig épp a védelmük szorulna erősítésre...

ehelyett Gerrard, Di María és Rooney az, akiket le akarnak igazolni, Higuain-t meg elpasszolni... grat

(kihangsúlyozom, HA IGAZAK a HÍREK!)
Rooney tud balbekket is játszani, láthattuk 2008-ban mikor a MU-val elődöntőztünk. :D

Egyébként tényleg érdekes, hogy egyenlőre csak támadókat említenek, pedig az a szekció elvileg jónak mondható a Madridnál.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.05.07. 13:31:54

csak és kizárólag támadó felfogású (azon belül persze hype-olt!) játékosok Pérez célkeresztjében, pedig épp a védelmük szorulna erősítésre...

ehelyett Gerrard, Di María és Rooney az, akiket le akarnak igazolni, Higuain-t meg elpasszolni... grat

(kihangsúlyozom, HA IGAZAK a HÍREK!)

az irányítóról a Radio Marca és a The Mirror, a másik angolról a Daily Mirror (ez tuti kamu!)közölt infókat.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2010.05.07. 13:36:30-kor.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.05.07. 07:31:09

Imperial írta: Viszont az, hogy a madridisták (nem a madridi játékosok, ezt ideje lenne már elkülöníteni) csak azt várják, hogy mikor botlunk, volt két lehetőségük is ellenünk, egyszer sem élt vele a csapatuk, ennek ellenére undorítóan viselkednek, gusztustalan dolgokat vágnak a mi fejünkhöz, mégis milyen alapon? Nem tudom, hogy ők miért gondolják, hogy jobban megérdemelnék ezt a címet, mint mi. Aki pedig olyan dolgokat mond Messiről, és másokról, az pedig csak is ezt gondolhatja...
Az Internek pedig kiemeltem azt a fantasztikus képességét, amivel minket meg tudtak verni. A védelmük a világ legjobbja, a MUét is simán előzi. Vagy te nem így gondolod?
Sztem nem kell különválasztani a csapatot és a szurkolókat ilyen téren.
Egyértelmű,h amíg egy csepp esélye van a szeretett csapatnak vmelyik trófea begyűjtésére,addig bizakodik,h meg is fogja nyerni azt.Ha ehhez kell a másik fél botlása is,akkor persze,h azért is fog szorítani.Asszem a többségünk ugyanígy lenne ezel,ha fordítva állnánk a tabellán.Pont,h a vérbeli szurkolók vannak akkor is a csapatukkal,tartanak ki mellettük,amikor épp nem nekik áll a zászló.Ezt értem az alatt,h alább ledivatszurkolóztad a madridista kollegák egy részét.Ráadásul pont azokat,akikről az eddigi kommentjeik alapján nem épp az mondható el,h divatok lennének.(De erről Tim is írt pár sorral lejjebb... :wink: )Szóval sztem a szurkolók nagy hányada nem az érdemeket veszi figyelembe a bajnoki címért folytatott versenyben,hanem szeretné,h a saját klubja végezne az élen.De ez talán így természetes.Az meg,h esetleg játékban is felülmúlja a csapata a többit,az a hab a tortán.
Röviden:
Ha mi leszünk a bajnokok,akkor megérdemelt,mert játékban többet tettünk,mint a többiek és ez eredményekkel párosul.Ha pedig a reál,akkor azért jogos,mert több pontot gyűjtöttek,mint mi a mutatott játék ellenére is.(Bár természetesen ez esetben nagyon húznám a számat,de a számokkal nehéz vitatkozni...Márpedig,ahogy korábban is írtam,egyelőre a (pont)számok döntenek,nem más.)
Szal nem biztos,h úgy gondolják,h jobban megérdemli a reál az aranyat,de ettől függetlenül bíz(hat)nak benne,h fordul a kocka,mert benne van a pakliban.
A gusztustalan dolgok fejünkhöz vágásáról nem nyilatkozom,mert nem tudom mire gondolsz.

Az Interrel kapcsolatban nem a védekezésük szervezettségét vitatom,csak furán hatott,h a reáltól elvitatnád a bajnoki címet,mert kevesebbet tettek le nálunk az asztalra,de az Inter döntője jogos,mert nagyon ügyesen védekeztek.Pedig sztem akár a két elődöntő,akár az idei 4 meccsünk alapján sem tettek többet játékban nálunk.Annak ellenére sem,h megvertek minket,mert annak a meccsnek elég érdekes körülményei voltak.

Nah,mindegy,nem célom vitatkozni se veled,se mással,így inkább ellapozok a kérdésről. :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
nuh
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009.02.22. 09:35:23

2010.05.07. 02:58:13

nött
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.05.07. 02:48:22

szerintem egy madridista sem gondolja, hogy a Real jobban megérdemelné a bajnoki címet. nekem pl már a Mallorca ellen annyi sem jutott, hogy örüljek a góloknak, mert nincs miért. De ha bajnokságot nyernek mégis, amit nem fognak erre most teszem le az összes pénzem, akkor nem fog senki a kardjába dölni hogy affene, bajnok lett a kedvenc csapatom, pedig a Barca jobban megérdemelte volna.
az meg hogyha valaki nem volt igazolt focista, és nem szólhat egy szót sem, baromság. ennyi erővel ha épitettek neked egy olyan házat, ami 1 nap után összeomlik, meg alapból inkább hasonlit egy zsákra, akkor te nem mondhatnál semmit, mert neked gőzöd sincs erröl a szakmárol. a magyar "foci" már annyira semmi, hogy egy 2 éves is megmondja milyen sz.r, nem kell ehhez szakértelem.
ja és a magyar korosztályos csapatokrol ne is beszéljünk inkább, mert az még nagyobb semmi mint a felnött foci.
Avatar
Imperial
Jugador del Barça
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009.06.27. 03:10:32

2010.05.06. 23:43:39

Teljesen félreérted. Nem a játékosokról beszéltem, hanem a szurkolóikról. A játékosoknak mindig hajtaniuk kell, 10-0-nál egy barátságos meccsen is elvárom a vesztésre álló csapattól hogy sprintelje szét az agyát, mert aki kiáll a pályára az igenis próbáljon meg alkotni. Ezért nem tudom értékelni többek között Ibra játékát sem. Viszont az, hogy a madridisták (nem a madridi játékosok, ezt ideje lenne már elkülöníteni) csak azt várják, hogy mikor botlunk, volt két lehetőségük is ellenünk, egyszer sem élt vele a csapatuk, ennek ellenére undorítóan viselkednek, gusztustalan dolgokat vágnak a mi fejünkhöz, mégis milyen alapon? Nem tudom, hogy ők miért gondolják, hogy jobban megérdemelnék ezt a címet, mint mi. Aki pedig olyan dolgokat mond Messiről, és másokról, az pedig csak is ezt gondolhatja...
Az Internek pedig kiemeltem azt a fantasztikus képességét, amivel minket meg tudtak verni. A védelmük a világ legjobbja, a MUét is simán előzi. Vagy te nem így gondolod?
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.05.06. 23:11:17

Imperial írta:...
Igen sajátosan közelíted meg a dolgokat,azt meg kell hagyni :)
Elég furának tűnik számomra az,h a reáltól elvitatnád az esetleges bajnoki cím jogosságát,mert korántsem játszottak lenyűgözően,de az Inter továbbjutása megérdemelt,mert taktikusan játszottak és elképesztően védekeztek :shock:

Ezt a telhetetlenség dolgot is igen érdekesnek tartom.
Gondolom követted a tabellát a szezon során,így láthattad,h igen szorosan alakul az idény.Mondj egy olyan csapatot,amely feladná a bajnoki címet,amíg van matematikai esélye!Vagy akár egy olyat,akik egy pont mínuszban jópár fordulóval a vége előtt arra gondolna,h "Ejj,hagyjuk a francba!Idén ők szebben játszottak,nyerjék csak meg.Mi meg jól elleszünk a második hellyel,amit majd a befektetők is simán megértenek."
:P
Valóban telhetetlenség az,h nüansznyi hátrányból akar valamelyik csapat fordítani a pontvadászatban!?Az igaz,h oda-vissza ütöttük őket,de a LLiga többi csapata ellen több pontot szereztek sajna.És egyelőre még nem zsűri dönt az elsőségről,hanem a pontszámok.És ameddig lesznek kiélezett versenyfutások az aranyéremért,addig sok ilyen telhetetlen csapat lesz :wink:

Szépen levezetted a pályafutásodat,ehhez egy-két gondolat.
Az NB2 (de akár az első osztály) leminősítéséhez nem hinném,h elengedhetetlen x évet lehúzni ezen a szinten.A focit lehet értékelni a látottak alapján is.Ezen látottak alapján "divat" lehúzni a magyar labdarugdosást és sztem teljesen jogosak a kritikák.Ettől,h ezt állítja valaki is (márpedig rengetegen vannak így vele,h nem jön be amit lát foci címen itthon...) még nyugodtan nevezhető szurkolónak.Több értelemben is:egyrészt,mert mondjuk BARCA v bármely más csapatnak szurkol,másrészt biztosra veszem,h mindannyian annak is szurkolunk,h elkezdjünk elindulni valami bíztató irányban a honi futballban.

Nem személyeskedni,megsérteni akarlak,de annyit még muszáj hozzátennem,h jól döntöttél,amikor inkább tanultál foci helyett.Ilyen hozzáállással,h minek hajtanak a bajnoki címre,amikor meg sem érdemlik,nem biztos,h kedvenc lettél volna az öltözőben.Mondjuk egy olyan szituban,h játszanál a magyar "reálban" és üldöznétek a "BARCÁT",erre te elkezdenéd hirdetni az igét,h áááá,ne akarjuk má' azt az aranyat,hisz' ők jobbak,nyerjék csak meg!
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2010.05.06. 22:18:46

fir3bird írta: ..Neked meg fir3bird szerintem valami terápia kellene, 1070 hozzászólásod van ellenszurkolóként itt, beleolvasgattam a hszeidbe, állításod szerint nem provokálni akarsz, tehát már az igazat is sem vállalod, szóval valóban: nem lehet veled elbeszélgetni normálisan, hiszen nyilvánvalóan nem vagy az...
Hát ez csúnyán mellé ment :lol:
Többször mondtam már,de az a helyzet hogy a rendszeresen itt fórumozó Madridista kollégáktól csak nagyon ritkán kell törölni hozzászólást.
Sokkal több probléma van a frissen regisztrált elvakult Barca szurkerekkel.
Mint pld. vkinga/krokodil22/kunigunda(?)..Én személy szerint szívesen olvasom a véleményüket egy-egy meccs,vagy igazolás kapcsán,még ha nem is értek vele egyet. És szerintem többen is így vannak vele. A nézeteltérésből fakadó vitákkal sincs gond általában normális keretek közt folynak. Úgyhogy szerintem hülyeség ez a "mit keresnek Madridisták egy Barcelona fórumon" mentalitás.
Kép
Avatar
Imperial
Jugador del Barça
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009.06.27. 03:10:32

2010.05.06. 22:01:00

cantera írta:fáról ugrálunk le banánért? ez jó :-)

nem akarok sokat itt lenni, és feltartani téged kedves Imperial...
Annak ellenére, hogy korosabb vagy nálam tisztelettudóbb nem az lejött egyből. Ronaldonak elismerem a képességeit, a világ második legjobbja. Szakmai szemmel legalábbis nekem annyi.
OFF Az meg hogy te az NB2-őt nem tartod semmire, az szerintem téged minősít, hogy szurkolónak tartod magad és beálltál azoknak a sorába, akik divat szinten osztják le a magyar focit. Ezeknek az embereknek 99%-a még sosem volt megyeinél magasabb szintű igazolt játékos. Akkor mégis mi alapján mondtok ítéletet afelett, hogy ki mennyit dolgozik vagy dolgozott ahhoz hogy az NB2-ben vagy NB1/B-ben játsszon? Évekig jártam a Loki korosztályos csapatait nem egye emberrel egyetemben, minden edzésen kint voltam. Több barátom is elismert, válogatott focista lett. Nekem 2 bokaszalag-szakadás miatt ennyi jutott, ennyi maradt. Volt még esély többre, de a bizonytalan helyett a továbbtanulást választottam. Profi már sosem lehettem, de választhattam alkalmi NB1/B vagy állandó játék az NB2-ben, a feljutás esélyével. Utóbbit választottam, a pénz nem érdekel, inkább a játék akkor már. Ennek ellenére azt a kemény munkát senki sem veheti el tőlem, és ezt egy kívülálló el sem tudja képzelni. OFF
Ibrával kapcsolatban olvastam a hülyeségeket én is, nem reagáltam rájuk, nem az én szokásom mindenkit betámadni apróságokért...
Ebben az évben pedig szerintem mi érdemeljük az első helyet, ti pedig a másodikat. Az Inter jól játszott ellenünk, taktikailag is felülmúltak minket, a védelmük pedig elképesztőt teljesített, megérdemelten jutott tovább. Aki le tud győzni minket 2 meccs alapján, annak mindenképp elismerem a képességeit, ti nem tartoztok ebbe a csoportba, szerintem nem véletlenül. Ebben az évben amúgy 3 csapatot tartottam esélyesnek a címre, a Barcát, a Chelseat és a Bayernt, de a Bayernt csak később, a Juventus elleni meccstől, de a BL-ben bári is nyer, megérdemelten nyer.(Habár a Bordeaux-t nem szívesen láttam volna ott)
Nem hinném, hogy ez hogy most kiestünk vagy ti kiestetek olyan sokat vonna le a csapat addigi megítélésének értékéből. A Barca és a Madrid is túl volt kicsit favorizálva, főleg a saját közegében, emiatt nagyobb csalódást keltett a kiesésük.
A telhetetlenséget pedig arra írtam, hogy két Clásicó-bukó és korántsem lenyűgöző játék után nem érnétek be egy második hellyel, nektek az már nagy csalódás lenne. Hát ti tudjátok...
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.05.06. 21:41:44

Pérezről jut eszembe, nem semmi hogy felkérték a Goal 2-re, ahog a nagy Di Stéfanót is. :D Nem illik nevetni én még most láttam a filmet először, de asszem nem lesz a kedvencem, ki lehet találni miért. :P
Kép
Kép
Kép
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2010.05.06. 21:36:22

Kiváncsi leszek,hogy mennyire fogja bírni Murinnyót Perez papa. :twisted:
Egy év után úgyis lapátra kerül. Nem hiába egy edzőtemető a Madrid.
A "Special One" nem hiszem hogy sokáig fogja bírni,hogy az ő szava semmit nem ér.
Idén is az volt igazolás terén amit Florentino mondott.
Ha jót akarna a Reál magának,akkor megvárná míg összeszokik a csapat az edzővel együtt. :wink:

Hétvégén nyerni kell és nincs kifogás!!!

Iniesta sérülésével meg vagyunk lőve, Xavi sincs 100%-os állapotban, lehet Piqué is hiányozni fog a védelemből. Ezek azok a tényezők amelyek parázs mérkőzéssé varázsolják majd a rangadót. A Sevillát nem szabad lenézni,de csak a győzelem az elfogadható.
Visca el Barca i visca Catalunya!!!!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.05.06. 21:30:38

Különben sem értem miért lenne baj az ha a másik csapatot emlegetjük? Mindkét csapat figyel a másikra, hiába mondják hogy csak magukra figyelnek, azért nézik a tabellát is...
Kép
Kép
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.05.06. 21:29:09

Azért az ember sűrűbben foglalkozik azzal aki előtte van, mint azzal aki mögötte. :wink: Érthető.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
umek
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2007.12.17. 10:34:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2010.05.06. 21:17:07

Nemtudom amúgy, Ti hogy vagytok vele, de én akárhányszor átnézek a Madridistára, elolvasni hogy mit nyilatkoztak a Real játékosok a meccs után, mindig szembetűnik, hogy minden playa, illetve Valdano és Pellegrini nyilatkozatában szót kap a Barcelona. Ezek most tényleg csak velünk foglalkoznak, vagy mivan? Amikor itt olvasom a Barca játékosok nyilatkozatait, mindig csak a meccs elemzésével és azzal foglalkoznak, hogy milyen állapotban vannak. De a Realról alig-alig esik szó.
Sziasztok.
Csak erre reagálnék, mint hírszerk a Madridistán.
A helyzet az, hogy ezeket minden alkalommal újságírók teszik fel.

Így kell elképzelni:

Mit gondol? Botlani fog a Barcelona?
Reméljük, hogy botlani fog a Barcelona, mivel nem saját magunktól függünk.
Nyert a Barcelona. Ön szerint a Sevilla ellen eldőlhet a bajnoki cím sorsa?
Meg kell nyernünk a meccseinket. A Sevilla jó formában van, küzdenek a BL helyért. Mi csak reménykedhetünk, hogy a Barcelona hibázik, mi pedig megnyerjük a hátralévő két meccset.


Egyébként ugyanannyit kérdezik a Barcásokat is a Real-ról, olvasgatom mindkét tábor interjúit, ugyanennyi szó esik mindkét esetben a másikról. Egyszerűen megkérdezik őket, mert fej-fej mellett haladnak, és ezt lehet eladni. :)

Szerintem ne úgy fogd fel, hogy a Realosok állandóan a Barcáról beszélnek. pl egy tegnap előtti eset: Iniesta is a Realról beszélt, előtte Xavi, stb. stb.
Nincs olyan Barca interjú, amiben ne lenne Realról szó, ahogy fordítva sem.

Üdv :)
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2010.05.06. 14:28:25

Nemtudom amúgy, Ti hogy vagytok vele, de én akárhányszor átnézek a Madridistára, elolvasni hogy mit nyilatkoztak a Real játékosok a meccs után, mindig szembetűnik, hogy minden playa, illetve Valdano és Pellegrini nyilatkozatában szót kap a Barcelona. Ezek most tényleg csak velünk foglalkoznak, vagy mivan? Amikor itt olvasom a Barca játékosok nyilatkozatait, mindig csak a meccs elemzésével és azzal foglalkoznak, hogy milyen állapotban vannak. De a Realról alig-alig esik szó.
Mi vagyunk elöl., hónapok óta gyakorlatilag 1 pont van köztünk,ez frusztráló lehet mert sorra nyerik a meccseiket de muszáj figyelniük ránk, foglalkozniuk velünk mert ha mi nem hibázunk akkor ők sem tudnak mit tenni. Ha mi lennénk mögöttük valószinüleg több szó esne róluk a mi játékosaink nyilatkozataiban is. Engem ez egyáltalán nem zavar.
Lehet, hogy a Barca Messi-függő, de a Realban nincs olyan játékos CR és Higu kivételével, aki képes a gólszerzésre.
Miért jó az nekünk ha butaságokat beszélünk? Ketten 51 gólt rúgtak. a maradék 45 alkalommal hogy került a hálóba a labda?
Avatar
fcb4ever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2010.02.12. 16:04:50

2010.05.06. 14:26:55

Lehet, hogy a Barca Messi-függő, de a Realban nincs olyan játékos CR és Higu kivételével, aki képes a gólszerzésre.
Mihu írta:De a Realról alig-alig esik szó.
A Real egyébként Barca-függő is, fele ennyi küzdeni akarás lenne bennük a győzelmi kényszer nélkül. Nagyobb a nyomás rajtuk, mint rajtunk.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára fcb4ever 2010.05.07. 07:26:16-kor.
Més que un club.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.05.06. 14:16:32

Nemtudom amúgy, Ti hogy vagytok vele, de én akárhányszor átnézek a Madridistára, elolvasni hogy mit nyilatkoztak a Real játékosok a meccs után, mindig szembetűnik, hogy minden playa, illetve Valdano és Pellegrini nyilatkozatában szót kap a Barcelona. Ezek most tényleg csak velünk foglalkoznak, vagy mivan? Amikor itt olvasom a Barca játékosok nyilatkozatait, mindig csak a meccs elemzésével és azzal foglalkoznak, hogy milyen állapotban vannak. De a Realról alig-alig esik szó.
Kép
Avatar
istyke6
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.11.05. 18:50:57
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

2010.05.06. 14:09:45


Bezzeg mikor Rinyaldo serult volt, es kapott a real, akkor 2 hetig az volt a szam, hogy latszik, ronaldo nem jatszot.... :lol:
I <3 FCB
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.05.06. 14:03:59

Ez a gyökér ne velünk foglalkozzon már. Nincs függőség, hogyne. Elég nagy hiány Nekünk Iniesta, érezni is a játékon.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
cyrax
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2009.08.19. 13:27:11

2010.05.06. 13:57:20

fir3bird
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2008.01.14. 00:45:06

2010.05.06. 11:40:50

Imperial írta:Szerintem a barcásoknak sincs helye ott, lehet hogy egyik oldalnak sem célja a szándékos provokáció, de a jelenlétük sokak szemében úgyis azt jelenti, és ezt ők is felfoghatnák.
Neked meg fir3bird szerintem valami terápia kellene, 1070 hozzászólásod van ellenszurkolóként itt, beleolvasgattam a hszeidbe, állításod szerint nem provokálni akarsz, tehát már az igazat is sem vállalod, szóval valóban: nem lehet veled elbeszélgetni normálisan, hiszen nyilvánvalóan nem vagy az...
jólvan, ezek szerint olvasni sem tudsz. :) ne haragudj, de mi köze van a hsz-eim számának ahhoz, hogy ellenszurkoló vagyok? tudod ezen az oldalon is vannak nem barcás topikok.

miért ne vállalnám az igazat? biztos voltak olyan hozzászólásaim, amik esetlegesen vitába fulladtak, de sose volt a provokálás a célom. de mindegy, hagyjál már békén, ne hogy már neked kelljen magyarázkodnom.

az meg, hogy nem normálisnak és ostobának neveztél az egyenesen no comment. :lol: :lol:
Lezárt