Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2009.06.13. 10:24:04

Hofi1986 írta:
adrenalin88 írta:Nem vagyok rátok féltékeny. Barcelona egy csicsa színes fegyelmezetlen klub, amelyet nem is igazán vesznek komolyan a pályán nyújtottakon kívül. Nem olyan fegyelmezett nagy multú és hatalmas preztizzsel rendelkező klub mint a real a mu vagy esetleg a milan. ennyi..
:D :D :D :D :D
komolyan mondom csinalni kellene egy best of hulyegyerekek topikot. :shock: :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2009.06.13. 10:18:20

US.Madrid írta:
Adrenalin!
Elfogult és buta vagy! Azt álmomban sem gondoltam vona, hogy lesz olyan ember a Reálosok közül, aki a lehető legfölényesebb és magabiztosabb 2-6os siker után (IDEGENBEN, a legfőbb riválisa ellen) megkérdőjelezi a Barca kvalitásait.
Ti mondogatjátok állandoan hogy ne beszéljünk a történelemről. Most felesleges felhozni ezt a 6-2 t, sikerült megverni egy mindenszempontból szétesett Madridot egy gálázó BArcelonanak. De ezek oda vissza dolgok hogy ha történelemet nagyon nézni akarjátok volt már 8-2 is meg 1-4 is a camp nouba de felesleges ilyeneket elöhozni.
Erre csak azt tudom mondani,hogy az a nem mindegy,hogy a múltat két hónappal ezelöttig nézzük,vagy X tíz évvel később.Általában a két hónapos múlt kihatással van a jelenre és a jövőre. Ez most kicsit nagyon magasröptű volt igaz? :lol:
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2009.06.13. 10:17:13

US.Madrid írta: Ti mondogatjátok állandoan hogy ne beszéljünk a történelemről. Most felesleges felhozni ezt a 6-2 t, sikerült megverni egy mindenszempontból szétesett Madridot egy gálázó BArcelonanak. De ezek oda vissza dolgok hogy ha történelemet nagyon nézni akarjátok volt már 8-2 is meg 1-4 is a camp nouba de felesleges ilyeneket elöhozni.
Az a szétesett madrid 8 pontot vert a Barcára a Classicóig :wink: addig lélegzetelállító csapatként néztetek a madridra,és Ramosra,utána meg egyből ment a fikázás... :roll:
A pár hete történt 6-2 történelem,ti ehhez képest mindig a 9 BEK/BL győzelmeteket hozzátok fel,és hogy a 20. század legjobb csapata...
Akkor hogy is van ez?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
US.Madrid
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2009.06.12. 19:32:16

2009.06.13. 10:06:33

Adrenalin!
Elfogult és buta vagy! Azt álmomban sem gondoltam vona, hogy lesz olyan ember a Reálosok közül, aki a lehető legfölényesebb és magabiztosabb 2-6os siker után (IDEGENBEN, a legfőbb riválisa ellen) megkérdőjelezi a Barca kvalitásait.
Ti mondogatjátok állandoan hogy ne beszéljünk a történelemről. Most felesleges felhozni ezt a 6-2 t, sikerült megverni egy mindenszempontból szétesett Madridot egy gálázó BArcelonanak. De ezek oda vissza dolgok hogy ha történelemet nagyon nézni akarjátok volt már 8-2 is meg 1-4 is a camp nouba de felesleges ilyeneket elöhozni.
Avatar
Hofi1986
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2007.01.24. 20:34:52
Tartózkodási hely: Taksony

2009.06.13. 06:57:31

adrenalin88 írta:Nem vagyok rátok féltékeny. Barcelona egy csicsa színes fegyelmezetlen klub, amelyet nem is igazán vesznek komolyan a pályán nyújtottakon kívül. Nem olyan fegyelmezett nagy multú és hatalmas preztizzsel rendelkező klub mint a real a mu vagy esetleg a milan. ennyi..
:D :D :D :D :D
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1628
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2009.06.13. 04:34:20

AZért ez érdekes, mert eddig úgy hallottam néhány ide irogató madridistától, meg ma az Ns ben is az volt hogy raul a legjobban fizetett reál játékos 7m Euroval. A Valdeses cikk szerint Casillas 9m-t keres. és hogy annyit kérne Valdes is. Mostanság meg ugye olyan infok jönnek, hogy Kaká évi fizuja 9,5 lesz, cré 10m. Az eurobarca cikke szerint Messi 11et kap. Ami azért lehetetlen mert cr nél biztos nem keres többet Messi, és cr nem sanszos hogy kisebb gázsit kapna a reálnál mint a MUban.
Egy szó mint száz Ha valaki hiteles pontos infot tud mondani,annak örülnék.
Nem zsebben vájkálás miatt, hanem érdekel hogy egyes kluboknak milyen lehetőségeik vannak; a játékosaikat ezen belül hogy becsülik meg egymáshoz vagy az összes többihez viszonyítva.

Nem értem miért nem lehet egyszerűen köztudomásra hozni a szerződéseket, miez a angy titkolózás. Az amerikai sportokban bezzeg lehet tudni mindent. Sokkal tisztább ügy lenne.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2009.06.13. 02:30:00

adrenalin88 írta:Nem vagyok rátok féltékeny. Barcelona egy csicsa színes fegyelmezetlen klub, amelyet nem is igazán vesznek komolyan a pályán nyújtottakon kívül. Nem olyan fegyelmezett nagy multú és hatalmas preztizzsel rendelkező klub mint a real a mu vagy esetleg a milan. ennyi..
Erre igazából nem lehet mit reagálni! Primitív vagy és kész!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6156
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2009.06.13. 02:21:11

még is mit vártok tőle??
ostoba náci...xD :lol:
Avatar
Pocsa11
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2008.02.18. 21:07:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.06.13. 01:18:09

Adrenalin!
Elfogult és buta vagy! Azt álmomban sem gondoltam vona, hogy lesz olyan ember a Reálosok közül, aki a lehető legfölényesebb és magabiztosabb 2-6os siker után (IDEGENBEN, a legfőbb riválisa ellen) megkérdőjelezi a Barca kvalitásait.

A Barca egy fegyelmezetlen klub? Egy bohóc vagy! A Barcának nincs szüksége az elismerésedre! Akik értenek a futballhoz, azoktól megkapják az elismerést mégha sokan nem is örülnek neki!

Ha a Realnál olvasnák a hozzászólásaidat elhatárolódnának tőlled! A saját csapatod szégyelne téged. Persze feltételes módban írok, mert nem is tudnak a létezésedről.

Próbáljunk már meg értelmesen hozzászólni a témához, és ne szemellenzővel a fejünkön vagdaljuk az ellenfelet, csak azért mert olyat vitt véghez, amit a Te kedvenc klubod még SOHA!
Avatar
LPKeke
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2008.05.21. 15:26:36

2009.06.13. 00:17:07

Igazán jót derülök néha az ide tévedő embereken!!! Nekem pl több jóbarátom van aki madridista és mégis egymáson röhögünk és viccelődünk egymással, de ami itt megy... Tudom ez is off és nem moderátor vagyok, de ennek a topicnak nem erről kéne szólnia.

On: Az hogy Laportát érdekli honnan van ennyi pénz a Realnál az természetes, mert riválisok és különbenis ha pl a Xerex elnöke mondta volna, senkit sem érdekelne most. Kíváncsian várom, hogy kik jönnek meg mennek, mert elég könnyen 200 milka fölé mehet az összeg.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.06.12. 23:45:17


Végtermék dobálását be lehet fejezni, vagy topik off egy ideig! Nem kell minden piszkálódásra reagálni, persze ha élvezitek a hasonló vitákat...AKKOR SEM :twisted:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
adrenalin88
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2009.03.06. 21:06:39
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2009.06.12. 23:43:34

Nem igazán járok ide fel.. mert nem bírjátok a kritikát és már 4 nevem bannolva lett ez az 5.
Nem néztem hány hozzászólásod van, nem is érdekelt, csak gondoltam hog sok.
Amúgy a kákabelű a porozás miatt ment, mert nem tudom hogy került fel a testalkat meg ilyen butaságok, ti hoztátok fel..
nah de hagyjuk egymást.. legyen béke.. Hala Madrid! Forca Barca!
Úgyis a jobbik lesz a bajnok. Idei évben sajnos azt kell mondanom a real harmat gyenge volt köszönhetően a fantasztikus igazolásoknak.. nem mondom hogy feltétlenül jobb lesz így, sztárokkal, de hátha..
jó éjt
Kép

" Ha a test szenved, a lélek virágzik! "
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2009.06.12. 23:43:01

Jocókám, én elnézem neked, hogy msn-en osztod a sok hülyeséget állandóan, de ne gyere már ide szítani a feszültséget!
1. Most jól lejáratod magad, itt a fórumozók előtt, csak röhögnek rajtad (köztük én is :))
2. Ezzel tényleg csak azt éred el, hogy divatdrukkernek fognak nézni, bár ha nem ismernélek nekem is az jönne le ezekből a hozzászólásokból.
3. Szét lesz így offolva az egész topic.
4. Ha nem hagynád abba, akkor válaszolhatnál arra, hogy mitől fegyelmezetlen klub a Barcelona és mitől flegmák a szurkolók?

Béke!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Cali 2009.06.13. 00:18:50-kor.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2009.06.12. 23:38:11

Azért ez már durva!
Nem kellene le kákabelűzni, mert lehet, hogy 2szer akkora, mint te és holnap reggel ő viszi a kakót neked.

Az, hogy nem tudod elismerni a Barcelona sikereit, érdemeit, hagyományait az barátom a Te saját bajod.
Itt nem hinném, hogy sok olyan hsz-t találsz ami közvetlenül a Madridot, mint csapatot sérti. Igen, sokan szidják Perezt a módszereiért, de nem a klubot.
Azért elgondolkozhatnál...
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2009.06.12. 23:33:09

Srácok ne süllyedjetek már le a szintjére :?
Ez a célja hogy felhúzzon minket,Barcásokat,akik a világ legnagyobb klubjának szurkolunk...
irigy...minden szava ezt sugallja :wink:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2009.06.12. 23:25:04

adrenalin88 írta:Egyáltalán nem divatdrukker vagyok, már 7 éve a Real Madridnak szurkolok és soha nem hagytam ki egyetlen meccset sem.. de úgy megutáltatták velem ezt a barcelonát hogy egyzerűen nem tudok nekik gratulálni semmiért. Flegmák vagytok, nem bírlak titeket :(
mi vagyunk flegmák?
ugyan nézz már kicsit magadba! :evil:
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
matyi02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2008.05.20. 17:14:23
Tartózkodási hely: Nagytétény

2009.06.12. 23:21:38

Mi Flegmák....

Nem flegmaság amiket írsz 1barca fórumon... Valyon a madridi fórumon mivan... én nem merem olvasni... mert csak feldühít... ahogy te is :lol:
Kép
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2009.06.12. 23:21:05

adrenalin88 írta:Egyáltalán nem divatdrukker vagyok, már 7 éve a Real Madridnak szurkolok és soha nem hagytam ki egyetlen meccset sem.. de úgy megutáltatták velem ezt a barcelonát hogy egyzerűen nem tudok nekik gratulálni semmiért. Flegmák vagytok, nem bírlak titeket :(
teljesen igazad van, ez a csapat valaohogy annyira undorító hogy nem dögunalmas játékkal nyeri meg a bajnokságot.... 7 éve vagy drukker és egy meccset sem hagytál ki, hát sajnos nekem volt olyan meccs amit nem láttam, de te nagyon jó vagy :wink:

7 éve....az a gusztustalan Ronaldinho meg ezek a Messik meg ilyenek, 105 gól egy idényen belül....hát nem csodálom, én is nagyon megutálnám =D> =D>
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára faithnomore 2009.06.12. 23:23:37-kor.
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.06.12. 23:14:01

torrestoni írta: Nem, én nem nevezném annak, inkább csak egy gondolkodni próbáló ember véleménye, amit egyébként osztok én is! Ilyenekből kéretik többet, más témában is :!: :wink:
Köszi szépen!Igyekezni fogok! :wink:
torrestoni írta: Az pedig feletteb érdekes dolog, amit Mihu említett... Nekem nincs erőm ahhoz, hogy ilyen információkért "betegyem a lábam" a madridistára...
Így már másképp nézem Laporta nyilatkozatait. Nem lennék meglepve, ha ez is közrejátszana ebben. Az pedig végképp érdekes, hogy a sok bank közül a La Caixa ajánlotta a legjobb feltételekkel, vagy esetleg csak Perez kívánt ezzel is ideszúrni... Bőven benne van a pakliban.


Esküszöm nekem is ez ugrott be elsőre,h esetleg nem véletlen a dolog... :-k :?
IvánC írta: Akkor számoljunk. Múlt évben az átigazolási keretünk 100millió euró volt.
Ebből visszavásároltuk DLR-t és megvettük VDV-t. Ez 14+8millió euró.
Közben a City megvette Binnhot 42millióért. Szólval plussz 120nál tartunk.
Télen érkezett Huntelaar(Mijatovic, te barom)+Lassana Diarra. -40, tehát még mindig +180millió eurónál tartunk.
Megvilágosodtam!
Így lesz ennek a fránya reálnak egyre több lovettája!Ahogy költenek,egyre csak több lesz.

100 milla a tavalyi keret.
DLR+VDV :arrow: -22=78.
Robi +42 :arrow: 120.
És a huszárvágás:
A Hód+LAss :arrow: -40 ,ezzel lett a
120ból 180! :shock: :roll:

Ha ez így megy,akkor Kaká+CR megvásárlásával vajon mennyivel nőtt a bevétele a klubnak? :lol: Ezek tudnak vmit! :twisted:
adrenalin88 írta:Savanyú a szőlő Laportának :D
Tudja hogy ennyi pénze sohasem lesz a barcelonának hiába nyertek msot valahogy 3 címet. Jobb üzletember nála Perez, és ez fáj neki nagyon. Mert tudjuk Perez a Világ 2. legnagyobb építőipari vállalkozásának a feje :roll:
Ha nem lenne ez a gyerekes felfogás hogy a mez ügyön hogy: Több mint egy klub meg bla bla.. ha lenne szponzor azon a mezen, egyből nem lenne ilyen helyzet, és talán Laportának se viszketne annyira :) ennyi
Mostanában nem naon voltál erre,már hiányoztál naon :twisted: :roll:
Mindig jókat derülök az írásaidon. :wink:
Elárulok neked vmit:ha odatolna vki egy csilliárd jurót Joannak,akkor sem venne 150 méterért spílereket.Nálunk nem így működnek a dolgok :idea: Más a két klub stratégiája.És erre én naon büszke vagyok.Mint ahogy arra is,h nem kell ahhoz ilyen kesst belenyomni a bugiba,h legyen CSAPATUNK.Ti beletoljátok,de nem tuti így sem a csapat.Csak lesz egy rakat playa,köztük pár elit.Majd kiderül,h funkcionálnak együtt.
Valahogy nyertünk 3 trófeát?Ha idén néztél BARCA meccset,akkor láthattad,h FUTBALLAL,JÁTÉKKAL húztuk be ezeket. :wink: Ha ezt nem ismered el,akkkor valszeg neked savanyú vmi,de NAON!
Jobb üzletember Perec?Miért,mert 160 millióból vett 2 játékost?Sztem jobb biznisz a kábé FELÉBŐL egy egész CSAPATOT összerakni,akik megnyernek MINDENT!Vagy mert nullázta anno a mínuszotokat (állítólag)?MEnnyiből?Laporta is rendezte a miénket!Mennyiből? :idea:
Mi gyerekes ezen a mez ügyön?Kifejtenéd?Az,h egyedülálló módon mi támogatunk egy igen fontos dolgot így is,ahelyett,h nyerészkedni akarnánk ezzel?Ettől is Több,mint egy Klub ez,és ez nem csak elcsépelt dolog.Ha neked ez gyerekes,akkor borzasztóan tudlak szánni! [-(

Légyszi azért írd meg,h miben nyilvánul meg,h FEGYELMEZETLEN A BARCELONA :?: :shock: Abszolút halvány lilám nincs,h ez mit is akar jelenteni... :oops: Fejtsd ki plíz,szeretnék még nevetni. 8) :twisted:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2009.06.12. 23:12:07

két madridista hozzászólás

:) :) látszik hogy mi a különbség a normális szurkoló és a divatdrukker között
Martin6 írta: Az eredményeiteket meg nem kell magyarázni! Mert bár nem szívesen mondom ki! :lol: De tényleg megérdemeltétek, a játék alapján mindenképpen!
adrenalin88 írta: Barcelona egy csicsa színes fegyelmezetlen klub, amelyet nem is igazán vesznek komolyan a pályán nyújtottakon kívül. Nem olyan fegyelmezett nagy multú és hatalmas preztizzsel rendelkező klub mint a real a mu vagy esetleg a milan. ennyi..
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
karika880616
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2008.12.09. 18:42:45
Tartózkodási hely: Helvécia
Kapcsolat:

2009.06.12. 23:09:38

Sziasztok! Én Madrid drukker vagyok már 1999 óta. És azt tudom mondani, hogy ne foglalkozzatok az ilyen madridi részről jövő hozzászólással, nagy része divatdrukker. :wink:
Budo
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2009.06.12. 21:46:16

2009.06.12. 23:08:25

Mihu írta:Ne savanyú a szőlő csak egyszerűen az egész világ értetlenül áll azelőtt, hogy a gazdasági világválság kellős közepén, amikor olyan gyárak mennek csődbe mint a GM, milliókat bocsájtanak el világszerte, az a cég ami éppen nem ment még csődbe, az is egyik napról a másikra él, szóbal érthetetlen hogy a válság közepén honnan van Florentino Pereznek annyi pénze hogy egy hét alatt elkölt 152.7 millió eurót, és további súlyos tízmillió eurókat szándékszik elkölteni játékosokra.
Azt hiszem tudok pár lehetséges választ: hitel (bár ez szerintem esélytelen), részletfizetés, befektetés
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.06.12. 23:07:37

adrenalin88 írta:Most komolyan azt gondoljátok hogy Pereznek vissza kéne fognia magát, mert hogy legyengul a seria A, hogy a mu most gödörbe kerül ronaldo elvesztése miatt egy időre ( mert így lesz ) vagy hogy most válság van? várja ki hogy vége legyen vagy mi? ha őt nem érinti, és van ilyen helyzet hogy most megszerezheti akit akar, mert egyetlen másik klubb se olyan stabil mint a real anyagilag.. akkor tegye meg.. ti is ezt mondanátok, ha fordított helyzet lenne. Biztos vagyok benne... a két szurkolótábor közöttti utálat miatt semmi sem tetszik, és amibe lehet beleköttök ahogy én is persze.. de amikor már ilyen guti haján kezdetek el pörögni :D az már tényleg gáááz..
öreg,te sokat iszol vagy szívsz vmit?
ez már beteges...

miért ide írogatsz, miért nem a madridistára? csak nem kiközösítettek ott?
honda25
Jugador del Barça
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2009.05.03. 15:10:20

2009.06.12. 23:05:41

adrenalin88 írta:Nem vagyok rátok féltékeny. Barcelona egy csicsa színes fegyelmezetlen klub, amelyet nem is igazán vesznek komolyan a pályán nyújtottakon kívül. Nem olyan fegyelmezett nagy multú és hatalmas preztizzsel rendelkező klub mint a real a mu vagy esetleg a milan. ennyi..
A Barca fegyelmezetlen klub. Akkor a Reál mi? Lehet az a bajod, hogy a ti mezetek nem színes csak fehér, ami könnyen mocskolódik :lol:
Hajrá Barca! És a Honda!
Avatar
adrenalin88
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2009.03.06. 21:06:39
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2009.06.12. 23:03:02

Most komolyan azt gondoljátok hogy Pereznek vissza kéne fognia magát, mert hogy legyengul a seria A, hogy a mu most gödörbe kerül ronaldo elvesztése miatt egy időre ( mert így lesz ) vagy hogy most válság van? várja ki hogy vége legyen vagy mi? ha őt nem érinti, és van ilyen helyzet hogy most megszerezheti akit akar, mert egyetlen másik klubb se olyan stabil mint a real anyagilag.. akkor tegye meg.. ti is ezt mondanátok, ha fordított helyzet lenne. Biztos vagyok benne... a két szurkolótábor közöttti utálat miatt semmi sem tetszik, és amibe lehet beleköttök ahogy én is persze.. de amikor már ilyen guti haján kezdetek el pörögni :D az már tényleg gáááz..
Kép

" Ha a test szenved, a lélek virágzik! "
Lezárt