Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
nagyitomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2008.08.31. 15:13:51

2009.06.14. 11:54:58

Mikaos írta:
nagyitomi írta:perez mint jótündér? kicsit erős,de ha nektek egy segg így szétbarmolja a klubbot,mint nekünk az előző,tiis megváltóként néztek a következő elnökre
Persze, ez rendben van: én is megváltóként néznék rá, nem is erről van szó! Csak arra hívtam fel a figyelmet, hogy vannak igazságtalanságok a világban.
amikkel együtt kell élni,akárki akármit mond perez lehet h megbukik,de valószínűbb hogy nem és szerintem jó a klubnak hogy ismét a nevéhez hű nagyságok játszanak ott
Avatar
nemmindegy19
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2009.04.29. 16:37:13
Tartózkodási hely: Kunszentmiklós

2009.06.14. 11:47:12

Egyébként innen veszem hogy Villa már a Realé:http://www.sportklub.tv/article/footbal ... /hu_26039/
Real Madrid vs Barcelona 2-6
Lesz mit mesélnem az unokáimnak.

http://www.youtube.com/watch?v=rFcYws-m2KY
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.06.14. 11:46:53

nagyitomi írta:perez mint jótündér? kicsit erős,de ha nektek egy segg így szétbarmolja a klubbot,mint nekünk az előző,tiis megváltóként néztek a következő elnökre
Persze, ez rendben van: én is megváltóként néznék rá, nem is erről van szó! Csak arra hívtam fel a figyelmet, hogy vannak igazságtalanságok a világban.
Avatar
nemmindegy19
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2009.04.29. 16:37:13
Tartózkodási hely: Kunszentmiklós

2009.06.14. 11:46:10

TZS írta:
nemmindegy19 írta:Ne felejtsük el hogy a Realnak még egy védő is kell Cannavaro miatt.
A Realos haverom azt mondta megszerzik Piquét.
Én meg mondtam, akkormár inkább Juhászt igazolják le.
Végülis ennyi nagy összegű igazolás után (Kaká, CR7) jól jönne egy olcsó védő
Már kezded megint azt, amit tegnap este műveltél? ](*,) :evil:
De ugye Piqué nem megy el. :shock:
Real Madrid vs Barcelona 2-6
Lesz mit mesélnem az unokáimnak.

http://www.youtube.com/watch?v=rFcYws-m2KY
TZS
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2005.02.02. 11:15:36

2009.06.14. 11:45:34

nemmindegy19 írta:Ne felejtsük el hogy a Realnak még egy védő is kell Cannavaro miatt.
A Realos haverom azt mondta megszerzik Piquét.
Én meg mondtam, akkormár inkább Juhászt igazolják le.
Végülis ennyi nagy összegű igazolás után (Kaká, CR7) jól jönne egy olcsó védő
Már kezded megint azt, amit tegnap este műveltél? ](*,) :evil:
Humor topicba.... :lol:
Kép
„’Ini’ mindig csinál valami olyat, amivel elkápráztatja mind a közönséget, mind minket.
Egyszerűen ő a legjobb játékos a világon!” - Eto'o
Avatar
nemmindegy19
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2009.04.29. 16:37:13
Tartózkodási hely: Kunszentmiklós

2009.06.14. 11:42:50

Ne felejtsük el hogy a Realnak még egy védő is kell Cannavaro miatt.
A Realos haverom azt mondta megszerzik Piquét.
Én meg mondtam, akkormár inkább Juhászt igazolják le.
Végülis ennyi nagy összegű igazolás után (Kaká, CR7) jól jönne egy olcsó védő
Real Madrid vs Barcelona 2-6
Lesz mit mesélnem az unokáimnak.

http://www.youtube.com/watch?v=rFcYws-m2KY
nagyitomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2008.08.31. 15:13:51

2009.06.14. 11:40:27

perez mint jótündér? kicsit erős,de ha nektek egy segg így szétbarmolja a klubbot,mint nekünk az előző,tiis megváltóként néztek a következő elnökre
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.06.14. 11:32:01

Eléggé igazságtalannak találom, hogy valaki (Pérez) több száz millió euró hitelt vehessen fel. Ez úgy látszik, sajnos, minden országban így van, hogy vannak ilyen kivételezett emberek, akiknek jó haverjaik vannak bankoknál, vagy állami intézményeknél. Aztán ezek az emberek a jó tündérek szerepében tetszelegnek egészen addig, amíg valamilyen csalás, vagy simlisség ki nem derül - de addig már készen vannak a "szobraik", és addig annyi pénzük is lesz, hogy kimossák magukat a ganéjból.
Hogy szépirodalmi példával éljek: Jókai Mór (Aranyember): minden nagy pénz mögött valamilyen bűn rejtőzik :)
nagyitomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2008.08.31. 15:13:51

2009.06.14. 11:27:02

Fecooo írta:
nagyitomi írta:kaka-xavi dologhoz annyit főznék,hogy azért tartom jobbnak(?) xavit,igazából nem is tartom jobbnak,hanem az az iniesta gyerek,ilyen nincs a realba,xavinak nagyon jó játszópajtása,de kakanak még(!) nincs olyan(vagy nem tudok róla),villa meg madridban fog kikötni ebben biztos vagyok,mer a valenciának fűnyírásra nincs pénze,nemhogy a legjobban eladható játékos megtartására,villa meg elmondta,h madridba akar menni,számomra ez tiszta ügy,perez meg véleményem szerint jól csinálja,elfordul egy picit,köt egy opciót/megveszi benzemát,közben villa sír h el akar menni és végül még azt is el tudom képzelni,hogy nemhogy elfogadnák a 37 milliót hanem 35alá süllyed az ár

nagyitomi, ez az írásod enyhén "borzalmasra" sikeredett...
bocsi:) sok volt egyszerre ami el akartam mondani és nem sikerült résmentesre
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.06.14. 11:24:21

nagyitomi írta:kaka-xavi dologhoz annyit főznék,hogy azért tartom jobbnak(?) xavit,igazából nem is tartom jobbnak,hanem az az iniesta gyerek,ilyen nincs a realba,xavinak nagyon jó játszópajtása,de kakanak még(!) nincs olyan(vagy nem tudok róla),villa meg madridban fog kikötni ebben biztos vagyok,mer a valenciának fűnyírásra nincs pénze,nemhogy a legjobban eladható játékos megtartására,villa meg elmondta,h madridba akar menni,számomra ez tiszta ügy,perez meg véleményem szerint jól csinálja,elfordul egy picit,köt egy opciót/megveszi benzemát,közben villa sír h el akar menni és végül még azt is el tudom képzelni,hogy nemhogy elfogadnák a 37 milliót hanem 35alá süllyed az ár

nagyitomi, ez az írásod enyhén "borzalmasra" sikeredett...
nagyitomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2008.08.31. 15:13:51

2009.06.14. 11:22:15

kaka-xavi dologhoz annyit főznék,hogy azért tartom jobbnak(?) xavit,igazából nem is tartom jobbnak,hanem az az iniesta gyerek,ilyen nincs a realba,xavinak nagyon jó játszópajtása,de kakanak még(!) nincs olyan(vagy nem tudok róla),villa meg madridban fog kikötni ebben biztos vagyok,mer a valenciának fűnyírásra nincs pénze,nemhogy a legjobban eladható játékos megtartására,villa meg elmondta,h madridba akar menni,számomra ez tiszta ügy,perez meg véleményem szerint jól csinálja,elfordul egy picit,köt egy opciót/megveszi benzemát,közben villa sír h el akar menni és végül még azt is el tudom képzelni,hogy nemhogy elfogadnák a 37 milliót hanem 35alá süllyed az ár
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2009.06.14. 11:10:55

Colin írta:Erre meg nem is reagálok. Hihetetlen, hogy mennyire összekeveritek a Barca rajongást a Real utálattal. Néhány kollégátokról példát vehetnétek aki a madridistán fórumozik.

peace & bye
Ajánlom lapozz fel egy értelmező szótárt és a v betűnél nézd meg azt hogy vicc.
Félmázsa szmájlit tettem a mondat után erre te komolyan veszed. Atyavilág! ](*,) ](*,) ](*,)
Nyilván van még pénz, de az kétségkívül igaz h mostantól nem lesz olyan igazolásotok h Perez odadob egy hatalmas összeget és egyből rábólintanak. Ugyebár még min 2-3 helyen akar erősíteni, mostmár muszáj lesz tárgyaljon. :roll:
A Fifa egy szégyen
Manomaffia
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2008.06.30. 12:33:38

2009.06.14. 10:59:56

A Barcának nehezebb lesz megvédeni a címeit a biztos,de szerintem közel sem lehetetlen.A Barca egy kész csapat,a Real meg 11 játékos és ennyi.Védőjük mellesleg nincs,meg inkább egy GPS-t kéne igazolniuk,hogy tudják,hogy hol a labda a Barca ellen:D
Colin
Capitá del Barça
Hozzászólások: 834
Csatlakozott: 2005.04.10. 20:04:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.06.14. 10:59:54

Amúgy ez lehet elfogultség, de nekem van egy olyan érzésem h Kaka feleannyira se fog bevállni, mint amire minden madridista számít. Mégpedig azon egyszerű okból h bajnokság sokkal pörgősebb. Olaszoban lazán le tudta futni az ellenfeleit, könnyedén el tudott menni mellettük, itt más lesz a helyzet.
Ja mert az ilyen Materazzik arról híresek hogy megállnak ha jön Kaká és udvariasan utat nyitnak, hogy ugyan kérlek fuss el nyugodtan. Igen jól mondtad, elfogultság.
Nocsak, nocsak. Tán csak ninc vki pénz híján.
Erre meg nem is reagálok. Hihetetlen, hogy mennyire összekeveritek a Barca rajongást a Real utálattal. Néhány kollégátokról példát vehetnétek aki a madridistán fórumozik.

peace & bye
REAL MADRID C. DE F.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.06.14. 10:59:46

Kakával a legfőbb baj, hogy a térde elég sérülékeny, utána meg nehezen jön játékba. Aranylabda után nem tudom mennyire esett vissza, de a tavalyi évben, amikor Ronaldinhonak is kellett játszani, Kaká-nak elég rosszul ment. Aztán amikor R10-et padra ültették, egyből feljavult a játéka. Bár nem követtem túlzottan a Milan meccseit, de ha jól tévedek 16 gólt lőtt, amire én igen nehezen fogadom el a pocsék jelzőt.

A Xavival való összehasonlítás meg teljesen felesleges, mivel két különböző irányítóról van szó. Kaká gólerősebb, gyorsabb, inkább árnyékék, mint irányító. Xavi viszont vérbeli karmester, a két 16-os között játszik, ő adja a ritmust a csapatnak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barca99 2009.06.14. 11:00:12-kor.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2009.06.14. 10:51:32

Nocsak, nocsak. Tán csak ninc vki pénz híján. :P :lol:
Sztem Perez azzal számolt h el tudja majd adni viszonylag hamar, tűrhető összegért Snejdert, Vaartot, stb. Csak az a gond h a kutyának se kellenek mert kis csapatoknak túl drágák, nagy csapatoknak meg kockázatosak.

kaka és xavi,lehet elfogult vagyok de itt kakat érzem jobbnak 1-0 real
Xavit én elsősorban azért tartom többre, mert abban amit csinál, a legjobb a világon. Minden meccsen 90% felett passzol, még egy ilyen ember nincs. Ráadásul a Barcában megtalálta magának azt a posztot(stílust), ahol tökéletesen tudja kamatoztatni azt amiben verhetetlen.
Kaka tehetségben lehet jobb mint Xavi, de először is az utolsó 2 szezonja magához képest pocsék volt, ráadásul nagyon nehéz lesz hozzászoknia egy új bajnoksághoz.
Emiatt Xavit sztem jövőre mindenképp hasznosabb lesz mint Kaka.

Amúgy ez lehet elfogultség, de nekem van egy olyan érzésem h Kaka feleannyira se fog bevállni, mint amire minden madridista számít. Mégpedig azon egyszerű okból h bajnokság sokkal pörgősebb. Olaszoban lazán le tudta futni az ellenfeleit, könnyedén el tudott menni mellettük, itt más lesz a helyzet.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.06.14. 10:36:53

nah szerencsére a Valencia "elég tökös" lett :D
madridista.hu írta:vas, 09:11 - A Marca is megerősíti: a Valencia megtörve a 42 millió euróról szóló szóbeli megállapodást, immáron 50 millió eurót vagy 30 millió eurót és Negredót szeretnék megkapni David Villáért. A Real Madrid ekkora összegről nem tárgyal, inkább új célpont után néznek: Diego Forlán.˙
Perez a saját csapdájába fog esni...igazolt két játékost horribilis összegért, azt hitte, h a pénzzel el is intézhet mindent... nem gondolt arra, h ez visszaüthet...a Valencia (és remélhetőleg más csapatok is) rájöttek, h Perez-t így lehet megfogni...nagyon helyes!
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.06.14. 10:09:35

nagyitomi írta: tehát szerintem még a barca ha nem is magasan de jobb(ha a focit nézzük akkor magasan) amíg a realnak nincs lass mellé egy stabil gyors vkp-je(gyorsabb mint diarra) és egy gyors csatára(jobbhátvéddel és -1 heinzével) ez ugye 4 ember,aki amíg nincs meg,addig a barca egyértelműen nyerő
A "nagy" Perez-t ismerve hamarosan az általad leírt posztok is be lesznek töltve ebben biztos vagyok.És abban is hogy nekünk nem kell törődnünk a Madriddal és igazolásaival.Hadd igazoljanak!Kit érdekel???
Tény hogy világsztárok,és a posztjukon az egyik legjobbak DE majd meglátjuk ezzel mire mennek.Addig ne foglalkozzunk velük.Elvégre nem nekünk kell bizonyítani majd a bajnokságban hanem nekik.Óriási nyomás alatt fognak játszani mert ha ekkora sztárokkal nem fognak jönni az eredmények akkor...Spanyolország amúgy sem a türelmes drukkereiről híres.Szerintem Laportanak sem kéne véleményt alkotnia mert ez a későbbiekben még visszaüthet.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2009.06.14. 10:00:10

A tegnapi All Star meccs után, a r.madrid bejelentkezett, a 81-esben játszó nagyon sokoldalú tehetségért, Craig Davidért. ahogy perez mondta: "egyszerűen hihetetlen amit művelt tegnap. az, ahogy üres területre fut, az páratlan, és még védekezni is tud, ha muszáj. már fel is bontottuk a tárgyalásokat Villával, minden erőnket az ő megszerzésére kell öszpontosítanunk."
Craig is nyilatkozott:"egy álom lenne a madridban játszani!"

mikre nem jók az ilyen mecsek? :D
(bocsi, csak unatkoztam :D )
nagyitomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2008.08.31. 15:13:51

2009.06.14. 09:16:06

messi és cr szerintem közel egy szinten van
kaka és xavi,lehet elfogult vagyok de itt kakat érzem jobbnak 1-0 real
xavi azért jó mert van neki egy iniestája ami a realnak nincs 1-1
casillas-valdes gondolom ez egyértelmű még ha barcás is vagy 2-1
védelem: a barcánál a labda->nem kell védekezni:) 2-2
csatársor->eto'o,henry,bojan-fanni,higu,raul 2-3
pad:ezt nemtudom...ítélje meg mindenki

tehát szerintem még a barca ha nem is magasan de jobb(ha a focit nézzük akkor magasan) amíg a realnak nincs lass mellé egy stabil gyors vkp-je(gyorsabb mint diarra) és egy gyors csatára(jobbhátvéddel és -1 heinzével) ez ugye 4 ember,aki amíg nincs meg,addig a barca egyértelműen nyerő

hala madrid
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.06.14. 08:44:51

ElBartimaeus írta:
AndrésIniesta24 írta:A real villáért 25milliót és negredo játékjogát adja? Ha ez így lesz akk mi is harcba szállhattunk volna érte... Villát szívesebben látnám gránátvörös-kékben, mint Ibrát.
Talán még nem késő! Sokkal jobban járnánk a spanyollal! A válogatottnak is jót tenne, de ez mellékes. :) Jobban helyezkedik talán, de mindegy, remélem észreveszik a csapat vezetői e lehetőséget és elkezdenek vele tárgyalni, mert megéri!
Sztem meg Ibra sokkal jobb. Villa számomra olyan kicsit Inzaghis, lövi gólokat, de kb. ennyi, és nagyon fontos neki a jó kiszolgálás. Ibra viszont képes kiszolgálni társait, saját magát helyzetbe hozni, kiváló a fejjátéka, és képes a szinte lehetetlen helyekről is gólt szerezni.
Colin
Capitá del Barça
Hozzászólások: 834
Csatlakozott: 2005.04.10. 20:04:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.06.13. 22:22:14

MOst akkor mi is a gond azzal amit Laporta mond?
Engem csak az érdekel hogy Laporta milyen jogon üti bele az orrát a Real pénzforrásaiba. Ne essetek nekem 20-an, gondoljátok át.

Illegális dolgot csinálunk? Akkor jelentse fel a Madridot, igaza lesz, és még nagyobb Isten lesz (egyébként egy kiváló elnök.)
De ha nem csinálunk semmi illegálisat, akkor mi az hogy ő roppant kíváncsi honnan van ennyi pénzünk? Ezzel mit akart elérni?

Egyébként szerintem a Barca ugyanezzel a mentalitással fog focizni. Nagyon jól meg van csinálva az utánpótlás, a fiatalok éhesek a sikerre, és mindig jönnek nálatok fiatalok.
Csak ha minden jól megy jövőre lesz ellenfele a Barcának. :)


A legnagyobb munka kétségtelenül Pellegrinié. Sz..t se érünk a nevekkel ha nem lesz képes csapatot csinálni belőle a dél-amerikai. Én optimista vagyok, Del Bosque óta az első "mentális" edzőnk van. Aki hat az emberekre, nem csak a taktikát és a figurát magyarázza.

Na persze volt egy Capellonk is, de hát ez nem volt elég jó Calderónnak.. :roll:
REAL MADRID C. DE F.
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2261
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.13. 19:06:04

AndrésIniesta24 írta:A real villáért 25milliót és negredo játékjogát adja? Ha ez így lesz akk mi is harcba szállhattunk volna érte... Villát szívesebben látnám gránátvörös-kékben, mint Ibrát.
Talán még nem késő! Sokkal jobban járnánk a spanyollal! A válogatottnak is jót tenne, de ez mellékes. :) Jobban helyezkedik talán, de mindegy, remélem észreveszik a csapat vezetői e lehetőséget és elkezdenek vele tárgyalni, mert megéri!
AndrésIniesta24
Jugador del Barça
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2007.04.19. 16:38:33
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.13. 17:56:07

A real villáért 25milliót és negredo játékjogát adja? Ha ez így lesz akk mi is harcba szállhattunk volna érte... Villát szívesebben látnám gránátvörös-kékben, mint Ibrát.
VISCA EL BARÇA, VISCA CATALUNYA, VISCA FUENTEALBILLA
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2009.06.13. 17:21:46

Attila-Raul írta: Laporta meg egy paraszt...szokik h neki milyen nevelu jatekosai vannak...kiii?? Messit nem a Barca nevelte ki...fiatal 13 evesen hoztak el...de nem teljesen sajat neveles ( aki az a mostani csapatbol es fiatal az Bojan es Bousqets...aki enyen szolva sem sztarok meg)
Tájékozódj mielőtt hülyeséget beszélsz!
A BL döntőben 7 saját nevelésünk volt a kezdőben:
Valdes, Pique,Puyol,Busquets,Xavi,Ini,Messi

A a kp ami megalázta az MU-t, az Busquets,Xavi,Ini,Messi, közülük mind aját nevelés és Xavi egyedül idősebb.
És ezen a 7 emberen kívül még sok játékosunk elment időközben(Cesc,Giovanni).
Az egész BL döntős csapatunk ennyibe volt:
Pique(ingyen:5 milláért vette meg az MU, ugyanannyiért vettük vissza),Valdes, Puyol, Ini,Xavi,Sergi,Messi ingyen.
Akik pénzbe kerültek azok: Syl(1,5 milla), Toure(9 milla), Henry(24), Etoo(27). Tehát az egész csapatunk kőkemény 61,5 millába került, a többi játékos mind ingyen volt. MOst akkor mi is a gond azzal amit Laporta mond? A Real veszi a sztárokat, a Barcelona gyártja a sztárokat.
A Fifa egy szégyen
Lezárt