Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2009.06.14. 17:56:20

hát perez tanácsadójaként nem is igen mondhatna mást sztem... :D
PUYOL-XAVI-INIESTA
Martin6
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2009.01.06. 09:20:49

2009.06.14. 17:50:28

Hát hogy a fenébe ne linkelhetné :D
de nem is azt írtam miért linkelte be! Na de mindegy! Csáó :wink:
! ! ! ! ! Madrid Forever ! ! ! ! !
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2009.06.14. 17:48:21

Úgy olvastam,hogy ma megvették Villát is:(
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2009.06.14. 17:47:47

Martin6 írta:Mióta érdekel titeket Figo véleménye? :wink: :D
Miért talán nem linkelheti be egy ex madridista véleményét?
Martin6
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2009.01.06. 09:20:49

2009.06.14. 17:45:31

Mióta érdekel titeket Figo véleménye? :wink: :D
! ! ! ! ! Madrid Forever ! ! ! ! !
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2009.06.14. 17:42:11

Ennyit a Real játékos politikájáról,már a régi játékosai is kritizálják nem csak mi

http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-f ... vel_-23715
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2009.06.14. 17:31:15

battya írta:Hihetetlen, hogy az elnökötök mennyire tart a Perez-féle Madrditól.
úgy látszik, madridban és úgy általában a madridisták között most ez a motívációs tréning.
laportát nem megkérdezték erről a véleményéről az újságok, h mit szól ahhoz, h amikor mindenki a kummanagy válságról beszél és "emiatt" ugye olyan kispályás brigádoknak kell eladniuk a legjobbjukat, mint a milan, akkor jön egy mágnás miska vagyis flóri madridból, aki építési vállalkozóként (no.2. of the world), amikor egyébként az ún. válság egyik legnagyobb vesztese az építőipar, mindegy... - szal jön ez az ember, és olyan vásárlásba kezd a (hitelből meg a fsz tudja, h honnan) összekapirgált pénzecskékből, ami némileg érthetetlen a külvilág számára.
tehát nem ez nem tiszta laporta előtt, hanem egyszerűen be van sza.rva pereztől.
szerintetek.
nagyon várom a következő idényt.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.14. 17:29:34

Megvették Kakat, Ronaldot, valószínűleg Villat is, ez mind rendben is van, engem különösebben nem zavar, legalább lesz egy erős (ha nem is egységes) ellenfelünk.
DE azt remélem, hogy Riberyt nem veszik meg, mert ő nekünk jönne jól! Nagyon is jól!
Visca el BARCA!
Avatar
maister6000cm3
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2008.12.11. 21:50:12
Tartózkodási hely: otthon
Kapcsolat:

2009.06.14. 16:06:17

Én úgy látom a Madrid egy olyan felállású csapatot akar összeállítani, mint a mienk :S De most komolyan! Ha Megnézitek (az egyenlőségjel a posztot jelenti, nem a képességeket)
Ronaldo=Messi,
Villa=Eto'o,
Kaká=Henry és iniesta ötvözete
Vesznek még egy playmakert, mint Xavi, egy középhátvédet és egy balhátvédet a kezdőbe.... és kész a Barca2 300millióért...
Más kérdés hogy a csapatmorál és az összjáték fog-e ugy működni náluk mint nálunk... Hamarosan kiderül
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21302
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.06.14. 15:40:45

CR írta:"Imádom, amikor az emberek kinevetnek. Imádom látni az utálatot a szemeikben, hallani a sértéseiket. Ez nem izgat engem. Igaz, hogy sokan utálnak, de sokkal többen imádnak és támogatnak. Akkor érzem magam rosszul, ha rosszul játszok. Szerencsére ez ritkán esik meg."
Remélem akkor az egész szezonban rosszul fogod érezni magad.
Laporta meg nem fél, csak elmondta a véleményét, ami teljesen jogos. Sztetek, kedves madridisták, kinek tetszik rajtatok kivül amit Perez művel, ugy őszintén? Kinek szimpatikus ez, h 100 milliókért veszi meg az Aranylandásokat. Perezt már az előző ellnöksége idején is elég sokan rühellték, a végén már ti is :wink: , most sem lesz ez másképp.
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2009.06.14. 15:40:45

Replay írta:Nagyon remélem, hogy borzalmas bukás lesz az egészből és bebizonyosodik, hogy igenis vannak még alapvető értékek a futballban és nem lehet gátlástalan módon költekezni.
Ámen!

Nem nagyon szóltam én hozzá még a témához, mert
én személy szerint kizártnak tartom, hogy a Madrid fel tud építeni egy olyan szintü csapatot, mint a Barca hosszu évek alatt, (Mert az alapemberek nagyja már sok éve együtt játszik) csak mert rájuk szakadt a bank... egyszerüen nem hiszem el, mert ilyen nincs.
"Akkor érzem magam rosszul, ha rosszul játszok. Szerencsére ez ritkán esik meg."
Ritkán látni ennyire unszimpatikus focistákat mint CR, dehát... ilyen embernek is kell lennie, nélkülük nem világ a világ.
Csak kerüljék el a Barcát...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Danka00792 2009.06.14. 15:42:05-kor.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2009.06.14. 15:21:26

battya írta:Hihetetlen, hogy az elnökötök mennyire tart a Perez-féle Madrditól.
Nyilván nem maga hívogatja a sajtót, hogy elmondja a Madriddal kapcsolatos gondolatait, hanem inkább fordítva... Egyébként meg azt mondja amit gondol, és amit gondol sok Barca szurkoló is. Én speciel szintén nem értem, hogyan lehet 250-300 milliót elkölteni labdarúgókra, hogy mindez megtérüljön.

Vagy ha ez ilyen egyszerű akkor egész egyszerűen nem értem miért nem csinálja ugyanezt a Milan, a Juve meg a Pool. Ha gyakorlatilag a semmiből fel lehet venni egy ekkora hitelt, és azt el lehet költeni úgy, hogy az sportszakmailag is sikeres legyen és anyagilag is megtérüljön néhány év alatt, akkor miért nem jutott ez a többi csapat eszébe?
Guti írta:"Félhetnek Barcelonában, mert egy remek csapatot építünk. Kiváltságos helyzetben vannak, de jövőre ismét harcba szállunk nem csak nemzeti, hanem nemzetközi szinten is. Kiváló játékosaik vannak, ezen a téren egy lépéssel előttünk járnak, de nekünk is el kell érnünk az ő szintjüket."
Egyébként megértem a madridi költekezéseket, de félni cseppet sem félek. A Barcának egész egyszerűen nincs szüksége ilyen arányú költekezésre. A legvadabb elvárásokat figyelembe véve is maximum egy kapusra, egy balhátvédre és egy balszélsőre lehetne ilyen összegeket elkölteni, de igazából ezen posztokon se létszükség. Félnivalója egyébként csak a Madridnak van, elvégre ha nem nyer semmit az az év pofáraesése lesz 250-300 milka elköltése után.
CR írta:"Imádom, amikor az emberek kinevetnek. Imádom látni az utálatot a szemeikben, hallani a sértéseiket. Ez nem izgat engem. Igaz, hogy sokan utálnak, de sokkal többen imádnak és támogatnak. Akkor érzem magam rosszul, ha rosszul játszok. Szerencsére ez ritkán esik meg."
Hihetetlen antipatikus figura. Egészen kiváló játékos, de tiltakozna minden porcikám, ha Barca-mezben látnám feszíteni. Kiváncsian várom mihez fog tudni kezdeni egy ekkora egóval, valamint az alázat teljes hiányával Pellegrini.
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2009.06.14. 15:20:44

Óriási szégyen, ami Madridban folyik...

Pérez, mint vmi idióta 6 éves, úgy akar sikeres lenni, hogy felvásárolja az aranylabdásokat.
Nagy szégyen, hogy csak ilyen méretü kiadásokkal tudna a Real a Barca közelébe érni és lehet, igy sem sikerül.

Persze az edzőt megint nem kérdezte senki, a csapatot komoly szakemberek helyett Pérez és a marketing-team irányitja. Kizártnak tartom, hogy Pellegrini adta le a listát, amin C. Ronaldo, Kaká, Ribéry, Villa vagy Xabi Alonso volt felirva.

Miközben beszélni kell a dolog erkölcsi oldaláról is.
Egyrészt a futball kicsúfolása, nemhiába szólalt fel számos magas rangú sportvezető.

Másrészt - és ez az erősebb - a spanyol emberek semmibe vétele.
A gazdasági válság nagyon súlyosan érintette őket, EU27 szinten is kimagasló a munkanélküliség, a szektorspecifikus gazdaság sokkal súlyosabban sérült.

Persze közben CéRonaldo vigan szivja Paris Hilton társaságában a kokaincsikokat halomra...

Nagyon remélem, hogy borzalmas bukás lesz az egészből és bebizonyosodik, hogy igenis vannak még alapvető értékek a futballban és nem lehet gátlástalan módon költekezni.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2009.06.14. 15:18:43

battya írta:Hihetetlen, hogy az elnökötök mennyire tart a Perez-féle Madrditól.
Ha itt valaki tart valakitől,az hidd el nem a mi Elnükünk :wink:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
battya
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2007.07.18. 00:33:30

2009.06.14. 15:00:40

Hihetetlen, hogy az elnökötök mennyire tart a Perez-féle Madrditól.
Real Madrid.
EFOTT
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2009.06.14. 13:52:50

figo folyamatosan osztja a madridot mióta el kellett mennie onnan.
és igen, elég gyorsan felejt a lajcsi... :D
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.06.14. 13:41:02

lui1698 írta:
madridista.hu írta: Luis Figo: "A világválság napjaiban az az összeg, amelyet a Real Madrid új igazolásokra költött, egyszerűen szégyenletes."
Na ennyi...
Még a kedvencük is bírálja Perezéket.
Na őt inkább ne hozzuk fel, tegnap nyilatkozott egy olyat,h Ronaldo helyében nem biztos h így dönt,amikor egy ilyen csapat volt mögötte mint a M.U. meg a szurkolók...ezt pont ő mondta,azok után,h karrierje csúcsán eljött a BARCA-ból, a zsé miatt....
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.06.14. 13:36:39

Budo írta:akkor jó. amúgy akinek nem inge... :P :wink:
Ez oké, de mivel még idéztél is, nem tudtam nem magamra venni. :)

De nekem nem lenne ellenemre egy erős Real, mert már nem is emlékszem, hogy mikor volt olyan, hogy egy erős Real és egy erős Barca harcol a címért. Annak meg különösen örülnék, ha angolok ellen verekednék be magukat a 4 közé. :) Számomra ez a rongyrázás, felsőbbrendűség éreztetés kiborító. Persze meg lehet magyarázni, hogy hiányposztra, meg legjobbak, meg reklámérték, ennek ellenére számomra visszataszító egy politika.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2009.06.14. 13:34:03

madridista.hu írta: Luis Figo: "A világválság napjaiban az az összeg, amelyet a Real Madrid új igazolásokra költött, egyszerűen szégyenletes."
Na ennyi...
Még a kedvencük is bírálja Perezéket.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Budo
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2009.06.12. 21:46:16

2009.06.14. 13:30:35

barca99 írta:
Budo írta:Amúgy még mindig nem értem mi értelme a gyűlölködésnek.
Ez közel sem gyűlölködés, ez egy vicc volt. Ha gyűlölködnék, hidd el, nem így nézne ki. És egyébként is, azt Inter előrébb áll a rangsorban. :D
akkor jó. amúgy akinek nem inge... :P :wink:
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.06.14. 12:36:17

Budo írta:Amúgy még mindig nem értem mi értelme a gyűlölködésnek.
Ez közel sem gyűlölködés, ez egy vicc volt. Ha gyűlölködnék, hidd el, nem így nézne ki. És egyébként is, azt Inter előrébb áll a rangsorban. :D
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.06.14. 12:35:20

Engem effektíve nem nagyon érdekel hogy honnan van pénze a madridnak vagy hogy miért adnak hitelt felháborít az hogy ennyit adnak egy játékosért, de mit tudunk neki csinálni?Semmit!Vastagon lekakkantom ezek után mit csinálnak!Az biztos hogy sokkal erősebbek lesznek,de igazából a ligának jót tesz ez legalább nem süllyedünk serie a szintre és aki Barca szurkoló mivolta mellett szereti a spanyol focit is az is örülhet neki mert pl. a BL-ben is megtörik legalább az angol fölény!Kíváncsian várom a szezont és bízok a Barcelonában!!!FORCA BARCA!Ne felejtsétek a Barcelona Més que un Club!!Ez se véletlen!!!!
Kép
Budo
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2009.06.12. 21:46:16

2009.06.14. 12:20:34

barca99 írta:
Budo írta:De valószínűleg a klub vette fel a hitelt. akkor meg ott van pl.: a stadion, az edzőközpont stb.
Tehát egy nagyon szélsőséges esetben tényleg előfurdulhatna, hogy bevessék kukoricával a Bernabeut? :lol: (nem tudom ki írta ezt pár napja, de én azóta ezen sírok :D )
ja, ha az a nagyon szélsőséges eset, hogy megszűnik a tv, a rádió, annyian mennek ki a hazai meccsekre ahányan az MTK szurkolók, nem veszi meg senki Ramos, Raúl, Ronaldo, Kaká stb. mezeit és az összes szponzor vissazlép.
De ha ez megtörténik, akkor a Camp Nou-ba szőlőlugast telepítenek vagy nem tudom. kb ugyanannyi az esély.
amúgy még mindig nem értem mi értelme a gyűlölködésnek. ugyanúgy szükség van a Real Madridra mint a Barcelona-ra. ha úgy tetszik Jin és Jang... és úgy se tudjátok átérezni azt amit egykor a katalánok érezhettek a nyelvük betiltásakor stb...
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.06.14. 12:02:03

Budo írta:De valószínűleg a klub vette fel a hitelt. akkor meg ott van pl.: a stadion, az edzőközpont stb.
Tehát egy nagyon szélsőséges esetben tényleg előfurdulhatna, hogy bevessék kukoricával a Bernabeut? :lol: (nem tudom ki írta ezt pár napja, de én azóta ezen sírok :D )
Budo
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2009.06.12. 21:46:16

2009.06.14. 11:56:10

Mikaos írta:Eléggé igazságtalannak találom, hogy valaki (Pérez) több száz millió euró hitelt vehessen fel. Ez úgy látszik, sajnos, minden országban így van, hogy vannak ilyen kivételezett emberek, akiknek jó haverjaik vannak bankoknál, vagy állami intézményeknél. Aztán ezek az emberek a jó tündérek szerepében tetszelegnek egészen addig, amíg valamilyen csalás, vagy simlisség ki nem derül - de addig már készen vannak a "szobraik", és addig annyi pénzük is lesz, hogy kimossák magukat a ganéjból.
Hogy szépirodalmi példával éljek: Jókai Mór (Aranyember): minden nagy pénz mögött valamilyen bűn rejtőzik :)
Pérez nem a két szép szeméért és nem is a haverjai miatt kap hitelt. Övé a második legnagyobb építőipari cég a világon. De valószínűleg a klub vette fel a hitelt. akkor meg ott van pl.: a stadion, az edzőközpont stb. Ez elég nagy anyagi háttérre utal. Hidd el, ha a bankok úgy gondolnák, hogy nem tudnak eleget elvenni a klubtól, ha esetleg nem tudja visszafizetni, nem adnának hitelt. :wink:
Lezárt