Pro Evolution Soccer

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Skeraj
Jugador del Barça
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2009.03.02. 20:32:41
Tartózkodási hely: Bonnyapuszta

2009.08.16. 16:20:40

Hello!

Segitséget szeretnék kérni valakitől aki tudja h kell feltelepiteni a patcheket,mert nekem nem engedi!

Nem eredeti játékom van!

Előre is köszi a válaszokat!
Kép

"Ahhoz hogy alkoss hogy ne keljen szenvedned
Úgy feküdj le, hogy legyen miért felkelned" by Anomim Mc
Avatar
martin120
Jugador del Barça
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:55
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.16. 13:17:19

Fel raktam a 1.2-es patch-et és annak a crack-je lett a program files-ben amivel nem indul el a játék.Ha vissza rakom az igazi crack-et akkor elindul rendesen.De akkor most így nincs fönt a patch? :roll:

Bocs a két hsz-ért.
Avatar
martin120
Jugador del Barça
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:55
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.15. 22:30:32

palesz77 írta:
martin120 írta:A master league-en kívül lehet igazolni?és ha igen akkor hol?Előre is köszi!
van edit menü. ott van a register player vagy valami hasonló. ott van a team. aztán nem tudom hogy van a 2009-ben, szerintem ha rámész a Barcára, alul lesz olyan, hogy +ADD. arra rámész, és megkeresed azt, akit igazolni szeretnél. asszem így van. sajáttal meg csak rá kell kattintani, és úgy ha jól tudom. remélem segítettem :D


Igen segítettél. :D Köszi!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2009.08.15. 22:09:57

martin120 írta:A master league-en kívül lehet igazolni?és ha igen akkor hol?Előre is köszi!
van edit menü. ott van a register player vagy valami hasonló. ott van a team. aztán nem tudom hogy van a 2009-ben, szerintem ha rámész a Barcára, alul lesz olyan, hogy +ADD. arra rámész, és megkeresed azt, akit igazolni szeretnél. asszem így van. sajáttal meg csak rá kell kattintani, és úgy ha jól tudom. remélem segítettem :D
Avatar
martin120
Jugador del Barça
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:55
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.15. 21:44:51

A master league-en kívül lehet igazolni?és ha igen akkor hol?Előre is köszi!
youkos
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2008.07.26. 17:30:22

2009.08.15. 20:08:57

Forcabarca8 írta:barca99

nem tudom, de nekem alapból úgy adja be a ligákat (A, B, C, D) h azok az egyes országok első osztálya, a 2. osztály meg a "maradékból" áll össze. ilyen ribéry szintű igazolásokkal várnod kell, legalább 2-3 évet...

Állítsd át a transfer frequency t high ra így könnyebben lehet igazolni.
A general settings-ben van ahol a játékidőt meg ilyeneket állítassz.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2009.08.15. 19:52:27

A PES 2010-ben lehet online játszani nem eredeti játékkal? Ha lehetne biztos kipróbálnám. Nagyon szeretnék valaki más ellen játszani. Nem mindig csak gép ellen.
Puyol05
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1376
Csatlakozott: 2008.08.01. 20:37:32
Tartózkodási hely: Kecskemét/Freising

2009.08.15. 14:35:42

barca99 írta: Egyébként ML-ben hogy állítom össze a csapatokat? Nekem ilyen PSV, Marseilles, Kolozsvár, Zenit és hasonló csapatok voltak. De a többi osztály is hasonló összeállítás volt. Hogy lesz ebből egy teljes, 20 csapatos francia első osztály? :)
azzal nincs baj, hogy Psv meg ilyenek vannak, mert ez a másodosztály. úgy tudod beállítni, hogy amikor kiiválsztod, hogy melyik bajnokságban akarsz játszani, akkor ott kell beállítani. tudod a csapatokat cserélgetni, meg kivenni és újakat berakni helyette.
Üdv: Laci
I can't do this all on my own. I know, I'm no Superman!!
Koorpiklaani - Tequila
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2009.08.15. 12:05:31

barca99

nem tudom, de nekem alapból úgy adja be a ligákat (A, B, C, D) h azok az egyes országok első osztálya, a 2. osztály meg a "maradékból" áll össze. ilyen ribéry szintű igazolásokkal várnod kell, legalább 2-3 évet...
Kép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.08.15. 11:53:01

Hmm... azt hittem majd év végén igazolhatok. De ennek így nem sok értelme lesz. Úgy kezdtem el, hogy nem igazán ismertem a csapat keretét, de így 22 forduló után látom, hogy hová kellene egy-egy ember.

Egyébként ML-ben hogy állítom össze a csapatokat? Nekem ilyen PSV, Marseilles, Kolozsvár, Zenit és hasonló csapatok voltak. De a többi osztály is hasonló összeállítás volt. Hogy lesz ebből egy teljes, 20 csapatos francia első osztály? :)

Egyébként Ribérynek a bayernes fizetésének dupláját adtam volna, akkor sem akart jönni...
Puyol05
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1376
Csatlakozott: 2008.08.01. 20:37:32
Tartózkodási hely: Kecskemét/Freising

2009.08.15. 11:38:20

barca99 írta:League - Cup módban kezdtem egyet a Bordeaux-val, de elég szűk a keret... ebben a módban lehet igazolni?

Játszottam korábban a Master League-el is, ott volt igazolás, de ott meg nem volt igazi a bajnokság. :) Mintha össze lett volna gyúrva az UEFA/BL-csoportkörrel. Bár végül igazolni ott sem tudtam, pedig a Barcával voltam, Ribéryvel sikerült is megegyezni az árban, a fizetést is kiválasztottam neki, mégsem sikerült elhoznom. Pedig minden héten próbálkoztam. :D
a League -Cup módban nem lehet igazolni. a master leaugue-ben azért nem volt az igazi a bajnokság, mert a gép néha összekeveri a bajnokságokat. neked kell összerakni még az elején mikor elkezdesz egy ml-t. az igazolást meg úgy tudod könnyen megoldani, hogy a játékosért ajánlasz egy bizonyos összeget, és ha a csapat elfogadja, akkor tudsz ugye a játkosnak fizetést ajánlani. annyit kell ajánlani, amennyi a vételárnak kb a 10% a. nem mindig sikerül, de általban igen. egy példa: a játékos kerül 15000 be akkor a fizetés 1500.
Üdv: Laci
I can't do this all on my own. I know, I'm no Superman!!
Koorpiklaani - Tequila
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2009.08.15. 11:37:41

barca99 írta:League - Cup módban kezdtem egyet a Bordeaux-val, de elég szűk a keret... ebben a módban lehet igazolni?

Játszottam korábban a Master League-el is, ott volt igazolás, de ott meg nem volt igazi a bajnokság. :) Mintha össze lett volna gyúrva az UEFA/BL-csoportkörrel. Bár végül igazolni ott sem tudtam, pedig a Barcával voltam, Ribéryvel sikerült is megegyezni az árban, a fizetést is kiválasztottam neki, mégsem sikerült elhoznom. Pedig minden héten próbálkoztam. :D
Én a főmenüben a szezon előtt átteszem a játékosokat, tudtommal közben nem lehet igazolni. Real - Barca új igazolásokkal nyomom a league-cup módot.
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.08.15. 11:32:17

League - Cup módban kezdtem egyet a Bordeaux-val, de elég szűk a keret... ebben a módban lehet igazolni?

Játszottam korábban a Master League-el is, ott volt igazolás, de ott meg nem volt igazi a bajnokság. :) Mintha össze lett volna gyúrva az UEFA/BL-csoportkörrel. Bár végül igazolni ott sem tudtam, pedig a Barcával voltam, Ribéryvel sikerült is megegyezni az árban, a fizetést is kiválasztottam neki, mégsem sikerült elhoznom. Pedig minden héten próbálkoztam. :D
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2009.08.15. 11:26:04

csapatot váltani sajna a pes10ben se lehet majd. ez sztem még mindig negatívum, de gondolom azért nem lehet, mert itt egy "csapat" vagyunk, a fifaban meg egy menedzser. am az, h az ML-be beleépítik a BL-t és az EL-t, azzal azért kicsit odavernek a fifának. a másik az ifik, amiben a fifa jobb volt, de most sztem ebben is jobb lesz a pes, remélhetőleg. a taktikai változtatások mert nagyon pengének tűnnek, amivel nehezebb lesz egy kicsit a játék (ami valljuk meg, nem árt, mert a pes9 még elég könnyű...)

szal én is várom már nagyon, addig is pes9 vagy egy kis GTA IV :lol: , persze az új fifát is várom, mert a focis játékok Nr.1-ja nálam mindig a FIFA 98 Road to World Cup lesz!!! és a név kötelez... 8)
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2009.08.15. 11:17:50

Már nagyon várom az új PES-t. Kíváncsi leszek az arcokra a mozgásokra meg az ifi csapatra is. Ha lehet majd csapatot váltani akkor biztosan 1 kisebb csapattal fogok kezdeni :) . Mint a fifában is.
Avatar
I Love Barça!
Jugador del Barça
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2009.07.09. 13:44:44

2009.08.15. 11:15:23

ja ezek jók lesznek,de csapatot lehet majd váltani?az lenne a [auto_cenzúra].
¡Triplete del Barça!
Kép
FCBarcelona-Mésqueunclub!
Gránátvörös a szív,kék a lélek,a Barcelona SZERELMESE vagyok,ameddig csak élek!
Avatar
FCBarca88
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2006.02.24. 15:35:59
Tartózkodási hely: Isaszeg

2009.08.15. 10:50:13

Szerintem nem igazán lehet összehasonlítani a Master Leaguet és a Menedzser módot, úgyis csak veszekedés lenne belőle... A fifa annak idején nagyon robbantott ezzel a menedzser móddal, viszont az ML régibb és hagyományosabb. Számomra az MLnek van egy igazi feelingje. Már az nagy szó volt hogy az újabb PESekben már lehetet MLt kezdeni valós játékos keretekkel, és nem csak default playerekkel. Emlékszem még ps1en a pes2vel kb egy idény után tudtam csak nívósabb játékosokat(Davids: erős lövések, Koller: a fejesekhez, Overmars a szélre) meg venni, akkor is jó ha 3ra volt pont. :D Az idei pesben elhanyagoltam az MLt, elég annyit mondanom hogy Become a Legend..:) de most a konamisok is belátták hogy kell egy kis reform, úgyhogy a pes2010ben már egy átalakított MLt kapunk.
Rendes pénz lesz benne, bele lesz építve a licenszelt BL és EL, lesz ifi csapatunk ahonnan ifjú titánokat hívhatunk az A kerethez, a szponzorok is megjelennek már.. szóval lesznek újdonságok.:)
I am a Runner![...]
FCBarcelona, Fradi, Schumi, Németország!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8698
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.08.15. 00:16:16

I Love Barça! írta:
martin120 írta:Lenne egy hülye kérdésem. :D A Barcával kezdtem egy idényt az exhibition players-re mentem és a másod osztályba vagyok és ott nem a spanyol másod osztályú csapatok vannak hanem zenit meg ilyen csapatok.Azt akarom kérdezni ha feljuttok ott már a rendes spanyol csapatok lesznek?lehet e igazolni?és hogy ez most oylan menedzser mód szerűség akar lenni? :lol: :oops:
ha a spanyol bajnokság volt neked az a diviso amit az elején be lehet állítani akkor igen.lehet igazolni.nincs spnyol másodosztály,se angol,se olasz,se semmilyen.nem sok bajnokság van a pesbe,de szetem biztos van spanyol másodosztály patch valahol...
igen ez olyan menedzer mód féle akar lenni....bár szetem fifában ez sokkal profibban van megcsinálva.
Mert több pénzük van meg liszenszük. Become Legend forever :wink:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
I Love Barça!
Jugador del Barça
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2009.07.09. 13:44:44

2009.08.14. 23:47:39

martin120 írta:Lenne egy hülye kérdésem. :D A Barcával kezdtem egy idényt az exhibition players-re mentem és a másod osztályba vagyok és ott nem a spanyol másod osztályú csapatok vannak hanem zenit meg ilyen csapatok.Azt akarom kérdezni ha feljuttok ott már a rendes spanyol csapatok lesznek?lehet e igazolni?és hogy ez most oylan menedzser mód szerűség akar lenni? :lol: :oops:
ha a spanyol bajnokság volt neked az a diviso amit az elején be lehet állítani akkor igen.lehet igazolni.nincs spnyol másodosztály,se angol,se olasz,se semmilyen.nem sok bajnokság van a pesbe,de szetem biztos van spanyol másodosztály patch valahol...
igen ez olyan menedzer mód féle akar lenni....bár szetem fifában ez sokkal profibban van megcsinálva.
¡Triplete del Barça!
Kép
FCBarcelona-Mésqueunclub!
Gránátvörös a szív,kék a lélek,a Barcelona SZERELMESE vagyok,ameddig csak élek!
Avatar
martin120
Jugador del Barça
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:55
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.14. 23:07:18

Lenne egy hülye kérdésem. :D A Barcával kezdtem egy idényt az exhibition players-re mentem és a másod osztályba vagyok és ott nem a spanyol másod osztályú csapatok vannak hanem zenit meg ilyen csapatok.Azt akarom kérdezni ha feljuttok ott már a rendes spanyol csapatok lesznek?lehet e igazolni?és hogy ez most oylan menedzser mód szerűség akar lenni? :lol: :oops:
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2009.08.14. 22:02:32

FCBarca88 írta:Az utolsó Pes2009es videóm.

martin120: a játékon kívül tudod beállítani(settings). Állítsd be ÍGY hogyha billentyűzettel játszol. És akkor:
q: emberváltás, lapozás a menüben
w: szöktetés, kapus kihívása
e: sprint, lapozás a menüben
a: magas passz, becsúszás, menüben visszalépés
s: passz, ember fogás, menüben előre lépés
d: lövés
y,c: menükben lapozás
c + d: csavart lövés
stbstb
egész jó kis videó ez a pac patch jónak néz ki csak én nem tudom felrakni mert nem telepített a játék de sebaj!
nekem is barcás a menü! :)
szép munka jó vidi :)
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Avatar
FCBarca88
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2006.02.24. 15:35:59
Tartózkodási hely: Isaszeg

2009.08.14. 20:43:25

Az utolsó Pes2009es videóm.

martin120: a játékon kívül tudod beállítani(settings). Állítsd be ÍGY hogyha billentyűzettel játszol. És akkor:
q: emberváltás, lapozás a menüben
w: szöktetés, kapus kihívása
e: sprint, lapozás a menüben
a: magas passz, becsúszás, menüben visszalépés
s: passz, ember fogás, menüben előre lépés
d: lövés
y,c: menükben lapozás
c + d: csavart lövés
stbstb
I am a Runner![...]
FCBarcelona, Fradi, Schumi, Németország!
Avatar
martin120
Jugador del Barça
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:55
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.14. 20:24:15

Egy kis segítség kéne most raktam fel a PES-t.De nem nagyon tudom az irányítást le tudná nekem valaki írni?Előre is köszi!
youkos
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2008.07.26. 17:30:22

2009.08.14. 19:30:47

MessiFan írta:Fiatal játékosok akiket érdemes leigazolni:
Kapus posztra Fiorillo aki a fifában is jó lesz :D.
Védő posztra ott van Bos akinek 17 évesen nagyon jó képességei vannak.
kp-ra Camachot ajánlanám. 2 éven belül jobb lett mint Touré.
csatár posztra én 1 koreait igazoltam a nevét nemtudom :D. de aki nem a barcával van annak nagyon ajánlom Bojant mert nagyon tehetséges ő is.
kb ennyit tudok mert nem nagyon igazolok ifiket. csak ha tényleg ígéretesek :)
Nem mindig ugyan azokat adja be de PL shaw szélső csatár pár év és kb messi szint
Bendtner jó statok
shenikov remek középpályás és vagy hátvéd
és ha beadja kaiser kb 16 17 évesen adja be kicsit lassú de a passz és lövés skillek 80 felett
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2009.08.14. 18:30:53

Fiatal játékosok akiket érdemes leigazolni:
Kapus posztra Fiorillo aki a fifában is jó lesz :D.
Védő posztra ott van Bos akinek 17 évesen nagyon jó képességei vannak.
kp-ra Camachot ajánlanám. 2 éven belül jobb lett mint Touré.
csatár posztra én 1 koreait igazoltam a nevét nemtudom :D. de aki nem a barcával van annak nagyon ajánlom Bojant mert nagyon tehetséges ő is.
kb ennyit tudok mert nem nagyon igazolok ifiket. csak ha tényleg ígéretesek :)
Lezárt