Bojan Krkic

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.01.06. 00:04:08

Nemtud a srác felnőni.

Se agyilag, mentálisan. Ez látszik sokszor a megoldásain.

Se fizikálisan. Semmi fejlődés nála 3 év alatt.

A tehetség nem minden, sajnos. :?
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
yozsoo
Barça B
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2009.10.31. 20:12:06
Tartózkodási hely: Budapest

2010.01.06. 00:02:51

Gyenge volt ma sajnos, és már régebben kifejtettem, hogy az ő eseténél már időszerű lett volna a kölcsönadás...a tehetségnek nincs hiánya, de a meccsrutinnak sajnos van...véleményem szerint az egyetlen járható út az ő esetében a kölcsön...
Kép
Visca el Barça! Visca Catalunya!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8699
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.01.05. 23:59:48

2 éve semmit nem csinál....
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.01.05. 23:57:37

Sajnos...
De versenyezhet Titivel hogy melyikőjük a legrosszabb ot elöl...
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2010.01.05. 23:28:17

Akkor is... Ha pályára lép mutasson valamit :!: Nagy tehetségnek lett kikiáltva, de Pedro már elötte van... Igaz hétvégén 10 perc alatt nem sokat lehet mutatni, de 94 perc alatt azért... Ez gyenge kedves Bojan. Mindent bele :!:
Kép
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2010.01.05. 23:21:12

Vito írta:rém gyenge és nem először.
személy szerint semmiféle potenciált nem látok benne, legalábbis ebben
a barcaban biztos nem.
konkrétan semmi pozitívum nincs a játékában, nálam az összes barca csikó előtte van a sorban.
szvsz nem kéne annyira leírni. tény, h érződik a játékán a meccshiány, de nem kell temetni
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2010.01.05. 23:13:46

Vito írta:rém gyenge és nem először.
személy szerint semmiféle potenciált nem látok benne, legalábbis ebben
a barcaban biztos nem.
konkrétan semmi pozitívum nincs a játékában, nálam az összes barca csikó előtte van a sorban.
Szerintem sem ő a legnagyobb talentum a csapatban.
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2010.01.05. 23:08:32

rém gyenge és nem először.
személy szerint semmiféle potenciált nem látok benne, legalábbis ebben
a barcaban biztos nem.
konkrétan semmi pozitívum nincs a játékában, nálam az összes barca csikó előtte van a sorban.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.01.05. 15:33:02

Valóban nagyon nehéz a helyzete. Posztjára megérkezett a világ legjobb csatára, ráadásul ezt bizonyítja is. Így még kevesebb az esélye, hogy bekerüljön a kezdő 11-be.

Ötletem nincs, hogy mit lehetne kezdeni vele. De azt én is kicsit elvetélt ötletnek tartom, hogy "tegyük ki a szélre, és ezáltal nő a játékpercek száma". A következő már az lesz, hogy "legyen Dani cseréje". Ettől függetlenül el tudom képzelni, hogy szélsőként több esélye lesz bekerülni a csapatba (Henry helyére), de nem tartom jó megoldásnak.

Pepnek mindenesetre nagyon okosnak kell lennie, mert Bojan az egyik legjobb 21alatti középcsatár, akit meg kell becsülni. Ugyanakkor az is világos, hogy Ibrát nem nagyon lehet padoztatni - nem csak a neve és a híre miatt, hanem a teljesítménye miatt is.
A kupa tökéletes lehetőség lenne, csak nem a Sevillát, meg ilyen csapatokat kéne kapnunk már így az elején...
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.01.05. 15:26:00

Emberek felejtsük már el azt hogy Bojan szélen is megállná a helyét. Nem szélső támadó, hanem csatár. És nem állná meg a helyét legalábbis olyan szinten amit a Barcában elvárunk egy szélsőtől(Dinho,Messi, tavalyi Henry).
Ha már házonbelül kellene megoldani akkor pl Jeffren szélen sokkal jobb teljesítményt tud.

De ne akarjuk kavargatni a posztokat. A srác csatár mióta az eszét tudja.

Másrészről azonban tényleg játszhatna többet. A közvetítésben mondta a Farkas hogy cseréinek 3/4 edét használja csak ki Pep és azok is ilyen 5 percek.
Villareal ellen konkrétan egyszer ért labdába Bojan a rá osztott időben.

Kupában kezdő és bajnokságban első csatárcsere, sztem évekig ez lesz még.
Egyébként a helyére pályázik Kierrson is bár ő jövőre is cserébe fog menni hátha ott robbant.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.01.05. 15:11:07

barca99 írta:Eléggé ördögi kör az ő esete. Nem játszik, ezért ha játszik, ideges, és nem jól játszik... mivel nem jól játszik, ezért keveset játszik. :) De hát ez a Barcelona, itt nincs idő 5-6 meccset adni neki, hogy jól van, majd belelendülsz... mert van a helyén (mindegyiken) 2 jobb.
Kapott itt már más is 5-6 meccset hogy belejöjjön a játékba. Tavaly Piqué sem nyújtott vmi fényeset mégis megvolt a lehetősége hogy bizonyítson, fél év alatt bele is jött most meg kirobbanthatatlan a csapatból. Emlékszem a hideg kirázott mikor a nevét olvastam a kezdőben ősszel, most meg akkor ráz ki ha nem látom :D
Nem azt mondom hogy mindig teljes meccseket kapjon hanem 30-40 perceket időként meg persze a teljes 90 percet. Ha 5-6 meccs után sincs semmi javulás akkor rendben van hogy ennyire mellőzük de így?
De Busquets,Keita és Henry sem volt vmi fényes tavaly mégis nagyságrendel több lehetőséget kaptak tavaly mint most Bojan.
Touré csapatból kikerülésére sincs értelmes magyarázat.
Bojan 2008 tavaszán nyújtott teljesítménye után megérdemelte volna hogy a következő idényben komolyabban számoljanak vele de Guardiola az első pillanattól kezdve csak legutolsó megoldásnak tekintette.
Bőven benne van Bojan mellőzésében Guardiola önfejűsége is.
Igazából az lett volna a legjobb ha kölcsönadtuk volna egy spanyol csapathoz de ugye ezt már buktuk az évre. Jövőre meg ugye kell egy balszélső csakugye ezt lehetséges hogy megtudtuk volna házon belül oldani Bojannal, így eurótízmilliókat pengethetünk ki ha egy Barca szintű balszélsőt akarunk venni.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.01.04. 18:25:07

Eléggé ördögi kör az ő esete. Nem játszik, ezért ha játszik, ideges, és nem jól játszik... mivel nem jól játszik, ezért keveset játszik. :) De hát ez a Barcelona, itt nincs idő 5-6 meccset adni neki, hogy jól van, majd belelendülsz... mert van a helyén (mindegyiken) 2 jobb.

Mostmár úgy vagyok vele, el kellene engedni, játsszon minél többet felnőtt szinten, mert csak úgy van esélye, hogy egyszer kezdő legyen. Ha itt marad, akkor megmarad az örök ígéret szintjén, mert a padon nem fog fejlődni, játszani meg a már említett okok miatt keveset fog.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.01.04. 17:56:21

Én is nagyon birom Bojant. Szvsz nagy játékos lesz belőle, és már most többet tehetne a csapstért mint Titi. Pepnek komolyabban kéne vele számolnia a bajnokságban is, és meglenne az eredménye.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.01.04. 17:41:24

gergo9 írta:Pato más esett, ő folyamatosan játéklehetőséghez jut , egyértelműen kulcsember szerepbe van mióta ott játszik. Nem lehet összehasonlítani.
Bojan-t én tartom akkora kaliberű játékosnak mint Pato-t.
5-6 meccsen kellene folyamatosan játszania, nem alibi csere szerepkörben tevénykednie. Fejben nincs ott, a srác "elgörcsöl" mindent. Egyszerűen nagy rajta a nyomás hogy mikor játszania kell akkor a kevés játéklehetőség miatt érzi hogy villantani kell és görcsöl ezt éreztem rajta tavaly is, idén is.
A katalán válogatottban "tét" nélküli meccsen villantott is.
Ha itt marad és alapemberé tud válni és jósolok neki egy aranylasztit ugy 5éven belül. Sztem benne van.
Max rescpet az egészért, de különösen a kiemelt részért. :wink: :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.01.04. 16:57:22

Bocs a dupláért, most már tényleg a topikhoz szólok hozzá :)
Pato más esett, ő folyamatosan játéklehetőséghez jut , egyértelműen kulcsember szerepbe van mióta ott játszik. Nem lehet összehasonlítani.
Bojan-t én tartom akkora kaliberű játékosnak mint Pato-t.
5-6 meccsen kellene folyamatosan játszania, nem alibi csere szerepkörben tevénykednie. Fejben nincs ott, a srác "elgörcsöl" mindent. Egyszerűen nagy rajta a nyomás hogy mikor játszania kell akkor a kevés játéklehetőség miatt érzi hogy villantani kell és görcsöl ezt éreztem rajta tavaly is, idén is.
A katalán válogatottban "tét" nélküli meccsen villantott is.
Ha itt marad és alapemberé tud válni és jósolok neki egy aranylasztit ugy 5éven belül. Sztem benne van.
katalunya
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2009.10.18. 17:43:30
Tartózkodási hely: Ghana

2010.01.04. 16:19:31

BarcaLove írta:Nekem lenne egy kérdésem (tudom nem tartozik az előző beszélgetésekhez, de akkor is...) :

http://www.fcbarcelona.cat/web/download ... -cadet.jpg

Itt van ez a kép, és az ülő sorban balról a legelsőt csajszi sztem úgy néz ki, mint Bojan barátnője, vagy nem?

És van a csapatban olyan nevű is, hogy Blanca, és így hívják Bojan barátnőjét is...
Valószínű mer így képen elég csinos :D és azér az ien szinten játszó játékosoknak(főleg h 19 éves) azér nem csúnya csajuk van :lol:
mondjuk vannak akiknek úgyis sikerül ha nem focista :roll:
:lol: :lol:
Kép
Dream Team: Valdés-Dani A.,Beckenbauer,Piqué,Roberto C.- Y.Touré-Xavi,Iniesta-Messi,Eto'o,Henry
"Csak türelmesen, és minden jól fog elsülni” - Pep Guardiola
Make the ball happy :)
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2010.01.04. 16:09:39

Nem középcsatár alkat az fix(bár attól még jó lehet ott). Szélsőnek lenne jó(szerintem), de ott meg Pedro simán üti. És ha jönne még 1 szélső és Henry elmegy(vagy marad és nem jön senki) akkor már csak 5. számú támadónak marad. De az is lehet, hogy csak 6. mert Pep Iniestát is játszatja a szélen.
Ha meg ott tartunk, hogy ő 19 évesen milyen jó, akkor ott van Pato aki 20 évesen mégjobb.
Mindegy 3-4 év múlva remélem a legjobb középcsatár lesz és majd vigyort csal az arcunkra. :)
BarcaLove írta:Nekem lenne egy kérdésem (tudom nem tartozik az előző beszélgetésekhez, de akkor is...) :

http://www.fcbarcelona.cat/web/download ... -cadet.jpg

Itt van ez a kép, és az ülő sorban balról a legelsőt csajszi sztem úgy néz ki, mint Bojan barátnője, vagy nem?

És van a csapatban olyan nevű is, hogy Blanca, és így hívják Bojan barátnőjét is...
Az álló sorba balról a 3. nem Puyol lánya? :lol:
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.01.04. 16:06:00

BarcaLove írta:Nekem lenne egy kérdésem (tudom nem tartozik az előző beszélgetésekhez, de akkor is...) :

http://www.fcbarcelona.cat/web/download ... -cadet.jpg

Itt van ez a kép, és az ülő sorban balról a legelsőt csajszi sztem úgy néz ki, mint Bojan barátnője, vagy nem?

És van a csapatban olyan nevű is, hogy Blanca, és így hívják Bojan barátnőjét is...
A legfelső sor balról harmadik csaj , 100%-ig Puyol reinkarnációja :mrgreen:
Avatar
matyi02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2008.05.20. 17:14:23
Tartózkodási hely: Nagytétény

2010.01.04. 15:56:37

BarcaLove írta:Nekem lenne egy kérdésem (tudom nem tartozik az előző beszélgetésekhez, de akkor is...) :

http://www.fcbarcelona.cat/web/download ... -cadet.jpg

Itt van ez a kép, és az ülő sorban balról a legelsőt csajszi sztem úgy néz ki, mint Bojan barátnője, vagy nem?

És van a csapatban olyan nevű is, hogy Blanca, és így hívják Bojan barátnőjét is...
Lehetséges pár kép róla és bnőjéről:

http://www.blaugranas.com/media/galeria ... -42687.jpg

http://media.photobucket.com/image/Boja ... 6776_f.jpg

http://pics.livejournal.com/js_monita/pic/000kg26z


Lehet megvitatni szerintem sanszos :)
Kép
Avatar
messiisten
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009.08.28. 16:20:19
Tartózkodási hely: Budapest

2010.01.04. 15:39:49

Szerintem Bojannal semmi baj. Amikor pályára lép (sajna ritkán )jól teljesít.Nem kéne elfelejteni h ő még csak egy 18-19 éves gyerek.
Enek ellenére szerintem nagyon jól cselez a lövésein van mit csiszolni de az belefér.Ha már ilyen fiatalon ilyet tud akkor mit fog csinálni 25 évesen?
Én nagyon szeretném ha Bojan maradna a Barcába.18 évesen így focizni, egyszerűen lenyűgöző.



Csak így tovább Bojan!!!
BarcaLove
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009.06.17. 18:27:17
Tartózkodási hely: Egy Messi, Messi Galaxisban... :)

2009.12.31. 11:45:49

Nekem lenne egy kérdésem (tudom nem tartozik az előző beszélgetésekhez, de akkor is...) :

http://www.fcbarcelona.cat/web/download ... -cadet.jpg

Itt van ez a kép, és az ülő sorban balról a legelsőt csajszi sztem úgy néz ki, mint Bojan barátnője, vagy nem?

És van a csapatban olyan nevű is, hogy Blanca, és így hívják Bojan barátnőjét is...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.12.27. 09:26:31

Hát azért túloz sok mindenben a kolléga. Először is a gólokkal. Mind2 gól fantasztikus volt, és az elsőnél is igenis kellett cselezni, a másodikra se mondanám, h nem úgy akarta. Legalábbis én ha be akarom adni, akkor nem így nyúlok a labdához, ha emelni akarok, akkor viszont igen.
Az is túlzás, h nem tud cselezni Bojan, meg h 100ból 6x megy el a védő mellett. Korábban szerintem ezeket is jól megoldotta, de Guardiola alatt valóban mintha elfelejtett volna focizni. A helyzetkihasználása is azelőtt teljesen korrekt volt. Most meg mindent kihagy...
De egy fiatal játékosnál nagyon számít, h mennyire érzi az edző bizalmát, és ő egyáltalán nem. Ez azért dühítő számomra, mert pl. Busquets meg akármennyire is béna, újra és újra lehetőséget kap. Nem is akárki kárárra.
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.12.27. 00:53:40

palesz77 írta:...
Eléggé igazad van, de sztem Bojan elég gyors tud lenni, és jól helyezkedik, többnyire egész jól indul be. Elegendő munkával sztem egész Eto'o-s csatár válhat belőle, ami azért nem egy olyan rossz. Még akkor is, ha néha sok helyzetet kihagy. :) Amúgy elöl nagyon jól kiveszi a részét már most a kényszerítőkből, sztem ez hatalmas erénye, és lévén, hogy jól helyezkedik, ez elég nagy ütőkártya tud lenni, de igazából még kéne fejlődnie elég sok téren. Viszont sztem az idegessége a kapu előtt elég gyorsan elmúlna, ha több percet kapna.

(Én ha meccset nézek, akkor nem feltétlenül a gólok számának függvényében döntök egy játékos teljesítményéről és Bojan sztem jól játszott a meccsein, még akkor is, ha nem lőtt gólt, avagy elpuskázott pár nagy helyzetet. Viszont kifejezetten örülök a góljainak, mert lökést és önbizalmat adhatnak neki.)
Avatar
Bastian
Barça B
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2009.12.23. 19:01:52
Tartózkodási hely: Istambul

2009.12.26. 19:00:43

Remélem ha csak 'olyan' lesz mint Owen akkor ő is nyer egy Aranylabdát :wink:
Kép
korábban barca28...
'Miközben a magánfegyvernepperek tovább prosperálnak a világ legnagyobb fegyverszállítói az Egyesült Államok,Oroszország,Franciaország,Anglia,és Kína,egyben ők az ENSZ biztonsági tanácsának 5 állandó tagjai.' -NC
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2009.12.26. 18:57:38

katalunya írta:énis elolvastam,jól fogalmaztál és sztem többre képes mint owen...csak szélen kéne jáccania,henry meg szezon végén mennyen amerikába...ezt tudom szebben is lehetett vna,kicsit off-os lett bocsesz :oops:
Én amúgy arra céloztam, hogy nem lennék nyugodt, ha 25-26 éves korában is ilyen helyzetkihasználás mellett ő lenne a "9"-esünk. Mert akkor azért elég nehéz lenne hozni a meccseket ha 25-30 helyzet kell egy góllal kis túlzással :D Bár ha Pedro meg marad ilyen - vagy jobb lesz -, akkor a szélső(i)nk fog(nak) meccsenként gólokat rúgni a középcsatár helyett :lol:

u.i.:Colos, javítva van a link, és köszi a dícséreteket, igyekszem... :D :oops:
Lezárt