Seydou Keita

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
socio66

2011.12.26. 22:38:19

azt lehet tudni hogy mennyit keres?
Avatar
tatesz1990
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2010.02.06. 14:52:14

2011.12.26. 22:21:03

Számomra Keita nagyon fontos és értékes tagja ennek a csapatnak. Amikor Pep bizalmat szavaz neki, mindig él vele, szinte soha nem hibázik, sokan azt mondják csak "alibizik", de kérdem én, mi lenne ha ő is egy Xavi, vagy egy Fabregas lenne?! Vajon szüksége lenne ennek a Barcának még egy zsenire a középpályán?! Szerintem nem! Tegyük fel, hogy 0-2-re húzunk a Bernabeu-ban és már csak 15 perc van hátra. A középpályára cserélünk, a lehetséges alternatíva a kreatív Thiago és a megbízható Keita. Nos ki legyen? Nálam Keita. Stabilitás kell a kpra. Ő megtudja ezt adni. Nem vállal sokat ez igaz, de amikor kell gólt lő, amikor kell bekkel.
Ezen felül egy igazi vízhordó. Egy jó csapatnál az öltözőben is rend van és én még nem hallottam róla, hogy bárkinek is konfliktusa lett volna vele, vagy neki lett volna baja bárkivel is. Mindenkivel jól kijön, nem vágyik rá, hogy SZUPERSZTÁR legyen. Csendben megbújik a háttérben, a csillogást pedig meghagyja Messinek, Villának, Xavinak, Iniestának, Fabregasnak, Alvesnek vagy éppen Piquének.
Nem róla szólnak az újságok botrányrovatai.
Úgy gondolom a Barca sokat vesztene ha ő távozna, és mindenképp megérezné a hiányát. A játékostársai szertik, a szakmai stáb bízik benne.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.12.26. 21:49:44

noname írta:Nálam Keit igazolás szempontból egyértelműen a semleges kategória. Ha marad, jó. Ha eladjuk, kapunk érte pénzt, vagyis jó. Ha veszünk helyette valakit ugyanannyi opénzért, az is jó, ha pedig felhozunk egy ifit az mégjobb.
Mégis, a legjobb, ha marad. A mentalitása tökéletes. Harcol, küzd, azt teszi, ami a parancs. Ideális sorkatona. Sztem kár volna eladni. Persze ha kapnánk érte 12-14 milliót, már elgondolkodnék a dolgon, de ilyen semmi(4-5 millió) áron nem szabad elengedni!
Romeu vagy senki...más jelenleg egyértelműen minőségi romlást jelentene...Romeut meg 10-ért vehetjük elvileg vissza.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.12.26. 21:46:49

Nálam Keit igazolás szempontból egyértelműen a semleges kategória. Ha marad, jó. Ha eladjuk, kapunk érte pénzt, vagyis jó. Ha veszünk helyette valakit ugyanannyi opénzért, az is jó, ha pedig felhozunk egy ifit az mégjobb.
Mégis, a legjobb, ha marad. A mentalitása tökéletes. Harcol, küzd, azt teszi, ami a parancs. Ideális sorkatona. Sztem kár volna eladni. Persze ha kapnánk érte 12-14 milliót, már elgondolkodnék a dolgon, de ilyen semmi(4-5 millió) áron nem szabad elengedni!
A Fifa egy szégyen
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.12.26. 21:40:21

Bob_Marley írta:Én elfogult vagyok vele szemben, mert szeretem a játékát, de oké nem látványos nem fog elindulni cselezni, de nem hiszem el, hogy ha valaki csak őt nézi nem látja milyen apró finom okos dolgokat csinál!
Folyamatosan segít mind Iniestának mind Xavinak és nyitja a területeket ha támadásépítés van!Védekezésben nagyon jól ismeri a területvédekezést, s ő általában a háromszög csúcsa!Erős jól fejel!
Nem egy labdazsonglőr, de nem is erre van szükség azon a poszton ahol van, ráadásul Xavi-Iniesta mellett sokkal fontosabb, hogy az ő labdavesztéseiket, azonnal lereagálja és próbálja visszaszerezni!
Én mint írtam csak Romeut tudom elképzelni!
Sajnálom hogy Keita igazán itt a fórumon soha nem tudta kiérdemelni, hogy elismerjék a játékát, nem látványos megértem de iszonyat hasznos, s taktikailag sokat jelent!
+1, pontosan így látom. Ráadásul szökőévente hibázik. Egyáltalán nem box2box futónéger, ő annál sokkal intelligensebb, ráadásul technikásabb is. Nagyon jól passzol a játékunkba, bár nyilván nem Iniesta helyén. VKP-ként sztem tökély, a fejeseit sokat kamatoztatja, és ha odaér, be tudja rúgni a helyzeteit is.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.12.26. 20:58:23

Én elfogult vagyok vele szemben, mert szeretem a játékát, de oké nem látványos nem fog elindulni cselezni, de nem hiszem el, hogy ha valaki csak őt nézi nem látja milyen apró finom okos dolgokat csinál!
Folyamatosan segít mind Iniestának mind Xavinak és nyitja a területeket ha támadásépítés van!Védekezésben nagyon jól ismeri a területvédekezést, s ő általában a háromszög csúcsa!Erős jól fejel!
Nem egy labdazsonglőr, de nem is erre van szükség azon a poszton ahol van, ráadásul Xavi-Iniesta mellett sokkal fontosabb, hogy az ő labdavesztéseiket, azonnal lereagálja és próbálja visszaszerezni!
Én mint írtam csak Romeut tudom elképzelni!
Sajnálom hogy Keita igazán itt a fórumon soha nem tudta kiérdemelni, hogy elismerjék a játékát, nem látványos megértem de iszonyat hasznos, s taktikailag sokat jelent!
Kép
Kép
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2011.12.26. 20:20:01

zola8787 írta:remek. Hozzanak a helyére valami hasonló embert, aki 1 hónap múlva nyilatkozik majd, hogy Pep nem számít rá, mert nem játszatja... Keita egyszer se szólt oda, hogy ajj játszass már mester. Tudja hol a helye és tökéletesen megcsinálja azt amit kell neki
ki mennyit játszott a barcában ebben az idényben eddig. utolsó sor első száma a bajnokságban, a második pedig összesen, játékpercek. szóval kétszáz perccel játszott kevesebbet, mint busquets és ugyanannyit, mint fabregas pl. ennyi játékperc mellett nemsokan hisztiznének, és szerintem tudnák hol a helyük.

de igazából nem oszt, nem szoroz ebben az idényben már nekem. így hogy egy sorral hátrébbkerült, nem a kreatív poszton van nekem elfér busquets cseréjének. addig volt sok bajom vele amíg xavi és iniesta cseréjeként kellett őt néznünk.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2011.12.26. 20:12:34

MessiFan írta:Nem hinném hogy ilyen feltörekvő tehetségek helyett egy zsákbamacskát választana Pep. Sőt, ha elmegy akkor még többet fognak játszani a B csapat tagjai és majd év végéig kiderül hogy ki a legmegfelelőbb arra hogy a felnőtt csapat tagja legyen.
Szóval szerintem nem kell ilyenek miatt aggódni Zola.
Nem aggódok, a vezetőség csak jobban tudja, mint én. Csak akkor paráznék be ha jönne 1 sérüléshullám(lekopogtam), akkor szívesebben látnám Keitát a pályán, mint pl JDS-t.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.12.26. 19:59:02

Nem hinném hogy ilyen feltörekvő tehetségek helyett egy zsákbamacskát választana Pep. Sőt, ha elmegy akkor még többet fognak játszani a B csapat tagjai és majd év végéig kiderül hogy ki a legmegfelelőbb arra hogy a felnőtt csapat tagja legyen.
Szóval szerintem nem kell ilyenek miatt aggódni Zola.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.12.26. 19:52:21

zola8787 írta:remek. Hozzanak a helyére valami hasonló embert, aki 1 hónap múlva nyilatkozik majd, hogy Pep nem számít rá, mert nem játszatja...
pl. Mascherano? Ő is mindennap sír, hogy nem játszik, pedig a világ legjobbja a posztján. De minden bizonnyal Romeu vagy JdS is több játéklehetőséget akarna majd, ha megkapnák Keita pozícióját.

Be kell látnunk, hogy az utóbbi időben Fabregas és Thiago miatt már csak vkp-ként számolunk vele, ott is Busquets és Masch mögött 3. ember. 2010-ben még Bl-elődöntőben meg Clasico-n volt kezdő, most szerepeltetése már annyira kevésszer és jelentéktelen meccseken történik, hogy simán tarthatunk helyette egy feltörekvő tehetséget.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.12.26. 19:47:50

socio66 írta:ő az egyetlen az utóbbi három és fél évben,akivel a sikerek ellenére sem tudtam megbarátkozni.
bárhogy figyelem-bár nem vagyok szakértő-,nem látom hogy mit ad ő a pályán a csapatnak,a támadásainkhoz nincs elég esze és technikája, a védekezése pedig gyakran töketlen,csak szaladgál a labda után.
amit tud az az,hogy tisztában van a képességeivel,és pontosan annyit vállal, amennyire képes,csak ugye ez nála lekorlátozódik abban,hogy mindig a legegyszerűbb megoldást választja.
valaki ezt stabilitásnak hívja,én inkább alibinek. persze ezt a képességeire vonatkoztatva,nem a mentalitására.
Ugyan így vagyok ezzel én is. Volt meccs, amikor direkt figyeltem amikor beállt, hogy mégis mi az a hatalmas érték, amiről Pep állandóan beszél. Próbáltam rájönni, hogy miért olyan rohadt értékes és hasznos játékosa Ő ennek a csapatnak, de én eddig csak annyit láttam tőle, amit leírtál: alibizést...megkapja, passzol tovább a hozzá legközelebb álló üres emberhez. Védekezésben sem látom, hogy olyan óriási mezőnymunkát végezne.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.12.26. 19:18:30

socio66 írta:ő az egyetlen az utóbbi három és fél évben,akivel a sikerek ellenére sem tudtam megbarátkozni.
bárhogy figyelem-bár nem vagyok szakértő-,nem látom hogy mit ad ő a pályán a csapatnak,a támadásainkhoz nincs elég esze és technikája, a védekezése pedig gyakran töketlen,csak szaladgál a labda után.
amit tud az az,hogy tisztában van a képességeivel,és pontosan annyit vállal, amennyire képes,csak ugye ez nála lekorlátozódik abban,hogy mindig a legegyszerűbb megoldást választja.
valaki ezt stabilitásnak hívja,én inkább alibinek. persze ezt a képességeire vonatkoztatva,nem a mentalitására.
Én is így vagyok vele.
Szimpatikus alak, tényleg nem lehet belekötni. Ami tőle kitelik azt megteszi, de a játéka tiszta alibi. Passzolni 5 méternél messzebbre nem nagyon mer, se nem gyors, se nem túl technikás. Azonban eddig kiegészítőembernek tökéletes volt. Csak tavalyhoz képest most van egy Thiago és egy Fabregás is, mindkettő sokkal jobb játékos, mint a mali. Már a kora is ott van, h ha még akar egy viszonylag nagyobb csapatba játszani, akkor mennie kell.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
socio66

2011.12.26. 19:00:43

ő az egyetlen az utóbbi három és fél évben,akivel a sikerek ellenére sem tudtam megbarátkozni.
bárhogy figyelem-bár nem vagyok szakértő-,nem látom hogy mit ad ő a pályán a csapatnak,a támadásainkhoz nincs elég esze és technikája, a védekezése pedig gyakran töketlen,csak szaladgál a labda után.
amit tud az az,hogy tisztában van a képességeivel,és pontosan annyit vállal, amennyire képes,csak ugye ez nála lekorlátozódik abban,hogy mindig a legegyszerűbb megoldást választja.
valaki ezt stabilitásnak hívja,én inkább alibinek. persze ezt a képességeire vonatkoztatva,nem a mentalitására.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2011.12.26. 18:54:11

remek. Hozzanak a helyére valami hasonló embert, aki 1 hónap múlva nyilatkozik majd, hogy Pep nem számít rá, mert nem játszatja... Keita egyszer se szólt oda, hogy ajj játszass már mester. Tudja hol a helye és tökéletesen megcsinálja azt amit kell neki
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.12.26. 18:50:50

A címről egyből az ominózus kép jutott eszembe Zlatanról és Piquéről. Úgy néz ki a svéd élen jár férfiak elcsábításában. :D
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.12.26. 18:47:23

Ha nem Romeu jön a helyére, akkor baromira nem tetszik a dolog.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.12.26. 18:42:19

Remélem néma kacsa és nem hápog :D Bárcsak elmenne :D
Avatar
Sztilo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2009.05.18. 21:49:05
Tartózkodási hely: Pápa

2011.12.26. 18:40:26

Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.12.23. 13:36:49

messideco írta:Hm.
Azért szerintem kár, hogy távozik. Kell a csapatnak egy ilyen csendes harcos. Se bírálója se pártolója nem vagyok Keitának, de szimpatikus a gyerek mindenesetre.
azért a gyerektől már messze van. :P
de mindenesetre én is azt mondom, h inkább maradjon, mint menjen.

viszont ha mégis megy, jó helye lesz a milanban. :D
fiatalítanak a csapaton. :)
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.12.23. 13:34:22

Hm.
Azért szerintem kár, hogy távozik. Kell a csapatnak egy ilyen csendes harcos. Se bírálója se pártolója nem vagyok Keitának, de szimpatikus a gyerek mindenesetre.
"And my heart will leave you never."
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.12.23. 12:40:39

Keita júniusig még biztosan a Barca játékosa! És ennyi a lényeg! :) Ráérünk majd júniusban boncolgatni a témát, szerintem ez még egyáltalán nem biztos!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.12.22. 22:45:52

Túl nagy tragédia nem történik ha megy, igazán jó teljesítményt vkpként csak a 3-4-3 hozott mikor volt előtte 3kreatívkp. Egyébként elég sormunkás.
Nem pofázott, játszott ha kellet ilyen embereket bírom főleg egy Hleb,Eto,Ibra,Milito után.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.12.22. 21:32:38

Azért várjuk ki a dolog végét, eléggé a semmiből jött ez. :D Meg se lepne, ha mindenki cáfolná ezt. Csak gondoltam megosztom, Sporton főcímként hozták.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.12.22. 21:31:26

az biztos h a milan középpályájára ráfér egy frissítés, nagyon sok az "öreg". gattuso, seedorf, ambrosini, van bommel 34-35 év körül vannak... ehhez képest keita a maga 31 évével tininek számít. :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.12.22. 21:06:54

nekem semmi problémám nincs vele.

maradjon, de nem nagy gond szerintem, ha megy. :)
Lezárt