David Villa

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.04.21. 00:51:18

Fecooo írta:nettó emberhátrány...

az volt a "csúcs", amikor szerelte Iniestát a 16-oson belül... mást nem írok, mert csúnya lenne...
Adom Fecó!Meccsek óta csak van a pályán,de minek???A neve miatt?!
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.04.21. 00:49:11

nettó emberhátrány...

az volt a "csúcs", amikor szerelte Iniestát a 16-oson belül... mást nem írok, mert csúnya lenne...
Krisztian91
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2008.03.23. 19:02:00
Kapcsolat:

2011.04.18. 12:29:32

Addig nem kell húzogatni a bajszát, amíg a rossz formája nem válik a csapat kárára. Szerdától ebből már akár probléma is lehet.

Ha jól tudom Valenciába lesz a kupadöntő...Az neki hazai pálya. :D
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2011.04.18. 12:14:55

nem azért de szerintem tavasszal egy szikrát nem jobb mint Zlatan volt tavaly ..


Még csak nem is az hogy kihagyja a helyzeteit, de még csak nem is veszélyes egyáltalán, ultragyenge lövések, rossz labda átvételek , egy embert nem képes megverni egy az egyben, ha meglövi elszáll...

Ki ne találjuk már hogy a tárgyalás.. 1 hónapja volt megnyert kész vége, túl kell rajta lépnie..

Vagy kapja össze magát(ha úgyis az az ő híre hogy a nagy meccsekre így úgy szívja magát) vagy Afellayt a kezdőbe..
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.04.17. 12:24:43

Sanama írta:
Ronaldinho&Barca írta:Kb. úgy játszik, mint a vébé utolsó meccsein anno, rettentően fáradt, mentálisan főleg ahogy láttam.

Tegnap az utolsó pillanatokban leveszi azt a labdát.. a meccs embere lehetett volna, de nem vette le.. ez is egyfajta fáradtság.

szerk.: Az is plusz probléma, hogy nincs egy igazi cseréje, így rettentően sok az elvárás tőle, plusz munka. De hát egy világklasszis támadó ilyen, meg kell oldania valahogy.
Bojan egész évben bevethető volt,csak Pep sosem használta ki.
Messi is fáradt,őt sem pihentette sosem,de azért egy labdát akkor is illik levenni,ha álmából keltik fel.
igen.. de érdemes megnézni hogy Messi hogyan pihena meccseken szakaszosan.. simán pihen egy meccsen 20-25 percet... Villa gyenge fejben ez tuti.... szerintem valami kikapcsolódás kéne a fiuknak... egy nap kirándulás a kékestetőn :D Meglátjuk mi lessz a köv hetekben...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.17. 11:55:49

Csak mellesleg jegyezném meg, hogy a keretben rajta kívül van még néhány világbajnok, akiknek minden meccsen nagyobb a fizikai terhelésük, sokkal többet futnak és sokkal többet vannak játékban. Gyakorlatilag mindenki ilyen, nem csak Busquetsék, Puyolék is. Puyol és Xavi még idősebbek is.
Ha fáradt, akkor mentálisan, és ez pedig egyedül az ő gyengesége.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.04.17. 11:21:02

Valóban nullával egyenlő teljesítményt nyújtott tegnap, de ezen a sörmeccsen senki nem hajtotta ki magát, nem is csodálom. Bele fog lendülni Villa előbb vagy utóbb, ebben biztos vagyok.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.04.17. 09:55:05

Ronaldinho&Barca írta:Kb. úgy játszik, mint a vébé utolsó meccsein anno, rettentően fáradt, mentálisan főleg ahogy láttam.

Tegnap az utolsó pillanatokban leveszi azt a labdát.. a meccs embere lehetett volna, de nem vette le.. ez is egyfajta fáradtság.

szerk.: Az is plusz probléma, hogy nincs egy igazi cseréje, így rettentően sok az elvárás tőle, plusz munka. De hát egy világklasszis támadó ilyen, meg kell oldania valahogy.
Bojan egész évben bevethető volt,csak Pep sosem használta ki.
Messi is fáradt,őt sem pihentette sosem,de azért egy labdát akkor is illik levenni,ha álmából keltik fel.
Avatar
bouba
Capitá del Barça
Hozzászólások: 968
Csatlakozott: 2007.02.04. 11:19:25

2011.04.17. 09:52:43

40 milliót fizettek érte + évi X milliós eurós fizetésért nem fogadom el azt a választ ,hogy ilyen fáradt meg olyan fáradt...azért kap milliókat hogy minden meccsen jól játszon (ugyanez a véleményem a többi játékosról is)
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2011.04.17. 07:54:31

Kb. úgy játszik, mint a vébé utolsó meccsein anno, rettentően fáradt, mentálisan főleg ahogy láttam.

Tegnap az utolsó pillanatokban leveszi azt a labdát.. a meccs embere lehetett volna, de nem vette le.. ez is egyfajta fáradtság.

szerk.: Az is plusz probléma, hogy nincs egy igazi cseréje, így rettentően sok az elvárás tőle, plusz munka. De hát egy világklasszis támadó ilyen, meg kell oldania valahogy.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2011.04.17. 07:36:10

Nem tudom mi a gondja, de sokszor a kapuralövései olyanok, mint a hazaadások. Ez nem attol függ, hogy a posztja hol van. Ennyit Ibra is ért pedig kiutáltuk. Egyik sem jó. Pedró sem szerez golokat és igy egyben ez
már sok. A csatárhármasnak nincs megfelelő tartaléka sem, bár középső védőben ugyanez a helyzet. Rutinos játékos Villa, de ha igy folytatja pihentetni kell.
Fecó
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.04.17. 01:13:01

Sokat melózik, nincs szerencséje, sem önbizalma.

Nem is zavar, láthattuk mikor a Sevilla ellen meglőtte a csodagólját mit produkált. De a lényeg hogy a játékban válassza a legjobb megoldást illetve törekedjen rá!

Amikor ment neki, szuper volt, sarkalt, lőtt, cselezett. De ma a játékban is gyengébb volt, helyzeteknél meg a lehető legrosszabbat választotta. Nem lett volna baj, csak az a baj hogy jelenleg nem érez rá az ütemre, mikor engedhet meg magának még egy érintést, cselt, mikor lőjje el egyből.

Viszont csak és kizárólag egy gól kell hozzá..
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2011.04.17. 00:59:47

Ha azt nézzük kiharcolt két tizit is. :D (sajnos egyiket nem adták meg) A helyzeteit sajnos rendre elpuskázza és bosszantó,h nem tud egy labdát levenni.

Mennybe mehettél volna ma Dávid...

De majd mennybe megy a kupadöntőben. :) Rúg egy győztes gólt meg az idegenbeli Bl meccsen is betalál(nagyon fontos gól lesz) és mindenki el fog neki felejteni mindent. :)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
barcadv7
Barça B
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2011.01.13. 15:45:09

2011.04.17. 00:45:58

Egyébként valóban érdekes lehet ami a háttérben megy. Az öltözőben, edzésen... nem tudhatjuk hogy Pep mit akar egy játékostól. Én türelmes vagyok és nem fogok azért leírni egy játékost mert hullámvölgye van. Amikor zsinórba rúgta a gólokat akkor ment a nyálcsorgatás. Én is jobb szeretem ha sorra rúgja a gólokat. De az a nyomás ami rajta van az elég nagy lehet. Főleg most. Még szerencse hogy az a közeg ami körbeveszi bíztatja.
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2011.04.17. 00:45:33

Jajj, Barca drukker vagyok, ha kinyitnátok a szemetek!
Avatar
N7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2011.01.22. 23:14:56
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.04.17. 00:38:00

Kedves jelwaz!
Nem tartom annyira jónak,hogy ide írsz és leoltassz minket!
DEE egyet kell,hogy értsek veled,mert nagyon rossz,hogy Villát szapuljuk,holott Messinek is voltak holtpontjai,Ini sem volt ma sehol!Nyároon a világon kb.mindenhol tárt karokkal várták volna Villat és végül hozzánkjött!
Akkor itt mindenki megváltóként tekintett rá,most pediig...
Én is szapultam,de nekünk fogalmunk sincs arról,hogy mi van a háttérben,hogy mi van a magánéletében vagy,hogy Pep mit mondott neki..jó nyílván nem azt,hogy mostantól ne rúgj gólokat...
LaPulga
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2010.02.02. 20:44:00
Tartózkodási hely: Catalunya

2011.04.17. 00:37:42

jelwaz írta:Szánalmas a Barca szurkolótábor. Mondom ezt úgy, hogy sose kívántam, hogy Villa Barca játékos legyen. Elszállt veletek a ló, kapjatok már észhez. Nem csak Villát kellene megtalálni. Hogy lehet így játszani egy mérkőzésen?! A csapat összes tagja értékelhetetlen volt, de már nem bírtátok ki, hogy ne fossatok a szátokkal! Muszáj mindig megtalálni valakit...
Ember ha nem tetszik amiket itt olvasol akkor ne kattanj ide... van úgy tudom egy neked szánt oldal ahol kiélheted magad... a szánalmas jelződhöz inkább nem fűzök semmit... ha azért jöttél hogy fikázd a népet akkor az értelmi szinted is kiütközött most.... nincs teljesen egyforma vélemény ezt jól tudhatnád... Pepe-t mindenki elakarta küldeni most meg kis jóindulattal hőst fogtok faragni belőle!!! Nem pont nektek kellene ilyen témában megszólalni.... :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LaPulga 2011.04.17. 00:39:00-kor.
Avatar
EszteR#7
Barça B
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2011.01.06. 11:58:42

2011.04.17. 00:37:19

TT írta:Ha kell pörögni, akkor kell. Ha nem, nem. Ma nem kellett. Felesleges állandóan mindenkit kritizálni. Emberek, elfáradnak és ezt tudják ők is. A mai meccsen IS megtudtuk volna keményen pumpálni a Madridot, de kérdem én: minek? Eljön annak az ideje a következő meccseken.
így van... a következő mérkőzések is döntőek lesznek SŐT nagyobb súlyuk lesz , mint ennek.

ha valaki nem talál be akkor az már teljesen rossz.. egyébként David is lőhette volna ma a büntetőt.
Visca Barca :) / " "Emlékszel az összes gólodra?
Igen, ha adsz nekem egy darab papírt és egy tollat, na meg némi időt a gondolkozásra, képes vagyok leírni mindet. Minden egyes találatot, amit életemben szereztem. " - David Villa
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2011.04.17. 00:32:26

Ha kell pörögni, akkor kell. Ha nem, nem. Ma nem kellett. Felesleges állandóan mindenkit kritizálni. Emberek, elfáradnak és ezt tudják ők is. A mai meccsen IS megtudtuk volna keményen pumpálni a Madridot, de kérdem én: minek? Eljön annak az ideje a következő meccseken.
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2011.04.17. 00:28:48

Szánalmas a Barca szurkolótábor. Mondom ezt úgy, hogy sose kívántam, hogy Villa Barca játékos legyen. Elszállt veletek a ló, kapjatok már észhez. Nem csak Villát kellene megtalálni. Hogy lehet így játszani egy mérkőzésen?! A csapat összes tagja értékelhetetlen volt, de már nem bírtátok ki, hogy ne fossatok a szátokkal! Muszáj mindig megtalálni valakit...
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2011.04.17. 00:28:11

Szánalmas a Barca szurkolótábor. Mondom ezt úgy, hogy sose kívántam, hogy Villa Barca játékos legyen. Elszállt veletek a ló, kapjatok már észhez. Nem csak Villát kellene megtalálni. Hogy lehet így játszani egy mérkőzésen?! A csapat összes tagja értékelhetetlen volt, de már nem bírtátok ki, hogy ne fossatok a szátokkal! Muszáj mindig megtalálni valakit...
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.04.17. 00:26:14

Egyértelmű,h fáradt lehet. Ősszel láthattátok, hogy mennyivel lazábban megoldotta ezeket a szitukat,és el is döntött pár meccset, többek között a klasszikuson is remekelt.

Ma is eldönthette volna, ezúttal gyengébb formában van.

Szerintem a statok első évhez viszonyítva, nem rosszak. Persze jobban örülnék ha a legfontosabb időszakban, jobb formában lenne, rá fog férni a nyári pihenő.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.17. 00:25:20

barcadv7 írta:Nem csak Villának voltak kihagyott helyzetei, a tizenegyet ő hozta össze és ő is sokat mozgott. Jópárszor felrúgták..... és mégis mikor pihent utoljára? Érdekes visszatér a Spanyol válogatottba rögtön rúgja a gólokat. De tényleg mondjátok már meg kit hoznátok a helyére ha ilyen okosak vagytok?
Senkit. Villa a legjobb ide, ezt állítom. Az is igaz, h. nem nagyon pihent, kellene neki pár meccsnyi szünet, de most még nem fér bele. Viszont abban biztos vagyok, hogy ha betalálna, visszazökkenne a helyes kerékvágásba. És jönni is fog az a gól hamarosan...
Rivaldo-A Legnagyobb.
LaPulga
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2010.02.02. 20:44:00
Tartózkodási hely: Catalunya

2011.04.17. 00:20:13

Iniesta_1986 írta:
gergo9 írta:
Sanama írta: Eto"o is ritka gyenge volt :)
Ez még iróniának is elmenne ha nem hasonló tavaszt hozott volna össze utolsó évében. Viszont centerként .
Nem védeni akarom mert ez nevetséges amit művel és nem nagyon akarom látni bajnokin már hagy fújja ki magát.
Én is a fizikai dolgokra vezetném vissza hogy ilyen hosszú hullámvölgyben van.
Majd jövőre ez kialakulhat.
Azért David Villa és Samuel Eto'o barcelonai teljesítményét semmilyen kontextusban se emlegessük egy lapon. Egyelőre fényévekre van a kamerunitól. Bármiféle összehasonlítás blaszfémiával ér fel. :evil:
Ez így igaz és ami plusz az az hogy Villa egy éve van nálunk Eto'o meg nem egy évet töltött el a Barcelona-ban!!! Am. meg Hála a jó Istennek hogy nem mi ülünk az átigazolásért felelős székekben :D
Avatar
barcadv7
Barça B
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2011.01.13. 15:45:09

2011.04.17. 00:19:49

Nem csak Villának voltak kihagyott helyzetei, a tizenegyet ő hozta össze és ő is sokat mozgott. Jópárszor felrúgták..... és mégis mikor pihent utoljára? Érdekes visszatér a Spanyol válogatottba rögtön rúgja a gólokat. De tényleg mondjátok már meg kit hoznátok a helyére ha ilyen okosak vagytok?
Lezárt