Cesc Fábregas

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.06.13. 00:29:44

Igazából mindent leírtatok már előttem, az alacsony árat, gyengülünk vele stb.

Én csak annyit tennék, hozzá, hogy nagyon rossz lesz látni Chelsea mezben. 3 éve mikor idejött akkor vettem egy Fabregasos mezt. Igazából mielőtt megvettem nem tudtam, eldönteni, hogy Iniestásat vagy Fabregasosat vegyek. Akkor azért választottam Cesc-t mert úgy gondoltam, hogy ő lesz a középpálya motorja hosszú-hosszú évekig. De utána végig bennem volt az érzés, hogy lehet Ini-set kellett volna, mert mégis csak Don Andresről van szó.
Szóval olyan volt az ő ittléte mint az én mez választásom. Megvettük, de igazából nem tudtunk, hogy jó döntés volt-e és nem tudtunk vele mit kezdeni...és továbbadtunk rajta, illetve az én esetemben a szekrényben fog állni...Fájó szívvel.

Adios Cesc.
Avatar
sopisz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010.07.05. 01:07:02

2014.06.13. 00:09:37

Benne meglehet a "barca szív"( az akadémia se elég ehhez úgy tünik) ...mindenki várta vissza és hiába a kifütyülés és a kritikák de elmenni mou csapatába..aki igazán Barcelona játékosnak érzi magát nem tett volna így.
"Absque pugna non est victoria"
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.06.12. 23:01:20

messideco írta:SZLAMB
Na!!!! Így kell ezt. =D>
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.06.12. 23:00:21

SZLAMB
"And my heart will leave you never."
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1320
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2014.06.12. 21:41:25

Leon írta:...jön egy fele annyiba kerülő Rakitic...
Ez 50-25-nél kb elfogadható is lenne (gazdaságilag), de 33-15-nél, pláne h inkább 20 lesz a horvát ára a hírek szerint.
Egyébként meg a legszomorúbb tényleg az az egészben, h így véglegesen bizonyossá vált, h nagy hiba volt Thiagot elherdálni. Anno én is eleve a visszahozatala ellen voltam Thiago miatt, így most pláne nagy keserűség van bennem.
Ha szétnézek a piacon, két játékost tudok elképzelni a kp-ra attól függően, h milyen irányban változik a taktika: Thiagot vagy Yayát. :roll:
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2014.06.12. 21:32:38

DE miért????
Nem hiszem, el hogy az, hogy ő nem tudta magából kihozni a maximumat az csakis az edző hibája lett volna. Arsenalban cséká volt, és benne volt a Top3 irányítóban. Hihetetlen, hogy sorban vesztegetjük el a legjobbjainkat! Thiagoval fantasztikus párost alkothattak volna, erre jövőre is nézhetem a 35 éves Xavit a kezdőben!
Hihetetlen....
No comment....
Ezt nálam csak egy Koke-val és/vagy Reus-sal, tudja kijavítani a Zubi csapata, mert ez így katasztrófa. :(
Hihetetlen, hogy ilyet mondok, de miatta és Torres miatt szurkolni fogok a Chelsea-nek... :(
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.06.12. 21:30:41

Nagyot hibázott a vezetőség!
Nem most, hanem amikor leigazolták. Nem találta meg egy edző sem igazán a helyét.

Nagyon jó játékos, de nálunk nem tudta befutni azt, amire tehetsége alapján képes lenne.
Nekem az is mérvadó, hogy Pep is meg akart szabadulni tőle. Nem lehetett véletlen.
Nem valós értéken van eladva, de legalább nem buktunk rajta, ez is nagy szó a sok elbaltázott igazolás után.
Sok sikert neki a Chelsea csapatában, maradt benne bőven játék.

Felesleges keseregni az eligazolásán, elment már innen egy Luis Figo, Ronaldinho, mégis túléltük.

Nekem tetszik LE előzetes tervei (például a feleslegek eltakarítása ), remélem amit nyilatkozott, hogy leül Xavival a Vb után azt fogja tartalmazni, hogy fokozatosan visszaveszik a játékidejét. Az ő ideje is lejár lassan.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.06.12. 21:11:15

Gondoltam,hogy olyan hangulat lesz itt mintha a Messi-Ini-Alba hármast adtuk volna el egyszerre.
:mrgreen:
Fabregast most kellet eladni mert most volt utoljára lehetőség érte relative "jó" pénzt kapni.
Messinek meg a többeknek is voltak rossz hetei,főleg idén de Fabregasnak meg rossz hónapjai voltak amióta csak itt volt.A legkevésbé sem volt kiegyensúlyozott a teljesítménye.
Nem bánom,hogy lelépett főleg,hogy jön egy fele annyiba kerülő Rakitic,visszakerül Rafhina és 1-2éven belül jöhet Halilovic is. 8)
Amúgy is a kp-nk van a leginkább rendben,nem hinném,hogy pont az miatt kéne aggódni.
Kössz minden jót Cesc és viszlát! :)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.06.12. 21:03:15

Gareth Tello írta:- hosszadalmas hadjáratok után végre leigazoljuk Fabregast
- felkerül a B-ből az utóbbi évek egyik legtehetségesebb középpályása, Thiago
- egyikük félelmetesen hatékony az ellenfél kapuja előtt, mint befejezés, mint előkészítés terén,
- másikuknak pedig valami hihetetlen érzéke van ehhez a játékhoz, minden mozdulata élményszámba megy, ösztönből játszik, ahogy a legnagyobb zsenik
- nem kezdjük el beépíteni őket időben
- Thiago távozik, teljesen érthető okokból, mi pedig nem ragaszkodunk a maradásához, és nem játszatjuk eleget, így nevetséges összegért vált klubot
- a nagy duónak, amely még jó pár évig uralhatta volna a középpályát (Iniestával karöltve), már csak egy tagja marad nálunk
- viszont nem becsüljük meg őt sem, nem kapja meg a karmesteri pálcát, amely már kijárna neki
- és a "nagyszabású vérfrissítés, átalakítás" című műveletnek ő esik áldozatul, belőle akarunk pénzt csinálni, hogy aztán egy olyan játékossal pótoljuk, aki nem rossz ugyan, de egyszerűen nem az a kaliber, mint ő
- ráadásul nem is normális összegért adjuk el, hanem (a játékos minőségét, a posztján játszó klasszis játékosok ritkaságát, és a mai piac árait figyelembe véve) bagóért

Összefoglalva: két év alatt elherdáltuk Thiagót és Fabregast. Maradt helyettük...
- a 64 éves Xavi - a világért sem szeretném lebecsülni, nagyon tisztelem és csodálom, elmondhatatlanul hálás vagyok azért, amit a klubért tett, de már nem tudja azt a szintet hozni, mint korábban, már rég túl van a zeniten, és már sokkal inkább csereként kellene számítani rá, mint alapemberként
- Sergi Roberto - kezdetben nagyon bíztam a srácban, ígéretesnek tűnt, de aztán folyamatosan gyenge teljesítményt nyújtott, bátortalannak tűnt, szürkén játszott, egy-két villanástól eltekintve, nem hiszem, hogy van benne annyi, hogy hosszabb távon is a nagycsapat értékes tagja legyen
- Rakitic - nagyszerű szezonja volt idén, azonban nekem kicsit túlértékelt futballistának tűnik, és nem gondolom, hogy képes lesz azt a szintet hozni itt, amit Fabregas, de ne legyen igazam
- Iniesta - a zseniális Don Andrés, akitől így még többre lesz majd szükség jövőre, vele tökéletesen elégedett vagyok, az egyik legjobb játékos, akit valaha játszani láttam, ki kell élvezni a visszavonulásáig hátralévő pár évet
- Rafinha - az egyik utolsó reménysugár, a másik Alcántara, nem akkora zseni, de szorgalmasabb, alázatosabb, nagyon szurkolok neki

Szóval ezt elszabtuk. Nem kicsit, nagyon. Már egy ideje elég rossz irányba haladnak a dolgok Barcelonában, és most még mélyebbre süllyedhetünk Fabregas eladásával. Eközben a Real pedig szépen lassan erősödik, sok év szerencsétlenkedés után végre értelmes játékosokat igazolnak, normális edzőjük van, idén sokat fejlődtek, és ez a folyamat még korántsem ért véget. Ha nagyon pesszimista látószögből nézem a dolgokat (márpedig a maiak után sajnos ez a helyzet), akkor azt mondom, hogy simán lehet, hogy most egy pár éves Madrid-dominancia következik Spanyolországban. (Európa más, ott ki tudja, mi lesz, én nem írnám le a Pep-féle Bayernt sem még, de ez itt már off.)

Adiós, Cesc. Köszönünk mindent, és sok sikert Londonban. :( :)

Xavi véleményvezér, nem képes csereembernek lenni.
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.06.12. 21:01:14

http://www.insidespanishfootball.com/11 ... affection/
Most találtam így vb beharangozó alatt böngészve a netet.
Szerintem az is közrejátszott Fabregas vegyes szereplésében, h Angliában lett prófi és nehéz volt váltania angolról spanyol stílusra.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.06.12. 20:42:29

- hosszadalmas hadjáratok után végre leigazoljuk Fabregast
- felkerül a B-ből az utóbbi évek egyik legtehetségesebb középpályása, Thiago
- egyikük félelmetesen hatékony az ellenfél kapuja előtt, mind befejezés, mind előkészítés terén,
- másikuknak pedig valami hihetetlen érzéke van ehhez a játékhoz, minden mozdulata élményszámba megy, ösztönből játszik, ahogy a legnagyobb zsenik
- nem kezdjük el beépíteni őket időben
- Thiago távozik, teljesen érthető okokból, mi pedig nem ragaszkodunk a maradásához, és nem játszatjuk eleget, így nevetséges összegért vált klubot
- a nagy duónak, amely még jó pár évig uralhatta volna a középpályát (Iniestával karöltve), már csak egy tagja marad nálunk
- viszont nem becsüljük meg őt sem, nem kapja meg a karmesteri pálcát, amely már kijárna neki
- és a "nagyszabású vérfrissítés, átalakítás" című műveletnek ő esik áldozatul, belőle akarunk pénzt csinálni, hogy aztán egy olyan játékossal pótoljuk, aki nem rossz ugyan, de egyszerűen nem az a kaliber, mint ő
- ráadásul nem is normális összegért adjuk el, hanem (a játékos minőségét, a posztján játszó klasszis játékosok ritkaságát, és a mai piac árait figyelembe véve) bagóért

Összefoglalva: két év alatt elherdáltuk Thiagót és Fabregast. Maradt helyettük...
- a 64 éves Xavi - a világért sem szeretném lebecsülni, nagyon tisztelem és csodálom, elmondhatatlanul hálás vagyok azért, amit a klubért tett, de már nem tudja azt a szintet hozni, mint korábban, már rég túl van a zeniten, és már sokkal inkább csereként kellene számítani rá, mint alapemberként
- Sergi Roberto - kezdetben nagyon bíztam a srácban, ígéretesnek tűnt, de aztán folyamatosan gyenge teljesítményt nyújtott, bátortalannak tűnt, szürkén játszott, egy-két villanástól eltekintve, nem hiszem, hogy van benne annyi, hogy hosszabb távon is a nagycsapat értékes tagja legyen
- Rakitic - nagyszerű szezonja volt idén, azonban nekem kicsit túlértékelt futballistának tűnik, és nem gondolom, hogy képes lesz azt a szintet hozni itt, amit Fabregas, de ne legyen igazam
- Iniesta - a zseniális Don Andrés, akitől így még többre lesz majd szükség jövőre, vele tökéletesen elégedett vagyok, az egyik legjobb játékos, akit valaha játszani láttam, ki kell élvezni a visszavonulásáig hátralévő pár évet
- Rafinha - az egyik utolsó reménysugár, a másik Alcántara, nem akkora zseni, de szorgalmasabb, alázatosabb, nagyon szurkolok neki

Szóval ezt elszabtuk. Nem kicsit, nagyon. Már egy ideje elég rossz irányba haladnak a dolgok Barcelonában, és most még mélyebbre süllyedhetünk Fabregas eladásával. Eközben a Real pedig szépen lassan erősödik, sok év szerencsétlenkedés után végre értelmes játékosokat igazolnak, normális edzőjük van, idén sokat fejlődtek, és ez a folyamat még korántsem ért véget. Ha nagyon pesszimista látószögből nézem a dolgokat (márpedig a maiak után sajnos ez a helyzet), akkor azt mondom, hogy simán lehet, hogy most egy pár éves Madrid-dominancia következik Spanyolországban. (Európa más, ott ki tudja, mi lesz, én nem írnám le a Pep-féle Bayernt sem még, de ez itt már off.)

Adiós, Cesc. Köszönünk mindent, és sok sikert Londonban. :( :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gareth Tello 2014.06.13. 00:18:43-kor.
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1320
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2014.06.12. 20:40:45

Egyébként a főoldali hírrel ellentétben se a Chelsea, se a Barca nem jelentette be hivatalosan, h 33+3 M€-ért ment. De mivel kb mindenhol ezt olvasni, így jó eséllyel igaz.
Márpedig ha igaz, akkor nem eltúlzott valóban hűtlen kezelést emlegetni, mint ahogy azt valaki a fórumról nagyon frappánsan megfogalmazta. Merthogy akármennyire is ellentmondásos az itt töltött 3 évének a megítélése, h nem vesztett az értékéből (főleg, h még csak most lép majd a legjobb focista korba), az tuti.
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.06.12. 20:20:38

már nem egy ember írta, hogy miért a Chelseahez ment...

az egyértelmű volt, hogy PL-t akar...

1.Arsenal: nem akarták visszavásárolni, amit nem is csodálok, van ott elég ember a KPra
2.Liverpool: ok, volt egy jó évük, de kétlem, hogy ez hosszabb távon is bírnák tartani, főleg mert az is benne van, hogy elmegy Suarez, bár jelenleg nem látok rá sok esélyt... aztán cáfoljanak rám, de én tuti nem mentem volna oda...
3.City: egyértelmű, hogy ez miért volt kilőve nála, elképzelni nem tudtam volna ott és semmivel nem lett volna jobb, mint a Chelsea és azért ott sincs nagyon hiány a posztján tudtommal.
4. Man. United: talán meg lesz nekik az EL zöld asztalnál, de ez még nem tuti, de amilyen káosz volt ott most én biztos nem igazoltam volna oda... és tuti nincs BL....
5. Chelsea: évek óta stabil csapat, jó körülmények, London, Lampard miatt megüresedő hely...
egyértelműen a Chelsea volt a legeslegjobb opció kérdés nélkül.
6. Spurs: :lol: :lol: :lol: :lol:
madridista
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.06.12. 20:18:22

Ha most leirnam, amit valojaban gondolok szerintem egesz eletre valo kitiltast kapnek a forumrol, igy megprobalom kulturaltan kifejezni a velemenyemet.

Ennyire egy toketlen vezetoseget, hihetetlen komolyan mondom. Nem is az a fo problemam, hogy eladtuk, de 33ert (+3)? Mikor Marquinhost akarjuk idehozni 40ert, meg Luizt 50ert vette meg a psg. Becsapva erzem magam, mert amit ez a vezetoseg muvel az mar kritikan aluli. Miert nem lehetett bevonni esetleg egy jatekost az uzletbe? (Ramires, Azpi, Courtois..vagy akarki)

Akkora luzerek vagyunk, majd egy Rakitic fogja potolni a Xavi-Fabre duot? Felreetes ne essek, semmi bajom a horvattal, de akkoris na..
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.06.12. 20:14:40

Hirtelen nem is tudom, hogy hogyan fogalmazzam meg a gondolataimat.

Mióta az eszemet tudom, hétről-hétre látom őt játszani és hozzá voltam szokva, hogy mindig a kedvenc csapataimban játszott. Szerintem nem hazudok, ha azt mondom, hogy ezen a fórumon én vagyok a legnagyobb rajongója.

Miután leigazoltuk őt, én nagyon sokat vártam tőle, de az Arsenal-os teljesítményéhez képest kisebb csalódás volt. Nem bíztak meg benne 100%-osan? Hamis 9-esként erőltették? Szerintem mindkettő közrejátszott abban, hogy nálunk nem mindig tudta kihozni magából a maximumot. Mondjuk azért megnéztem volna, hogy normális körülmények között mire lett volna képes...

Chelsea. Az az igazság, hogy valamiért nem tudok rá haragudni, amiért aláírt a Kékekhez. És nem lennék meglepődve, ha bebizonyítaná, hogy ő továbbra is Top3-as irányító.

Ja, ha Cazorla troll, akkor ráhúz egy Arsenal-mezt :mrgreen:

Cesc Fàbregas - Best Passes 2012-2014:
http://youtu.be/NEIMF1ZNA9Y" target="_blank

Cesc Fabregas Goals, Skills, Assists 2013/2014:
http://youtu.be/3C7BgitnWQw" target="_blank

U.i.: ez a 2010-es nyilatkozat valós vagy csak ilyen Troll Football-féle oldalakon van fent?

U.i.2: Iniesta, Xavi, Rakitic, Rafinha középpálya csodálatos lesz a következő szezonban.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2014.06.12. 19:59:58

Mielőtt visszatért, én abszolút nem tartozott a kedvenceim közé, elleneztem, mert számomra nem a gyönyörű passzai, góljai maradtak meg a csikó éveiből, hanem a balhéi a bírókkal, játékosokkal, alattomos szerelései és hisztijei miatt, mellette persze az utolsó 2 évében az Arsenalban kiválóra sikeredett, de akkor már a digi megvette a PL meccseket ezért kevésszer láthattam.
Aztán visszatért, jól játszott és a viselkedése is teljesen rendben volt. 3 év alatt volt sok jó meccse kezdőként, csereként egyaránt, amikor vitathatatlan volt a győzelemben való részvétele.
Igaz volt amikor hónapokra eltűnt, nem érezte a dolgokat, és ez a csapat kárára ment, persze nem őt okolom a vesztett pontokért, de ha jól játszik, a csapatnak is megy, mert a gépezet részévé vált azonnal ahogy visszatért.
Nem lehet tudni mi volt a kiváltó oka a távozásának, lehet az új edző kérésére, lehet mert Ő akart elmenni, mert Abramovics több zsozsót ad neki, Mourinho meg több lehetőséget, nem tudom. De amilyen nyomingerek a fejesek Barcelonában, azt is el tudom képzelni, pénzügyileg a váltás Rakiticre nagyon megérte nekik.

Csak annyit tudok mondani, hogy sajnálom hogy eligazol, megpróbálom nem megutálni amiért a Chelseabe, Mourinhohoz ment.. Szerencsére érkezik helyette Rakitic akiben megbízok, mást nem is nagyon tudtam volna elképzelni.
Kösz mindent vagy mi...
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2014.06.12. 19:54:54

http://youtu.be/u1yKoq0Xc50" target="_blank golhelyzetben elalszik Sanchez meg kapcsol és bekotorja!
Mehet nyugodtan lassu csiga :))) bontok mindjárt 1 pezsgőt :)
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.06.12. 19:38:40

Én örülök, hogy elment, mert nem itt volt a helye. Ő soha nem tudott volna azon a poszton világklasszis lenni, ahol Xavi játszik. Egyszerűen nem ez a posztja, ő sokkal támadóbb szellemű. Az, hogy ő lesz Xavi utódja, az egy utópisztikus kép a csapatról. Egyszerűen nem életszerű (sajnos), hogy mindig minden posztra van egy fiatalabb saját nevelésű játékos, így majd idővel csak elvétve kell igazolni... Xavi-Ini, Cesc-Ini, Cesc-Rafinha, és így tovább. Akik ilyen álomvilágban éltek, azok lassan felébredhetnek. Mindig is lesznek olyanok, akik nem képesek kivárni amíg az előttük levő kiöregszik, ahogy olyanok is, akik nem passzolnak a taktikába vagy nem oda passzolnak, ahová szánjuk őket. Ezt is meg kell érteni, az ilyen esetekben keresni kell mást, ha nem ifi játékost, akkor igazolni valakit.
És itt jön az ami miatt viszont szidható a vezetőség: nem igazolnak megfelelő helyettest, aki átveheti Xai-tól az irányítópálcát. Rakitic jó játékos, de közel sincs a klasszishoz és attól tartok, hogy ez itt hamar ki is fog derülni. Kellene/Kellett volna valaki, aki Cesc helyét átveheti a csapatban, aki jobban illik abba a pozícióba, ahová Cesc nem passzolt igazán. Így pedig jövőre sem fog semmit nyerni a csapat. :roll:
Annak viszont örülök, hogy Lucho talán felszámolja a csapatban a nagy baráti hangulatot a csapatban. Nem sütögetni meg nem szórakozni kell szezon közben, ahogy Cesc és még páran tették, hanem küzdeni. A szezon végén jöhet a szórakozás, addig nincs helye.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2014.06.12. 19:30:20

Komám, a szívem megszakad érted.
Mikor idejött úgy örültem, mint majom a farkának, és sokszor mutatta meg, hogy benne is megvan a zseni gén, de az istenért se akart kijönni neki itt a lépés.
Kíváncsi leszek mit tud mutatni majd Londonban.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2014.06.12. 19:03:35

azért a neymar transzferből még jól is kijöhetünk.:) nem egy nokedlit szereztünk meg a személyében. hogy ehhez ügyeskedni kellett engem annyira nem érdekel. a lényeg, hogy itt van.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.06.12. 19:00:03

Egyébként kíváncsi leszek majd a szurkolókra az Emiratesben. Szanaszét fogják kapni szerintem az Arsenal fanatikusok (ne legyen igazam).
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2014.06.12. 18:51:33

sajnos Fabregas átkerült ebbe a topicba...sajnálom, hogy elmegy, de nincs világvége. Örültem, hogy elhoztuk, és azt gondoltam innentől senki nem állíthat meg minket, de nem sikerült megtalálni a helyét a csapaton belül. ha már guardiola bicskája is beletört, akkor az utána következőktől sem számíthattunk jobbra.

Remélem a chelseaben színeiben megtalálja a számításait és újra a világ legjobbja lesz posztján. mondjuk nehéz elképzelni, hogy ugyan olyan örömmel emeli magasba a serlegeket, mint tette azt nálunk, vagy az arsenalban. Nem gondolom, hogy pusztán egy egyszerű zsoldos volna, aki oda megy ahol a legjobban megfizetik. remélem a szakmai kihívások, vagy a család miatt igazolt abba a gusztustalan csapatba...bocsi a ratyikékektől...
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.06.12. 18:46:15

az itt eltöltött évek alatt volt 10 jó meccse
:lol:
Istenem.
Máskor lássátok is a meccset, ne csak nézzétek.

Gondolom, akkor 10 meccsen ért el 42 gólt és 48 gólpasszt. :mrgreen: =D>
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.06.12. 18:36:06

Gratulálok a vezetőségnek. Sikerült elpazarolnunk egy nagy tehetséget... :(
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.12. 18:34:02

Hihetetlen, hogy pont a Chelseat választotta. Mondjukaz Arsenal elvileg nem is akart élni a visszavásárlási opcióval, de akkor is...Egy Mourinho-féle gárdában valahogy nem tudom képzelni és azt gondoltam, hogy ő is így van ezzel.

Korábban már leírtam a véleményemet az itt töltött időszakáról, egyáltalán nem mondható sikeresnek az ő mércéjével mérve és sosem tartozott a kedvenceim közé, de jelen helyzetben akkor is hiba volt elengedni.

A vezetőség pedig az árából majd vesz egy méreg drága második számú kapust és egy jóval gyengébb képességű Rakitićet. :roll:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Lezárt