Bajnoki Mérkőzések 09-10

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Bajnok lesz idén a Barcelona?

Igen, simán
126
20%
Igen, de nehezebben mint tavaly
448
72%
Nem, le fog csúszni a "trónról"
46
7%
 
Szavazatok száma: 620
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2010.05.16. 10:07:59

messiisten írta:Szerintem a legjobb ez lenne:
....................................Valdes..................................
.....D.Alves........Puyol...................Piqué.......Maxvel(Abidal).....

...............Busquets......Touré...........................


......Messi.............Pedro.....................Henry

........................Bojan(csak Ibrát ne)...................

(Henry-t mindenképp játszatnám h még egyszer utoljára bajnok legyen a barcával)

Maxvell biztos nem fog játszani mert eltiltott és sérült is! :wink: :wink:
Én meg remélem h Ibra játszani fog mert ahogy alakulnak a dolgok meglehet, neki is ez lesz az uccsó meccse sajna... :cry: :cry:
Kép
Avatar
messiisten
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009.08.28. 16:20:19
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.16. 10:04:26

Szerintem a legjobb ez lenne:
....................................Valdes..................................
.....D.Alves........Puyol...................Piqué.......Maxvel(Abidal).....

...............Busquets......Touré...........................


......Messi.............Pedro.....................Henry

........................Bojan(csak Ibrát ne)...................

(Henry-t mindenképp játszatnám h még egyszer utoljára bajnok legyen a barcával)
Avatar
messiisten
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009.08.28. 16:20:19
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.15. 14:14:12

Csak ne váltsanak mindenféle másodosztályú real nevezetű akármire(remélem kikap a real).Ez a Valladolid verhető igaz ők a benmaradásért küzdenek, de mi meg a bajnoki címért ezért remélem h gálameccset rendeznek a fiúk.







Ha valaki tudna nekem segíteni a netes fifában (lenne pár kérdésem) akoor légyszives írjon rám.
e-mail:yoda96@citromail.hu
MSN:yoda96@citromail.hu
Előre is köszönöm a segítséget (éehet h hülye kérdéseim is lesznek mert nem naon értek hozzá eddig PS-en játszotam vele, de játszani azért tudok :lol: :D :wink: )
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.05.13. 21:54:04

Barca_10 írta:A vasárnapi Barca-Valladolid és Malaga-Real meccs 18:45-től kezdődik,és a Sport TV ezt írja:Labdarúgás, Barcelona-Valladolid és Málaga-Real Madrid, spanyol bajnokság, 38. forduló (élő)
Ez úgy lesz,hogy adják a mi meccsünket és ha valami fejlemény van a Real meccsén átkapcsolnak oda?
Elvileg kapcsolgatnak majd a két meccs közt. :? Legalábbis a zuhanyhíradóban ma azt mondta a srác.
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.13. 21:49:55

LM10 írta:...
A Valladolid szerintem verhető szinte akármilyen felállásban. Ezért Én Henry-nak adnék lehetőséget búcsú meccse alkalmából: Keita helyére őt tenném és akár 4-3-3-ban játszatnám a fiúkat, akkor Messi a középpályás. Persze ezek az elnevezések elég pontatlanok és csak minimális különbség van 1-1 között. Csak a rajzokon néz ki jól. :)
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.05.13. 18:36:52

Na Xavi biztos eltiltott, hisz a fellebbezést újra elutasították...kihitte volna :roll:


-------------------V.V.--------------------

Alves---------Puyol------Piqué--------Abidal


--------------Busquets----Touré----------


----Pedro----------------Messi----------Keita--


-------------------------Bojan-------------------


Ezzel a 4-2-3-1-el nem látszana meg annyira, hogy csak labdaszerőink lesznek a középpályán.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2010.05.13. 18:13:07

A vasárnapi Barca-Valladolid és Malaga-Real meccs 18:45-től kezdődik,és a Sport TV ezt írja:Labdarúgás, Barcelona-Valladolid és Málaga-Real Madrid, spanyol bajnokság, 38. forduló (élő)
Ez úgy lesz,hogy adják a mi meccsünket és ha valami fejlemény van a Real meccsén átkapcsolnak oda?
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.12. 15:17:31

Nem a bírói ítéletekről van szó, hanem a fellebbezési bizottságról. De ezt az első mondatban egyértelművé tettem a részemről. Aki néhanapján szembekerül meccs utáni kommentemmel, azt tudja hogy a bírót a legritkább esetben hibáztatom, és akkor sem jövök ilyen összeesküvés elméletekkel.

szerintem nincs nagyon más csapat a ligában akinek megvan ehhez minden háttere, úgymint mentalitás, pénz, tekintély stb.

Nem nekünk vannak illúzióink. Jól tudhatnád hogy ez a világ így működik, tudod hogy egy állami beruházást az kap meg, aki a bizottsági tagoknak a legtöbbet juttatja. Nincs ez másképp itt se, hiszen ezzel nem lehet úgy lebukni ahogy a bírókkal például.
Rengeteg sok eset volt ebben az évben ahol teljesen igazságtalan lapokat nem töröltek el nekünk utólag, pedig ez a rendszer lényege. Ennyiről van szó. Sokat nem befolyásol, csak van és nagyonis reális lehet amit a hátteréről gondolunk.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
HAnonymus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1407
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:57:32

2010.05.12. 15:09:16

A kumma életbe, ne keltsétek már a hangulatot, úgy beszéltek mintha 1953ban dőlne el a bajnokság Magyarország és a Szovjetunió között. Kapott Xavi egy olyan sárgát, amit meg lehetett adni. Ha nem megy oda reklamálni, nem kapja. Akkor nem lenne most miről beszélni. 2 éve például adtak meg a madrid ellen is olyan gólt, ami nem esett le a gólvonal mögé, meg szerintem az ő meccsükön is fújnak 'mit is' ?. Ne legyenek már illúzióitok. Nyilván van manipuláció a bírószövetség felé, de azt hinni, hogy ezt csak a reál csinálja, és mi meg sem próbálkozunk vele, pont olyan, mint azt mondani, hogy egy olimpiai úszódöntőben mindenki doppingol, csak Cseh Laci nem, mert ő magyar.

Ütni kell a Valladolidot, könyörtelenül, akkor nincs miről beszélni. Ütni is fogjuk.

ELŐREEE! :twisted: :twisted: :twisted: :lol:
Avatar
istyke6
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.11.05. 18:50:57
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

2010.05.12. 15:06:35

Andris írta: -----Pedro---------------Messi-----------Bojan--------
Sztem inkabb:

-----Messi-------------Bojan-----------Pedro----------
I <3 FCB
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.12. 14:35:29

Nincs ezen semmi meglepő.
A madrid nem fizetheti a bírókat, mert az könnyen kiderül, hatalmas botrány lehet belőle, ésatöbbiésatöbbi.
DE, a mai világban nagyjából minden igy mükszik, ha pénzt kapnak, azt csinálják amit kell. egy testületet fizetni aminek nem igazán látványos és ráadásul valamelyest szubjektív a munkája, az már belefér.
És ezt pedig tudjuk jól, a madrid nagyjából mindenkori vezetőségének, de perezéknek végképp megvan ehhez a pénzük és a gátlástalanságuk.
Sokmindent nem befolyásolnak ezzel, de apróságokon is múlhat egy bajnokság, főleg ha ilyen szoros végig.

Azt gondolom ehhez nem kell különösebb paranoia vagy elfogultság vagy akármi, talán még a madridisták egy objektívabb része is nagyon elgondolkodtatónak tarthatja.

Nagy ügy, ettől még most bajnokok leszünk.
Mégpedig ezzel a csapattal kéne bajnoknak lenni:

-------------------------Valdes--------------------------
--Alves----------Piqué----------Puyol---------Abidal--
------------------------Busquets------------------------
-------------Touré--------------------Keita-------------
-----Pedro---------------Messi-----------Bojan--------

Ibra nem véletlen padozott, és most sem engedhetjük meg magunknak hogy rosszul és körülményesen játsszunk elől, ami pedig perpill a svéd egyenes következménye. Most nincs lehetőség itt jófejkedni vele, hogy utsó meccs had játsszon most, maximum 3-0 után lehet becserélni. Meg is tenném, akárcsak Militoval és Iniestával.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.12. 14:11:21

Valahogy éreztem, h nem fogadják el a fellebbezést... persze ha CR vagy egy Valladolid játékos lett volna, egyből törlik a sárgáit...-.-"
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2010.05.11. 14:15:06

Fecooo írta:Xavi nem játszhat eltiltás miatt....
OK, erről nem tudtam. Köszi az infót.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2010.05.11. 14:13:07

Fecooo írta:Herlius! kis különbség azért van... akkor nekünk a GK-ünk 19-cel jobb volt, sokkal több lőtt és kevesebb kapott gólunk volt és pontegyenlőség lett a végére... most mi viszont pontelőnnyel nyerHETünk és esélyes, h a gk-ünk ismét jobb lesz... szóval anno mi jobbak voltunk a szezon egészét tekintve, akkor kizárólag a klasszikuson múlt a bajnoki cím (meg a görény béta-katalánokon...), most meg azért nem lesz pontegyenlőség(durva lenne, ha a végén kijönne az egyenlőség...) , így sztem nem lehet összehasonlítani a két szezont...
Azért én nem mondanám, hogy csak a Klasszikuson múlt a dolog. Számszerűleg igen, de mutatott játékban és akarati tényezőkben már akkor is le voltunk maradva a Real-tól. Sokáig a mi kezünkben volt a sorsunk, de akkor is csak a hangzatos nyilatkozatok mentek, miközben a Real folyamatosan tüntette el a hátrányát. És még egy érdekes számadat abból a szezonból: a Sevilla elleni hazai győzelem volt a Barca számára a szezon egyetlen megnyert rangadója. Tény, hogy valamivel erősebb is volt akkoriban a spanyol bajnokság, de a Real ebben a tekintetben is lényegesen meggyőzőbb volt. És nem csak.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.05.11. 14:02:53

herlius írta:Én kizártnak tartom, hogy Iniesta pályára lépjen. Ha valakire, hát Pep-re egyáltalán nem jellemző, hogy egy nem teljesen egészséges játékost szerepeltessen, kockáztatva a még komolyabb sérülést. Másrészt viszont én mindenképpen a lehető legerősebb (egészséges!) kezdőre szavazok és szvsz Pep is így tesz majd. Ha csak kicsit is félválról venné a meccset és lazább kezdővel állna ki a csapat, az könnyen túlzott magabiztosságnak tűnhet, ami megbosszulhatja magát. Másrészt pedig, egy esetleges kudarccal óriási támadási felületet biztosítana a közvéleménynek. Xavi biztosan játszani fog, ebben egy pillanatig nem kételkedek. Az orvosok is engedik, ő pedig egy ekkora téttel bíró meccset nem fog kihagyni, még ha összeszorított foggal is játszik.
Xavi legutóbbi infóim szerint el van tiltva, így szerintem ő nem is léphet pályára majd. Hogy Iniesta biztosan nem fog játszani, mérget ne vegyél rá. Megkapta az orvosok engedélyét és ha csak 80%-os állapotban is van, néhány percet vagy többet fog kapni. Nem tudom, hogy mennyire emlékszel arra, hogy amikor Abidal is sérült volt, utána első meccsén kezdő volt. Pep nem az az óvatos fajta, különben az utóbbi meccseken Xavit sem engedte volna játszani. Ahogy nyilatkozta, megkérdezte Xavit hogy érzi magát, mert ő ismeri a saját testét. Iniestával szintén így van, csak az ő dolgát a meccshiány nehezíti még. Ezért mondtam, hogy 90 percet nem fog bírni, de csereként ott lehet a társakkal. Lelkileg is jobban tudna felkészülni a vb-re, hogy sikeresen fejezte be előtte a klubcsapattal a szezont.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.05.11. 13:58:37

Xavi nem játszhat eltiltás miatt....
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2010.05.11. 13:56:11

Lionel85 írta:Szerintem is meglehet adni az esélyt a triónak a Valladolid ellen. Ugyan Real a "vezetékneve", de közel sem Madrid-szintű csapat a Valladolid, így az sem baj, ha nincs igazi mozgatóemberünk a középpályán. Iniesta még nem bír ki 90 percet, csereként jó ha kapjon fél órát, de Pepet ismerve az is meglehet, hogy a kezdőben lesz Ini.

Mindenesetre nem kell lebecsülni a Valladolidot, de azért berezelni sem kell tőlük!
Én kizártnak tartom, hogy Iniesta pályára lépjen. Ha valakire, hát Pep-re egyáltalán nem jellemző, hogy egy nem teljesen egészséges játékost szerepeltessen, kockáztatva a még komolyabb sérülést. Másrészt viszont én mindenképpen a lehető legerősebb (egészséges!) kezdőre szavazok és szvsz Pep is így tesz majd. Ha csak kicsit is félválról venné a meccset és lazább kezdővel állna ki a csapat, az könnyen túlzott magabiztosságnak tűnhet, ami megbosszulhatja magát. Másrészt pedig, egy esetleges kudarccal óriási támadási felületet biztosítana a közvéleménynek. Xavi biztosan játszani fog, ebben egy pillanatig nem kételkedek. Az orvosok is engedik, ő pedig egy ekkora téttel bíró meccset nem fog kihagyni, még ha összeszorított foggal is játszik.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.05.11. 13:55:01

Herlius! kis különbség azért van... akkor nekünk a GK-ünk 19-cel jobb volt, sokkal több lőtt és kevesebb kapott gólunk volt és pontegyenlőség lett a végére... most mi viszont pontelőnnyel nyerHETünk és esélyes, h a gk-ünk ismét jobb lesz... szóval anno mi jobbak voltunk a szezon egészét tekintve, akkor kizárólag a klasszikuson múlt a bajnoki cím (meg a görény béta-katalánokon...), most meg azért nem lesz pontegyenlőség(durva lenne, ha a végén kijönne az egyenlőség...) , így sztem nem lehet összehasonlítani a két szezont...
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2010.05.11. 13:47:56

barca2010 írta:Uraim!

Teljesen mindegy , hogy milyen összeállításban megyünk ki a pályára! Nem kell ezt túlparázni! Sima meccs lesz, minden nagyképűség nélkül! Most egy kicsit túlreagáljuk, ill. felnagyítjuk ezt a meccset, de mindenki tudja, hogy teljesen esélytelen lesz a Valladolid. A másik oldalon meg mondjanak amit csak akarnak, hogy nem érdemeljük meg a bajnoki címet (főként az újságok)
! Azt hiszem kétszer vertük a Madridot az idényben, és ez mellett, 10 szer mákolták be a győzelmet jelentő góljukat a 90. perc után, úgyhogy nem kell ez a nem érdemeljük meg című duma! Ők megérdemelnék ugye??? :lol:
A Real is mindenképpen megérdemelné a bajnoki címet, mert látványosan és eredményesen játszanak. 101 rúgott gól azért önmagáért beszél, bár tény, hogy a Barca tavaszi szezonja valamivel nehezebb volt. Egyrészt a BL-szereplés miatt, másrészt a nehezebb idegenbeli sorsolás miatt is. Ha a 2006-07-es szezonban sokak szerint mi érdemeltünk volna bajnoki címet, akkor most ugyanez elmondható a Real-ról is, hiszen ahogy mi abban a szezonban, most ők az idén veszítik el a bajnoki címet az egymás elleni eredmények miatt. Viszont az is tény, hogy idén a mezőny többi tagját magabiztosabban gyűrték le, mint mi. Tartok tőle, hogy jövőre még nehezebb lesz megállítani őket.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.05.11. 13:44:54

Szerintem is meglehet adni az esélyt a triónak a Valladolid ellen. Ugyan Real a "vezetékneve", de közel sem Madrid-szintű csapat a Valladolid, így az sem baj, ha nincs igazi mozgatóemberünk a középpályán. Iniesta még nem bír ki 90 percet, csereként jó ha kapjon fél órát, de Pepet ismerve az is meglehet, hogy a kezdőben lesz Ini.

Mindenesetre nem kell lebecsülni a Valladolidot, de azért berezelni sem kell tőlük!
Kép
Kép
Kép
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2010.05.11. 13:44:25

Fernando írta:
Capon írta:
Fernando írta:Baromira nem lesz sima. A Valladolidnak is muszáj nyerni, ha nem akarnak kiesni... Nem kell lebecsülni őket. A szezon utolsó meccse, mire tartalékoljunk. Valdés,- Alves, Puyol, Piqué, Abidal,- Touré, Keita, Busquets,- Bojan, Ibra, Messi
Én Ibra helyett Pedro-t kezdetném,tehát ha csak a teljesítményeket nézzük akkor úgymond "tartalékolunk"mert Pedro-nak a kezdőben és nem a padon a helye-véleményem szerint.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.05.11. 13:41:42

Capon írta:
Fernando írta:Baromira nem lesz sima. A Valladolidnak is muszáj nyerni, ha nem akarnak kiesni... Nem kell lebecsülni őket. A szezon utolsó meccse, mire tartalékoljunk. Valdés,- Alves, Puyol, Piqué, Abidal,- Touré, Keita, Busquets,- Bojan, Ibra, Messi
Emlékszem korábbi meccsre mikor azért könyörögtünk a Jóistennek, hogy a Yaya, Busi, Keita trió soha többé ne legyen egyszerre a pályán. Ezért ezt most sem szeretném.

Egyébként meg a legerősebb kezdővel kell kiállni nincs mese. Győzni kell minden áron.
Akkor te kit tennél ki helyettük?
Iniesta sérült, nem kockáztatnám, Xavi eltiltott. Nem tudom, hogy Te vagy bárki más mikor és minek könyörgött. Vagy jöjjön megint egy 4 soros kp? Pedro-val és Jeffren-nel a széleken? Inkább ne.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.05.11. 13:18:26

Fernando írta:Baromira nem lesz sima. A Valladolidnak is muszáj nyerni, ha nem akarnak kiesni... Nem kell lebecsülni őket. A szezon utolsó meccse, mire tartalékoljunk. Valdés,- Alves, Puyol, Piqué, Abidal,- Touré, Keita, Busquets,- Bojan, Ibra, Messi
Emlékszem korábbi meccsre mikor azért könyörögtünk a Jóistennek, hogy a Yaya, Busi, Keita trió soha többé ne legyen egyszerre a pályán. Ezért ezt most sem szeretném.

Egyébként meg a legerősebb kezdővel kell kiállni nincs mese. Győzni kell minden áron.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.05.11. 11:49:51

Baromira nem lesz sima. A Valladolidnak is muszáj nyerni, ha nem akarnak kiesni... Nem kell lebecsülni őket. A szezon utolsó meccse, mire tartalékoljunk. Valdés,- Alves, Puyol, Piqué, Abidal,- Touré, Keita, Busquets,- Bojan, Ibra, Messi
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2010.05.11. 11:27:34

barca2010 írta:Uraim!

Teljesen mindegy , hogy milyen összeállításban megyünk ki a pályára! Nem kell ezt túlparázni! Sima meccs lesz, minden nagyképűség nélkül! Most egy kicsit túlreagáljuk, ill. felnagyítjuk ezt a meccset, de mindenki tudja, hogy teljesen esélytelen lesz a Valladolid. A másik oldalon meg mondjanak amit csak akarnak, hogy nem érdemeljük meg a bajnoki címet (főként az újságok)
! Azt hiszem kétszer vertük a Madridot az idényben, és ez mellett, 10 szer mákolták be a győzelmet jelentő góljukat a 90. perc után, úgyhogy nem kell ez a nem érdemeljük meg című duma! Ők megérdemelnék ugye??? :lol:
Bármennyire is gyűlölöm a Madridot, ők is megérdemelnék a bajnoki címet.
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Lezárt