Seria A / Coppa Italia

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2004.12.21. 10:35:43

ÉN IGEN Bodi!!! Igazad van, ha megnézünk egy spanyol, vagy egy angol NAGY RANGADÓT, akkor láthatjuk, hogy a játékosok mit produkálnak a pályán, ... szebbnél szebb helyzetek, GÓLOK..... és még sok minden, aminek csak csirája jelenik meg egy-egy mozzanatban egy olasz bajnoki rangadón!... Szép-szép, jó-jó, de akkor is 0:0, és ez egy tipikusnak mondható eredmény, sajnos!!! Egy lapon sem említehetők.... szerintem?!.
"Més Cuen un Club"
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2004.12.20. 20:43:58

Rapika írta:
Silvanus írta:Hát én azt gondolom, hogy nem maradtunk le sokmindenről, vagy tévedek?!.... 0:0 - tipikus!!! :?
azért nagy színvonalú meccs volt!
1xűen a kapusok is a topon voltak,ezért lett 0-0!
Jó volt a színvonal,de szerintem ezek az olasz rangadók nem vetekedhetnek egy spanyol vagy angol szuperrangadóval.Aki látta az Arsenal Chelseat,és a Barca-Realt,az biztos egyetért velem.
Avatar
Rapika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2040
Csatlakozott: 2004.10.08. 15:10:25
Tartózkodási hely: Vác

2004.12.20. 17:36:53

Silvanus írta:Hát én azt gondolom, hogy nem maradtunk le sokmindenről, vagy tévedek?!.... 0:0 - tipikus!!! :?
azért nagy színvonalú meccs volt!
1xűen a kapusok is a topon voltak,ezért lett 0-0!
Kép
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2004.12.20. 11:02:43

szparimiro írta:Sztem minden amit írtatok az mind furkóság! Bár most a Milan ellen nem a legszebb focit játszottuk az tény! meg a sport1 részéről is balf**szságnak tartom hogy adta a Madrid meccset, mikor majdnem egy időben adták a Juvét is! A Zsíráf nyakú tényleg durva, ilyet én is találhatnék ki, hogy a Valencia ellen a Vigyori hódpofa (Ronaldinho) műesést csinált és így lett meg az X! most ilyet én is tudok írni! egyébként oké, hogy utáljátok a Juvét azzal nincs semmi bajom, de azzal már igen, hogy azért, mert így nyernek + úgy nernek! Ha tényleg ezért utáljátok a Juvét akkor az élcsapatok 60-70% lehetne utálni!
nyugoggyál meg, alszik már a zombi... :wink:

nekem kifejezetten tetszett a meccs, mint az olasz foci úgy általában. a milán inkább közömbös, a juvét viszont nagyon nem csípem, de hát engedtessék már meg, h az ember azt szerethesse és ne szerethesse akit akar! ezzel együtt nagyon jól nyomták, mind a ketten.
egyébként, nem értem, miért verte ki a biztosítékot nálad, h a juve úgy nyer, ahogy? kint ez köztudott dolog, h velük erősen szoktak kivételezni a bírók. persze, mindenkinek elengednek-odaadnak dolgokat, de olyan mértékben, mint a juvénak, egyiknek sem. biztos láttad a bologna elleni meccsüket, na ilyenből van nekik idényenként kb 10, pedig a tudásuk alapján nem lenne rá szükségük. azt már csak zárójelben teszem hozzá, h a "vigyori hódpofa" legalább nem röhögött bele a képébe az ellenfelének, amikor befújták a kamu 11est, és azért azt sem kell elfelejteni, h egy teljesen tisztát viszont elvettek tőlünk (nem, mintha így kéne ezt kompenzálni, de ez már legyen a bíró baja). a bolognától két teljesen jogos 11est vett el a bíró és utána vidámkodott az a gyökér a saját műbalhéja után. nekem speciel ez nem tetszett. egyébként az olaszoknál FORZA ROMA! FORZA CHIEVO!
PUYOL-XAVI-INIESTA
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2004.12.20. 09:16:59

Hát én azt gondolom, hogy nem maradtunk le sokmindenről, vagy tévedek?!.... 0:0 - tipikus!!! :?
"Més Cuen un Club"
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2004.12.20. 00:08:43

szparimiro írta:Sztem minden amit írtatok az mind furkóság! Bár most a Milan ellen nem a legszebb focit játszottuk az tény! meg a sport1 részéről is balf**szságnak tartom hogy adta a Madrid meccset, mikor majdnem egy időben adták a Juvét is! A Zsíráf nyakú tényleg durva, ilyet én is találhatnék ki, hogy a Valencia ellen a Vigyori hódpofa (Ronaldinho) műesést csinált és így lett meg az X! most ilyet én is tudok írni! egyébként oké, hogy utáljátok a Juvét azzal nincs semmi bajom, de azzal már igen, hogy azért, mert így nyernek + úgy nernek! Ha tényleg ezért utáljátok a Juvét akkor az élcsapatok 60-70% lehetne utálni!
Neked meg mi bajod?
C.
szparimiro
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2004.10.09. 15:32:41

2004.12.19. 23:58:51

Sztem minden amit írtatok az mind furkóság! Bár most a Milan ellen nem a legszebb focit játszottuk az tény! meg a sport1 részéről is balf**szságnak tartom hogy adta a Madrid meccset, mikor majdnem egy időben adták a Juvét is! A Zsíráf nyakú tényleg durva, ilyet én is találhatnék ki, hogy a Valencia ellen a Vigyori hódpofa (Ronaldinho) műesést csinált és így lett meg az X! most ilyet én is tudok írni! egyébként oké, hogy utáljátok a Juvét azzal nincs semmi bajom, de azzal már igen, hogy azért, mert így nyernek + úgy nernek! Ha tényleg ezért utáljátok a Juvét akkor az élcsapatok 60-70% lehetne utálni!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2004.12.13. 20:58:43

azért az olasz foci úgy általában nem [auto_cenzúra] (már ha lehet egyáltalán a nemzetközi csapatokat olasznak hívni). az a bosszantó, h van olyan, akivel elég furkó módon kivételeznek, a többiek rovására. ez a csapat odakint (legalábbis számomra) a juventus.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2004.12.13. 20:28:53

Ezt nem szeretem az olasz fociban,nem csak a Juve csinálja ezt,hanem a Milan is,bár ők most lőttek egy hatost,de amúgy ők is szinte mindig így nyernek.
Nézzük meg,hogy a Barca-nak hény ilyen győzelme volt eddig idén!Max 2.
A Milan győzelmeinek 70%-a ilyen.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2004.12.13. 20:22:14

redlions írta:
Boixos írta: ez nem igaz!!!!! ezért utálom a juvét, mint a 'mit is' ?. ők a madrid olasz megfelelői! nem igaz, h hányadik kamu szabadrúgásuk 16ról, de ha nem szabad, akkor 11es, mindegy, csak beköszönjenek belőle. és mindez a 85. percben. és akkor még az a gyökér zsiráfnyakú bosnyák még mutogat, meg cukkolja a bolognaikat. egyébként én bátorkodtam írni anno ezt a juvéról.
Ez a zsiráfnyakú kicsit durva... :oops:
pedig még rendkívűl visszafogott is voltam. sokkal durvább kifejezések jutottak az eszembe, viszont nem ér meg annyit annak a gyereknek a tegnapi suttyósága, h itt most mindenkire kiöntsem. de látom, már dudorodik a jövendőbeli moderátor véna. 8)
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2004.12.13. 20:18:26

Boixos írta: ez nem igaz!!!!! ezért utálom a juvét, mint a 'mit is' ?. ők a madrid olasz megfelelői! nem igaz, h hányadik kamu szabadrúgásuk 16ról, de ha nem szabad, akkor 11es, mindegy, csak beköszönjenek belőle. és mindez a 85. percben. és akkor még az a gyökér zsiráfnyakú bosnyák még mutogat, meg cukkolja a bolognaikat. egyébként én bátorkodtam írni anno ezt a juvéról.
Ez a zsiráfnyakú kicsit durva... :oops:
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6157
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2004.12.13. 18:54:24

Boixos írta:jaaaaaaaaa, nem a tiédre írtam, h nem igaz!!!!!!

csak rohattul ideges voltam tegnap, meg most is, amikor megint az eszembe jutott. ez a "nem igaz" olyan indulat-felkiáltás-féle volt...

persze, h kamu volt a szabad.
Na azért :wink:
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2004.12.13. 18:53:00

jaaaaaaaaa, nem a tiédre írtam, h nem igaz!!!!!!

csak rohattul ideges voltam tegnap, meg most is, amikor megint az eszembe jutott. ez a "nem igaz" olyan indulat-felkiáltás-féle volt...

persze, h kamu volt a szabad.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6157
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2004.12.13. 18:47:15

Boixos írta:
Zsolti írta:Tegnap a juve meccsen a bíró jó vak volt nem a dott meg a bolonyának két büntetőt,a juvénak meg befújt egy sza.rúgást a kb85.percben,ndeved meg természetesen beverte.Ilyen a világon nincs nemtom már ki írta,hogy a juve már egy nagycsomó meccset a 8vanvalahanyadik percben hozott,de igaza volt.
ez nem igaz!!!!! ezért utálom a juvét, mint a 'mit is' ?. ők a madrid olasz megfelelői! nem igaz, h hányadik kamu szabadrúgásuk 16ról, de ha nem szabad, akkor 11es, mindegy, csak beköszönjenek belőle. és mindez a 85. percben. és akkor még az a gyökér zsiráfnyakú bosnyák még mutogat, meg cukkolja a bolognaikat. egyébként én bátorkodtam írni anno ezt a juvéról.
Amugy énis utálom a juvét!És azt írtam,hogy az egy kamu szabó volt,mert az volt.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2004.12.13. 18:44:14

Zsolti írta:Tegnap a juve meccsen a bíró jó vak volt nem a dott meg a bolonyának két büntetőt,a juvénak meg befújt egy sza.rúgást a kb85.percben,ndeved meg természetesen beverte.Ilyen a világon nincs nemtom már ki írta,hogy a juve már egy nagycsomó meccset a 8vanvalahanyadik percben hozott,de igaza volt.
ez nem igaz!!!!! ezért utálom a juvét, mint a 'mit is' ?. ők a madrid olasz megfelelői! nem igaz, h hányadik kamu szabadrúgásuk 16ról, de ha nem szabad, akkor 11es, mindegy, csak beköszönjenek belőle. és mindez a 85. percben. és akkor még az a gyökér zsiráfnyakú bosnyák még mutogat, meg cukkolja a bolognaikat. egyébként én bátorkodtam írni anno ezt a juvéról.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6157
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2004.12.13. 13:29:48

Tegnap a juve meccsen a bíró jó vak volt nem a dott meg a bolonyának két büntetőt,a juvénak meg befújt egy sza.rúgást a kb85.percben,ndeved meg természetesen beverte.Ilyen a világon nincs nemtom már ki írta,hogy a juve már egy nagycsomó meccset a 8vanvalahanyadik percben hozott,de igaza volt.
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2004.12.03. 23:33:57

Charlie írta:
Enrique írta:
Charlie írta:Hát,én se lúzert akartam írni :lol: ,csak félek a moderálástól :D :D :!:
C.
Nem lehetne megkérni, h lehessünk moderátorok? Mert ugye elég ritkán vannak itt...
Tényleg!!!Én szívesen lennék moderátor,persze nem élnék vissza a hatalommal,de nem jó,mi is keveset vagyunk itt :lol: :lol:
C.
Tényleg alig... :lol: Az össz.nek majdnem a harmadát csak ketten... :D
De tényleg jó lenne, legalább nem kéne mindig megvárni a moderátorokat, ha kéne vmit csinálni... :D
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2004.12.03. 23:30:20

Enrique írta:
Charlie írta:Hát,én se lúzert akartam írni :lol: ,csak félek a moderálástól :D :D :!:
C.
Nem lehetne megkérni, h lehessünk moderátorok? Mert ugye elég ritkán vannak itt...
Tényleg!!!Én szívesen lennék moderátor,persze nem élnék vissza a hatalommal,de nem jó,mi is keveset vagyunk itt :lol: :lol:
C.
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2004.12.03. 23:27:37

Charlie írta:Hát,én se lúzert akartam írni :lol: ,csak félek a moderálástól :D :D :!:
C.
Nem lehetne megkérni, h lehessünk moderátorok? Mert ugye elég ritkán vannak itt...
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2004.12.03. 23:25:47

Hát,én se lúzert akartam írni :lol: ,csak félek a moderálástól :D :D :!:
C.
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2004.12.03. 23:21:16

Charlie írta:
Enrique írta:
Charlie írta:
Végülis lehet alapja,ADRIANO csatár,szval ő kellhet a reálnak,nincs elég támadó még vagy 4-5el még megkéne erősíteni a keretüket,nem? :lol:
C.
Teljes mértékben igazad van kedves Charlie! Nem hinném h ilyen selejt játékosokkal megeléxenek, mint amilyenek most vannak nekik... :lol:
Ajánlanám még a R.van Nistit, Henry-t, Sevchenkót is!! :lol:
Biztos ami biztos. Legalább minőségi cserék lexnek! :wink:

Enrique!!!!A reál B-be pedig szükség lenne:Inzaghira(mind2 kell),Baros,Shearer,Drogba,sztem így teljes a keretük!Mekkora lúzer csapat.
C.
Lúzeeer???? :shock:
Undorító. mocskos banda! :D Ez már talán a helyes megfogalmazás! :D
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2004.12.03. 23:20:09

Enrique írta:
Charlie írta:
Enrique írta: Hát igen... A szokásos kacsa.... :lol:
Hihetetlen miket ki tudnak találni az újságírók.... :roll:

Végülis lehet alapja,ADRIANO csatár,szval ő kellhet a reálnak,nincs elég támadó még vagy 4-5el még megkéne erősíteni a keretüket,nem? :lol:
C.
Teljes mértékben igazad van kedves Charlie! Nem hinném h ilyen selejt játékosokkal megeléxenek, mint amilyenek most vannak nekik... :lol:
Ajánlanám még a R.van Nistit, Henry-t, Sevchenkót is!! :lol:
Biztos ami biztos. Legalább minőségi cserék lexnek! :wink:

Enrique!!!!A reál B-be pedig szükség lenne:Inzaghira(mind2 kell),Baros,Shearer,Drogba,sztem így teljes a keretük!Mekkora lúzer csapat.
C.
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2004.12.03. 23:17:21

Charlie írta:
Enrique írta:
Charlie írta:Egyes olasz napilapok szerint Adriano egyre közelebb van a Bernabeuhoz. :lol: :lol: Háp-Háp-Háp,erre csak ennyit tok mondani.
C.
Hát igen... A szokásos kacsa.... :lol:
Hihetetlen miket ki tudnak találni az újságírók.... :roll:

Végülis lehet alapja,ADRIANO csatár,szval ő kellhet a reálnak,nincs elég támadó még vagy 4-5el még megkéne erősíteni a keretüket,nem? :lol:
C.
Teljes mértékben igazad van kedves Charlie! Nem hinném h ilyen selejt játékosokkal megeléxenek, mint amilyenek most vannak nekik... :lol:
Ajánlanám még a R.van Nistit, Henry-t, Sevchenkót is!! :lol:
Biztos ami biztos. Legalább minőségi cserék lexnek! :wink:
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2004.12.03. 23:13:32

Enrique írta:
Charlie írta:Egyes olasz napilapok szerint Adriano egyre közelebb van a Bernabeuhoz. :lol: :lol: Háp-Háp-Háp,erre csak ennyit tok mondani.
C.
Hát igen... A szokásos kacsa.... :lol:
Hihetetlen miket ki tudnak találni az újságírók.... :roll:

Végülis lehet alapja,ADRIANO csatár,szval ő kellhet a reálnak,nincs elég támadó még vagy 4-5el még megkéne erősíteni a keretüket,nem? :lol:
C.
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2004.12.03. 23:11:38

Charlie írta:Egyes olasz napilapok szerint Adriano egyre közelebb van a Bernabeuhoz. :lol: :lol: Háp-Háp-Háp,erre csak ennyit tok mondani.
C.
Hát igen... A szokásos kacsa.... :lol:
Hihetetlen miket ki tudnak találni az újságírók.... :roll:
Lezárt