Yaya Touré

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2010.05.10. 14:10:20

zsoltman írta:Abba belle gondoltatok már hogy Milanóban a Szeptemberi meccsen ott volt! Júlio César (GK) 1 Víctor Valdés (GK)
4 Javier Zanetti (C) 2 Daniel Alves
6 Lucio 3 Gerard Piqué
8 Thiago Motta 5 Carles Puyol (C)
9 Samuel Eto'o 6 Xavi Hernández
10 Wesley Sneijder 80' 9 Zlatan Ibrahimović
11 Sulley Muntari 62' 10 Lionel Messi
13 Maicon 14 Thierry Henry 54'77'
22 Diego Milito 85' 15 Seydou Keita
25 Walter Samuel 22 Eric Abidal
26 Cristian Chivu 90' 24 Yaya Touré
Ugye 0-0 Milánóban és nem száguldoztak át rajtunk!
A visszavágon oké nem kezdet! DEMIÉRT nem lehetet a félidőben becserélni 1-1 nél már az első fálidőben bajok voltak hátul!!!!
SOHA AZ ÉLETBEN NEM KAPTUNK VOLNA KI MILÁNÓBAN kettővel Pep makacssága miatt!!!!!!
Rutinos játékos, nagyon kellettek volna az ütközései, a taktikai szabálytalanságai az Inter kontráinál. Nem értettem akkor sem a mellőzését.
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
zsoltman
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.08.21. 17:52:56

2010.05.10. 13:47:49

Abba belle gondoltatok már hogy Milanóban a Szeptemberi meccsen ott volt! Júlio César (GK) 1 Víctor Valdés (GK)
4 Javier Zanetti (C) 2 Daniel Alves
6 Lucio 3 Gerard Piqué
8 Thiago Motta 5 Carles Puyol (C)
9 Samuel Eto'o 6 Xavi Hernández
10 Wesley Sneijder 80' 9 Zlatan Ibrahimović
11 Sulley Muntari 62' 10 Lionel Messi
13 Maicon 14 Thierry Henry 54'77'
22 Diego Milito 85' 15 Seydou Keita
25 Walter Samuel 22 Eric Abidal
26 Cristian Chivu 90' 24 Yaya Touré
Ugye 0-0 Milánóban és nem száguldoztak át rajtunk!
A visszavágon oké nem kezdet! DEMIÉRT nem lehetet a félidőben becserélni 1-1 nél már az első fálidőben bajok voltak hátul!!!!
SOHA AZ ÉLETBEN NEM KAPTUNK VOLNA KI MILÁNÓBAN kettővel Pep makacssága miatt!!!!!!
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2010.05.10. 13:44:17

Bányász írta:
madmushroom írta:Pep nem csak akkor barom ha eladja, hanem akkor is ha nem játszatja...
Okés...erre is írt b99.Nem igazán válaszolt rá senki.Jobbak lennénk Toureval?Talán már eldőlt volna a bajnokság...talán.Aztán ezen kívül?A Bl-ből kizúgtunk volna ugyan így a kupából is valószínűleg.Akkor meg?Rekordot rekordra halmozunk kb de állandó az elégedetlenség.

Egyébként pedig ahogy visszaolvastam már a jövőre nézve barom Pep.És én még mindig ezt nem tudom hova tenni.Okés nem játszatta idén legyen barom.És jövőre miért lesz barom?Vagy miért barom már most egy jövőbeni dolog miatt amiről sejtésünk sincs,h mi lesz a vége?
erre már inkább a pep topicban válaszolnék.
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2010.05.10. 13:33:37

madmushroom írta:Pep nem csak akkor barom ha eladja, hanem akkor is ha nem játszatja...
Okés...erre is írt b99.Nem igazán válaszolt rá senki.Jobbak lennénk Toureval?Talán már eldőlt volna a bajnokság...talán.Aztán ezen kívül?A Bl-ből kizúgtunk volna ugyan így a kupából is valószínűleg.Akkor meg?Rekordot rekordra halmozunk kb de állandó az elégedetlenség.

Egyébként pedig ahogy visszaolvastam már a jövőre nézve barom Pep.És én még mindig ezt nem tudom hova tenni.Okés nem játszatta idén legyen barom.És jövőre miért lesz barom?Vagy miért barom már most egy jövőbeni dolog miatt amiről sejtésünk sincs,h mi lesz a vége?
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2010.05.10. 13:28:09

Pep nem csak akkor barom ha eladja, hanem akkor is ha nem játszatja...
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2010.05.10. 13:21:38

Nekem csak ezek a pesszimista jóslatok nem tetszenek,h még nem is történt semmi de máris baklövésnek könyveljük el a dolgot.Kicsit elhamarkodottnak érzem ezeket...Pep már most egy barom pedig még a csapat tagja Yaya és még nincs itt az új fiú se....

Azt hiszem valami hasonlót szeretett volna mondani b99 is de Ti egészen másokra reagáltok.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.05.10. 13:15:10

Na, akkor én itt be is fejezem, mert ennek így nem sok értelme van.
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2010.05.10. 13:07:13

barca99 írta:
Komolyan ennyit sikerült megértened belőle? :?
Több megérteni való nem igazán volt a mondókádban. Yaya előtt is volt élet és Yaya után is lesz. Na igen. Messi előtt is volt, Messi után is lesz. Ezek hihetetlen bölcsességek csakhogy ennek a jelenlegi témában nincsen súlya. Szurkolók vagyunk akik élünk halunk a szeretett csapatunkért, azt szeretnénk ha minél jobbak lennénk, jelen esetben van egy játékosunk aki a saját posztján bárkinél jobb a keretből és meg merem kockáztatni, hogy a világ top 3 védekező középpályása között ott szerepel a neve és mégsem játszik. Ha választ kapnánk erre a kérdésre akkor nem lenne semmi probléma, de nincs válasz, nincs ésszerű magyarázat.
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4518
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2010.05.10. 12:53:46

Pár napja próbáltam utalni Samura, hogy el lett üldözve, de le lettem hurrogva mint valami debil... Köszönöm westerngom hogy leírtad a véleményed, megspóroltad az időmet, mert ebbe minden benne van. :)

Mindenki a Barcának szurkol, de nem vagyunk vakok azért, mindenki oda lát a dolgok mögé és amit 1x megcsináltak már a háttérbe, azért fél az ember nehogy még1x előforduljon. Én nem vagyok vak, és látom, hogy YAYA TOURÉ a legjobb a posztján jelenleg, ha kap lehetőséget. Nem kéne egy ilyen játékost elpazarolni. Ökörség lenne és hatalmas baklövés..

Kíváncsi lennék, ha Messit akarná eladni most a vezetőség, akkor mi lenne a reakció?

Ennek ellenére remélem marad, bár már hosszú ideje pletyka az eligazolása, főleg a menedzsere miatt, no meg a kevés játéklehetőség mellett. Remélem Pep kellően átgondolja ezt az egészet és maradni fog a szikla.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.05.10. 12:51:40

madmushroom írta:Úgy érzem elbeszélsz itt mindenki mellett. Nem látom, hogy bárki is azt írta volna, hogy Yaya a kis kedvenc, az iránta érzett bizalom alá van támasztva az általa nyújtott teljesítménnyel. Én azt akarom látni a barcában játszani akivel jobbak vagyunk.

Ha most csinálnánk 3 hibrid embert, akik teljesen ugyanúgy néznének ki, csak a játéktudásuk és a pályán mutatott teljesítményük különböztetné meg őket akkor is azt mondanám, hogy az kell nekünk aki a leghasznosabb. Itt nem yayaról vagy busiról van szó, nem saját nevelés vs. afrika, hanem arról, hogy kivel jobb a játékunk.
Nem-nem, itt pont arról van szó, hogy nem érted meg, amit írok. Pontosan látom én is, hogy Yaya klasszisokkal jobb játékos bármelyik középpályásunknál (értelemszerűen Xavi - Iniesta után). Igen, beférne, igen valamivel jobbak lennénk vele.

Az viszont böki a szemem, hogy jönnek az eredmények, dőlnek a rekordok, de ilyenkor is csak az látjuk az egészbe, hogy Yaya nem játszik. Most komolyan, ha többet játszik, 102 pontunk lett volna? Vagy továbbmegyünk a Sevilla ellen?
Érted már mire célzok? Nem annyival gyengébb a csapat, mint amennyire megy itt az elégedtelenség minden meccs előtt. Holott nem Busquets miatt bukunk meccseket, ha bukunk.

És mégegyszer javaslom, olvasd el mire írtam, és mit írtam, utána vádolj ilyenekkel. Köszöntem.
Mikor nem ment a Barca-nak én akkor is a TV előtt ültem, mert hittem a játékosokban és az edzőben!
Pont így vagyok vele. De most is. Hiszek benne, hogy tudja Pep mit csinál, ha játszik Busquets, ha nem. Vagy ha eladja Tourét, ha nem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barca99 2010.05.10. 12:55:00-kor.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2010.05.10. 12:49:06

barca99 írta:De ha ennyire Barcások vagytok, akkor miért számít az, hogy a személyes kedvencetek játszik, vagy sem? :) Külön öröm, amikor egy saját nevelésű, katalán gyerek le van buszkeccezve, mert az átlagnál többet színészkedik, és van pár flegma hülyesége. 21 évesen. Sokkal nagyobb érték ő, mint az sokan gondolnák.
Erre a megsértődött Eto'o - Ibra párhuzamra már ki sem térnék. Túlbeszélték már ezt a topicjában.

Azt meg megint önelletmondásnak érzem, hogy a Barcának szurkolok, de azért egy-egy játékosért ülök le meccset nézni. :D Ja, ha eligazolnak, visszavonalulnak, akkor mi van? Új csapat, világvége, érfelvágás?

Ja, és a félreértések elkerülése végett: a picsogás az, hogy a meccsek 90%-át megnyerjük, mégis sírni kell, mert ez vagy az nem játszik. Ez tényleg szükséges?
Vagy ha nem játszik Yaya, akkor nem lenne neki jobb olyan helyen, ahol számítanak rá, mert képességei alapján többet érdemel?
madmushroom írta:Ezért lennénk antibarcások? köszönjük szépen sporttárs.
Komolyan ennyit sikerült megértened belőle? :?
- Nézd, nem a bántás, mert nagy vonalakban ugyan arról beszélünk és ugyan arra nézünk! DE!
1.) - mint mindenkinek, vannak kedvenc(ebb) játékosai és szívesebben látja a pályán, mint a kispadon! (: arról nem is beszélve, ha még szemmel jól látható a 2 játékos közti különbség is!
2.) - pont ez a katalán gyerek köpte szemen a katalán eszmeiséget, mikor kijelentette, ha nem fizetik és becsülik meg a játéktudását 1/2 év után kellőképpen, akkor azonnal aláír egy másik klubhoz, mert annyi kérője van, mint égen a csillag! (: nálam evvel ásta el magát!, nem pedig a színészkedésével és játék tudásával!
Egyébként igazad van és elnézést kérek a neve írásáért!
3.) - ha a vízszeres lábú wc-s nénik rohangálnának a labdával a pályán, DE! valahogy még is MI győznénk a végén, bármi áron is, lehet, hogy Te sem néznéd.........
Mikor nem ment a Barca-nak én akkor is a TV előtt ültem, mert hittem a játékosokban és az edzőben!
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.05.10. 12:39:01

Ja, és a félreértések elkerülése végett: a picsogás az, hogy a meccsek 90%-át megnyerjük, mégis sírni kell, mert ez vagy az nem játszik. Ez tényleg szükséges?
Itt a pont. A Realnál a meccs előtt 2 nappal jósolt kezdő lép mindig pályára, és mégis ott tartanak, hogy megint semmi kupa+ edzőváltás. Pep legalább tud meglepőeket húzni, úgyhogy van eredménye!

Yaya nekem is a kedvenc védekező kp-m és remélem, hogy maradni fog. Busquets meg szerintem is világklasszis játékos lesz, de még éretlen. Ha buszkecc lenne akkor nem lenne spanyol válogatott.
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2010.05.10. 12:35:41

barca99 írta:De ha ennyire Barcások vagytok, akkor miért számít az, hogy a személyes kedvencetek játszik, vagy sem? :) Külön öröm, amikor egy saját nevelésű, katalán gyerek le van buszkeccezve, mert az átlagnál többet színészkedik, és van pár flegma hülyesége. 21 évesen. Sokkal nagyobb érték ő, mint az sokan gondolnák.
Erre a megsértődött Eto'o - Ibra párhuzamra már ki sem térnék. Túlbeszélték már ezt a topicjában.

Azt meg megint önelletmondásnak érzem, hogy a Barcának szurkolok, de azért egy-egy játékosért ülök le meccset nézni. :D Ja, ha eligazolnak, visszavonalulnak, akkor mi van? Új csapat, világvége, érfelvágás?

Ja, és a félreértések elkerülése végett: a picsogás az, hogy a meccsek 90%-át megnyerjük, mégis sírni kell, mert ez vagy az nem játszik. Ez tényleg szükséges?
Vagy ha nem játszik Yaya, akkor nem lenne neki jobb olyan helyen, ahol számítanak rá, mert képességei alapján többet érdemel?

Úgy érzem elbeszélsz itt mindenki mellett. Nem látom, hogy bárki is azt írta volna, hogy Yaya a kis kedvenc, az iránta érzett bizalom alá van támasztva az általa nyújtott teljesítménnyel. Én azt akarom látni a barcában játszani akivel jobbak vagyunk.

Ha most csinálnánk 3 hibrid embert, akik teljesen ugyanúgy néznének ki, csak a játéktudásuk és a pályán mutatott teljesítményük különböztetné meg őket akkor is azt mondanám, hogy az kell nekünk aki a leghasznosabb. Itt nem yayaról vagy busiról van szó, nem saját nevelés vs. afrika, hanem arról, hogy kivel jobb a játékunk.
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.05.10. 12:30:42

De ha ennyire Barcások vagytok, akkor miért számít az, hogy a személyes kedvencetek játszik, vagy sem? :) Külön öröm, amikor egy saját nevelésű, katalán gyerek le van buszkeccezve, mert az átlagnál többet színészkedik, és van pár flegma hülyesége. 21 évesen. Sokkal nagyobb érték ő, mint az sokan gondolnák.
Erre a megsértődött Eto'o - Ibra párhuzamra már ki sem térnék. Túlbeszélték már ezt a topicjában.

Azt meg megint önelletmondásnak érzem, hogy a Barcának szurkolok, de azért egy-egy játékosért ülök le meccset nézni. :D Ja, ha eligazolnak, visszavonalulnak, akkor mi van? Új csapat, világvége, érfelvágás?

Ja, és a félreértések elkerülése végett: a picsogás az, hogy a meccsek 90%-át megnyerjük, mégis sírni kell, mert ez vagy az nem játszik. Ez tényleg szükséges?
Vagy ha nem játszik Yaya, akkor nem lenne neki jobb olyan helyen, ahol számítanak rá, mert képességei alapján többet érdemel?
madmushroom írta:Ezért lennénk antibarcások? köszönjük szépen sporttárs.
Komolyan ennyit sikerült megértened belőle? :?
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2010.05.10. 12:24:38

Fecooo írta:
westerngom írta:...
köszönöm westerngom, leírtad a lényeget!
annyit még hozzátennék, h nekem nem fér bele az értékrendembe az értelmetlen játékospazarlás, az indokolatlan előnyben részesítés...
ha Touré rosszul teljesítene a pályán és/vagy bomlasztaná a csapatot, esetleg lennének ellentmondásos, botrányos megnyilatkozásai, akkor megérteném, de a Culék is imádják a NC-ban, ez múltkor bebizonyosodott...
nem leszek antibarcás, nem leszek antipepes, de nekem nem elég az eredményesség...(ha így lenne műringyó és Real drukker lennék, nem pedig BARCELONA drukker)
- köszönöm a kiegészítésedet! 1-et értek teljes mértékben vele(d)!
Kíváncsi leszek, hogy mit fognak ráhúzni Yayára??! Túl fekete? vagy túl magas a csapat átlagához képest??! Röhej, de érthetetlen ami itt megy!
Csiga pedig 1 éve mosolyog a padon, mert Cacares nem volt elég határozott és megfelelően képzett játékos Pep számára! :arrow: ment is a levesbe!
Tegyük hozzá, hogy szerintem mind ezek ellenére Pep szenzációs munkát végez/zett a csapatnál és a világ egyik legjobb edzője! csak megvannak a maga kis allűrje is amiket nehéz követni és jól lereagálni!
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2010.05.10. 12:23:13

Touré pályán mutatott teljesítménye nem ad arra okot, hogy mellőzzük, ha ő ott van a középpályán akkor sokkal stabilabbak vagyunk, nem olyan átjáróház mint Busival vagy Keitával. Nekem sincs semmi bajom ezzel a két játékossal de egyszerűen egyértelmű, hogy Yaya klasszisokkal felettük jár, munkabírásban, magabiztosságban és isten igazából a játék minden szegmensében.

Fecoo-t azzal megvádolni, hogy nem a csapat érdekeit tartja szem előtt? Hogy ő antibarcás lenne ezen véleménye miatt? Badarság és egyben mocskosul sértő is, nem csak rá nézve hanem rám nézve is mert hasonló véleményen vagyok vele.

A tavalyi sikerekben legalább akkora érdeme volt neki mint Xavinak vagy Henrynak, egyértelműen a csapat egyik legfontosabb alappillére volt, láthatjuk, hogy általában mennyire statikus nélküle a játékunk, a védelem nehezen játssza fel a labdát a középpályásoknak. Busi nem az a gyors reagálású, jó szemű játékos, fejben lassú és ez néha tanácstalanságot szül a középpálya és a védők között, nincs meg az a "lágy" és gyors átmenet ami akkor jellemzi a játékunkat ha Yaya van vkp-ban Piqué-ék előtt. Vele sokkal gyorsabban lépünk át védekezésből támadásba, az az igazi zongoracipelő. Én úgy érzem (fecoo hozzászólásai alapján azt merem mondani, hogy ő is), hogy Yaya sokkal hasznosabb tagja a csapatnak Businál és Keitanál, sokkal gördülékenyebb vele a játékunk ezáltal úgy vélem a csapatnak sokkal jobb, sokkal hasznosabb ha ő játszik. Ezért lennénk antibarcások? köszönjük szépen sporttárs.
_________________
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.05.10. 12:11:54

westerngom írta:...
köszönöm westerngom, leírtad a lényeget!
annyit még hozzátennék, h nekem nem fér bele az értékrendembe az értelmetlen játékospazarlás, az indokolatlan előnyben részesítés...
ha Touré rosszul teljesítene a pályán és/vagy bomlasztaná a csapatot, esetleg lennének ellentmondásos, botrányos megnyilatkozásai, akkor megérteném, de a Culék is imádják a NC-ban, ez múltkor bebizonyosodott...
nem leszek antibarcás, nem leszek antipepes, de nekem nem elég az eredményesség...(ha így lenne műringyó és Real drukker lennék, nem pedig BARCELONA drukker)
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2010.05.10. 12:05:37

Csak, hogy helyére kerüljenek a dolgok: - én személy szerint a Barcelona FC-nak a szurkolója vagyok, melynek a keretét a számomra is nagyra becsült labdarúgók alkotják: akik játékáért nézem a mérkőzéseket hétről-hétre!
Nem pedig a takarítóért, a wc-s néniért vagy Laporta kedvéért!
Én személy szerint már rég magam mögött hagytam ezt a maszlagot a klub hűségről, mikor minden csak a pénzről szól! DE! a szimpátiám, hagyomány tiszteletem, klub szertetem mindig is kitartott a Barca mellet!
Pedig: Eto'-t, aki mindent megtett, hogy maradhasson, dolgozott mint egy néger!, "bizonyította" hűségét és tudását, mint egy kutyát kidobták! Pont amikor mindenki a több mint egy klub szlogent skandálta és borult egymás nyakába!
Arról a kábításról, hazudozásról nem is beszélve, ami ment Samu és az ügy körül!
Erre idehozták Ibrát és be lett tömve mindenki szája, hogy majd mennyivel jobb lesz! Hát eddig nem az! Orrba volt mindenki rúgva, aki "picsorgott!, hogy miért ment el Samu! (: most pedig ugyan azok akarnak inni a svéd véréből!
Picsorgok mert: - Samu jobban illett a csapat játékába, az eredményességi mutatóit a mai napig meglehet nézni!!, jobban-többet védekezett és meghalt a pályán, ha kellett! Igen, most már csak picsoroghatok, mert többet nem fogom szeretett csapatom mezében látni egy nagyon rossz döntés miatt!

Most eljött a pillanat, amikor ugyan ezt látom YAYÁ-val és borzalom, mert tudom előre, hogy ennek - mint Samu esetében is tudtuk - mi lesz a vége!

Én nem vagyok kíváncsi Ibrára vagy Buzkeccra, mikor olyan játékos fenoménok ülnek(tek) a padon mint (Samu) vagy YAYA! Én értük kapcsolom be a TV-t nem pedig azért, hogy ki ül az igazgató székben, vagy a wc ajtaja előtt!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.05.10. 11:17:03

Talán azért megy a picsogás, mert egy olyan jó játékos, mint Touré, méltánytalanul kevés szerepet kap és ez sokakból értetlenkedést vált ki. Igaz, én sem haragudnék meg Guardiolára, mint Fecooo, de nem is tudnám az értelmét látni, hogy egy olyan játékosért fizetünk majd ki euró-milliókat, akit anno 15 évesen fillérekért adtunk el.
Kép
Kép
Kép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.05.10. 11:10:05

Fecooo írta:ha ezt meglépi Pep.... nincs bocsánat
ez kb olyan ügylet lenne, mint a Real-nál a Robinho+kp=cr...
egy ilyen játékost eltékozolni... bele se akarok gondolni ilyen baromságba...
NAGYON REMÉLEM, h Pep nem mer ilyet megtenni... :evil:
Jajj, hagyjuk már ez a kislányos picsogást... Majd ha tényleg elmegy, és ennek valami kárát látja a csapat, akkor jöhetnek a nagy szavak. Vagy Te innen anti-Barca és anti-Guardiola drukker leszel, mert egy kedvenc játékosodat nem részesíti előnyben? Én is imádom Yaya játékát, de volt élet előtte, és lesz utána is.

Sose fogom megérteni ez a gondolkodást. Ti játékosnak, vagy csapatnak szurkoltok? Ha a csapat úgy játszik, mint ahogy megszerettétek őket, és eredményes is, akkor nem mindegy ki játszik a csapatban? Főleg, hogy nem is Messit adnánk valami túlhypolt támadóért, vagy valami ikont készülnénk eladni. :)

Minden, de tényleg minden meccs előtt megy a rinya, hogy Sannyiiii, sanyiiiiikáááám... :D Csak a név változik a klasszikushoz képest. És két fronton is csak egy gól hiányzott a továbblépéshez (és benne is volt a levegőben) a bajnokságban meg úgy néz ki abszolút pontrekorddal leszünk bajnokok.
De persze ilyenkor is csak a negatív dolgokat kell hangoztatni.
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2010.05.10. 11:08:57

Lehet, hogy pletyka lap de Touré ügynökének nyilatkozata eléggé vészjósló.
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.05.10. 11:04:24

tudom Titinho, h pletykalap, de csak a reményem fejeztem ki, h 0% az esélye annak, h ez bekövetkezzen ;)

remélem igazad lesz! ;)

az a bajom Pep-pel, h elég "tökös" az ilyen lépésekhez... :roll: :(
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.05.10. 11:03:41

Titinho, de hiába érzi magát otthonosan, hiába több neki egy klubnál a Barça, egy idő után megfogja elégelni, hogy nem kezdő és teljesen jogosan teszi majd ezt, hiszen érdemtelenül ücsörög a padon. Ahogy mondtad, Eto'óval is megmerte tenni, Touréval is megfogja, ha eljön az ideje és akár Bojannal is, bár ő rá van eddig a legkisebb sansz, hogy elhagyja a klubot.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2010.05.10. 11:00:27

Fecooo írta:ha ezt meglépi Pep.... nincs bocsánat
ez kb olyan ügylet lenne, mint a Real-nál a Robinho+kp=cr...
egy ilyen játékost eltékozolni... bele se akarok gondolni ilyen baromságba...
NAGYON REMÉLEM, h Pep nem mer ilyet megtenni... :evil:
Ha Eto'o-val megtette tavaly, akkor Touréval miért ne tenné? :roll:

De ne akadjunk fent ezen a híren, nem sok igazságtartalma van szerintem. A The People egy pletykalap, vagy búvárlap ahogy tetszik, semmiképp nem szabad hinni neki. Ez kb. olyan mintha a Blikk írná meg először, hogy Dzsudzsák hova igazol Eindhovenből. :wink:

Jó, hogy a katalán SPORT is lehozta ezt a hírt, de ők is csak a The People-re hivatkoznak. Nem kell elhinni.

Viszont én úgy érzem, hogy maradni fog, akárhányszor megkérdezik Tourét, állandóan áradozik a Barcáról, hogy ez neki már család nem is csapat, meg ennél jobb csapatba nem mehetne, itt érzi otthon magát, meg ilyenek, szóval boldog. Én nem hiszem, hogy Pep is elküldené, még ha érkezik Fabregas akkor se.

Na peace. :wink:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.05.10. 10:51:33

ha ezt meglépi Pep.... nincs bocsánat
ez kb olyan ügylet lenne, mint a Real-nál a Robinho+kp=cr...
egy ilyen játékost eltékozolni... bele se akarok gondolni ilyen baromságba...
NAGYON REMÉLEM, h Pep nem mer ilyet megtenni... :evil:
Lezárt