FC Barcelona 10/11

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Hány kupát nyer idén a csapat?

Minden sorozatot elbukunk
27
7%
Bajnokság vagy BL meglesz
127
32%
Duplázni fogunk
127
32%
Sima tripla
94
24%
Hala Madrid?! :D
17
4%
 
Szavazatok száma: 392
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.05.26. 19:52:03

noname írta:UI: Vidal még nem került szóba? Nagyon jó szezonja volt a németeknél, ráadásul igen csak teljes középpályás. Mélységi irányítóként 10 gól 11 gólpassz. Egy ilyen játékos könnyen tudna játszani egy Xavi-Iniesta-féle passzmetronóm szerepet. Valahogy nem bánnám ha szóba kerülne. :wink:

Előző nyáron összejöttek a várt és remélt igazolásaim, most nagyon elégedett lennék ha jönne Rossi és Vidal.
A sporton én összefutottam a nevével néhány napja. A statisztikája nem rossz mindenesetre. :)
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2011.05.26. 19:51:51

noname írta: UI: Vidal még nem került szóba? Nagyon jó szezonja volt a németeknél, ráadásul igen csak teljes középpályás. Mélységi irányítóként 10 gól 11 gólpassz. Egy ilyen játékos könnyen tudna játszani egy Xavi-Iniesta-féle passzmetronóm szerepet. Valahogy nem bánnám ha szóba kerülne. :wink:

Előző nyáron összejöttek a várt és remélt igazolásaim, most nagyon elégedett lennék ha jönne Rossi és Vidal.
Hát pletyka szintjén volt róla szó. Nem ismerem annyira a játékát, de a VB-ről emlékszem valamennyire rá - nekem konkrétan az egész Chilei támadó szekció nagyon szimpatikus, de ez azért nem azt jelenti, hogy itt látnám mindegyiküket... Ott elég jól nyomta - akárcsak Sanchez -, szóval nem dőlnék a kardomba ha esetleg a nagy keszekuszaság közben itt kötne ki, de véleményem szerint ha középpályás jön, az Cesc lesz.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.05.26. 19:23:36

bence-barca írta:
Game90 írta: Amúgy kit választanátok? Pastore 30-35ért, Nasri 25-30ért, Sánchez 35ért, Fabregas 45-50ért vagy Rossi 30ért?
Rooney-t 40ért :P
Talán Sánchez az akit leginkább eltudnék itt képzelni, de még őt se nagyon-nagyon
Rossit.
20 lenne a reális ára. Ha Mascheranot sikerült lealkudni 20 alá, őt is sikerül lealkudni 20ra. Univerzális, jó csatár, évek óta stabil a teljesítménye, elég fiatal és nagyon jól ismeri a bajnokságot, azonkívül tökéletesen beleillik a csapatba.
Ő jelenleg nekünk a tökéletes vétel. Tulajdonképpen mindenki másnál vannak problémák: Pastoreval a legnagyobb baj h nem elég jó játékos. Volt egy remek félszezonja, de engem nem győzött meg még arról sem h 20at ér. Sancheznek az egész szezonja jó volt, de ha választani kéne közte meg Rossi közt, a rutin és a stabilitás miatt egyértelműen Rossi. Fabregassal a legnagyobb baj az h jelenleg nekünk nem kp kell, Rossi fontosabb lenne és ráadásul kb félannyi.
Sanchezzel több problémám van:
1. amikor láttam játszani, elég önző volt, túlcselezte magát, a mi csapatunkban a stabilitás fontosabb
2. az olasz bajnokság védői lassúak és komótosak, ráadásul a színvonal is leesett. Semmi bizonyíték nincs arra h itt is jól teljesítene.
3. Ez az első jó szezonja, míg Rossinak tulajdonképpen minden szezonja jó volt.

UI: Vidal még nem került szóba? Nagyon jó szezonja volt a németeknél, ráadásul igen csak teljes középpályás. Mélységi irányítóként 10 gól 11 gólpassz. Egy ilyen játékos könnyen tudna játszani egy Xavi-Iniesta-féle passzmetronóm szerepet. Valahogy nem bánnám ha szóba kerülne. :wink:

Előző nyáron összejöttek a várt és remélt igazolásaim, most nagyon elégedett lennék ha jönne Rossi és Vidal.
A Fifa egy szégyen
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.05.26. 19:11:01

Sztem Fabregas és Torres van képen.
Szerk: Jaj, a falin? Ott tényleg ő van. :lol:
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2011.05.26. 18:37:54

Game90 írta::)

Kép
Bocs az off miatt, de a fali képen nem Gera Zoli csaptaja??? :lol:
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.05.26. 18:16:10

Fecooo írta:még mindig nem értem, h egy kőagyú angol miért lenne jó ide...
Felesleges erről beszélni mert úgyse jön ide, de ez a sztereotípia pont rá nem igaz, mocskosul jó keveréke Ő a munkásnak és a művésznek. Az egyik legjobb csatár a világon..

Amúgy a felsorolásból Nasrit választanám, ő meg tudja csinálni a cselt, nagyon nem vagyok kibékülve a fiatal 60 milliós irányító-palántákkal.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.05.26. 18:12:57

még mindig nem értem, h egy kőagyú angol miért lenne jó ide...
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.26. 18:12:17

Game90 írta: Amúgy kit választanátok? Pastore 30-35ért, Nasri 25-30ért, Sánchez 35ért, Fabregas 45-50ért vagy Rossi 30ért?
Rooney-t 40ért :P
Talán Sánchez az akit leginkább eltudnék itt képzelni, de még őt se nagyon-nagyon
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2011.05.26. 17:59:44

Game90 írta: Ez a Pastore csak nekem overrated?

Amúgy volt 1 jó szezonjuk, aztán már 35-40 milliókat kérnek értük. Majd a ManCity megveszi Pastorét/Sánchezt, de ennyi pénzért egyikőjük se jöjjön ide...

Amúgy kit választanátok? Pastore 30-35ért, Nasri 25-30ért, Sánchez 35ért, Fabregas 45-50ért vagy Rossi 30ért?
Én Sánchezt - vagy Cescet. Nagyon nagy potenciált látok a Chileiben, a stílusa nagyon passzolna a Barcához. Ne tessék félreérteni amit most fogok írni, előbb értelmezze mindenki, aztán szóljon érte... Szerintem neki is a Barca lenne a legjobb választása. Ő nagyon hasonló stílusú játékos mint Ronaldihno - volt még fénykorában -, rendkívül dinamikus, jól cselez, a passzaival képes "mozgatni a csapatát", és fejben is nagyon gyors. Habár nem sok Udinese meccset láttam - miatta néztem amikor tudtam -, de ott is, és a válogatott meccsein - VB alatt folyton őt néztem - is látszik, hogy nagy potenciál van benne. És a képességeit nálunk tudná legjobban kamatoztatni szerintem. Mert mi aztán tényleg támadófocit játszunk, és rendkívül kreatív emberekkel van tele a csapat, így egy olyan környezetbe kerülne, ahol mondhatni felszabadultan játszhatna. Remélem értitek mit mondok. Dinho bármelyik csapatban isten lehetett volna szerintem, de a MU-ba pl a sok favágó angol között nem tudta volna ilyen jól kihasználni a képességit mint itt nálunk... Úgyhogy remélem ő jön, mert nagyon nagy vételt csinálnánk vele - véleményem szerint... Persze nem 35 millióért, de ha Rossiért 30-at kiadnánk, akkor azt inkább Sanchezért perkálnám ki a vezetőség helyében...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.05.26. 15:34:33

LM10 írta:Én csak azt nem értem, hogy hová kell Fabregas?? Annyira nincs helye a csapatban, hogy az hihetetlen. A Xavi,Iniesta,Fabregas 3-ast nem lehetne úgy elosztani, hogy mind3 elég sokat játsszon, ahhoz Ininek támadónak kéne fellépnie. Ezzel meg Villa, vagy Pedro maradna ki, és ha érkezik egy támadó a nyáron akkor az is felesleges lesz, nem beszélve még Thiagoról. Na mindegy, még hátra van a BL döntő, utána meg Pep tudja, hogy kit hová kell igazolni, én bízom minden igazolásában.

Keita játszotta a legtöbb meccset. És azért nem csak 20 perceket.
Fabregasnak van helye itt,és nagyon remélem hogy jönni fog végre.
Nyugodt lennék ha a csapatban láthatnám. Rengeteg variációs lehetőséget adna, és hosszú távú megoldás.
Most nem azért, de Xavinak jóindulattal is max 3 éve van ilyen magas szinten,kezdőként. Thiago meg még nem bizonyított, és Xavi posztján én nem is tudom elképzelni, ő sokkalta Iniestásabb stílusú. De ezt is már leírtam ezerszer.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2011.05.26. 15:34:31

Game90 írta: Ez a Pastore csak nekem overrated?

Amúgy volt 1 jó szezonjuk, aztán már 35-40 milliókat kérnek értük. Majd a ManCity megveszi Pastorét/Sánchezt, de ennyi pénzért egyikőjük se jöjjön ide...

Amúgy kit választanátok? Pastore 30-35ért, Nasri 25-30ért, Sánchez 35ért, Fabregas 45-50ért vagy Rossi 30ért?
Sztem abszolut nem overrated...az mar megint teljesen mas hogy en 15-20-nal tobbet nem adnek erte ezen a nyaron...nagyon tehetseges nagyon ugyes...De szerintem is meg kell huzni egy hatart hogy mennyit adunk ki valakiert...Nalam mindenkepp egy idore kiegeszito azutan pedig akar kezdo is lehetne...Fabregas is johet..de max 5 millioert mint anno Pique :D
Tiziano Crudeli fan :!:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.05.26. 15:32:39

Hát én is Nasrit a Game által felsorolt emberek közül. Az utóbbi időben sokkal inkább meghatározó játékosa az Arsenalnak, mint Fabregas.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3734
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.05.26. 15:26:47

Game90 írta:
ab1daL írta:A felső határ nálam Pastoréval kapcsolatban, egy olyan 35 millió. Nagyon fel lettek rázva az árak Cé megvétele óta. Például, elismerem, hogy tehetséges gyerek ez az Alexis Sánchez, na de azért 40 milliókat kérni érte? Ugyanmár...
Ez a Pastore csak nekem overrated?

Amúgy volt 1 jó szezonjuk, aztán már 35-40 milliókat kérnek értük. Majd a ManCity megveszi Pastorét/Sánchezt, de ennyi pénzért egyikőjük se jöjjön ide...

Amúgy kit választanátok? Pastore 30-35ért, Nasri 25-30ért, Sánchez 35ért, Fabregas 45-50ért vagy Rossi 30ért?
Én Nasrit vagy Rossit. A többi messze túl van értékelve... Én úgy vagyok vele, ha Afellay marad, akkor lehet, hogy Nasrival jobban járnánk. Viszont ha Rossi jön, akkor neki is fogok örülni.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.05.26. 15:25:17

Én csak azt nem értem, hogy hová kell Fabregas?? Annyira nincs helye a csapatban, hogy az hihetetlen. A Xavi,Iniesta,Fabregas 3-ast nem lehetne úgy elosztani, hogy mind3 elég sokat játsszon, ahhoz Ininek támadónak kéne fellépnie. Ezzel meg Villa, vagy Pedro maradna ki, és ha érkezik egy támadó a nyáron akkor az is felesleges lesz, nem beszélve még Thiagoról. Na mindegy, még hátra van a BL döntő, utána meg Pep tudja, hogy kit hová kell igazolni, én bízom minden igazolásában.
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2011.05.26. 15:24:52

Áááh, ez a páros hatalmas. Amúgy Puyol mekkora mókamester lett már, mióta Piqué a csapat tagja. Kész. Fabregasnak itt a helye, akárki akármit mond. Ezek hárman mit fognak művelni :D:D
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.05.26. 15:20:32

:)

Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2011.05.26. 02:00:19

Pastore nagyon fiatal, nagyon lutri - az olasz bajnokságból jönne, ami azért még annyira sem színvonalas, mint a sokak álatal szapult spanyol...
Pastore mellett egyenlőre csak szinte Messi szava áll, aki már a VB-t megelőző felkészülési időszakban is el volt ragadtatva a sráctól és mint már írtam, állítólag lobbizik a szerződtetéséért. A VB-n DunDiego nem sok lehetőséget adott neki, úgyhogy muszák néhány Palermo meccset megtekinteni, hogy igazából képbe lehessen kerülni vele kapcsolatban...
A 2009/10es idényben még a Sportklub jóvoltából lehetett nézni az Argentin bajnokságot és ő még akkor a Huracán csapatában rúgta a bőrt, ami kb. egy Osasuna szintű csapat, ha hasonlítani akajuk valamihez...
Szeretném, ha nálunk játszana, de egyenlőre kb. Afellay kategória lenne, nem több.

Fabregas nem kell mindenáron, Pastore 35 milla alatt aligha hozható el, annyit meg MÉG nem ér...
Rossi - vagy egy csatár - kell, mert Bojan és Jeffren nem megoldás és az 30 milla vagy több, neki annyi előnye van Sánchezhez képest, hogy már megszokta a Spanyol ligát.
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.05.26. 01:40:27

ab1daL írta:A felső határ nálam Pastoréval kapcsolatban, egy olyan 35 millió. Nagyon fel lettek rázva az árak Cé megvétele óta. Például, elismerem, hogy tehetséges gyerek ez az Alexis Sánchez, na de azért 40 milliókat kérni érte? Ugyanmár...
Ez a Pastore csak nekem overrated?

Amúgy volt 1 jó szezonjuk, aztán már 35-40 milliókat kérnek értük. Majd a ManCity megveszi Pastorét/Sánchezt, de ennyi pénzért egyikőjük se jöjjön ide...

Amúgy kit választanátok? Pastore 30-35ért, Nasri 25-30ért, Sánchez 35ért, Fabregas 45-50ért vagy Rossi 30ért?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.05.25. 19:58:20

Az, hogy egy csapat 30-40-50-60 millió eurót kér egy játékosért, csak azt tudatja az érdeklődővel, hogy nem eladó tulajdonképpen. Mert ezek nem reális árak, bárkit nézzünk. Se Fabregas, se Alexis Sánchez, se Pastore nem ér annyit, mint amennyi kér érte a klubja. Ez csak "elrettentő" összeg, amit meghatároznak. Idővel természetesen csökkennek ezek az összegek, és persze lehet puhítani a vezetőket, de áron felül venni játékost nincs értelme. Sánchez is tulajdonképpen idén csinált egy jó szezont, de máris Alvesi magasságokban kérik meg a árát. Nem ez a realitás.

Bízom Rosellben, hogy tartja magát ahhoz, hogy nem költ fölöslegesen és nem veszi meg Cesc-t!
Kép
Kép
Kép
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.05.25. 18:05:42

ab1daL írta: Egyébként szerintem ezt ő maga se gondolhatja komolyan. A felső határ nálam Pastoréval kapcsolatban, egy olyan 35 millió. Nagyon fel lettek rázva az árak Cé megvétele óta. Például, elismerem, hogy tehetséges gyerek ez az Alexis Sánchez, na de azért 40 milliókat kérni érte? Ugyanmár...
Az a baj, hogy Zamparini is csak az eszét játssza.... Amikor a Juve meg akarta venni, ilyet nyilatkozott, hogy 60millió euro alatt el sem gondolkodik az ajánlatokon, aztán 30milliónál többet nem is nagyon ér... Mondjuk ettől függetlenül szívesen elnézném a Barcaban.
Kép
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.05.25. 18:03:28

L.Messi 10 írta:
Robcsyy írta: hmmm Pastore... szvsz tökéletesen beleillene a barca játékába. gyors,technikás... csak az ára ott mozog, ahol Fabregasé
Zamparini utoljára 60millió eurót mondott vételárnak...
Egyébként szerintem ezt ő maga se gondolhatja komolyan. A felső határ nálam Pastoréval kapcsolatban, egy olyan 35 millió. Nagyon fel lettek rázva az árak Cé megvétele óta. Például, elismerem, hogy tehetséges gyerek ez az Alexis Sánchez, na de azért 40 milliókat kérni érte? Ugyanmár...
Szerk.: azért egy Benzemát 35-ért vitt el a Madrid, pedig ő aztán le tett valamit az asztalra nemzetközi szinten.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.05.25. 18:00:58

Robcsyy írta: hmmm Pastore... szvsz tökéletesen beleillene a barca játékába. gyors,technikás... csak az ára ott mozog, ahol Fabregasé
Zamparini utoljára 60millió eurót mondott vételárnak...
Kép
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2011.05.25. 17:51:07

bence-barca írta:"Azt hiszem, a Barcelona mezét fogja viselni, legalábbis én úgy érzem oda fog menni. Messi is szeretné, ha oda igazolna, és ők ketten fantasztikus párost alkotnának" mondta az elnök a "Corriere dello Sport"-nak adott interjújában.

Azt azonban Zamparini hozzátette, semmiféle konkrét megkeresése nem volt a Barcelonától eddig a fiatal játékos ügyében, bár igaz, sok nagy klub szeretné megszerezni őt.

barcanoticias
hmmm Pastore... szvsz tökéletesen beleillene a barca játékába. gyors,technikás... csak az ára ott mozog, ahol Fabregasé
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.25. 16:38:14

"Azt hiszem, a Barcelona mezét fogja viselni, legalábbis én úgy érzem oda fog menni. Messi is szeretné, ha oda igazolna, és ők ketten fantasztikus párost alkotnának" mondta az elnök a "Corriere dello Sport"-nak adott interjújában.

Azt azonban Zamparini hozzátette, semmiféle konkrét megkeresése nem volt a Barcelonától eddig a fiatal játékos ügyében, bár igaz, sok nagy klub szeretné megszerezni őt.

barcanoticias
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2011.05.25. 09:21:46

Messithebest írta:
messideco írta: Mikor nyit az átigazolások topic?
Gondolom BL döntő után, hiszen még nincs vége a szezonnak...
HA egyáltalán kinyitják. Az utóbbi pár alkalommal se lett mindig túl jó vége...
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Lezárt
cron