Moderálás - zárt topic

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2012.03.30. 19:58:38

Minden jel arra mutat,hogy este remek kis műsor veszi kezdetét,a belvárosban terrorelhárítókkal,64vármegyés vadmarhákkal,stb..
Figyeljünk oda egy kicsit,(aki teheti),hogy itt ne legyen balhé a fórumon.
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2012.03.27. 20:22:40

@mihii: válaszoltam a pü-re, majd nézd meg. :wink:
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2012.03.24. 19:59:38

ferninho írta:
Andris írta: Btw nemtudom figyelnek e madridban, illetve a kedves madridisták:

Így kell játszani mikor jókora hátrányba kerülünk igazságtalanul, nem pedig legyilkolni még 5 embert, hogy a maradékot és a bírót aztán elküldhessük az anyjába.
szóval mi igazságtalanul kerültünk hátrányba? vagy mégse, vagy hogy is van ez? :lol: :D
ferninho írta:3:20 alatt jött rá 3 válasz, tudtam hogy ez lesz :D kihagyhatatlan volt, bocsi :lol:
Ezek után ezt nehéz nem szándékos provokációnak venni. Ki is rakom, mivel már volt banja, így minimum egy hónap, de ha nem szól, én nem engedem vissza :D
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.03.23. 18:53:23

Nah,kész vagyok,benyesem inkább ide,aztán lehet véleményezni ;)


A kegyvesztett Piqué szezon végén távozhat....Madridba?

Nemrégiben napvilágot látott a hír, hogy Gerard Piqué és Pep Guardiola között megromlott a viszony a játékos teljesítménye és magánéleti dolgai miatt. Ezeket az információkat hamarosan megcáfoltak a klub oldaláról, viszont egyre inkább úgy tűnik mégis valósak a pletykák, ráadásul mélyebb a probléma, mint azt hihetnénk.
A klubhoz közel álló személyek kiszivárogtatták, hogy valóban többször is éles szóváltásba keveredett a védő és edzője, mivel az idei szezonban tudását alulmúlva teljesít a hórihorgas bekk és Pep ezt a magánéleti dolgaival magyarázza. Szeretné korlátozni az amúgy is nagy bulvárvisszhanggal járó kapcsolatukat, inkább a játékra kellene koncentrálnia a játékosnak, sem mint a barátnőjével való dolgokkal a lapokban szerepelni. A fegyelmezés első kézzelfogható jele volt a lelátóra való száműzés, ettől várta a megoldást a sikeredző. Azonban nagyon úgy áll a dolog, hogy hatástalannak bizonyult, mivel Gerard azóta sem éppen élete formájában játszik, ráadásul a megoldást kereső beszélgetések veszekedéssé fajultak több ízben is. Piqué nehezen viseli, hogy bele akarnak szólni a magánéletébe, rossz néven veszi a Mester szavait, többször is harsányan affektált vissza. Márpedig tudhatjuk, makacs ember mindkettő, ráadásul megengedhetetlen, hogy egy játékos így beszéljen a főnökkel.
Egymástól független személyek is egyöntetűen állítják, miszerint Guardiola Rossell elé tárta az ügyet és döntéskényszerbe hozta az elnököt. Vagy a védő megy, vagy Pep. Kitudódott az is, hogy éppen ennek az ügynek köszönhető Guardiola hezitálása a szerződéshosszabbítás ügyében.
Többszöri békítő tárgyalások után -melyek a színfalak mögött történtek- Sandro sem tudott rendet tenni az elmérgesedett viszonyban, így kénytelen volt eldönteni a kérdést és ő Pep maradása mellett adta le a voksát. Szerinte nagyobb szüksége van a klubnak a kopasz mesterre, mint egy középhátvédre, tehát szezon végén megválnak tőle. Állítólag már élénk érdeklődés is van a védő felé, meglepő fordulatként az ősi rivális Real Madridtól!
A hír hitelességét erősíti egy másik érdekes eset, miszerint Piqué egy Shakira koncert kapcsán Madridban tartózkodott, amiről még a klub sem tudott. Vélhetően azért, amire egyáltalán nem lehetett számítani: találkozója volt Zinedine Zidane-nal! Aki a blankók képviseletében érkezett, ráadásul nem véletlen hogy éppen ő, közismerten Piqué egyik nagy példaképe. Mint kiderült, nagy hatással lehetett a vérig sértett játékosra, mivel a szemtanúk szerint úgy köszönt el a franciától széles vigyorral az arcán, hogy "Akkor Bernabeu megy a Bernabeuba!" (Ugyebár a teljes anyakönyvi neve Gerard Piqué Bernabeu.) Ezek szerint a humorát nem vesztette el, más kérdés ezt a döntést mennyire fogják viccesen felfogni Katalóniában. Tudható, hogy nehezen emésztik meg a culék a riválishoz való igazolást, ráadásul egy echte katalán esetében különösen vörös posztóként hathat. A szemfüles riporterek azonnal utánajártak a dolognak és tudomásukra jutott, hogy valóban elejtett néhány mondatot a barátai körében a nyúlánk fiatalember, beismerve hogy megalázottnak érzi magát és mélységesen csalódott az FC Barcelonában, a vezetőségben és a társaiban, akik nem álltak ki érte. Nyilván nagyon a szívére vette a dolgokat, ha még attól sem riad vissza,hogy az ősi rivális mezét húzza magára és annak színeiben vágjon vissza jelenlegi kenyéradójának.
A zsurnaliszták kitudakolták, hogy Jordi Alba sem véletlenül merült fel a katalánok háza táján és éppen Piqué miatt gyorsult fel a leigazolásának folyamata, azonnal megoldást keresve a pótlására. Ez lehetett az utolsó csepp Gerard poharában, ezért önmaga számára ő is megoldást keresett, ami jelentkezett is a blankók képében.
A fővárosiaknál sem véletlen, hogy éppen őrá esett a választásuk, mivel odaát is egy váratlan esemény korbácsolja a kedélyeket. A portugál Pepe találkozót kért José Mourinho-tól és Florentino Perez-től, hatszemközti elbeszélgetésre. Az itt elhangzottak valósággal sokkolták a vezetőket, mivel távozási szándékát jelezte a védő. Állítása szerint egyre nehezebben bírkózik meg az igazságtalan vádaskodásokkal és támadásokkal, miszerint nagyon alattomos és durva játékosnak állítják be Spanyolországban és emiatt nem érzi jól magát már a fővárosban. A média rá nehezedő terhe és az emberek megoszló véleménye miatt szeretné szerződését felbontani, ráadásul már konkrét elképzelésekkel állt elő. A Manchester City jelenthetné neki a megoldást, mivel a szigetországban jellemző keményebb, gyorsabb futball még inkább fogára való lenne, ráadásul tiszta lappal kezdhetne egy más országban. Miért pont a City? Ennek egyik kulcsfigurája a világoskékek alkalmazásában álló Mario "Why Always Me?" Balotelli, akivel nagyon régóta jó barátságot ápolnak,az ő unszolására menne Angliába. Kapcsolatuk azért ilyen szoros,mivel egyfajta lelki társakként funkcionálnak, mivel mindketten értetlenül állnak az őket ért támadások, kifigurázások előtt és hogy közkedvelt céltáblája a médiának mindkét sportoló. Rendszeresen tartják a kapcsolatot és ez vezethetett odáig, hogy szeretnének egy klubban játszani. Arról egyelőre nem szólnak a hírek,hogy Manszur sejk és Mancini edző mit szól a dologhoz.
Amennyiben létrejönnek a transzferek, valószínűsíthető,hogy az idei év talán legnagyobb visszhangot kiváltó labdarúgó eseménye lesz, Spanyolországban biztosan. Folyamatos tájékoztatást nyújtunk a fejleményekről.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2012.03.23. 18:33:33

miihii írta: Pont azért menne a madridba,mert mocskosul vérig sértette,h Pep beleszól a magánéletébe és a feje felett egyeztet Rossell-el a menesztéséről.Vhogy úgy gondoltam,h egy Shakira koncert kapcsán megy Madridba,ahol meglátták,h találkozott Perezzel és úgy köszönt el a végén,h oké,Bernabeu megy a Bernabeuba :D Pepét nem hoznánk el,ő menne a City-be,ahol jó barátja,Balotelli is játszik és jól megértenék egymást,mint két méltatlanul bántott ember :P Azóta még bejött a képbe Alba nálunk,akinek az ügye éppen Piqué miatt gyorsult fel.

Kábé így gondoltam.
Értem én,csak valahogy meg kellene alapozni ezt a sztorit,mert az hogy Pique madrid játékos lesz,kb annyira hihető önmagában mintha Puyol igazolna oda. Bár ha lenne egy képünk Perezről és Piquéről,ami titokban készült,más lenne a leányzó fekvése..Mondjuk Slither ha jól tudom fekete öves photoshopban,összedobhatna egy ilyet :lol:

Mit szólnátok egy eurobarca 2 oldalhoz,ahová csak meghívóval lehet bejutni. Megadnánk Iván mail címét,aki(miután nem nagyon olvassa a fórumot) borzasztóan meglepődne az aktivitáson..Így mindjárt két legyet is üthetnénk egy csapásra.
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.03.22. 19:08:22

Tim írta:A Piqué sztori nem rossz,csak csiszolni kéne rajta egy kicsit..Ne a madridba menjen,mert azt nem nyalják be.Legyen inkább a city,vagy a cselszki,az hihetőbb. És helyére ne azt a kő agyú pepét hozzuk,hanem mondjuk a xabi alonso-arbeola páros egyikét. Előtte persze felvezetésként kéne egy kamu cikk olyasmi hírrel hogy "Botrány az öltözőben-Csaknem tettlegessé fajult a vita Pep és Pique közt" Persze nem fogják elhinni,de az eligazolós hírnél eszükbe fog jutni,és máris nyert ügyünk van :twisted:
Pont azért menne a madridba,mert mocskosul vérig sértette,h Pep beleszól a magánéletébe és a feje felett egyeztet Rossell-el a menesztéséről.Vhogy úgy gondoltam,h egy Shakira koncert kapcsán megy Madridba,ahol meglátták,h találkozott Perezzel és úgy köszönt el a végén,h oké,Bernabeu megy a Bernabeuba :D Pepét nem hoznánk el,ő menne a City-be,ahol jó barátja,Balotelli is játszik és jól megértenék egymást,mint két méltatlanul bántott ember :P Azóta még bejött a képbe Alba nálunk,akinek az ügye éppen Piqué miatt gyorsult fel.

Kábé így gondoltam.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2012.03.22. 12:19:08

Gyönyörű, hogy ez a csürhe soha nem tanul meg veszíteni, tegnap is amit műveltek. Ahelyett, hogy lezárták volna a meccset 2-3 góllal, ismét megmutatták igazi énjüket.

Hogyan lehet ez a csapat még mindig vállalható?
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.03.22. 01:10:41

Tim írta:Vajon milyen lenne a közhangulat ha minden cuccot a staff nyerne? :-k
Örülniük KELLENE! Aki nem tiszta szívből gratulál a staff tagoknak a nyereményeikhez, az 1 hónap banán:) elvégre is demokrácia van :D :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2012.03.21. 22:49:34

A Piqué sztori nem rossz,csak csiszolni kéne rajta egy kicsit..Ne a madridba menjen,mert azt nem nyalják be.Legyen inkább a city,vagy a cselszki,az hihetőbb. És helyére ne azt a kő agyú pepét hozzuk,hanem mondjuk a xabi alonso-arbeola páros egyikét. Előtte persze felvezetésként kéne egy kamu cikk olyasmi hírrel hogy "Botrány az öltözőben-Csaknem tettlegessé fajult a vita Pep és Pique közt" Persze nem fogják elhinni,de az eligazolós hírnél eszükbe fog jutni,és máris nyert ügyünk van :twisted:
Nyeremény játék lesz? Látogatás egy borászatba,mondjuk ide? Igen,ez tényleg az övé.
Messi által dedikált labda,belépő a Barcelona-Madrid meccsre? Erről kéne egy kép is hogy lássák nem "kamu".. :lol: Vajon milyen lenne a közhangulat ha minden cuccot a staff nyerne? :-k
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.03.20. 21:54:09

Hát a lényege az,h Piqué tényleg összerúgta a port Peppel és szezon végén távoznia kell,akar. És a reálmadrid meg akarja venni Pepe helyére ,aki elhagyja madridot,mert nem bírja az igazságtalan támadásokat,h ő milyen agresszív :D Pepe megy a City-be,helyette Piqué a reálba,aki nagyon megsértődött Pepre. Meg már cs azért is ,mert a név kötelez,Gerard Piqué Bernabeu :lol:

Fejben már nagyjából megvan az egész.

Slither,
ha úgy van,hamarosan bepötyögöm,aztán átküldöm PÜ-ben.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2012.03.20. 20:55:11

Ha van egy jó ötletetek, akkor írjátok be, majd megdumálom Ivánnal. Ha meg is van a cikk, akkor küldd át nekem, aztán továbbítom (te leveledet nem biztos hogy egyből elolvassa :P ).
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.03.20. 20:50:24

Szerintem mindenki (akinek van) írja be ide az ötletét,és megszavazza a staff,h melyik a befutó. Úgy lenne teljesen korrekt. Szerintem Iván is benne lenne ebbe, gondolom ez nem csak az Ő,vagy Tamás privilégiuma.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.03.20. 19:27:39

Azt szeretném kérdezni,h az áprilisi tréfa poszt az szabad a gazda alapon dől el,h ki írja, lehet rá pályázni v hogyan műxik? Mert nekem ma ugrott be egy ilyen kamu hír és nagyon megtetszett a gondolat,már tovább is fejlesztettem és lehetne egy elég jó cikket kihozni belőle.Nemtom ki az illetékes és vevők vagytok e ilyenre,de ha úgy van megírom és elküldöm vkinek,aztán eldöntitek,h okés e.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2012.03.19. 08:10:32

Akkor a gifek menjenek a már meglévő topicba, vagy legyen nekik új?
Többiek?
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.03.12. 19:56:11

Giffes cuccok mehetnének egy már létező topikba, az aláírásképek stb... nevezetűbe. Támogatom.

Ez a Daffy gyerek Kérdések, észrevételek a FÓRUMMAL kapcsolatban topikban azért "finoman" csak a Barcásokat húzta le. Igaz, h van pár már-már nevetséges felvetés is, de ez akkor nem zavarta,amikor 3évig a madridisták csökkentették ama topik szintjét.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2012.03.08. 13:27:41

Magamtól még senkit nem engedtem vissza, csak ha szólt h lejárt a pihi, ha annyi esze sincs, h megtegye akkor nem is hiányzik - ezt csak úgy általánosságban.

Ez a zsírosdeszka, nem tudom ki teszi ki meg engedi vissza mindig de rengeteg munkát spórolna meg magának, ha egyszer kitenné, aztán csókolom.

Más:
Mi lenne, ha csinálnánk ilúvatanak meg a gifjeinek egy külön topicot?
1. úgy könnyebben vissza lehetne keresni, ha lenne valami jó
2. nem villogna minden topicba a pofámba az a sok [auto_cenzúra]
3. te vagy az én párom
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.03.06. 17:21:12

Köszi az egyetértést,Ozsi :wink: Örülök,h átment,amit ki akartam fejezni.
Közben lett folyománya a dolognak:
miihii írta:
zsírosdeszka írta: Lehet kicsit nyers vagyok, de már én is unom a témát. Nekem nem volt elegem az elmúlt 3 szezonból, pedig végig tudtam, hogy ti vagytok a jobbak.
Az első mondatodhoz annyit,h nem úgy tűnik.Tegnap óta kábé harminckétszer magyaráztad el mindenkinek egyesével az álláspontosat,amivel láthatóan nem tudod megtéríteni azokat,akiknek írod.Mellette elbagatellizálod a már megnyert kupáinkat,emlegeted az elmúlt éveket érintőlegesen,de ne a múltról beszéljünk,mert abban is ugyebár a reál a jobb,meg hasonlók...Csodálom,h még visszaengedünk,mert ugyan nem trágár a stílusod,de a vitaszitásban nagyon pályán vagy.Am is áll a bál a bírók miatt,de te még lapátolsz rá lelkesen a nézeteiddel.Nincs megtiltva,h elmondd,félre ne érts.De egyrészt szélmalomharc,másrészt kissé idegesítő már,h magadat ismételgeted végtelenítve (nyilván,mert unod a témát...) ,amikor meg vki vmit hozzáfűz még,azt lesepred egy lekicsinylő mondattal és megy tovább a lemez...

A másodikhoz meg annyit,h mi meg azért vagy ki az idei szezonra,mert nem vagytok jobbak ;) Több pontotok van,de a jobb csapat ettől még mi vagyunk még mindig.
miihii írta:
zsírosdeszka írta:
Erről szól a topik, hogy a különböző nézeteinket megvitassuk. Versus=ellen. Senki nem bagatelizálja el a kupáitokat, a tiétek. Írtam rá, hogy legyetek büszkék az elmúlt 3 évre, becsüljétek meg. Ti bagatelizáljátok el az "összetört kupát", ami tavaly még semmit sem ért, de idén már sokkal többet. Nem gondolom, hogy egy Klub VB címet egy kalap alá lehet venni a BL-lel vagy a bajnoksággal. De most, hogy mi állunk jobban a bajnokságban, most már sokaknak az sem fontos itt, csak a BL, mert hát az a legfontosabb. Az a jobb, aki előrébb áll jelenleg a táblázaton. Most mi, tehát szerintem mi vagyunk a jobbak. Más tészta, hogy lehet hogy ez változik 2-3 hónapon belül, de most jelenleg ez a helyzet. A labdatartásban ti vagytok a jobbak, ez kétségtelen. Nem áll szándékomban sem trágárkodni, sem a fórum szabályzatát megsértve személyeskedni. Elolvastam a szabályzatot, igyekszem betartani. A véleményem viszont áll. Ha ezért tiltanának ki engem akkor az a madridi mivoltom miatt lenne, nem azért mert "vétkeztem". Mindenesetre elnézéseteket kérem, megpróbálok nem ennyire sarkasan fogalmazni!
Nem bagatellizálod el...
zsírosdeszka írta: Ne haragudj, de ti sem nyertetek még semmi érdemlegeset. Se kupa se BL a bajnokság meg már tutkó nem.
Az igaz,h egyik sem ér fel egy bajnoki v egy BL címmel,de azért kettő megnyeréséhez mégiscsak oda kell érni a BL élére.Ezek után pedig a második számú európai trófea győztesével kell játszani,a másikban pedig a régiók bajnokaival (mégha olyanok is,amilyenek...).A spanyol szuperkupa pedig rajtatok keresztül volt elérhető,ami cs megnöveli az értékét (pláne tudva az előzményeket,nulla alapozás).
Viszont azt elvárod cserébe,h mi meg emeljük kalapunkat előttetek,mert leesett a CDR.

Aztán.Írod,h a bajnokság már tutkó nem lesz meg idén,aztán meg,h már sokaknak fontosabb itt a BL,a bajnokság már nem is ér annyit,mert ti vagytok elöl.Pedig asszem tudod te azt nagyon jól,h nem lesajnálva van a bajnokság,mert ti vezettek,hanem cs fontosabbá válik az a trófea,ami még reálisan fogható,nemde?Uh nem kellene ezt a kettőt összekeverni.A legfontosabb sztem a bajnokság (és a többség is így gondolja itt,az tuti),de ha már nem úgy tűnik,h védhető lesz,akkor a következő célpontot kell keresni,lásd BL,kupa. Vagy te tavaly mondjuk a 4es sorozat közben elsőszámú szempontnak érezted a bajnoki meccs megnyerését és cs utána a BL elődöntőket és legvégül a kupadöntőt? Erősen kétlem.Erről ennyit.

A te véleményed az,h ti vagytok a jobbak,mert 10 pont a fórotok.Nekem meg az,h amíg az elműlt 13-14 meccsünkből volt össz-vissz egy fél órátok,amikor domináltatok ellenünk,akkor hadd ne gondoljam már ezt így.A 10 pont előnyötök tudatában persze nyilván van olyan szempont,ami szerint igazat adok neked.A bajnokságot az nyeri,aki a legjobb...általában.Idén meg az,aki több pontot gyűjt. Valóban mi sem vagyunk olyan toppon ,mint az elmúlt években,ez döntően,alapvetően befolyásolja a szezont.Mindamellett,h a hátráltató tényezők is bizonyos szinten benne vannak,amik idén kicsúcsosodtak.Ilyen a rengeteg sérülés (tudom,mindenkinél benne van,de nálunk ez a mennyiség és folytonosság szokatlan és markáns tényező),meg a bírók pofátlan teljesítménye. Utóbbiról te nem veszel tudomást,mert ugyanezek megvannak bizonyára nálatok is.Ahhha,pont odaát fordul elő az,h egy meccsen mondjuk 3 fújható 11-ből egyet nem kaptok meg (ráadásul ez nem ritkán fordult elő ideát). Mindegy,én nem fogom veled lejátszani a köröket ezügyben,sosem fogunk egyet érteni.Mint ahogy a többiek sem fognak,akikkel volt szerencséd a szélmalomharcodat vívni.Mégis megvívod,bár esélytelen vagy benne,de kitartóan nyomod a süketelést akár 30 embernek is.Önmagában semmi gond vele,a te türelmedet,kitartásod dícséri.Viszont ahogy lovallod bele magad a magyarázkodásba,a dolgok élének elvételébe,úgy kerülsz egyre messzebb az eredeti,objektív,kimért megfogalmazásodtól.És be-becsúsznak olyan fél vagy egész mondatok,amikre elég sanszosan fognak néhányan reagálni,mivel elég messze áll az itteni átlagvéleménytől ezekben a bizonyos dolgokban.Nem fogom beidézgetni ezeket,én annál lustább vagyok :)
Viszont látva mi megy itt megint mióta visszatértél újra (és újra) ,érezhető,h erőteljesen megosztó,vitaindító,indulat és hangulatkeltő személyiség vagy a "sarkos fogalmazásaid" végett.És ugyan valóban nem vagy trágár,nem személyeskedsz és az alapvető szabályokat igyekszel betartani,de ettől függetlenül kevesebbért is mentek innét már pihire versenyzők,SAJÁTUNK IS bőven...

Sokan kivagyunk erre a bírózásra,pontosabban arra,h vannak,akik nagyon kezdik beleélni magukat,h szinte cs ebben keresendő a hátrányunk.Viszont az látható,h meccsenként annyi botrányosan böszme ítélet sújt minket a részükről (akarva-akaratlan) ,h óhatatlanul besokall az ember szervezete tőle.Tehát megy a szájkarate több topicban is erről,mint itt is.Erre jössz itt a keresztes háborúddal,h márpedig ez nem is létező jelenség,meg am sem számít,mert a különbség csakis a tudásotoknak köszönhető,mert jobbak vagytok. Szted ez nem bicskanyitogató ITT,pláne az említetteknél,akik erősen fújnak már a mélyen tisztelt bírói testületre?

Lehet,h igaznak érzed,amit mondasz,isten látja lelkem részben egyet is értek veled,de van az a határ ami után már nem.És ez a határ sztem többeknél alacsonyabban lehet,mint nálam,és még jobban állni fog a bál,ami am is megvan.Tehát a részben jogos véleményed cs olaj a tűzre,pont a RÉSZBEN dolog miatt.HA esetleg tiltva leszel ismét,akkor az ezek miatt lehet,nem a madridistaságod miatt.Ha ez önmagában elég lenne hozzá,akkor az első reálos post után csuklóból bannolnánk az illetőt,h aki nem velünk,az ellenünk.Ez meg nincs így.Viszont meggondolandó,h megéri e állandóan "őrizni téged" és a topicot,h nehogy elvesd a sulykot és lehessen törölgetni a reakciókkal együtt.Mert igen nagy ellentmondásokba ütközöl sokakkal (ami fórumon ugyan természetes,de te többször is ilyen többnapos kúrákba mész bele,így életben tartva a vitákat,hovatovább veszekedéseket,ami nekünk nem éppen kedvező) ,alkalmanként magaddal is és tényleg a te és a fórum (viszonylagos) nyugalma érdekében javasolnám,h az ilyen esélytelen vitákat,pláne ennyi emberrel szemben inkább add fel,mert látod,h nem megy és állítólag piszkosul unod is ;) Köszcsi :D
Én ennyit tudtam kihozni belőle,remélem egyet értetek a rá vonatkozó részekkel és ez így megfelelő megfogalmazás.Ill köszi,ha egyáltalán végigolvassátok :D
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.03.06. 00:02:21

Miihii!

Kezdeném azzal,hogy én is azt veszem észre rajta amit te, és nekem se tetszik annyira.

Folytatnám azzal,hogy először 1hétre volt kitéve, másodszor 1 hónapra, az szombaton járt le. Visszaengedtem,mert volt vki oly kedves és a privát email címem adta meg neki, és ott érdeklődött folyamatosan,h mennyi jár, mikor jár le. Én meg próbáltam hivatalos maradni,és aszerint is cselekedtem. 2odszori bann 1 hónap, az letelt a 7végén. Viszont látom jómagam is hogy megint miket generál.

Amúgy Tim! Persze,h nem a bírók miatt vezetnek CSAK, igazából nem is kell mit írjak, miihii észrevételeivel maximálisan egyetértek, azzal is,hogy zsíros jól kezdi,de vmiért mindig elmegy más irányba...

Szóval én rátok bízom mi legyen, engem nem hat meg ha ki lesz téve hosszabb időre megint, sőt emailen is le fogom koptatni, de ha így lesz, akkor javaslom,hogy Miihii írja meg szépen, megfogalmazva (ahogy ebben a topikba is kifejtette,hogy mi is a fő gond deszkával) a felhívások topikba a miérteket.

Nekem nem igen volt kedvem az összes hszét elolvasni, meg az ugróbolondokét se (itt nem azokra gondolok,akik értelmesen kifejtették neki,h mi is az álláspontunk) szóval Miihii jobban képben van az egésszel (az ő írásait azért elolvastam, ezért nem is írtam le ugyanazt én is).

kifejthetné majd ő a szankció miértjét. Mi (Dani,Andris,én) meg a döntésetek értelmében akkor cselekszünk.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.03.05. 22:57:04

Tim írta:Nem akarok az ördög ügyvédje lenni,de van ám amiben igaza van..
Szánalmas volt amikor a madridisták a bírókkal jöttek,de ugyanúgy az,ha
mi tesszük. Nem a bírók miatt van 10 pont különbség a két csapat közt,hanem mert tényleg gyengébben játszunk. Ezt nehéz elfogadni a kölyköknek,és mindenféle összeesküvés elméleteket gyártanak,a frusztrációjukat meg egy erre járó madridistán akarják levezetni,akinek nincs annyi esze hogy ne menjen belei ilyen parttalan vitákba.
Van bizony,ezt aláírom.Cs azzal szoktak a bajok lenni nála,amikor már belemelegedik a szélmalomharcba és elveszíti az eredeti gondolatmenetet és úgy állítja be,h tök természetes,amikor 3 büntetőből egyet sem adnak meg,mintha náluk is így lenne. Ráadásul pont olyankor,amikor alapból is ugye nem egy topicban megy már a bírós téma,ő meg még hajtogatja is,h ez hülyeség.Plusz még a körítés is ami becsúszik mellé,nyitogatja a bicskákat,sztem jogosan.És nem először,hanem már vagy 6. alkalommal szítja tovább a tüzet.
Alapból igaza(tok) van,h magunknak köszönhetjük,mert ha úgy nyomjuk,ahogy az elmúlt években,akkor beleférnének a bírói hibák.Viszont abban a megközelítésben,h ezek mintha meg sem történtek volna,illetve náluk is ugyanígy meglennének,akkor az már más tészta.Tetézve azzal,h emlegeti az elmúlt éveket,aztán meg mondja,h nem az elmúlt évekről beszél,hanem az ideiről,mert már jobb a reál. (Hát jobb a lópikulát!)És még oda is bök ezzel,h bár beszélhetünk a múltról,de abban is ők a jobbak.
Ezek miatt szokott tiltva lenni emlékeim szerint.Mert ugyan alapvetően jól kezdi az egészet,de ahogy nő a terjedelem,úgy kerülnek bele a vörös posztóként ható mondatok is.Erre meg ugranak is a bikák,amelyeket talán nem kéne sokadszor is ingerelni a saját karámjukban...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2012.03.05. 22:07:23

Nem akarok az ördög ügyvédje lenni,de van ám amiben igaza van..
Szánalmas volt amikor a madridisták a bírókkal jöttek,de ugyanúgy az,ha
mi tesszük. Nem a bírók miatt van 10 pont különbség a két csapat közt,hanem mert tényleg gyengébben játszunk. Ezt nehéz elfogadni a kölyköknek,és mindenféle összeesküvés elméleteket gyártanak,a frusztrációjukat meg egy erre járó madridistán akarják levezetni,akinek nincs annyi esze hogy ne menjen belei ilyen parttalan vitákba.
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.03.05. 21:12:33

Újfent érdeklődnék egy madridista állapotáról :)

Ezt a zsírosdeszka gyereket is kispadozzuk,visszaengedjük,a fél fórummal szóváltásba keveredik,pihiztetjük,megint visszajön,ismét két napos vitákat szül,majd megint kirakjuk.... Most megint visszatért és meg lehet nézni tegnap óta miről megy a téma a BARCA vs reálban. Róla meg a reménytelen vergődéséről,h a bírókról (ami am is nagyon megy nélküle is),meg savanyú a szőlőnk,mert már ők a jobbak,meg nem nyertünk semmi komolyat idén,örüljünk az elmúlt éveknek,meg ne menjünk bele a múltba,mert abban is a reál a jobb...

Ezek cs szemezgetések a cirka 20 postjából az elmúlt 24 órából.Részletenként is minimum 5-6 ember fog ugrani a beböfögésekre.Egy-két mondatig korrekt,aztán vmit cs odapiszkít és kezdődik is a buli,ő meg mindenkivel egyenként leáll nyomni a süket dumát és még több kényes témával hatványozza a vita esélyét.Általában bejön...

Kell ez nekünk srácok?Tényleg kell?Komolyan kérdem.

Hányszor kell vkit kirakni,mire úgy marad végérvényesen?Miért adunk 10 esélyt is vkinek,amikor láthatóan cs a feszkó jár vele?A sajátjainkat meg csuklóból kirakjuk úgy,h "nem fog hiányozni,majd vmikor visszaengedjük. Vagy nem..."

Nem verni akarom itt a nyálam,de tényleg érdekelne,h mitől függnek ezek a tiltás/visszaengedés dolgok meg h ki hány esélyt kap és mitől függ.
Köszönöm,ha vki elmagyarázza ;)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.02.27. 16:42:28

Drigo írta:
Replay írta:Látva a hírekhez született hozzászólásokat, talán nem lenne rossz megszüntetni a hírekhez való kommentelés lehetőségét.
ezzel pedig abszolút egyetértek. Tököm se szokta olvasni a cikkek végén a hsz-ket, de most oldalakat töröltem ki, ráadásul ha nem az első oldalról törlök, akkor utána visszaugrik az elsőre. Így kénytelen voltam az első oldal aljától folyamatosan törölni :D de ahol fát vágnak, ott hullik a forgács...
már pár hónapja ugyanezt írtam, semmi értelme.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2012.02.27. 13:59:00

Tim írta:Egyre hervasztóbb a Barca-Madrid topik. Ugyanazon a marhaságokon képesek rugózni,oldalakon keresztül. Azon gondolkodom,ha még egyszer előjön valaki a bírókkal,be kellene zárni egy időre,míg észhez térnek.
Ki kell [auto_cenzúra], aki nem bír magával, nem lezárni, aztán majd észheztérnek, ha meg nem, legalább elfogynak a majmok
Replay írta:Látva a hírekhez született hozzászólásokat, talán nem lenne rossz megszüntetni a hírekhez való kommentelés lehetőségét.
ezzel pedig abszolút egyetértek. Tököm se szokta olvasni a cikkek végén a hsz-ket, de most oldalakat töröltem ki, ráadásul ha nem az első oldalról törlök, akkor utána visszaugrik az elsőre. Így kénytelen voltam az első oldal aljától folyamatosan törölni :D de ahol fát vágnak, ott hullik a forgács...
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2012.02.26. 21:13:00

Egyre hervasztóbb a Barca-Madrid topik. Ugyanazon a marhaságokon képesek rugózni,oldalakon keresztül. Azon gondolkodom,ha még egyszer előjön valaki a bírókkal,be kellene zárni egy időre,míg észhez térnek.
Kép
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2012.02.26. 20:59:49

miihii írta:Srácok,ezzel a ferninho-val most mi a szitu?Többször ki lett rakva fél napra,egy napra,ha jól emlékszem volt,h nem írhat,cs a hax miatt. Aztán mégis mindig fel-felbukkan.És nekem konkrétan már nagyon tele van vele az összes nemiszervem.Állandóan benyögdécsel egy-két érdekeset a BARCA vs reálba és megkeveri a córeszt,aztán a szokásos naív,ártatlan báránykaként csodálkozik,h cs a baj van belőle.Most kiosztottam kicsit,de tényleg nem unjuk már meg?
ezt már én sem tudom követni :D
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Lezárt